Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Vivo
Posty: 467
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vivo »

W takim razie skoro to chodzi o Krzyśka, to Pryku szybciutko działa na nowym stołku. Pewnie w Nysie takiego sprawnego menadźera potrzebowali.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Vivo pisze: 4 lis 2021, o 17:16 W takim razie skoro to chodzi o Krzyśka, to Pryku szybciutko działa na nowym stołku. Pewnie w Nysie takiego sprawnego menadźera potrzebowali.
Nie wiem czy bym winił Stelmacha za wyniki. Główny problem to fatalna forma Kwasowskiego. W gieksie był liderem i sporo od jego formy zależy w Nysie. Bo Bućko jest nierówny a Penchev to defensywny przyjmujący. Jeśli się nie wróci do formy to raczej trzeba by było poszukać jakiegoś przyjmującego choćby z kontraktem jak to tak z dwa sezony temu Cuprum w trakcie sezonu zakontraktował Luka Smitha mimo, że Australijczyk miał kontrakt z tureckim klubem.
dezerter
Posty: 1265
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: dezerter »

Prawdopodobnie po meczu z Suwałkami dowiemy się coś więcej o Stelmachu i Plińskim. ;)
Ostatnio zmieniony 6 lis 2021, o 03:24 przez dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Wiadomo co z Jhonem Wendtem? Mielewski coś mówił, że rozwiązują kontrakt, ale już trochę czasu minęło od tego czasu a jeśli się nie mylę to nie było oficjalki. Jednak zostaje w klubie?
Pawel9221
Posty: 1163
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

Ktos pisal o Karolu Borkowskim w Lublinie, ktos to potwierdza albo zaprzeczy temu? Jesli tak, to ktos moze cos wiecej o nim powiedziec, nie widze zadnych filmikow z jego gra, a po opisie i zasiegu, wnioskuje, ze chlopak ma winde w nogach.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Orduna »

Pawel9221 pisze: 6 lis 2021, o 11:34 Ktos pisal o Karolu Borkowskim w Lublinie, ktos to potwierdza albo zaprzeczy temu? Jesli tak, to ktos moze cos wiecej o nim powiedziec, nie widze zadnych filmikow z jego gra, a po opisie i zasiegu, wnioskuje, ze chlopak ma winde w nogach.
Ja pisałem, ale zostałem jak widzę, źle zrozumiany. Nie chodziło mi o to, że jest dogadamy z Lublinem ale, że byłby bardzo dobrym zastępstwem za Katica. Że wszystkich zawodników 1 ligi podoba mi się najbardziej, ciągnie Kraków praktycznie w pojedynkę bo Grzymała ma tragiczny początek sezonu a Dulski miał uraz. Uniwersalny przyjmujący, dobry w każdym elemencie, z dużym zasięgiem w ataku i dobrą zagrywką hybrydową.
Pawel9221
Posty: 1163
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

Peszko wypada na pare tyg z gry z powodu kontuzji barku, sytuacja w Lublinie zrobila sie dramatyczna, na ta chwile klub zostaje z dwoma przyjmujacymi: Wlodarczykiem i Wachnikiem. Jestem ciekaw, co zrobi klub i kogo sprowadzi, Posiadanie 3 przyjmujacych jest fatalne, bo przeszkadza w trenowaniu w pelnym wymiarze, nie mowiac o rotacji, ale zostajac z dwoma przyjmujacymi to juz tragedia.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1530
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: lukecik »

Wg Twitterka ma przyjść Mateusz Jóźwik z Siedlec.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3217
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Kicu »

Dawać z powrotem Mehicia ;)

Sytuacja kiepska. Jeden zawodnik tu sprawy zbytnio nie rozwiąże.
Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Streeter »

Tym bardziej, że Włodarczyk też nie jest ze stali i gdyby nie daj Boże u Niego pojawił się jakiś uraz, to trzeba będzie wyjść Romaciem albo dwójką libero. Okno transferowe wciąż otwarte, limit obcokrajowców nie blokuje, więc możliwości na pewno są, pytanie czy są też pieniądze na jakiś ruch nie będący jedynie opcją do treningów?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
asps
Posty: 315
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: asps »

