PGE Skra Bełchatów 2020/2021

dyletant
Posty: 5078
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: dyletant »

Zebrali wymaganą ilość to zniknęła :)

Do kolegi wyżej - AA na 1+1
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Diomedea
Posty: 4334
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Oj chyba nie zebrali. Jesli ten suwaczek po prawej pokazuje ilosc zebranych to wyglada ze licznik w polowie. Ktos zainterweniowal?
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

Diomedea pisze:Oj chyba nie zebrali. Jesli ten suwaczek po prawej pokazuje ilosc zebranych to wyglada ze licznik w polowie. Ktos zainterweniowal?
Ludzie na tt i fb pisali żeby zgłaszać, bo wszystko wszystkim ale takie coś to już przesada.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: compact »

No to chyba Mitić zostaje...

Ehh, jakichś w miarę solidnych zagranicznych sypaczy jest na pęczki, a oni zostawiają gościa, którego strach wpuścić na boisko. I znowu w sytuacji, gdy Łomacz zacznie kaleczyć, to nie będzie żadnego pola manewru.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: lipa210 »

Ja cały czas mam nadzieję, że to jakieś przypomnienie że obaj są powołani do kasy Serbii, bo jeśli Mitic zostaje to żenada.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: compact »

Mam złe przeczucia, a jak jeszcze kolega @choe próbuje wypuścić jakiegoś Gałązkę na Twitterze z Juniorem to xD.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

lipa210 pisze:Ja cały czas mam nadzieję, że to jakieś przypomnienie że obaj są powołani do kasy Serbii, bo jeśli Mitic zostaje to żenada.
Właśnie o to chyba chodzi, bo na oficjalnej stronie nie ma żadnego komunikatu..
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: lipa210 »

Chyba na szczęście chodziło o ich powołanie do reprezentacji Serbii bo widzę, że z posta na FB usunięto słowo ,, oficjalnie". Nadal mam nadzieję że Tavaresa.
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: BuenoSausage »

lipa210 pisze: Nadal mam nadzieję że Tavaresa.
Tylko po co? Żeby klaskał w kwadracie rezerwowych?

Tavares byłby świetną opcją, ale tylko przy ewentualnym pożegnaniu Ebadipoura. Stało się inaczej, więc Tavaresa nie będzie.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Tharaster pisze:O Tavaresa pyta(ło) Zawiercie, a Skra lada moment jeszcze może się okazać, że zostanie z Miticiem na rozegraniu
;)
Krystian2973
Posty: 192
Rejestracja: 4 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Krystian2973 »

Gdyby w tym klubie mieli choc troche oleju w glowach to w trakcie sezonu zaklepali by Winiarskigo w pakiecie z Januszem i Lipinskim. I nie byloby problemow z limitami. Winiar na pewno by potrafil ich namowic. Inna kwestia jest czy Winiar chcialby wrocic do Skry po tym jak potraktowali Wlazlego. Po prostu Piechocki jest tak zaslepiony w swojego syna kaleke, ze nie potrafi budowac relacji z zawodnikami ktorzy sie dla klubu zasluzyli jak Conte czy Wlazly ani z takimi, ktorzy w nastedpnych latach stanowiliby o sile Skry jak Janusz czy Huber. W tym roku Skra bedzie poza szosta jestem tego pewien.
Diomedea
Posty: 4334
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Akurat Conte to mial na pienku z Wlazlym wlasnie.
Moze rzeczywiscie prezes powinien w to zaingerowac ale....
Poza wszystkim to Mariusz juniora bronil. A granice tamtego konfliktu przebiegaly raczej miedzy Compte, MAF, ew Uriarte a Wlazlym i juniorem oraz P Prezesem. Odeszli MAF i Conte.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2021, o 16:46 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: lipa210 »

Jakby Piechocki miał jakiś plan na budowę zespołu to już kilka miesięcy temu powinien podpisać kontrakt z kimś z dwójki Janusz lub Tavares i według tego budować resztę zespołu. Jeśli udałoby się ściągnąć Janusza to można sobie pozwolić na zagraniczne przyjęcie i atak, jeśli Tavares to trzeba na którejś pozycji mieć Polaka, np Kwolka lub Lipińskiego albo Butryna na ataku.
Krystian2973
Posty: 192
Rejestracja: 4 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Krystian2973 »

Nie chodzilo mi o sam konflikt na linii Wlazly-Conte tylko o to, ze nie szanuja poszczegolnych zawodnikow. Bo Conte odszedl wczesniej a Wlazly niedawno. Chodzi o to ze nawet pozegnanie Wlazlego nie bylo w najlepszej atmosferze bo ten chcial zostac i pewnie dogralby do emerytury jako drugi atakujacy. Ale najpierw pozegnali Antige (8by za dwa lata prosic zeby wrocil), pozniej Zatorskiego, trenera Falaske, Conte i niedawno Wlazlego. I wokol tych pozegnan bylo pelno smrodu. Tam reka reke myje nic wiecej. Lomacz z Klosem posmarowali albo sa spokrewnieni z Piechockim. Ta ankieta ktora wykasowali powinni przywrocic. Dlaczego kibice maja patrzec tyle lat na niszczenie klubu przez Piechockich?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: leeon »

Patrzę jak wszyscy oswoiliśmy się z absolutnym skandalem jakim jest gra Kacpra Piechockiego w Skrze. Tak to właśnie wygląda. Najpierw jest szok, potem zaprzeczenie. Po jakimś czasie można tylko machnąć ręką. Tak to się robi!

