Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Resofan pisze: 25 lip 2021, o 19:57
Vilgefortz pisze: 25 lip 2021, o 19:35 Powinna ewoluować w transfery z polityką fair play, powinno też się pojawić okienko, które przy rynku wolnych zawodników jest niemożliwe do regulowania...
Ale przecież teraz jest okienko, kiedy tych transferów można dokonywać. Właśnie ono trwa. Nie wiem co jeszcze w tym zakresie można regulować?
Czego to okienko dotyczy? Czasu rozpoczęcia pracy w danym klubie. Chodzi mi o regulowanie czasu kontraktowania, żeby sytuacje jak to, że pół szóstki Zaksy znało swoje nowe kluby po 7 kolejce też się nie powtarzała
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Resofan »

Vilgefortz pisze: 25 lip 2021, o 20:24 Czego to okienko dotyczy? Czasu rozpoczęcia pracy w danym klubie. Chodzi mi o regulowanie czasu kontraktowania, żeby sytuacje jak to, że pół szóstki Zaksy znało swoje nowe kluby po 7 kolejce też się nie powtarzała
A co to ma zmienić? Przecież ZAKSA doskonale wiedziała już grudniu, że trzech jej zawodników po sezonie odchodzi. Z jej punktu widzenia to nawet lepiej, bo miała mnóstwo czasu by znaleźć dla nich zastępstwa. Patrząc na jej wyniki, fakt podpisania nowego kontraktu na stopień zaangażowania odchodzących zawodników nie miał wpływu żadnego.
W piłce nożnej, gdzie teoretycznie podpisywać nowy kontrakt można pół roku przed zakończeniem poprzedniego, wcześniejsze kontakty z menadżerami i zawodnikami są normą. Lewandowski w Borussii Dortmund rozegrał calutki rok, gdzie cały świat wiedział, że w kolejnym sezonie będzie grał w Bayernie. Grał przez to gorzej?
Próby blokowania wcześniejszych kontaktów zakupujących klubów z zawodnikami i menadżerami są tak jak próby cenzurowania internetu - przypominają przybijanie gwoździem kisielu do ściany (żeby było jasne - cytat ze Z. Bońka).
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Szkoda mi Olsztyn. Jak mają kogoś wykupywać to niech wykupią kogoś z zagranicy. Bo nam zagraniczne zespoły graczy zabierają, a my im nie zabierzemy tylko swoich będziemy okradać. Wiem, że taka kolej rzeczy, ale wolałbym, aby kogoś z ligi zagranicznej wzięli lub takiego Ivovicia z Rosji. Ewentualnie jeśli chcą zaoszczędzić to mogą ściągnąć z wypożyczenia Gierżota i dać mu szansę, jako trójce. Trentino dało szansę młodemu Włochowi i się opłaciło.

Co do Desmeta, to fajnie pokazywał się w lm. Były momenty, w których był liderem. Jest to ofensywny przyjmujący, belgijski talent. Ma chyba 22 lata, ale nie jestem pewien, więc możecie mnie poprawić. Ma papiery na duże granie w przyszłości.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Z Włoch mogliby na spokojnie kogoś wyjąć z klubów z poza top. Jest kilku ciekawych graczy, których mogliby wykupić tylko czemu tego nie robią?
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: TheLinkin »

Decyzja o przejęciu Defalco będzie na dniach więc już nie muszą szukać nikogo we Włoszech.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: miro1905 »

W takim razie oświadczenie i wbijanie szpilek Urnautowi to lekka hipokryzja. Szkoda Olsztyna.
krzychszp
Posty: 977
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: krzychszp »

miro1905 pisze: 26 lip 2021, o 07:09 W takim razie oświadczenie i wbijanie szpilek Urnautowi to lekka hipokryzja. Szkoda Olsztyna.
To oświadczenie będzie wyglądać po prostu kuriozalnie
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: TheLinkin »

Czy kuriozalne? Nie powiedziałbym. Na rynku transferowym już dobrych wolnych zawodników nie ma. Jedynym rozwiązaniem jest po prostu wykup.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

