Projekt Warszawa 2021/2022

Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: MWi »

bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 08:02 Kwolo nie zdał egzaminu z klasy.
Wieloletni brak stabilności finansowej pracodawcy i problemy z tym związane to coś, o czym zawodnik powinien głośno mówić, nie jesteśmy w Rosji, aby ukrywać nieprofesjonalizm na tym polu. Szczególnie jeśli ten zawodnik poświęcił kawał życia i zdrowia bez żadnych kontrowersyjnych działań typu Szymański i Zagumny po odejściu Mlekpolu w Olsztynie.

Serio, skończmy z tym "egzaminami z klasy" w przypadku podmiotów typu Będzin czy Warszawa w niby-profesjonalnej niby-jednej-z-najlepszych lig świata.
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Zamiatanie pod dywan niczemu nie sluzy. Ulatwia poglebianie sie patologii.
Widac bylo po grze Kwolka, ze ma troche dosyc. Oby odzyl w Zawierciu. Mozliwe zreszta, ze zaplaci miejscem na MS bo sezon wygladal na wymeczony i Grbic niekoniecznie da sie przekonac kilkoma dobrymi wystepami. Coz, sa jeszcze IO.
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: przemik »

Trudno się z nim niezgodzić.
Odniosłem też wrazenie, że niezbyt się lubili z Trynidadem.
___
Noworoczny Kibic Siatki
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 08:02 Kwolo nie zdał egzaminu z klasy.
Raczej Projekt Warszawa nie zdał egzaminu z bycia profesjonalnym klubem.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Orzi »

bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 08:02 Kwolo nie zdał egzaminu z klasy.
Fan Warszawy nie zdał egzaminu z obiektywnej oceny swojego klubu.

Im więcej zawodnicy będą mówić o patologiach w klubie, tym lepiej, co pokazał przykład Będzina gdzie teraz jest fajne, zdrowe środowisko
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bryt.bryt »

O problemach Warszawy wszyscy wiedzieli. Kwolo nie wnosi nic nowego. Ja tu widzę frustrację, a nie naprawianie czegokolwiek. Ciekawe jak się teraz będzie w kadrze dogadywał z Firlejem, który wchodzi w to "straszne" miejsce. I co generalnie sadzi o kolegach, którzy zostali. Pytania można pewnie mnożyć.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Orduna »

bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 08:02 Kwolo nie zdał egzaminu z klasy.
Dokładnie. Klub z niego zrezygnował bo zwyczajnie grał piach a dodatkowo swoją postawą pokazywał że ma wywalone na grę. Teraz jakoś musi to sprzedać bo jakby to wyglądało gdyby powiedział,,no piach grałem i mnie już nie chcieli"
Jak to jest że klub niby tonie w długach, tymczasem:
- Nowakowski zostaje już 4 sezon
- Wojtaszek będzie grał 6 sezon
-Wrona będzie grał 7 sezon.
Klub ściąga Tilliego, Firleja, Webera
No bieda aż piszczy! Normalnie drugi Będzin hahaha
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: granvorka »

Jakby ktoś chciał przeczytać ten i inne teksty "PS" omijając paywall (shame on me, ale ile już można mieć różnych subskrypcji...), to pro tip: odpalić źródło strony (page source) w nowym oknie i skopiować do jakiegoś edytora, który zawija tekst (np. Notatnik). Na razie działa.
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 09:30 O problemach Warszawy wszyscy wiedzieli. Kwolo nie wnosi nic nowego. Ja tu widzę frustrację, a nie naprawianie czegokolwiek. Ciekawe jak się teraz będzie w kadrze dogadywał z Firlejem, który wchodzi w to "straszne" miejsce. I co generalnie sadzi o kolegach, którzy zostali. Pytania można pewnie mnożyć.
Wiesz, koledzy ktorzy zostali to czesto z urodzenia i wychowania warszawianie. Wrona przyszedl do biednej PW, z bogatej Skry, zeby zyc w "swoim" miescie, bo to bylo dla niego wazne. Nowakowski, podobnie jak Wrona, to wychowanek Metra. Damian, chociaz z Milicza, to gral w MOSie Wola. Sa tez zawodnicy, ktorym blizej do konca kariery, niz poczatku. Przenoszenie sie na rok czy dwa, przenoszenie rodziny, szkoly dla dzieci....

