Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

ugly kid joe
Posty: 58
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:28
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: ugly kid joe »

Myślałem że 90% składu będzie do wymiany,a tu się okazuje że może w 10% będzie zmieniony.Czyli albo jest biednie,albo włodarze klubu są zadowoleni z osiąganych rezultatów.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

ugly kid joe pisze: 19 maja 2022, o 08:52 Myślałem że 90% składu będzie do wymiany,a tu się okazuje że może w 10% będzie zmieniony.Czyli albo jest biednie,albo włodarze klubu są zadowoleni z osiąganych rezultatów.
Bez przesady. Z podstawy zostają Leman, Rusin i Masło. Reszta która zostaje to rezerwa. Więc będziemy mieli w 2/3 nowy skład na boisku, a Ci co zostali byli najlepsi w szóstce.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Orzi pisze: 19 maja 2022, o 08:45 Przyjdzie Ran Takahashi, Czarni zarobią miliony na sprzedaży merchu fanom Haikyuu, będzie budżet porównywalny do Resovii i cyk Mistrz Polski xD

A tak serio też liczę na jakieś fajne nazwisko. Łukasik może nie trafić z formą, a sam Rusin tego wózka nie pociągnie. Ciekawi y mnie kogo wzięli na celownik po Tahcie
Coś słyszałem, że niby Takahashi ma trafić do PlusLigi, ale nie Ran tylko jakiś inny. Ale to już nawet nie pamiętam gdzie tylko tak z tyłu głowy siedzi i było to dość dawno, więc nie wiem czy dalej jest temat.

A co do Czarnych to zapowiada się biednie. Łukasik to większa szansa, że się nie uda niż, że się uda a do tego mówiło się, że Bociek na ataku. Jeśli tak to będzie biednie, ale liczę, że skoro jest Rusin i Łukasik to postarają się o zagranicznego atakującego bo będzie miejsce w składzie.

Co do Czarnych to coś słyszałem z prywatnego źródła, że jakiś Argentyńczyk dostał propozycję. Jeśli miałbym strzelać to na przyjęcie bo jest paru ciekawych na tej pozycji.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

kamil1999 pisze: 19 maja 2022, o 09:21
Orzi pisze: 19 maja 2022, o 08:45 Przyjdzie Ran Takahashi, Czarni zarobią miliony na sprzedaży merchu fanom Haikyuu, będzie budżet porównywalny do Resovii i cyk Mistrz Polski xD

A tak serio też liczę na jakieś fajne nazwisko. Łukasik może nie trafić z formą, a sam Rusin tego wózka nie pociągnie. Ciekawi y mnie kogo wzięli na celownik po Tahcie
Coś słyszałem, że niby Takahashi ma trafić do PlusLigi, ale nie Ran tylko jakiś inny. Ale to już nawet nie pamiętam gdzie tylko tak z tyłu głowy siedzi i było to dość dawno, więc nie wiem czy dalej jest temat.

A co do Czarnych to zapowiada się biednie. Łukasik to większa szansa, że się nie uda niż, że się uda a do tego mówiło się, że Bociek na ataku. Jeśli tak to będzie biednie, ale liczę, że skoro jest Rusin i Łukasik to postarają się o zagranicznego atakującego bo będzie miejsce w składzie.

Co do Czarnych to coś słyszałem z prywatnego źródła, że jakiś Argentyńczyk dostał propozycję. Jeśli miałbym strzelać to na przyjęcie bo jest paru ciekawych na tej pozycji.
O, to ciekawe. Masz jakieś przypuszczenia kto to może być, ew. Kto jest wolny na tej pozycji?
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Obaj Argentyńczycy z Montpellier chyba. Jeśli to oni to byłby to świetny ruch, ale tu mogę zgadywać
Poglajen chyba też wolny, ale to jużbyłby gorszy ruch bo on powoli przestaje atakować i spodziewałbym się po nim =/- poziom Klinkenberga w nasze lidze. Czyli zawodnik który może być fajnym rezerwowym, ale Czarni raczej szukają do 1 składu.
Po za tym z tego co kojarzę to ten Brazylijczyk miał chyba kontrakt na przysżły sezon a to może też nie być łatwe z nim rozwiązać.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Orzi pisze: 19 maja 2022, o 09:02
ugly kid joe pisze: 19 maja 2022, o 08:52 Myślałem że 90% składu będzie do wymiany,a tu się okazuje że może w 10% będzie zmieniony.Czyli albo jest biednie,albo włodarze klubu są zadowoleni z osiąganych rezultatów.
Bez przesady. Z podstawy zostają Leman, Rusin i Masło. Reszta która zostaje to rezerwa. Więc będziemy mieli w 2/3 nowy skład na boisku, a Ci co zostali byli najlepsi w szóstce.
Tu chyba Faryna też zostaje niestety. Kozub ponoć jednak ma iść do Bielska grać, zatem obawiam się, że skończy się na Woickim...
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Bartek O »

