Projekt Warszawa 2021/2022

kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

bryt.bryt pisze: 25 cze 2022, o 18:47
Orduna pisze: 25 cze 2022, o 14:04 No jednak Szalpuk eh. No tragicznie wygląda to przyjęcie. Na tle reszty zawodników jest potężna różnica poziomu.
Zostały jeszcze 3 karty do odkrycia. Czyli Tillie, ten Holender na drugiego atakującego i ... może Atanasow?
Przecież on już dawno przedłużył. 4 środkowy to ta 3 karta do odkrycia
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bryt.bryt »

kamil1999 pisze: 25 cze 2022, o 18:50
bryt.bryt pisze: 25 cze 2022, o 18:47
Orduna pisze: 25 cze 2022, o 14:04 No jednak Szalpuk eh. No tragicznie wygląda to przyjęcie. Na tle reszty zawodników jest potężna różnica poziomu.
Zostały jeszcze 3 karty do odkrycia. Czyli Tillie, ten Holender na drugiego atakującego i ... może Atanasow?
Przecież on już dawno przedłużył. 4 środkowy to ta 3 karta do odkrycia
fakt, zapomniałem o środkowym
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Firlej/Stępień
Weber/Klapwijk
Tillie/Grobelny/Szalpuk/Janikowski
Wrona/Nowakowski/Semeniuk/Kowalczyk
Wojtaszek/Jaglarski

Tak to będzie wyglądało widocznie
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: barti522 »

barti522 pisze: 9 cze 2022, o 18:55
kamil1999 pisze: 9 cze 2022, o 12:05 Szalpuka chyba jednak nie będzie.
Artem pisał jakiś czas temu, że Szalpuk zagra w Warszawie. Mogą go po prostu ogłosić w innym komunikacie. W tym sezonie dołączył na sam koniec ligi, mogą więc chcieć zakomunikować, że tym razem będzie w drużynie od startu sezonu.

Jeśli nie będzie żadnych wykupów np. Webera do Modeny, to 14-tka Warszawy z różnych przecieków już się przewinęła.

Weber, Klapwijk, Firlej, M.Stępień, Szalpuk, Tillie, Grobelny, Janikowski, Nowakowski, Wrona, Semeniuk, Kowalczyk, Wojtaszek, Jaglarski.
Już dawno się o tym pisało.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

No tak
Po prostu ten Szalpuk nie był pewny. Były w tym samym czasie plotki o jego angażu w Nysie i o zagranicznym przyjmującym w Warszawie. No i Warszawa w oficjalnym komunikacie nie ogłosiła jego przedłużenia.
Okazało się, że jednak Szalpuk w Warszawie to na żadnym Atanasovy nie ma co liczyć. Tym bardziej, że jego trzeba było by wykupić
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: przemik »

kamil1999 pisze: 26 cze 2022, o 08:46 Firlej/Stępień
Weber/Klapwijk
Tillie/Grobelny/Szalpuk/Janikowski
Wrona/Nowakowski/Semeniuk/Kowalczyk
Wojtaszek/Jaglarski

Tak to będzie wyglądało widocznie
Wygląda to lepiej niż w zeszłym sezonie, ale żeby jakoś łeb urywało - to nie.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Marcy$ »

Odejście Anastasiego zrobi swoje.

A tak kiedyś szanowałem tego trenera...
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Streeter »

Marcy$ pisze: 27 cze 2022, o 09:23 Odejście Anastasiego zrobi swoje.

A tak kiedyś szanowałem tego trenera...
Ja tam bym chyba wolał AA niż Roberto, no ale zobaczymy.

Skład generalnie fajny i bardzo ciekawy, ale i trudno oszacować co z tego wyjdzie, gdyż najwięcej zależy od tego czy uda się Grobelnego i Szalpuka przywrócić do formy. Jeśli uda się obydwu, to mogą się nawet pokusić o medal, jeśli jednego z nich to będą wciąż niebezpieczną ekipą, a jeśli żadnego to będzie ciężko.

