Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orduna »

Jedyny sens tego ruchu upatruję w tym, że Borges jest tani, bo jak nie to kolejny strzał w stopę. Atak na poziomie Andringi, ale oczywiście nie przyjmuje i nie broni tak dobrze. Jeszcze Łukasik do tego hmmm, jeżeli zamiast Lwowa wejdzie Będzin z Barotim, Macionczykiem i Pietruczukiem to może być ciekawie.
Diomedea
Posty: 4239
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Paragon pisze: 6 cze 2022, o 13:49
Siekier pisze: 6 cze 2022, o 11:53 Tak jak obiecywałem, pojawił się wywiad z Piotrkiem Łukasikiem:

Nowy nabytek Cerrad Enea Czarni Radom opowiedział nam o:

✅ sezonie w Ślepsku Malow Suwałki
✅ nadchodzącym wyzwaniu w Radomiu
✅ czy żałuje 2 lat w ZAKSie❓
✅ skąd się wzięło nietypowe najście do ataku❓


WYWIAD: https://www.youtube.com/watch?v=-Trx4tBF1sg
Fajna rozmowa, pozytywnie mnie nastawiła do tego transferu, bo przychodzi chłop, który ma coś do udowodnienia, ma duży potencjał i który będzie głodny gry, a takich w Radomiu potrzeba, bo hajsu na gwiazdy tutaj brakuje.
Na wysokiej piłce na bloku Łukasik-Lemański potężnie wygląda.
Blok potezny to fakt. Jesli Leman zdazy do skrzydla.
Ale slowo potencjal jakos mi w tym kontekscie nie siedzi. 28 letni przyjmujacy po licznych kontuzjach, ktory 3 ostatnie sezony spedzil na lawce i u rehabilitanta. A na dobrym poziomie zagral jeden sezon w PW. Ten w BB powiedzmy -obiecujacy.
Facet raczej fizyczny, nie bazujacy na technice (ktora pozwala pokryc braki fizyczne), lecz na sile (ktora dalej ma) i na zasiegu (ktory moze juz spadac). Nawet w tym lepszym okresie wolno zbierajacy sie do ataku po przyjeciu.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Diomedea pisze: 6 cze 2022, o 18:06
Paragon pisze: 6 cze 2022, o 13:49
Siekier pisze: 6 cze 2022, o 11:53 Tak jak obiecywałem, pojawił się wywiad z Piotrkiem Łukasikiem:

Nowy nabytek Cerrad Enea Czarni Radom opowiedział nam o:

✅ sezonie w Ślepsku Malow Suwałki
✅ nadchodzącym wyzwaniu w Radomiu
✅ czy żałuje 2 lat w ZAKSie❓
✅ skąd się wzięło nietypowe najście do ataku❓


WYWIAD: https://www.youtube.com/watch?v=-Trx4tBF1sg
Fajna rozmowa, pozytywnie mnie nastawiła do tego transferu, bo przychodzi chłop, który ma coś do udowodnienia, ma duży potencjał i który będzie głodny gry, a takich w Radomiu potrzeba, bo hajsu na gwiazdy tutaj brakuje.
Na wysokiej piłce na bloku Łukasik-Lemański potężnie wygląda.
Blok potezny to fakt. Jesli Leman zdazy do skrzydla.
Ale slowo potencjal jakos mi w tym kontekscie nie siedzi. 28 letni przyjmujacy po licznych kontuzjach, ktory 3 ostatnie sezony spedzil na lawce i u rehabilitanta. A na dobrym poziomie zagral jeden sezon w PW. Ten w BB powiedzmy -obiecujacy.
Facet raczej fizyczny, nie bazujacy na technice (ktora pozwala pokryc braki fizyczne), lecz na sile (ktora dalej ma) i na zasiegu (ktory moze juz spadac). Nawet w tym lepszym okresie wolno zbierajacy sie do ataku po przyjeciu.
Dlatego napisałem, ze potężny na wysokiej piłce rywala.
Wiadomo, że Łukasik to nie Fornal czy Semeniuk i ma on ułomności, ale napisałem potencjał, bo liczę, że jeszcze może dobić do swojej najlepszej gry sprzed lat, bo nie jest dziadkiem, a siatkarzem w świetnym wieku, a taka jego gra w pełni by satysfakcjonowała Radom.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 765
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: jimiq »

Bartek O pisze: 6 cze 2022, o 15:06
jimiq pisze: 6 cze 2022, o 14:53
Bartek O pisze: 6 cze 2022, o 14:51 Mauricio Borges siatkarzem Czarnych Radom.

https://www.wksczarni.pl/artykul-4225-r ... adom_.html
no to mi CZARNI zaimponowali. Brawo
Nazwisko bardzo mocne. Ale poprzedni sezon we włoskiej Serie A nieudany. Zwłaszcza w ataku Brazylijczyk delikatnie mówiąc nie imponował, bo 40 % skuteczności i niewiele ponad 20 efektywności dobrego wrażenia zdecydowanie nie robią. Ale to dobry gracz i w odpowiedniej formie powinien pomóc w walce o spokojne utrzymanie się w PlusLidze.

