PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Kaniel Outis pisze: 22 lip 2021, o 20:01 Skra podała numery zawodników na nowy sezon. Myślicie, że kadra jest już zamknięta? Trzech środowych (jednym z nich Adamczyk) ...
JW też ma podane numery na stronie XD
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: leeon »

Rychu forever

https://www.skra.pl/pl/aktualnosci-prze ... cowy-model

Gdzie ten klub zszedł...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7849
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

https://twitter.com/FLPman7/status/1418489737053147140

Dziwna wypowiedź Ebadipoura, a może zawodzi nas/mnie Google Translate, bo najpierw mówi, że ma kontrakt ze Skrą, a potem, że w sumie nie wiadomo. A może ''next year'' chodziło Miladowi dosłownie o next year, czyli jeszcze kolejny sezon, nie wiem.

Oryginał:

https://www.farsnews.ir/news/1400042900 ... 8%B2%D9%87
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: drukjul »

No dobra reasumując wydarzenia ostatnich dni w ulu i wokół ula.

Prezes Piechocki wraz z Richardem wspólnie martwią się żeńską reprezentację, co trzeba pewnie czytać tak, że ten pierwszy manifestuje poparcie dla tego drugiego przed wyborami prezesa związku. Ebadipour w Bełku zostaje, Sander zostaje, wybrali numerki Damian Schulz i Robert Taht, natomiast Sawicki zmienił numer. A ponadto wróble ćwierkają, że przyjść do Bełchatowa ma jeszcze Dick Kooy.

Jeżeli wszystko się zgadza, to prawdę mówiąc nie widzę sensu w trzymaniu Sawickiego jako piątego przyjmującego kolejny sezon w kwadracie. Prezes mógłby pomyśleć, żeby chłopaka gdzieś na sezon wypożyczyć.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: TommyLeeJones »

Reasumując, nie jestem w stanie patrzeć na Skrę bez grymasu obrzydzenia, niezależnie od ich klasy sportowej. Na szczęście przy bardzo mocnej konkurencji, ich szanse na sukces nie są tak duże jak dotychczas. I niech tak zostanie.
kibic_siatki
Posty: 2595
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: kibic_siatki »

Biorąc pod uwagę to co wczoraj pokazali Sander z Ebadipourem, to Skra jest dla nich sanatorium. Cały sezon grali piach w klubie, z przynajmniej 10 kg nadwagi, ociężali, a w reprezentacji odżyli. Ten klub się staje Resovią bis, dobry przystanek do regeneracji w karierze. Zawsze co prawda można zwalić winę na trenera, bo w reprezentacji mają klasowych, a nie statystyka.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: BuenoSausage »

kibic_siatki pisze: 25 lip 2021, o 10:01 Biorąc pod uwagę to co wczoraj pokazali Sander z Ebadipourem, to Skra jest dla nich sanatorium. Cały sezon grali piach w klubie, z przynajmniej 10 kg nadwagi, ociężali, a w reprezentacji odżyli. Ten klub się staje Resovią bis, dobry przystanek do regeneracji w karierze. Zawsze co prawda można zwalić winę na trenera, bo w reprezentacji mają klasowych, a nie statystyka.
W przypadku Sandera to raczej kwestia ponad roku leczenia kontuzji, a Ebadipur zapuścił się podczas przerwy covidowej. W przyszłym sezonie te problemy nie powinny im doskwierać, więc teraz będzie prawdziwa weryfikacja ich przydatności dla klubu.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: BuenoSausage »

Nurtują mnie cały czas 2 sprawy
1) O co chodzi z tym Kooyem? Przecież z tego co pamiętam Skra podpisywała już Tahta, to po co w tym wszystkim kolejny, piąty już przyjmujący? Ebadipur ucieka ze Skry czy po prostu trafiła się okazja "w promocji" na Holendra?
2) Kiedy ogłoszony zostanie nowy trener, tzn. Slobodan Kovač? Mam nadzieję, że prezesowi się nie odwidziało i nie zostaniemy z Gogolem na kolejny sezon...

Jakby ktoś lepiej poinformowany odpowiedział, byłbym wdzięczny.
kamil1999
Posty: 5518
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

BuenoSausage pisze: 27 lip 2021, o 11:29 Nurtują mnie cały czas 2 sprawy
1) O co chodzi z tym Kooyem? Przecież z tego co pamiętam Skra podpisywała już Tahta, to po co w tym wszystkim kolejny, piąty już przyjmujący? Ebadipur ucieka ze Skry czy po prostu trafiła się okazja "w promocji" na Holendra?
2) Kiedy ogłoszony zostanie nowy trener, tzn. Slobodan Kovač? Mam nadzieję, że prezesowi się nie odwidziało i nie zostaniemy z Gogolem na kolejny sezon...

