Transfery i plotki na sezon 2021/2022

PioterZJastrzebia
Posty: 1173
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

Może wielki powrót Grzechnika? Radom się z nim pożegnał po sezonie, a ten z tego co wiem do dzisiaj nie podpisał nigdzie kontraktu :D
Wolny jest też Warda.
Streeter
Posty: 7134
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Streeter »

PioterZJastrzebia pisze: 16 wrz 2021, o 08:37 Może wielki powrót Grzechnika? Radom się z nim pożegnał po sezonie, a ten z tego co wiem do dzisiaj nie podpisał nigdzie kontraktu :D
Wolny jest też Warda.
To już lepiej grać w trzech i schować te pieniądze na za rok.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Streeter pisze: 16 wrz 2021, o 09:29
PioterZJastrzebia pisze: 16 wrz 2021, o 08:37 Może wielki powrót Grzechnika? Radom się z nim pożegnał po sezonie, a ten z tego co wiem do dzisiaj nie podpisał nigdzie kontraktu :D
Wolny jest też Warda.
To już lepiej grać w trzech i schować te pieniądze na za rok.

Streeter
Na wielki powrót do 1 ligi i walkę o awans z Gąsiorem i Ostrowskim? :]
Streeter
Posty: 7134
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Streeter »

miro1905 pisze: 16 wrz 2021, o 12:02 Na wielki powrót do 1 ligi i walkę o awans z Gąsiorem i Ostrowskim? :]
Ale że z Wardą to nagle będą walczyć o medale? Wizja spadku będzie moim zdaniem identyczna, a zawsze kasa zostanie. Z całym szacunkiem do Sebastiana, ale ciągle nie mogę się nadziwić, że Jego czy Kalembkę ktokolwiek na poziomie PlusLigi zatrudnia. Moim zdaniem Radom albo powinien upolować środkowego typu Yosifov w tamtym roku, albo dać sobie spokój i grać we 3. W razie urazu zawsze jakiś transfer medyczny będzie można zrobić. A kupić zapchajdziurę żeby tylko była, to moim zdaniem bez sensu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

A rozważają zakontraktowanie Wardy? Na właśnie nie...
Raczej kogoś z zagranicznych zakontraktują
Streeter
Posty: 7134
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 16 wrz 2021, o 13:52 A rozważają zakontraktowanie Wardy? Na właśnie nie...
Raczej kogoś z zagranicznych zakontraktują
Nie wiem, kolega wspomniał coś o Wardzie, to ja wspomniałem, że lepiej grać we trzech. Oby udało się wyciągnąć kogoś ciekawego.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: pwpl97 »

Może Krikuna da sie ściągnąć z 2 Ligi do Cuprum.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: krzysiu »

Po najbliższym sezonie ligowym dobiega końca pana kontrakt we Włoszech. Później zagra pan w polskiej lidze?

Bardzo bym chciał i już nawet przed tym sezonem miałem dwie propozycje. Tylko nie lubię, gdy rozmowy zaczynają się od tego, że to ja jestem pierwszym zawodnikiem na liście, a nie wiem, jakie są pozostałe transfery. Zawsze podkreślam: „powiedzcie mi, kto będzie w drużynie oprócz mnie i wtedy możemy usiąść do rozmów”. Inaczej okaże się, że cała odpowiedzialność i gra będzie spoczywać na moich barkach. Tak jak ostatnio w Perugii. A ja z każdym rokiem nie jestem coraz młodszy. Owszem, skaczę, atakuję, mam siłę, ale mój organizm też już odczuwa obciążenia 22 lat gry w siatkówkę.

