Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Arpad to as Świderskiego. Ciężko w takim momencie o lepszego gracza. Może zrobi postęp jeszcze w ważnych spotkaniach.
cba
Posty: 196
Rejestracja: 12 mar 2009, o 19:54
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: cba »

adamow pisze:Dla zawodnika strata największa bo to sezon olimpijski.
mam inne zdanie, zdrowie również jego stan po zakończeniu kariery zawodniczej, jest dla każdego człowieka (a na pewno dla większości ludzi) ważniejsze niż wszystkie olimpiady świata. Niektórzy pacjenci z ciężkimi powikłania pogrypowymi kończą z przeszczepami, Tak więc moim zdaniem Ktoś się "wtrącił " i przedłużył rehabilitację Łukasza
TomekK-K
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2020, o 08:18
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: TomekK-K »

Ja uważam że zdrowie jest ważniejsze od ambicji sportowych. Przed Łukaszem pewnie jeszcze niejedna ważna impreza sportowa a tylko będąc zdrowym może pokazać swoje najlepsze "ja"
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: adamow »

cba pisze:
adamow pisze:Dla zawodnika strata największa bo to sezon olimpijski.
mam inne zdanie, zdrowie również jego stan po zakończeniu kariery zawodniczej, jest dla każdego człowieka (a na pewno dla większości ludzi) ważniejsze niż wszystkie olimpiady świata. Niektórzy pacjenci z ciężkimi powikłania pogrypowymi kończą z przeszczepami, Tak więc moim zdaniem Ktoś się "wtrącił " i przedłużył rehabilitację Łukasza
A co mają do tego powikłania po grypowe? Ten temat to już przeszłość, Łukasz wrócił do pełni zdrowia po grypie. Teraz będzie pauzował z powodu przeciążeniowego złamania nogi.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1791
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: hardy »

Raczej jest czwarty w kolejce do olimpijskiego wyjazdu.
Ciężko żeby dwóch wypadło.
Awatar użytkownika
alfer
Posty: 44
Rejestracja: 7 lut 2012, o 13:38
Płeć: M
Lokalizacja: Gliwice

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: alfer »

wiem że to nie ten dział...
ale są już w sprzedaży bilety (na razie dla posiadaczy karnetów) na mecz LM z Kuzbass Kemerevo w hali Arena Gliwice (11.03.2020)
i uważam, że to trochę przegięcie z cenami (pomijam chwilową zniżkę 50%) i oraz z miejscami dla karnetowiczów.
Gorszych miejsc już nie dało się właściwie wymyśleć...a ceny też chyba z sufitu.. bo to jednak ani nie Zenit.. czy Lube..
Boję się, że przyjdzie grać Zaksie przy pustych trybunach.
Trzeba było jednak zostać na Mostowej w K-K... i byłby doping i pełna hala...
niebiesko-biało-czerwony ( ZAKSA fan)
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1062
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: mitam »

alfer pisze:wiem że to nie ten dział...
ale są już w sprzedaży bilety (na razie dla posiadaczy karnetów) na mecz LM z Kuzbass Kemerevo w hali Arena Gliwice (11.03.2020)
i uważam, że to trochę przegięcie z cenami (pomijam chwilową zniżkę 50%) i oraz z miejscami dla karnetowiczów.
Gorszych miejsc już nie dało się właściwie wymyśleć...a ceny też chyba z sufitu.. bo to jednak ani nie Zenit.. czy Lube..
Boję się, że przyjdzie grać Zaksie przy pustych trybunach.
Trzeba było jednak zostać na Mostowej w K-K... i byłby doping i pełna hala...
jednak to jest ćwierćfinał Ligi Mistrzów !!!
bono
Posty: 3470
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: bono »

Szampon093 pisze:Arpad to as Świderskiego. Ciężko w takim momencie o lepszego gracza. Może zrobi postęp jeszcze w ważnych spotkaniach.
Jak na razie to czarno widzę te jego postępy - mam wrażenie że gra coraz słabiej. Wiśnia ma mocniejszego flota niż Węgier z wyskoku.
Grał już naprawdę lepiej niż teraz a o defensywie nie wspomnę.
Naprawdę Zaksa ze zdrowym Kaczmarkiem mogłaby mocno powalczyć w LM i play offach +L.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 531
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: pietrus72 »

Wracając do biletów to sprzedaż idzie przez Kupbilet i Eventim. Najciekawsze że nie ma sprzedaży biletów na całą halę w wyborze miejsca,są wybrane tylko sektory. A szkoda.Ceny biletów 109 zł i 89 zł to drożyzna w stosunku do LM a meczami kadry. Arena i klub muszą zarobić.
bono
Posty: 3470
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: bono »

