Mecze w weekend 30.10-1.11

Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Lucarelli »

Powinien być fajny mecz, dwa dobre zespoły znajdujące się w niezłej formie.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Blanco »

kamil1999 pisze:No nie wiem czy Bednorz to taki pewniak. Jak na razie Heynen na niego nie stawiał. Powalczy pewnie z Kwolkiem i Fornalem o miejsce w składzie.
xD

Lubię to forum: raz czytam, że Wojtaszek za Zatora na IO, a raz, że:
Aquino pisze:To jest już totalny upadek tej drużyny. Po sezonie należy podziękować pseudo gwiazdeczkom z ... i Wojtaszekiem na czele.
Aha,
Aquino pisze:To jest już totalny upadek tej drużyny. Po sezonie należy podziękować pseudo gwiazdeczkom z ..., Kwolkiem ... na czele.
tutaj też xD
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Blanco »

Tyle lat mija, tyle nieziszczonych nadziei, tyle rozczarowań, a ja nadal trochę kocham nadgarstek Miki.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Aranger »

Wstawiasz w tym sezonie Leona w miejsce Lipińskiego do Trefla i masz wymianę co najwyżej 1 do 1. :D
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Matson »

Kwolek zagrał pierwszy słabszy mecz, tak to jest nadal w mojej opinii najbardziej zbilansowanym przyjmującym ligi. Ostatnio jego mowa ciała w Vervie niepokoi, jak większości zawodników. I tak mógłby grać w pierwszym składzie każdej z ekip... no oprócz skry bo tam Sander jest :p
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: ciorny17 »

Aranger pisze:Wstawiasz w tym sezonie Leona w miejsce Lipińskiego do Trefla i masz wymianę co najwyżej 1 do 1. :D
Nie no, Leon więcej na zagrywce daje od Lipińskiego, co jest chyba jego największym mankamentem w tym sezonie.
Kłamca.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Blanco »

ciorny17 pisze:
Aranger pisze:Wstawiasz w tym sezonie Leona w miejsce Lipińskiego do Trefla i masz wymianę co najwyżej 1 do 1. :D
Nie no, Leon więcej na zagrywce daje od Lipińskiego, co jest chyba jego największym mankamentem w tym sezonie.
Przecież Lipiński wygrał Treflowi seta tą serię zagrywek w okolicach 20 punktu.

Debiut Gierżota, warto odnotować.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: ciorny17 »

Zapomniałem jakiejś szyderskiej emotki dać i pisałem bardziej o sezonie. Fakt Bartek zmasakrował teraz Jastrzębie. Jednak przez cały sezon tam różnie tam wygląda.
Kłamca.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Kamil92 »

Lipiński gra znakomicie jak do tej pory w tym sezonie. W ogóle bardzo dobrze się patrzy na zespół Winiarskiego i to już drugi sezon z rzędu. Fajnie prowadzi grę Janusz, który zdecydowanie wyrósł na najlepszego rozgrywającego "młodego" pokolenia.
Jedyne czego nie rozumiem, to trzymanie się Wlazłego, gdy ten gra na jakieś -8 punktów.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Matson »

W ogole zaskakuje z sezonu na sezon Lipiński- po dobrym ofensywnie sezonie w Bydgoszczy, poszedł do Cuprum gdzie miał być liderem zespołu bez zadnego obciążenia presją, a wygladal tam przeciętnie. Teraz poszedł do Gdańska i jest najlepszym ofensywnym zawodnikiem drużyny a i defensywnie się tez broni.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Blanco »

ciorny17 pisze:Zapomniałem jakiejś szyderskiej emotki dać i pisałem bardziej o sezonie. Fakt Bartek zmasakrował teraz Jastrzębie. Jednak przez cały sezon tam różnie tam wygląda.
I tutaj zgoda, bo sprawdziłem, i te 3 asy w tym pierwszym secie, to połowa jego dorobku w całym sezonie do dziś.

Ostatnim zespołem, który miał dwóch tak zbliżonych poziomem rozgrywających, którymi trener by tak rotował, była Resovia 2013/2014 z Drzyzgą i Tichackiem, czy był jeszcze jakiś później?
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Matson »

Blanco pisze:
ciorny17 pisze:Zapomniałem jakiejś szyderskiej emotki dać i pisałem bardziej o sezonie. Fakt Bartek zmasakrował teraz Jastrzębie. Jednak przez cały sezon tam różnie tam wygląda.
I tutaj zgoda, bo sprawdziłem, i te 3 asy w tym pierwszym secie, to połowa jego dorobku w całym sezonie do dziś.

Ostatnim zespołem, który miał dwóch tak zbliżonych poziomem rozgrywających, którymi trener by tak rotował, była Resovia 2013/2014 z Drzyzgą i Tichackiem, czy był jeszcze jakiś później?
Wydaje mi się że wtedy Drzyzga grał znacznie więcej niż Łukas. Bardziej bym powiedział sezon gdzie był Lukas i Kedzierski, no i oczywiście dwa poprzednie sezony Resovii z Shojim. Teraz tez para w Olsztynie podobnie, choć to kilkukrotnie mniejszy rozmiar kapelusza
kamil1999
Posty: 5519
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: kamil1999 »

Strasznie fajnie gra Kampa. Kwinresencją ten daleki przerzut za plecy pod rękę do Marokańczyja
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: reeman »

Szacun dla Bartka i Mariusza za wsparcie kobiet
Heimlock
Posty: 620
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Heimlock »

reeman pisze:Szacun dla Bartka i Mariusza za wsparcie kobiet
Popieram.
kamil1999 pisze:Strasznie fajnie gra Kampa. Kwinresencją ten daleki przerzut za plecy pod rękę do Marokańczyja
Statystycy mówią, że to najbardziej przewidywalny rozgrywający w Pluslidze. Pomimo tego zawsze podobała mi się jego gra i jest do tego bardzo dokładny.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Blanco »

Matson pisze:
Blanco pisze:
ciorny17 pisze:Zapomniałem jakiejś szyderskiej emotki dać i pisałem bardziej o sezonie. Fakt Bartek zmasakrował teraz Jastrzębie. Jednak przez cały sezon tam różnie tam wygląda.
I tutaj zgoda, bo sprawdziłem, i te 3 asy w tym pierwszym secie, to połowa jego dorobku w całym sezonie do dziś.

