Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Kiepski »

Gasior pokazał że potrafi wejść i coś wnieść pozytywnego do gry Czarnych. Na drugiego jak najbardziej. Pytanie kto za Farynę, niestety Bociek ostatnio mnie przekonuje i potrzebny jest lepszy na młota, żeby obronić się przed spadkiem. Ale najważniejsze to ustrzec się przed "złem" jakim byłoby zatrudnienie wuefisty Jacusia. Mam nadzieję że głosy kibiców wybiły szefostwu Czarnych ten głupi pomysł.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Kiepski pisze: 22 kwie 2022, o 13:43 Gasior pokazał że potrafi wejść i coś wnieść pozytywnego do gry Czarnych. Na drugiego jak najbardziej. Pytanie kto za Farynę, niestety Bociek ostatnio mnie przekonuje i potrzebny jest lepszy na młota, żeby obronić się przed spadkiem. Ale najważniejsze to ustrzec się przed "złem" jakim byłoby zatrudnienie wuefisty Jacusia. Mam nadzieję że głosy kibiców wybiły szefostwu Czarnych ten głupi pomysł.
Gąsior na drugiego ok, dobra zagrywka, coś zawsze skończy, robi dobrą szatnię, ale na jedynkę Bociek to marnie... oby znaleźli kogoś mocniejszego, jak Bociek to wolałbym zatrzymać Farynę i niech się uzupełniają.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Bez przesady, Bociek gorzej od Faryny z tego sezonu nie zagra. A są i jakieś niewielkie szanse, że lepiej.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Streeter pisze: 22 kwie 2022, o 21:20 Bez przesady, Bociek gorzej od Faryny z tego sezonu nie zagra. A są i jakieś niewielkie szanse, że lepiej.

Streeter
Tu chodzi, aby nie tylko gorzej nie zagrać, ale zdecydowanie lepiej, a Bociek nie brzmi zbyt dobrze na jedynkę. Dlatego jak Bociek to wolałbym zostawić Farynę zamiast Gąsiora.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

No z tym się zgodzę, też wielkiej poprawy się jednak nie spodziewam. Swoją drogą ciekawe gdzie dziś byłby Bociek gdyby nie te problemy ze zdrowiem. Po powrocie to już w zasadzie nigdy nie był ten zawodnik, co tłukł w Częstochowie czy Kędzierzynie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Za Ewą Mac:

Podobno Jakub Skrajny z trzecioligowej Iskry Warszawa zagra w Czarnych Radom 😎

Istnieje tu ktoś kto śledzi poczynania Iskry Warszawa i jest w stanie cokolwiek napisać o takim człowieku? :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

Pod Jej postem ktoś pisał, że Skoczek z dobrym serwem. Jak to się przełoży na Plusligę nie wiem, ale coś musi chłopak że sobą prezentować, skoro skauci go od razu z trzeciej ligi wyciągają na salony.

Także za Ewą Mac - są prowadzone rozmowy z, Tahtem. Robimy Estońską kolonię w Radomiu xd. Ciekawy czy trzeci gracz też będzie Estonczykiem
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Orzi pisze: 23 kwie 2022, o 14:18 Pod Jej postem ktoś pisał, że Skoczek z dobrym serwem. Jak to się przełoży na Plusligę nie wiem, ale coś musi chłopak że sobą prezentować, skoro skauci go od razu z trzeciej ligi wyciągają na salony.

Także za Ewą Mac - są prowadzone rozmowy z, Tahtem. Robimy Estońską kolonię w Radomiu xd. Ciekawy czy trzeci gracz też będzie Estonczykiem
Rusin,Ademar,Taht,Skrajny, mówiono o Łukasiku. Kto tam będzie przyjmował? Na rozegraniu ma być Woicki, który w tym sezonie schodząc po kilku akcjach na podwójnej zmianie wyglądał jak po rozegraniu 6 setów na przewagi. To jest chyba sabotaż.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Akurat Taht to byłby świetny ruch dla Radomia. Nawet z Rusinem obok powinno to wyglądać fajnie (pomijając że byłoby to pewnie najniższe lewe w lidze).

A propos szukania po trzeciej lidze to bardziej niż geniuszostwa skautów obawiałbym się jednak, że chodzi o znalezienie kogoś za półdarmo na czwartego. Oczywiście może to nie być całkiem zły pomysł - czwarty przyjmujący w skali sezonu bez kontuzji raczej wiele grać nie musi, a jak umie kopnąć zagrywką czy przytrzymać przyjęcie to może być - a pieniądze lepiej zainwestować choćby we wspomnianego Tahta.

