Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Resofan »

bono pisze:W Resovii przede wszystkim nie buduje się zespołu CIERPLIWIE w perspektywie kilku lat, nie dobiera się zawodników pod względem charakteru - jak co roku dużo kasy, duże nazwiska, potem łub dup parę przegranych, nerwowe ruchy i szukanie zawodników na następny sezon. Coś na zasadzie ej Ty - chcesz u nas grać? Damy Ci tyle kasy ile potrzebujesz tylko graj u nas.
Nawet jak ściągniecie Zatora, Kwolka, Kubiaka, Kochanowskiego, Kłosa czy Śliwkę :o - to Ci zawodnicy jasne będą grali, może nawet dobrze ale będą przede wszystkim grali dla KASY.
O ile z pierwszą częścią wypowiedzi się zgadzam, to w puencie popłynąłeś hen, hen daleko. Albo jesteś dzieckiem, albo jesteś straszliwie naiwny. Sądzisz, że Zatorski, Toniutti i Śliwka grają w Kędzierzynie, bo od dziecka marzyli by mieszkać w tym pięknym mieście? No to nie masz się co martwić, że dla kasy gdziekolwiek pójdą....
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: niepoinformowany »

bono pisze:Nawet jak ściągniecie Zatora, Kwolka, Kubiaka, Kochanowskiego, Kłosa czy Śliwkę :o - to Ci zawodnicy jasne będą grali, może nawet dobrze ale będą przede wszystkim grali dla KASY.
Patrząc po postach jesteś dość kumaty a na pewno kulturalny (w przeciwieństwie do niektórych napinaczy i krzykaczy, po nickach nie będę wymieniał), na serio myślisz że w zawodowym klubie gra się dla herbu albo kolegów z drużyny? Jak różnicę na kontrakcie masz przypuśćmy: w miejscu A - 500.000 zł za sezon a w miejscu B - 550.000 za sezon to ok, jestem w stanie się zgodzić, że inne aspekty będą decydować bo wątpię że te 50.000 w skali roku ma mieć decydujący wpływ. Ale porównaj choćby 400 z 600. I tak przez kilka lat.

Pewnie, że konkretów nie znamy i to tylko przykłady. Ale nic nie wiadomo jak to będzie. Siatkarze to nie bogacze w przeciwieństwie do piłkarzy, wśród których wielu potrafiło "przebiedować" sezon czy dwa kosztem lojalności klubowi (choćby Juventus po spadku za korupcję i pozostanie kilku gwiazd).
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: bono »

Chodzi mi o to że parę lat temu gdy zdobywaliście medale - ta drużyna miała charakter i zawodników(Lotman,Penchew,Achrem Igla)dobrych lub bardzo dobrych i nie koniecznie najlepszych ale był to zespół.
Myślę że nie każdy zawodnik pójdzie grać tylko dla kasy - i jest w stanie różnice np.5-10% mniej poświęcić na granie w drużynie z lepszą atmosferą z bardzo dobrym trenerem gdzie oprócz zer na koncie będzie rozwijał się sportowo i mentalnie.
Rzuce przykład ikony +L - Wlazłego (niektórzy nazwą - mało ambitnego bo nie poszedł do Włoch)który móc grać za większe pieniądze - zostawał przez lata w Bełchatowie(oczywiście też nie za dużo mniejszą kasę)
nie ma już nic... :<
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Resofan »

bono pisze:Chodzi mi o to że parę lat temu gdy zdobywaliście medale - ta drużyna miała charakter i zawodników(Lotman,Penchew,Achrem Igla)dobrych lub bardzo dobrych i nie koniecznie najlepszych ale był to zespół.
Myślę że nie każdy zawodnik pójdzie grać tylko dla kasy - i jest w stanie różnice np.5-10% mniej poświęcić na granie w drużynie z lepszą atmosferą z bardzo dobrym trenerem gdzie oprócz zer na koncie będzie rozwijał się sportowo i mentalnie.
Rzuce przykład ikony +L - Wlazłego (niektórzy nazwą - mało ambitnego bo nie poszedł do Włoch)który móc grać za większe pieniądze - zostawał przez lata w Bełchatowie(oczywiście też nie za dużo mniejszą kasę)
No akurat tutaj to się z Tobą w 100 % zgadzam. 5-10% zarobków jest w stanie zawodnik poświęcić, niektórzy pewnie nawet więcej, ale nie zmienia to faktu, że w zawodowym sporcie grało się, gra i będzie grało przede wszystkim dla kasy. I nie piszę tego jako jakąś przyganę czy w sensie negatywnym. Ci ludzie mają 10-15 lat efektywnego zarabiania by ustawić się na całe życie, bo zwykle oprócz uprawianej dyscypliny nic innego nie umieją. Każdy na ich miejscu by tak robił.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: bono »