TheLinkin pisze: 26 lip 2021, o 08:41 Czy kuriozalne? Nie powiedziałbym.
Kuriozalnie, bo jak się okazało, ktoś znów chciał przygrać ofiarę, a post factum okazało się, że było pokojowo i normalnie. Ale ostatnimi czasu JW ma tendencję do takich dziwnych zachowań.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Klugenhammer »

ciorny17 pisze: 26 lip 2021, o 08:46 Kuriozalnie, bo jak się okazało, ktoś znów chciał przygrać ofiarę, a post factum okazało się, że było pokojowo i normalnie. Ale ostatnimi czasu JW ma tendencję do takich dziwnych zachowań.
Bo to oświadczenie JW było skierowane głównie do własnych kibiców, dla alibi. Pomyśleli, że skoro na ZAKSę wylała się fala krytyki za "pokojowe" wypuszczenie Grbicia, to lepiej będzie teraz w mediach demonizować Urnauta i udawać twardą walkę z zawodnikiem i Zenitem, żeby kibice nie mieli pretensji do klubu o zbyt łatwe poddanie.
Jak widać kibicom JW oświadczenie bardzo się spodobało, więc cel wizerunkowy JW został osiągnięty, chociaż sprawa i tak skończyła się tak samo jak w przypadku ZAKSY i Grbicia.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Wiesz mi też się spodobało, bo w rosyjskiej prasie te przedłużające się informacje, traktowano jako gierkę Uranauta o wyższą gażę i już pisano, że Słoweniec wyczuł możliwość wydojenia, a wie, że Zenit gracza potrzebuje. Także chwile byłem zaskoczony takim komunikatem. Jednak chwilę po publikacji oświadczenia Tine, takie WTF w głowie i po co to komu.
Kłamca.
Marek907
Posty: 182
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Marek907 »

Kalemu ukraść krowa - źle
Kali ukraść krowa - dobrze

Żenujacy klub...
kibic1998
Posty: 27
Rejestracja: 3 gru 2014, o 16:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: kibic1998 »

Desmet ma kontrakt chyba jeszcze na dwa lata , na rękę netto min 35 tys euro, samochód mieszkanie i przede wszystkim pewne granie ,w LM też.Tam na pewno się lepiej rozwinie niż na ławie w Jastrzębiu, co nawet Gierżot zrozumiał lepiej grac niż siedzieć na ławie. Desmet zresztą ma statystyki po sezonie gorsze niż Rybicki ( który jest tylko uważany za solidnego ligowca). Tacy zawodnicy jak Desmet pójdą raczej drogą Rychlickiego do Włoskiej Ligii.
Wichurek
Posty: 11
Rejestracja: 7 maja 2020, o 14:12
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Wichurek »

Marek907 pisze: 26 lip 2021, o 15:45 Kalemu ukraść krowa - źle
Kali ukraść krowa - dobrze

Żenujacy klub...
Żenujący a co Twoim zdaniem powinno teraz zrobić Jastrzębie? Sprowadzić byle jakiego zawodnika, który nie powącha parkietu byle by mieć i zadowolić forumowiczów? Jastrzębski nie ma pretensji do Zenitu tylko do Urnauta. Zenit złożyło ofertę Słoweniec ją przyjął ALE mając ważny kontrakt już i to na dwa lata w Jastrzębiu. Jastrzębski nie musiał by składać oferty DeFalco gdyby nie spirala zapoczątkowana przez Urnauta tylko, że DeFalco też może tej oferty nie przyjąć a jeżeli przyjmie to dla kibiców z Olsztyna może znaczyć tylko samo wtedy co pewnie dla kibiców Jastrzębskiego znaczy teraz Tine. Zenit i Jastrzębski są tutaj akurat najmniej winne.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1581
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: lukecik »

Vilgefortz pisze: 26 lip 2021, o 11:04 Tutaj jest pewna różnica - JW proponuje wykup KLUBOWI, a nie kusi ZAWODNIKA i potem dzwoni do klubu - dla mnie to spora różnica. Przynajmniej ja to tak interpretuję.
Szczerze mówiąc też tak to interpretuję i trochę dziwię się tym pociskom w stronę Ptoków. Jeśli to wygląda tak jak powyżej, to ja tu hipokryzji nie widzę. Gdyby Olsztyn nie wyraził zgody albo Jastrzębski od razu uderzył do zawodnika bez informowania AZS o swoich zamiarach, wtedy zgoda, zasada kalego jak na dłoni.

