Transfery i plotki na sezon 2021/2022

johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

Irański twitterowicz rexvolley napisał, że Shahrdari Urmia chce wykupić Milada Ebadipoura.

Twierdzi on też, że ten sam klub szuka sposobu, by ściągnąć z powrotem Meisama Salehiego.

Jeśli to prawda, to ciekawe, jak się rozwinie sytuacja. Myślę, że jeśli w Skrze jest coś na rzeczy z Kooyem, to może się to łączyć z tą irańską ofertą.
Ale czy Ebadipour po to sobie ogarniał paszport, żeby teraz wracać? Jeśli fizycznie dojdzie do formy, to nadal w Europie by się mógł zahaczyć.

Martwi bardziej Salehi, ale tutaj chyba jednak zawodnik nie po to z Iranu wyjeżdżał, by na skinienie palcem i szelest chyba niepewnej gotówki miał się pakować. Moim zdaniem tutaj jest mniej prawdopodobny transfer. Przecież on tak naprawdę dla nas był anonimem, zanim pojawił się temat Olsztyna. Teraz się pokazał na VNL i miałby wracać? Bez sensu z punktu widzenia rozwoju. Zresztą - Milad też stary nie jest, a Urmia chyba kiedyś miała jakieś zaległości finansowe.

Tak czy inaczej - jeśli nawet jeden z tych transferów się zmaterializuje, to zrobi się ciekawie.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: alimak »

johnnyrotten pisze: 17 lip 2021, o 08:30
Jeśli to prawda, to ciekawe, jak się rozwinie sytuacja. Myślę, że jeśli w Skrze jest coś na rzeczy z Kooyem, to może się to łączyć z tą irańską ofertą.
Ale czy Ebadipour po to sobie ogarniał paszport, żeby teraz wracać? Jeśli fizycznie dojdzie do formy, to nadal w Europie by się mógł zahaczyć.
Ma podpisany kontrakt jakoś od dwóch tygodni.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: grzegorzg »

Ale geriatria w tym Bełku. A kiedyś warto było kibicowac...
Strzelnica na przyjęciu i Łomacz na rozegraniu, imho bez sensu kompletnie. Geniusze strategii, czyli magia nazwisk.

Nie wiem, ale Zaksa w tym bałaganie to jedyny klub w sensie aspirujących,w którym naprawdę widać jakąś spójną, przemyslaną politykę, od a do zet.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2021, o 11:16 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Diomedea
Posty: 4358
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Diomedea »

WSkrze tez widac spojna polityke.
Mianowicie: nakupimy "nazwisk" a jak nie bedzie medalu , to powiemy ze mielismy pecha, bo przeciez normalnine z takimi graczami nie da sie przegrac. I wiekszosc kibicow, mniej ogarnietych niz fani z forum, uwierzy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: leeon »

Ważne że łopoka została. Teraz Schulz. Zapowiada się kolejny kuriozalny sezon. Chyba że Atan z Sanderem sami ten wózek za uszy wyciągną.
asps
Posty: 362
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: asps »

Mnie nie dziwi ten transfer Kooya biorąc pod uwagę dyspozycję Milada w Lidze Narodów, z Tahtem też nie wiadomo jak to będzie także raczej transfer na plus, to samo z Schulzem uważam, że to dobry ruch skoro nie ma polskiego rozgrywającego na rezerwie i w razie niedyspozycji Łomacza za Aleksa również będzie godny zmiennik.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: compact »

Kooy też miał problemy z kontuzjami w minionym sezonie. Wychodzi na to, że z 6 skrzydłowych Skry najlepszy sezon miał uczący się grać w siatkówkę od nowa Sander, nie powiem, odważna koncepcja budowania składu xD.
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Paragon »

Nie podoba mi się to lewe skrzydło Skry - cała nadzieja, że Sander odpali i się nie połamie, Milad jest cieniem z mistrzowskiego sezonu, Taht szklany, i znów zostaje młody Sawicki. Dokoptowanie Kooya poczytuje za plus, zawsze się przyda, ale w razie co linia: Piechocki-Sander-Kooy powinna burzyć sen Grzesiowi :D nie pomoże nawet i 6 przyjmujący (młodszy Sander), bo co prawda skoczek, ale on też przyjmować nie potrafi.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Verdungo »