Oczywiście masz rację.Choć taki Paweł Zatorski jeżeli mu zdrowie pozwoli może pograć do 40.Nie głupi to facet więc po zakończeniu kariery spokojnie może się odnaleść w trenerce, zarządzniu, marketingu czy szkoleniu - i wszystko może być związane z siatkówką. Myślę że to trochę się utarło że po skończeniu kariery siatkarz nie nadaje się do niczego.
Wszystko ewoluuje i dzisiaj jest inaczej niż 15 lat temu.
nie ma już nic... :<
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

Zastanawia mnie jaki jest fenomen że tak mało szans dostaje Jendryk...Może ktoś mi tutaj poda jakiś racjonalny argument .
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

gregory1228 pisze:Zastanawia mnie jaki jest fenomen że tak mało szans dostaje Jendryk...Może ktoś mi tutaj poda jakiś racjonalny argument .
https://www.plusliga.pl/statsPlayers/id/2100848.html
https://www.plusliga.pl/statsPlayers/id/516.html
https://www.plusliga.pl/statsPlayers/id/2100850.html
Z całej trójki gra najgorzej. Mnie zastanaweia czemu nie gra Hain, ale to pewnie jakaś kotuzja.
Najgorsza skuteczność ataku, w bloku gorszy od Tammemmy u trochę lepszy od Krulickiego, najgorsza zagrywka.
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: hvar18 »

Liga jest długa. Jeszcze Resovia pokaże co potrafi i zagra o medale
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: barti522 »

gregory1228 pisze:Zastanawia mnie jaki jest fenomen że tak mało szans dostaje Jendryk...Może ktoś mi tutaj poda jakiś racjonalny argument .
Jendryk miał lekki uraz jakiś czas temu i nie był gotowy do gry na 100%, pewnie dlatego grał mniej, dzisiaj po wejściu zagrał nieźle, 6/9 w ataku i 1 blok więc dosyć prawdopodobne, że w kolejnych spotkaniach zacznie od początku. Jak nie gra Szerszeń, to może grać tylko 1 z dwójki Jendryk - Tammemaa ze względu na limity i Giuliani dzieli im grę jak widać, dzisiaj Tammemaa 1 set, Jendryk 2 sety. Krulickiego może wtedy zastąpić tylko Hain, który też miał uraz jednak obecnie jest już zdrowy i decyzją trenera w tym momencie jest numerem 4.
hvar18 pisze:Liga jest długa. Jeszcze Resovia pokaże co potrafi i zagra o medale
Na razie się na to nie zanosi, kolejny raz problemy w Rzeszowie, Cebulj dzisiaj zagrał na 24%, Taht na 35%, Domagała na 22% i wgl nie jest w stanie zastąpić Butryna, kiedy ten ma słabszy moment. Środek jak na razie mocno przeciętny.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: reeman »

Mecz z Zawierciem do odpowiedź, czy słaba dyspozycja to wynik covidu, czy jest głębszy problem
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: TommyLeeJones »

reeman pisze:Mecz z Zawierciem do odpowiedź, czy słaba dyspozycja to wynik covidu, czy jest głębszy problem
Jeśli chodzi Ci o dyspozycję całego zespołu, to pozwolę sobie zadać pytanie, czy był w tym sezonie mecz podczas którego Resovia nie zademonstrowała słabej dyspozycji ;) ? Otóż nie, nie było takiego, we wszystkich grali nędzną padlinę, popartą niezrozumiałymi decyzjami personalnymi Giulianiego. RR to na ten moment najgorszy kolektyw w lidze, gdyby nie petardy zza 9 metra, dostawaliby manto od każdej ekipy. A i tak tracili punkty po t-b z takimi tuzami ligi jak Nysa czy Radom, nie potrafili gładko zgolić haniebnie grającego Olsztyna. Z Gieksą również grali parodystycznie ale Katowiczanie wyjątkowo cieniowali.