@miro1905
Ademar zostaje? Mam nadzieję, że nie... ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

Streeter pisze: 23 kwie 2022, o 14:26 Akurat Taht to byłby świetny ruch dla Radomia. Nawet z Rusinem obok powinno to wyglądać fajnie (pomijając że byłoby to pewnie najniższe lewe w lidze).

A propos szukania po trzeciej lidze to bardziej niż geniuszostwa skautów obawiałbym się jednak, że chodzi o znalezienie kogoś za półdarmo na czwartego. Oczywiście może to nie być całkiem zły pomysł - czwarty przyjmujący w skali sezonu bez kontuzji raczej wiele grać nie musi, a jak umie kopnąć zagrywką czy przytrzymać przyjęcie to może być - a pieniądze lepiej zainwestować choćby we wspomnianego Tahta.

@miro1905
Ademar zostaje? Mam nadzieję, że nie... ;)

Streeter
Pewnie masz rację, ale może być trochę jednego, a trochę drugiego. Spośród wszystkich budżetowych graczy wybrali akurat jego ;)

I zgadzam się. Biedni jesteśmy w Radomiu, to trzeba oszczędnie gospodarować gotówką. Trochę nas, w sensie miasto Radom, chyba przerosło finansowanie czterech druzyn w najwyższych klasach rozgrywkowych. No ale, koszykarze polecieli z Energa Basket Ligi, to może niektórzy sponsorzy przychylniej spojrzą na Czarnych. Chociaż obecnie piłkarze z Radomiaka są najbardziej gorącym towarem.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Btw. zawsze jak zaglądam w tabelę Ekstraklasy to niszczy mnie logo Radomiaka :D

Na każdym poziomie budżetu najważniejsze jest wydać go mądrze. Tak śledząc tą "nowożytna" historię Czarnych, to na początku robili bardzo fajne ruchy, w tym sezonie i w tamtym trochę średnio to wyszło. Oczywiście budżet budżetem, ale i w tym sezonie w cenie Faryny, Ademara i Bergera można było spokojnie znaleźć lepszych zawodników. Grunt to ogarnąć dobre ruchy w granicach swoich pieniędzy.

Z oceną tego Skrajnego poczekajmy na całą linię przyjęcia. Jeżeli będzie fajna dwójka wyjściowa i jako trzeci ktoś, kto może wejść w razie problemów, to myślę że spokojnie można na czwartego postawić takiego chłopaka. W końcu rok temu taki Pasiński też wchodził głównie na zagrywkę, a podejrzewam że był sporo droższy od kolegi z Iskry.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orduna »

Streeter pisze: 23 kwie 2022, o 13:58 Za Ewą Mac:

Podobno Jakub Skrajny z trzecioligowej Iskry Warszawa zagra w Czarnych Radom 😎

Istnieje tu ktoś kto śledzi poczynania Iskry Warszawa i jest w stanie cokolwiek napisać o takim człowieku? :D

Streeter
Ohoho mój były klub ;) mieliśmy Marcina Nowaka z Plusligi ale że w drugą stronę ktoś pójdzie to się nie spodziewałem. Skrajny to taki gościu typie Tahta w sumie, wiadomo trzeba brać poprawkę że to 3 liga ale serwis dobry(jak na 3 ligę to nawet świetny), przyjęcie słabe, atak dynamiczny.
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

Streeter pisze: 23 kwie 2022, o 17:28 Btw. zawsze jak zaglądam w tabelę Ekstraklasy to niszczy mnie logo Radomiaka :D

Na każdym poziomie budżetu najważniejsze jest wydać go mądrze. Tak śledząc tą "nowożytna" historię Czarnych, to na początku robili bardzo fajne ruchy, w tym sezonie i w tamtym trochę średnio to wyszło. Oczywiście budżet budżetem, ale i w tym sezonie w cenie Faryny, Ademara i Bergera można było spokojnie znaleźć lepszych zawodników. Grunt to ogarnąć dobre ruchy w granicach swoich pieniędzy.

Z oceną tego Skrajnego poczekajmy na całą linię przyjęcia. Jeżeli będzie fajna dwójka wyjściowa i jako trzeci ktoś, kto może wejść w razie problemów, to myślę że spokojnie można na czwartego postawić takiego chłopaka. W końcu rok temu taki Pasiński też wchodził głównie na zagrywkę, a podejrzewam że był sporo droższy od kolegi z Iskry.

