Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

miro1905 pisze:Malinowski/Cavanna/CONTE/KOVACEVIC/Zniszczoł/Szalacha/Żurek
to aż wygląda śmiesznie :D
Nie śmiesznie, a raz - nieprawdopodobnie, dwa - niepasująco do siebie.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Vilgefortz pisze:
miro1905 pisze:Malinowski/Cavanna/CONTE/KOVACEVIC/Zniszczoł/Szalacha/Żurek
to aż wygląda śmiesznie :D
Nie śmiesznie, a raz - nieprawdopodobnie, dwa - niepasująco do siebie.
To by była taka włoska drużyna. Świetne skrzydła(Uros, Malinowski, Conte), niezły rozgrywający i przeciętny libero oraz środek.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

kamil1999 pisze:
Vilgefortz pisze:
miro1905 pisze:Malinowski/Cavanna/CONTE/KOVACEVIC/Zniszczoł/Szalacha/Żurek
to aż wygląda śmiesznie :D
Nie śmiesznie, a raz - nieprawdopodobnie, dwa - niepasująco do siebie.
To by była taka włoska drużyna. Świetne skrzydła(Uros, Malinowski, Conte), niezły rozgrywający i przeciętny libero oraz środek.
Ale bez przyjęcia - atak na lewym też niepewny - taka drużyna na kartce kibica trochę
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Memo »

Jeśli to prawda to nie rozumiem krecenia nosem.
Zobaczcie jak ta liga będzie potężnie wyglądała, 7-8 bardzo mocnych drużyn. 2-3 lata w tył kto by pomyślał że takie nazwiska będziemy łapać do drużyn poza top4
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Memo pisze:Jeśli to prawda to nie rozumiem krecenia nosem.
Zobaczcie jak ta liga będzie potężnie wyglądała, 7-8 bardzo mocnych drużyn. 2-3 lata w tył kto by pomyślał że takie nazwiska będziemy łapać do drużyn poza top4
Kręcę nosem, bo czekam na niego pod halą w Jastrzębiu i liczę, że nie będzie musiał przechodzić żadnego pasowania :] ;)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Aranger »

Czyli piszecie, że w Pluslidze mają zagrać w przyszłym sezonie Sander, Conte, Kovacevic, Toniutti, Deroo, Atanasijevic, nie wspominając już o polskich gwiazdach, które w ostatnim czasie zbiły Lube albo Modenę? Wow.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Blanco »

Jak mnie ktoś kiedyś zapyta, czym jest ból tylniej części ciała, to pokażę mu wpisy z tego wątku, które pojawiły się po informacji o Urosu.
dezerter
Posty: 1269
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: dezerter »

Z pewnego źródła blisko klubu, również słyszałem, że Uros będzie grał w przyszłym sezonie w Zawierciu.
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: dyletant »

Inne proporcje, ale jak wyglądało najlepsze Trentino? Skrzydła Winiar, Matej, Nikołow potem Osmany, Stokr a na środku Riad, Sala czy Piscopo, na libero Bari.

A środek Zniszczoł Szalacha to naprawdę dobry środek i spokojnie powinien uzupełniać grę w oparciu o blok i dobrego floata.
Pajacują z tymi pasowaniami, kryptowolontariuszami etc, ale od początku jestem pełen uznania jak ten klub się rozwija od pierwszego sezonu i ile wniósł świeżości do tej ligi.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Maciej Trąbski potwierdza Michała Kozłowskiego w Zawierciu.

Według mnie bardzo dobry ruch - jak Cavanna złapie dołek, to ma doświadczonego zmiennika, który uspokoi grę. Macedończyk ostatnio nieźle się pokazał, ale na dłuższym dystansie nie wiadomo, jak mógłby grać, więc postawili na pewniaka.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Macedończyk to raczej też pewniak. Grał w dobrych tureckich klubach i niedawno w Paryżu.
Myślę, że nawet lepszy od Kozłowskiego, ale pewnie też droższy. Ciekawe gdzie trafi. Byłby niezłą opcją dla czołówki z 1 ligi
liniaprosta
Posty: 120
Rejestracja: 10 maja 2018, o 18:12
Płeć: K

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: liniaprosta »

Uff.. można odetchnąć, że z gry wartej świeczki została gra o pietruszkę.

Jak można podsumować sezon Zawiercia w tym sezonie? Pozwolę sobie od poszczególnych pozycji.