Chłopaku taki transfer w Skrze jakby był ogłoszony...
Sam sobie odpowiedź. Super
Diomedea
Posty: 4239
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Wysoki napisal co o tym sadzi jesli chodzi o dynamike Brazylijczyka i generalnie pary przyjmujacych. IMHO trafnie.

Trolujesz i szukasz zaczepki wobec merytorycznych ocen. Wystarczy by byl to kibic innego niz Twoj zespolu. Nie pierwszy raz, o ile dobrze pamietam.

Od kolekcjonowania nazwisk sa juz Resovia i Skra. Tylko maja/mieli je ciut lepsze.
Bo nie jest to wielkie nazwisko. Zawodnik uzupelniajacy w kadrze, w momencie posuchy na przyjeciu w okresie przejsciowym, przed dojrzaloscia Lucarellego, czy wobec jego braku, dajecy wzgledne zbilansowanie przyjecie/atak.
Cos jak nasz Buszek, czy Konar -ten kaliber "gwiazdy".
Przyjecie to razem z Maslowskim tez nie bedzie jakies wybitne, maks przyzwoite (jak wszyscy beda w formie). Moze Nowak odpali, bo czy Woicki nadazy biegac, to watpie.
W ataku mala dynamika, do tego nierowny Faryna.
Poczekamy na transfery beniaminkow, na razie Radom jest na dol tabeli. Tak jak i bylo w tym roku, co sie potwierdzilo.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Co się w ogóle stało w Radomiu, że zaczęli tworzyć taki trochę "Będzin style"? Sponsor im nie odpadł, wcześniej mówiło się nawet, że jak będzie nowa hala to sponsor da więcej kasy żeby walczyć o lepsze miejsca. Tymczasem ewidentnie widać, że środków mniej niż w poprzednich sezonach, przez co nie wszystko wygląda tak, jakby kibice chcieli.

Jeszcze uzupełniając Borgesa, to obawiam się że padnie on ofiarą zbudowanego składu i wypadnie słabo, bo o ile uważam, że jest to ciekawy zawodnik do uzupełnienia skrzydeł, o tyle czy pomiędzy Rusina/Łukasika i Farynę to mam wątpliwości. No ale zobaczymy jak to specjalista poukłada.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

Streeter pisze: 7 cze 2022, o 06:28 Co się w ogóle stało w Radomiu, że zaczęli tworzyć taki trochę "Będzin style"?
Radom to 200-tysięczne miasto z najbiedniejszego regionu w kraju, które posiada na najwyższym poziomie także Radomiaka Radom (piłka nożna mężczyzn) oraz Hydrotrucka Radom (koszykówka mężczyzn). Mam nieodparte wrażenie, że zwłaszcza sukcesy piłkarzy mogły odwieść wszelkich sponsorów i darczyńców od siatkówki. Koszykarze już zlecieli ligę niżej (ostatnie miejsce w tym sezonie). Piłkarze jeszcze się trzymają ale organizacyjnie klub funkcjonuje na poziomie nawet nie I a II ligi, ponadto debilnie zwolniono autora sukcesów drużyny (dwa awanse i sensacyjne miejsca w Eklapie), trenera Banasika, a w klubie panoszy się podejrzana rumuńsko-mołdawska koteria. Pozostaje poczekać rok-dwa aż piłkarze zlecą z hukiem i wtedy radomska siatkówka wróci na należne jej miejsce.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

No tak, lokalni sponsorzy mogli wywęszyć, że większy zwrot będzie z piłki. Myślałem że Cerrad tam większość budżetu robił. Też mam wrażenie, że od zmian w zarządzie zaczęło dziać się gorzej, choć ciężko mi ocenić co jest przyczyną a co skutkiem - bo równie dobrze zarząd mógł się zmienić widząc, że idą gorsze czasy, albo zmienił się zarząd i odpłynęły pieniądze.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 765
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: jimiq »

Diomedea pisze: 6 cze 2022, o 18:59 Wysoki napisal co o tym sadzi jesli chodzi o dynamike Brazylijczyka i generalnie pary przyjmujacych. IMHO trafnie.