Streeter
Berger na papierze wydawał się fajny, no ale wyszło jak wyszło. Faryna i Brazylijczyk, cóż... Może trener Bednaruk myślał, że w lepszym otoczeniu pokażą więcej, ale sezon zakończyli jako rezerwowi. Ademar w sumie jako rezerwowy nawet mógłby zostać, bo potrafi zrobić prawdziwe petardy na zagrywce. No ale, nie wiem czy się opłaca patrząc na gaże i limity.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Orzi pisze: 23 kwie 2022, o 17:38
Streeter pisze: 23 kwie 2022, o 17:28 Btw. zawsze jak zaglądam w tabelę Ekstraklasy to niszczy mnie logo Radomiaka :D

Na każdym poziomie budżetu najważniejsze jest wydać go mądrze. Tak śledząc tą "nowożytna" historię Czarnych, to na początku robili bardzo fajne ruchy, w tym sezonie i w tamtym trochę średnio to wyszło. Oczywiście budżet budżetem, ale i w tym sezonie w cenie Faryny, Ademara i Bergera można było spokojnie znaleźć lepszych zawodników. Grunt to ogarnąć dobre ruchy w granicach swoich pieniędzy.

Z oceną tego Skrajnego poczekajmy na całą linię przyjęcia. Jeżeli będzie fajna dwójka wyjściowa i jako trzeci ktoś, kto może wejść w razie problemów, to myślę że spokojnie można na czwartego postawić takiego chłopaka. W końcu rok temu taki Pasiński też wchodził głównie na zagrywkę, a podejrzewam że był sporo droższy od kolegi z Iskry.

Streeter
Berger na papierze wydawał się fajny, no ale wyszło jak wyszło. Faryna i Brazylijczyk, cóż... Może trener Bednaruk myślał, że w lepszym otoczeniu pokażą więcej, ale sezon zakończyli jako rezerwowi. Ademar w sumie jako rezerwowy nawet mógłby zostać, bo potrafi zrobić prawdziwe petardy na zagrywce. No ale, nie wiem czy się opłaca patrząc na gaże i limity.
Jest gdzieś opcja podejrzeć gaże siatkarzy?
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Orzi pisze: 23 kwie 2022, o 17:38 Berger na papierze wydawał się fajny, no ale wyszło jak wyszło.
No tutaj pełna zgoda. Przed sezonem każdy raczej oceniał ruch jako pozytywny (zresztą podobnie było z przyjściem Loha do Radomia - wydawało się, że na drugą połowę ligi to będzie świetny zawodnik). Niestety wyszło jak wyszło. Natomiast odnośnie Faryny i Ademara miałem mieszane uczucia - niby były to najjaśniejsze punkty Będzina, ale jednak były to punkty Będzina, który grał dosyć mizernie.

Najbardziej niepokoi mnie pozycja trenera. Z jednej strony Bednaruk poprzeczki nawet nie zawiesił, tylko położył na ziemii, ale Nawrocki to człowiek który może wziąć tą poprzeczkę i zakopać pod ziemią.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

Streeter pisze: 23 kwie 2022, o 18:39
Orzi pisze: 23 kwie 2022, o 17:38 Berger na papierze wydawał się fajny, no ale wyszło jak wyszło.
No tutaj pełna zgoda. Przed sezonem każdy raczej oceniał ruch jako pozytywny (zresztą podobnie było z przyjściem Loha do Radomia - wydawało się, że na drugą połowę ligi to będzie świetny zawodnik). Niestety wyszło jak wyszło. Natomiast odnośnie Faryny i Ademara miałem mieszane uczucia - niby były to najjaśniejsze punkty Będzina, ale jednak były to punkty Będzina, który grał dosyć mizernie.

Najbardziej niepokoi mnie pozycja trenera. Z jednej strony Bednaruk poprzeczki nawet nie zawiesił, tylko położył na ziemii, ale Nawrocki to człowiek który może wziąć tą poprzeczkę i zakopać pod ziemią.