Wez pod uwage, ile lat wytrzymal Kwolo. Wiecej niz kilku trenerow i dyrektorow sportowych. Oby kazdy obecnie zakontraktowany gracz wytrzymal tyle samo. Jak Firlej wytrzyma tyle wachniec, to bedzie OK. O posiedzeniu w Warszawie Webera przez pare lat raczej nie marze.
I przez pare sezonow Kwolo utrzymywal swoja gra klub na powierzchni. O Trynidadzie tez nie mowil nic zlego, niezaleznie od tego co myslal.

Jak sie dogaduje w kadrze Kochanowski z Januszem? Wiec pytanie jest bezsensowne. Albo Lipinski z Januszem? Jakos sobie radza, pomimo zmian klubow. W zyciu profesjonalnego siatkarza to standart.

Wpis kolegi Orduny to zwykle ..... Jak czesto.

Ja, jako warszawianka z urodzenia i sledzaca PW od czasow trenera Kowalczyka napisze: Kwolu dziekuje za te pare lat gry.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2022, o 09:57 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bryt.bryt »

Diomedea pisze: 22 cze 2022, o 09:47 Jak sie dogaduje w kadrze Kochanowski z Januszem? Jakos sobie radza. Wiec pytanie jest bzdurne. Albo Lipinski z Januszem? Jakos sobie radza, pomimo zmian klubow.
Nie chodzi o samą zmianę klubów, ale o to, co się mówi o byłym klubie, który teraz jest klubem kolegi z kadry.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Orduna »

Diomedea pisze: 22 cze 2022, o 09:47
bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 09:30 O problemach Warszawy wszyscy wiedzieli. Kwolo nie wnosi nic nowego. Ja tu widzę frustrację, a nie naprawianie czegokolwiek. Ciekawe jak się teraz będzie w kadrze dogadywał z Firlejem, który wchodzi w to "straszne" miejsce. I co generalnie sadzi o kolegach, którzy zostali. Pytania można pewnie mnożyć.
Wiesz, koledzy ktorzy zostali to czesto z urodzenia i wychowania warszawianie. Wrona przyszedl do biednej PW, z bogatej Skry, zeby zyc w "swoim" miescie, bo to bylo dla niego wazne. Nowakowski, podobnie jak Wrona, to wychowanek Metra. Damian, chociaz z Milicza, to gral w MOSie Wola. Sa tez zawodnicy, ktorym blizej do konca kariery, niz poczatku. Przenoszenie sie na rok czy dwa, przenoszenie rodziny, szkoly dla dzieci....

Wez pod uwage, ile lat wytrzymal Kwolo. Wiecej niz kilku trenerow i dyrektorow sportowych. Oby kazdy obecnie zakontraktowany gracz wytrzymal tyle samo. Jak Firlej wytrzyma tyle wachniec, to bedzie OK. O posiedzeniu w Warszawie Webera przez pare lat raczej nie marze.
I przez pare sezonow Kwolo utrzymywal swoja gra klub na powierzchni. O Trynidadzie tez nie mowil nic zlego, niezaleznie od tego co myslal.

Jak sie dogaduje w kadrze Kochanowski z Januszem? Wiec pytanie jest bezsensowne. Albo Lipinski z Januszem? Jakos sobie radza, pomimo zmian klubow. W zyciu profesjonalnego siatkarza to standart.

Wpis kolegi Orduny to zwykle ..... Jak czesto.

