PGE Skra Bełchatów 2020/2021

dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: dyletant »

Niemniej kazdorazowo okazuje sie, ze prezesowi udalo sie go przekonac.
Szlaban na komputer czy utnie mu kieszonkowe?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Ruskie jakie są takie są, ale poczucie humoru też mają. Pod artykułem w jednym z ichnich portali sportowych, na temat braku kontaktu z Sanderem i pytanie gdzie on jest, wielu komentuje "jak to gdzie, jak nie wiadomo gdzie to w Petersburgu" :D

Ogólnie Zenit jr słabą prasę ma wśród kibiców w Rosji.
Kłamca.
asps
Posty: 347
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: asps »

Konrad kandydatem na prezesa PZPS :D Już zaczynają się podśmiechujki, że wiązałoby się to z wejściem nowego libero do kadry :D
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Streeter »

asps pisze: 30 sie 2021, o 16:58 Konrad kandydatem na prezesa PZPS :D Już zaczynają się podśmiechujki, że wiązałoby się to z wejściem nowego libero do kadry :D
I Nawrocki jako następca Heynena :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Streeter »

Tak sobie dzisiaj pomyślałem, że w sumie jak się przyjęcie nie sprawdzi w obecnej konfiguracji (zakładam Kooy Ebadipour Tacht Sawicki), to idealnie do Konradowych (telefon poprawił mi na komediowych, w sumie też pasuje) pomysłów pasuje Zbyszek Batman :] jak już mu się znudzi granie w tych salach gimnastycznych wokół szejków, a znając Zbyszka stanie się to za kilka miesięcy, to Piechocki może wyciągnąć kartę przetargową sprawdzoną z Conte pt. "Tu gra Twoja dziewczyna", nawet Łódź bliżej niż Police to tym bardziej :D a Zbyszek moim zdaniem w Skrze pasowałby idealnie - głośne nazwisko, słabe przyjęcie, ale ile hotek na trybunach by doszło, to tylko Konrad może policzyć :D

A do poszukiwań Sandera może by wynająć Rutkowskiego? Gość nie takich już znajdował :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

DeFalco jeszcze nie dotarł do Olsztyna, moze Kondzio podbiera 8-)
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Papito13 »

Sander kończy (przynajmniej na razie, nie zdziwię się jak wróci) z halówką i będzie grał na plaży, więc poszukiwania nie będą zbyt trudne.
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Streeter »

Trener Kovac w wywiadzie potwierdza, że i Kooya i Ebadipoura zobaczymy w przyszłym sezonie. Zabawne jest, że o Sanderze dowiedział się z wiadomości :D
Tego się dowiedziałem z gazet. Jeśli tak faktycznie się stanie, to wielka szkoda. To wyjątkowy zawodnik, na którym się bazuje grę. Ambicje Skry z nim i bez niego nie mogą być takie same. To wielki klub, ale Sander to ważny gracz. Teraz już wszyscy znakomici siatkarze znaleźli drużyny. Ekipa z Bełchatowa wykonała dobrze swoją pracę, mamy Milada, Kooya, ale Amerykanin to znakomity siatkarz i każdy trener chciałby mieć go w swojej drużynie.
(... O Kooyu:)
Pracowałem z nim z Halkbanku Ankara i byliśmy mistrzami Turcji. To gracz, który występował w Trentino i reprezentacji Włoch. Mówimy z pewnością o bardzo jakościowym siatkarzu. Czy może zastąpić Sandera? Nie wiem, to pokaże boisko.
Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Co to Rozalin P też w Bełku?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Wielblad
Posty: 238
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:50
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Wielblad »

Obstawiam, że dla Sandera gra na plaży to tylko pretekst żeby zerwać bezboleśnie kontrakt ze Skrą. W styczniu 2021 przejdzie cudowne nawrócenie i stwierdzi, że wraca na halę i podpiszę kontrakt w Rosji/Włoszech. Róbcie screeny :D
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Diomedea »

E, malo oryginalny poglad.
To wiecej niz mocno prawdopodobne w tym sezonie. A juz za rok to prawie pewne.
To przeciez logiczne.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: drukjul »

Wielblad pisze: 6 wrz 2021, o 20:02 Obstawiam, że dla Sandera gra na plaży to tylko pretekst żeby zerwać bezboleśnie kontrakt ze Skrą. W styczniu 2021 przejdzie cudowne nawrócenie i stwierdzi, że wraca na halę i podpiszę kontrakt w Rosji/Włoszech. Róbcie screeny :D
Nie musi - jak już kiedyś wspomniałem, oprócz turniejów plażowych może liczyć na stypendium amerykańskiego związku siatkówki, więc na przysłowiowy chlebek i masełko mu na pewno starczy.

