Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

united
Posty: 40
Rejestracja: 23 maja 2018, o 13:17
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: united »

@up

Z całą pewnością miałeś na myśli Kędzierskiego.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

TommyLeeJones pisze: 8 lut 2022, o 13:37
kamil1999 pisze: 8 lut 2022, o 11:41 Problem z Santaną jest taki, że on też niekoniecznie tą siłę ognia potrafi zapewnić. Co prawda jest skuteczny, ale często popełnia błędy a na wysokiej sobie też tak średnio radzi.
kamil1999 pisze: 8 lut 2022, o 11:41 Berger mnie też nie przekonuje. We Włoszech był to taki al rounder, który nie odstawał w ataku a tu często właśnie odstaje. W przyjęciu teżdaleko mu do takiego Andringi.
kamil1999 pisze: 8 lut 2022, o 11:41 Zresztą Faryna też nie gra tego co się po nim można było spodziewać.
Trudno się nie zgodzić ale mam wrażenie, że błędnie (w mojej opinii rzecz jasna) ograniczyłeś się do samych skrzydłowych, gdy przecież łączy ich jedna osoba - Droszyński. Dla mnie ten ostatni mocno ogranicza swoją grą skrzydła (powolne, nierzadko niedokładne piłki). Te bolączki najmniej widać na środku i to też się klei z tym co napisałeś. Co do libero - gdy któryś z nich gra obok Bergera i Rusina, jest w komfortowej sytuacji i łatwiej mu się dobrze prezentować w elemencie przyjęcia. Reasumując jednak, w Radomiu nie ma z czego rzeźbić przy dotychczasowym sypaczu, Droszyński ustawia poziom sufitu, a że drużyna to naczynia połączone, nie można go (zwłaszcza jako sypacza) pominąć. Oczywiście najtrudniej jest wymiernie ocenić rozgrywającego, także nie mogę tego jednoznacznie wykazać, po prostu myślę, że to Droszyński, a nie skrzydłowi robi za hamulcowego.

Co do Rusina, to chłop zapewnia zagrywkę, przyjęcie, obronę i potrafi dołożyć swoje w ataku. A wzrost? Sam w sobie nie ma znaczenia. Niech się inni tym martwią. Firszt za to niech zejdzie z ławki i gdzieś pogra. W I lidze, w Belgii, gdziekolwiek. Ławka to samobójstwo dla niego.
Zapewne masz sporo racji. Nie wiem czy wszystko bym zwalał na rozgrywającego bo choć to bardzo ważna pozycja to zbyt często i łatwo zwala się winę na sypacza, choć jaki jest koń to każdy widzi. Kędzierski to najsłabszy rozgrywający ligi. Przede wszystkim razi u niego niedokładność. Rzeczywiście to może być największy problem Radomia. Ale wydaje się, że tego problemu nie będzie już na szczęście w następnym sezonie.

PS. To Kędzierski, ale dokładność ma rzeczywiście podobną do Droszyńskiego
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

united pisze: 8 lut 2022, o 13:40 @up

Z całą pewnością miałeś na myśli Kędzierskiego.
Tak, dodałem edycję i dziękuję za zwrócenie uwagi, może dzięki temu kiedyś wreszcie przestanę ich mylić bo mi jest już naprawdę za to wstyd.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Siekier »

Będę miał możliwość porozmawiania z Pawłem Rusinem. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania do skrzydłowego Czarnych, dajcie mi znać w poście albo w DM.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Kiepski »

To spytaj się, czy coś z transferem do Sovii jest na rzeczy.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Kiepski pisze: 18 lut 2022, o 08:15 To spytaj się, czy coś z transferem do Sovii jest na rzeczy.
Tak, na pewno udzieli takiej odpowiedzi w połowie sezonu :D swoją drogą jeżeli chodzi o ruchy radomskie, to moim zdaniem nie napawa optymizmem fakt, że chyba jest to jedyny klub z dołu, o którym żadnych ruchów/plotek nie słychać. Nawet o Suwałkach coś się przewijało, nie mówiąc o Lublinie i Nysie, Katowice przedłużają, o Lubinie też np. o Pająku mówiono. Gdańsk również się przewija. A w Radomiu - cisza (ewentualnie słychać kogo ktoś podprowadził, jak z Kędzierskim czy wspomnianym Rusinem).