Ale generalnie pomijając przyjęcie to na każdej pozycji jest mocniej. Nie będę już katował Trynidada porównywaniem go do Firleja, bo to jakby porównywać tratwę do Wonder of the Seas. Przy formie z poprzedniego sezonu Petkovicia Niemiec też będzie wzmocnieniem, na środku godniejsze zastępstwo niż Kowalczyk za Pita, który prędzej czy później pewnie wypadnie. Także koniec końców powinno być lepiej, choć jak Tillie okaże się drugim libero, a Szalpuk z Grobelnym nie wrócą do formy, to zapowiada się Grzegorz Firlej albo Jan Łomacz :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Diomedea
Posty: 4242
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Tillie mial bardzo dobry sezon. Fakt-na slabszym bloku, ale z niezla obrona. Nie wiem cczy nie zostal MVP sezonu, czy cos w tym stylu.
Z Szalpukiem powinni sie niezle uzupelniac. W serwisie troche kicha.
Ja tez bym wolala AA.
Ostatni pobyt RS w Polsce to tak srednio wyszedl.
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bryt.bryt »

Diomedea pisze: 27 cze 2022, o 18:31 Tillie mial bardzo dobry sezon. Fakt-na slabszym bloku, ale z niezla obrona. Nie wiem cczy nie zostal MVP sezonu, czy cos w tym stylu.
Z Szalpukiem powinni sie niezle uzupelniac. W serwisie troche kicha.
Ja tez bym wolala AA.
Ostatni pobyt RS w Polsce to tak srednio wyszedl.
Fajna mieszanka może być (co do składu). A co do trenera - z kim w LM przegrał AA? ;)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Streeter »

Diomedea pisze: 27 cze 2022, o 18:31 Tillie mial bardzo dobry sezon. Fakt-na slabszym bloku, ale z niezla obrona. Nie wiem cczy nie zostal MVP sezonu, czy cos w tym stylu.
Tak, wiem, ale pamiętam też że jak trafił do tej Francji, to były głosy że się skończył, że się nie nadaje już na poważne granie, że i tak nikt go nie zatrudnił w sensowniejszej lidze, więc dlatego wrócił. Jeżeli utrzyma formę to będzie solidnym uzupełnieniem dwójki skrzydłowych, ale do tego właśnie Artur czy Igor muszą być w formie. W momencie gdy Kevin chcąc nie chcąc wyrośnie na "numer dwa", to ciężko widzę grę Warszawy. Francuz to bardziej taki zawodnik żeby dołożyć te 8-10 punktów niż zdobywać po 20.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Diomedea
Posty: 4242
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Mam nadzieje, ze to bedzie klasyczny uklad defensywny/ofensywny.
Do tego celu Szalupa musi wrocic na jakis sensowny poziom. Jesli zdrowie pozwoli, powinien byc w stanie. A Grobelny moze jako pierwszy wchodzacy znowu sie sprawdzi lepiej niz jako podstawowy. Prawe powinno smigac.
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: przemik »

Zwracam nieśmiało uwage, że to właśnie kiedys linia przyjęcia - Tillie, Wojtaszek, Kwolek była nie do złamania i stanowiła o sile druzyny z Warszawy.
Ja wiem, że Szalpuk to nie Kwolek, ale gdby go choć w połowie odbudować to może być bardzo ciekawie.
___
Noworoczny Kibic Siatki
krzychszp
Posty: 969
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: krzychszp »

Skład wygląda bardzo obiecująco. Troszkę znaków zapytania przy Grobelnym i Szalpuku, ale jak będą w przyzwoitej formie to będzie naprawdę dobrze. Zwłaszcza Igor nie powinien zagrać drugiego tak słabego sezonu z rzędu.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bez_nazwy »