Takie ceny?Chyba im odbiło - pustki będą.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Ejpok »

Witam,
bono pisze:Takie ceny?Chyba im odbiło - pustki będą.
Technicznie rzecz biorąc, to bilety zaczynają się od 19 PLN. Jednak te miejsca oraz te za 39 PLN są na nisko i przy krótkich krawędziach boiska. Tak przynajmniej wynika z Eventim:
https://www.eventim.pl/zaksa-kedzierzyn ... =erdetaila

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1040
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kanonier »

Takimi działaniami jak mecz w innym mieście klub pokazuje gdzie ma swoich kibiców. I jeszcze te ceny :]
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: jaet »

A gdzie ma Was klub mieć? Pustki na trybunach w KK jak w Bydgoszczy. Sorry, ale postawa kibiców Zaksy mega rozczarowująca i ten trend się już od lat nasila. Świderski szuka pieniędzy i kibiców poza KK, co w tym w tej sytuacji dziwnego?
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Ked »

Do Gliwic z Kk bliżej niż z Rzeszowa do Krakowa czy z Bełchatowa do Łodzi. Bez przesady
bono
Posty: 3470
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: bono »

jaet pisze:A gdzie ma Was klub mieć? Pustki na trybunach w KK jak w Bydgoszczy. Sorry, ale postawa kibiców Zaksy mega rozczarowująca i ten trend się już od lat nasila. Świderski szuka pieniędzy i kibiców poza KK, co w tym w tej sytuacji dziwnego?
Akurat dla mnie mecz w Gliwicach spoko i tak jadę - tylko że sensowne miejsca za 109 i 89zł???
Co do frekwencji, ktoś kto mieszka w KK wie dlaczego tak się dzieje - nic nie ma rozczarowującego.A 200 fanów Zaksy da lepszy doping niż 4tyś pikników np. ze Stolicy ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kuki91 »

Doping może i lepszy, nie mi to oceniać. Ale cyferki zarządowi będą się zgadzać tylko w jednym przypadku
sall
Posty: 4
Rejestracja: 3 lut 2020, o 12:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: sall »

Jeśli porównać procentowo frekwencję na meczach do ilości mieszkańców,to okaże się,że chyba tylko w Bełchatowie wygląda to lepiej.
Awatar użytkownika
alfer
Posty: 44
Rejestracja: 7 lut 2012, o 13:38
Płeć: M
Lokalizacja: Gliwice

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: alfer »

Żądanie 109 czy nawet 89 zł za sensowne miejsca na ten mecz to taki niesmaczny żart wobec kibiców Zaksy..
a miejsca na Arenie dla karnetowiczów to taki wręcz policzek od klubu.
Powiedzmy sobie szczerze... Kuzbas to nie magnes siatkarski jak np. Lube, Zenit, Perugia...
bez gwiazd, których nazwiska przyciągają.
Cena z sufitu wzięta.. ale każdy chce skroić coś dla siebie... jak np. eventim co obowiązkowo chce dać jeszcze firmie kurierskiej zarobić za doręczenie biletów, w sumie za kuriera i opłaty serwisowe zdzierają prawie 25 zł...
I będą jeździć te dostawczaki na ropę z malutką kopertką by ją doręczyć i smrodzić już i tak zasmrodzone powietrze !
I pomyśleć, że na finał PP w Spodku mogłem kupione bilety sam wydrukować na swoje drukarce... i za naprawdę dobre miejsca do oglądania meczy zapłaciłem 64 zł/bilet.
Niestety, będzie pusto i cicho na Arenie...
te 200 osób zagorzałych kibiców Zaksy nawet z tą garstką pozostałych kibiców, nie da rady zrobić dopingu na tak wielkiej hali w Gliwicach...
Trzeba było zostać w hali na Mostowej Panie Prezesie...a jeśli już to pomyśleć o Arenie Gliwice dopiero wtedy, gdy Zaksa pokona Kuzbas i w następnej rundzie trafi na Perugię (aż strach pomyśleć po ile będą wtedy te bilety??)
niebiesko-biało-czerwony ( ZAKSA fan)
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Xenio »

"Dokładnie trzeba poszukać jakiegoś atakującego na poziomie,bo ten Węgier od początku wydawał mi się charyzmatyczny i oprócz wzrostu to nic więcej nie ma,w walce o mistrzostwo bez atakującego nie mamy szans"
Gdzieś na innym forum wyczytałem coś takiego, czytam, czytam i może ktoś wyjaśni mi o co chodziło autorowi bo ja nie jarzę.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: laanca »