Rozgrywający:
Maxi - jak szybko przyszły ochy i achy, tak szybko minęły. Dopóki Malinowski kończył mu na 60% to było przyjemnie a jak Malina przestał kończyć to efekt widoczny. Jego gra ze środkowymi wygląda wręcz katastrofalnie. Częściej nie trafia z wyborami niż trafia, no cóż. W bloku niewątpliwie dziura w pierwszej lini. Zagrywką krzywdy niestety też nie przynosi.
Gjorgi - co można o nim powiedzieć? Tyle co nic praktycznie, dostał szanse z JW w fazie zasadniczej, mecz wygrany to w nagrodę w PO nie dostał dłuższej szansy. Z prywatnego źródła wiem, że Macedończyk na treningach zjada Argentyńczyka. Na pewno znajdzie miejsce w jakimś klubie na jedynce.

Przyjmujący:
Garrett - dobry zawodnik na trzeciego strażnika do drugiej linii i to tyle. Tyle szans co dostał w tym sezonie i poziom jaki prezentował to pasowałby może do Bydgoszczy, gdzie miał epizod. Kompletna dziura w ataku, na lekko podwyższonej piłce jest po prostu słaby.
Orczyk - początek sezonu zagrał kapitalnie, ale im dalej w las tym ciemniej. Przypomniały się demony jak przegrywał w tamtym sezonie rywalizację w Bełchatowie. W jego przypadku najbardziej rzuca mi się w oczy jego technika podczas zagrywki a raczej jej brak. Raz podrzut na 3 kroki do przodu, raz podrzut na krok w bok i krok do przodu. Na takim poziomie mieć taki problem z podrzutem do zagrywki co w konsekwencji powoduje dostarczenie na drugą stronę freeballa albo zepsuciem zagrywki? Nie rozumiem. Najprawdopodobniej też opuści drużynę.
Halaba - o nim chyba zostało już napisane i powiedziane wystarczająco dużo. Kibicuję mu za dalszy rozwój. Sezon na straty niestety.

Środkowi:
Flavio - w mojej opinii niewykorzystany potencjał. Piekielnie szybki na bloku (35% bloków Zawiercia to zasługa Flavio), piekielnie szybki w ataku. Ale przy Maxie nie ma sensu zostawać, bo progresu nie zrobi. Trzymam kciuki za dalszy rozwój.
Niemiec - nie przekonuje zupełnie Patryk, ale możliwe, że to zasługa Argentyńczyka.
Kania - wielka szkoda, że tak mało szans. Po prostu, również kibicuję za progres w GKS.
Czarnowski - z tym Panem nie wiem co się dzieje zupełnie.

Atakujący:
Malinowski - początek sezonu kapitalnie, czy na zagrywce czy w ataku. Kręcił kapitalne liczby. Zadyszkę złapał to i cała Warta padła.
Bociek - ciężko cokolwiek o nim powiedzieć, bo nie widzieliśmy go praktycznie na pełnym dystansie, mimo gorszej dyspozycji Maliny i tak ciężko było mu wejść do składu.

Libero:
Żurek - rywalizacja z Piechockim byłaby ciekawa. I to tyle, podbije tych kilka piłek w meczu ale jak nie przyjmiesz to nici z tego.
Andrzejewski - jeden mecz chyba na pełnym dystansie. Za wiele powiedzieć nie można. Emerytura siatkarska najprawdopodobniej.

Trener:
Trener beton i są kwasy niestety w zespole. Bo zespół mógłby składać się z 8 zawodników i też by było jakoś. Najprawdopodobniej 9 zawodników opuszcza drużynę. Przebudowa konkretna.

Reasumując: skład zbudowany w tym sezonie przez prezesa Barana i sztab (chyba) był tragiczny. Słynna równa 14 to mit niestety. Obawiam się czy w przyszłym sezonie nie będzie koła wzajemnej adoracji. Dwóch Argentyńczyków, Uros z Trenerem. Albo będzie szampan albo Baran się wku*** i za 2 lata będziemy oglądać Kwapka na trenerce - czego mu życzę.