Może warto postawić w tym przypadku ponownie na jakiegoś młodego Polaka tak jak w przypadku Gnieckiego zamiast ściągać zagranicznego średniaka ;)
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3217
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Kicu »

Już Jóźwik oficjalnie potwierdzony: https://lkpslublin.pl/mateusz-jozwik-no ... uk-lublin/

Ktoś coś więcej na temat chłopaka? Statystyk jakichś oszałamiających nie ma.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Orduna »

Kicu pisze: 24 lis 2021, o 20:08 Już Jóźwik oficjalnie potwierdzony: https://lkpslublin.pl/mateusz-jozwik-no ... uk-lublin/

Ktoś coś więcej na temat chłopaka? Statystyk jakichś oszałamiających nie ma.
Faluje i to najlepsze słowo jakie go określa. Przeplata dobre okresy z fatalnymi i tak w koło Macieju(Muzaju :D ). Zeszły sezon w AGH rozpoczął bardzo dobrze, ale na przestrzeni sezonu przyćmił go Kamil Dębski i Daniel Grzymała. Ten sezon w Siedlcach był głównie ławkowym, grali Dobosz z Frankowskim, więc szału nie robił. Generalnie zawodnik uniwersalny, ani go na przyjęcie, ani na zagrywkę czy blok nie warto wpuszczać ale jak ma dobry dzień to potrafi w każdym elemencie swoje oddać. Coś jak Buchowski dla ubogich.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3217
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Kicu »

Orduna pisze: 24 lis 2021, o 20:32Faluje i to najlepsze słowo jakie go określa. Przeplata dobre okresy z fatalnymi i tak w koło Macieju(Muzaju :D ). Zeszły sezon w AGH rozpoczął bardzo dobrze, ale na przestrzeni sezonu przyćmił go Kamil Dębski i Daniel Grzymała. Ten sezon w Siedlcach był głównie ławkowym, grali Dobosz z Frankowskim, więc szału nie robił. Generalnie zawodnik uniwersalny, ani go na przyjęcie, ani na zagrywkę czy blok nie warto wpuszczać ale jak ma dobry dzień to potrafi w każdym elemencie swoje oddać. Coś jak Buchowski dla ubogich.
Dzięki za info :) Mam nadzieję, że gra przy Pająku pozwoli mu ustabilizować formę, a może i wskoczyć na wyższy poziom.
Tak czy siak Lublin nadal nieco w du*ie z 3 przyjmującymi. Serio, szkoda, że po minionym sezonie zrezygnowano z Mehicia. Nie wiem czy to materiał na PlusLigę, ale rok temu odwalił kawał dobrej roboty w Lublinie.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Kicu pisze: 25 lis 2021, o 09:42
Orduna pisze: 24 lis 2021, o 20:32Faluje i to najlepsze słowo jakie go określa. Przeplata dobre okresy z fatalnymi i tak w koło Macieju(Muzaju :D ). Zeszły sezon w AGH rozpoczął bardzo dobrze, ale na przestrzeni sezonu przyćmił go Kamil Dębski i Daniel Grzymała. Ten sezon w Siedlcach był głównie ławkowym, grali Dobosz z Frankowskim, więc szału nie robił. Generalnie zawodnik uniwersalny, ani go na przyjęcie, ani na zagrywkę czy blok nie warto wpuszczać ale jak ma dobry dzień to potrafi w każdym elemencie swoje oddać. Coś jak Buchowski dla ubogich.
Dzięki za info :) Mam nadzieję, że gra przy Pająku pozwoli mu ustabilizować formę, a może i wskoczyć na wyższy poziom.
Tak czy siak Lublin nadal nieco w du*ie z 3 przyjmującymi. Serio, szkoda, że po minionym sezonie zrezygnowano z Mehicia. Nie wiem czy to materiał na PlusLigę, ale rok temu odwalił kawał dobrej roboty w Lublinie.
Mehic był słaby w lidze francuskiej. Co dopiero w PlusLidze. Nie oglądam 1 ligi, ale sporo osób mówiło, że tam też raczej słabo a grę ciągnął Rusin
Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Streeter »