Szkoda, że akurat wybrali sobie Amerykanina pod tym kątem, że Szymura będzie przez większość czasu klaskał w kwadracie. On powinien gdzieś grać regularnie, szkoda go na trzeciego gdziekolwiek. Ale kto wie czy sportowo lepiej nie wyjdą na tym niż z Urnautem.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Biciut »

lukecik pisze: 26 lip 2021, o 20:19
Vilgefortz pisze: 26 lip 2021, o 11:04 Tutaj jest pewna różnica - JW proponuje wykup KLUBOWI, a nie kusi ZAWODNIKA i potem dzwoni do klubu - dla mnie to spora różnica. Przynajmniej ja to tak interpretuję.
Szczerze mówiąc też tak to interpretuję i trochę dziwię się tym pociskom w stronę Ptoków. Jeśli to wygląda tak jak powyżej, to ja tu hipokryzji nie widzę. Gdyby Olsztyn nie wyraził zgody albo Jastrzębski od razu uderzył do zawodnika bez informowania AZS o swoich zamiarach, wtedy zgoda, zasada kalego jak na dłoni.

Szkoda, że akurat wybrali sobie Amerykanina pod tym kątem, że Szymura będzie przez większość czasu klaskał w kwadracie. On powinien gdzieś grać regularnie, szkoda go na trzeciego gdziekolwiek. Ale kto wie czy sportowo lepiej nie wyjdą na tym niż z Urnautem.
Oczywiście, że wyjdą lepiej bo Rafał będzie miał mega motywację na treningach w związku z tym, że młody Amerykanin może go wygryźć ze składu. Widzę same plusy. Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: filipek88 »

Zycze Wam drogie ptoki 8 miejsca, klatwy Rzeszowa i 4 zmian trenera w sezonie.
Smieszne to wszystko oj smieszne. Mam nadzieje, ze (niestety w Ilawie) bedzie komplet gwizdow w wasza i TJ'a strone.
Wichurek
Posty: 11
Rejestracja: 7 maja 2020, o 14:12
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Wichurek »

filipek88 pisze: 27 lip 2021, o 11:08 Zycze Wam drogie ptoki 8 miejsca, klatwy Rzeszowa i 4 zmian trenera w sezonie.
Smieszne to wszystko oj smieszne. Mam nadzieje, ze (niestety w Ilawie) bedzie komplet gwizdow w wasza i TJ'a strone.
Każdy klub, który nie miał by już wyjścia i był postawiony pod ścianą jak Jastrzębski zrobił by to samo :) Ale nie dla niektórych Jastrzębie powinno zostać z tym co ma albo sprowadzić sobie jakiegoś "dziada" bo to przecież ICH WINA, że zawodnik X okazał się człowiekiem dla którego podpisanie umowy jest gówno warte :]
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: drukjul »

Wichurek pisze: 27 lip 2021, o 12:02

Każdy klub, który nie miał by już wyjścia i był postawiony pod ścianą jak Jastrzębski zrobił by to samo :) Ale nie dla niektórych Jastrzębie powinno zostać z tym co ma albo sprowadzić sobie jakiegoś "dziada" bo to przecież ICH WINA, że zawodnik X okazał się człowiekiem dla którego podpisanie umowy jest gówno warte :]
No przecież wszyscy świetnie rozumiemy, że jak Kali zabrać komuś krowa to dobrze, ale jak ktoś inny zabrać Kalemu krowa to źle. ;)
bialasqq
Posty: 92
Rejestracja: 22 gru 2016, o 20:00
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: bialasqq »

