Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

asps
Posty: 347
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: asps »

towalowli pisze: A transfer Grobelnego zamiast Defalco to chyba średni interes.
Tak, ale nie zdziwiłbym się jakby po Defalco zgłosił się ktoś mocniejszy finansowo od Olsztyna. Jeśli jednak dojdzie ten transfer do skutku czego życzę Olsztynowi to na prawdę ten skład czuje namiesza w lidze.
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Mordimer Madderdin »

KrzysztofRatajski pisze:
dyletant pisze: Suwałki zapowiadają się dobrze?
Żadnego wzmocnienia...
Ciekawy pogląd, zważywszy na fakt, że pozostaje zgrany ze sobą szkielet drużyny i dochodzi, oby był zdrowy, Halaba. Daje to ultra interesujące skrzydła, bardzo dobrego sypacza, solidnego libero, dość dobry środek.
Olsztyn mimo wszystko na papierze wygląda lepiej, ale najpierw niech się staną transfery :)
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: hvar18 »

Ktoś bzdurę napisze i zaczyna się bezsensowna dyskusja. Defalco podpisał umowę z AZS Olsztyn i nie wiem o co komuś chodzi z bzdurnymi informacjami ze nie będzie Amerykanina.
Chociaż nie ogłosili jeszcze Butryna, Krola i Jakubiszaka to może ich też nie będzie :)
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: towalowli »

Butryn to z jednej strony łakomy kąsek dla jakiegokolwiek klubu, no ale gdzie on miałby teraz zagrać, jeśli nie w Olsztynie, skoro wszędzie już pozycję bombardiera mają obsadzoną? ;) Wygląda na to, że jeśli Defalco już podpisany, to nic tu się raczej nie wydarzy i ktoś puścił po prostu na forum bąka lekkiego. ;)
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pacos »

hvar18 pisze:Ktoś bzdurę napisze i zaczyna się bezsensowna dyskusja. Defalco podpisał umowę z AZS Olsztyn i nie wiem o co komuś chodzi z bzdurnymi informacjami ze nie będzie Amerykanina.
Był 11 czy 12 lat temu taki kanadyjski środkowy podpisany. Steve Brinkman się nazywał. Tylko, że nagle spodobały mu się jeny i Japonia, no i chłop wystawił AZS do wiatru... Tak że ja bym się wstrzymał z "bzdurami" i "bezsensownymi dyskusjami". Życie pokazuje, że nawet podpis na umowie nie gwarantuje niczego. Dopóki Jankes sam nie potwierdzi, a najlepiej dopóki nie pojawi się w Olsztynie, dopóty jakiś znak zapytania jest.
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: dyletant »

Kolega hvar18 zdaje się jest kibicem GKS, ja mam informacje ze środowiska olsztyńskiego i z całym szacunkiem, ale są dla mnie bardziej wiarygodne ;)

Niewątpliwie jednak mam nadzieję, że to kolega wyżej ma rację a moi informatorzy sieją niepotrzebny pesymizm. Na transferze Amerykanina zależy mi nie tylko ze względów sportowych, ale również marketingowych. Być może De Falco i Averill załapią się do Tokio i tam ugrają medal jak to Amerykanie mają w zwyczaju. To powinno ściągnąć niewyrobionych, miejscowych iławskich kibiców, którzy siłą rzeczy będą musieli zastąpić tych, którzy z przyczyn logistycznych nie będą w stanie aktywnie się pojawiać. Jakby nie patrzeć to przed covidem Urania cieszyła się najlepszą frekwencją % zapełnionych miejsc, przegrywając tylko z kurnikami z Zawiercia i Radomia.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: jarek8dywan »

pacos pisze:Był 11 czy 12 lat temu taki kanadyjski środkowy podpisany. Steve Brinkman się nazywał. Tylko, że nagle spodobały mu się jeny i Japonia, no i chłop wystawił AZS do wiatru...
AZS ma szczescie w takich nieszczesciach, bo za Brinkmana przyszedl Hargreaves i byl w top 5 blokujacych ligi (jesli dobrze pamietam, jedynka po fazie zasadniczej), bedac jednoczesnie mentalnym motorem napedowym i jajami druzyny... A ostatnio za Averilla przybyl Seyed i byl nr1 w rankingu punktowych blokow ;)
Choc juz na powaznie - jesli faktycznie jest cos na rzeczy i faktycznie chodzi o reprezentanta USA, to niewatpliwie bylaby to strata.
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: hvar18 »

Mało tego. 57 lat temu miał dojechać do AZS Ignacy z Chorzel ale autobus się zepsuł i nie dojechal ostatecznie na cały sezon. To pokazuje że dopóki ktoś nie dojedzie to kontrakt można sobie wsadzić.
Ale głupoty piszecie.... Pewnie ogłoszą Defalco wkrotce i będzie po sprawie.
Adriano
Posty: 580
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adriano »

Dziś Olsztyn zapewne ogłosi DeFalco więc skończcie tą bzdurą dyskusje
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: towalowli »

Na Twitterze potwierdzili, że niebawem ogłoszenie Amerykanina grającego w VNL. Wiadomo, o kogo chodzi. :)
IISAC
Posty: 97
Rejestracja: 24 mar 2020, o 15:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: IISAC »

Torey Defalco oficjalnie w Olsztynie.
https://twitter.com/indykpolazs/status/ ... 47/photo/1
Adriano
Posty: 580
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adriano »

W transferach Olsztyna podoba mi się to że są to zawodnicy po dobrych sezonach. Nie sa to ludzie po "przejściach". Salehi Averill DeFalco Butryn Firlej wszyscy grali mega fajnie i byli liderami swoich drużyn. I to są wzmocnienia
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