Bardzo mądrze mówi Leon
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Kolorowa, budząca nadzieję wypowiedź, jednak prawdopodobnie w grudniu/styczniu, dowiemy się, że Leon zagra w Petersburgu. Chore to, że sezon się nie zaczął, a my już mówimy o transferach na lata kolejne.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Cóż z tej wypowiedzi możemy na pewno wnioskować, że nie przedłuży z Perugią.
Myślę, że sama obecność Leona sprawia, że dana drużyna mega upraszcza swoją grę i to na niego spada ten ciężar.
Tak było z Perugią i tak było z Polską. Mam wrażenie, że mimo jego niewątpliwej klasy sportowej to obie drużyny tak naprawdę straciły na jego obecności. Czy nawet w tym Petersburgu będzie inaczej? Śmiem wątpić.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7728
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Zenit Kazań też lepiej grał z Siwożelcem, fakt.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: reeman »

A kto to jest Siwożelec?
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 17 wrz 2021, o 14:37 Zenit Kazań też lepiej grał z Siwożelcem, fakt.
Cóż pominę ten oczywisty sarkazm i przejdę do tego do czego pijesz. Z Leonem Zenit też grał bardzo prostą grę . Z tym, że Zenitowi służyła taka gra. Perugi czy reprezentacji Polski nie do końca. Dlaczego jednym służy a innym nie? Ciężko wyrokować. Zenitowi pasowała po prostu taka gra i nawet taki Butko był tam idealny dla tego zespołu. Perugia grała natomiast lepiej przed przyjęciem Leona. Gdy Leon przyszedł to ich gra stała się dużo bardziej przewidywalna bez znaczenia kto ich trenował. Posiadają chyba największy budzet w lidze a od przyjścia Leona jeśli się nie mylę nie wygrali ani razu Serie A ani LM. Polska reprezentacja też swoją najlepszą siatkówkę grała jeszcze na MŚ.
IMO na stracie Leona, Perugia może zyskać. Zwolni się miejsce w budżecie i cała trójka skrzydłowych będzie na światowym poziomie a gra będzie bardziej równomiernie rozłożona. Leon bardziej pasuje do ligi rosyjskiej niż do Włoch.
A sam Siwożelez co mega niedoceniany zawodnik był. W przyjęciu i na zagrywce to wiadomo, że zawsze czołówka , ale i w ataku miał naprawdę dobre momenty w karierze.
dedede
Posty: 504
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: dedede »

kamil1999 pisze: 17 wrz 2021, o 17:01
WysokiPortorykanczyk pisze: 17 wrz 2021, o 14:37 Zenit Kazań też lepiej grał z Siwożelcem, fakt.
Cóż pominę ten oczywisty sarkazm i przejdę do tego do czego pijesz. Z Leonem Zenit też grał bardzo prostą grę . Z tym, że Zenitowi służyła taka gra. Perugi czy reprezentacji Polski nie do końca. Dlaczego jednym służy a innym nie? Ciężko wyrokować. Zenitowi pasowała po prostu taka gra i nawet taki Butko był tam idealny dla tego zespołu. Perugia grała natomiast lepiej przed przyjęciem Leona. Gdy Leon przyszedł to ich gra stała się dużo bardziej przewidywalna bez znaczenia kto ich trenował. Posiadają chyba największy budzet w lidze a od przyjścia Leona jeśli się nie mylę nie wygrali ani razu Serie A ani LM. Polska reprezentacja też swoją najlepszą siatkówkę grała jeszcze na MŚ.
IMO na stracie Leona, Perugia może zyskać. Zwolni się miejsce w budżecie i cała trójka skrzydłowych będzie na światowym poziomie a gra będzie bardziej równomiernie rozłożona. Leon bardziej pasuje do ligi rosyjskiej niż do Włoch.
A sam Siwożelez co mega niedoceniany zawodnik był. W przyjęciu i na zagrywce to wiadomo, że zawsze czołówka , ale i w ataku miał naprawdę dobre momenty w karierze.
Największą bolączką Perugii nie było przyjście Leona tylko kontuzje Atanasijevicia, gdyby Serb był w takiej formie jak kilka lat temu to nawet Civitanova nie miałaby szans śmiem twierdzić...tak samo w naszej reprezentacji gdyby Kubiak miał formę z MŚ to igrzyska wygralibyśmy w cuglach..
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2021, o 17:24 przez dedede, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