Trolujesz i szukasz zaczepki wobec merytorycznych ocen. Wystarczy by byl to kibic innego niz Twoj zespolu. Nie pierwszy raz, o ile dobrze pamietam.

Od kolekcjonowania nazwisk sa juz Resovia i Skra. Tylko maja/mieli je ciut lepsze.
Bo nie jest to wielkie nazwisko. Zawodnik uzupelniajacy w kadrze, w momencie posuchy na przyjeciu w okresie przejsciowym, przed dojrzaloscia Lucarellego, czy wobec jego braku, dajecy wzgledne zbilansowanie przyjecie/atak.
Cos jak nasz Buszek, czy Konar -ten kaliber "gwiazdy".
Przyjecie to razem z Maslowskim tez nie bedzie jakies wybitne, maks przyzwoite (jak wszyscy beda w formie). Moze Nowak odpali, bo czy Woicki nadazy biegac, to watpie.
W ataku mala dynamika, do tego nierowny Faryna.
Poczekamy na transfery beniaminkow, na razie Radom jest na dol tabeli. Tak jak i bylo w tym roku, co sie potwierdzilo.
Nikogo nie troluje.
Dla mnie super transfer.
Forma Mauricio to inna sprawa, gra w klubie nie w reprze też wiadomo.
Chodzi mi o to że jakby taki transfer w SKRZE czy Sovii został ogłoszony to boom...heeellloo.
A tu przechodzi trochę bez echa. Miałem nadzieję też na ten sezon ze względu na Bergera, no ale.
Ten zawodnik swego czasu bardzo mi się podobał.

W każdym razie będzie fajnie zobaczyć gościa (Mauricio) na żywo.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Siekier pisze: 6 cze 2022, o 11:53 Tak jak obiecywałem, pojawił się wywiad z Piotrkiem Łukasikiem:

Nowy nabytek Cerrad Enea Czarni Radom opowiedział nam o:

✅ sezonie w Ślepsku Malow Suwałki
✅ nadchodzącym wyzwaniu w Radomiu
✅ czy żałuje 2 lat w ZAKSie❓
✅ skąd się wzięło nietypowe najście do ataku❓


WYWIAD: https://www.youtube.com/watch?v=-Trx4tBF1sg
Piotrek: słyszałem o trenerze Nawrockim same dobre rzeczy.

No i okazało się z Twojej rozmowy, że Piotrek jest głuchy :D tak pół-żartem. A rozmowa jak zawsze super wyszła :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

jimiq pisze: 7 cze 2022, o 07:16

Nikogo nie troluje.
Dla mnie super transfer.
Forma Mauricio to inna sprawa, gra w klubie nie w reprze też wiadomo.
Chodzi mi o to że jakby taki transfer w SKRZE czy Sovii został ogłoszony to boom...heeellloo.
A tu przechodzi trochę bez echa. Miałem nadzieję też na ten sezon ze względu na Bergera, no ale.
Ten zawodnik swego czasu bardzo mi się podobał.

W każdym razie będzie fajnie zobaczyć gościa (Mauricio) na żywo.
Gdyby taki transfer został ogłoszony w Skrze czy Resovii to by była spora krytyka tych zespołów. Nawet w kwiecie formy niekoniecznie byłby wzmocnieniem do tych zespołów. Ale mówimy o Radomiu, więc IMO transfer ok, a że mało kto pieje z zachwytu to cóż. Sportowo mówiło się o lepszych opcjach. Choć marketingowo to ruch genialny i ciężko o lepszy niż mistrz olimpijski, wicemistrz świata et cetera
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 765
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: jimiq »

kamil1999 pisze: 7 cze 2022, o 08:47
jimiq pisze: 7 cze 2022, o 07:16

Nikogo nie troluje.
Dla mnie super transfer.
Forma Mauricio to inna sprawa, gra w klubie nie w reprze też wiadomo.
Chodzi mi o to że jakby taki transfer w SKRZE czy Sovii został ogłoszony to boom...heeellloo.
A tu przechodzi trochę bez echa. Miałem nadzieję też na ten sezon ze względu na Bergera, no ale.
Ten zawodnik swego czasu bardzo mi się podobał.

