Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: gregory1228 »

Jeśli Muserski przyjdzie no to co ze Słoweńcem na środku?. Przecież nie po to przychodzi do Rzeszowa aby być tym 3-cim...Estończyk pewnie odejdzie a co z Jendrykiem ? przecież on podpisał na 2 lata... Na logikę niech mi to ktoś wytłumaczy... Chyba że Słoweniec ma tylko przedwstępną jakąś umowe którą można od tak zerwać? ale jak to będzie wtedy świadczyło o klubie... Lub Kochan, Dima, Słoweniec i Krulicki ? a Jendryk ale wypożyczony albo kontrakt rozwiązany za porozumieniem ?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

''to jest kaczka dziennikarska"
~prezes Maciąg
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

Resfan04 pisze: Ale z wywiadu można się dowiedzieć, że skład będzie mocniejszy i budżet też!
To się przejawia w większych nazwiskach. matematycznie 115% z 18 mln to 20,7 mln :D
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Matson »

W "najgrubszych" latach był budżet w okolicach 23-26mln z tego co pamietam. Powoli chyba Asseco wraca do tamtego finansowania, choć realnie pieniądze są większe w siatkówce teraz niż wtedy, ale jak nie ma LM to tez trochę ciężej pieniądze od sponsorów wydusić
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: reeman »

Vilgefortz pisze:
hardy pisze:On był powodem tego wywiadu
Dokładnie. Po co by rozmawiać z prezesem 5 zespołu? Tylko w celu zaspokojenia ciekawości fanów
Nie ma obowiązku czytania.
Od którego miejsca można przeprowadzać wywiady?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

reeman pisze:
Vilgefortz pisze:
hardy pisze:On był powodem tego wywiadu
Dokładnie. Po co by rozmawiać z prezesem 5 zespołu? Tylko w celu zaspokojenia ciekawości fanów
Nie ma obowiązku czytania.
Od którego miejsca można przeprowadzać wywiady?
Nie o to chodziło, naturalnym jest, że wywiady przeprowadza się ze zwycięzcami, a w PS,SF czy TVP Sport nie pojawiły się wywiady Piechockim, Gorolem czy Świdrem, bo jeszcze nie ma na to potrzeby. Tutaj cel jest jasny - pytanie o Dimę - creme de la creme wywiadu
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: reeman »

Matson pisze:W "najgrubszych" latach był budżet w okolicach 23-26mln z tego co pamietam. Powoli chyba Asseco wraca do tamtego finansowania, choć realnie pieniądze są większe w siatkówce teraz niż wtedy, ale jak nie ma LM to tez trochę ciężej pieniądze od sponsorów wydusić
https://www.assecoresovia.pl/sponsorzy/
Dla którego z nich jest ważna LM.
Ważniejsi są kibice, którzy przyjdą na mecz (miejmy nadzieję, że będzie od początku przyszłego sezonu).
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Matson »

reeman pisze:
Matson pisze:W "najgrubszych" latach był budżet w okolicach 23-26mln z tego co pamietam. Powoli chyba Asseco wraca do tamtego finansowania, choć realnie pieniądze są większe w siatkówce teraz niż wtedy, ale jak nie ma LM to tez trochę ciężej pieniądze od sponsorów wydusić
https://www.assecoresovia.pl/sponsorzy/
Dla którego z nich jest ważna LM.
Ważniejsi są kibice, którzy przyjdą na mecz (miejmy nadzieję, że będzie od początku przyszłego sezonu).
Najważniejsi są sponsorzy ;) Bez kibiców na trybunach ten sezon się odbył, bez sponsorów by raczej nie dało rady. Nie łap mnie za słówka, chodzi o to, że dla sponsorów promocja na arenie międzynarodowej jest więcej warta niż "tylko" u nas. Swoją drogą, LM i dbanie klubu o kibiców pod tym względem było takie, że mimo karnetów na mecze LM trzeba było kupować osobne bilety, mimo najdroższych albo jednych z droższych karnetów w lidze.
Edit: ta rozmowa powinna być chyba w wątku klubowym, może moderatorzy przeniosą żeby nie zanudzać tym ludzi którzy chcą poczytać o transferach
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: miro1905 »