Ja, jako warszawianka z urodzenia i sledzaca PW od czasow trenera Kowalczyka napisze: Kwolu dziekuje za te pare lat gry.
No tak. Najlepiej zamiast czytać wpis i pomyśleć to lepiej zdyskredytować autora, przecież to takie proste, nie trzeba nawet myśleć logicznie.
Według Ciebie Firlej i Tillie to masochiści, bo wracają do tego strasznego miejsca gdzie się nie płaci. Pit to już w ogóle wolontariat uprawia, z czego on się w ogóle utrzymuje??
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Prawde.
Firlej moze zaryzokowac, majac nadzieje, ze bedzie dobrze. Jego decyzja. Tillie obstawiiam ze wiecej niz 2 lata nie pociagnie. Kwolu juz pare razy mial te nadzieje i niestety nie udalo sie. Bodajze 5 sezonow, wiekszosc bardzo dobra, jeden slabszy. Trzech trenerow. 3 zmiany wlasciciela (z niepewnoscia do konca kto i jak) 2 dyrektorow sportowych.
Jak na mlodego, zdolnego siatkarza, o ktorego pytalo pare klubow, dlugo i duzo wytrzymal.


Orduna sam sie dyskredytujesz wiekszoscia swoich wpisow.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2022, o 10:03 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Zastanówcie się czy chcielibyście pracować w firmie, która nie jest wam w stanie obiecać wynagrodzenia, a przy tym warunki pracy są ciężkie (przygotowanie fizyczne w Warszawie to chyba do najlepszych nie należy, skoro ciągle tam jest szpital).
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Orzi »

bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 09:30 O problemach Warszawy wszyscy wiedzieli. Kwolo nie wnosi nic nowego. Ja tu widzę frustrację, a nie naprawianie czegokolwiek. Ciekawe jak się teraz będzie w kadrze dogadywał z Firlejem, który wchodzi w to "straszne" miejsce. I co generalnie sadzi o kolegach, którzy zostali. Pytania można pewnie mnożyć.
No nie wiem, dorośli ludzie zazwyczaj mają wywalone na to, co kolega mówi o byłym pracodawcy, nawet jeśli Ty tam cały czas pracujesz.

Naprawdę kibice Projektu, naprawdę...
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Zapomniales o braku wlasnej hali. Nic sie nie zmienilo i perspektyw zmian nie widac.
Legia przynajmniej ma sale.
Szalpuk tez kiedys narzekal, ze nawet jakby chcial zostac po godzinach i pocwiczyc jakis element, to nie moze.
Jadacy na Kwola maja pojecie jak to wyglada obecnie?
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

Ogolnie, kolezanka bardzo dobrze wyjasnila dlaczego w Warszawie zostało czesc graczy, do tego Grobelny, ktory sportowo nie dojezdza czesto i Warszawa to dla niego zdecydowanie sufit, Tillie to juz tylko nazwisko uwazam, gosc z roku na rok zalicza zjazd i sie dziwie, ze Warszawa go bierze, bo pewnie swoje zarobi. Firlej gral tutaj i widocznie, podobalo sie chce i wrocic na stare smieci, Szalpuk podobny case co Grobelny. Jedynie mozna by sie juz dziwic bardziej Weberowi, moglo byc tutaj tak jak w przypadku De Falco, ze gdy negocjowal z Warszawa, nie mial lepszej opcji, a dopiero pozniej pojawily sie oferty jak spekulowano, ze byc moze Modena go wezmie.
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bryt.bryt »

Szary Wilk pisze: 22 cze 2022, o 10:03 Zastanówcie się czy chcielibyście pracować w firmie, która nie jest wam w stanie obiecać wynagrodzenia, a przy tym warunki pracy są ciężkie (przygotowanie fizyczne w Warszawie to chyba do najlepszych nie należy, skoro ciągle tam jest szpital).
Nie o to chodzi. Jak mi się firma nie podoba i mam inne opcje, to odchodzę i tyle. Bez narzekania potem.
Tym bardziej, że kłopoty firmy są powszechnie znane.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 10:24 Nie o to chodzi. Jak mi się firma nie podoba i mam inne opcje, to odchodzę i tyle. Bez narzekania potem.
Tym bardziej, że kłopoty firmy są powszechnie znane.
Czytam tę dyskusję i oczom nie wierzę jak można walić takie kocopoły wraz z Orduną.