JW zmiażdżył Resovię, Suwałki pokonały, a wczoraj Trefl dał radę pokonać RR 3:0, po pierwszym secie zrzucając z piątki na trójkę. Jeśli męczarnie z outsiderami ligi i łomot od każdej, grającej chociażby przeciętnie drużyny nie jest sygnałem głębszego problemu, to nie wiem co nim jest. Chociaż oczywiście można zrzucić to na perspektywę, ja na papierze widzę RR koło 5 miejsca, jak ktoś widzi taki skład za taką kasę na miejscach 8-10, to ok, wtedy szafa gra :D .

Resovii dopisuje jednak szczęście, Zawiercie w ostatnim meczu z Nysą nie istniało fizycznie i nie mieli Maliny więc może dadzą się rozstrzelać zagrywką. Na tę chwilę to jedyny argument Resovii. Reszta leży i kwiczy. Oczywiście w tym dziwnym sezonie może się to nagle zmienić, ułożyć, rozkręcić ale jako kibic RR widziałbym ten "głębszy problem" bardzo wyraźnie już teraz.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: reeman »

Łatwo jest czepiać się trenera, że się miota, nie mając żadnej wiedzy, co powoduje takie, a nie inne jego decyzje, drużyna boryka się z problemami zdrowotnymi, nie dotyczy to tylko covida, tylko o Szerszeniu wiadomo, że ma problemy z mięśniami brzucha, przed meczem z Suwałkami kilku zawodników nie nadawało się do gry, a musieli wyjść na boisko. Miesięczna przerwa od grania też nie pomogła w budowaniu formy, potem covid, kontuzje. Listopad to znak firmowy Resovii, więc był czas przywyknąć. Brak Szerszenia powoduje, że nie ma zmiany przyjmujących, bo Buszek to tylko koszulka w ataku 0/6 w meczu z Suwałkami.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

reeman pisze:Brak Szerszenia powoduje, że nie ma zmiany przyjmujących, bo Buszek to tylko koszulka w ataku 0/6 w meczu z Suwałkami.
O, mam chyba zdolności profetyczne, bo wiedziałem, że ktoś bzdurę napisze na kanwie meczu Rafała ze Ślepskiem. Szkoda, że masz taką wybiórczą pamięć i nie wspomnisz o występie Buszka choćby z Czarnymi. A po to Rafał na boisku, żeby w Rzeszowie w końcu było przyjęcie.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: TommyLeeJones »

Czyli jak rozumiem, w każdym dotychczasowym meczu drużyna miała szereg problemów zdrowotnych? Inne drużyny też mają kontuzje, też przechodziły koronawirusa. Bo listopad? Szanujmy się, nie ma normalnych przygotowań, nie ma Kowala, słaby argument. Buszek z Radomiem ciągnął mecz, jak zostało dostrzeżone to przez przedmówcę. Po prostu Resovia czy to przed wirusem, czy po, czy w trakcie gra paskudny badziew.

Często mówi się, że zagrywka to papierek lakmusowy - o dziwo Rzeszowianie kopią nią całkiem mocno i wyciągnęli nią wszystkie dotychczasowe zwycięstwa. Tym samym całkowita padaka w reszcie elementów niepokoi jeszcze bardziej.

I tak, nie wiem wszystkiego, nie siedzę wewnątrz klubu. Dlatego też celowo napisałem, że decyzje Giulianiego są niezrozumiałe, nie "głupie", chociaż póki co się nie bronią.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: reeman »

Skoro Buszek nie poradził sobie z blokiem Suwałk, gzie miał niższy blok na skrzydłach, to jak można liczyć poradzi sobie z Gdańskiem. Ja daję trenerowi duży kredyt zaufania, a jak wynika ze słów A. Kowala klub też mu ufa i przedłuża umowę na następny sezon. Wyniki obronią go lub pogrążą, wtedy można oceniać jego pracę, cze w tym zestawieniu personalnym wyciągnął z drużyny maksa czy nie, czy zawodnicy się rozwinęli czy nie. Siatkówka to nie łyżwiarstwo figurowe, gdzie liczy się wrażenie artystyczne ,nie każdy może grać jak Zaksa. Jak mawiał klasyk, że prawdziwego mężczyznę.....
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: TommyLeeJones »

Nie no jasne, w ogóle Rafał Buszek to sobie w ogóle nigdy nie radził, on nawet w kadrze był przypadkiem :D . Przekreślanie zawodnika po jednym słabym meczu - gratuluję :D !

