Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

1921
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2020, o 09:25
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: 1921 »

Nie przesadzajmy już z tymi osądami. Jeśli Rusin na prawdę jest na takim poziomie jak mówią, a Firszt będzie pełnił rolę czwartego to nie ma tragedii.
Firszt na pewno jest o klasę lepszy od Pasińskiego, rzekomo Rusin od Firszta. Santana też gra lepiej od Sandera, a Berger nie wiem co by musiał zrobić by grać gorzej od Loha :]
Można więc stwierdzić, że przyjęcie w tym sezonie jest o szczebel wyżej niż w poprzednim.
Paragon
Posty: 283
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Paragon »

1921 pisze: 6 lip 2021, o 11:12 Nie przesadzajmy już z tymi osądami. Jeśli Rusin na prawdę jest na takim poziomie jak mówią, a Firszt będzie pełnił rolę czwartego to nie ma tragedii.
Firszt na pewno jest o klasę lepszy od Pasińskiego, rzekomo Rusin od Firszta. Santana też gra lepiej od Sandera, a Berger nie wiem co by musiał zrobić by grać gorzej od Loha :]
Można więc stwierdzić, że przyjęcie w tym sezonie jest o szczebel wyżej niż w poprzednim.
Tylko jak spojrzy się na składy w nadchodzącym sezonie, to na papierze play offy nam odjechały (a przykro, bo stulecie, nowa hala) i lądujemy w gronie Katowic, Nysy i Lubina - walka o utrzymanie.
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: dmak1 »

Paragon pisze: 6 lip 2021, o 11:44
1921 pisze: 6 lip 2021, o 11:12 Nie przesadzajmy już z tymi osądami. Jeśli Rusin na prawdę jest na takim poziomie jak mówią, a Firszt będzie pełnił rolę czwartego to nie ma tragedii.
Firszt na pewno jest o klasę lepszy od Pasińskiego, rzekomo Rusin od Firszta. Santana też gra lepiej od Sandera, a Berger nie wiem co by musiał zrobić by grać gorzej od Loha :]
Można więc stwierdzić, że przyjęcie w tym sezonie jest o szczebel wyżej niż w poprzednim.
Tylko jak spojrzy się na składy w nadchodzącym sezonie, to na papierze play offy nam odjechały (a przykro, bo stulecie, nowa hala) i lądujemy w gronie Katowic, Nysy i Lubina - walka o utrzymanie.
+ jeżeli nic ekstra nie dołoży to pewnie Lublin też będzie walczył o utrzymanie. Filipiak fajny transfer, ale po przesiedzeniu całego sezonu na ławce i tu bym powiedział, że porównywalnie z Faryną. Na środek przyszedł Janek Nowakowski po średnim sezonie w Katowicach i tutaj przez wielu hejtowany Lemański wygląda lepiej, zwłaszcza w ataku. Na przyjęcie przyszedł Wojtek Włodarczyk, ale ostatnie sezony to raczej cień tego zawodnika z przed lat. Przekonali się o tym Czarni 2 sezony temu, kiedy Protopsaltis musiał go ciągle ratować zmianami. Tutaj moim zdaniem Berger, a nawet Ademar to zawodnicy na chwilę obecną lepsi. Lublin ma znaczącą przewagę rozgrywającego i libero. Wygląda tutaj raczej na walkę o utrzymanie Radom, Lublin, Lubin, Nysa i Katowice.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: lukecik »

1921 pisze: 6 lip 2021, o 11:12 Można więc stwierdzić, że przyjęcie w tym sezonie jest o szczebel wyżej niż w poprzednim.
I kto wie, czy szczebel wyżej w tabeli to nie jest max, na co stać będzie Radom w nadchodzącym sezonie. Z grona, które wg mnie powinno skończyć w dolnych rejonach tabeli (Cuprum, Radom, Nysa, GKS), Czarni mają chyba tylko od Katowic wyraźnie lepszy skład, przynajmniej wg mnie. Lubin bez szału, ale z Jimenezem i z Gierżotem, który mam nadzieję pokaże się z bardzo dobrej strony, mogą skończyć najwyżej z tej czwórki. W Nysie kulejące przyjęcie, ale rozegranie wyraźnie najlepsze, atak też bardzo przyzwoity, a GKS to dla mnie murowany kandydat do spadku. Nie wróżę Czarnym niczego więcej jak 10. miejsce na koniec rundy zasadniczej, choć wydaje mi się, że i do tej dziesiątki ciężko będzie wejść, jeśli tak ten skład ma wyglądać.