Paragon pisze: 19 maja 2022, o 14:31 Tu chyba Faryna też zostaje niestety. Kozub ponoć jednak ma iść do Bielska grać, zatem obawiam się, że skończy się na Woickim...
Kozuba bardzo żałuję. Kilka fajnych meczów w Gdańsku. W stosunku do Michała Kędzierskiego, który bardzo mocno mnie zawiódł w zakończonym niedawno sezonie, to mogła być dobra zmiana.

Chyba jednak wolę, żeby został Rafał Faryna, niż żeby naszym podstawowym atakującym w sezonie 2022/23 był Grzegorz Bociek. Bo i takie niepokojące wiadomości się pojawiały.

Środek, jeśli rzeczywiście przyjdzie Tammemaa jest ok. Tylko trzecim niech będzie jednak zdrowy Michał Ostrowski. Nie zaś Sebastian Warda.

Na przyjęciu jest już chyba tylko jedno wolne miejsce. Został, co mnie bardzo cieszy Paweł Rusin. Dalej mniej optymistycznie, bo przyszedł Piotr Łukasik i ma przyjść Jakub Skrajny. Liczę, że ostatnie miejsce zajmie jakiś solidny zawodnik z zagranicy. Kamil1999 pisał o Argentyńczykach z Montpellier, ale ten znacznie moim zdaniem ciekawszy, Nicolas Lazo, po roku przerwy wraca do Brazylii.

Trzymając się "opcji argentyńskiej" nieszczególnie przekonują mnie drugi z mistrzów Francji, czyli Palacios oraz Poglajen, o ktorym również wspominał Kamil. A może Jan Martinez Franchi?

Todor Skrimov chyba wyjeżdża z Rosji. Bardzo solidny, doświadczony gracz. Ale tu znowu nie bardzo wyobrażam sobie Pawła Woickiego ganiającego piłkę po całej hali po "przyjęciach" Mateusza Masłowskiego, Piotrka Łukasika i Skrimova. W podstawowym składzie na przyjęciu widziałbym wówczas duet Rusin - Skrimov.

Zobaczymy co wymyślą Czarni. W tej chwili, gdyby nie Lwów i Bielsko - Biała znowu drżałbym o utrzymanie w PlusLidze ;) .
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Bartek O pisze: 19 maja 2022, o 15:56
Paragon pisze: 19 maja 2022, o 14:31 Tu chyba Faryna też zostaje niestety. Kozub ponoć jednak ma iść do Bielska grać, zatem obawiam się, że skończy się na Woickim...
Kozuba bardzo żałuję. Kilka fajnych meczów w Gdańsku. W stosunku do Michała Kędzierskiego, który bardzo mocno mnie zawiódł w zakończonym niedawno sezonie, to mogła być dobra zmiana.

Chyba jednak wolę, żeby został Rafał Faryna, niż żeby naszym podstawowym atakującym w sezonie 2022/23 był Grzegorz Bociek. Bo i takie niepokojące wiadomości się pojawiały.

Środek, jeśli rzeczywiście przyjdzie Tammemaa jest ok. Tylko trzecim niech będzie jednak zdrowy Michał Ostrowski. Nie zaś Sebastian Warda.

Na przyjęciu jest już chyba tylko jedno wolne miejsce. Został, co mnie bardzo cieszy Paweł Rusin. Dalej mniej optymistycznie, bo przyszedł Piotr Łukasik i ma przyjść Jakub Skrajny. Liczę, że ostatnie miejsce zajmie jakiś solidny zawodnik z zagranicy. Kamil1999 pisał o Argentyńczykach z Montpellier, ale ten znacznie moim zdaniem ciekawszy, Nicolas Lazo, po roku przerwy wraca do Brazylii.