Więc albo dobrze w Radomiu kryją oferty (w co wątpię), albo ciągle kleją budżet, co nie napawa wielkim optymizmem, bo gdy w końcu skleją to już nie będzie z czego budować.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: dmak1 »

Streeter pisze: 18 lut 2022, o 08:23
Kiepski pisze: 18 lut 2022, o 08:15 To spytaj się, czy coś z transferem do Sovii jest na rzeczy.
Tak, na pewno udzieli takiej odpowiedzi w połowie sezonu :D swoją drogą jeżeli chodzi o ruchy radomskie, to moim zdaniem nie napawa optymizmem fakt, że chyba jest to jedyny klub z dołu, o którym żadnych ruchów/plotek nie słychać. Nawet o Suwałkach coś się przewijało, nie mówiąc o Lublinie i Nysie, Katowice przedłużają, o Lubinie też np. o Pająku mówiono. Gdańsk również się przewija. A w Radomiu - cisza (ewentualnie słychać kogo ktoś podprowadził, jak z Kędzierskim czy wspomnianym Rusinem).

Więc albo dobrze w Radomiu kryją oferty (w co wątpię), albo ciągle kleją budżet, co nie napawa wielkim optymizmem, bo gdy w końcu skleją to już nie będzie z czego budować.

Streeter
Gneralnie poza zeszłym rokiem, kiedy dosyć szybko wyszło o zaciągu będzińskim to zazwyczaj plotki z Radomia wychodziły dosyć skąpo, zwłaszcza jeżeli chodzi o transfery zagraniczne. Nawet w zeszłym sezonie o Bergerze to tak naprawdę dopiero z oficjalnego ogłoszenia się dowiedzieliśmy. Słuchając jednak wywiadu z nowym prezesem Czarnych to faktycznie przyznał, że mają jeden z najniższych budżetów w lidze i będą się skupiać na zespole walczaków, co może spowodować pewne ryzykowne ruchy transferowe. Nie wiem dokładnie co to oznacza, ale wygląda że będzie lepienie z tego co zostało. Dla Radomia zwiększenie limitów do 4 obcokrajowców może być zbawienne bo ze ściąganiem dobrych polaków to pewnie będzie problem. Osobiście myślę (żadnych dowodów nie mam), że będą chcieli zatrzymać Lemańskiego (który się odbudował) oraz Masłowskiego (który gra niezły sezon). Może być potrzeba jednego polaka, a resztę można oprzeć na obcokrajowcach. W ostateczności może będą chcieli zatrzymać Farynę, chociaż akurat on gra bardzo słaby sezon.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

No właśnie gdzieś się natknąłem przed chwilą na wypowiedź, że chcieliby mieć w Radomiu taki budżet jak we Lwowie ;) co prawda nie wiem jaki budżet posiada Lwów, ale taka informacja raczej nie brzmi zbyt optymistycznie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Dejwu
Posty: 308
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:42
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Dejwu »

Streeter pisze: 18 lut 2022, o 09:31 No właśnie gdzieś się natknąłem przed chwilą na wypowiedź, że chcieliby mieć w Radomiu taki budżet jak we Lwowie ;) co prawda nie wiem jaki budżet posiada Lwów, ale taka informacja raczej nie brzmi zbyt optymistycznie.