A to tylko w zeszłym sezonie Perugia zawiodła?
dedede
Posty: 504
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: dedede »

kamil1999 pisze: 17 wrz 2021, o 17:23 A to tylko w zeszłym sezonie Perugia zawiodła?
Atanasijević już od dwóch sezonów nic nie gra, tylko w pierwszym sezonie Leona wydatnie mu pomagał i mało brakowalo aby wtedy pokonali Civitanove w składzie: Sokolow, Juantorena, Leal, Rezende, Simon, Stanković, Balaso...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7728
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Za sarkazm przepraszam, ale te dyskusje o Leonie w polskiej kadrze mnie szczerze mnie bawią (to może złe słowo, powiedzmy, że wywołują uśmiech ;) ). Napiszę tutaj, bo chciałem już kiedyś tam napisać coś o tym.

Po pierwsze, dlatego, że pomimo tego, że w sumie fajnie, że go mamy, to część osób dalej go uważa za ciało obce i dlatego w ogóle dywagacje pt. bez Leona to by było lepiej, są w ogóle prowadzone.

A po drugie, dlatego, że (błędnie) część osób końcówkę MŚ 2018 traktuje za jakiś realny punkt odniesienia poziomu naszej reprezentacji, gdy tak naprawdę Kubiak grający życiówkę, Kurek grający życiówkę, bardzo dobry Drzyzga, świetny Heynen i perfekcyjna gra w bloku to był nasz maksymalny peak, a nie poziom, na którym regularnie graliśmy (2015-2017, z bardzo podobnym składem?). To po prostu nie był nasz normalny poziom, a dwaj najlepsi zawodnicy tej ekipy byli już wtedy po 30-tce. Nie ma przypadku, że Drzyzga, Szalpuk czy Kubiak do tej formy od tamtego momentu nie nawiązali. I dochodzą tutaj mity, że graliśmy wtedy ''kombinacyjnie'' (nie graliśmy) i mieliśmy szeroki skład (nie mieliśmy, bez Kubiaka była porażka z Argentyną, jak Heynen spróbował z Schulzem na Francję, to skończyło się graniem na trzech atakujących w jednym meczu). Graliśmy bardzo dobrze w elementach technicznych, ale prosto, z USA w półfinale Kubiak i Kurek atakowali łącznie prawie 80 razy, a w finale z Brazylią nasi trzej środkowi zdobyli 8 punktów.

I mamy takiego Leona, który w kwalifikacjach IO/ME/PŚ/IO/ME robi sobie casualowo te 60% ataku jako 1. opcja ataku, ale kibice są lekko rozczarowani, ignorując, że Kubiak jest stary, Kurka nie było w 2019, Drzyzga gra przeciętnie, Heynen stał się betonem, a my wyglądamy gorzej w elementach, które Leon swoją obecnością nie ma prawa pogarszać (blok).

Gdyby wyjąć Leona, to dalej byśmy grali prosto pod względem rozkładu ataku (skoro graliśmy nawet w 2018), tylko zamiast Kubiaka mamy późnego Rafała Buszka (skoro Heynen uważa Kubiaka za lidera kadry z Kurkiem i Leonem, to bez Leona chyba tym bardziej by uważał), na przyjęciu obok byłby Śliwka, Drzyzga dalej by nie grał przez środek, tylko jego ogólny poziom poleciał mocno w dół.

Więc jest w sumie odwrotnie: Leon w tej konfiguracji personalnej (2019 i brak atakującego, 2021 i granie Kubiakiem) pudruje nasze słabości i fanaberie Heynena. Mamy tych Fornalów, Semeniuków i Kwolków, ale skoro Heynen woli Kubiaka, to dalej by go wolał. Skoro Śliwka jest nr 3 w hierarchii, to byłby numerem dwa. Taki jest Vital. I wtedy się okaże, że problemem (sic) nie jest Leon, a to, że albo na ataku miał Muzaja czy innego Konarskiego (2019), albo przyjmujących, którzy w 1/4 IO robili sobie -14% efektywności ataku. Założenie, że bez Leona - Heynen inaczej prowadziłby kadrę, jest fałszywe.