No i wszystko jasne. Ale szkoda, bo to by był pewnie największy transfer w historii ligi.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: miro1905 »

reeman pisze:
Matson pisze:W "najgrubszych" latach był budżet w okolicach 23-26mln z tego co pamietam. Powoli chyba Asseco wraca do tamtego finansowania, choć realnie pieniądze są większe w siatkówce teraz niż wtedy, ale jak nie ma LM to tez trochę ciężej pieniądze od sponsorów wydusić
https://www.assecoresovia.pl/sponsorzy/
Dla którego z nich jest ważna LM.
Ważniejsi są kibice, którzy przyjdą na mecz (miejmy nadzieję, że będzie od początku przyszłego sezonu).
Miasto raczej na pewno zwiększa dotacje, kiedy klub gra w europejskich pucharach. Asseco również :)
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Resfan04 »

Wiem, że to głupie, ale mam takie poczucie, ze prezes z Muserskim wypowiedział się nie do końca zgodnie z prawdą. Przecież to też jest gra i nikt nie powie, tak jesteśmy blisko kontraktu z Muserskim! W życiu by tak prezes nie powiedział. Ile razy prezesi kłamali ze nie rozmawiają z danym zawodnikiem, a potem okazywało się, że ten zawodnik jednak jest w drużynie! Ja bym poczekał, choć wiem ze to mało racjonalne:

,,Ale''
-Muserskiemu skończył się kontrakt w Japonii-Fakt
-Menadzerem Muserskiego jest osoba blisko związana z Rzeszowem-fakt
-Muserski mówił kilka miesięcy temu, ze z chęcią by zagrał w Pluslidze-fakt
-Tylko Resovię z Plusligi stać byłoby na niego-fakt
-We Włoszech raczej nie zagra, do Rosji też nie wiadomo czy wróci???

To tylko moje domysły, ale może coś jednak jest na rzeczy??? Choć jesli to tylko żart z Muserskim to i tak będzie paka na medal.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

Abstrahując już od tych zabawnych wpisów, że jak to, Kozamernik sobie posiedzi xD, to Muserski byłby ściągany na atak.
WysokiPortorykanczyk pisze:Ciekawe dlaczego Zatorski i Kochanowski poszli do Resovii, macie jakieś hipotezy? Mi absolutnie nic nie przychodzi do głowy, wink-wink.
Jak jesteś najlepszym libero świata, to raczej Ty sobie kluby wybierasz, no chyba, że nie chcesz już się ruszać z Polski, a ktoś Ci płaci x2, więc zgoda. A jak Kochanowski serio podpisał na dwa lata, to chyba naprawdę zwariował.
reeman pisze:
Blanco pisze:
Tylko ten Zator i Kochanowski. Ja dalej nie wiem, jak oni się w Resovii znaleźli.
Z łapanki wzięci

Gdybym był niemiły, to bym napisał, że wiem, że z łapanki, bo śledzę Resovię od 5 lat, ale nie jestem, więc nie napiszę.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Niby gdzie ten Muserski? Na pewno nie na ataku, bo Resovii nie zgadzałyby się wtedy limity. Na środku też nie, bo nie po to ściągają Kozamernika. Czyli ściema, a szkoda.

Ciekawe zatem, gdzie zagra Dima i na jakiej pozycji. Btw myślicie, że ma szanse jechać na igrzyska? I jak tak, to jako środkowy czy atakujący?
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Ale po co ta farsa i domniemania z tym Muserskim? Gdyby w Rosji dowiedzieli się, że chłop chce wrócić do gry w Europie, to tyle by go widziano w Polsce czy innej Italii
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Resfan04 »

Szary Wilk pisze:Niby gdzie ten Muserski? Na pewno nie na ataku, bo Resovii nie zgadzałyby się wtedy limity. Na środku też nie, bo nie po to ściągają Kozamernika. Czyli ściema, a szkoda.