Jego imiennik amerykański siatkarz plażowy (choć kiedyś grywał też i w hali) Taylor Crabb ogłosił właśnie, że będzie występować z Sanderem na piasku w zbliżającym się sezonie, żeby to móc zrobić musiał się rozstać z dotychczasowym partnerem, więc wygląda na to że plany Sandera występów w tym roku na plaży są dość konkretne i poważne. Z Crabbem, który jest ponoć prywatnie sąsiadem Taylora w Huntington Beach Sander już zresztą trenował na piasku, kiedy w sezonie 2019/20 przechodził rehabilitację i usiłował wrócić do formy po operacji barku. Wtedy przez cały rok też pozostawał bez klubu, a do sezonu reprezentacyjnego (którego z powodu COVID nie było) przygotowywał się w Anaheim, w ośrodku przygotowań olimpijskich, gdzie właściwie przez cały rok trenuje spora grupa zawodników - potencjalnych amerykańskich kadrowiczów, którzy są kontuzjowani, lub nie mają akurat zawodowego kontraktu, ale mogą liczyć właśnie wtedy na stypendia. Można jeszcze dodać, że ze swojego domu w Huntington Beach do Anaheim to Sander ma dosłownie 30 minut jazdy samochodem.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Rekkiuu pisze: 28 sie 2021, o 17:27 Po co nam taki Atan , Ebadipour Bieniek Sander , skoro my mamy jakiegoś Łomacza , co dobry jest jako 2 , albo kolejny aktor Sritić podwójne odbicie tak zwany i 2 najlepszych libero . Aby ten skład miał sens to za Łomacza Janusz za libero Zatorski/Wojtaszek/Gruszczyński albo jakiś Danani i na przyjęcie Sander np z Bednorzem i to wtedy ma sens a nie , że na 4 pozycjach jesteśmy mocni , ale na 2 najważniejszych już nie ...
To wyjmij pieniądze z konta bankowego i przekaz jej Skrze na przyjęcie Sander Bednorz, bo to jakaś abstrakcja, to nie liga Włoska lub rosyjska XD
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: BuenoSausage »

Oskejt pisze: 7 wrz 2021, o 17:50 To wyjmij pieniądze z konta bankowego i przekaz jej Skrze na przyjęcie Sander Bednorz, bo to jakaś abstrakcja, to nie liga Włoska lub rosyjska XD
Nie wiem jak mocno ceni się Bednorz, ale raczej nie więcej niż Ebadipur i Kooy razem wzięci.

Pod względem finansowym to i tak Skra ma jeden z droższych, a może i najdroższy skład w lidze. Tyle tylko, że na moje oko to nic tam się nie klei, a poszczególne formacje są dobrane trochę z czapy. Jeszcze gdyby tam był wysokiej klasy libero, to pewnie by ten skład całkiem nieźle zatrybił. Ale przy libero, którego trzeba kryć w przyjęciu, przy Kooyu który z pewnością tego nie da rady zrobić, przy rozgrywającym którego główną bronią jest gra środkiem, tam nic do siebie nie pasuje.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Matson »

BuenoSausage pisze: 8 wrz 2021, o 12:52
Oskejt pisze: 7 wrz 2021, o 17:50 To wyjmij pieniądze z konta bankowego i przekaz jej Skrze na przyjęcie Sander Bednorz, bo to jakaś abstrakcja, to nie liga Włoska lub rosyjska XD
Nie wiem jak mocno ceni się Bednorz, ale raczej nie więcej niż Ebadipur i Kooy razem wzięci.

Pod względem finansowym to i tak Skra ma jeden z droższych, a może i najdroższy skład w lidze. Tyle tylko, że na moje oko to nic tam się nie klei, a poszczególne formacje są dobrane trochę z czapy. Jeszcze gdyby tam był wysokiej klasy libero, to pewnie by ten skład całkiem nieźle zatrybił. Ale przy libero, którego trzeba kryć w przyjęciu, przy Kooyu który z pewnością tego nie da rady zrobić, przy rozgrywającym którego główną bronią jest gra środkiem, tam nic do siebie nie pasuje.
Bednorz się ceni na 900tys € za sezon. Takich pieniędzy na jednego zawodnika w naszej lidze nie było i myśle że jeszcze chwile nie będzie. Chyba że duet Bednorz plus Buchowski :D Ale Bednorz plus Sander to by musiał pan Rysio C. trochę dziurę powiercić u osób decyzyjnych żeby sypnęli na dobro narodowe
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