Streeter
Ja nadal mam nadzieję, że On po prostu nie umiał pracować z kobietami, a z facetami sobie poradzi jak w czasach Skry.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Orzi pisze: 23 kwie 2022, o 19:40 Ja nadal mam nadzieję, że On po prostu nie umiał pracować z kobietami, a z facetami sobie poradzi jak w czasach Skry.
Przecież on w Skrze Wlazłego postawił na przyjęcie, ściągnął Calę którym nie grał i Vincicia, co potem ratowali bodajże Woicki z Boninfante i na koniec zajęli piąte miejsce, co wtedy było w ogóle nie do pomyślenia. Jak tak samo sobie poradzi w Radomiu, to naprawdę współczuję kibicom Radomia. Zresztą u kobiet na kadrze też się upierał na granie atakującą na przyjęciu. Także co najwyżej weźmie z Gąsiora albo Boćka zrobi przyjmującego :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Orzi pisze: 23 kwie 2022, o 14:18 Pod Jej postem ktoś pisał, że Skoczek z dobrym serwem. Jak to się przełoży na Plusligę nie wiem, ale coś musi chłopak że sobą prezentować, skoro skauci go od razu z trzeciej ligi wyciągają na salony.

Także za Ewą Mac - są prowadzone rozmowy z, Tahtem. Robimy Estońską kolonię w Radomiu xd. Ciekawy czy trzeci gracz też będzie Estonczykiem
Jeśli miałby być 3 estończyk to widziałbym powrót do PL Teppana
Juhkami też miał fajne momenty we francuskiej i w LM w Fryderykach.

Taht to jak na Radom byłby świetny ruch. Mega niedoceniany zawodnik. W bardzo mocnym swego czasu Cuprum był liderem razem z Kaczmarkiem no i obecnie jest chyba najlepszą "3" w lidze. Bo Szymura w tym sezonie chyba mniej równy. Zwłaszcza w ataku.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

kamil1999 pisze: 24 kwie 2022, o 10:35
Orzi pisze: 23 kwie 2022, o 14:18 Pod Jej postem ktoś pisał, że Skoczek z dobrym serwem. Jak to się przełoży na Plusligę nie wiem, ale coś musi chłopak że sobą prezentować, skoro skauci go od razu z trzeciej ligi wyciągają na salony.

Także za Ewą Mac - są prowadzone rozmowy z, Tahtem. Robimy Estońską kolonię w Radomiu xd. Ciekawy czy trzeci gracz też będzie Estonczykiem
Jeśli miałby być 3 estończyk to widziałbym powrót do PL Teppana
Juhkami też miał fajne momenty we francuskiej i w LM w Fryderykach.

Taht to jak na Radom byłby świetny ruch. Mega niedoceniany zawodnik. W bardzo mocnym swego czasu Cuprum był liderem razem z Kaczmarkiem no i obecnie jest chyba najlepszą "3" w lidze. Bo Szymura w tym sezonie chyba mniej równy. Zwłaszcza w ataku.
Taht mega transfer, Masło git, Leman-Timo super środek, tylko kuleje para rozgrywający-atakujący, bo to chyba najważniejsze pozycje a najsłabsze w +lidze.
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

Paragon pisze: 24 kwie 2022, o 10:45
kamil1999 pisze: 24 kwie 2022, o 10:35
Orzi pisze: 23 kwie 2022, o 14:18 Pod Jej postem ktoś pisał, że Skoczek z dobrym serwem. Jak to się przełoży na Plusligę nie wiem, ale coś musi chłopak że sobą prezentować, skoro skauci go od razu z trzeciej ligi wyciągają na salony.

Także za Ewą Mac - są prowadzone rozmowy z, Tahtem. Robimy Estońską kolonię w Radomiu xd. Ciekawy czy trzeci gracz też będzie Estonczykiem
Jeśli miałby być 3 estończyk to widziałbym powrót do PL Teppana
Juhkami też miał fajne momenty we francuskiej i w LM w Fryderykach.

Taht to jak na Radom byłby świetny ruch. Mega niedoceniany zawodnik. W bardzo mocnym swego czasu Cuprum był liderem razem z Kaczmarkiem no i obecnie jest chyba najlepszą "3" w lidze. Bo Szymura w tym sezonie chyba mniej równy. Zwłaszcza w ataku.
Taht mega transfer, Masło git, Leman-Timo super środek, tylko kuleje para rozgrywający-atakujący, bo to chyba najważniejsze pozycje a najsłabsze w +lidze.
Nadal liczę, że Nowak wystrzeli, a atak no cóż... Może z tym Bockiem jeszcze nie jest przesądzone. Przy dwóch Estonczykach nadal mamy jeszcze jedno miejsce na obcokrajowca wolne
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: dmak1 »

Paragon pisze: 24 kwie 2022, o 10:45
kamil1999 pisze: 24 kwie 2022, o 10:35
Orzi pisze: 23 kwie 2022, o 14:18 Pod Jej postem ktoś pisał, że Skoczek z dobrym serwem. Jak to się przełoży na Plusligę nie wiem, ale coś musi chłopak że sobą prezentować, skoro skauci go od razu z trzeciej ligi wyciągają na salony.