Nie doszukiwałbym się logiki w budowaniu składu Skry, dawno jej nie ma. Są inne priorytety niż wynik sportowy. Magia nazwisk, program RnS, ośrodek rehabilitacyjny itp. Wisienką na torcie byłoby pozostanie Gogola. Jeszcze to wszystko sponsoruje SSP.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: alimak »

Verdungo pisze: 18 lip 2021, o 09:59 Nie doszukiwałbym się logiki w budowaniu składu Skry, dawno jej nie ma. Są inne priorytety niż wynik sportowy. Magia nazwisk, program RnS, ośrodek rehabilitacyjny itp. Wisienką na torcie byłoby pozostanie Gogola. Jeszcze to wszystko sponsoruje SSP.
Marzenie, niestety pierwszym będzie Kovać.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: grzegorzg »

Verdungo pisze: 18 lip 2021, o 09:59 Nie doszukiwałbym się logiki w budowaniu składu Skry(...)
Cóż - nadzieja, matka głupich, umiera ostatnia... :D ;)

Jesli nie ma Ebadipoura, to ja postawiłbym na Sawickiego. Chłopak na pewno zrobi w przyjęciu postęp a już nie było zle, było naprawdę solidnie. Do tego niezły blok, jakaś zamysł w ataku swiadczący o wypełnieniu czaszki materiałem innym niż sieczka. Do tego na pewno rezerwy w fizyce. Może jakby ktoś na niego postawił, to mógłby być progres skokowy, bo mecze medalowe jakos udzwignął, a obok nie ma przecież podobnych do siebie młokosów, tylko starych wyjadaczy, więc łatwiej. No i jest jeszcze Taht w odwodzie. Kiedyś udzwignął Milczarek, to może dałby radę. Wiem, poziom ligi nie ten ( Jezu, to 16 lat... :o :<) , ale i Sawicki ma zdecydowanie imho lepsze horyzonty niż miał Milczar. Zresztą, tak samo zaczynali - Milczarek też najpierw wchodził na zagrywkę.

Ja liczyłem na ostatni rok kontraktu Ebadipoura sądząc, że zależeć mu będzie na nowym, gdziekolwiek. Wtedy miłaby wiekszą motywację. ;)

Dla mnie Koy to nieporozumienie. Przyznam zresztą, ze nigdy specjalnie go nie ceniłem. Zawodnik pokroju Cebulja, czyli nieco lepsza charakterologicznie wersja Cali... ;)
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: jaet »

grzegorzg pisze: 17 lip 2021, o 10:51 Ale geriatria w tym Bełku. A kiedyś warto było kibicowac...
Strzelnica na przyjęciu i Łomacz na rozegraniu, imho bez sensu kompletnie. Geniusze strategii, czyli magia nazwisk.

Nie wiem, ale Zaksa w tym bałaganie to jedyny klub w sensie aspirujących,w którym naprawdę widać jakąś spójną, przemyslaną politykę, od a do zet.
W JW też widać, zresztą poza Skrą cała potencjalna czołówka mniej lub bardziej, ale logicznie.
A Kondziu wydaje się czasem trolować kibiców niż realnie budować zespół, takie mam wrażenie 🤣
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: dezerter »

Mateusz Biernat podpisał kontrakt z Consar Ravenna. :o
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7854
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Warto jednak dodać, że Consar Rawenna to finansowo i sportowo zespół na poziomie Serie A2, który ma jeszcze licencję na granie w Serie A1, więc przez rok tam wystąpi i ugra może z 2 mecze, bo po prostu nie mają szans się tam utrzymać. Na pewno sama w sobie duża szansa na złapanie jakiegoś ogrania dla tego gracza, bo ten młody włoski sypacz, z którym powalczy o wyjściowy skład, nie ma żadnego ogrania.
Diomedea
Posty: 4358
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Diomedea »

A atakujacego z zagranicy tam nie potrzebuja?
Kupka bez klubu :(
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: krzysiu »

Skład drugiego Zenita zamknie Tine Urnaut:

"Po długich negocjacjach, doszli do porozumienia z Urnautem w sprawie osobistej umowy. Teraz pozostaje tylko wypłacić Jastrzębskiemu odszkodowanie."