SZA PO BA przed tym co zrobil Olsztyn w tym sezonie patrząc na możliwości klubu chyba lepiej dobrac drużyny sie nie dało

Rewelacja,
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: qtp »

KrzysztofRatajski pisze: patrząc na możliwości klubu
Widocznie te możliwości są większe niż się niektórym wydaje.
asps
Posty: 347
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: asps »

Moze finansowo sie poprawilo w klubie porownujac ostatnie lata, transfery w tym roku na papierze to chyba najlepsze od czasów gdy sponsorami było PZU czy Mlekpol.
Adriano
Posty: 580
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Adriano »

Butryn
Firlej
DeFalco
Salehi
Averill
Poręba
Gruszczyński

Myślę że Bonitta zrobi z nich czarnego konia rozgrywek jak w sezonie 2019/20 zrobił z Ravenna w Lidze Włoskiej
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

Ech gdzie te czasy gdy taki sklad mógł sie spokojnie bic o medale. Ja tu nie widze slabego punktu

Szczerze mowiac to mamy 8 ekip ktore realnie moga powalczyc o półfinały tak naprawde sezon zasadniczy zabardzo nic wielkiego nie da powinny byc Handicapy

Ja w tym sezonie w typowanie sie nie bawie.
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pacos »

hvar18 pisze:Mało tego. 57 lat temu miał dojechać do AZS Ignacy z Chorzel ale autobus się zepsuł i nie dojechal ostatecznie na cały sezon. To pokazuje że dopóki ktoś nie dojedzie to kontrakt można sobie wsadzić.
Ale głupoty piszecie.... Pewnie ogłoszą Defalco wkrotce i będzie po sprawie.
Już? Ulżyło, że się błysnęło dowcipem? Cieszę się. Pozwól, że jednak bardziej będę wierzył dyletantowi i jego informatorom związanym z klubem. Ogłosili Defalco i naprawdę jest po sprawie? Oby. Ale nie zastanawia cię, gdzie jest jakakolwiek wypowiedź zawodnika? Przecież Rimini to nie koniec świata, a Jastrzębie jakoś dało radę dać i parę zdań od Boyera, i jego fotkę sprzed hali. Takie są fakty.

adriano pisze:Dziś Olsztyn zapewne ogłosi DeFalco więc skończcie tą bzdurą dyskusje
Gdyby ci umknęło: forum z definicji jest właśnie od dyskusji. A co do jej "bzdurności", przeczytaj to co powyżej. Czas pokaże, czy te dywagacje były na rzeczy.
asps
Posty: 347
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: asps »

Defalco wrzucił relację na instagrama odnośnie AZSu, widocznie tym razem informatorzy się pomylili ;)
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: hvar18 »

Kurcze a może to chodzi o AZS Zielona Góra, bo przeciez dylemat i informatory mówią co innego
mimo82
Posty: 119
Rejestracja: 2 kwie 2020, o 13:32
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: mimo82 »

hvar18 pisze:Kurcze a może to chodzi o AZS Zielona Góra, bo przeciez dylemat i informatory mówią co innego
Haha :) albo może AZS Częstochowa :P
Diomedea
Posty: 4338
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Diomedea »

AZS PW
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: dyletant »

Kulisy tego transferu nie był przedstawione wcale w takich różowych barwach, ale wszystko zakończyło się pomyślnie. Tyle mam do powiedzenia bez ujawniania szczegółów. Teraz tylko czekać jak Bonitta to zestawi.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: hvar18 »

dyletant pisze:Kulisy tego transferu nie był przedstawione wcale w takich różowych barwach, ale wszystko zakończyło się pomyślnie. Tyle mam do powiedzenia bez ujawniania szczegółów. Teraz tylko czekać jak Bonitta to zestawi.
Brawo Ty. Zamiast się obrażać, sensowna odpowiedź
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Aranger »

Tego Salehiego to tylko w dwóch setach z Holandią widziałem osobiście, ale chłop 58% skuteczności w LN robi na ten moment, pozytywny zwiastun.
asps
Posty: 347
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: asps »

1. mecz z Japonią mu nie wyszedł, ale potem już całkiem przyzwoicie, potencjał bardzo duży i jak się rozkręci to AZS będzie mieć bardzo mocną obsadę na przyjęciu, bo póki co Defalco w USA też gra pierwsze skrzypce a jest jeszcze Andringa, który gwarantuje dobrą jakość. Największym znakiem zapytania to chyba będzie Firlej w tym składzie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

DeFalco gra przeciętnie na razie, w meczach z mocnymi rywalami nie istniał ani w ataku, ani w przyjęciu, ze słabymi poprawiał statystyki.
asps
Posty: 347
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: asps »

Na tle swoich kolegów z drużyny w przegranych meczach jak np, z Rosją wyróżniał się, choć statystyki mogą tego nie oddawać.
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

Jednak musze uderzyc sie w pierś i zwrócić honor
Ten Salehi to ma papiery na granie pomylilem sie w ocenie
Ciekawe ilu forumowiczow stac na podobne zachowanie z klasa i lrzyznanie sie do bledu?
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: MWi »

Większość użytkowników nie musi uderzać się w piersi, bo nie stawia tak kategorycznych ocen sugerując się jedynie nazwiskiem. Opinie o Salehim były i są takie, że może to być bardzo dobry transfer, obawy są głównie o aklimatyzacji i poziom przyjęcia.
Ale dawno temu w PW był taki Pan jak Vid Jakopin, który też fajnie wyglądał w ofensywie i miał być ryzykownym strzałem w 10, po prostu nie kazdy strzał się udaje
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”