Z Perugią, to już w ogóle o czym tu dyskutować, skoro oni najpierw niczego nie wygrali nie przez Leona, a przez Lanzę, który w ataku po prostu nie istniał (i na kadrze był zmiennikiem Olega Antonowa), a potem nie przez Leona, a duet Travica-Ter Horst na rozegraniu-ataku.

Dochodzi jeszcze ''po trzecie'', czyli ludzie lubią monokauzalne wytłumaczenia, które w siatkówce (sporcie wyjątkowo zespołowym) po prostu nie działają, bo nawet Juantorena (geniusz, jeden z najlepszych graczy w hsitorii) przez kilkanaście lat wygrał 6 razy ligę, 5 razy KMŚ i 3 razy LM. A ile razy wygrywał coś Miljković (2x ME, IO, jedna Liga Mistrzów przez całą karierę)? Wiadomo, zajebiste wyniki, ale to znaczy, że częściej nie wygrywali niż wygrywail, a np. Juantorena grał przecież prawie całą karierę w ekipach ze ścisłej czołówki. Leon parę razy sobie nie wygrał trofeum i to się okazuje od razu jego wina. :D
dezerter
Posty: 1265
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: dezerter »

Streeter pisze: 13 wrz 2021, o 21:48
Diomedea pisze: 13 wrz 2021, o 19:18 IMHO Sasak jest od Krzyska juz lepszy. On uzywa glowy, Krzysiek rzadko. Ma tez dobra technike bloku. Generalnie dosyc dobre zadatki i szkoda goscia na lawke.
A ze bardziej perspektywiczny od Krzyska, to nie ma watpliwosci.
A jak pisal kolega Biciut -Trefl niech sobie wezmie Kupke, na lawke.
Może by tak Sasaka zapytać o zdanie? :) Nie wydaje mi się, by chciał odejść, zresztą w tym sezonie pewnie pogra już dużo więcej, bo prawie 40-letni Wlazły może odpali na kilka meczów, ale nie sądzę że będzie podstawowym na przestrzeni sezonu całego. A jednak chyba lepiej rozegrać pół sezonu w Gdańsku, niż 3/4 w Lubinie, tak mi się wydaje. Ale zgadzam się, że byłby to lepszy dla Lubina ruch, niż Krzysiek.

Streeter

Krzysiek póki co gra i trenuje w JW. Z nim przyjechali na turniej do Nysy.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

@Wysoki

Co do kadry to pewnie masz rację z Heynenem i bez Leona mogło by to faktycznie nie wyglądać lepiej a nawet i gorzej. Może nie jestem obiektywny w tej materii i to nie dlatego bo postrzegam Leona jako ciało obce a wolałbym coś ala Zaksa bis w kadrze bo mamy sporo wysokiej jakości technicznych zawodników jak Fornal, Semeniuk, Śliwka, Szymura czy Kwolek i wiedząc to naprawdę żal mi oglądać tak uproszczoną grę reprezentacji Polski. Choć słusznie zwracasz uwagę, że to też taki sposób gry Drzyzgi niestety. Janusz podobnie jak Toniutti czy Tavares gra bardzo kombinacyjnie i może obraz gry się nieco zmieni gdy to on jak mam nadzieję będzie w przyszłości 1.

Co do Perugi to nie wiem czy ja bym wszystko zwalał na tego nieszczęsnego Lanzę. W późniejszych sezonach z Płotnickim nie było lepiej. W tym przerwanym gdzie był Ukrainiec i niekontuzjowany Atan to też się męczyli z słabszymi zespołami jak Latina czy Werona. Choć mieli przebłyski jak ten fantastyczny mecz z Trentino nie wiem czy u siebie czy na wyjeździe.
Fakty są takie, że od przyjścia Leona czyli od 2018 roku to ani razu nie zdobyli medalu LM ani złota w serie A. Puchar Włoch tylko raz. W Serie A mieli wtedy za każdym razem najwyższy budżet lub najwyższe razem z Cucine Lube.
Przed 2018 zdobyli chyba 2 razy z rzędu medal LM. Nie mówiąc o mistrzostwie. Leon to niewątpliwie czołówka, ale zmierzam do tego, że obecność gracza o takich parametrach sprawia, że gra staje się dużo bardziej upraszczana bo większość trudnych piłek idzie automatycznie do niego.
Może się mylę, ale ciężko nazwać przypadkiem to gdy od 4 lat zespół z takim budżetem, że w każdych rozgrywkach jest w ścisłym gronie faworytów, nie wygrał niczego. Ale przekonamy się w tym sezonie. Razem z Leonem będzie grał Anderson i Rychlicki.
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Czy ktoś wgl orientuje się kto jest dostępny że środowych na tą chwilę ?
PioterZJastrzebia
Posty: 1173
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