Co tu sie pocieszać... Warszawa jak dla mnie skład poniżej oczekiwań, nie będę się podniecał Szalpukiem który od dobrych paru lat nic nie pokazał, mało tego nawet w lidze ukraińskiej nie był "konikiem".
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Orduna »

bez_nazwy pisze: 27 cze 2022, o 23:28 Co tu sie pocieszać... Warszawa jak dla mnie skład poniżej oczekiwań, nie będę się podniecał Szalpukiem który od dobrych paru lat nic nie pokazał, mało tego nawet w lidze ukraińskiej nie był "konikiem".
Mam dokładnie to samo odczucie.
Skład jest bardzo dobrze zbudowany ale brakuje w nim kluczowego elementu- drugiego przyjęcia. Brak dobrego ofensywnego przyjmującego powoduje że Tillie staje się bezużyteczny, w związku z czym całe przyjęcie kuleje.
Każdy z wymienianych wcześniej opcji(Conte, Perrin,Rossard, nawet ten Atanasow) sprawiły że skład był by kompletny a tak jest potężna dziura.
Zespół na wejście do ósmeki a jeżeli szczęście będzie sprzyjało i w QF trafi się zespół w złej formie albo bez kilku ważnych zawodników to i półfinał możliwy.
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bryt.bryt »

Fragment nowego wywiadu Gacka dla mediów klubowych:
"Z klubu odszedł również między innymi Bartosz Kwolek, dla którego był to pierwszy seniorski klub i w którym występował przez ostatnie sześć lat. Czy można powiedzieć że i w tym wypadku pewna formuła współpracy się wypaliła?

Bartek był związany ze stołeczną siatkówką przez sześć lat i to był naprawdę długi czas. Zrobił ogromny postęp, nabrał wiele doświadczenia, ale ta współpraca dla obu stron się zakończyła. Jestem zaskoczony wywiadem, którego Bartosz udzielił na łamach „Przeglądu Sportowego”, w którym przytoczył okoliczności funkcjonowania klubu, które były nieprawdziwe. Jestem tym zaskoczony, gdyż agent zawodnika przy zapytaniu o ofertę z naszej strony na kolejny rok został poinformowany już w trakcie sezonu, że klub nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu z Bartoszem Kwolkiem. Słowa dotyczące naszego klubu, które padły w tym wywiadzie są nieprawdziwe. Ze swojej strony życzę Bartkowi, aby rozwijał swój potencjał w drużynie z Zawiercia i reprezentacji Polski."

https://projektwarszawa.waw.pl/piotr-ga ... sze-laury/
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Orzi »

bryt.bryt pisze: 3 lip 2022, o 19:28 Fragment nowego wywiadu Gacka dla mediów klubowych:
"Z klubu odszedł również między innymi Bartosz Kwolek, dla którego był to pierwszy seniorski klub i w którym występował przez ostatnie sześć lat. Czy można powiedzieć że i w tym wypadku pewna formuła współpracy się wypaliła?

Bartek był związany ze stołeczną siatkówką przez sześć lat i to był naprawdę długi czas. Zrobił ogromny postęp, nabrał wiele doświadczenia, ale ta współpraca dla obu stron się zakończyła. Jestem zaskoczony wywiadem, którego Bartosz udzielił na łamach „Przeglądu Sportowego”, w którym przytoczył okoliczności funkcjonowania klubu, które były nieprawdziwe. Jestem tym zaskoczony, gdyż agent zawodnika przy zapytaniu o ofertę z naszej strony na kolejny rok został poinformowany już w trakcie sezonu, że klub nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu z Bartoszem Kwolkiem. Słowa dotyczące naszego klubu, które padły w tym wywiadzie są nieprawdziwe. Ze swojej strony życzę Bartkowi, aby rozwijał swój potencjał w drużynie z Zawiercia i reprezentacji Polski."