TheLinkin pisze: 25 lip 2021, o 16:29 DeFalco jest przymierzany do JW. Wykupią go.
Niestety muszę Cie zmartwić kolego bo dwie propozycje wykupu DeFalco (1 mln i 1,2 mln) zostały przez AZS jak i przez samego zawodnika odrzucone. Co więcej, na zapytanie odnośnie Meisama, tez otrzymali wiadomość że jest nie do wyjecia. Pozdrawiam :)
Wichurek
Posty: 11
Rejestracja: 7 maja 2020, o 14:12
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Wichurek »

drukjul pisze: 27 lip 2021, o 12:11
Wichurek pisze: 27 lip 2021, o 12:02

Każdy klub, który nie miał by już wyjścia i był postawiony pod ścianą jak Jastrzębski zrobił by to samo :) Ale nie dla niektórych Jastrzębie powinno zostać z tym co ma albo sprowadzić sobie jakiegoś "dziada" bo to przecież ICH WINA, że zawodnik X okazał się człowiekiem dla którego podpisanie umowy jest gówno warte :]
No przecież wszyscy świetnie rozumiemy, że jak Kali zabrać komuś krowa to dobrze, ale jak ktoś inny zabrać Kalemu krowa to źle. ;)
Przecież Jastrzębski nie ma pretensji do Zenitu tylko do Urnauta, że nie respektuję umowy, którą podpisał. Jastrzębski postawiony pod ścianą robi dokładnie to samo co Zenit ale DeFalco może zachować się inaczej niż Urnaut i nie przyjąć oferty a jeżeli to zrobi to kibice Olsztyna będą mogli mieć pretensję tylko i wyłącznie do niego. A po drugie powtórzę:
"Każdy klub, który nie miał by już wyjścia i był postawiony pod ścianą jak Jastrzębski zrobił by to samo :) Ale nie dla niektórych Jastrzębie powinno zostać z tym co ma albo sprowadzić sobie jakiegoś "dziada" bo to przecież ICH WINA, że zawodnik X okazał się człowiekiem dla którego podpisanie umowy jest gówno warte :]"
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: filipek88 »

bialasqq pisze: 27 lip 2021, o 12:28
TheLinkin pisze: 25 lip 2021, o 16:29 DeFalco jest przymierzany do JW. Wykupią go.
Niestety muszę Cie zmartwić kolego bo dwie propozycje wykupu DeFalco (1 mln i 1,2 mln) zostały przez AZS jak i przez samego zawodnika odrzucone. Co więcej, na zapytanie odnośnie Meisama, tez otrzymali wiadomość że jest nie do wyjecia. Pozdrawiam :)
Zerknij na topic AZSu. Myslisz, ze ten wyciek oswiadczenia to fejk?
bialasqq
Posty: 92
Rejestracja: 22 gru 2016, o 20:00
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: bialasqq »

filipek88 pisze: 27 lip 2021, o 13:00
bialasqq pisze: 27 lip 2021, o 12:28
TheLinkin pisze: 25 lip 2021, o 16:29 DeFalco jest przymierzany do JW. Wykupią go.
Niestety muszę Cie zmartwić kolego bo dwie propozycje wykupu DeFalco (1 mln i 1,2 mln) zostały przez AZS jak i przez samego zawodnika odrzucone. Co więcej, na zapytanie odnośnie Meisama, tez otrzymali wiadomość że jest nie do wyjecia. Pozdrawiam :)
Zerknij na topic AZSu. Myslisz, ze ten wyciek oswiadczenia to fejk?
Tak. To jest skopiowane oświadczenie JSW i zamiana tylko Urnaut>Defalco
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: drukjul »