Jak szło na początku sezonu to było fajnie. Klub kibica się bawił, tańczył i śpiewał. Jak zaczęły się pierwsze kompromitujące porażki to rzecz jasna bronili i tylko obiecywali czekać na dalszą cześć sezonu. Uczciwie trzeba ściągnąć różowe okulary i spojrzeć chłodno na klub i podejmowane decyzje, ale na to się nie zanosi.
A jeszcze gadka słynnego spikera zawierciańskiego przed choćby wczorajszym meczem, że Warta to młody klub, raczkujący itd... proszę nie kompromitujcie w ten sposób klubu z Zawiercia.
Beniaminkiem już byliśmy, teraz mamy najemników i niemalże każdy z nich poznał siatkówki na poziomie międzynarodowym a na pewno już na poziomie plusligowym kilka/kilkanaście lat. Zresztą, to kiedy zostanie zdjęta ta ochronna folia bąbelkową? Jak będziemy obchodzić 50lecie klubu?

Tyle ode mnie. Sezon ciężki. Przyszły będzie cięższy. :)
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1575
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: lukecik »

Chyba się zgadzam dosłownie ze wszystkim, co napisałeś. Ciekawe info, że Gjorgiew zjada Cavannę na treningach, dlaczego więc gra Argentyńczyk? Bo za dużo zarabia, by posadzić go w kwadracie?

Sezon się pięknie zaczął i do momentu fali Covida, na grę drużyny patrzyło się z przyjemnością. Potem było tylko coraz gorzej, a niektóre występy były wręcz kompromitujące. Pytanie, skąd wynikała ta kapitalna gra na początku sezonu? Ze słabości rywali, czy był to tylko chwilowy przypływ wielkiej formy, która uleciałaby nawet bez fali covida w drużynie?

Najbardziej rozczarowany jestem Cavanną, Garrethem i Kolakoviciem. Czytałem tu przed sezonem, że Argentyńczyk to świetny transfer, nieszablonowy, błyskotliwy rozgrywający, który nada drużynie nieprzewidywalności jak robił to Masny. Tymczasem Maxi za Masnym to mógłby jedynie torby nosić i nic więcej. Muagututia straszny przeciętniak i aż nie chce się wierzyć, że ktoś w klubie mającym aspiracje na walkę o medal wymyślił go sobie jako wyjściowego przyjmującego.

No i wisienka na torcie trener, który powinien zostać wyp.... i to w podskokach. Taki beton, że podpada wręcz pod sabotażystę. Większość drużyny bez formy, przyjemnie ogląda się w zasadzie tylko Flavio. Niezrozumiałe podejście do Halaby, który mimo podpisania dwuletniej umowy ucieka po sezonie z klubu z dala od Czarnogórca. Faworyzowanie Cavanny, Garretha i Niemca, który też wyglądał beznadziejnie przez cały sezon. Pewnie zostaje w klubie tylko dlatego, że posłużył jako magnes na Kovacevicia. Może jeszcze sobie w klubie myślą, że w kolejnym sezonie, jeśli nie przypałęta się covid, drużyna będzie prezentować się co najmniej tak dobrze, jak na początku obecnego sezonu.

Z jednej strony robię sobie nadzieję, że kolejny sezon będzie lepszy, bo skład na papierze w przeciwieństwie do obecnego będzie wyglądać bardzo dobrze. Z drugiej strony ten Kolaković i Cavanna... No i czołówka też się potwornie wzmocniła, jeśli żadnego z potentatów nie złapie jakiś kryzys to top4 raczej będzie poza zasięgiem.
liniaprosta
Posty: 120
Rejestracja: 10 maja 2018, o 18:12
Płeć: K

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: liniaprosta »

Dlaczego gra Argentyńczyk to chyba wie tylko on sam, trener i może prezes Baran. Poszły zapewne obiecanki cacanki, które może kiedyś wyjdą na światło dzienne. Ja tylko hipotetycznie zakładam, że wygrywamy z Gjorgi rywalizację z JW w QF. Co wtedy? No właśnie, co, skoro Max i Conte klepnięty ;)

Kapitalna gra na początku sezonu miała kilka składowych: Malina osiągnął niebotyczny poziom i granie prawym wygrywało mecze to raz, a dwa to grubo ponad oczekiwania grał Orczyk w ofensywie - nawet gorsze przyjęcie nie przeszkadzało. Wczoraj przeczytałem na grupie klubu kibica, że Orczyk to top przyjmujących w tym sezonie. Statystyka bardzo mylna za sprawą początku sezonu. Aż strach czytać takie brednie, niestety. Z całym szacunkiem do Piotrka oczywiście.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1575
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: lukecik »

