GKS Katowice 2019/2020

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

GKS Katowice 2019/2020

Post autor: mewa »

viewtopic.php?f=18&t=6931 - temat z poprzedniego sezonu.

Gdybym mógł kogoś prosić o wstawienie aktualnego składy drużyny na sezon 2019/2020...
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: PioterZJastrzebia »

Rozgrywający:
Jan Firlej
Maciej Fijałek
Atakujący:
Jakub Jarosz
Wiktor Musiał
Środkowi:
Emanuel Kohut
Jan Nowakowski
Miłosz Zniszczoł
Kamil Drzazga
Przyjmujący:
Adrian Buchowski
Rafał Szymura
Kamil Kwasowski
Jakub Szymański
Libero:
Dustin Watten
Szymon Gregorowicz
RobertBaklarzan
Posty: 145
Rejestracja: 7 lut 2018, o 14:38
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: RobertBaklarzan »

Bardzo słaby skład nie ma drugiej drużyny co zanotowała taki regres w stosunku do poprzedniego sezonu
kanimo

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: kanimo »

Stocznia.
Czarni. Moze nie w personaliach, ale w doborze zawodnikow. Chyba, ze Wlodarczyk zagra sezon zycia.
Bydgoszcz, ktora nie byla topem, ale pare niespodzianek i ladnych spotkan zanotowala. Jakos watpie, pomimo jednego niezlego transferu, ze calosc sie ulozy.
AZS Czestochowa, ktory zbliza sie do grancy istnienia.

Latwo uzyc slow: "wszyscy, nikt, nigdy, zawsze". Najczesciej mowiac rzeczy dalekie od prawdy.

Jedni sie oslabili, inni wzomcnili.
zajczik
Posty: 367
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: zajczik »

RobertBaklarzan pisze:Bardzo słaby skład nie ma drugiej drużyny co zanotowała taki regres w stosunku do poprzedniego sezonu
Nadal tak twierdzisz po meczu GKS z Resovią? :]
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: Maniac`18 »

Rewelacyjnie to wygląda.
Podobno trenują ze sobą od 3 miesięcy- to może dać przewagę na początku sezonu. W ogóle zespół bardzo mi przypomina zeszłorocznych Czarnych Radom(bardzo dobrze wyglądali w pierwszej połowie sezonu)- chodzi mi o fizykę, wyglądają jakby już byli w najwyższej formie, np. ataki Jarosza po ciasnym skosie, gra w obronie, dynamika w ataku, pajp, środek, dokładność rozegrania.
Oby im wystarczyło prądu do końca.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: dyletant »

Buchowski powinien niedługo wygryźć Kwasowskiego z pierwszego składu i może to wyglądać jeszcze lepiej.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: perykles »

Kilka spostrzeżeń po pierwszym spotkaniu. Na mecz wybrałem się z dosyć optymistycznym nastawieniem, a przemawiał za tym fakt, że Gieksa przepracowała w pełnym składzie prawie cały okres przygotowawczy i zawodnicy są ze sobą już zgrani a z drugiej strony w wyjściowej szóstce Rzeszowa brakowało kilku zawodników. Teraz już na chłodno mogę ocenić, że gra GKS-u wyglądała bardzo dobrze i z taką postawą w tym sezonie mogą sprawić jeszcze kilka niespodzianek. Ale żeby nie było tak kolorowo nadal podtrzymuje to, że Gieksa powalczy o miejsca 9-10. Dużo będzie zależało od tego jak długo drużyna pociągnie na tym zgraniu i świetnej atmosferze. Będąc na hali widać było szczególnie po zawodnikach, którzy w zeszłym sezonie byli rezerwowymi, że mają coś do udowodnienia i chcą się pokazać. A przechodząc do poszczególnych zawodników:

Firlej - wiedziałem po sparingach, że można spodziewać się po nim dobrej gry ale i tak pozytywnie mnie zaskoczył. Może to duże słowa (szczególnie po 1 meczu) ale widzę w nim większy potencjał niż w Komendzie. Może brakowało mu momentami dokładności (największe problemy miał z wystawą do Jarosza) ale to co grał ze środkowymi i tempo wystawy na 2 linie robiło wrażenie.