Pomijam w rozważaniach Lublin do momentu, aż będzie wiadomo, kto tam będzie grał. Jeśli na przyjęciu Włodarczyk będzie gwiazdą to też nie wróżę im nic innego jak walkę o utrzymanie, nawet ze zdrowym Filipiakiem w składzie.
1921
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2020, o 09:25
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: 1921 »

Trzeba znać swoje miejsce w szeregu i uważam że to 10 miejsce i wyższe będzie satysfakcjonujące jak na aktualne możliwości klubu.
Jesteśmy ligą w której niestety gra budżet. To nie kopana, gdzie ściągniesz zawodnika z drugiego końca świata do polskiej ekstraklasy i wszytsko będzie dobrze. Poza tym różnice pomiędzy budżetami poszczególnych klubów są ogromne. Myślę że nie skłamię stwierdzeniem że 2-3 najwyższe transfery Rzeszowa są równe całej kwocie wydanej na transfery w Radomiu.
Kibice sami napompowali balonik po dobrych wynikach sprzed 2-3 lat nie zdając sobie sprawy że wiecznie nie da się ciągnąć wyniku przy niskim budżecie.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Bartek O »

dmak1 pisze: 5 lip 2021, o 21:39 Co do środkowego to podobno przyszła jakaś ciekawa oferta ze wschodu, ale to jest na etapie przedstawiania oferty.
Myślę kto może być tym tajemniczym środkowym ze wschodu? Optymistycznie - może Zenit Kazań zdecydował się wypożyczyć gdzieś Aleksieja Kononowa ;) ? Szkoda trochę, żeby kolejny już sezon spędzał na ławce rezerwowych.
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: dmak1 »

lukecik pisze: 6 lip 2021, o 12:10
1921 pisze: 6 lip 2021, o 11:12 Można więc stwierdzić, że przyjęcie w tym sezonie jest o szczebel wyżej niż w poprzednim.
I kto wie, czy szczebel wyżej w tabeli to nie jest max, na co stać będzie Radom w nadchodzącym sezonie. Z grona, które wg mnie powinno skończyć w dolnych rejonach tabeli (Cuprum, Radom, Nysa, GKS), Czarni mają chyba tylko od Katowic wyraźnie lepszy skład, przynajmniej wg mnie. Lubin bez szału, ale z Jimenezem i z Gierżotem, który mam nadzieję pokaże się z bardzo dobrej strony, mogą skończyć najwyżej z tej czwórki. W Nysie kulejące przyjęcie, ale rozegranie wyraźnie najlepsze, atak też bardzo przyzwoity, a GKS to dla mnie murowany kandydat do spadku. Nie wróżę Czarnym niczego więcej jak 10. miejsce na koniec rundy zasadniczej, choć wydaje mi się, że i do tej dziesiątki ciężko będzie wejść, jeśli tak ten skład ma wyglądać.

Pomijam w rozważaniach Lublin do momentu, aż będzie wiadomo, kto tam będzie grał. Jeśli na przyjęciu Włodarczyk będzie gwiazdą to też nie wróżę im nic innego jak walkę o utrzymanie, nawet ze zdrowym Filipiakiem w składzie.
Z całym szacunkiem i sympatią dla Gierżota, ale pompowanie balonika że będzie gwiazdą w pierwszym sezonie na pełnym dystansie jest bardzo na wyrost. Michał zagrał w zeszłym sezonie kilka razy, przyczym raz bardzo dobrze i raz dobrze. Dajmy mu się spokojnie rozwijać bo może być z niego kawał gracza, ale moim zdaniem dopiero za 3-4 lata jeżeli będzie grał. Co do Jimeneza to też różnie bywa z jego stabilnością, ale fakt że dosyć mocno ciągnął Lubin w tym sezonie. Musimy pamiętać, że stracili Tavaresa i to może być bardzo widoczne. Ja narazie stawiam na równi wszystkie te 5 zespołów i nie spodziewam się Będzina Bis. Raczej będzie walka do końca.
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Diomedea »