Też to czytałem, a najlepsze było stwierdzenie szefa kk, że Muagututia to top10 przyjmujących w lidze i słabe występy przeciwko JW nie powinny tego zamazać. :] Niektórzy tam naprawdę różowe okularki noszą 24/h i rzucają hasła, że prawdziwi kibice nie krytykują drużyny. Ręce nie mają gdzie opadać.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

liniaprosta pisze:Dlaczego gra Argentyńczyk to chyba wie tylko on sam, trener i może prezes Baran. Poszły zapewne obiecanki cacanki, które może kiedyś wyjdą na światło dzienne.
Ja wam powiem, jak to wygląda w JW - Kampa po podpisaniu Bena się zagotował, już jesienią przegrywał z Tervaporttim sportowo. Żeby nie robić kwasów i buntów bardziej renomowanego gracza przyspawano Niemca do szóstki. Czasami ad maius bonum tak się robi - tylko w Zawierciu przy Cavannie, który na złym przyjęciu niewiele zdziała to nie wyszło. IMO - Zawiercie zamiast w Conte miało celować w lepszego sypacza, a postawić na nieco mniej znanego przyjmującego przy Urosu - lepiej by na tym wyszli.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Diomedea
Posty: 4340
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Tylko Kampa nie jest dziura w bloku, potrafi tez sporo dolozyc zagrywka. Cavanna takich zalet nie ma.
Braku Pawla nie bede komentowac, zawodnik chce uciekac od trenera by nie zmarnowac sobie kolejnego sezonu i ma racje.
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: dyletant »

IMO - Zawiercie zamiast w Conte miało celować w lepszego sypacza, a postawić na nieco mniej znanego przyjmującego przy Urosu - lepiej by na tym wyszli.
Czyli tak realnie to kogo? Zakładając, że Tavares gdzieś tam jest już klepnięty to zostaje tylko Marouf? Może i znajomość z trenerem by się przysłużyła, ale ani Kazania ani serie A charyzmatyczny rozgrywający nie podbił.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Cavanna w Polsce ten sezon nie miał najlepszy, ale to bardzo dobry rozgrywający. Nie bez powodu to on jest drugim sypaczem w Argentynie przy takich nazwiskach jak Uriarte, Sanchez, Gonzalez. W Piacenzie grał świetny sezon. Tu początek też miał dobry. Sądzę, że w następnym sezonie pokaże swoje umiejętności.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

kamil1999 pisze:Cavanna w Polsce ten sezon nie miał najlepszy, ale to bardzo dobry rozgrywający. Nie bez powodu to on jest drugim sypaczem w Argentynie przy takich nazwiskach jak Uriarte, Sanchez, Gonzalez. W Piacenzie grał świetny sezon. Tu początek też miał dobry. Sądzę, że w następnym sezonie pokaże swoje umiejętności.
Teraz to 3/4 rozgrywający Argentyny, De Cecco i Uriarte nad nim, a młody Sanchez uznajmy, że jest ex aequo, bo Francja nie jest miarodajna.

Poza tym Cavanna nigdy nie był dokładny na słabym przyjęciu.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: dyletant »

Jeśli Francja jest niemiarodajna to nie należy też wyżej stawiać Uriarte, chyba że coś mnie ominęło i już w Narbonne Argentyńczyk nie gra.

Sam Uriarte tworzył doskonały duet z Conte, myślę że Cavanna może to powtórzyć.

Poza tym nic mnie już bardziej nie zdziwi jak wpis, że para Conte i Uros może stanowić problem z atakiem na lewym. Nic
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

dyletant pisze:
Poza tym nic mnie już bardziej nie zdziwi jak wpis, że para Conte i Uros może stanowić problem z atakiem na lewym. Nic
W tym względzie o Urosa bałby się głupi, Conte raczej nie będzie petardą na lewym jak za czasów skry, ale swoje da. Bardziej ciekawi mnie relacja przyjęcia z rozegraniem. Facu i Uros przyjmą na 3 metr to Cavanna pobiega i będą leciały złe piłki. Wyjdzie w praniu, na razie cieszmy się półfinałami.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Kiepski »