Z Twittera
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: miro1905 »

krzysiu pisze: 19 lip 2021, o 07:16 Skład drugiego Zenita zamknie Tine Urnaut:

"Po długich negocjacjach, doszli do porozumienia z Urnautem w sprawie osobistej umowy. Teraz pozostaje tylko wypłacić Jastrzębskiemu odszkodowanie."

Z Twittera
Teraz pytanie: Taht w Jastrzębiu czy Ebadipour w Iranie?
PioterZJastrzebia
Posty: 1224
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

krzysiu pisze: 19 lip 2021, o 07:16 Skład drugiego Zenita zamknie Tine Urnaut:

"Po długich negocjacjach, doszli do porozumienia z Urnautem w sprawie osobistej umowy. Teraz pozostaje tylko wypłacić Jastrzębskiemu odszkodowanie."

Z Twittera
Niby człowiek wiedzioł, a jednak sie łudził...
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

W Rosji traktowali Uranauta jako pewniaka, jednak w zeszłym tygodniu zaniepokojeni przeciągającym się negocjowaniem kontraktu, jak to Rosjanie, już zaczęli węszyć, że Słoweniec poczuł piniondz i chce za dużo XD Od Zenita Sankt Petersburg. Za dużo :]
Kłamca.
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ddarekk69 »

Skład Politechniki Lublin został zamknięty. Z tego co się dowiedziałem do drużyny dołączy zagraniczny przyjmujący (prawdopodobnie będzie to Katić) oraz środkowy z Polski (zawodnik bardziej do treningów niż do grania). W tym tygodniu klub ogłosi brakujących zawodników.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Marek907
Posty: 182
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Marek907 »

Pomniki Kevina Tillie i Tine Urnauta obowiązkowo powinny stanąć przed halą w Jastrzębiu, legendy klubu :D
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: miro1905 »

ddarekk69 pisze: 19 lip 2021, o 08:05 Skład Politechniki Lublin został zamknięty. Z tego co się dowiedziałem do drużyny dołączy zagraniczny przyjmujący (prawdopodobnie będzie to Katić) oraz środkowy z Polski (zawodnik bardziej do treningów niż do grania). W tym tygodniu klub ogłosi brakujących zawodników.
No to się będą tłukli z Radomiem.
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Paragon »

ddarekk69 pisze: 19 lip 2021, o 08:05 Skład Politechniki Lublin został zamknięty. Z tego co się dowiedziałem do drużyny dołączy zagraniczny przyjmujący (prawdopodobnie będzie to Katić) oraz środkowy z Polski (zawodnik bardziej do treningów niż do grania). W tym tygodniu klub ogłosi brakujących zawodników.
Jaki kibic Czarnych mówię "ufff" :d Lublin w zasięgu do ogrania.
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ddarekk69 »

Środkowy Jakub Strulak w Politechnice Lublin.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
rafak
Posty: 554
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: rafak »

ddarekk69 pisze: 19 lip 2021, o 08:05 Skład Politechniki Lublin został zamknięty. Z tego co się dowiedziałem do drużyny dołączy zagraniczny przyjmujący (prawdopodobnie będzie to Katić) oraz środkowy z Polski (zawodnik bardziej do treningów niż do grania). W tym tygodniu klub ogłosi brakujących zawodników.

Strulak (rocznik 2001) miał bardzo dobry sezon w 1 lidze i uważam, że spokojnie może wskoczyć do składu.
Szary Wilk
Posty: 7957
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

R: Pająk, Bereza
A: Filipiak, Romać
Ś: Stajer, J.Nowakowski, Sobala, Strulak
P: Włodarczyk, Katić,Wachnik, Peszko
L: Watten, Gregorowicz

Skład na walkę o utrzymanie. Oprócz Lublina do tej walki staną według mnie Radom i Lubin. Spodziewałem się trochę więcej po Politechnice, bo chodziły słuchy, że pieniądze będą i jakieś większe nazwiska chodzą im po głowie. Tutaj na forum była plotka o Holcie, ale nie brałem tego na poważnie. Natomiast myślałem, że będzie jakieś mocniejsze zagraniczne nazwisko, bo Katić (z całym szacunkiem) to raczej nie jest solidne wzmocnienie dla klubu, który ma większe możliwości niż zagranie 1-2 sezonów w PlusLidze.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: knightrider »

