Budżety klubów w PlusLidze

Awatar użytkownika
Rzymski92
Posty: 18
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 21:07
Płeć: M
Kontakt:

Budżety klubów w PlusLidze

Post autor: Rzymski92 »

Jakie budżety będą miały kluby w przyszłym sezonie ?? :D
Ostatnio zmieniony 25 sie 2008, o 13:30 przez dreamer, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Regulamin punkt 18.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: kevinpsb »

Skra-9mln-zł
Resovia-10mln-zł
Olsztyn-12mln-zł
Częstochowa-6mln-zł
Jastrzębie-5mln-zł
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Chal »

kevinpsb pisze:Olsztyn-12mln-zł
a Płomień to nawet ze 30, co? :]
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
szakal3d
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: szakal3d »

Chal pisze:
kevinpsb pisze:Olsztyn-12mln-zł
a Płomień to nawet ze 30, co? :]
ty sie człowieku od Płomienia odseparuj!!!!, klub ma kłopoty a ty sobie bezczelnie drwisz z nieszczęścia , jakby to o twój klub chodziło to byś sobie dał na wstrzymanie, tak drobną chwilę refleksji PROSZĘ przed napisaniem następnego postu tej treści
Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota , lecz co do tego pierwszego nie mam pewności.........
Awatar użytkownika
Rzymski92
Posty: 18
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 21:07
Płeć: M
Kontakt:

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Rzymski92 »

Wydaje mi się, że Skra i Jastrzębie będzie miało większe budżety :) Skra Spokojnie 11-12 mln, a Jastrzębie ok 8-9.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2008, o 15:42 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wyłączenie caps lock - 1 sekunda. Czas moderatorów - bezcenny.
Pavello
Posty: 50
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 11:06
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Pavello »

Eee chyba Ci sie zle wydaje. Jastrzebie swego czasu troszke biedniejsze sie zrobilo. Nie potrafie oszacowac budzetu tego klubu, ale napewno nie jest to juz tak bogaty klub jak niegdys.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: blaise »

no ale chyba więcej niż Zaksa
ja myślę, że 7-8.
Olsztyn z 9-10
Resovia 10
Skra też 10 pewnie
Czewa podobno 8-9 ma mieć
.
Awatar użytkownika
Rzymski92
Posty: 18
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 21:07
Płeć: M
Kontakt:

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Rzymski92 »

A skąd wiesz, że Czewa taka bogata będzie ?? Jak by tyle miała to wszyscy by z niej nie odchodzili :P
Ostatnio zmieniony 3 maja 2008, o 15:52 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 17 i 18. Jeszcze trochę a włączy mi się zasada "Pragnienie - Sprite"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Arff »

przecież z Czewy nikt nie odszedł ze względów finansowych... tylko czysto sportowych =] Po drugie wyłącz Capsa bo będzie z tobą cienko...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Chal »

szakal3d pisze:
Chal pisze:
kevinpsb pisze:Olsztyn-12mln-zł
a Płomień to nawet ze 30, co? :]
ty sie człowieku od Płomienia odseparuj!!!!, klub ma kłopoty a ty sobie bezczelnie drwisz z nieszczęścia , jakby to o twój klub chodziło to byś sobie dał na wstrzymanie, tak drobną chwilę refleksji PROSZĘ przed napisaniem następnego postu tej treści
Absolutnie nie to miałem na myśli i jeśli kibice Płomienia poczuli się urażeni tym postem, to przepraszam. Chodziło mi jedynie o ukazanie absurdalności tego, co w swym poście zawarł kevinpsb (który ma do Olsztyna jakiś dziwny uraz) i może niezbyt fortunnym przykładem się posłużyłem. Płomieniowi, jak każdemu klubowi z tradycją zresztą, życzę jak najlepiej i wciąż mam nadzieję, że uda się Wam pozyskać sponsora i uratować siatkówkę w Sosnowcu... Peace :D
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: blaise »

Post skasowany.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2008, o 15:58 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 15 i 23.
.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Robert »

Przesadziłeś trochę Chal i tyle. Szakal napisał prawdę, czy jest to powód według Ciebie, zeby się z kogoś naśmiewać ponieważ nie ma pieniędzy i ma trudności? Wracając do budżetu to Płomień miał w ubiegłym sezonie 3 mln i sie utrzymał w Radomiu było około 4,5 mln i zajeli niższe miejsce niż Płomyki. Kasa to nie wszystko licza się jeszcze umiejętności i wola walki.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Chal »

