PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. typy

Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. ty

Post autor: Vilgefortz »

Czy tylko ja uważam, że Stachu się zmarnuje w Rząśni?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. ty

Post autor: Aquino »

To jest skandal, że w Vervie nie ma reprezantantów. 70 tysięcy leży i czeka aż ktoś je podniesie a oni nawet nie chcą się po nie schylić. Niech klub upada jak oni tak chcą, ja się w to nie mieszam.
Edit: Gratulację dla Skry bo sportowo byli lepsi a także dla naszych zawodników za walkę do ostatniej piłki. Zawalił ktoś na,,górze”
Heimlock
Posty: 612
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. ty

Post autor: Heimlock »

Już nie patrząc na pieniądze to każdy klub ma swoją markę. Jak się wystawia swój szyld to trzeba się pokazać z dobrej strony. Przez to parę ekip straciło u mnie trochę sympatii, a część zyskało. Na pewno Zawiercie straciło, wystawiając kompletnie dla mnie anonimowe nazwiska, w dodatku niezwiązane z klubem. JW zyskało bo grali fajną siatkówkę i można było zobaczyć choćby Popiwczaka i Szymurę w wydaniu plażowym - bardzo fajnie się pokazali.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. ty

Post autor: Matson »

Niestety większość klubów olalo sprawę i wysłało drugi garnitur. Myśle że to coś oznacza- format widocznie nie sprzyja przygotowaniom do sezonu, pewnie trochę strach przed kontuzją kluczowego gracza. Po prostu to nie jest jeszcze czas na granie bo zawodnicy byli bez treningu pare miesięcy i trzeba mozolnie wracać do ruchu. Komentatorzy krytykują kluby które odmówiły grania, nie wiem na jakiej podstawie. Jeżeli został rozpisany plan przygotowań i trenerzy stwierdzą że takie coś jest niepotrzebne to co w tym złego? A pomysł Swędrowskiego że udział w tym turnieju powinien być obowiązkowy to już w ogole hit :D
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. ty

Post autor: dyletant »

Całe szczęście, że Olsztyn wystawił Gruszczyńskiego na rozegranie. Jutro rewanż ze Skrą, są czelendżę więc 50/50
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. ty

Post autor: Vilgefortz »

Jakość transmisji [*]
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. ty

Post autor: Matson »

No i się nie pomyliłem w obstawieniu zwycięzcy ;)
Zasłużone zwycięstwo JW
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. ty

Post autor: astronauta »

Ten turniej fajnie pokazał kto jest technicznym siatkarzem, taki Huber na przykład poległ tu na całej linii.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. ty

Post autor: ostry99 »

Całkiem pokaźna nagroda za 1. miejsce jak na turniej towarzyski - 70 tys więc jest co świętować. Dla porównania zwycięzca Pucharu Polski w siatkówce (już na hali a nie na piasku) otrzymuje 100 tys czyli niewiele mniej.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: PreZero Grand Prix: Liga letnia 2020 - dyskusja i ew. ty

Post autor: Vilgefortz »

W tym roku druga edycja tego eventu. Będzie jeden turniej w Krakowie (najpewniej mniej ekip).
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”