PGE Skra Bełchatów 2021/2022

michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Albo Bielsko.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 30 cze 2022, o 16:12


Ja nie wiem. I może zaraz doczekam się jakiegoś konesera siatkówki, który mi powie, że nie oglądam ligi belgijskiej i guzik wiem, bo sobie przeanalizował przez godziny mecze Masseik z półamatorami z Brukseli czy innego Waregem, ale wybaczcie - mimo wszystko to jest jakieś nieporozumienie.



-Kooy zostanie, bo gdyby nie został, to może nie mieliby kim grać
-Przychodzą Vasina i Rybicki na przyjęcie
-Lanza miał być, ale jednak nie będzie
-Bednorz może przyjdzie, ale tylko na chwilę
-Trener z Wielkiej Brytanii
-Kacper zostaje na kolejny sezon
-Russell był, ale się zmył. To znaczy miał być, ale nie ma.

1.Nie trzeba być koneserem siatkówki by wiedzieć, że ocenianie warsztatu kogoś gdy jak się przyznaje nawet nie wie się kim ten ktoś jest, nie jest delikatnie mówiąc mądre. Jeśli ktoś mi powie, że też inżynier nie może być profesjonalny bo to blondynka to nie muszę sam znać się na jej fachu by określić, że taka ocena na podstawie takich kryteriów nie jest ani mądra ani produktywna. Tak samo z oceną, że "x" to słaby trener bo nie wiem kim jest.
Ja też nie znam warsztatu gościa. Nie interesuje mnie liga belgijska. W ostatnich sezonach Maaseik miało raczej gorsze wyniki(choć i skład gorszy niż kiedyś). Dla mnie jest gość niewiadomą, więc nie ocenię. Nie wiem czy to gość z jakiejś łapanki czy skauci Skry wypatrzyli go poprzez jego dobrą pracę. Więc czy to będzie nieporozumienie czy nie to po sezonie ocenię.
2.Jęsli nie będzie Bednorza na cały sezon to będzie Lanza, jeśli będzie Bednorz na cały sezon to nie będzie Lanzy. Raczej to pewne, że Bednorz będzie choćby na część sezonu i raczej będzie to cały sezon jak pisał twitterowiec ze sprawdzonymi informacjami. Więc raczej tego Lanzy faktycznie nie będzie. Jeśli jest Bednorz i Piechocky to może nawet lepiej, że nie ma Russella, ale w takim razie zamiast Kooya powinien być właśnie Lanza.
Nie ma co tworzyć przesadnie fatalistycznej narracji, jakkolwiek zarządzanie Skrą faktycznie często wydaje się groteskowe
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: lukecik »

kamil1999 pisze: 1 lip 2022, o 09:21 1.Nie trzeba być koneserem siatkówki by wiedzieć, że ocenianie warsztatu kogoś gdy jak się przyznaje nawet nie wie się kim ten ktoś jest, nie jest delikatnie mówiąc mądre. Jeśli ktoś mi powie, że też inżynier nie może być profesjonalny bo to blondynka to nie muszę sam znać się na jej fachu by określić, że taka ocena na podstawie takich kryteriów nie jest ani mądra ani produktywna. Tak samo z oceną, że "x" to słaby trener bo nie wiem kim jest.
Po co tworzyć jakieś filozofie? Wystarczy spojrzeć w cv tego jegomościa, jego dokonania i odpowiedzieć sobie na jedno pytanie: czy gość dotychczasową karierą zapracował na to, by dostać angaż w klubie formatu Skry Bełchatów? Abstrahując od tego, że w ostatnich latach prezes robi wszystko, by prestiż i poziom sportowy klubu systematycznie obniżać.
Kandydatura całkiem z czapy wg mnie, bo jaki ten gość będzie mieć autorytet? To mogłaby być ciekawa opcja dla zespołów z drugiej części tabeli, a nie drużyny, która ma się bić o medale.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