A tam zaraz gwiazda ligi. Przypomnijmy, ze chodzi o zespol z koncowki tabeli. I o podolanie roli szostkowego na przyzwoitym poziomie.
W zespole, gdzie przez pare lat funkcjonowal, i wchodzil nawet sporo, taki as jak Filip Biegun. Ktorego Gierzot przerasta siatkarsko o co najmniej glowe.
Tylko w zestawieniu Ferens/ Maruszczyk/Gierzot przyjecie moze lekko lezec. A Stepien z pola gra fatalnie.
Co wart jest Sekita?
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Kliper »

Orientuje się kto jest 4 środkowym w kadrze Iranu ponoć podpisał umowę w Czarnych
1921
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2020, o 09:25
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: 1921 »

W Rimini było 5 środkowych, na IO pojechało 3 więc zostaje Reza Abedini i Ali Shafiei, przy czym ten drugi chyba przedłużył kontrakt.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Reza Abedini.

(tzn. był czwartym środkowym na zgrupowaniu przed Tokio)
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Bartek O »

WysokiPortorykanczyk pisze: 13 lip 2021, o 12:33 Reza Abedini.

(tzn. był czwartym środkowym na zgrupowaniu przed Tokio)
Jesteś w stanie jakoś scharakteryzować mi / nam tego gracza? Prawdę mówiąc nie wiem na jego temat absolutnie nic. Byłbym Ci bardzo wdzięczny.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nie jestem, z prozaicznego względu, że do tej pory ten zawodnik balansował na granicy szerokiej kadry Iranu i właściwie nie dostawał szans na poziomie seniorskiej reprezentacji, będąc w hiearchii dopiero piątym/szóstym środkowym, i dopiero w poprzednim roku już jako 29-latek został włączony w rotację kadry swojego kraju, bo awansował do miana środkowego nr 4. W tym roku w VNL wystąpił jedynie na dłuższym dystansie w meczach z Bułgarią oraz Serbią, więc gdyby chciał go ktoś poobserwować, to właśnie w tych meczach, ew. w meczach ćwierćfinalisty irańskiej Superligi Shadhrab Yazd, gdzie występował w ostatnich latach, osobiście wiem tyle, że serwuje mocno z wyskoku. :) Gdyby ten transfer się potwierdził, to mogę popytać, ale generalnie Iran nie ma poza Mousavim mocnych środkowych, a ten Abedini tam się nie przebił i wiekowo to na pewno nie jest żaden perspektywiczny gracz.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Bartek O »

WysokiPortorykanczyk pisze: 13 lip 2021, o 13:11 Nie jestem, z prozaicznego względu, że do tej pory ten zawodnik balansował na granicy szerokiej kadry Iranu i właściwie nie dostawał szans na poziomie seniorskiej reprezentacji, będąc w hiearchii dopiero piątym/szóstym środkowym, i dopiero w poprzednim roku już jako 29-latek został włączony w rotację kadry swojego kraju, bo awansował do miana środkowego nr 4. W tym roku w VNL wystąpił jedynie na dłuższym dystansie w meczach z Bułgarią oraz Serbią, więc gdyby chciał go ktoś poobserwować, to właśnie w tych meczach, ew. w meczach ćwierćfinalisty irańskiej Superligi Shadhrab Yazd, gdzie występował w ostatnich latach, osobiście wiem tyle, że serwuje mocno z wyskoku. :) Gdyby ten transfer się potwierdził, to mogę popytać, ale generalnie Iran nie ma poza Mousavim mocnych środkowych, a ten Abedini tam się nie przebił i wiekowo to na pewno nie jest żaden perspektywiczny gracz.
Miał być Semeniuk, Szwarc, potem uroiłem sobie wypożyczenie z Kazania Kononowa ;), jeśli się nie mylę to nadal wolnym zawodnikiem jest Okolić, tymczasem przychodzi jakiś "no name" z Iranu. Gdyby jeszcze miał powiedzmy 23 lata, to może nawet byłbym skłonny uwierzyć, że to jakimś cudem nieodkryty dotąd "nowy Seyed" ;) . Delikatnie mówiąc, mało optymistycznie to wygląda. Nie jest więc wykluczone, że podstawową parę środkowych Czarnych Radom w sezonie 2021-22 tworzyć będą Michał Ostrowski i Bartłomiej Lemański.
1921
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2020, o 09:25
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: 1921 »