Także za Ewą Mac - są prowadzone rozmowy z, Tahtem. Robimy Estońską kolonię w Radomiu xd. Ciekawy czy trzeci gracz też będzie Estonczykiem
Jeśli miałby być 3 estończyk to widziałbym powrót do PL Teppana
Juhkami też miał fajne momenty we francuskiej i w LM w Fryderykach.

Taht to jak na Radom byłby świetny ruch. Mega niedoceniany zawodnik. W bardzo mocnym swego czasu Cuprum był liderem razem z Kaczmarkiem no i obecnie jest chyba najlepszą "3" w lidze. Bo Szymura w tym sezonie chyba mniej równy. Zwłaszcza w ataku.
Taht mega transfer, Masło git, Leman-Timo super środek, tylko kuleje para rozgrywający-atakujący, bo to chyba najważniejsze pozycje a najsłabsze w +lidze.
Z tym Tahtem to jeszcze spokojnie, to tylko rozmowy. W zeszłym roku też się mówiło o jego przyjściu do Radomia i nic z tego nie wyszło. Jakiś czas temu mówiło się o zwiększeniu limitu obcokrajowców do 4 w związku z powiększeniem ligi i to akurat dla Czarnych mógłby być jedyny ratunek na sklecenie jakiegoś zespołu. Dla mnie największym problemem tego Zarządu jest to, że nie rozumieją roli/wpływu rozgrywającego na grę całego zespołu. Dwa sezonu w wykonaniu Kędzierskiego pokazały co to znaczy mieć jednego z najsłabszych rozgrywających w lidze, a my teraz mamy się pchać w Woickiego, który już jest na końcu kariery, bez bloku i zagrywki ... Praktycznie wszystkie zespoły z naszych rejonów tabeli postawiły na zagranicznych solidnych rozgrywających i im się to opłaciło. Nie życzę tego klubowi, ale chyba tylko spadek może odsunąć osoby obecnie ustalające skład od tego klubu. Czasami żałuję, że Prygiel nie został prezesem. Z jego znajmościami dało by się pewnie wyciągnąć ciekawszych zawodników.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Orzi pisze: 24 kwie 2022, o 12:01
Paragon pisze: 24 kwie 2022, o 10:45
kamil1999 pisze: 24 kwie 2022, o 10:35

Jeśli miałby być 3 estończyk to widziałbym powrót do PL Teppana
Juhkami też miał fajne momenty we francuskiej i w LM w Fryderykach.

Taht to jak na Radom byłby świetny ruch. Mega niedoceniany zawodnik. W bardzo mocnym swego czasu Cuprum był liderem razem z Kaczmarkiem no i obecnie jest chyba najlepszą "3" w lidze. Bo Szymura w tym sezonie chyba mniej równy. Zwłaszcza w ataku.
Taht mega transfer, Masło git, Leman-Timo super środek, tylko kuleje para rozgrywający-atakujący, bo to chyba najważniejsze pozycje a najsłabsze w +lidze.
Nadal liczę, że Nowak wystrzeli, a atak no cóż... Może z tym Bockiem jeszcze nie jest przesądzone. Przy dwóch Estonczykach nadal mamy jeszcze jedno miejsce na obcokrajowca wolne
Ciekawe, gdzie Sawicki idzie, bo ja chętnie bym mu dał szansę na trzeciego - kontrakt mniejszy niż Ademar, nie zajmuje limitu i ma papiery na dobre granie. Wtedy też robi się miejsce na atak z zagranicy, ale obawiam się, że na takiego sensownego nie wystarczy szekli, więc skończy się na Boćku.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: astronauta »

kamil1999 pisze: 24 kwie 2022, o 10:35 Taht to jak na Radom byłby świetny ruch. Mega niedoceniany zawodnik. W bardzo mocnym swego czasu Cuprum był liderem razem z Kaczmarkiem no i obecnie jest chyba najlepszą "3" w lidze. Bo Szymura w tym sezonie chyba mniej równy. Zwłaszcza w ataku.
W Cuprum liderem, ile to lat temu było? A stawiane go powyżej Szymury to siatkarska ignorancja, level 100.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