Szary Wilk pisze: 19 lip 2021, o 13:30 R: Pająk, Bereza
A: Filipiak, Romać
Ś: Stajer, J.Nowakowski, Sobala, Strulak
P: Włodarczyk, Katić,Wachnik, Peszko
L: Watten, Gregorowicz

Skład na walkę o utrzymanie. Oprócz Lublina do tej walki staną według mnie Radom i Lubin. Spodziewałem się trochę więcej po Politechnice, bo chodziły słuchy, że pieniądze będą i jakieś większe nazwiska chodzą im po głowie. Tutaj na forum była plotka o Holcie, ale nie brałem tego na poważnie. Natomiast myślałem, że będzie jakieś mocniejsze zagraniczne nazwisko, bo Katić (z całym szacunkiem) to raczej nie jest solidne wzmocnienie dla klubu, który ma większe możliwości niż zagranie 1-2 sezonów w PlusLidze.
Skąd były takie podstawy do takiej kasy ? Lublin jako miasto żyje z samych dotacji, ulg i 500 + bez dużych/średnich zakładów skłonnych inwestować w sponsoring. Na deser informacja o poziomie PKB na której podstawie Lubelszczyzna jest najbiedniejszym regionem w kraju.
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Paragon »

Szary Wilk pisze: 19 lip 2021, o 13:30 R: Pająk, Bereza
A: Filipiak, Romać
Ś: Stajer, J.Nowakowski, Sobala, Strulak
P: Włodarczyk, Katić,Wachnik, Peszko
L: Watten, Gregorowicz

Skład na walkę o utrzymanie. Oprócz Lublina do tej walki staną według mnie Radom i Lubin. Spodziewałem się trochę więcej po Politechnice, bo chodziły słuchy, że pieniądze będą i jakieś większe nazwiska chodzą im po głowie. Tutaj na forum była plotka o Holcie, ale nie brałem tego na poważnie. Natomiast myślałem, że będzie jakieś mocniejsze zagraniczne nazwisko, bo Katić (z całym szacunkiem) to raczej nie jest solidne wzmocnienie dla klubu, który ma większe możliwości niż zagranie 1-2 sezonów w PlusLidze.
+ Nysa i Katowice
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Aranger »

Jeszcze ten Katic to chyba okazem zdrowia nie jest? A w kwadracie Wachnik z Peszko.

Oś libero-rozgrywający-atakujący fajna, ale przyjęcie nieszczególnie. Chyba że Włodarczyk sobie swoje lepsze czasy przypomni.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2021, o 14:40 przez Aranger, łącznie zmieniany 1 raz.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: miro1905 »

knightrider pisze: 19 lip 2021, o 13:41
Szary Wilk pisze: 19 lip 2021, o 13:30 R: Pająk, Bereza
A: Filipiak, Romać
Ś: Stajer, J.Nowakowski, Sobala, Strulak
P: Włodarczyk, Katić,Wachnik, Peszko
L: Watten, Gregorowicz

Skład na walkę o utrzymanie. Oprócz Lublina do tej walki staną według mnie Radom i Lubin. Spodziewałem się trochę więcej po Politechnice, bo chodziły słuchy, że pieniądze będą i jakieś większe nazwiska chodzą im po głowie. Tutaj na forum była plotka o Holcie, ale nie brałem tego na poważnie. Natomiast myślałem, że będzie jakieś mocniejsze zagraniczne nazwisko, bo Katić (z całym szacunkiem) to raczej nie jest solidne wzmocnienie dla klubu, który ma większe możliwości niż zagranie 1-2 sezonów w PlusLidze.
Skąd były takie podstawy do takiej kasy ? Lublin jako miasto żyje z samych dotacji, ulg i 500 + bez dużych/średnich zakładów skłonnych inwestować w sponsoring. Na deser informacja o poziomie PKB na której podstawie Lubelszczyzna jest najbiedniejszym regionem w kraju.
Grupa Azoty Puławy to ich sponsor strategiczny. Niektórzy na tym forum tłumaczyli niższy budżet Zaksy zwiększeniem dotacji w Lublinie, co tak naprawdę nie ma nic do rzeczy. Myślę, że na razie badają teren w Lublinie i jeśli siatkówka będzie się cieszyła sporym zainteresowaniem to budżet będzie dość wysoki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”