Robert pisze:Przesadziłeś trochę Chal i tyle. Szakal napisał prawdę, czy jest to powód według Ciebie, zeby się z kogoś naśmiewać ponieważ nie ma pieniędzy i ma trudności? Wracając do budżetu to Płomień miał w ubiegłym sezonie 3 mln i sie utrzymał w Radomiu było około 4,5 mln i zajeli niższe miejsce niż Płomyki. Kasa to nie wszystko licza się jeszcze umiejętności i wola walki.
Powtórzę jeszcze raz - nie naśmiewałem się z sytuacji finansowej Płomienia (bo nie ma się z czego śmiać, wypada raczej płakać, że klub z takimi tradycjami nie może znaleźć kilku mlnów na przeżycie, a nie ma z tym problemu w klubie z miasta bez dworca, o którym dekadę temu nikt nie słyszał), a z wziętej z kosmosu rzekomej wysokości budżetu AZS-u, tyle że ująłem to trochę niefortunnie, tak więc jeszcze raz wszystkich urażonych kibiców Płomienia przepraszam i podkreślę jeszcze raz, że bardzo Wasz klub szanuję i jestem pełen podziwu dla tego, co osiągnął w tym sezonie 8-)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Kauchuck »

Skra na 100% - 9 mln zł, a wszyscy sie czepiają, że najbogatsza...
:D
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Antos »

Olsztyn 12 mln? Temat mozna wywalic do kosza.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
88Mario
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 2008, o 21:23
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: 88Mario »

Czy w tej lidze wystepuje tylko 5 zespolow ?? (Skra, Olsztyn, Czewa, Jastrzebie i Resovia) ?? Bo Wasze posty ograniczaja sie do nich...jak juz zakladamy taki temat to strzelamy wysokosc budzetu wszystkich zespolow w PLS...
Pisze strzelamy bo inaczej tego ująć nie można widząc jakie tu są bzdury...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: kevinpsb »

Jaki budżet miał AZS Olsztyn w zeszłym sezonie???
Moge się mylić ale wydaje mi się że około 11mln...
...a Sordyl wypowiadał się że budżet jego drużyny będzie dużo większy jak w zeszłym sezonie...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Mate »

Kiedyś p. Konrad Piechocki kiedyś w wywiadzie w grudniu 2007 roku powiedział że Skra ma ok. 8,5 mln złotych budżetu. Ale kasa za zdobycie Mistrzostwa Polski i 3 miejsca w Lidze Mistrzów była nie mała więc myślę, że teraz budżet wynosi ok. 12 mln złotych. Wkręt-Met ponoć ma o 3 razy mniejszy budżet od Skry czyli ok. 5 mln złotych. Resovia i Trefl mogą mieć budżet na skale 8-10 mln złotych. Obydwa kluby mają potężnych sponsorów. Jastrzębie teraz zubożało. Brak sukcesów na arenie polskiej ligi. Olsztyn myślę że będzie miał w posiadaniu ok 10 mln. Zarówno "kasiasty" sponsor, ale i też Olsztyn w końcu chce zdobyć złoto, więc będą potrzebni nowi zawodnicy. ZAKSa budżet gdzieś na poziomie 5 mln. Płomień ma wielkie kłopoty finansowe więc budżet chyba będzie miał najmniejszy jeżeli chodzi o kluby PlusLigi. Jadar coś około 3 mln. Więc największy budżet jak na razie ma bełchatowska Skra. Później Resovia, Trefl i Olsztyn gdzieś na tym samym poziomie. Następnie Jastrzębie, ZAKSA, Wkręt-Met i Jadar. A na samym końcu Płomień.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: revis »

Czy ma to jakieś znaczenie czy zespół ma 9 lub 10 mln zł?
Szacować można jedynie kolejność:
1-3 Resovia, Olsztyn, Skra
4-5 Częstochowa, Jastrzębie
6 Gdańsk
7-8 Warszawa, Kędzierzyn
9 Radom
10 Sosnowiec(?)
AZS szkoli inni biorą...
mev
Posty: 75
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 10:28
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: mev »

kevinpsb pisze:Jaki budżet miał AZS Olsztyn w zeszłym sezonie???
Moge się mylić ale wydaje mi się że około 11mln...
Sordyl nic takiego nie powiedzial a jak tak to prosilbym bardzo o cytat i link z konkretnego artykulu a czytam wszystko o AZS'ie rektor swego czasu mowil o budzecie na poziomie 6.5-8 mln w zezlym sezonie, a co do SKRY Piechocki sam sie wygadal w ktoryms z wywiadow na temat FF ze uwaza iz to sukces ze skra zajela 3 miejsce mimo iz budzet na poziomie 12 mln odbiega od zespolow ktore w FF zagraly gdyz tame maja budzety na poziomie 6 mln euro ;]
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Antos »

Skra 28 mln
Resovia 12 mln
Olsztyn 8 mln
Jastrzebie 6 mln
Czestochowa 5 mln
...
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: kevinpsb »

Skra ma budżet 9mln zł.