W każdym razie będzie fajnie zobaczyć gościa (Mauricio) na żywo.
Gdyby taki transfer został ogłoszony w Skrze czy Resovii to by była spora krytyka tych zespołów. Nawet w kwiecie formy niekoniecznie byłby wzmocnieniem do tych zespołów. Ale mówimy o Radomiu, więc IMO transfer ok, a że mało kto pieje z zachwytu to cóż. Sportowo mówiło się o lepszych opcjach. Choć marketingowo to ruch genialny i ciężko o lepszy niż mistrz olimpijski, wicemistrz świata et cetera
Serio byłaby krytyka Skry czy Reski...
Albo tak, po transferach które słyszymy Skra, Sovia(nie są ogłoszone) to nawet nie ma czego krytykować.
No dobra Kerminen tylko ile pogra przy Kacpernikovie ;)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Wychodzi więc, że znamy już radomskie zestawienie:

Rozegranie: Woicki, Nowak
Atak: Faryna, Gąsior
Środek: Tammemma, Lemański, Ostrowski, Warda
Przyjęcie: Mauricio, Łukasik, Rusin, Firszt
Libero: Masłowski, Nowowsiak
Trener: Nawrocki

Generalnie moim zdaniem najfajniej wygląda środek, przyjęcie jest tak zbudowane, że może zaskoczyć, a może wyjść totalna klapa, np. jak Mauricio odnajdzie się jak Loh, a Łukasik połamie. Rozegranie i libero wyglądają solidnie, natomiast nie przekonuje mnie atak. Dodając do tego Nawrockiego, na więcej niż utrzymanie bym nie liczył, choć zobaczymy co zbudują inni.

W takim idealnym modelu, gdzie Łukasik przypomni sobie grę z Warszawy, Mauricio zagra jak w swoich najlepszych sezonach, Leman się odblokuje, Woicki zagra chociaż jak w Olsztynie, Nawrocki nie będzie przeszkadzał, a Masłowski i Tammemma zagrają to, co ostatnio, to może wyjść z tego całkiem groźna ekipa. No tyle że szansa na spełnienie tylu warunków, co spełniłem, jest bliska zeru - kto obstawił kiedyś 7 meczów na jednym kuponie, ten wie :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Dejwu
Posty: 308
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:42
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Dejwu »

O dziwo ten zespół ma prawo wypalić... tylko ten Nawrocki mi nie pasuje.

Liczę jednak na to, że to Nowak dostanie szanse bycia jedynką, a Woicki będzie supportować jak Wiktor się zagotuje.

Wydaje mi się, że najwięcej zależy tutaj od Łukasika, fajnie jakby przypomniał sobie najlepszy czas w swojej karierze.
Orzi
Posty: 748
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

Dejwu pisze: 7 cze 2022, o 15:23 O dziwo ten zespół ma prawo wypalić... tylko ten Nawrocki mi nie pasuje.

Liczę jednak na to, że to Nowak dostanie szanse bycia jedynką, a Woicki będzie supportować jak Wiktor się zagotuje.

Wydaje mi się, że najwięcej zależy tutaj od Łukasika, fajnie jakby przypomniał sobie najlepszy czas w swojej karierze.
Ja myślę, że Wiktor i poprzedni sezon skonczyłby jako jedynka, gdyby nie kontuzja.

Aaaaale, z Woickim i Taamemmą jeszcze poczekajmy. Wszak miał być Bociek i Boćka nie ma.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Oczywiście, brakuje dwóch potwierdzeń (w zasadzie trzech, bo maga też jeszcze oficjalnie nie potwierdzono), ale wszystko wskazuje na to, że to tylko kwestia czasu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Streeter pisze: 7 cze 2022, o 15:18 Wychodzi więc, że znamy już radomskie zestawienie:

Rozegranie: Woicki, Nowak
Atak: Faryna, Gąsior
Środek: Tammemma, Lemański, Ostrowski, Warda
Przyjęcie: Mauricio, Łukasik, Rusin, Firszt
Libero: Masłowski, Nowowsiak
Trener: Nawrocki
Jak na zespół budowany na spokojne utrzymanie:
środek: świetny,
libero: dobry,
przyjęcie: wielka zagadka - to ma prawo odpalić, ale też zaliczyć totalną klapę,
atak: słaby ale liczę, że Faryna gorszego sezonu nie zagra :D a może być tylko lepiej
rozegranie: słabe i niepewne, Nowak udźwignie? Nie bardzo widzę Woickiego, który trzyma porządny poziom, już nie te lata
Trener - daję kredyt zaufaniu Jacusiowi, wierzyłem w Bednaruka i była lipa totalna, więc zobaczymy.
P.S. Zostało jedno miejsce dla zagraniczniaka, także jeszcze sobie mogę pomarzyć o ciekawym rozgrywającym :P pewnie do czasu ogłoszenia Woickiego.
Diomedea
Posty: 4239
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Diomedea »

IMHO:
Libero-przecietny. W rankingu przyjecia jest przed nim 8 innych libero i paru przyjmujacych. Nie ma tez zbyt wielu przyjec, podejrzewam, ze najmniej wsrod pierwszej dziesiatki libero. Nie wiem, co w tym dobrego.
Kamil Szymura grajacy w Klubie o zblizonych aspiracjach- lepszy wszedzie: duzo wiecej przyjec, wiecej pozytywnego, wiecej perfekcyjnego.