Xenio pisze:"Dokładnie trzeba poszukać jakiegoś atakującego na poziomie,bo ten Węgier od początku wydawał mi się charyzmatyczny i oprócz wzrostu to nic więcej nie ma,w walce o mistrzostwo bez atakującego nie mamy szans"
Gdzieś na innym forum wyczytałem coś takiego, czytam, czytam i może ktoś wyjaśni mi o co chodziło autorowi bo ja nie jarzę.
Może miało być "chimeryczny" zamiast "charyzmatyczny" ? ;)
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1062
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: mitam »

Wszystkim marudom chciałbym przypomnieć co sie działo jak mecze LM były rozgrywane w Okraglaku w Opolu. Pełna hala i fantastyczny doping mimo że poza Kędzierzynem-Koźlem. Najbardziej płaczą Ci co i tak na mecze nie chodzą i wszystko im nie pasuje. Proponuje dowiedzieć się ile klub zarobi na biletach a dopiero później płakać i biadolić. Zobaczymy jutro ile będzie ludzi na hali ....
W Katowicach bilet na mecz z Zaksą kosztował 8 zł !!! a na trybunach pustki więc skończcie z tym biadoleniem.
kamil1999
Posty: 5497
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

W ogóle z tego co mówił Lepa w prawdzie siatki to Toniutti był ponoć kuszony przez Peruggie i Lube. Wolał widocznie zostać w Zaksie.
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

W Kędzierzynie były i będą pustki. Już pomijam fakt ceny za bilety.

W Kędzierzynie zupełnie nie jest potrzebna tak duża hala. Jeszcze te trybuny tak oddalone, ach.
To stosunkowo małe miasto.
Własna sala powinna być twierdzą, a często w K-K bywa boiskiem neutralnym.

Doprawdy wystarczyłaby hala, która jest w Suwałkach.



Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Klugenhammer »

Hrabia_Monte_Christo pisze: W Kędzierzynie zupełnie nie jest potrzebna tak duża hala. Jeszcze te trybuny tak oddalone, ach.
To stosunkowo małe miasto.
Własna sala powinna być twierdzą, a często w K-K bywa boiskiem neutralnym.

Doprawdy wystarczyłaby hala, która jest w Suwałkach.
Czyli chciałbyś zburzyć obecną halę i wybudować od zera nową na wzór suwalski?
Bo nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi.
marakuja
Posty: 447
Rejestracja: 27 maja 2009, o 13:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: marakuja »

Frekwencja w Kędzierzynie-Koźlu, na Azotach, nigdy nie była rewelacyjna, ale jeszcze kilka lat temu była, nazwijmy to - znośna. Jednak w ciągu tych kilku lat naszło na siebie kilka względów dlaczego jest ona tak słaba:

- Obecnie w Kędzierzynie oficjalnie mieszka 55 750 mieszkańców, a jeszcze w 2010 to było 62 238, a warto z tego miejsca stwierdzić, że rzeczywista liczba mieszkańców jest wiele niższa, gdyż tysiące mieszkańców KK na co dzień mieszka w większych aglomeracjach, czy poza granicami Polski,

- W Kędzierzynie szybko starzeje się społeczeństwo i wiele szybciej niż ogólnopolski, czy nawet wojewódzki trend. Statystyk tutaj nie przywołaj, bo na tę chwilę nie potrafię znaleźć, musicie uwierzyć mi na słowo. Ten czynnik ma również duży wpływ, tutaj chyba każdy jest domyślny,

- Praktycznie wszystkie mecze ZAKSY (poza bodajże jednym) są pokazywane w telewizji, co ma wpływ na frekwencję każdego klubu, w tym oczywiście również ZAKSY,

- Przesyt siatkówką, przesyt sukcesem (?). Mecze ZAKSY są bardzo często szybkie, jednostronne, przy czym mogą być dla publiki nudne. Ja osobiście "nie kupuję" tego argumentu, gdyż sam staram się od wielu lat chodzić na każde spotkanie, z dużym zainteresowaniem, ale jestem w stanie zrozumieć, że są tacy ludzie, dla których nie opłaca się wychodzić z domu na szybkie 3:0, skoro mogą to w telewizji zobaczyć. Dla mnie nie do pomyślenia, gdyż większość kibicowskiego życia czekałem aż ZAKSA powtórzy takie pasmo sukcesów, w sezon w sezon, jakie miał na początku wieku Mostostal-Azoty,