No ale skoro według sympatyków RR jest ok, to cóż, pożyjemy, zobaczymy. W sumie nie da się grać gorzej, jedynym możliwym kierunkiem jest poprawa, to i o optymizm nietrudno.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

reeman pisze:Skoro Buszek nie poradził sobie z blokiem Suwałk, gzie miał niższy blok na skrzydłach, to jak można liczyć poradzi sobie z Gdańskiem.
Ciekawe, jak Bartman mógł sam wygrać Resovii 5 seta w ćwierćfinałach ze Skrą, jak przecież 3 miesiące wcześniej z Cuneo miał 0/12 :|
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: bono »

Dywagacje są na nic - Rzeszów sończył granie i jest na etapie kompletowania polskiego dreamu teamu $$$$ na przyszły sezon - więc obecni gracze grają byle dograć. ;)
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 420
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Artem »

Nie można wszystkiego zrzucać na brak Szerszenia. Podczas wczorajszego meczu nie tylko jeden zawodnik miał problemy. Zarówno Klemen jak i Robert grali poniżej oczekiwań. Rozmawiałem z kilkoma siatkarzami i wszyscy jednogłośnie twierdzą, że przerwa mocno wybija z rytmu i strasznie męczą się grą. Drużyny muszą wrócić do płynności trening - mecz. Tak jak zawsze pisaliście, że play- offy będą najważniejsze, tak w tym sezonie wydaje się, że dopiero po nich będzie można ocenić potencjał drużyn. Obecnie forma każdej ekipy faluje. Cierpliwości, odpowiedzi na zadawane pytania w końcu przyjdą.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: grzegorzg »

To wszystko prawda, jeno w podobnych sytuacjach zawsze poradzi sobie lepiej zawodnik obdarzony lepsza techniką niz gorszą, i zawsze lepiej jest zabezpieczyc lepsze przyjęcie niż gorsze. To tak nawiązując do dyskusji z sąsiedniego działu. W końcu nie na darmo statystyki środkowych w ataku sa zawsze najlepsze. Tam najłatwiej ten punkt zdobyc.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Oskejt »

bono pisze:Dywagacje są na nic - Rzeszów sończył granie i jest na etapie kompletowania polskiego dreamu teamu $$$$ na przyszły sezon - więc obecni gracze grają byle dograć. ;)
Mam nadzieję, że nie będą to sami Polacy, bo sprzydałby się jakiś dobry środkowy z zagranicy do Kłosa, a dobrzy Polacy są zajęci.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Co do pieniędzy Resovii, to mówicie ze dużo wydaje. Ja spotkałem się z opiniami, że ostatnio trochę zakręcili korek z pieniędzmi i dawniej było ich więcej. Słyszałem od jednej osoby, że podobno Schulz miał podobny kontrakt, co Urosz Kovacevic, ale nie chce mi się w to wierzyć. Nie mam takiej wiedzy, jak wy, ale patrząc na zawodników jacy grali ostatnio, to powiedzmy sobie wprost. Nie ma gwiazd. W tym sezonie i tak jest lepiej, bo jest Drzyzga i Cebulj, do tego perspektywiczny Szerszeń i Butryn, który przyszedł po świetnym sezonie. Ale czy Timo, Krulicki (zrobił postęp i imo może zostać na 3/4 środkowego), Hain, Jendryk, to są te gwiazdy? Cały środek jest mierny, do tego dochodzi taht, który tylko grzał ławkę w Perugi i widać to po nim.
W ubiegłym sezonie też był wielki,, gwiazdozbiór '' z Bartmanem i Marechalem, którzy od dawna nie liczą się w poważnej siatkówce i Hoagiem + średniaki z Katowic.
To gdzie są te pieniądze w takim razie? Włoski średniak typu Monza ma lepszych graczy na ten moment.
Na szczęście teraz pojawiają się faktycznie bardzo dobre nazwiska, tylko mam nadzieję, że nie pójdą aż do przesady w polskość i to o czym pisałem w temacie trasfery 2021/22 (nie będę powtarzał się spamiąc niepotrzebnie forum).
Też odrazu mówię nie zrozumcie mnie źle. Nie oczekuje tu gwiazdozbioru, ala Lube Perugia itd, ale teraźniejsza kadra jest zbyt dziurawa, jak na kluby który podobno ma dużo pieniędzy. No chyba, że nie ma tych pieniędzy no to skład jest dobry.
Dawniej w Resovii faktycznie grali gracze, a teraz jest gorzej.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Podobno Alenn Sket w kręgu zainteresowań Resovii. Dość fajna opcja, zwłaszcza w ofensywie, choć na przyjęciu ligi też nie zwojuje, choć mam wrazenie, że wygląda w nim odrobinę lepiej niż Cebulj. Oczywiście mówię o tym sezonie.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