Jarosz - zrobił swoje ale nie jestem do niego przekonany. Widać, że brakuje mu już dynamik i momentami siły ale nadrabia to techniką. Pytanie czy to wystarczy na cały sezon. Nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć w większym wymiarze Musiała.

Środkowi - chyba na tej pozycji jest największy spokój. Zarówno J.Nowakowski jak i Kohut są w świetnej formie no i robi wrażenie te zgranie z Firlejem.

Szymura - lider Gieksy w tym sezonie.

Kwasowski - wyglądał dobrze ale może mieć problemy z atakiem (czasami gra trochę za miękko)

Buchowski - świetna zmiana, dołożył mocną zagrywkę i atak. Jak utrzyma przyjęcie takie jak w tym meczu razem z Szymurą będzie tworzył pare przyjmujących Gieksy. No i fizycznie wyglądał świetnie.

Watten - o niego jestem spokojny, super przyjęcie, dorzuci trochę więcej w obronie i będzie idealnie. No i razem z J.Nowakowskim robią atmosferę w drużynie.

trener - ciężko oceniać trenera po 1 meczu ale porównując go do Gruszki to brak charyzmy, przynajmniej w tym meczu nadrabiał dobrą reakcją na sytuacje boiskową (dobre zmiany i branie czasów w odpowiednich momentach)
J-F CHAMPOLLION
Posty: 58
Rejestracja: 21 sty 2019, o 16:00
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: J-F CHAMPOLLION »

Jak wygląda sytuacja ze zdrowiem Kuby Jarosza?
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: perykles »

Nie wiem jak to wyglądało w meczu z Gdańskiem (pewnie nie za kolorowo skoro nie grał) ale byłem na meczu ze Skrą i już na rozgrzewce wyglądał słabo fizycznie. Brakowało mu siły i w zasadzie nwm czemu w ogóle wychodził w pierwszej szóstce. Chyba dalej doskwiera mu kontuzja pleców.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: perykles »

CIEKAWOSTKA

Pewnie wiele osób zastanawia się czy Gieksa (nazywana żartobliwie GKS "Tie-break" Katowice) mając za sobą tyle 5-setowych spotkań zbliża się już do jakiegoś rekordu ligi. Dlatego z ciekawości postanowiłem to sprawdzić. Zaznaczam, że w przytoczonych liczbach mogą pojawić się jakieś drobne błędy więc należy traktować je bardziej w formie ciekawostki (chociaż starałem się być w miarę dokładny) Brałem pod uwagę statystyki od sezonu 2001/2002 i tylko sezon zasadniczy bez fazy play-off.

Schemat: SEZON (liczba drużyn w lidze) - LICZBA WSZYSTKICH TIE-BREAKÓW W LIDZE / DRUŻYNA Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ TIE-BREAKÓW (miejsce w lidze) / LICZBA TIE-BREAKÓW TEJ DRUŻYNY

2001/2002(10 drużyn) - 20 / 1044 Gwardia Wrocław (4) / 6 tie-breaków
2002/2003(10 drużyn) - 14 / Gwardia Wrocław (6) / 5 tie-breaków
2003/2004(10 drużyn) - 25 / Pampol AZS Częstochowa (4) / 8 tie-breaków
2004/2005(10 drużyn) - 15 / Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle (5) i AZS Politechnika Warszawska (6) / 5 tie-braków
2005/2006(10 drużyn) - 14 / AZS Politechnika Warszawska (7) / 6 tie-braków
2006/2007(10 drużyn) - 22 / Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa (4) i J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska (8) / 8 tie-braków
2007/2008(10 drużyn) - 22 / Jastrzębski Węgiel SSA (3) / 6 tie-breaków
2008/2009(10 drużyn) - 26 / ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (2), Domex Tytan AZS Częstochowa (6) i J.W. Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska (7) / 8 tie-breaków
2009/2010(10 drużyn) - 20 / Domex Tytan AZS Częstochowa (5) / 7 tie-breaków
2010/2011(10 drużyn) - 23 / ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (3) / 9 tie-breaków
2011/2012(10 drużyn) - 19 / AZS Politechnika Warszawska (8) / 8 tie-breaków
2012/2013(10 drużyn) - 24 / ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (3) / 7 tie-breaków
2013/2014(12 drużyn) - 22 / Jastrzębski Węgiel (3) / 7 tie-breaków
2014/2015(14 drużyn) - 42 / Jastrzębski Węgiel (4) / 8 tie-breaków
2015/2016(14 drużyn) - 45 / Jastrzębski Węgiel (7) / 11 tie-breaków
2016/2017(16 drużyn) - 62 / Jastrzębski Węgiel (4) i GKS Katowice (10) / 12 tie-breaków
2017/2018(16 drużyn) - 58 / Stocznia Szczecin (12) / 12 tie-breaków
2018/2019(13 drużyn) - 27 / Indykpol AZS Olsztyn (9) i Trefl Gdańsk (10) / 7 tie-breaków
2019/2020(14 drużyn) - 32 / GKS Katowice (na ten moment 6 miejsce) / już 11 tie-breaków