- Lokalizacja Hali Azoty. Z jednej strony niegospodarne byłoby niewykorzystanie na początku XXI. w do budowy hali szkieletu po niepowstałym krytym lodowisku, zaś z drugiej strony hala na obrzeżach miasta, gdzie osiedle Azoty, które przez obecność Zakładów Azotowych jest oddalone od reszty miasta kilkukilometrowym pasem leśnym, powoduje, że dostać się można "tylko" samochodem czy autobusem, a z tym drugim to różnie bywa, szczególnie wieczorową porą, czy w weekend, a klub póki co wraz z MZK nie podstawia, jak się w przeszłości zdarzało, dodatkowych autobusów miejskich. Dodatkowo wiadomo, że skoro mieszkańców w ciągu lat ubyło o wiele tysięcy, to i kursów autobusowych jest mniej,

- Kolej. Wbrew pozorom ważny czynnik. Jeszcze kilka lat temu Kędzierzyn-Koźle to był jeden z najważniejszych węzłów kolejowych na Górnym Śląsku/Opolszczyźnie, wszystkie kategorie pociągów tutaj stawały, problemem nie było dojechanie z Kędzierzyna do każdego, innego zakątku Polski bez przesiadki. Obecnie pociągi PKP Intercity, poza jednym, bądź dwoma pociągiem o porze porannej, omijają Kędzierzyn i zostały puszczone przez Strzelce Opolskie, czy przez Częstochowę i Lubliniec. W tygodniu (w weekend tym bardziej) po godzinach 20 czy 22 wydostanie się z Kędzierzyna-Koźla pociągiem jest bardzo ciężkie, wręcz w niektóre dni niemożliwe, więc jak ktoś jest kibicem ZAKSY z innej części Polski, jest skazany na samochód, a jak go nie ma, to na hotel, a ceny hotelowe w Kędzierzynie i w okolicach, uwierzcie mi, są naprawdę horrendalne,

To wszystko do kupy stawia, że frekwencja w ostatnich latach w Kędzierzynie jest śmieszna, a klub taki jak ZAKSA na tak słabą frekwencję nie zasługuje, stąd nie dziwię się włodarzom klubu, że próbują organizować mecze w Gliwicach czy wcześniej w Opolu.
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
kuchcik77
Posty: 2338
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kuchcik77 »

Podpisując sie pod powyższym postem chcialbym zauważyć ze Azoty zawsze wypełniają se tylko na finaly lub mecze z topem.
Dziś mecz z Treflem istotny z punktu widzebia nie tylko RZ ale i psychologii polfinalu pucharu kraju-uwazam ze spotkanie w Gdańsku było najbardziej wymagajacym wyjazdiwym meczem Zaksy w tym sezonie i nie sądzę by dzis bylo lekko i przyjemnie.
Wygrać, spakować sie i w Rosji ugrać minimum dwa sety o co będzie trudno nie przez Arpada ale przez podróż itd itp oraz przez to ze na Parodiego niezbyt można liczyc...IMHO największe rozczarowanie na razie, tak wiem emeryt na kluczowe mecze...zobaczmy
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Lynn »

Akurat dziś hala w miare zapełniona
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

@Klugenhammer

Nikt przy zdrowych zmysłach nie zdecydowałby się na demontaż obecnej hali i budowę nowej.

Nie rozumiesz sensu mojej wypowiedzi?
Już Ci tłumaczę.
Miałem na myśli, że wystarczyłaby zdecydowanie mniejsza hala na warunki kędzierzyńskie.


Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
kibic siatkowki
Posty: 60
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:23

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kibic siatkowki »

Oj kiepsko ta Zaksa, u siebie takie męczarnie z Gdańskiem... Nie przystoi... Wyczuwam bęcki w Kemerovie. Warszawa odskakuje dzisiaj na 2 pkt przewagi.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

kibic siatkowki pisze:Oj kiepsko ta Zaksa, u siebie takie męczarnie z Gdańskiem... Nie przystoi... Wyczuwam bęcki w Kemerovie. Warszawa odskakuje dzisiaj na 2 pkt przewagi.
Bardzo słaby mecz Śliwki, za to Jakubiszak zagrał mecz życia i mecz, który powinien się zamknąć w trzech setach, nagle stał się ciekawy. A z tym Kemerowem to zobaczymy. Bęcki powinien był dostać JW od Kazania, a Warszawa zlać Benficę i Tours, a jak było, to wszyscy wiemy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”