ciorny17 pisze: 1 lip 2022, o 08:38 Z deszczu pod rynnę.
Pasini donosi, o czym już była mowa, że Gardini, aka. Sygnecik, jest jedną z "hipotez" dla Skry. No no.
Może marzy mu się hat-trick z Mistrzostwami Polski. Już ma Zaksę, ma JW, pora na Skrę XD
Banks w zasadzie pojawił się właśnie dlatego, że opcja z Gardinim również nie wypaliła.
Nie udało się z Anastasim, nie udało z Cretu, Mendezem ani Gardinim, to został trener pokroju Brytyjczyka. Nie będę tu pisał że to marny trener, bo nie mam ku temu podstaw, no ale CV nie wskazuje jakoby miałaby to być opcja na miarę niedawnej klasy Skry. Czy Banks zasłużył sobie na prowadzenie Skry? Moim zdaniem nie. Ale tym zarządzaniem klubem to Skra zasłużyła sobie na trenera tego formatu. A nic się nie zanosi, żeby miało być lepiej.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Śmieszność nad śmiesznościami, wszelka śmieszność.
News rodem z początku 2018 roku, gdzie nie był znany trener kadry, ale asystenta w postaci polskiej nadziei szkoleniowej mieliśmy, nota bene w tym śmiesznym ostatnimi czasie klubie pracującego, Gogola.

Kolanek i Bąkiewicz ogłoszeni asystentami trenra.
Jesteś trenerem z szerokiego topu i dostajesz propozycję ze Skry.
Myślisz, fajnie klub z tradycjami i sukcesami.
Nic tylko rozmawiać.
Okazuje się, że na dzień dobry dostajesz skład i nie możesz dobrać swojego, z zaufanymi ludźmi.
Profit? Nie musisz brać udziału w tym cyrku.
Kłamca.
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: firefoxkk »

Nie lepiej było postawić na Bąkiewicza, jako pierwszego trenera? Gorzej i tak chyba by tego nie poprowadził.
Potem znowu, po sezonie przygarnie go Trefl na pierwszego czy jakiś inny klub i w Bełchatowie będą szukać w Anglii trenerów ;)
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Nie chce mi się wierzyć, że Bednorz będzie chciał w tym cyrku uczestniczyć.

I teraz wyobraźcie sobie, że trenerem jest ten cały Banks, na libero gra Kacper, a w przyjęciu Kooy-Vasina/Lanza.

Ten sezon będzie wisienką na torcie wszystkich nieudanych. Kiedyś Skra zajęła 5 miejsce w tabeli, za czasów Kubańczyka Cali. Potem się dźwignęli, bo zrobili dobre transfery. Sezon 2022/2023 zdecydowanie przebije ten sprzed lat.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

No i ? Who cares? Karawana idzie dalej.

Może skoro nie idzie z trenerami i zawodnikami to trzeba zainwestować w technologię. Podobno Kacper ma najcięższą koszulkę w lidze. Proponuję wzorem stroju "skóry rekina" jaki kiedyś stworzono dla pływaków przygotować stroj "upierzenie kolibra"i problem z głowy. Może pierwsza trzydziestka przyjmujących plus ligi stanie się osiągalna?
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