Streeter
Z tego co mówił Kamil Skladowski w Szóstym Secie to Lwów ma mieć bardzo solidny budżet i teoretycznie skład na papierze na miejsca 7-8.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Dejwu pisze: 18 lut 2022, o 09:53 Z tego co mówił Kamil Skladowski w Szóstym Secie to Lwów ma mieć bardzo solidny budżet i teoretycznie skład na papierze na miejsca 7-8.
Oby tak było, jak już mają grać w PlusLidze to niech będą jakąś wartością, a nie Będzin gawari pa ruski :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 18 lut 2022, o 10:39
Dejwu pisze: 18 lut 2022, o 09:53 Z tego co mówił Kamil Skladowski w Szóstym Secie to Lwów ma mieć bardzo solidny budżet i teoretycznie skład na papierze na miejsca 7-8.
Oby tak było, jak już mają grać w PlusLidze to niech będą jakąś wartością, a nie Będzin gawari pa ruski :D

Streeter
Przecież to oczywiste, że jak zostali dopuszczenii do polskiej ligi to muszą być ta wartością dodaną i że nie ma co kierować się ich obecnym składem skoro teraz grają w pół amatorskiej lidze. Nie muszą budować tam dream teamów. Poza tym by ściągnąć gwiazdy to musieli by teraz wydać znacznie więcej niż takie polskie kluby. Gra w polskiej lidze to dla nich na ewno znaczne ułatwienie w kwestii budowania składu i szukania sponsorów i można się spodziewać, że ciekawą drużynę stworzą.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 18 lut 2022, o 10:57 Przecież to oczywiste, że jak zostali dopuszczenii do polskiej ligi to muszą być ta wartością dodaną i że nie ma co kierować się ich obecnym składem skoro teraz grają w pół amatorskiej lidze. Nie muszą budować tam dream teamów. Poza tym by ściągnąć gwiazdy to musieli by teraz wydać znacznie więcej niż takie polskie kluby. Gra w polskiej lidze to dla nich na ewno znaczne ułatwienie w kwestii budowania składu i szukania sponsorów i można się spodziewać, że ciekawą drużynę stworzą.
No tak, nawet za te same pieniądze łatwiej ściągnąć dowolnego siatkarza do Polski niż na Ukrainę, choćby ze względów, o których wspominał Szalpuk w wywiadzie (pisałem o tym w temacie ligi ukraińskiej).

Wracając do Radomia, może rzeczywiście mało się o niektórych ruchach mówiło w poprzednich latach, ale jednak się mówiło - zwłaszcza o tych polskich. Całkowita cisza moim zdaniem nie wróży nic dobrego. Obym się mylił, bo jeszcze całkiem niedawno w Radomiu budowano przyjemne dla oka drużyny, a obawiam się, że podobny skład jak obecny w przyszłym roku może nie wystarczyć do utrzymania (no chyba że Suwałki zbudują coś gorszego, ale wątpię).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Siekier »

A coś oprócz tematu Sovii chcecie, żebym spytał :) ?
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orduna »

Siekier pisze: 18 lut 2022, o 11:26 A coś oprócz tematu Sovii chcecie, żebym spytał :) ?
1.Jako doświadczonego zawodnika z boisk pierwszoligowych spytaj go czy duża jest różnica poziomów pomiędzy 1Ligą a +Ligą i w jakich elementach jest ona największa np.(przygotowanie fizyczne, taktyka).
2. Czy ze względu na swój wzrost próbował grać na innych pozycjach, czy od zawsze chciał być przyjmującym.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Ile razy usłyszał, że przez swój wzrost nie zaistnieje w siatkówce i kiedy ostatni raz to było.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 18 lut 2022, o 11:11

No tak, nawet za te same pieniądze łatwiej ściągnąć dowolnego siatkarza do Polski niż na Ukrainę, choćby ze względów, o których wspominał Szalpuk w wywiadzie (pisałem o tym w temacie ligi ukraińskiej).

Wracając do Radomia, może rzeczywiście mało się o niektórych ruchach mówiło w poprzednich latach, ale jednak się mówiło - zwłaszcza o tych polskich. Całkowita cisza moim zdaniem nie wróży nic dobrego. Obym się mylił, bo jeszcze całkiem niedawno w Radomiu budowano przyjemne dla oka drużyny, a obawiam się, że podobny skład jak obecny w przyszłym roku może nie wystarczyć do utrzymania (no chyba że Suwałki zbudują coś gorszego, ale wątpię).