Nie mam żadnych oczekiwań wobec następnego sezonu. Czekam aż ten klub znowu stanie sie klubem z rzeczywistymi ambicjami sportowymi.
Diomedea
Posty: 4334
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Z Wlazlym to nie bylo troche tak, ze on nie chcial byc drugim atakujacym? Z wszystkimi tego konsekwencjami.

Klos ma dolki i gorki, ale to ciagle srodkowy w orbicie reprezentacji. A w koncu sklady na spotkania i siedzenie Hubera na lawce to MMG.
Skra nigdy nie byla zespolem, gdzie grali bardzo mlodzi zawodnicy. Lawkowanie Kurka i Jarosza poszlo w zapomnienie?
Ale tez w ostatnich latach, zamiast kisic ich na lawkach to wypuszcza na wypozyczenia.
Przyjscie Kacpra jest w tym wypadku odstepstwem od reguly.

Nie, nie oswoili sie. Ale chyba nas @choe wpuscil. :(

Nie wiem dlaczego nepotyzm jest normalny, a juz protest przeciwko niemu nie. Mam na mysli fakt, ze jak tu napisano kibice zglaszali petycje i chcieli ja zatrzymac.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2021, o 07:03 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Krystian2973 pisze:Nie chodzilo mi o sam konflikt na linii Wlazly-Conte tylko o to, ze nie szanuja poszczegolnych zawodnikow. Bo Conte odszedl wczesniej a Wlazly niedawno. Chodzi o to ze nawet pozegnanie Wlazlego nie bylo w najlepszej atmosferze bo ten chcial zostac i pewnie dogralby do emerytury jako drugi atakujacy. Ale najpierw pozegnali Antige (8by za dwa lata prosic zeby wrocil), pozniej Zatorskiego, trenera Falaske, Conte i niedawno Wlazlego. I wokol tych pozegnan bylo pelno smrodu. Tam reka reke myje nic wiecej. Lomacz z Klosem posmarowali albo sa spokrewnieni z Piechockim. Ta ankieta ktora wykasowali powinni przywrocic. Dlaczego kibice maja patrzec tyle lat na niszczenie klubu przez Piechockich?
Po pierwsze to nie wina Piechockiego ze powstała kosc niezgody z Wlazlym. Ja znam dość dobrze kulisy tej sprawy, Mariusza ego jest trochę inne niż się wydaje. Po drugie nawet to forum od długiego czasu wetowalo pozegnanie Wlazlego, który przestał wnosić cokolwiek do gry, a jego kierunki ataku były czytane przez większość zespołów, zresztą to jest nadal, a Mariusz wyjątkowo potrafił się mobilizować na mecze Gdańska z Belchatowem które z wyjaśnionych przyczyn dawał z siebie 300%. Nie był zainteresowany graniem roli rezerwowego za znacznie niższe pieniądze na jakie swoją gra zasługiwał.
Ja nie mam żalu ze nie gra juz w Skrze, bardziej dziwi to że niektórzy zapomnieli jak wlazly grał w ostatnich sezonach, i wręcz domagali się wyrzucenia emeryta, a w skrze grał tylko za zasługi.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2021, o 10:12 przez skrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Diomedea
Posty: 4334
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Nie zapomnieli.
Zreszta w Gdansku tez byl druga opcja, po Lipie. To co tam wnosil to spokoj i wiare ze sie da. Ale czasem tez jego powroty na boisko podtapialy zespol, jak Sasak gral przyzwoicie.
W Skrze to bywal 3cia opcja. W ostatnich latach opuscil go tez regularny serwis.

Jakby Skra jeszcze zrezygnowala z Kacpra, to powrot do normalnosci moglby zostac ogloszony.

W tamtym konflikcie Conte z Wlazlym to nie bylo chyba wyjscia. Moze gdyby trener i prezes sprobowali razem rozwiazc konflikt w szatni, zanim narosl i przeniosl sie do przestrzeni publicznej. Ale opowiedzieli sie po przeciwnych stronach.
A przypominam, ze poszlo o to, ze Conte publicznie zarzucil Mariuszowi, ze ten sie oszczedza i nie gra na pelny gwizdek, i bylo to po meczu LM. Wtedy, chociaz niby przyznawno Conte troche racji, to rowniez duza czesc kibicow opowiedziala sie po stronie Mariusza, bo to ikona klubu i swojak.
Czyli IMHO Mariusz od Piechockiego wsparcie dostawal dosyc dlugo.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Diomedea pisze: ...Czyli IMHO Mariusz od Piechockiego wsparcie dostawal dosyc dlugo.
dlugo, a nawet o 1-2 sezony za dugo.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Aranger »