lukecik pisze: 1 lip 2022, o 09:59
kamil1999 pisze: 1 lip 2022, o 09:21 1.Nie trzeba być koneserem siatkówki by wiedzieć, że ocenianie warsztatu kogoś gdy jak się przyznaje nawet nie wie się kim ten ktoś jest, nie jest delikatnie mówiąc mądre. Jeśli ktoś mi powie, że też inżynier nie może być profesjonalny bo to blondynka to nie muszę sam znać się na jej fachu by określić, że taka ocena na podstawie takich kryteriów nie jest ani mądra ani produktywna. Tak samo z oceną, że "x" to słaby trener bo nie wiem kim jest.
Po co tworzyć jakieś filozofie? Wystarczy spojrzeć w cv tego jegomościa, jego dokonania i odpowiedzieć sobie na jedno pytanie: czy gość dotychczasową karierą zapracował na to, by dostać angaż w klubie formatu Skry Bełchatów? Abstrahując od tego, że w ostatnich latach prezes robi wszystko, by prestiż i poziom sportowy klubu systematycznie obniżać.
Kandydatura całkiem z czapy wg mnie, bo jaki ten gość będzie mieć autorytet? To mogłaby być ciekawa opcja dla zespołów z drugiej części tabeli, a nie drużyny, która ma się bić o medale.
CV nie wszystko odda. Ty też możesz nie mieć imponującego CV a twój warsztat sprawia, że dla pracodawcy "X" dobrze rokujesz i widzi w tobie szansę. Czy ten Anglik dobrze rokuje lub czy Skra wybrała tego trenera po poważnej analizie to tego nie wiem. Nie ma co po prostu robić radykalnych sądów.
ciorny17 pisze: 1 lip 2022, o 12:25
Okazuje się, że na dzień dobry dostajesz skład i nie możesz dobrać swojego, z zaufanymi ludźmi.
Ale akurat ta jedna konkretna rzecz jest normalna. Zresztą czy podobnie nie ma Anastasi w Perugii? Różnicę robi jakość składu a nie to czy trener może sobie go wybrać czy nie.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: bez_nazwy »

A co takiego zrobił Winiar że dostał Zawiercie.. jakie ma cv
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: lukecik »

bez_nazwy pisze: 2 lip 2022, o 07:25 A co takiego zrobił Winiar że dostał Zawiercie.. jakie ma cv
Też się zastanawiam. Pewnie gdyby nazywał się Winiarković to by tej szansy nie dostał. A że to były, wybitny, polski siatkarz i młody, obiecujący, polski trener, lansowany na przyszłego trenera kadry, to dawaj go.

Gdybym był kibicem Skry to raczej bym z radości nie skakał, że klub sięgnął po przedstawiciela angielskiej myśli szkoleniowej, w dodatku bez większych sukcesów. McCutcheon też pochodzi z mało siatkarskiego kraju, ale jednak coś do gabloty wstawił.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: reeman »

Skrze "potrzebny" jest trener-figurant, bo wiadomo kto ustala skład, już dobrał asystentów
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

lukecik pisze: 2 lip 2022, o 09:09
bez_nazwy pisze: 2 lip 2022, o 07:25 A co takiego zrobił Winiar że dostał Zawiercie.. jakie ma cv
Też się zastanawiam. Pewnie gdyby nazywał się Winiarković to by tej szansy nie dostał. A że to były, wybitny, polski siatkarz i młody, obiecujący, polski trener, lansowany na przyszłego trenera kadry, to dawaj go.

Gdybym był kibicem Skry to raczej bym z radości nie skakał, że klub sięgnął po przedstawiciela angielskiej myśli szkoleniowej, w dodatku bez większych sukcesów. McCutcheon też pochodzi z mało siatkarskiego kraju, ale jednak coś do gabloty wstawił.
Ale tu Panowie nie ma nic dziwnego. Z piłkarzami jest tak samo, w sumie pewnie w większości dyscyplin sportowych. Taki Steven Gerrard z Liverpoolu potrenował rok juniorów Liverpoolu i został trenerem Glasgow Rangers. Wiem, że ciężko to do siatkówki porównywać, bo jednak Winiar przejął czołową drużynę w drugiej najlepszej lidze świata, ale tutaj jest jednak zdecydowanie mniej klubów i lig na profesjonalnym poziomie.

Myślę, że porównując to do piłki, w siatkówce trzeba patrzeć przez pryzmat reprezentacji, nie klubów. Dlatego Winiarski trenuje Niemcy, a nie topową reprezentację. Ryan Giggs trenował Walię po zakończeniu kariery. I to jest dobry przykład.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: dyletant »

Bąkiewicz to zawodnik z top 3 przyjęciem w ostatnich 20 latach w Polsce, więc może to jest ta bomba transferowa Skry? Tańszy niż Lanza, a od ziemi odrywają się podobnie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: jarek8dywan »

Kto by pomyslal z 10 lat temu, ze Skra zaliczy taki zjazd jakosciowy, ogolnie.