Jakby ktoś lepiej poinformowany odpowiedział, byłbym wdzięczny.
Może się Włochom pomyliły kluby tak jak swego czasu bracia Shoji się im pomylili i Kooy przejdzie jednak do JW? Szczerze to bardziej mnie przekonuje niż DeFalco. Więcej w ataku jest w stanie dać a przyjęcie Fornal.Szymura/Popiwczak przytrzymają.
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

Wiadomo coś co z trenerem Skry , zostaje czy jednak Kovać bo kurde wkurza te czekanie na ogłoszenie decyzji?
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Igrzyska są. Poczekaj
przemik
Posty: 1556
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: przemik »

Myśle, że Gogol, po dziejszych wydarzeniach w Tokio, nie bedzie juz tracił czasu na reprezentacje.
Bedzie się mógl całkowicie skupić na Skrze.
___
Noworoczny Kibic Siatki
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: alimak »

Będzie Kovac.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: hardy »

No chyba że "młody zdolny" przejmie kadrę
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: BuenoSausage »

przemik pisze: 3 sie 2021, o 18:41 Myśle, że Gogol, po dziejszych wydarzeniach w Tokio, nie bedzie juz tracił czasu na reprezentacje.
Bedzie się mógl całkowicie skupić na Skrze.
A może Heynen? Pewnie niedługo będzie do wzięcia ;)
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Oskejt »

kamil1999 pisze: 27 lip 2021, o 13:39
BuenoSausage pisze: 27 lip 2021, o 11:29 Nurtują mnie cały czas 2 sprawy
1) O co chodzi z tym Kooyem? Przecież z tego co pamiętam Skra podpisywała już Tahta, to po co w tym wszystkim kolejny, piąty już przyjmujący? Ebadipur ucieka ze Skry czy po prostu trafiła się okazja "w promocji" na Holendra?
2) Kiedy ogłoszony zostanie nowy trener, tzn. Slobodan Kovač? Mam nadzieję, że prezesowi się nie odwidziało i nie zostaniemy z Gogolem na kolejny sezon...

Jakby ktoś lepiej poinformowany odpowiedział, byłbym wdzięczny.
Może się Włochom pomyliły kluby tak jak swego czasu bracia Shoji się im pomylili i Kooy przejdzie jednak do JW? Szczerze to bardziej mnie przekonuje niż DeFalco. Więcej w ataku jest w stanie dać a przyjęcie Fornal.Szymura/Popiwczak przytrzymają.
Ale w Jastrzębiu będzie Clevenot, a nie Kooy lub Defalco. Zrezygnowali z Defalco i wzięli Francuza.
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Streeter »

Oskejt pisze: 4 sie 2021, o 00:28 Ale w Jastrzębiu będzie Clevenot, a nie Kooy lub Defalco. Zrezygnowali z Defalco i wzięli Francuza.
O ile Francja nie zdobędzie srebra/złota i nie znajdzie się bogaty chętny na Trevora :)

Co do trenera w Skrze, to szczerze Wam powiem mam mieszane uczucia. Nie da się ukryć, że Gogol nie najlepiej spisał się w zeszłym sezonie, ale ja bym mu jeszcze szansę dał (może niekoniecznie w Skrze, duża presja, itd.). Z drugiej strony nie jestem jakimś wielkim fanem Kovacia, choć oczywiście nie da się ukryć, że to dobry trener i swoje już osiągnął. Niemniej ani jedna ani druga opcja nie wydaje mi się optymalna dla Skry.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

alimak pisze: 3 sie 2021, o 19:27Będzie Kovac.
Potwierdzone będzie? Bo mi się zdaje , że temat zanikł o Kovaciu
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Rekkiuu pisze: 4 sie 2021, o 15:38
alimak pisze: 3 sie 2021, o 19:27Będzie Kovac.
Potwierdzone będzie? Bo mi się zdaje , że temat zanikł o Kovaciu
Temat zamilkł pewnie dlatego ze Gogol myślał że z tokio przywiezie medal i znalazłby sobie szybciej pracodawcę jako drugi trener mistrzów czy wicemistrzów olimpijskich
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: compact »

Wracając do tematów ligowych. Niezawodny kol. Piotr Złoch wrzucił na Twittera ciekawostkę - Milad kontynuuje słabą formę i był najgorszym w ataku przyjmującym Igrzysk. Efektywność 14,5% przy średniej 32%.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: alimak »

Rekkiuu pisze: 4 sie 2021, o 15:38
alimak pisze: 3 sie 2021, o 19:27Będzie Kovac.
Potwierdzone będzie? Bo mi się zdaje , że temat zanikł o Kovaciu
Będzie.