Trzymając się "opcji argentyńskiej" nieszczególnie przekonują mnie drugi z mistrzów Francji, czyli Palacios oraz Poglajen, o ktorym również wspominał Kamil. A może Jan Martinez Franchi?

Todor Skrimov chyba wyjeżdża z Rosji. Bardzo solidny, doświadczony gracz. Ale tu znowu nie bardzo wyobrażam sobie Pawła Woickiego ganiającego piłkę po całej hali po "przyjęciach" Mateusza Masłowskiego, Piotrka Łukasika i Skrimova. W podstawowym składzie na przyjęciu widziałbym wówczas duet Rusin - Skrimov.

Zobaczymy co wymyślą Czarni. W tej chwili, gdyby nie Lwów i Bielsko - Biała znowu drżałbym o utrzymanie w PlusLidze ;) .
Jakby ściągnęli dobrego rozgrywacza, to nie wyglądałoby tak źle, nawet i poszarpaliby ósemkę: Maseł- ktoś pokroju Lazo, Rusin/Łukasik - Faryna - rozgrywajło - Leman i Timo. Ale z Woickim, to słabo.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Skrimov fajny gracz, ale kosztowałby z pół radomskiego budżetu :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 223
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Mordimer Madderdin »

Paragon pisze: 19 maja 2022, o 16:10
Bartek O pisze: 19 maja 2022, o 15:56
Paragon pisze: 19 maja 2022, o 14:31 Tu chyba Faryna też zostaje niestety. Kozub ponoć jednak ma iść do Bielska grać, zatem obawiam się, że skończy się na Woickim...
Kozuba bardzo żałuję. Kilka fajnych meczów w Gdańsku. W stosunku do Michała Kędzierskiego, który bardzo mocno mnie zawiódł w zakończonym niedawno sezonie, to mogła być dobra zmiana.

Chyba jednak wolę, żeby został Rafał Faryna, niż żeby naszym podstawowym atakującym w sezonie 2022/23 był Grzegorz Bociek. Bo i takie niepokojące wiadomości się pojawiały.

Środek, jeśli rzeczywiście przyjdzie Tammemaa jest ok. Tylko trzecim niech będzie jednak zdrowy Michał Ostrowski. Nie zaś Sebastian Warda.

Na przyjęciu jest już chyba tylko jedno wolne miejsce. Został, co mnie bardzo cieszy Paweł Rusin. Dalej mniej optymistycznie, bo przyszedł Piotr Łukasik i ma przyjść Jakub Skrajny. Liczę, że ostatnie miejsce zajmie jakiś solidny zawodnik z zagranicy. Kamil1999 pisał o Argentyńczykach z Montpellier, ale ten znacznie moim zdaniem ciekawszy, Nicolas Lazo, po roku przerwy wraca do Brazylii.

Trzymając się "opcji argentyńskiej" nieszczególnie przekonują mnie drugi z mistrzów Francji, czyli Palacios oraz Poglajen, o ktorym również wspominał Kamil. A może Jan Martinez Franchi?

Todor Skrimov chyba wyjeżdża z Rosji. Bardzo solidny, doświadczony gracz. Ale tu znowu nie bardzo wyobrażam sobie Pawła Woickiego ganiającego piłkę po całej hali po "przyjęciach" Mateusza Masłowskiego, Piotrka Łukasika i Skrimova. W podstawowym składzie na przyjęciu widziałbym wówczas duet Rusin - Skrimov.

Zobaczymy co wymyślą Czarni. W tej chwili, gdyby nie Lwów i Bielsko - Biała znowu drżałbym o utrzymanie w PlusLidze ;) .
Jakby ściągnęli dobrego rozgrywacza, to nie wyglądałoby tak źle, nawet i poszarpaliby ósemkę: Maseł- ktoś pokroju Lazo, Rusin/Łukasik - Faryna - rozgrywajło - Leman i Timo. Ale z Woickim, to słabo.
Jakoś ominąłem ten wątek. Transfery radomian zapowiadają totalną klapę. Zespół trenowany przez gościa o wątpliwej reputacji, zawodnicy jakości co najwyżej średniej. Nie ma tu ani jakości na przyjęciu, ani właściwie dobranego sypacza, ani odejścia na wysoką piłkę. Tyły tabeli złożonej z pierdyliarda zespołów.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Siekier »