Liczba rozegranych tie-breków przez drużyny w Pluslidze od sezonu 2001/2002

Jastrzębie - 104
Warszawa - 91
Olsztyn - 87
Kędzierzyn-Koźle - 86
Częstochowa - 80
Bełchatów - 79
Rzeszów - 70
Bydgoszcz - 68
Radom - 54
Gdańsk - 51
Kielce - 41
Lubin - 39
Bielsko-Biała - 34
Będzin - 33
Katowice - 32
Szczecin - 26
Wrocław - 24
Sosnowiec - 20
Zawiercie - 19
Nysa - 8
Wieluń - 7
Suwałki - 4
Wołomin - 2
Gorzów Wielkopolski - 2
Radlin - 1
Piła - 1

PODSUMOWANIE:

drużyna z największą liczbą tie-breaków w 1 sezonie: JASTRZĘBIE / KATOWICE / SZCZECIN - 12
najwięcej rozegranych tie-breków w sezonie : SEZON 2016/2017 - 62
drużyna z największą liczbą rozegranych tie-breków od sezonu 2001/2002: JASTRZĘBIE 104
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: perykles »

Wszyscy podniecają się kolejnym blamażem Resovi ale to można było chyba w sumie przewidzieć. A Gieksa przynajmniej na chwile melduje się na 5 miejscu. Cieszyć może na pewno mega atmosfera w drużynie. Dzisiaj przy tych brakach kadrowych było to szczególnie widać.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: Nagor »

Słowa Kohuta stawiają władze klubu w bardzo niewygodnej pozycji, dużo mogą stracić w oczach potencjalnych przyszłych siatkarzy. Teraz dwa razy przemyślą podpisanie kontraktu z tym klubem.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: perykles »

Nagor pisze:Słowa Kohuta stawiają władze klubu w bardzo niewygodnej pozycji, dużo mogą stracić w oczach potencjalnych przyszłych siatkarzy. Teraz dwa razy przemyślą podpisanie kontraktu z tym klubem.
Mnie jako kibica Gieksy wkurza totalny brak jakichkolwiek komunikatów ze strony klubu. Bardzo chciałbym poznać wersje klubu w tej sprawie bo na razie czytam już chyba 3 artykuł, w którym wypowiada się Kohut. Zaznaczam, że kompletnie nie bronie władz sekcji bo takie podejście do kwestii obniżek pensji jest skandaliczne ale Słowak też coś plącze się w tych zeznaniach. W dzisiejszym artykule mówi o pensji za 6 miejsce, której mu odmówiono, a w artykule z 2 kwietnia twierdzi, że w rozmowie z działaczami nie było mowy o premii. Ja za Kohutem płakać nie będę (nie wiem kto wpadł na pomysł przedłużania kontraktu o 2 lata z 37 letnim zawodnikiem) ale milcząc w tym temacie władze klubu strzelają sobie w kolano.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