astronauta pisze: 24 kwie 2022, o 12:35
kamil1999 pisze: 24 kwie 2022, o 10:35 Taht to jak na Radom byłby świetny ruch. Mega niedoceniany zawodnik. W bardzo mocnym swego czasu Cuprum był liderem razem z Kaczmarkiem no i obecnie jest chyba najlepszą "3" w lidze. Bo Szymura w tym sezonie chyba mniej równy. Zwłaszcza w ataku.
W Cuprum liderem, ile to lat temu było? A stawiane go powyżej Szymury to siatkarska ignorancja, level 100.
Przeczytaj to co piszę jeszcze raz bo chyba nie przeczytałeś, że piszę tylko o tym sezonie. Szymura gdy grał to miał świetne wejścia, ale miał też wiele kiepskich wejść.
Może nie oglądałem każdego meczu Skry, ale oglądałem praktycznie każdy mecz JW
W Cuprum był liderem z 4 lub 5 lat temu, ale dalej będzie miał poniżej 30 bo wtedy był bardzo młody tak więc jakie to ma znaczenie? Nie można o nim mówić jak o jakimś emerycie
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

astronauta pisze: 24 kwie 2022, o 12:35 W Cuprum liderem, ile to lat temu było? A stawiane go powyżej Szymury to siatkarska ignorancja, level 100.
Szymura lepszy, ale Taht bardzo dobrze gra faktycznie w tym sezonie, nie widzę powodów dla których miałby nie powtórzyć formy z Cuprum.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: astronauta »

kamil1999 pisze: 24 kwie 2022, o 12:42
astronauta pisze: 24 kwie 2022, o 12:35
kamil1999 pisze: 24 kwie 2022, o 10:35 Taht to jak na Radom byłby świetny ruch. Mega niedoceniany zawodnik. W bardzo mocnym swego czasu Cuprum był liderem razem z Kaczmarkiem no i obecnie jest chyba najlepszą "3" w lidze. Bo Szymura w tym sezonie chyba mniej równy. Zwłaszcza w ataku.
W Cuprum liderem, ile to lat temu było? A stawiane go powyżej Szymury to siatkarska ignorancja, level 100.
Przeczytaj to co piszę jeszcze raz bo chyba nie przeczytałeś, że piszę tylko o tym sezonie. Szymura gdy grał to miał świetne wejścia, ale miał też wiele kiepskich wejść.
Może nie oglądałem każdego meczu Skry, ale oglądałem praktycznie każdy mecz JW
W Cuprum był liderem z 4 lub 5 lat temu, ale dalej będzie miał poniżej 30 bo wtedy był bardzo młody tak więc jakie to ma znaczenie? Nie można o nim mówić jak o jakimś emerycie
No właśnie przeczytałem bardzo uważnie i zdanie podtrzymuję. Sobie nie przypominam wielu kiepskich wejść Szymury.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Może Taht nie jest idealnym zawodnikiem, ale porównując go do Bergera z obecnego sezonu czy Ademara to jednak przepaść na plus na korzyść Tahta. Przypominam, że mówimy o zespole, który będzie obracał się raczej w dolnej części tabeli niż walczył o Mistrzostwo.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: astronauta »

Streeter pisze: 24 kwie 2022, o 12:51 Może Taht nie jest idealnym zawodnikiem, ale porównując go do Bergera z obecnego sezonu czy Ademara to jednak przepaść na plus na korzyść Tahta. Przypominam, że mówimy o zespole, który będzie obracał się raczej w dolnej części tabeli niż walczył o Mistrzostwo.
Streeter
I tam się idealnie nadaje. Na pewno nie do Top 4. A czy będzie lepszy od tej dwójki, to się okaże.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

astronauta pisze: 24 kwie 2022, o 12:57 I tam się idealnie nadaje. Na pewno nie do Top 4. A czy będzie lepszy od tej dwójki, to się okaże.
No i przecież ani w Resovii ani w Skrze nie był jako wiodąca postać tylko właśnie numer 3. A to że #Dikkoj gra jak gra i w każdym meczu Skry trzeba Tahta oglądać, to raczej nie wina Estończyka.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

Kontrakt przedłużyli także Maciek Nowowsiak i Sebastian Warda. Pierwszy to dobry ruch
Utalentowany libero i wychowanek. Sebastian, coś, zgaduję że zostaje jako budżetowa trójka, albo nawet czwórka gdy Ostrowski wróci po kontuzji. W takim wypadku Sadkowski chyba na ogranie do pierwszej ligi pójdzie.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”