Mam już ustalony termin na wywiad z Piotrkiem Łukasikiem. Jak ktoś ma pytania do nowego przyjmującego Radomian, wpisujcie poniżej.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

A więc:

1. Jak ma się jego zdrowie w tej chwili?
2. Czemu poprzedni sezon był w jego wykonaniu taki a nie inny (czytaj: słaby)?
3. Jakie były przyczyny tak słabego sezonu Suwałk, zwłaszcza w pierwszej rundzie fazy zasadniczej?
4. Dlaczego zdecydował się na Radom, jaki stawia sobie cel w tej drużynie?
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orduna »

Siekier pisze: 2 cze 2022, o 13:08 Mam już ustalony termin na wywiad z Piotrkiem Łukasikiem. Jak ktoś ma pytania do nowego przyjmującego Radomian, wpisujcie poniżej.
Hmm. Wydaje mi się że już zbierałeś pytania do wywiadu z Piotrem, ale niech będzie drugi raz.
1. Czy wierzy w taki sezon jak 18/19 i powołanie do reprezentacji.
2. Czy z perspektywy czasu żałuje że odszedł z Warszawy gdzie miałby więcej szans na regularną grę niż w Zaksie.
3. Dlaczego porzucił nawet kąśliwego flota, na rzecz banalnej zagrywki z wyskoku, którą w dodatku bardzo często psuje.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Siekier »

Orduna pisze: 2 cze 2022, o 13:24
Siekier pisze: 2 cze 2022, o 13:08 Mam już ustalony termin na wywiad z Piotrkiem Łukasikiem. Jak ktoś ma pytania do nowego przyjmującego Radomian, wpisujcie poniżej.
Hmm. Wydaje mi się że już zbierałeś pytania do wywiadu z Piotrem, ale niech będzie drugi raz.
1. Czy wierzy w taki sezon jak 18/19 i powołanie do reprezentacji.
2. Czy z perspektywy czasu żałuje że odszedł z Warszawy gdzie miałby więcej szans na regularną grę niż w Zaksie.
3. Dlaczego porzucił nawet kąśliwego flota, na rzecz banalnej zagrywki z wyskoku, którą w dodatku bardzo często psuje.
Tak, ale to było przed ogłoszeniem jego transferu do Radomia, stąd postanowiłem taką możliwośc wrzucić drugi raz. Może kibice Czarnych mają jakieś swoje pytania.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: PabloFX »

Siekier pisze: 2 cze 2022, o 15:51
Orduna pisze: 2 cze 2022, o 13:24
Siekier pisze: 2 cze 2022, o 13:08 Mam już ustalony termin na wywiad z Piotrkiem Łukasikiem. Jak ktoś ma pytania do nowego przyjmującego Radomian, wpisujcie poniżej.
Hmm. Wydaje mi się że już zbierałeś pytania do wywiadu z Piotrem, ale niech będzie drugi raz.
1. Czy wierzy w taki sezon jak 18/19 i powołanie do reprezentacji.
2. Czy z perspektywy czasu żałuje że odszedł z Warszawy gdzie miałby więcej szans na regularną grę niż w Zaksie.
3. Dlaczego porzucił nawet kąśliwego flota, na rzecz banalnej zagrywki z wyskoku, którą w dodatku bardzo często psuje.
Tak, ale to było przed ogłoszeniem jego transferu do Radomia, stąd postanowiłem taką możliwośc wrzucić drugi raz. Może kibice Czarnych mają jakieś swoje pytania.
A czy do G. Szymańskiego też będziesz zbierać pytania?
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Siekier »

Tak, tylko nie bardzo wiem w który wątek je wsadzić. Jak masz pomysł, wrzucę :)
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: PabloFX »

Mysle ze mozesz zrobic wątek Volley Time gdzie bedziesz ogłaszać i zbierać pytania :)
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Kiepski »