To oznacza pewnie, że sytuacja w klubie jest bardzo niepewna i ogólnie nieciekawa. I nie dziwię się. Nie martwiłbym się nawet tak o kluby sponsorowane przez spółki skarbu państwa jak przez miejskie budżety.
kibic37
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:40
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: kibic37 »

kamil1999 pisze:To oznacza pewnie, że sytuacja w klubie jest bardzo niepewna i ogólnie nieciekawa. I nie dziwię się. Nie martwiłbym się nawet tak o kluby sponsorowane przez spółki skarbu państwa jak przez miejskie budżety.
Bardzo prawdopodobne,ze Gieksa nie przetrwa i kryzysu i zostanie niestety zlikwidowana według najnowszych doniesień! :|

https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7 ... yzysu.html
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: perykles »

kibic37 pisze:
kamil1999 pisze:To oznacza pewnie, że sytuacja w klubie jest bardzo niepewna i ogólnie nieciekawa. I nie dziwię się. Nie martwiłbym się nawet tak o kluby sponsorowane przez spółki skarbu państwa jak przez miejskie budżety.
Bardzo prawdopodobne,ze Gieksa nie przetrwa i kryzysu i zostanie niestety zlikwidowana według najnowszych doniesień! :|

https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7 ... yzysu.html
Rezygnacja z sekcji siatkówki jest jednym ze scenariuszy, o których wspominałem już jakiś czas temu na forum. Ze szczątkowych informacji jakie do mnie docierają to klub mimo wszystko podejmuje jakieś rozmowy z ewentualnymi nowymi zawodnikami. Podobno faktycznie istnieje temat zatrudnienia Marka Lebedewa. Jedną z opcji wchodzących w grę może być też wyprowadzenie sekcji siatkówki ze struktur GKSu Katowice. Zwolennikiem tego pomysłu już przed tym sezonem był dyrektor sportowy Dariusz Łyczko, który niedawno pożegnał się ze stanowiskiem.
Awatar użytkownika
Por.Columbo
Posty: 128
Rejestracja: 10 lis 2018, o 16:51
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: Por.Columbo »

Fajny, waleczny zespół powstał w Katowicach w tym sezonie i z tej perspektywy szkoda byłoby go tracić, ale trzeba też powiedzieć sobie szczerze, że klimatu na siatkówkę ligową w Katowicach - a przynajmniej w tej lokalizacji Katowic - nie ma i nigdy nie było. Ciężko było patrzeć na tę drużynę walczaków, która nawet w hitowych starciach nie grała przy pełnej hali, a przecież hala w Szopienicach do najpojemniejszych nie należy.
Średnia frekwencja z tego sezonu : 809 osób, a tak często krytykowany Lubin za brak zainteresowania kibiców - 1 486 osób. Naprawdę nie wiem czy jest jakikolwiek sens ratować klub na siłę.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: perykles »

Moda na klubową siatkówkę w Katowicach na pewno byłaby większa ale faktycznie lokalizacja hali jest dużym problemem. Komplet na hitowych meczach ze Skrą czy Zaksą w tym sezonie był co nie zmienia faktu, że Gieksa miała najgorszą frekwencję w PlusLidze przy jednocześnie najtańszych biletach.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: perykles »

Władze klubu przemówiły pierwszy raz od prawie miesiąca :]

https://siatkowka.gkskatowice.eu/n/zmia ... JdF_q6THh8
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: iron »

No tak, kończą współpracę z tymi, którzy nie zgodzili się na szantaż. Obok Będzina to drugi klub, który może mieć spore długi i kłopot z licencją.
No sympathy for fools...
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: krzysiu »

Ale Buchowski pisze ze zgodził się na obniżkę 18 procent i tak mu dali wypowiedzenie :D brak słów na takie kluby.. ciekawe jak podejdzie do tego organ od licencji - pewnie znajac zycie i dawanie szans klubom - przepuszczą ich bo koronawirus..
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: Kicu »

iron pisze:No tak, kończą współpracę z tymi, którzy nie zgodzili się na szantaż. Obok Będzina to drugi klub, który może mieć spore długi i kłopot z licencją.
Żeby się w grudniu czy styczniu nie okazało, że mamy w lidze kilka klubów widmo. Oby przed startem rozgrywek PLS dobrze każdego zweryfikował, bo już zbłaźnili się nie raz i mam nadzieję, że lekcje wyciągnęli. Nawet jakby liga miała się składać z 10 zespołów.
krzysiu pisze:Ale Buchowski pisze ze zgodził się na obniżkę 18 procent i tak mu dali wypowiedzenie :D
Nie widziałem wpisu Buchowskiego, ale czy nie chodziło mu o obniżkę za miniony\trwający sezon?
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: perykles »