Powiem szczerze, nie dziwię się kibicom Zawiercia, przed sezonem zapowiadało się naprawdę, że coś mogą powojować w Pluslidze. Początek na to wskazywał. Co do Cavanny i Kolakovicia, tez więcej po nich oczekiwałem i prawdę powiedziawszy rozumiem pozostawienie trenera (być może dzięki niemu są te "hitowe" transfery), ale z rozgrywających zmieniłbym nie Macedończyka (jako drugi idealny) ale właśnie Cavannę. Może teraz warto byłoby zaryzykować, gdy na rynku pojawił się Tavares i zapłacić nawet odszkodowanie Argentyńczykowi i zrobić zmianę na tej pozycji. Bo okaże się że hity transferowe na przyjęciu nic nie dadzą , bo rozegranie połozy cała grę.
Ps. Nawet pójdę krok dalej. W tej sytuacji która się wytworzyła na rynku Zawiercie powinno wsiąść z Zaksy Janusza, Zaksa Tavaresa (nie maja problemów z limitami) i zostawić Flavio (tak, wiem że podpisał we Włoszech)
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: dyletant »

No idealnie, już widzę jak kluby się dogadują między sobą i dzwoni Baran do Świdra z taką ofertą "Słuchaj głupia sprawa wyszła, nie chcesz się zamienić na rozgrywających? - Ale że jak Cavanna za Janusza? - Nie Cavanna, Tavares. - No ale on nie jest Wasz. - To co, ale jest dostępny na rynku a nam jest potrzebny Polak na rozegraniu. - A no dobra jak tak, to mnie namówiłeś. Możecie go sobie wziąŚć" :] Niektórzy myślą, że budowanie składu to jest siatkarski menadżer online :D
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Kiepski »

Przecież ja nie powiedziałem że tak ma być że dogadają się menedżerowie, tylko w tej sytuacji byłoby optimum dla wszystkich :D . Przecież napisałem, że wiem że Flavio podpisał we Włoszech. Proszę o czytanie czasem z przymrużeniem oka i ze zrozumieniem
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Kiepski »

Kiepski pisze:Przecież ja nie powiedziałem że tak ma być że dogadają się menedżerowie, tylko w tej sytuacji byłoby optimum dla wszystkich :D . Przecież napisałem, że wiem że Flavio podpisał we Włoszech. Proszę o czytanie czasem z przymrużeniem oka i ze zrozumieniem
PS. Przecież nikt nie wiedział, że w kwietniu Tavares będzie dostępny
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: dyletant »

No właśnie nikt nie wiedział, dlatego Janusz już został klepnięty po finale PP, jak nie wcześniej ;) . Przecież Tavares był już podobno jedną nogą w Bełchatowie, ale widocznie wytrzeźwiał i stwierdził, że dopóki nie ogarną tam limitów, to nie ma co marnować sezonu na ławce.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

Niesamowite jak ten klub się rozwija pieknie patrzeć i kibicować!!! Transfer Urosa Kovacevica niesamowita sprawa ale Zawiercie co Roku zaskakuje, życzę medalu bo należy się za to jak rozwijają się kapitalnie!!! Napewno przyjadę na niejeden mecz do Zawiercia te prawie 100km! Patrzeć na Urosa i mam nadzieję Facundo w 1 drużynie miazga!
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: Matson »

Wczoraj był mecz towarzyski Serbia-Bułgaria, można znaleźć nagranie w internecie. Z ciekawości popatrzyłem jak tam Uros po roku bez gry, widać że zardzewiały ale spryt dalej ten sam, jak się go trochę fizycznie podreperuje to będziecie mieć z niego pociechę. Skończył na 50% w ataku wiec raczej dobrze, zdaje się że dzisiaj ze Słowenia będą grać.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Aluron CMC Zawiercie 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Matson pisze:Wczoraj był mecz towarzyski Serbia-Bułgaria, można znaleźć nagranie w internecie. Z ciekawości popatrzyłem jak tam Uros po roku bez gry, widać że zardzewiały ale spryt dalej ten sam, jak się go trochę fizycznie podreperuje to będziecie mieć z niego pociechę. Skończył na 50% w ataku wiec raczej dobrze, zdaje się że dzisiaj ze Słowenia będą grać.
Warto dodać że to był mecz z rezerwami bułgarskimi, ale Uros był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Serbów:

https://www.ossrb.org/images/Vesti/21/sto8.jpg
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”