Robert Taht w Skrze. Chyba trochę z zaskoczenia wzięło, co?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: compact »

Któryś z forumowych insiderów dawał info. Tak czy inaczej najmocniejszy trzeci przyjmujący w Skrze od dawna. Gdyby jeszcze ściągnęli dobrego w przyjęciu libero, to mogłaby być fajna rotacja.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

Zdrowy Taht usadzi Ebadipoura w obecnej formie na ławce. Transfer na duży +
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Johny94 »

Srednio podoba mi sie transfer Tahta.
Nie twierdze, ze jest to slaby zawodnik, ale zakladajac, ze podstawowi przyjmujacy to Sander i Ebadipour, oczekiwalem, ze tym trzecim przyjmujacym bedzie zawodnik z bardziej stabilnym przyjeciem.
Jak sobie przypomne Tahta, ktory w tym sezonie kompletnie nie radzil sobie z przyjeciem w Resovii, to troche martwi, ze w przypadku gorszego przyjecia, np. Sandera, nie ma kogo wprowadzic na boisko.
Jesli bedzie nowy czwarty przyjmujacy bardziej defensywny, to wtedy transfer Tahta na plus.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: grzegorzg »

Mam dokładnie takie same odczucia. Skra jakby wytrącała sobie powazną broń jaką zawsze był środek. No i blok Taht to ma zupoełnie nieprzystający do tego poziomu.
Chyba, ze liczą mocno na młodego, pole do rozxwoju ma na pewno w każdym elemencie,przyjęcie juz na poziomie niezłym/dobrym, tylko kto mu ten rozwój zapewni? Kovac? Trochę wątpię...
Ostatnio zmieniony 11 maja 2021, o 09:27 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

Główny rywal na podwórku ligowym - Żaliński/Staszewski.
Skra - Taht/Sawicki.

Zdecydowanie w stronę defensywy Zaksa, ofensywy Skra.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: grzegorzg »

Tak na marginesie, Taht to kolejny zawodnik do "sanatorium"...
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

Naprawdę część osób na tym forum ma jakieś poważne zaburzenia umysłowe. Niezadowolenie z Ebadipoura. Ludzie to lider kadry Iranu od kilku lat solidny punkt Skry, w tym roku jedyny który grał na pełnym wymiarze, odpowiedzialny za atak i przyjęcie kryjąc miernotę piechockiego, swoje robi napewno nie gra słabo, ale cóż trzeba tradycyjnie znaleźć ofiarę i krytykować. Co za
ludzie
Bardzo mocne przyjęcie w Skrze Sander i Ebadipour w razie słabszej dyspozycji wejdzie Taht i zawsze może coś dodać do tego Sawicki który pokazał że może być solidnym grajkiem. Cóż jedyne te Libero kłuję po oczach. Szkoda ze Potere nie spróbowali wyjąć bo w Rzeszowie to zbyt nie pogra przy najlepszym Libero Świata
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Matson »

Niezly rezerwowy, ale jeśli dopisze zdrowie. Mimo wszystko głowni rywale mają lepsze "trójki" na przyjęciu.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: miro1905 »

KrzysztofRatajski pisze:Naprawdę część osób na tym forum ma jakieś poważne zaburzenia umysłowe. Niezadowolenie z Ebadipoura. Ludzie to lider kadry Iranu od kilku lat solidny punkt Skry, w tym roku jedyny który grał na pełnym wymiarze, odpowiedzialny za atak i przyjęcie kryjąc miernotę piechockiego, swoje robi napewno nie gra słabo, ale cóż trzeba tradycyjnie znaleźć ofiarę i krytykować. Co za
ludzie
Bardzo mocne przyjęcie w Skrze Sander i Ebadipour w razie słabszej dyspozycji wejdzie Taht i zawsze może coś dodać do tego Sawicki który pokazał że może być solidnym grajkiem. Cóż jedyne te Libero kłuję po oczach. Szkoda ze Potere nie spróbowali wyjąć bo w Rzeszowie to zbyt nie pogra przy najlepszym Libero Świata
Chyba oglądałeś inny sezon :D
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: knightrider »

grzegorzg pisze:Mam dokładnie takie same odczucia. Skra jakby wytrącała sobie powazną broń jaką zawsze był środek. No i blok Taht to ma zupoełnie nieprzystający do tego poziomu.
Chyba, ze liczą mocno na młodego, pole do rozxwoju ma na pewno w każdym elemencie,przyjęcie juz na poziomie niezłym/dobrym, tylko kto mu ten rozwój zapewni? Kovac? Trochę wątpię...
Jeżeli chodzi o Sawickiego grał lepiej niż Katić. Kovac prowadzając Fornala w Jastrzębiu było wrażenie dużego skosu jakości w porównaniu do gry w Radomiu czego ostatecznym sukcesem jest ogranie Zaksy i zdobycie Majstra PL z Fornalem jako liderem Jastrzębia.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”