Jak się firma nie podoba, bo nie płaciła, była bajzlem, chaosem i niepewnością, to mam prawo tak mówić. Kwolek jedynie powiedział, że ma dość niepewności i to całkowicie zrozumiałe. W normalnych klubach dba się o sprawy organizacyjne oraz terminowość zobowiązań tak, by sportowiec mógł skupić się tylko na swojej pracy. A nie na tym czy mu zapłacą, czy nie albo czy klub lada moment się nie rozleci, bo pan ze wschodu zwinie zabawki albo inny pan od fikołków rozmyśli się nad transakcją.

Nie wiem jaki to ma wpływ na pozostałych graczy, znaczy się wiem, żaden. Oni zostają i na tę niepewność się godzą, Kwolkowi nie pasowała więc zmienił klub. W dodatku na sportowo lepszy. Przecież on nawet się nie zająknął o kimkolwiek innym, w ogóle ta kwestia jest tak z tylnej części ciała, aż głowa mała.

Poza tym gwarantuję, że 99% polskiego społeczeństwa nie ma pojęcia o ogólnej finansowej sytuacji Projektu Warszawa, który istnieje nie dzięki reklamom na koszulkach, tylko tajemniczej kasie, więc niemal z definicji trzeba mu się przyglądać. Nawet forumowicze nie wiedzą co się dokładnie dzieje, bo nie robimy w księgowości klubu.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Warszawa to nie jest zły klub, taka Modena lite (prawie rokrocznie grubsze przedsięwzięcie w celu przetrwania, ale sensowny poziom, to grają tam mocni zawodnicy) - Kwolek od pewnego momentu tam się mocno zasiedział i chyba sam jest tego świadomy. Dla Firleja to jest sportowy awans, dla Webera czy Tillie także, dla Kwolka - wręcz przeciwnie. A że mówi prawdę, tzn. strukturalnie i organizacyjnie to nie jest klub na poziomie polskiej czołówki, to ciężko go za to krytykować.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2022, o 10:36 przez WysokiPortorykanczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 10:24
Szary Wilk pisze: 22 cze 2022, o 10:03 Zastanówcie się czy chcielibyście pracować w firmie, która nie jest wam w stanie obiecać wynagrodzenia, a przy tym warunki pracy są ciężkie (przygotowanie fizyczne w Warszawie to chyba do najlepszych nie należy, skoro ciągle tam jest szpital).
Nie o to chodzi. Jak mi się firma nie podoba i mam inne opcje, to odchodzę i tyle. Bez narzekania potem.
Tym bardziej, że kłopoty firmy są powszechnie znane.
Gdyby kazdy tak robil, to ludziom ciezko byloby miec jakies oczekiwania/opinie o danym miejscu, gdyby kazdy zachowywal milczenie jak jest w miejscu X. Nie trafia to do mnie ten argument. Jesli Kwolek nie opowiadal historii, ktore sa nieprawdziwe, mial pelne prawo do tego.
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2021, o 12:22
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Beo »

TommyLeeJones pisze: 22 cze 2022, o 10:34
bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 10:24 Nie o to chodzi. Jak mi się firma nie podoba i mam inne opcje, to odchodzę i tyle. Bez narzekania potem.
Tym bardziej, że kłopoty firmy są powszechnie znane.
Czytam tę dyskusję i oczom nie wierzę jak można walić takie kocopoły wraz z Orduną.

Jak się firma nie podoba, bo nie płaciła, była bajzlem, chaosem i niepewnością, to mam prawo tak mówić. Kwolek jedynie powiedział, że ma dość niepewności i to całkowicie zrozumiałe. W normalnych klubach dba się o sprawy organizacyjne oraz terminowość zobowiązań tak, by sportowiec mógł skupić się tylko na swojej pracy. A nie na tym czy mu zapłacą, czy nie albo czy klub lada moment się nie rozleci, bo pan ze wschodu zwinie zabawki albo inny pan od fikołków rozmyśli się nad transakcją.