Maciek_1921Rdm pisze: 18 wrz 2021, o 22:44 Czy ktoś wgl orientuje się kto jest dostępny że środowych na tą chwilę ?
Z poprzedniego sezonu wolni są Grzechnik, Warda i Sacharewicz, chociaż ten ostatni podobno zajął się jakimś projektem w Białymstoku. Nie wiem jak tam zagraniczni
PioterZJastrzebia
Posty: 1173
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

Na Plusligowym portalu jest już baza zawodników zgłoszonych do rozgrywek. Widnieje tam m.in. Dick Kooy, którego (o ile czegoś nie przeoczyłem) Skra oficjalnie jeszcze nie zaprezentowała jako swojego zawodnika, a jedynie uczestnika treningów i sparingów :D Sander też zgłoszony
Z innych perełek, brakuje Kampy, Berger wpisany jako środkowy, Katić jako atakujący, w Lubinie nadal figurują Jimenez i... Oliveira :]
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2021, o 12:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Beo »

Co ciekawe, w JW jako czwarty przyjmujący wpisany jest Dominik Czerny z rocznika 2003, brak na razie Trevora Clevenot.
Streeter
Posty: 7134
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Streeter »

Podejrzewam, że uzupełniali to na bazie jakichś arkuszy ze statystykami, stamtąd mieli numery na koszulkach itp. To by tłumaczyło Kooya a brak Clevenota.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Matson »

O Clevenota można być spokojnym raczej, ostatnio nawet prezes Resovii coś wspomniał że w JW będzie trzech mistrzów olimpijskich, wiec o ile dobrze liczę to brakuje jednego wśród oficjalnie potwierdzonych. Coś podejrzewam, że zostanie zaprezentowany na prezentacji całej drużyny przy kibicach.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1530
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: lukecik »

Ktoś się orientuje jak wygląda kwestia zastąpienia Jimeneza w Lubinie? Szukają kogoś?
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: KrzysztofRatajski »

Cisza tak naprawdę to nic nie wiadomo a szkoda bo przy dobrym atakującym skład nie wygląda źle
Sekita ???????? Krage Waliński Pietraszko Ferens Szymura pourywaja punkty!
Niestety parodia trenera w Lubinie to sport minus
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

lukecik pisze: 28 wrz 2021, o 10:22 Ktoś się orientuje jak wygląda kwestia zastąpienia Jimeneza w Lubinie? Szukają kogoś?
Widziałem, że ktoś pisał o Saadacie, chyba na Fb, ale nie wiem, jak te plotkę interpretować.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Streeter
Posty: 7134
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Streeter »

Vilgefortz pisze: 29 wrz 2021, o 04:59
lukecik pisze: 28 wrz 2021, o 10:22 Ktoś się orientuje jak wygląda kwestia zastąpienia Jimeneza w Lubinie? Szukają kogoś?
Widziałem, że ktoś pisał o Saadacie, chyba na Fb, ale nie wiem, jak te plotkę interpretować.
Z tego co widzę, gość się dostał w drafcie do ligi koreańskiej, już widzę jak Lubin stać żeby to przebić :) czy zweryfikowali w Korei filmiki z rzeczywistością i jednak nie zagra?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: FLPman »

Historia jest dłuższa, ale krótko mówiąc kontrakt Saadata został rozwiązany, jako powód podali kontuzję mięśni brzucha. Za niego jest Daudi Okello.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”