Atak-tu sie zgodze-slaby.

Rozegranie -slabo.

Srodek-jak na dol tabeli to dobrze, nawet w osobie Tammemy-bardzo dobrze.

Trener-slabo.

Moga byc jeszcze slabsze kluby i w tym szansa Radomie na utrzymanie sie. Widze ich w koncowej trojce.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: lukecik »

Środek świetny? Sam Tammemma w skali Radomia jak najbardziej, ale summa summarum z pozostałą trójką jest co najwyżej średni. Sam sklad na kolana nie powala, ale z wszelkimi prognozami wstrzymam się do momentu, gdy poznamy pełne kadry wszystkich zespołów. Brakuje mi jednak siły ognia i dziwię się, że w ogóle postawiono na Łukasika po tak dramatycznym sezonie w Suwałkach.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

lukecik pisze: 7 cze 2022, o 19:42 Brakuje mi jednak siły ognia i dziwię się, że w ogóle postawiono na Łukasika po tak dramatycznym sezonie w Suwałkach.
Ja ruch z Łukasikiem widzę tak: po sezonie w Suwałkach majątku nie kosztował, a jak w podobnej cenie były Ademary i inne tego typu cuda, no to już lepiej postawić na Łukasika - najwyżej wyjdzie podobnie, ale jest szansa, że wróci na jakiś poziom i pociągnie drużynę. W takiej sytuacji widzę to akurat jako dobry ruch - niestety, ale kluby, których nie stać na wysokie kontrakty, muszą podejmować ryzyko. Więc o ile postawienie na Łukasika da się wytłumaczyć w powyższy sposób, o tyle pozostawienie pary atakujących to już nie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: krzysiu »

Jak znajdą się wyżej niż w ostatniej 3 ligi to będzie ich sukces
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

W sytuacji rynkowej i patrząc na kulejące pozycje jak atak i rozegranie, to trochę bolą pewne decyzje, bo podejrzewam, że można było wyciągnąć:
Sasaka, Kozuba, Zimmermanna? (Jak Bielsko na niego stać), Pająka?, Superlaka?
Diomedea
Posty: 4239
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Raczej w Poitiers Kozub nie zarobi fortuny. To samo Sasak w Szwajcarii, czy gdzie on tam idzie.
Wiec masz racje-mozna bylo.
Pilina wyciagnal 2 pierwszoligowcow na srodek, i cos mi mowi, ze moze to fajnie wyjsc bo sa zawodnikami z potencjalem.
Gierzot podobnie. Dosyc fajni mlodzi libero w I lidze, moze byli do wyciagniecia.
Generalnie jak nie bylo kasy, trzeba bylo robic "Mlode wilki 3" , podeprzec to 1 czy 2 rutyniarzami i walczyc.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Kliper »

Dla mnie absurd to zatrudnianie Woickiego najgorzej wygląda rozegranie
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: PabloFX »

Woicki pewnie ma deal'a, że wskoczy za wfiste jak będzie słabo na ławkę trenerską ;)
Orzi
Posty: 748
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

Sadkowski idzie się ogrywać do Wrześni na przyszły sezon. Dobra decyzja.
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: aziente »

A skąd ta pewność, że Timo Tammmeeemmmmaaaa zagra na środku? Właśnie pyka sobie w LE na prawym skrzydle. Może ćwiczy pod klubową siatkówkę :D
Załączniki
timo2.jpg
timo.jpg
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Radom potwierdził Woickiego, więc marzenia o zagranicznym rozgrywającym prysły :) to jeszcze tylko Estończyk do potwierdzenia został.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: spell »

JACEK NAWROCKI OFICJALNIE TRENEREM SIATKARZY CZARNYCH RADOM
A w temacie cisza. Jakby nie patrzeć, trener z sukcesami.
Orzi
Posty: 748
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

spell pisze: 1 lip 2022, o 21:28 JACEK NAWROCKI OFICJALNIE TRENEREM SIATKARZY CZARNYCH RADOM
A w temacie cisza. Jakby nie patrzeć, trener z sukcesami.
Bo jako plotka wiedzieliśmy od miesięcy, więc wszystko co mieliśmy powiedzieć już powiedzieliśmy.

Cóż, ja mam nadzieję, że Chemik był wypadkiem przy pracy i w Radomiu trener Nawrocki odbuduje swoją opinię.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”