Kicu pisze: 25 lis 2021, o 09:42 Serio, szkoda, że po minionym sezonie zrezygnowano z Mehicia. Nie wiem czy to materiał na PlusLigę, ale rok temu odwalił kawał dobrej roboty w Lublinie.
Z tego co widzę, Mehić wrócił do Vojvodiny Novi Sad, więc przy chęci obydwu stron powinno to być do dogadania. Z tym że takich lub lepszych graczy to nawet w tym momencie można znaleźć dosyć sporo.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Orduna »

Kicu pisze: 25 lis 2021, o 09:42
Orduna pisze: 24 lis 2021, o 20:32Faluje i to najlepsze słowo jakie go określa. Przeplata dobre okresy z fatalnymi i tak w koło Macieju(Muzaju :D ). Zeszły sezon w AGH rozpoczął bardzo dobrze, ale na przestrzeni sezonu przyćmił go Kamil Dębski i Daniel Grzymała. Ten sezon w Siedlcach był głównie ławkowym, grali Dobosz z Frankowskim, więc szału nie robił. Generalnie zawodnik uniwersalny, ani go na przyjęcie, ani na zagrywkę czy blok nie warto wpuszczać ale jak ma dobry dzień to potrafi w każdym elemencie swoje oddać. Coś jak Buchowski dla ubogich.
Dzięki za info :) Mam nadzieję, że gra przy Pająku pozwoli mu ustabilizować formę, a może i wskoczyć na wyższy poziom.
Tak czy siak Lublin nadal nieco w du*ie z 3 przyjmującymi. Serio, szkoda, że po minionym sezonie zrezygnowano z Mehicia. Nie wiem czy to materiał na PlusLigę, ale rok temu odwalił kawał dobrej roboty w Lublinie.
Myślę, że celowo Lublin szukał takiego uniwersalnego przyjmującego który w przypadku kontuzji podstawowej pary będzie mógł zagrać na pełnym dystansie a nie tylko zadaniowca.
Co do Mehica mi się ta jego gra nie podobała i nie sądzę, żeby był to dobry zawodnik na Plusligę, chociaż o Rusinie też tak sądziłem a całkiem nieźle radzi sobie w Radomiu. Największe zaskoczenie to dla mnie Wachnik, który nie poradził sobie w 1 lidze i był tylko zmiennikiem Rusina i Mehica a w tym sezonie wszedł z buta w Plusligę i od czasu gdy gra w szóstce to Lublin zaczął przyzwoicie punktować.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3217
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Kicu »

Czy Rusin ciągnął grę Lublina to bym się spierał. Zarówno on jak i Mehić mieli lepsze i gorsze momenty. Na mnie Serb, biorąc pod uwagę, że dołączył dość późno do zespołu, zrobił jednak pozytywne wrażenie. Ale mam świadomość, że pierwsza liga to nie plusliga ;)
Statystycznie... Rusin na 577 ataków miał 45,93% skutecznośc. Mehić na 500 ataków - 52,80%, więc jednak różnica dość spora na korzyść Serba.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Orduna »

Kicu pisze: 25 lis 2021, o 10:30 Czy Rusin ciągnął grę Lublina to bym się spierał. Zarówno on jak i Mehić mieli lepsze i gorsze momenty. Na mnie Serb, biorąc pod uwagę, że dołączył dość późno do zespołu, zrobił jednak pozytywne wrażenie. Ale mam świadomość, że pierwsza liga to nie plusliga ;)
Statystycznie... Rusin na 577 ataków miał 45,93% skutecznośc. Mehić na 500 ataków - 52,80%, więc jednak różnica dość spora na korzyść Serba.
No właśnie o tym pisze ;) Dla mnie Rusin nie był zawodnikiem na Plusligę a jeśli już to jedynie zadaniowcem na zagrywkę ale w tym sezonie całkiem nieźle sobie radzi w Radomiu i gra na pełnym dystansie.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: skrowiec »

Pasini u siebie pisze o Kovaceviciu który ma zastąpić Ebadipoura....
Szary Wilk
Posty: 7828
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Ale co z Ebadipourem? I jaki Kovacević? Ten 38 (zaraz 39) letni gracz, który od jakichś 5-6 lat nie gra na wysokim poziomie? Serio?
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Biciut »

skrowiec pisze: 26 lis 2021, o 17:40 Pasini u siebie pisze o Kovaceviciu który ma zastąpić Ebadipoura....
Pewnie oglądał prawde siatki gdzie ktoś to w komentarzach wypisywał ;)
Miszczu-xdd
Posty: 540
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Miszczu-xdd »