W sytuacji gdy na kilka tygodni przed startem dowiadujesz się, że tracisz zawodnika - znalezienie dobrego zastępcy wcale nie jest łatwe.
Bartek- dobrze napisałeś, że uroiłeś. Szwarc przedłużył kontrakt pół roku temu, a w drugim przypadku myślisz, że młody perspektywiczny zawodnik wyjedzie z Rosji?
Każdy kto ma papier na granie już podpisał kontrakt. Zostały na rynku albo nazwiska tj. Srećko, czy Muserski które zdecydują się nie przedłużać kontraktu i zmienić klub gdy pojawi się 250 tys € na stole, albo no name'y. Oczywiste było, że do Radomia trafi osoba ze nazwiskiem ale u schyłku kariery lub wspomniany już no name.
Zejdźmy na ziemie, bo mam wrażenie że niektórzy myślą, że największe gwiazdy odrzucają wszystkie oferty czekając tylko aż zadzwonią Czarni z ofertą.
Paragon
Posty: 283
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Paragon »

Ale bieda...
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Bartek O »

1921 pisze: 13 lip 2021, o 13:55 Zejdźmy na ziemie, bo mam wrażenie że niektórzy myślą, że największe gwiazdy odrzucają wszystkie oferty czekając tylko aż zadzwonią Czarni z ofertą.
Nie wiem kto "odleciał", bo zdecydowanie nie zauważyłem nikogo, kto miałby nadzieję na sprowadzenie do Radomia wspomnianych przez Ciebie Lisinaca czy Muserskiego ;) .

O Szwarcu pisało bodaj Echo Dnia, a fakt zainteresowania kanadyjskim środkowym przez Czarnych potwierdzał Użytkownik, którego o pisanie bzdur posądzać zdecydowanie nie można. Chcąc być bardzo precyzyjnym - Szwarc żadnego kontraktu przedłużać nawet nie musiał. Jego kontrakt z włoskim klubem zwyczajnie obowiązuje również na sezon 2021-22. Natomiast pojawiły się w pewnym spekulacje, że Cisterna może z niego zrezygnować.

Kononow to faktycznie mój wymysł. Ale ten młody i perspektywiczny gracz kolejny sezon spędzi prawdopodobnie na ławce w Zenicie. Gdzieś mi "mignęła" informacja, że nie jest z tego powodu jakoś szczególnie zadowolony i być może poprosi klub o wypożyczenie. Ot i cała historyja ;) .
rafak
Posty: 552
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: rafak »

1921 pisze: 13 lip 2021, o 13:55 Zejdźmy na ziemie, bo mam wrażenie że niektórzy myślą, że największe gwiazdy odrzucają wszystkie oferty czekając tylko aż zadzwonią Czarni z ofertą.
Przecież Bartek O. nie pisze o Dimie czy Lucasie, tylko daje przykład np. Okolicia, jako tako znanego i ogranego w Europie. Jeśli to prawda co pisze Wysoki o problemach Funvic Taubate, to można by np. wyciągnąć Gassmana, który miał bardzo dobry sezon w NCAA.