Potwierdzono oficjalnie odejście Bergera. Szkoda że nie wyszło z Tachtem. Jak na obecną sytuację Czarnych byłby to bardzo dobry transfer. Tak to możemy spodziewać się jakiegoś wynalazku. I pomyśleć jeszcze, że nad tą "super mocną" kadrą pieczę będzie trzymał Jacuś... :o
Zatrudnienie Jacusia powoduje, że wzrost szans na utrzymanie w lidze otrzymują Bielsko i Lwów. Ja oceniam tak że o około 25% wzrosły ich szanse ;)
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Siekier »

Tak jak obiecywałem, pojawił się wywiad z Piotrkiem Łukasikiem:

Nowy nabytek Cerrad Enea Czarni Radom opowiedział nam o:

✅ sezonie w Ślepsku Malow Suwałki
✅ nadchodzącym wyzwaniu w Radomiu
✅ czy żałuje 2 lat w ZAKSie❓
✅ skąd się wzięło nietypowe najście do ataku❓


WYWIAD: https://www.youtube.com/watch?v=-Trx4tBF1sg
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Siekier pisze: 6 cze 2022, o 11:53 Tak jak obiecywałem, pojawił się wywiad z Piotrkiem Łukasikiem:

Nowy nabytek Cerrad Enea Czarni Radom opowiedział nam o:

✅ sezonie w Ślepsku Malow Suwałki
✅ nadchodzącym wyzwaniu w Radomiu
✅ czy żałuje 2 lat w ZAKSie❓
✅ skąd się wzięło nietypowe najście do ataku❓


WYWIAD: https://www.youtube.com/watch?v=-Trx4tBF1sg
Fajna rozmowa, pozytywnie mnie nastawiła do tego transferu, bo przychodzi chłop, który ma coś do udowodnienia, ma duży potencjał i który będzie głodny gry, a takich w Radomiu potrzeba, bo hajsu na gwiazdy tutaj brakuje.
Na wysokiej piłce na bloku Łukasik-Lemański potężnie wygląda.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

Mauricio ;)
ugly kid joe
Posty: 58
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:28
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: ugly kid joe »

Odnalazł się czwarty przyjmujący w Czarnych...

Maurício Borges Silva.Ostatnio grywał w Egipcie.Czy najlepsze czasy ma już za sobą?
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Orzi »

No ja jestem zadowolony. Gdyby nie to, że nasi dwaj atakujący zostają (gdzie każdy z osobna byłby świetnym zmiennikiem, ale na jedynki ich nie widzę) i ploty o rozgrywającym to bym bardzo optymistycznie patrzył w przyszłość. Mauricio drugim Lohem być nie powinien, więc może coś fajnego Czarni zawojują. W każdym razie przyjęcie i środek w przyszłym sezonie powinny być naprawdę na niezłym poziomie, jak na nasze możliwości finansowe :)
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Bartek O »

jimiq pisze: 6 cze 2022, o 14:53
Bartek O pisze: 6 cze 2022, o 14:51 Mauricio Borges siatkarzem Czarnych Radom.

https://www.wksczarni.pl/artykul-4225-r ... adom_.html
no to mi CZARNI zaimponowali. Brawo
Nazwisko bardzo mocne. Ale poprzedni sezon we włoskiej Serie A nieudany. Zwłaszcza w ataku Brazylijczyk delikatnie mówiąc nie imponował, bo 40 % skuteczności i niewiele ponad 20 efektywności dobrego wrażenia zdecydowanie nie robią. Ale to dobry gracz i w odpowiedniej formie powinien pomóc w walce o spokojne utrzymanie się w PlusLidze.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

Jeżeli uda się ściągnąć jeszcze kogoś sensownego na rozegranie (miejsce dla zagraniczniaka jest) i nie potwierdzą się ploty o Woickim, to może to wyglądać całkiem nieźle: Masło-Mauricio-Łukasik-Faryna-?-Leman-Tammema
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Jak na zespół walczący o utrzymanie to transfer dość fajny. Choć może wielu się narażę i mnie wyśmieją, ale IMO gdyby Taht wyszedł to by to był nawet lepszy transfer niż Brazylijczyk.
Trochę się obawiam o grę w ataku u Mauricio. W swoich najlepszych latach był to tak all-rounder z kolei teraz wydaje się, że już w ataku jednak trochę niedomaga. Ale zobaczymy. W sumie może nawet to i lepiej, że wzieli bardziej zbilansowanego zawodnika bo nie wyklucza to ustawień z Łukasikiem.
Choć obawiam sie o moc na skrzydłąch.
Faryna to chyba będzie najsłabszy szóstkowy atakujący, Łukasik nie wiadomo jak trafi z formą a jeśli trafi to to nie jest zawodnik który może być mocno obciążany w ataku. Raczej taki dodatek do ataku, nierówny w ataku Rusin, którego już liga będzie znała no i Mauricio z podobną charakterystyką do Bergera. Czyli raczej uniwersalny niż ofensywny. Berger w ataku zagrał mocno poniżej oczekiwań(poziom Andringi) i obawiam się czy z Mauricio nie będzie podobnie, ale nazwisko dobre.