BuenoSausage pisze: 8 wrz 2021, o 12:52
Oskejt pisze: 7 wrz 2021, o 17:50 To wyjmij pieniądze z konta bankowego i przekaz jej Skrze na przyjęcie Sander Bednorz, bo to jakaś abstrakcja, to nie liga Włoska lub rosyjska XD
Nie wiem jak mocno ceni się Bednorz, ale raczej nie więcej niż Ebadipur i Kooy razem wzięci.

Pod względem finansowym to i tak Skra ma jeden z droższych, a może i najdroższy skład w lidze. Tyle tylko, że na moje oko to nic tam się nie klei, a poszczególne formacje są dobrane trochę z czapy. Jeszcze gdyby tam był wysokiej klasy libero, to pewnie by ten skład całkiem nieźle zatrybił. Ale przy libero, którego trzeba kryć w przyjęciu, przy Kooyu który z pewnością tego nie da rady zrobić, przy rozgrywającym którego główną bronią jest gra środkiem, tam nic do siebie nie pasuje.
Rzeszów zjada Skrę na śniadanie jeżeli chodzi o finanse wydane.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: jaet »

Matson pisze: 8 wrz 2021, o 15:41
Bednorz się ceni na 900tys € za sezon.
Nie wiem skąd Ty tą kwotę wziąłeś, ale to totalna abstrakcja. A jak Bartek powtórzy poprzedni sezon klubowy, to i za połowę tego co w Kazaniu nikt go nie zatrudni.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Matson »

jaet pisze: 13 wrz 2021, o 12:53
Matson pisze: 8 wrz 2021, o 15:41
Bednorz się ceni na 900tys € za sezon.
Nie wiem skąd Ty tą kwotę wziąłeś, ale to totalna abstrakcja. A jak Bartek powtórzy poprzedni sezon klubowy, to i za połowę tego co w Kazaniu nikt go nie zatrudni.
Tak podawały zrodla zarówno Rosyjskie jak i Włoskie. Nie ma oczywiście tego oficjalnie, ale jak się weźmie pod uwagę że we Włoszech miał 300, a potem mówił ze w Kazaniu dostał kontrakt życia wiec się nie zastanawiał to raczej nie chodziło mu o podwyżkę do 400 czy 500tys. To że nie zasługuje teraz nawet na polowe z tej kwoty to inna sprawa
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: drukjul »

Matson pisze: 13 wrz 2021, o 15:03
jaet pisze: 13 wrz 2021, o 12:53
Matson pisze: 8 wrz 2021, o 15:41
Bednorz się ceni na 900tys € za sezon.
Nie wiem skąd Ty tą kwotę wziąłeś, ale to totalna abstrakcja. A jak Bartek powtórzy poprzedni sezon klubowy, to i za połowę tego co w Kazaniu nikt go nie zatrudni.
Tak podawały zrodla zarówno Rosyjskie jak i Włoskie. Nie ma oczywiście tego oficjalnie, ale jak się weźmie pod uwagę że we Włoszech miał 300, a potem mówił ze w Kazaniu dostał kontrakt życia wiec się nie zastanawiał to raczej nie chodziło mu o podwyżkę do 400 czy 500tys. To że nie zasługuje teraz nawet na polowe z tej kwoty to inna sprawa
Może chodziło komuś o kontrakt dwuletni, bo dobrze zorientowany jeżeli chodzi o starszy z Zenitów kazański portal business-gazeta.ru w kwietniu 2020 podawał, że w Kazaniu Bednorz przez dwa lata będzie zarabiał "dwa razy więcej niż we Włoszech czyli około 600 tysięcy Euro"
"Беднож по условиям двухлетнего контракта будет получать в «Зените» в два раза больше, чем в Италии – около 600 тыс евро"

https://sport.business-gazeta.ru/article/254536
Pamiętajmy też, że sporą różnicę robi, czy rozmawiamy o kwocie brutto czy netto. W Rosji podatek dochodowy od osób fizycznych jest akurat w porównaniu nawet z Polską, nie mówiąc już o Włoszech, czy innych krajach "starej EU" niezwykle atrakcyjny.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Matson »

