PlusLiga 2019/2020 - 18 kolejka -31.01-03.02.2020r.

Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: PlusLiga 2019/2020 - 18 kolejka -31.01-03.02.2020r.

Post autor: mbor3k »

Często po zmianie trenera w zespół wstępuje duch walki i zawodnicy żrą ziemię, prezentują swoje najlepsze cechy.
Rzeszowscy włodarze postawili na pozostawienie drugiego szkoleniowca i wrzucenie go szczebelek wyżej, więc i nie spodziewałem się tej odmiany.
Podoba mi się pomysł z Panem Jankiem Suchem, może do końca sezonu na drugiego? :D
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Adamde
Posty: 814
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: PlusLiga 2019/2020 - 18 kolejka -31.01-03.02.2020r.

Post autor: Adamde »

Bydgoszcz miała szczęście, że trafił się Filip za Sterna. Z drugiej strony dziwna sytuacja, że nie dostawał więcej szans w czarnych. Jeżeli Bydgoszcz spadnie, to Filip będzie łakomym kąskiem na rynku transferowym.
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 18 kolejka -31.01-03.02.2020r.

Post autor: kanimo »

Dlaczego dziwna? Wprawdzie kruki i wrony rozdziobaly nam statystyki, i trzeba by sie napracowac ostro, zeby porownac, ale jesli chodzi o ilosc zdobytych punktow to Butryn jest 4 atakujacym. Wiec chyba nie tu jest glowny problem Czarnych. Podejrzewam, ze Butryn jest jednak troche lepszy i znacznie stabilniejszy od Filipa.

Lakomym moze, ale raczej nie na gore tabeli. Tam czesto beda grac cudzoziemcy, z braku dostepnych polskich najlepszych atakujacych. W Czarnych nie mial jakichs topowych europejskich konkurentow, a od odejscia z biedniutkiej wtedy Warszawy, ciagle gra drugie skrzypce.

Przypomne, ze w JW drugi trener zdolal poderwac zespol.
W Resovii cos jest gleboko nie tak. System 2 rownych szostek sie nie sprawdza, bo min cos podobnego jest na przyjeciu Czarnych.
Emeryci to sa dobrzy na lawce i do zadaniowych zmian. Ekscytowac sie jednym asem Alka jest fajnie ale czy naprawde tyle wnioslo do tego przegranego meczu? Zibi jest nierowny, slabuje a jednaki kase bierze pewnie ze 2X wieksza od Halaby i mozliwe (sadzac po postach Resoviakow), ze i w szatni psuje troche wiecej krwi kolegom.
Ostatnio zmieniony 6 lut 2020, o 16:27 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
titerlitury
Posty: 343
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 18 kolejka -31.01-03.02.2020r.

Post autor: titerlitury »

Już pisałem, że nie zrozumiesz. Pisałem dlaczego, więc bez powtórzeń. Zbrodnią było trzymanie Akrema poza klubem. Ja od Niego niczego już nie oczekuję. Za to oczekuję od klubu. Tu zacytuję zdanie akurat prawdziwe "w Resovii coś jest głęboko nie tak". Bo jest.
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 18 kolejka -31.01-03.02.2020r.

Post autor: kanimo »

titerlitury pisze:Już pisałem, że nie zrozumiesz. Pisałem dlaczego, więc bez powtórzeń. Zbrodnią było trzymanie Akrema poza klubem. Ja od Niego niczego już nie oczekuję. Za to oczekuję od klubu. Tu zacytuję zdanie akurat prawdziwe "w Resovii coś jest głęboko nie tak". Bo jest.

Daj spokoj. Alek to Alek. Ale zostal odrzucony przez klub po kontuzji. Wiec powrot, kiedy wiadomo, ze niewiele pociagnie a klub jest w czarnej d.. jest ..? specyficzny. Dziwi, ze powrot na boisko. Nie dziwilabym sie gdyby wrocil np do sztabu.
Powiedzmy zagranie taktyczne, dla uspokojenia kibicow-zastepuje i chleb i igrzyska. Albo proba odkupienia win, tylko dlaczego teraz.
Zibi zagral w Resce raptem jeden sezon, jest z pochodzenia warszawiakiem, obiezyswiatem. Skad taki sentyment do tego zawodnika?

A poza klubem jest w PL i nizej paru wychowankow. Na top PL nie maja moze talentu i umiejetnosci (przynajmniej niektorzy), ale na 9te miejsce pewnie by wystarczylo, moze nawet za mniejsza kase.
Dlaczego w macierzystym klubie nie gra Huber a "gra" Mozdzon ? Dlaczego nie gra Depowski, Sliwka itp.
Czy Buszek nie dalby sie zastapic Buschem?
Kozub- rozumiem, ze poszedl zdobywac doswiadczenie, ale tez jest tylko drugim, choc w klubie z mniejszymi ambicjami, a wyzsza pozycja. Lepsza atmosfera i ciekawszym trenerem.
Moze mlodzi maja dosyc detych wymagan w polaczeniu z lawka i srednimi trenerami oraz kolegow z pretensjami?
Resovio-odkrec wentyl, zacznij od nowa. Po co inwestowalas pare lat w mlodziez?
Po co 2,5 rownych szostek, gdzie nikt nie osiaga optimum.
Nie z Juantorena przegrywa obecny sklad, a z Kwasowskim, Sobanskim, Musialem.

Kolejka bez wiekszych niezpodzianek, bo przegrana Reski az taka nie jest, podobnie jak zwyciestwo idacego w gore, po okresie kontuzji Cuprum.
Pewne wygrane faworytow.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”