Streeter
Przyjście Bednaruka to chyba był zły omen bo gość się tam pojawia gdzie sąproblemy finansowe:)
Zobaczymy. Pewnie nie będzie tak źle jak z Będzinem czy Bydgoszczą, ale zapewne nie nawiążą do tych lat z Fornalem, Żalińskim czy Vinciciem.
IMO powinni inwestować w takich wyróżniających się no namów jak ten wspomniany tutaj Gueye, który jest jednym z najlepszych środkowych we Francji a nie jest to znane nazwisko.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

No na pewno lepszy kierunek niż Berger. Nie wiem co prawda ile on ma kontraktu, ale patrząc po historii klubowej może mieć największy w ekipie, a czy najwięcej wnosi? Śmiem wątpić. Generalnie problem z zakontraktowaniem gracza typu Bergera (w sensie już dość dobrze po 30) jest taki, że co najwyżej zagra podobnie jak w poprzednim klubie, albo gorzej, a kasowo swoje trzeba zapłacić, bo zawodnik doświadczony. W przypadku klubów średnich budżetowo, jak Radom, szedłbym właśnie w te "no-name'y", bo sportowo wcale nie musi wyjść gorzej, a zawsze jest szansa że się rozwinie i pociągnie grę. Trochę wyżej niż pułap Radomia pewnie, ale przecież przed sezonem też mało kto się spodziewał, że TJ aż tak odpali w Olsztynie. To jest właśnie profit zakupu młodszego zawodnika względem starszego. Choć oczywiście nie zawsze to wyjdzie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: dezerter »

Siekier pisze: 18 lut 2022, o 11:26 A coś oprócz tematu Sovii chcecie, żebym spytał :) ?
A po co pytać o klub w którym nie zagra? Twitter mówi, że przedłużył z Radomiem. 8-)
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Siekier »

Temat Resovii był, ale się szybko urwał. A info o tym, że zagra w Radomiu to ja podałem po rozmowie z nim.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Siekier »

Wywiad z Pawłem Rusinem - o obecnej formie, co poprawić w grze, jak dbać o nogi przy takim wyskoku - https://www.youtube.com/watch?v=LCfV8NUTToE
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Patrol035 »

Gratulacje dla radomskiej drużyny! Dokonali tego co nie udało się Jastrzębskiemu, Warszawie czy Skrze. I to w dodatku za pełną pulę!
Semper fidelis
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: niepoinformowany »

Nie mogłem niestety dziś oglądać. Wynik - miód na me serce, a MVP Paweł Rusin to już w ogóle pełnia szczęścia. Brawo.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Kiepski »

Cieszy zwycięstwo Czarnych, a i spowoduje że Zaksa nie może jeszcze być pewna pierwszego miejsca. Zaksa myślała, że będzie spacerek, ewidentnie mieli problemy z koncentracją. W Czarnych lepiej grają zawodnicy drugiego planu niż Ci co mieli mieć pierwszy skład. Nawet wczoraj wykorzystał swoją szansę można powiedzieć Firszt (chciałoby się powiedzieć wreszcie). Rusin i Gąsior także bardzo dobrze, no i Parkinson nie pierwszy mecz pokazał, że jest środkowym, którego zostawiłbym chętnie na przyszły sezon. Pozostali obcokrajowcy do wymiany, szkoda na nich kasy. Z atakujących zostawiłbym Gąsiora i do niego próbował ściągnąć innego atakującego, Faryna na pierwszego w Pluslidze to chyba za wysokie progi dla niego, zdarzają mu się pojedyncze mecze ok, ale to za mało.
PS. Jak Kędzierski odchodzi (i bardzo dobrze) ja bym się na miejscu Czarnych zainteresował Ropretem. Myślę, że byłby w zasięgu finansowym, gra obecnie chyba we Francji.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