Nie wiem jaki to ma wpływ na pozostałych graczy, znaczy się wiem, żaden. Oni zostają i na tę niepewność się godzą, Kwolkowi nie pasowała więc zmienił klub. W dodatku na sportowo lepszy. Przecież on nawet się nie zająknął o kimkolwiek innym, w ogóle ta kwestia jest tak z tylnej części ciała, aż głowa mała.

Poza tym gwarantuję, że 99% polskiego społeczeństwa nie ma pojęcia o ogólnej finansowej sytuacji Projektu Warszawa, który istnieje nie dzięki reklamom na koszulkach, tylko tajemniczej kasie, więc niemal z definicji trzeba mu się przyglądać. Nawet forumowicze nie wiedzą co się dokładnie dzieje, bo nie robimy w księgowości klubu.
Po raz któryś zabieram się za napisanie odpowiedzi w jakimś wątku, żeby zobaczyć, że uprzedziłeś mnie i przelałeś praktycznie wszystkie moje myśli na papier, zaczynam się robić podejrzliwy :D

Dodam tylko, że sugestia, jakoby Kwolek miał się źle dogadywać w kadrze z Firlejem, bo skrytykowany został przyszły pracodawca Janka, może być skomentowana tylko w jeden sposób - XD. No będzie gruba kosa.

Kwolek jak najbardziej miał prawo się wypowiedzieć, i tak jak nie lubię jego zachowania boiskowego, tak tutaj nie widzę nic do zarzucenia.
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bryt.bryt »

TommyLeeJones pisze: 22 cze 2022, o 10:34
bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 10:24 Nie o to chodzi. Jak mi się firma nie podoba i mam inne opcje, to odchodzę i tyle. Bez narzekania potem.
Tym bardziej, że kłopoty firmy są powszechnie znane.
Czytam tę dyskusję i oczom nie wierzę jak można walić takie kocopoły wraz z Orduną.

(...)
Odniosę się tylko moich wypowiedzi - uważam, że to, czego oczekuję od postaci typu Kwolek to są standardy. Nie jesteśmy na bazarze.
I to już mój ostatni wpis na ten temat.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bono »

W tym kraju jest wszystko dziwne - Warszawa stolica Polski - (według rankingu kraj nr.1 na świecie w siatkówce) która ma budżet na poziomie 18-20
miliardów PLN/rocznie, nie jest w stanie przeznaczyć np.0,02%?(marnych 5mln) albo utrzymać Obajkowego molocha który wycofuje się ze swoimi śmiesznymi 4mln PLN.
Klub chce ratować dwóch siatkarzy i Ukraiński biznesmen :] :]
Nie dziwie się Kwolkowi.

P.S. A rano czytam że jakaś 20 letnia patocelbrytka tfu...która daje sobie obić mordę w jakimś tam MMA czy innym shicie dostaje za JEDNĄ przegraną walkę 1mln PLN - czyli pewnie tyle co Kwolo przez 2 lata w Wawie :] :]
nie ma już nic... :<
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Tu dotykasz problemu wykraczajacego poza siatkowke (odnosnie patoinfluencerki).
Co do budzetu Warszawy- jako nawet czasowy, przelotny mieszkaniec widze, ze i potrzeby sa duze.
A ciagle jest to miejsce wzglednie przyjazne do zycia.
Poza tym odliczyles z tego budzetu janosikowe? I niestety-duzy budzet ale i duze wydatki.
`Potem mozna sie spierac, czy doplacic ludziom do ogrzewania centralnego (w koncu nie pala weglem, wiec doplat nie maja), do komunikacji, do teatrow, kin, a moze klubom sportowym pracujacym z szeroka populacja i mlodzieza? Sa tez szpitale miejskie, DPSy, sa dofinansowania dla szkol, roboty drogowe. Budzet to wplywy, o ktorych mowisz, ale i wyplaty.
Zespol z najwyzszej polki rozgrywkowej, powinien sam znalezc inwestora.
W plus lidze jest kilka klubow polegajace glownie na miescie (choc w roznym stopniu) -Katowice, Gdansk (razem z Treflem), jakis udzial w Slepsku ale tam jest Malow-spore przedsiebiorstwo, zdaje sie spory udzial w Lubinie i Lublinie.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bono »