Ostatnim zespołem, który miał dwóch tak zbliżonych poziomem rozgrywających, którymi trener by tak rotował, była Resovia 2013/2014 z Drzyzgą i Tichackiem, czy był jeszcze jakiś później?
Wydaje mi się że wtedy Drzyzga grał znacznie więcej niż Łukas. Bardziej bym powiedział sezon gdzie był Lukas i Kedzierski, no i oczywiście dwa poprzednie sezony Resovii z Shojim. Teraz tez para w Olsztynie podobnie, choć to kilkukrotnie mniejszy rozmiar kapelusza
Nie dodałem, że chodziło mi o zespoły walczące o medale - co dyskwalifikuje i parę Olsztyna, i Shojiego, i Vincicia/Kędzierskiego.

Drzyzga grał więcej, bo limity.

Al Hachdadi w 1 secie; 2/9
Al Hachdadi w 2 secie: 9/12
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: ciorny17 »

Już Mika cieniuje. Reichert na boisku.
Kłamca.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Lynn »

Faryna i Santana ciągną ofensywe Będzina i ci prowadzą już 2:0

jak Będzin utrzyma jakość gry to będzie piersze zwycięstwo
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: Matson »

Cuprum miało być wielkim zaskoczeniem, naprawdę ładnie wyglądała ich gra w pierwszych meczach. Nie udało się wygrać tych meczów i teraz jedna wielka równia pochyla
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: johnnyrotten »

Bardzo pozytywnie dziś zaskoczył Będzin. Sobański mało widoczny, ale Faryna wreszcie robił to, do czego przyzwyczaił w zeszłym sezonie - kilka asów i świetna gra w ataku pokazały, że w ważnych momentach nie pęka. Ademar również świetny występ - te jego ataki po skosie czasami były nad blokiem. Zasięg i dynamikę ma niesamowitą, kwestia, żeby trzymał kierunki, to będzie naprawdę solidny grajek. Mało środkiem gra Thiago, ale dziś miał odejście na skrzydłach, więc to zrozumiałe. Podoba mi się też gra Gregorowicza od początku sezonu. Widać, że dobrze przewiduje wydarzenia, ustawia się i broni. Moim zdaniem w takiej drużynie jak najbardziej może być pierwszym libero. Trochę brakuje Będzinowi ławki, bo Bobrowski wchodzi tylko na zagrywkę i psuje, a Szeto (czy może: szto eto?) jeszcze chyba się nie pojawił w żadnym meczu. Na środku o dziwo Ratajczak grał nieźle, choć pod koniec pograł nieco Kalembka.

Lubin dobrze zaczynał praktycznie każdego z setów, by prędzej czy później przewagę stracić. Zwłaszcza w drugim secie mogli sobie pluć w brodę, bo mieli 21-19, a ostatecznie przegrali gracze Cuprum. Brak Tavaresa trudno ocenić. Magnuszewski gra na pewno wolniej, ale dokładnie i nie popełnia błędów, a jego współpraca z Jimenezem wyglądała już lepiej niż ostatnio z Zaksą. Ma również dobrą zagrywkę i potrafi lewą ręką kropnąć z drugiej piłki, chociaż w końcówce czwartego seta został zablokowany przy takiej próbie. Penczew zagrał lepiej niż wcześniej - szczególnie w polu zagrywki, ale z czasem jakby stopniowo było go coraz mniej. Na środku Gunia na plus w ataku, ale w bloku ani on, ani Smoliński czy Jakubiszak nie brylowali. Para przyjmujących - jaka by ona nie była - to w Lubinie spore ograniczenie i według mnie właśnie ona jest problemem Lubina. Sam Jimenez meczu nie wygra.

Ja osobiście bardzo lubię takie mecze, bo wychodzi w nich siła mentalna drużyn. A sam poziom spotkania był niezły - dużo twardej gry, więc ci, którzy lubią bardziej klimaty włosko-rosyjskie od śliwek-kiwek i dużo gry skrzydłami, mogą docenić nawet mecze dołu tabeli. Z dna lekko się wynurza Będzin, ale zobaczymy, co będzie dalej. Na pewno powrót Tavaresa powinien dać nieco większe szanse Lubinowi w kolejnych meczach, ale jak na razie przez wirusa nie było go w dwóch ostatnich spotkaniach. Będzin za to zyskał bardzo silny bodziec pozytywny i tym razem aż tak długiej serii porażek jak rok temu nie notuje. Ciekaw jestem postawy Nysy, szczególnie tego, jak się pozbierają po covidzie oraz Olsztyna, który niby coś zaczął grać, ale jednak nadal stawiam AZS w tej czwórce bijącej się o utrzymanie.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Mecze w weekend 30.10-1.11

Post autor: choe »

reeman pisze:Szacun dla Bartka i Mariusza za wsparcie kobiet
Aż się zalogowałem. Jak dla mnie mieszanie polityki ze sportem jest akurat żałosne i Trefl po raz kolejny bierze udział w medialnej szopie, aby tylko przypodobać się PLS'owi. Jak nie akcja z koronaścierusem, to teraz kobiety. Popieram postulaty, ale z dala od sportu!
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”