Szkoda, że nie udało się znaleźć jakiegoś sensownego zagranicznego atakującego bo miejsce jest. Ale może nauczyli się na błędach i stwierdzili, że jednak pozycja rozgrywającego jest ważna.
Ostatnio zmieniony 6 cze 2022, o 15:55 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Mauricio-Łukasik to najbardziej niedynamiczna para skrzydłowych od czasów Aleksiew-Penczew w reprezentacji Bułgarii. Mauricio od dwóch lat jest bardzo przeciętny, więc jak nie przyszedł za bardzo średnie pieniądze (nawet w radomskich warunkach) to średni ruch.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Paragon »

kamil1999 pisze: 6 cze 2022, o 15:44 Jak na zespół walczący o utrzymanie to transfer dość fajny. Choć może wielu się narażę i mnie wyśmieją, ale IMO gdyby Taht wyszedł to by to był nawet lepszy transfer niż Brazylijczyk.
Trochę się obawiam o grę w ataku u Mauricio. W swoich najlepszych latach był to tak all-rounder z kolei teraz wydaje się, że już w ataku jednak trochę niedomaga. Ale zobaczymy. W sumie może nawet to i lepiej, że wzieli bardziej zbilansowanego zawodnika bo nie wyklucza to ustawień z Łukasikiem.
Choć obawiam sie o moc na skrzydłąch.
Faryna to chyba będzie najsłabszy szóstkowy atakujący, Łukasik nie wiadomo jak trafi z formą a jeśli trafi to to nie jest zawodnik który może być mocno obciążany w ataku. Raczej taki dodatek do ataku, nierówny w ataku Rusin, którego już liga będzie znała no i Mauricio z podobną charakterystyką do Bergera. Czyli raczej uniwersalny niż ofensywny. Berger w ataku zagrał mocno poniżej oczekiwań(poziom Andringi) i obawiam się czy z Mauricio nie będzie podobnie, ale nazwisko dobre.
Też myślę, że Taht byłby lepszym transferem, wiadomo co można by się po nim spodziewać w Pluslidze i ta spodziewana gra powinna w pełni Radom satysfakcjonować, z kolei z Mauricio to nie wiadomo - wielkie nazwisko, ale czy to będzie drugi Berger czy jednak świetny strzał, to już tylko sezon pokaże. Na razie szczęścia Radom do Brazylijczyków nie ma (Loh, Ademar), oby do 3 razy sztuka :D
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Streeter »

Jak na Radom to myślę, że świetny ruch, choć wiadomo, że Mauricio to nie jest zawodnik typu konia pociągowego - tu nie mogę pojąć zostawienia na ataku poprzedniej pary. Choć z drugiej strony w Będzinie (przynajmniej tak wizualnie się wydawało, nie zaglądałem pisząc to w statystyki) Faryna wyglądał lepiej, więc można wierzyć, że zagra lepszy sezon niż poprzedni.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 223
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2021/2022

Post autor: Mordimer Madderdin »

Zastanawiam się kto w Radomiu będzie przyjmował piłki. Tak dziurawej linii przyjęcia nie przewidzieli chyba nawet najbardziej doświadczeni producenci sera szwajcarskiego.
Do tego Wujek, który nie jest ani sprinterem ani już super dokładny. I Faryna jako odejście na wysokich. Można na środku postawić chochoły, bo w ataku nie pochodzą.
Do tego Captain Jack na pokładzie jako sternik.
Wygląda to jak prowokowanie spadku na długo przed rozpoczęciem sezonu.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”