Szary Wilk pisze: 26 lis 2021, o 18:04 Ale co z Ebadipourem? I jaki Kovacević? Ten 38 (zaraz 39) letni gracz, który od jakichś 5-6 lat nie gra na wysokim poziomie? Serio?
A to z Ebadim, że wygasa mu po tym sezonie kontrakt i prawdopodobnie w końcu wybierze się do Włoch tak jak już chciał, a Slobodan Kovac chciał już Kovacevicia przed tym sezonem kiedy dowiedział się, że nie będzie Sandera, ale Uros odmówił, bo miał już podpisany kontrakt z Zawierciem. Serbski szkoleniowiec widocznie dalej chce rodaka u siebie.
choe
Posty: 216
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: choe »

Grzegorz Bociek nowym atakującym Cuprum Lubin, gdzie zastąpi Jhona Wendta.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kuki91 »

Pytanie czy nawet hipotetycznie mając tylko te 2 kluby do wyboru Uros wybierze Skre, która od kilku lat ma równie pochyla w dół czy zostanie w Zawierciu które z sezonu na sezon notuje mega progres. Niby przykład Resovii tegorocznej pokazuje, że zawodnicy mogą się skusić na to, ale tam była jednak perspektywa ograniczenia finansowania Zaksie, tutaj prezes Baran dość mądrze i chyba konsekwentnie buduje pozycję Zawiercia :)

W każdym razie wolałbym, żeby do tego nie doszło ;)
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Biciut »

kuki91 pisze: 26 lis 2021, o 19:33 Pytanie czy nawet hipotetycznie mając tylko te 2 kluby do wyboru Uros wybierze Skre, która od kilku lat ma równie pochyla w dół czy zostanie w Zawierciu które z sezonu na sezon notuje mega progres. Niby przykład Resovii tegorocznej pokazuje, że zawodnicy mogą się skusić na to, ale tam była jednak perspektywa ograniczenia finansowania Zaksie, tutaj prezes Baran dość mądrze i chyba konsekwentnie buduje pozycję Zawiercia :)

W każdym razie wolałbym, żeby do tego nie doszło ;)
Czy są plany rozbudowy obiektu w Zawierciu?
bono
Posty: 3395
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: bono »

skrowiec pisze: 26 lis 2021, o 17:40 Pasini u siebie pisze o Kovaceviciu który ma zastąpić Ebadipoura....
Pierwszy o tym pisał "jakiś" ponoć troll na prawdzie siatki.Do Skry jeszcze Komenda.Do Zawiercia Fornal i Sole.
nie ma już nic... :<
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Nie ma kontuzji i jest w formie. Nie pasuje.

Zdrowy zawodnik z formie do Skry nie pójdzie.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: skrowiec »

michal1983 pisze: 26 lis 2021, o 20:08 Nie ma kontuzji i jest w formie. Nie pasuje.

Zdrowy zawodnik z formie do Skry nie pójdzie.
To tak jak by napisać że zdroworozsądkowy zawodnik nie pójdzie do Rzeszowa....a jednak idą, bo w dzisiejszym sporcie niestety na pierwszym miejscu jest kasa i graja nie tam gdzie lepsze zgranie tylko tam gdzie leży więcej na stole ... a wiadomym jest ze Rzeszów ma prima budżet wiec robi jak chce.... za nimi zdaję mi się być właśnie Bełchatów...
Ostatnio zmieniony 26 lis 2021, o 20:21 przez skrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Orduna »

XD Plotki transferowe w tym momencie sezonu to tylko zgadywanka. Pamiętam jak dziś, jak użytkownicy jak iron lub choe(nie pamiętam kto),którzy mają zazwyczaj sprawdzone informacje pisali o wielkiej rewolucji w Warszawie. Miało odejść pół składu z Kwolkiem, Nowakowskim i Grobelnym na czele a jak się okazało skład jest taki sam co rok temu oprócz atakującego :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”