A dla Bakiewicza to niejako powrot na lawke Skry ;)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

jarek8dywan pisze: 2 lip 2022, o 13:41 A dla Bakiewicza to niejako powrot na lawke Skry ;)
Mam wrażenie, że zobaczymy Bakiewicza w tym roku jako jedynkę. I że po to też jest ten wynalazek z Anglii. No bo tak powierzyć Bąkiewiczowi "tak wspaniały" klub byłoby ciężko, a tak, Anglik się nie sprawdzi, wyleci, że na rynku nikogo ciekawego nie będzie to zostanie Bąku :) wilk syty i owca cała.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

bez_nazwy pisze: 2 lip 2022, o 07:25 A co takiego zrobił Winiar że dostał Zawiercie.. jakie ma cv
Nie umiesz w siatkówkę, potwierdza się.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

jarek8dywan pisze: 2 lip 2022, o 13:41 Kto by pomyslal z 10 lat temu, ze Skra zaliczy taki zjazd jakosciowy, ogolnie.

A dla Bakiewicza to niejako powrot na lawke Skry ;)

Może nie 10 lat temu, ale po akcji Wlazły Conte (już z juniorem w składzie) pisaliśmy tu że Kondzio zniszczy klub, którego potęgę stworzył.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Kauchuck »

Skra zawalczy o miejsca 5-8 w przyszłym sezonie.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Paragon »

To raczej wyjdzie linia przyjęcia: Junior-Bednorz-Kooy czy jednak Kerminen-Bednorz-Kooy? Bo to sporo zmienia :D pierwsza opcja to dramatyczna strzelnica. W ogóle od lat dziwi mnie budowanie składu Skry. Mają Łomacza, który super gra środkiem, mają być może najlepszy środek ligi i zamiast dołączyć do tego może mniej ofensywnych przyjmujących, ale za to takich, którzy będą dogrywać Grzesiowi na nos, a ten będzie katował środkiem, to widzę bez ładu i pomyślunku to wszystko.
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Paragon pisze: 4 lip 2022, o 07:40 To raczej wyjdzie linia przyjęcia: Junior-Bednorz-Kooy czy jednak Kerminen-Bednorz-Kooy? Bo to sporo zmienia :D pierwsza opcja to dramatyczna strzelnica. W ogóle od lat dziwi mnie budowanie składu Skry. Mają Łomacza, który super gra środkiem, mają być może najlepszy środek ligi i zamiast dołączyć do tego może mniej ofensywnych przyjmujących, ale za to takich, którzy będą dogrywać Grzesiowi na nos, a ten będzie katował środkiem, to widzę bez ładu i pomyślunku to wszystko.
Oby Bednorz się nie zdecydował na ten ruch, bo straci sportowo. Skra to nie jest miejsce dla takich siatkarzy, szkoda sezonu. Jak chce iść do Chin to niech idzie, ale według mnie trochę mu ambicja sportowa zjechała, skoro nie interesowała go oferta z Piacenzy czy innych włoskich klubów, tylko Chiny. Pewnie zarobki spore, ale zakładam, że dysproporcja nie jest tak duża jak w przypadku porównania Azji do PlusLigi, więc mógł się zdecydować na coś innego. A że w przypadku gry w Bełchatowie i gry w Chinach w jednym sezonie sobie zarobi podwójnie, to biznesowo akurat świetne rozwiązanie.


Z drugiej strony, gdyby faktycznie był obok Bednorza Kerminen i ktoś z dwójki Kooy/Vasina by grał choćby poprawnie, to przy Atanasijeviciu i takich śodkowych Skra mogłaby TEORETYCZNIE być wysoko w pierwszej części sezonu, ale co z tego, skoro potem byłby giga zjazd, bo nie grałby już Bednorz ani Kerminen, tylko właśnie Kooy/Vasina (jeden z tych, który nie grał obok Bednorza) i Kacper Piechocki :]
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Tymczasem Russell w Japonii, więc jedno nazwisko można włożyć obok Murilo do "brakło 24h" ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Streeter pisze: 4 lip 2022, o 10:44 Tymczasem Russell w Japonii, więc jedno nazwisko można włożyć obok Murilo do "brakło 24h" ;)