Lubin ściągnął perspektywicznego środkowego z Niemiec, tak więc ten no-name z Iranu to totalna bieda.
1921
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2020, o 09:25
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: 1921 »

Przecież napisałem jacy zawodnicy są dostępni na rynku, a nie kogo widziałbym w drużynie. Myślę że gdyby Okolić był wolny to klub by się nim zainteresował.
Jeśli chodzi o Lubin to trzeba pamiętać że zakontraktował zawodnika jakiś czas temu, a Bednaruk dowiedział się o wykupieniu kontaktu Semeniuka gdy nie było już ciekawych ofert.
No i jeszcze ważna kwestia, liga Irańska nie jest tak popularna u Nas w kraju i to że jest no name'em nie oznacza że będzie grał źle. Żeby była jasność nie twierdzę że to hit transferowy, ale dajmy jemu i innym skazanym na spadek chociaż raz odbić piłkę.
Paragon
Posty: 283
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Paragon »

Lubin - Krage, Nysa - Stahl a ci 4-5 środkowego w Iranie... także walczymy o utrzymanie, oby skutecznie, bo hali szkoda.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Kliper »

Bardzo słabo to wygląda nie zaskoczy mnie spadek
Paragon
Posty: 283
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Paragon »

Kliper pisze: 13 lip 2021, o 19:41 Bardzo słabo to wygląda nie zaskoczy mnie spadek
Nie będzie łatwo z takim składem, ale cóż zrobić, nie zostaje nic innego jak dopingować. Sezon będzie pełen emocji :d bo serce będzie drżało, by nie spadli, bo czas najgorszy ku temu - po tylu latach wreszcie piękna hala, 100 lecie klubu... to byłby dramat.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Blanco »

Kliper pisze: 13 lip 2021, o 19:41 Bardzo słabo to wygląda nie zaskoczy mnie spadek
Po raz pierwszy w historii widzę przypadek, w którym klub miałby spaść z ligi, bo fan nie zna jednego ze środkowych.
Paragon pisze: 13 lip 2021, o 19:09 Lubin - Krage, Nysa - Stahl a ci 4-5 środkowego w Iranie... także walczymy o utrzymanie, oby skutecznie, bo hali szkoda.
Z tym, że to obsada drugiego środka decyduje o tym, kto będzie walczyć o utrzymanie, też się spotykam po raz pierwszy.

A, i tak pewnie będzie grać Ostrowski. Jak, co sezon zresztą.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Skąd info o Irańczyku?
Ze swoich źródeł słyszałem, że z Szwarcem jest bardzo na rzeczy natomiast o Irańczyku nic.
Swego czasu było info o właśnie wspomnianym irańczyku w pluslidze, ale tamte itańsdkie media pisały, że zagra w klubie z top 8 poprzedniego sezonu a tak się raczej nie stanie.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Kliper »

Tematu Szwarca nie było praktycznie Bednaruk zapytał jego menadżera ten odpowiedział że zmienił pozycję na atak oraz ma ważną umowę.
Adriano
Posty: 574
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Adriano »

No to zanosi się na nurkowanie Radomia do 1 ligi. Bednaruk najwyraźniej lubi to.
Paragon
Posty: 283
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Paragon »

Blanco pisze: 14 lip 2021, o 02:07
Kliper pisze: 13 lip 2021, o 19:41 Bardzo słabo to wygląda nie zaskoczy mnie spadek
Po raz pierwszy w historii widzę przypadek, w którym klub miałby spaść z ligi, bo fan nie zna jednego ze środkowych.
Paragon pisze: 13 lip 2021, o 19:09 Lubin - Krage, Nysa - Stahl a ci 4-5 środkowego w Iranie... także walczymy o utrzymanie, oby skutecznie, bo hali szkoda.
Z tym, że to obsada drugiego środka decyduje o tym, kto będzie walczyć o utrzymanie, też się spotykam po raz pierwszy.