Tymczasem doczekaliście się https://www.skra.pl/pl/aktualnosci-prze ... a-pge-skry
alcio333
Posty: 113
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: alcio333 »

Gogol oficjalnie przestał być trenerem Skry.

Edit. alimak szybszy :)
Ostatnio zmieniony 8 sie 2021, o 16:17 przez alcio333, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: skrowiec »

https://www.skra.pl/pl/aktualnosci-prze ... a-pge-skry

Wrzucam żeby jednych uszczęśliwić a innych zmartwić.

Mieszko out
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Streeter »

Z Mieszkiem, podobnie jak z Gruszką, chciałbym żeby gdzieś na "mniej presyjnym" stanowisku dostał szansę. Piotrek będzie prowadził Częstochowę, więc będzie mógł się odbudować, a w przypadku Mieszka myślę że i jemu i klubowi zmiana zrobi dobrze.

Jednak jak już wspominałem w którymś wątku, jestem trochę sceptycznie nastawiony do Kovacia. Oby się to nie sprawdziło, ale mam przeczucie, że ciężko będzie mu się dogadać ze specyficznym bełchatowskim środowiskiem. Ale jeżeli się dogada, doprowadzi do formy Milada i nie połamie się Sander, to może być naprawdę ciekawie, czemu sobie, jako bezstronnemu kibicowi PlusLigi życzę.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Kovac juz ogłoszony trenerem.
alcio333
Posty: 113
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: alcio333 »

- Podobnie jak w poprzednich sezonach, ze względu na przygotowania reprezentacji do mistrzostw Europy, nie rozpoczniemy treningów w pełnym składzie. Z naszej drużyny będzie tylko połowa chłopaków, dlatego do zespołu od pierwszych zajęć dołączy również Dick Kooy, który będzie się z nami przygotowywał. O ostatecznej decyzji i ewentualnym pozostaniu siatkarza w klubie zadecydują najbliższe tygodnie - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: alimak »

alcio333 pisze: 10 sie 2021, o 09:23
Dick Kooy, który będzie się z nami przygotowywał. O ostatecznej decyzji i ewentualnym pozostaniu siatkarza w klubie zadecydują najbliższe tygodnie - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.
A ten co? Boi się ogłosić, bo się naczytał krytycznych komentarzy? Kooy podpisał kontrakt na granie w klubie, a nie trenowanie z nim w okresie przygotowawczym. Komedia.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Gerrard »

Jak chłop jest zdrowy(żeby nie okazało się, że kolejny przyjeżdża tutaj na rehabilitację) to niech go podpisują. Przy Sanderze i Tahtcie, którzy mogą się rozsypać za miesiąc, każda para rąk na przyjęciu się przyda. Tym bardziej, że Ebadipour dalej nie ogarnął się z formą i zanosi się na kontynuację gry z poprzedniej kampanii. Może Kovac coś z tego ulepi, chociaż wszystkie materiały wątpliwej jakości - czy to sportowej czy fizycznej.
dyletant
Posty: 5086
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: dyletant »

W reprezentacji Ebadipour pod Kovacem jakoś rewelacyjnie nie wyglądał, ale to jak cały Iran. Kooy i junior na przyjęciu, marzenie całej ligi.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Streeter »

Takie to wszystko bez ładu i składu na przyjęciu w Skrze, niby nazwiska kozackie, ale przy każdym jakieś "ale" - w dodatku moim zdaniem obok siebie niekoniecznie pasujące. Czwórka Sander Kooy Ebadipour Taht to może przebić nawet rzeszowskie kominy, tak mocnej personalnie czwórki sobie nie przypominam. Ale widzę tu dwa problemy: pierwszy, Sawicki zobaczy parkiet jak świnia niebo (mam nadzieję, że gdzieś go wypożyczą, jak będą chcieli grać taką czwórką), a drugi, że w zasadzie Sander Kooy Taht to w moim odczuciu trzech gości na miejsce obok Ebadipoura. Jakoś nie widzę linii przyjęcia Kooy - Taht - Piechocki, czy nawet Kooy - Sander - Piechocki, choć Sander z tej trójki chyba najlepiej radzi sobie z przyjęciem (przynajmniej z tego, co kojarzę wszystkich wizualnie, od razu zaznaczam że nie ma to najmniejszego odniesienia do statystyk).

Zobaczymy jak Kovac to ułoży. Rzeźbić ewidentnie jest z czego, ale i chyba najwięcej znaków zapytania spośród wszystkich ligowych zespołów. Swoją drogą, skoro stać ich na piątkę takich przyjmujących, to może by tak kupić trzeciego/czwartego środkowego?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”