Wichurek pisze: 27 lip 2021, o 12:30 A po drugie powtórzę:
A ja powtórzę, że pewnie zdecydowana większość użytkowników forum taką sytuację świetnie rozumie. A poza kibicami Olsztyna - którzy mają prawo mieć oczywiście inny pogląd, czy nawet i żal na całą sytuację - nawet i jakoś je akceptuje, bo trudno się kopać z koniem i na coś lub kogoś oburzać, skoro taka jest rzeczywistość. Tak samo jak ci którym nie wpadło źdźbło do oka, nie dostrzegają raczej żadnej różnicy między sytuacją z wykupieniem teraz przez Sankt-Petersburg z Jastrzębia Tine Urnauta, a przymiarkami do wykupu teraz przez Ptoki z Olsztyna TJ-a DeFalco, czy też parę sezonów temu do sytuacji najpierw z Fefe De Giorgi, którego z JW w środku sezonu podkupiło Lubę, a chwilę później z sytuacją z Roberto Santillim, którego również w środku sezonu żeby zastąpić De Giorgi na ławce trenerskiej z Olsztyna wyjęły Ptaki. Nie ma większej różnicy między tymi zachowaniami zarówno zawodników, trenerów jak i klubów - osoba, którą stać na minimum obiektywności, musi przyznać, że to jedno i to samo.

Jest jak jest - takie są realia w tym małym siatkarskim światku klubowej siatkówki, że wielkie ryby pożerają mniejsze ryby, a te mniejsze jeszcze mniejsze. Tylko po co jeszcze do tego dorabiać lipną filozofię i próbować przerabiać na jakąś zupełnie już niestawną mączkę rybną oryginalną i niepodrabialną moralność Kalego?

Kali od kiedy został w naszym kraju najbardziej znanym moralistą, ma copyright na swoje zasady. Z czystego serca najprawdopodobniej, bardzo chętnie pozwala innym je bez żadnej płatnej licencji wykorzystywać, ale wyłącznie w wersji oryginalnej. A jak już są dla wszystkich gratisowe i jak widzimy dużo z nas bardzo chętnie z nich korzysta, to nawet nie wypada ich przerabiać, ani ich prób użycia maskować. ;)
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

filipek88 pisze: 27 lip 2021, o 13:00

Zerknij na topic AZSu. Myslisz, ze ten wyciek oswiadczenia to fejk?
Niektórzy to nie potrafią zrozumieć ironii...

Co do sytuacji JW to przecież prawie nikt nie mówi, że jest jakaś diametralnie różna od tej co zrobił Zenit. JW wyraziło dezaprobatę dla zrywania umów przez siatkarzy. Nie dezaprobatę dla Zenitu za podkupywanie zawodników i namawianie ich do gry w swoich barwach gdy są w sytuacji podbramkowej. Więc taki prezes Gorol może gardzić postawą tak Urnauta jak i DeFalco, ale potrzebować tego drugiego w drużynie.

Swoją drogą nie ma jeszcze podstaw by uważać transfer DeFalco do Olsztyna za fakt dokonany. Od kogo pochodzi informacja? Ewa Mac. Ona częściej się myli niż mówi prawdę. A tu się już takie grom na JW i DeFalco sypią, że głowa mała. Przede wszystkim największa różnica jest w tym, że transfer Urn auta to fakt dokonany. DeFalco nie. To plotka. A jeden kolega tu pisze w ogóle, że tak Olsztyn jak i DeFalco odrzucili propozycję za DeFalco jak i Salehiego. No i mam nadzieję, że ten transfer faktycznie nie okaże się prawdą bo raz, że DeFalco w pełni i tak nie zastąpi Urnauta. Nie jest to ta klasa a dwa, że szkoda by mi było Olsztyna bo lubię ten klub, ich kibiców no i z takim składem mają szasnę na coś dużego.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2021, o 13:20 przez kamil1999, łącznie zmieniany 2 razy.
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: filipek88 »

kamil1999 pisze: 27 lip 2021, o 13:10
filipek88 pisze: 27 lip 2021, o 13:00

Zerknij na topic AZSu. Myslisz, ze ten wyciek oswiadczenia to fejk?
Niektórzy to nie potrafią zrozumieć ironii...