Kiepski pisze: 3 mar 2022, o 08:02 Cieszy zwycięstwo Czarnych, a i spowoduje że Zaksa nie może jeszcze być pewna pierwszego miejsca. Zaksa myślała, że będzie spacerek, ewidentnie mieli problemy z koncentracją. W Czarnych lepiej grają zawodnicy drugiego planu niż Ci co mieli mieć pierwszy skład. Nawet wczoraj wykorzystał swoją szansę można powiedzieć Firszt (chciałoby się powiedzieć wreszcie). Rusin i Gąsior także bardzo dobrze, no i Parkinson nie pierwszy mecz pokazał, że jest środkowym, którego zostawiłbym chętnie na przyszły sezon. Pozostali obcokrajowcy do wymiany, szkoda na nich kasy. Z atakujących zostawiłbym Gąsiora i do niego próbował ściągnąć innego atakującego, Faryna na pierwszego w Pluslidze to chyba za wysokie progi dla niego, zdarzają mu się pojedyncze mecze ok, ale to za mało.
PS. Jak Kędzierski odchodzi (i bardzo dobrze) ja bym się na miejscu Czarnych zainteresował Ropretem. Myślę, że byłby w zasięgu finansowym, gra obecnie chyba we Francji.
Zgadzam się z tym co piszesz. Do tych już podpisanych (Rusin, Leman, Ostrowski) postarałbym się dopisać Parkinsona, Masłowskiego i Gąsiora, a z resztą składu można się bawić.

Ropret jest bardzo prawdopodobny. Podobno kluby z plusligi są nim zainteresowane, a każdy poza Nysą i Radomiem już jest ugadany z rozgrywającym na następny sezon. Też uważam, że to bardzo dobry wybór. Osobiście marzy mi się Sanchez, ale on podobno już ugadany z Suwałkami.

Zastanawiam się, czy trzeci slot na obcokrajowca lepiej przeznaczyć na przyjmującego, czy atakującego... Jeśli wzięlibyśmy przyjmującego to o dziwo zostawiłbym Ademara jako zmiennika. Ze swoją zagrywką i ofensywnym potencjałem sprawdziłby się jako joker.
Ostatnio zmieniony 3 mar 2022, o 08:35 przez Orzi, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Kiepski »

Sytuacja kadrowa robi się w Czarnych nieciekawa, dobrze ostatnio się spisujący Gąsior wypada do końca sezonu. Przy Farynie, który jeden dobry mecz przeplata dwoma kiepskimi następnymi występami robi się spory problem. Ponadto na kilka meczy wypada Ademar, nie wiadomo co z Kędzierskim, wraca ponoć Berger. Wcześniej wypadli na dłuższy czas Ostrowski i Nowak (a wiele sobie obiecywałem po tym sezonie w jego wykonaniu). Albo Czarnych prześladuje duży pech, albo coś z przygotowaniem fizycznym nie tak jest.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Na przyszły sezon tak bym to widział:
Libero: Masło, Nowowsiak
Przyjęcie: Firszt, Rusin i 2 transfery (może ktoś z ligi: Ferens/Waliński/Orczyk/Depowski + jakiś mocny zagraniczny)
Atak: jeden na ławkę z pary Gąsior/Faryna i 1 transfer (chętnie zgarnąłbym Jarosza/Malinowskiego/Buckiego/Superlaka/Bołądź chyba nieosiągalny)
Rozegranie: Nowak + zagraniczny (Ropret idealny)
Środek: Ostrowski, Sadkowski, Leman i Parkinson (o ile nie trafi się mocniejszy w podobnej cenie)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Kiepsko zapowiada się Radom na przyszły rok... Więcej słychać o odejściach niż przyjęciach, do tego ten Nawrocki, co raczej z drużyny wyciśnie mniej niż więcej... Już lepiej byłoby tego Bednaruka zostawić. Jak nie awansuje do PlusLigi Będzin albo Bielsko i nie zbudują takiej ekipy jak budowali za poprzednimi okazjami do gry PlusLidze, to może być w przyszłym sezonie ciężko o utrzymanie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Paragon pisze: 9 mar 2022, o 20:17 Na przyszły sezon tak bym to widział:
Libero: Masło, Nowowsiak
Przyjęcie: Firszt, Rusin i 2 transfery (może ktoś z ligi: Ferens/Waliński/Orczyk/Depowski + jakiś mocny zagraniczny)
Atak: jeden na ławkę z pary Gąsior/Faryna i 1 transfer (chętnie zgarnąłbym Jarosza/Malinowskiego/Buckiego/Superlaka/Bołądź chyba nieosiągalny)
Rozegranie: Nowak + zagraniczny (Ropret idealny)
Środek: Ostrowski, Sadkowski, Leman i Parkinson (o ile nie trafi się mocniejszy w podobnej cenie)
Z pogłosek transferowych:
Waliński,Orczyk podobno Trefl
Depowski Ślepsk? Nie pamiętam, ale też już podobno gdzieś został klepnięty (?)
Superlak chyba do Friedrischafen idzie?
Jarosz zostaje w Katowicach
Bołądź będzie grać w Treflu