https://projektwarszawa.waw.pl/piotr-ga ... sze-laury/
A niby który fragment jest nieprawdziwy? Ten o halach (gdzie Projekt grał na trzech różnych w zeszłym sezonie)? Ten o stabilności (wszyscy wiemy o upadku Onico i kaprysach Orlenu)? Budowaniu zespołu (gdzie ten Conte)? No proszę... Ale z drugiej strony co innego miał powiedzieć?
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bryt.bryt »

Orzi pisze: 3 lip 2022, o 19:35
bryt.bryt pisze: 3 lip 2022, o 19:28 Fragment nowego wywiadu Gacka dla mediów klubowych:
"Z klubu odszedł również między innymi Bartosz Kwolek, dla którego był to pierwszy seniorski klub i w którym występował przez ostatnie sześć lat. Czy można powiedzieć że i w tym wypadku pewna formuła współpracy się wypaliła?

Bartek był związany ze stołeczną siatkówką przez sześć lat i to był naprawdę długi czas. Zrobił ogromny postęp, nabrał wiele doświadczenia, ale ta współpraca dla obu stron się zakończyła. Jestem zaskoczony wywiadem, którego Bartosz udzielił na łamach „Przeglądu Sportowego”, w którym przytoczył okoliczności funkcjonowania klubu, które były nieprawdziwe. Jestem tym zaskoczony, gdyż agent zawodnika przy zapytaniu o ofertę z naszej strony na kolejny rok został poinformowany już w trakcie sezonu, że klub nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu z Bartoszem Kwolkiem. Słowa dotyczące naszego klubu, które padły w tym wywiadzie są nieprawdziwe. Ze swojej strony życzę Bartkowi, aby rozwijał swój potencjał w drużynie z Zawiercia i reprezentacji Polski."

https://projektwarszawa.waw.pl/piotr-ga ... sze-laury/
A niby który fragment jest nieprawdziwy? Ten o halach (gdzie Projekt grał na trzech różnych w zeszłym sezonie)? Ten o stabilności (wszyscy wiemy o upadku Onico i kaprysach Orlenu)? Budowaniu zespołu (gdzie ten Conte)? No proszę... Ale z drugiej strony co innego miał powiedzieć?
Niewykluczone, że Kwolek się odniesie, potem Gacek itd., i się dowiemy nieco więcej z tego magla.
Diomedea
Posty: 4242
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

I co nam z tego przyjdzie. Kwestia niestabilnosci finansowania Warszawy powraca od lat.
I nie widze tu miejsca na duze przeklamania. Przeciez co roku, lub prawie, na poczatku sezonu pojawia sie pytanie o wlasciciela, finansowanie itp.
Brak wlasnej hali tez. Brak mozliwosci dodatkowego treningu, o ktorym mowil Szalupa bodajze w swoim drugim roku w PW.

A czy Kwolek juz nie chcial, czy klub nie chcial-wszystko jedno. Bartosz mial slabszy sezon, za mocno sie zasiedzial, wypadl z rywalizacji w kadrze na IO.
To tez sa fakty. A gdzie przyczyna, gdzie rezultat, czy dla nas ma to jakies znaczenie?
Fakty sa tez takie, ze puchary ( gdy Warszawa miala jeszcze pozycje medalowe) wygladaly na oddawane bez walki, pewnie z powodu braku lawki i duzych obciazen. Ale Zaksa tez jakiejs poteznej lawki nie miala. AA to kombinator, choc swietny trener. A w koncu rywalizacja na poziomie miedzynarodowym powinnabyc sola sezonu, momentem do pokazania sie, motorem do rozwoju. Jak twoj klub wystepuja w pucharach olewajac, to i ty zaczynasz olewac IMHO.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Arw165 »

Janek Fornal przed chwilą powiedział, że drugi sypacz Warszawy rozwalił krzyżowe w kolanie na pierwszy treningu. Ktoś coś słyszał?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”