Ciekawe zatem, gdzie zagra Dima i na jakiej pozycji. Btw myślicie, że ma szanse jechać na igrzyska? I jak tak, to jako środkowy czy atakujący?
Wiem, że będę wyśmiany, ale mi się wydaję, że to żadna ściema, a rozmowy są toczone z Muserskim po namyśle. Po pierwsze żaden prezes się nie przyzna, że rozmawia z Muserskim, tym bardziej Maciąg bo to nie jest w jego interesie. Po drugie Maciąg już raz skłamał z Parodim Drągowi, gdzie 2 dni przed ogłoszeniem, nic nie wiedział, my żadnych rozmów nie prowadzimy, a potem Parodi jest ogłaszany! Ile razy już tak było, że prezesi mówili ,,Nie, nie, my z nim nie rozmawiamy a po kilku dniach zawodnik był przedstawiany w klubie!
Tak portal by sobie od czapy nie podał takiej informacji bez mocnych zródeł, tym bardziej ze Mozdzonek pisze, że już dawno o tym słyszał z Rzeszowskich kręgów!
Podsumowując: Co miał Maciąg odpowiedzieć dziennikarce: Tak, rozmawiamy, jesteśmy blisko porozumienia, sam by sobie w stopę strzelił.
Nie wierzę, że lokalny portal by to sobie sam od czapy wymyślił.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Klugenhammer »

Resfan04 pisze: Nie wierzę, że lokalny portal by to sobie sam od czapy wymyślił.
Ten lokalny portal prawdopodobnie zanotował wczoraj historyczny rekord kliknięć, wejść i cytowań. Było warto. :D
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Resfan04 »

Klugenhammer pisze:
Resfan04 pisze: Nie wierzę, że lokalny portal by to sobie sam od czapy wymyślił.
Ten lokalny portal prawdopodobnie zanotował wczoraj historyczny rekord kliknięć, wejść i cytowań. Było warto. :D
Może i było, bo dużo mediów nawet włoskich to cytowało, ale jeszcze bym się wstrzymał czy to kompletne bzdury.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: reeman »

Prezes nie powiedział, że Resovii nie stać na Dimę, tylko, że niewiele klubów stać na niego, a to jest różnica.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

reeman pisze:Prezes nie powiedział, że Resovii nie stać na Dimę, tylko, że niewiele klubów stać na niego, a to jest różnica.
Tutaj, ile zarabiać będą gracze w Korei Płd
The salary of foreign players in the Korean V-league will increase next season. The first-year player will receive $400,000, and renewal player's salary will be $550,000. Also, if a foreign player who played in 2020-21 seasons renews his contract with the same team next season, he will receive $600,000.
Takie pieniądze dla graczy pokroju Ferreiry czy Keity. Jak myślisz, ile może dostać Dima jako najlepszy zawodnik Mistrza Japonii?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Resfan04 »

reeman pisze:Prezes nie powiedział, że Resovii nie stać na Dimę, tylko, że niewiele klubów stać na niego, a to jest różnica.
Coś po prostu musiał odpowiedzieć dziennikarce. Przeciez się nie przyzna tak, własnie z nim rozmawiamy, ma Pani redaktor rację! Nie chce mi sie wierzyć, żeby lokalny portal bez sprawdzenia informacji wymyślał takie informacje od czapy i to akurat z Muserskim. Już raz Maciąg skłamał z Parodim i nie zdziwię się jak teraz też tak będzie.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

Szary Wilk pisze:Niby gdzie ten Muserski? Na pewno nie na ataku, bo Resovii nie zgadzałyby się wtedy limity. Na środku też nie, bo nie po to ściągają Kozamernika. Czyli ściema, a szkoda.
Cześć, Dima, wiemy, że od dwóch sezonów grasz na ataku, ale u nas nie będziesz, bo mamy na środku Jana Kozamernika, więc damy Ci najwyższy kontrakt w historii ligi, byś grał w co drugim ustawieniu na środku xD

I pisze to gość w kontekście Reski, który rok temu zrzuciła reprezentacyjnego Komendę, bo trafił się Fabian.

:|
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: lukecik »

Mnie się nie chce wierzyć w tego Muserskiego. Nie wiem kiedy on ostatnio grał na środku, nie śledzę ligi japońskiej, ale z tego co widziałem to gra regularnie od dłuższego czasu na ataku. Ta opcja zatem odpada ze względu na Muzaja, Buckiego i przede wszystkim limity. Jeśli miałby być sprowadzany na środek, to nie widzę tego, by nagle miałby wrócić na swoją pierwotną pozycję, skoro był dobrym młotem. Po co on Resovii skoro Kochanowski i Kozamernik to bardzo dobra para. Chyba, że mogą jeszcze odstąpić od umowy ze Słoweńcem, bo z tego co słyszałem, tam już wszystko jest zaklepane. Ale czy warto płacić fortunę, bo za czapkę gruszek by nie grał, akurat środkowemu? Nie jestem przekonany.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