Oczywiście że trochę uogólniłem - ale takie miasto jak Warszawa - ciągle(mimo ciężkich czasów) rozwijające się często ładuje pieniądze (i to nie duże)w "dziwne" inne "projekty"(można poczytać w necie)
Chodzi mi o to że taki "zdechły" Kędzierzyn z 55 krotnie mniejszym budżetem jest w stanie %-towo dać dużo więcej niż Warszawa(z olbrzymimi możliwościami)
Zresztą o czym my mówimy - mało to firm i biznesu jest w Stolicy? - dla mnie to śmieszne że są aż takie problemy z kasą.

Influencerka to tylko tak ciekawostka dzisiejszych czasów...
nie ma już nic... :<
titerlitury
Posty: 336
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: titerlitury »

Zdaje się, że Kwolek nie bawił się w tworzenie alternatywnej rzeczywistości. Stwierdził, że król jest nagi i po kilku latach w tym klubie na pewno wiedział co mówi.
A co do wspomnianego janosikowego, to pewnie Warszawa z tego powodu nie umrze. Po wojnie, na dźwignięcie z ruin stolicy, zwożono cegły z całej Polski, a potem jeszcze zbierano złotówki na odbudowę Zamku Królewskiego. Solidaryzm za solidaryzm, choć pewnie oba trochę wymuszone.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

Beo pisze: 22 cze 2022, o 10:47 Po raz któryś zabieram się za napisanie odpowiedzi w jakimś wątku, żeby zobaczyć, że uprzedziłeś mnie i przelałeś praktycznie wszystkie moje myśli na papier, zaczynam się robić podejrzliwy
Polecam się na przyszłość :D .
bryt.bryt pisze: 22 cze 2022, o 11:27 Odniosę się tylko moich wypowiedzi - uważam, że to, czego oczekuję od postaci typu Kwolek to są standardy. Nie jesteśmy na bazarze.
Standardów nie dopełnia klub, nazywanie rzeczy po imieniu Kwolka to objaw standardów. Kamuflowanie patologii i patrzenie na nią przez palce - to jest brak standardów ale cóż, każdy może mieć swoją opinię.

A propos dalszych wypowiedzi, miasto stołeczne Warszawa interesuje się Legią. Inne kluby były, są i będą na marginesie. Natomiast miasto w sensie faktycznym oraz ekonomicznym jest obrzydliwie bogate w porównaniu z czymkolwiek innym w kraju. W porównaniu do innych miast jest wręcz wypchane najróżniejszymi przedsiębiorstwami, firmami, korporacjami, milionerami, wszystkim. Tym samym bardzo dziwi mnie brak sponsorów na koszulkach, bo gdzie jak nie w Wa-wie? Niemniej rozumiem też, że gros tych przedsiębiorstw jest zagraniczny, one z reguły mają obowiązek przesyłać wszystkie zyski do spółek-matek, nie wydawać ich w Polsce.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: Orduna »

No jednak Szalpuk eh. No tragicznie wygląda to przyjęcie. Na tle reszty zawodników jest potężna różnica poziomu.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bono »

Ehhhh kolejny zawodnik, który nie trafi do Zaksy :( a który ponoć już witał się z gąską...
nie ma już nic... :<
bryt.bryt
Posty: 374
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2021/2022

Post autor: bryt.bryt »

Orduna pisze: 25 cze 2022, o 14:04 No jednak Szalpuk eh. No tragicznie wygląda to przyjęcie. Na tle reszty zawodników jest potężna różnica poziomu.
Zostały jeszcze 3 karty do odkrycia. Czyli Tillie, ten Holender na drugiego atakującego i ... może Atanasow?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”