W każdym razie za rok może być łakomym kaskiem dla drużyn Plusligi, bo jeśli zagra podobny sezon co ostatnio to topowe nasze drużyny będzie na niego stać, a zawsze to Polak nie blokujący miejsca. Stary nie jest więc niewykluczone że wróci do formy z Modeny, a wtedy byłby ogromnym wzmocnieniem dla takiej Skry
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: leeon »

Sander podobno wrzuca tłity z deską surfingową. Niezły pajac.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

leeon pisze: 15 wrz 2021, o 13:28 Sander podobno wrzuca tłity z deską surfingową. Niezły pajac.
Nie chcę teraz bronić Amerykanina, ale jak ja słyszę stanowisko Skry czy Piechockiego, że on o niczym nie wiem, to wpadam w śmiech. Ja, jako osoba totalnie postronna i nie mająca nic, kompletnie nic, związku z back officem Skry, w marcu ZASŁYSZAŁEM o dużej wątpliwości co do wypełnienia opcji +1 w kontrakcie, to na górze tym bardziej wiedzieli. Ok, poszło potwierdzenie, że Tylor zostaje z nami itp., ale jedna rzecz, jak gdzieś raz kobieta daje do zrozumienia, że klimat tu czy tam jej nie pasuje, a w dodatku jest w ciąży, to ot tak jej się nie zmienia. A już te desperackie próby wymiany z Zenitem po ogłoszeniu że Jankes niby zostaje tylko mnie potwierdzają w słuszności mojej tezy.
Kłamca.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: leeon »

A jak jest teza? Amatorszczyzna w zarządzaniu zespołem ? Nihili novi.

Skoro Hamburger podpisuje nowy kontrakt to podpisuje. Jeśli jakieś dramatyczne rzeczy uniemożliwiają mu wywiazanie się z tego to prowadzi komunikację z klubem. Chyba że Kondzio kłamie już na całego...
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

leeon pisze: 15 wrz 2021, o 14:31 A jak jest teza?
Taka, że Piechocki od dłuższego czasu o wszystkim wiedział. Kooy też nie jest przypadkiem.
Kłamca.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: leeon »

Myślisz że Sander nie bronilby się jakby miał taki argument?
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Szczerze, nie wiem. Sander w środowisku ma opinię bardzo wyważonego człowieka raczej łagodzącego spory i konkretną charyzmą. Czuję po kościach, że odpali jakieś oświadczenie niebawem, ale nie będzie tam konkretów i wskazywania palcami kto zawinił, a podziękowanie w sposób dżentelmeński. W zasadzie Piechocki też powiedział jedynie, że nie mają z nim kontaktu.

Ale to wszystko i tak wróżenie z fusów.
Kłamca.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: drukjul »

Dajcie już spokój Taylorowi - widocznie potrzebuje zmiany w swoim życiu, lub przynajmniej odpoczynku od gry w hali. Jak nabierze dystansu i znudzi mu się piasek i słona woda, to może będzie miał ochotę na parkiet i pod dach wrócić - tak niekiedy bywa.

Można spróbować wyciągnąć z VK Karlovarsko robiącego myślę na nas wszystkich spore wrażenie w reprezentacji Czech na obecnych ME młodego Vasine - Bełchatów to co prawda nie Karlowe Vary, ale kto wie, czy nie dałoby się samego chłopaka i jego klub jeszcze nawet teraz przekonać. Można im w drugą stronę zaproponować wypożyczenie Mikołaja Sawickiego - to ostatecznie ten sam rocznik co Vasina, więc szkoda żeby ten również mający papiery na duże granie przyjmujący, kolejny rok marnował się w kwadracie Skry.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: Matson »

Po podpisaniu Kooya nie ma już raczej co myśleć o innym zastępcy Sandera. Nawet Kovac potwierdził że wzięli go w jego miejsce, wiec temat pewnie zamknięty
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: rafak »

No ale Kooy to nie jest jakaś wielka gwiazda, aby nie mógł być trzecim przyjmującym (to nie tem sam zawodnik co za czasów KK). Teraz jest pewnie ostatnia szansa na wyciągnięcie Vasiny. Za rok pewnie pójdzie do Włoch. Ebadipour-Vasina wygląda bardziej stabilnie niż Ebadipour-Kooy.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2020/2021

Post autor: compact »

Przecież w Bełchatowie to nikt nie wie o istnieniu jakiegoś Czecha z Dupovarska. Co innego potężny ZAWODNIK Z TRENTINO, to jest bomba transferowa 8-)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”