lukecik pisze:Mnie się nie chce wierzyć w tego Muserskiego. Nie wiem kiedy on ostatnio grał na środku, nie śledzę ligi japońskiej, ale z tego co widziałem to gra regularnie od dłuższego czasu na ataku. Ta opcja zatem odpada ze względu na Muzaja, Buckiego i przede wszystkim limity.
Update:
Cześć, Dima, wiemy, że od dwóch sezonów grasz na ataku, ale u nas nie będziesz, bo mamy na ataku Macieja Muzaja i Jakuba Buckiego, więc damy Ci najwyższy kontrakt w historii ligi, byś grał w co drugim ustawieniu na środku xD
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Resfan04 »

Blanco pisze:
lukecik pisze:Mnie się nie chce wierzyć w tego Muserskiego. Nie wiem kiedy on ostatnio grał na środku, nie śledzę ligi japońskiej, ale z tego co widziałem to gra regularnie od dłuższego czasu na ataku. Ta opcja zatem odpada ze względu na Muzaja, Buckiego i przede wszystkim limity.
Update:
Cześć, Dima, wiemy, że od dwóch sezonów grasz na ataku, ale u nas nie będziesz, bo mamy na ataku Macieja Muzaja i Jakuba Buckiego, więc damy Ci najwyższy kontrakt w historii ligi, byś grał w co drugim ustawieniu na środku xD
Jeszcze zobaczymy co ten okres transferowy pokaże. A może być najbardziej nieobliczalnym. Co szkodzi zerwać umowę z Muzajem, albo podpisać z nim na 3 lata i dać go na wypożyczenie np do jakiegoś sredniaka ligi włoskiej, a Muserski na ataku.

Muserski, Drzyzga, Kochanowski, Kozamernik, Deroo, Szerszeń, Zatorski-wszystko się zgadza i nie ma żadnych problemów z limitami.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2021, o 11:19 przez Resfan04, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Resfan04 pisze:
Jeszcze zobaczymy co ten okres transferowy pokaże. A może być najbardziej nieobliczalnym. Co szkodzi zerwać umowę z Muzajem, albo podpisać z nim na 3 lata i dać go na wypożyczenie np do jakiegoś sredniaka ligi włoskiej, a Muserski na ataku.
Limity XD
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Resfan04 »

Vilgefortz pisze:
Resfan04 pisze:
Jeszcze zobaczymy co ten okres transferowy pokaże. A może być najbardziej nieobliczalnym. Co szkodzi zerwać umowę z Muzajem, albo podpisać z nim na 3 lata i dać go na wypożyczenie np do jakiegoś sredniaka ligi włoskiej, a Muserski na ataku.
Limity XD
Muserski, Drzyzga, Kochanowski, Kozamernik, Deroo, Szerszeń, Zatorski-wszystko się zgadza i nie ma żadnych problemów z limitami.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: Blanco »

Niesamowite jest to forum. Masz szansę ściągnąć zawodnika, jakiego w historii Plusligi jeszcze nie było, a Ci piszą, że nie, bo limity, bo Jan Kozamernik, bo Klemen Cebulj, bo Maciej Muzaj. I że na ataku grać nie będzie, bo znowu limity, czy inny Kozamernik.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: qtp »

Prezes mówi bzdura, insajderzy informujący o transferach w październiku milczą, a tu kwitnie dyskusja czy Dima na atak czy jednak na środek :P
krzychszp
Posty: 969
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Dlaczego temat Muserskiego w Resovii jest dalej wałkowany skoro było już dementi od Prezesa?
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2020/2021

Post autor: reeman »

Pewnie Dima w Resovii jest mało prawdopodobny, ale nie zawsze kasa jest czynnikiem decydującym, np dziewczyna Muzaja chciała wrócić do Polski I Maciek przyjął ofertę Resovii, zezygnując z Perugii wg słów A. Grzyba.
Hipotetycznie : pograsz trochę w Rzeszowie załatwimy ci obywatelstwo polskie (vide Ebadipour ), paszport unijny ułatwia życie w Europie, a Dima b. lubi podróżować autem.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”