kamil1999 pisze:Podobno Alenn Sket w kręgu zainteresowań Resovii. Dość fajna opcja, zwłaszcza w ofensywie, choć na przyjęciu ligi też nie zwojuje, choć mam wrazenie, że wygląda w nim odrobinę lepiej niż Cebulj. Oczywiście mówię o tym sezonie.
Szukasz zastępstwa, bo wypada Ci defensywny, więc bierzesz za niego kolejnego ofensywnego, który nie umie przyjmować :|
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Resofan »

Blanco pisze:[
Szukasz zastępstwa, bo wypada Ci defensywny, więc bierzesz za niego kolejnego ofensywnego, który nie umie przyjmować :|
Myślę,że w środku sezonu to wygląda tak,że wypada ci przyjmujący, więc bierzesz za niego to, co akurat jest dostępne na rynku, a w miarę prosto odbija piłkę. Bo rozumiem, że jest on szykowany jako ewentualny transfer medyczny.
Aha i akurat Sket miałby ten plus dodatni, że mógłby wejść za Butryna gdyby się ten "zagotował" bo Domagała jednak niedomaga.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

Resofan pisze:Myślę,że w środku sezonu to wygląda tak,że wypada ci przyjmujący, więc bierzesz za niego to, co akurat jest dostępne na rynku, a w miarę prosto odbija piłkę.
To ciekawe z tą dostępnością, bo Sket ostatni mecz w Turcji zagrał miesiąc temu ;)
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Matson »

Blanco pisze:
Resofan pisze:Myślę,że w środku sezonu to wygląda tak,że wypada ci przyjmujący, więc bierzesz za niego to, co akurat jest dostępne na rynku, a w miarę prosto odbija piłkę.
To ciekawe z tą dostępnością, bo Sket ostatni mecz w Turcji zagrał miesiąc temu ;)
Bo rozwiązał z klubem kontrakt, stad właśnie jego dostępność ;)
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Resofan pisze:
Blanco pisze:[
Szukasz zastępstwa, bo wypada Ci defensywny, więc bierzesz za niego kolejnego ofensywnego, który nie umie przyjmować :|
Myślę,że w środku sezonu to wygląda tak,że wypada ci przyjmujący, więc bierzesz za niego to, co akurat jest dostępne na rynku, a w miarę prosto odbija piłkę. Bo rozumiem, że jest on szykowany jako ewentualny transfer medyczny.
Aha i akurat Sket miałby ten plus dodatni, że mógłby wejść za Butryna gdyby się ten "zagotował" bo Domagała jednak niedomaga.
Ale po co transfer medyczny? Okienko jeszcze nie jest zamknięte. No chyba, że coś pomyliłem.
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Resofan »

kamil1999 pisze: Ale po co transfer medyczny? Okienko jeszcze nie jest zamknięte. No chyba, że coś pomyliłem.
Jeśli niezamknięte, no to transfer "zwykły". Nie zmienia to faktu, że na rynku wielu dostępnych opcji nie ma i jeśli się już bierze, to trzeba brać to co jest i nie wybrzydzać ;) .
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

W sumie moje pytanie bardziej nadawałoby się do wątku transferowego, ale "dojrzałe" rozmowy niektórych użytkowników spowodowały jego zamknięcie.

Ma ktoś jakieś wieści, co z Kosokiem? Rozwiązał kontrakt z Resovią i zaczął trenować z Jastrzębskim. Ale nie wydaje się, żeby go tam chcieli, przecież na trzeciego jest Szalacha.

W czołówce nie ma klubu, który miałby kłopot na środku. Na dole w sumie chyba tylko Nysa, bo dzięki takiemu graczowi Mbaye i Lemański by mieli trochę motywacji do grania. Stelmach przyspawał Zajdera do ławki, a Schamlewskiego wpuszczał, ale tylko wtedy, jak Leman grał naprawdę fatalnie. Ewentualnie jeszcze może Trefl i Warszawa - w Gdańsku do rywalizacji z Mordylem o szóstkę, a w stolicy jako alternatywa dla Wrony.

Ma ktoś jakieś wieści?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”