Co do sytuacji JW to przecież prawie nikt nie mówi, że jest jakaś diametralnie różna od tej co zrobił Zenit. JW wyraziło dezaprobatę dla zrywania umów przez siatkarzy. Nie dezaprobatę dla Zenitu za podkupywanie zawodników i namawianie ich do gry w swoich barwach gdy są w sytuacji podbramkowej. Więc taki prezes Gorol może gardzić postawą tak Urnauta jak i DeFalco, ale potrzebować tego drugiego w drużynie.

oka juz widze. Ostatnio nie mam czasu sledzic wszystkiego na biezaco, stad moje pytanie :)

oraz

kupie sobie gwizdek i bede gwizdal glosno
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: miro1905 »

filipek88 pisze: 27 lip 2021, o 13:00
bialasqq pisze: 27 lip 2021, o 12:28
TheLinkin pisze: 25 lip 2021, o 16:29 DeFalco jest przymierzany do JW. Wykupią go.
Niestety muszę Cie zmartwić kolego bo dwie propozycje wykupu DeFalco (1 mln i 1,2 mln) zostały przez AZS jak i przez samego zawodnika odrzucone. Co więcej, na zapytanie odnośnie Meisama, tez otrzymali wiadomość że jest nie do wyjecia. Pozdrawiam :)
Zerknij na topic AZSu. Myslisz, ze ten wyciek oswiadczenia to fejk?
Tak to fejk. :] Skopiowałem oświadczenie JW i tak jak pisał wyżej kamil1999 zmieniłem Urnaut na Defalco, JW na AZS itd. :D Przepraszam nie sądziłem, że kogoś tym wprowadze w błąd.
Demandred
Posty: 231
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Demandred »

drukjul pisze: 27 lip 2021, o 13:09 a chwilę później z sytuacją z Roberto Santillim, którego również w środku sezonu żeby zastąpić De Giorgi na ławce trenerskiej z Olsztyna wyjęły Ptaki. Nie ma większej różnicy między tymi zachowaniami zarówno zawodników, trenerów jak i klubów - osoba, którą stać na minimum obiektywności, musi przyznać, że to jedno i to samo.
Jeśli mnie pamięć nie myli, to akurat sytuacja z Olsztynem i Santillim była taka, że chyba nikt przy tym odejściu nie płakał za bardzo, zmiana była raczej komentowana w kontekście tego, że AZS się chętnie Santilliego pozbędzie w białych rękawiczkach. W przypadku Defalco jednak chyba jest nieco inaczej. Ale poczekajmy na rozwój sytuacji i oficjalne komunikaty - niby człowiek wie, ale się łudzi, jak to w tego typu sytuacjach bywa (mówię z perspektywy kibica AZS). Tak czy inaczej - ciekawe czy JW w ogóle szukało jakiegoś innego pomysłu na gracza, czy od razu uderzyli w TJ.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

kamil1999 pisze: 27 lip 2021, o 13:10
Swoją drogą nie ma jeszcze podstaw by uważać transfer DeFalco do Olsztyna za fakt dokonany. Od kogo pochodzi informacja? Ewa Mac. Ona częściej się myli niż mówi prawdę. A tu się już takie grom na JW i DeFalco sypią, że głowa mała.
Zabawne, przecież to wyszło z tego forum - na tt nawet nikt o DeFalco nie pisał hahah
Zobaczymy, kogo zakontraktują ostatecznie, ale niektórzy twierdzą, że tydzień klepnięty ;)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Demandred
Posty: 231
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2020/2021

Post autor: Demandred »

kamil1999 pisze: 27 lip 2021, o 13:10 Swoją drogą nie ma jeszcze podstaw by uważać transfer DeFalco do Olsztyna za fakt dokonany. Od kogo pochodzi informacja? Ewa Mac. Ona częściej się myli niż mówi prawdę.
https://www.indykpolazs.pl/nadzieja-ame ... olsztynie/

No transfer DeFalco do Olsztyna, to akurat od dawna potwierdzony. :D
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”