To jaki budżet Olsztyn miał w zeszłym sezonie bo wydaje mi się że w granicach 10,5-11mln

http://www.volley24.pl/index.php/PLS/Ol ... ie-pozniej
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Antos »

kevinpsb pisze:Skra ma budżet 9mln zł.

To jaki budżet Olsztyn miał w zeszłym sezonie bo wydaje mi się że w granicach 10,5-11mln

http://www.volley24.pl/index.php/PLS/Ol ... ie-pozniej
Prosze moderatorow o zamkniecie tego tematu bo juz mi brzuch ze smiechu peka.
11 milionow a na lawce Kudlacik z Lubiejewskim, no wezcie ludzie sie opamietajcie. A wystarczylo uwaznie ogladac telewizje gdzie podczas meczu z Resovia prezes klubu z Olsztyna stwierdzil ze budzet klubu wynosi 7 mln. Siedem milionów polskich nowych złotych.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2008, o 16:01 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 18. A tak poza tym, to laurki są dobre na Dzien Matki (26 maja:) ) w przedszkolu. Tu wystarczy pogrubienie danej informacji. Zapewniam.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: kevinpsb »

Antos pisze:Skra 28 mln
...
Szkoda że nie 50mln.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Mate »

Gdyby Skra miała 28 mln to w Bełchatowie byłaby prawie cała reprezentacja kraju i 3 wielkie gwiazdy. Kiedyś p. Piechocki po Final Four powiedział że budżet Skry jest o kilka razy mniejszy od tych klubów które były w Łodzi na Final Four. Tamte kluby mają powyżej 5 mln euro więc te kluby mogą sobie zafundować takie teamy.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: szyderca »

Dobrze by było podprzeć jakimiś wiarygodnymi źródłami, najlepiej klubowymi. Bo ja też mogę dorzucić kilka plotek, o tym jak w Kędzierzynie Azoty, dla których obojętne jest czy wydadzą na marketing 2 melony w tą czy w tamtą, miały przeznaczyć na siatkówkę, albo o tym jak w Częstochowie żrą się miedzy sobą dwaj potencjalni sponsorzy. I na koniec dziwi mnie dlaczego panowie związani z Sosnowcem tak się obruszyli na żart Chal`a, którego rozbawiła informacja nt budżetu Mleczarzy - Zupełnie jak niektórzy sympatycy Olsztyna, w temacie o spółkach skarbu państwa :-]
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: PAWKENS »

kevinpsb pisze:
Antos pisze:Skra 28 mln
...
Szkoda że nie 50mln.
Mnie też jest szkoda :] :]

Jestem zielony, poprzyjcie swe cyferki jakimiś źródłami, proszę :)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
kulus
Posty: 212
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 20:28
Płeć: M

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: kulus »

Olsztyn w poprzednim sezonie miał 8 mln
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Mate »

http://www.sport.pl/siatkowka/1,65072,4774957.html o budżecie Skry.

"Antiga, Piotr Gruszka, Michał Bąkiewicz na pozycjach przyjmujących, właśnie zakontraktowany Daniel Pliński z dobrze znanym Finem Janne Heikkinenem na środku bloku, Mariusz Wlazły jako bombardier - od kiedy budżet Skry Bełchatów podskoczył o 30 procent do ponad 7 mln złotych, mistrzowie Polski zrobili na polskim rynku transferowym niezły szum. - Finałowy turniej Ligi Mistrzów to nasz główny cel - zapowiada odpowiedzialny za kupowanie graczy wiceprezes klubu Konrad Piechocki. Czwarte z rzędu mistrzostwo Polski będzie celem tak oczywistym, że nikt w Bełchatowie nawet o tym nie wspomina." to pisało na stronie Skry gdy kupowali Antigę.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Budżety klubów w PLusLidze

Post autor: Antos »

kulus pisze:Olsztyn w poprzednim sezonie miał 8 mln
Poprosze o link do tej wiadomosci (od trenera albo od kogos z zarzadu).
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”