Kicu pisze:
iron pisze:No tak, kończą współpracę z tymi, którzy nie zgodzili się na szantaż. Obok Będzina to drugi klub, który może mieć spore długi i kłopot z licencją.
Żeby się w grudniu czy styczniu nie okazało, że mamy w lidze kilka klubów widmo. Oby przed startem rozgrywek PLS dobrze każdego zweryfikował, bo już zbłaźnili się nie raz i mam nadzieję, że lekcje wyciągnęli. Nawet jakby liga miała się składać z 10 zespołów.
iron pisze:No tak, kończą współpracę z tymi, którzy nie zgodzili się na szantaż. Obok Będzina to drugi klub, który może mieć spore długi i kłopot z licencją.
Trzeba rozróżnić 2 rzeczy. To w jaki sposób rozwiązywano umowy z zawodnikami i to jaka jest kondycja finansowa klubu (zabezpieczenie finansowe, długi itd.). W pierwszym wypadku sprawa jest jasna bo takie postępowanie zasługuje na to żeby zajęła się tym liga, oczywiście jeżeli ma do tego odpowiednie uprawnienia. O tyle w drugim przypadku sprawa nie powinna być, aż tak tragiczna. GKS akurat był tym zespołem, który szył drużynę zawsze na miarę swoich możliwość finansowych. Nigdy nie słyszałem, żeby sekcja miała jakieś długi albo zalegała zawodnikom z płatnościami. W sytuacji kryzysu wywołanego wirusem władze klubu podjęły takie a nie inne decyzje kadrowe, które miały zapewne w jakimś stopniu poprawić sytuacje finansową. To w jaki sposób to uczyniły świadczy jedynie o dużej ignorancji i utwierdza mnie w przekonaniu, że siatkówka (podobnie jak i hokej) nie jest priorytetem wielosekcyjnej Gieksy.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Ja widzę to niestety tak, że zarząd GKS tylko czekał na okazję rezygnacji z siatkówki, a ten koronawirus trafił im się jak ślepej kurze ziarnko. Szkoda tej drużyny, derby śląska to było duże wydarzenie w Jastrzębiu. Mam nadzieję, że klub się jakoś ostoi.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: perykles »

Vilgefortz pisze:Ja widzę to niestety tak, że zarząd GKS tylko czekał na okazję rezygnacji z siatkówki, a ten koronawirus trafił im się jak ślepej kurze ziarnko. Szkoda tej drużyny, derby śląska to było duże wydarzenie w Jastrzębiu. Mam nadzieję, że klub się jakoś ostoi.
Zgadzam się. Niestety po wywiadzie z trenerem Daszkiewiczem nawet ja już przestaje mieć nadzieje na jakiekolwiek pozytywne rozstrzygnięcia.

https://sport.tvp.pl/47836177/dariusz-d ... sie-bronic
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

SF opublikowały wywiad z wiceprezydentem Katowic, którego wypowiedzi (dla mnie) stanowią aprobatę dla działań klubu. Siatkówka jest tam planem czwartofalowym. Przykre...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: Kicu »

Vilgefortz pisze:SF opublikowały wywiad z wiceprezydentem Katowic, którego wypowiedzi (dla mnie) stanowią aprobatę dla działań klubu. Siatkówka jest tam planem czwartofalowym. Przykre...
Ot, typowy, pusty bełkot osoby związanej z polityką. Takie mdłe gadanie z którego jedyne co wynika to to, że władze GKS Katowice są super, a zawodnicy i trener be. Niedobrze mi się robi jak czytam wypowiedzi takich ludzi.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: dezerter »

Mam nadzieję, że cwaniaki z zarządu GKS, szybko odpowiedzą za swoje walki i próbę oszustwa, oraz znikną ze świata sportu raz na zawsze.
Przypomnę.

"Zgodnie z art. 271 § kodeksu karnego: „Funkcjonariusz publiczny lub inna osoba uprawniona do wystawienia dokumentu, która poświadcza w nim nieprawdę co do okoliczności mającej znaczenie prawne, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."

Powodzenia chłopaki w sądzie :)))
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: GKS Katowice 2019/2020

Post autor: grzegorzg »

W obliczu informacji jakie docierają od zawodników i trenera zespołu, w mojej opinii co najmniej kuriozalne jest doniesienie o rozpoczęciu audytu w klubach aspirujacych.
A cała sytuacjia w Gieksie jest niestety smutna...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”