A, i tak pewnie będzie grać Ostrowski. Jak, co sezon zresztą.
A kto ci napisał, że TYLKO fakt ściągnięcia 4 środkowego Iranu/brak wiadomości o środkowym decyduje o spadku? Przeczytaj jeszcze raz, ale ze zrozumieniem. Przecież rozpatrujemy to w całości kadry, a ta jest słaba, ja liczyłem, że może jeszcze podźwigną ekipę mocnym środkowym, ale jeżeli się na to nie zapowiada, to kolejny promyk optymizmu wyblakł i bazując na podstawie 14 graczy - Czarni to poziom Lubina/Nysy/Katowic i będzie walka z nimi o utrzymanie.
Poza tym Ostrowski nigdy nie grał co sezon a jedynie w sezonie 19/20- w zeszłym roku była para Dryja-Yosifow i w każdym poprzednim od tego (poza 19/20) Ostrowski nie był podstawowym.
bajkowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2021, o 10:51
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: bajkowy »

Po sezonie będziecie oceniać prace trenerów oraz zawodników. Nazwiska są na papierze nie grają. Takie spekulowanie przed sezonem że spadek będzie nie jest w żadnym stopniu pokazywaniem kibicostwa. Ostry w żadnym sezonie nie był podstawowym graczem nawet w sezonie 19/20 to tym byli Boruch z Alenem. A jednak w każdym sezonie walczył o wyjściową szóstkę i nawet przy takich środkowych jak Huber i Pajenk mogliśmy dzięki Niemu świętować zwycięstwo ze Skrą i 5 miejsce.
Dajcie chłopakom spokojnie trenować. A o wyglądzie i wynikach gry będziemy mówić po pierwszych spotkaniach.
Trzeba w chłopaków wierzyć kto by nie był w tym składzie. Ja w chłopaków wierze. 💪
Paragon
Posty: 283
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Paragon »

bajkowy pisze: 14 lip 2021, o 11:04 Po sezonie będziecie oceniać prace trenerów oraz zawodników. Nazwiska są na papierze nie grają. Takie spekulowanie przed sezonem że spadek będzie nie jest w żadnym stopniu pokazywaniem kibicostwa. Ostry w żadnym sezonie nie był podstawowym graczem nawet w sezonie 19/20 to tym byli Boruch z Alenem. A jednak w każdym sezonie walczył o wyjściową szóstkę i nawet przy takich środkowych jak Huber i Pajenk mogliśmy dzięki Niemu świętować zwycięstwo ze Skrą i 5 miejsce.
Dajcie chłopakom spokojnie trenować. A o wyglądzie i wynikach gry będziemy mówić po pierwszych spotkaniach.
Trzeba w chłopaków wierzyć kto by nie był w tym składzie. Ja w chłopaków wierze. 💪
No po sezonie będziemy oceniac, tak jak i każdy ma prawo oceniać skład na papierze przed sezonem i porównywać (w praniu wszystko wyjdzie, mam nadzieję, że chłopaki odpalą i zaskoczą) od tego jest po części to forum, a że wychodzi na papierze walka o utrzymanie to co, nie można tego mówić, bo to brak "kibicostwa"? Bez jaj, bądźmi poważni, nie łączmy kibicowania z brakiem obiektywności. To, że krytycznie oceniam skład, wcale nie znaczy, że im nie kibicuje, ba - jakby mi nie zależało, to bym mi to wisiało i bym wcale nie krytykował. Wiara jest i była, co nie znaczy, że mocarnie to oni nie wyglądają.
P.S. sezon 19/20 - Ostrowski 53 sety, Boruch 32
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: drukjul »

Paragon pisze: 13 lip 2021, o 19:09 Lubin - Krage, Nysa - Stahl a ci 4-5 środkowego w Iranie... także walczymy o utrzymanie, oby skutecznie, bo hali szkoda.
Kliper pisze: 14 lip 2021, o 08:20 Tematu Szwarca nie było praktycznie Bednaruk zapytał jego menadżera ten odpowiedział że zmienił pozycję na atak oraz ma ważną umowę.
Jeżeli już Stahl trafił do nyskiej Stali, to akurat było całkiem logiczne, że i Szwarc powinien grać w przyszłym roku właśnie w Czarnych. :D
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”