Według mnie Radom powinien wyjąć Malinowskiego. W bloku za dużo nie daje, ale za to potrafi grać naprawdę dobrze w ataku i ma bardzo mocną zagrywkę. Bucki to raczej nie jest ten poziom, by grać regularnie jako pierwszy atakujący w PlusLidze.

Z polskich atakujących, których można klepnąć na nowy sezon to chyba: Schulz,Malinowski,Sasak(?), nie wiem, może Bartosz Filipiak i Michał Filip? Chociaż ten drugi podobno rozegrał się w Turcji i pewnie tam będzie się chciał ułożyć. Także Malinowski to dobra opcja dla Radomia, jeśli nie będą sondować zatrudnienia kogoś z zagranicy.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Problem, że i z obecnego składu ciężko kogoś jako bazę zostawić. Ja pokusilbym się o zostawienie Masłowskiego, Lemańskiego i Rusina. A reszta raczej do wymiany.

Jednak jak już wspominałem najbardziej obawiam się tego, że w pierwszej części sezonu Radom ma prowadzić Nawrocki (bo w drugiej już pewnie nie będzie :D). Biorąc pod uwagę jego wyczyny niegdyś w Skrze, a później w kadrze kobiet i Chemiku, to wyciśnie z Radomia z jakieś 40%. Więc jeżeli skład będzie się opierał o zawodników zbliżonych poziomem do obecnych, to ciężko mi patrzeć na to w sposób optymistyczny.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: lukecik »

Szary Wilk pisze: 28 mar 2022, o 10:07 Z pogłosek transferowych:
Waliński,Orczyk podobno Trefl
Depowski Ślepsk? Nie pamiętam, ale też już podobno gdzieś został klepnięty (?)
Superlak chyba do Friedrischafen idzie?
Jarosz zostaje w Katowicach
Bołądź będzie grać w Treflu

Według mnie Radom powinien wyjąć Malinowskiego. W bloku za dużo nie daje, ale za to potrafi grać naprawdę dobrze w ataku i ma bardzo mocną zagrywkę. Bucki to raczej nie jest ten poziom, by grać regularnie jako pierwszy atakujący w PlusLidze.

Z polskich atakujących, których można klepnąć na nowy sezon to chyba: Schulz,Malinowski,Sasak(?), nie wiem, może Bartosz Filipiak i Michał Filip? Chociaż ten drugi podobno rozegrał się w Turcji i pewnie tam będzie się chciał ułożyć. Także Malinowski to dobra opcja dla Radomia, jeśli nie będą sondować zatrudnienia kogoś z zagranicy.
Waliński wraca do Zawiercia, a Malinowski idzie do Lublina.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”