Streeter
Murilo,Dante,Horstink,Juantorena,Anderson,Russell

Skra zawsze była o włos od bycia potęgą :D
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

W tym szaleństwie jest metoda. Janusze o klubie mówią, bo się przewijają znane nazwiska, a że potem nie trafiają tam no to cóż. Taka Warszawa nie przymierzała żadnych Lucarellich tylko ogłosiła Szalpuka z Grobelnym no i mniej się o niej mówi :D czasem mam wrażenie, że boom medialny to jedyny cel istnienia klubu w Bełchatowie, bo skład czy wyniki już dawno przestały się liczyć.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Jak Bednorz nie wypali, to się nie mogę doczekać jak do przyjęcia staną Vasina,Rybicki i Piechocki, jak Kooy już zaliczy zjazd do kwadratu po kilku zagrywkach.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Powtórzę n-ty raz. Wielkim problemem Skry w zeszłym sezonie obok wiadomych aspektów, było przygotowanie fizyczne. Wczoraj Ebadipour pokazał, że jak fizyka gra to jest ciągle wartościowym graczem. Janas wykonuje kawał roboty, a nasz serbski magik pokazał, że warsztat ma słaby, póki co.
Kłamca.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Marcy$ »

Nie tylko w Skrze to widac.
W Rzeszowie tez wyniki spadly gdy zmienili fizjo.
Za to w Zaksie zmieniaja trenerow ale fizjo zostaje.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

alcio333
Posty: 112
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: alcio333 »

Banks oficjalnie trenerem Skry :]
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Ja to jestem ciekaw co sobie o tym wszystkim myśli taki Mateusz Bieniek. Grał w ZAKSIE, trafił do Lube, a teraz sobie odbija w Bełchatowie, tracąc naprawdę dobre lata swojej kariery, jak nie najlepsze. Jego trenerem będzie Anglik, który się nie sprawdził w Noliko Masseik, a na libero przyspawany do placu jest syn prezesa. Oprócz tego transferowe cyrki i brak jakiejkolwiek wizji budowania zespołu. Ściągnąć kogo się da, zbudować skład, a potem dopiero znaleźć trenera, któremu chce się to ogarnąć.

No i ten cały Banks to podobno ma problemy z sercem i w Masseik była to jedna z przyczyn słabszej dyspozycji zespołu, bo on sam był niedysponowany, także Skra to chyba nie miała żadnej innej alternatywy. Żeby tylko chłopu się nie pogorszyło, jak zobaczy ten mocarny zespół, od którego prezes będzie wymagać co najmniej medalu PlusLigi.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: bez_nazwy »

Szary Wilk pisze: 8 lip 2022, o 11:43 Ja to jestem ciekaw co sobie o tym wszystkim myśli taki Mateusz Bieniek. Grał w ZAKSIE, trafił do Lube, a teraz sobie odbija w Bełchatowie, tracąc naprawdę dobre lata swojej kariery, jak nie najlepsze. Jego trenerem będzie Anglik, który się nie sprawdził w Noliko Masseik, a na libero przyspawany do placu jest syn prezesa. Oprócz tego transferowe cyrki i brak jakiejkolwiek wizji budowania zespołu. Ściągnąć kogo się da, zbudować skład, a potem dopiero znaleźć trenera, któremu chce się to ogarnąć.

No i ten cały Banks to podobno ma problemy z sercem i w Masseik była to jedna z przyczyn słabszej dyspozycji zespołu, bo on sam był niedysponowany, także Skra to chyba nie miała żadnej innej alternatywy. Żeby tylko chłopu się nie pogorszyło, jak zobaczy ten mocarny zespół, od którego prezes będzie wymagać co najmniej medalu PlusLigi.
No i jak nie będzie mu nic szło to po kilku miesiącach poleci a trenerem zostanie Bąku wraz z Kolankiem taki scenariusz jest na 100% szykowany w przypadku niepowodzeń.
Byle do kolejnego sezonu
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”