PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: skrowiec »

!!!
miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 15:06
skrowiec pisze: 26 paź 2021, o 14:52
miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 13:53

...
Szkoda, że wasz prezes chyba stracił trochę ikrę, bo teraz zawodnicy wręcz przeciwnie - nie za bardzo chcą jechać do Bełchatowa, nawet jak mają podpisaną umowę. :]
Pamiętaj że karma wraca, i może to spotkać również zespół któremu Ty kibicujesz...a z sytuacji Sandera to trzeba mieć tupet żeby się śmiać...

Widocznie prezesi z Kędzierzyna i jastrzębia też są tego samego warci... patrz urnaut i grbic
Jestem zdania, że Sander po takim numerze powinien dostać co najmniej kilka lat karencji. Nie zmienia to faktu, że sama sytuacja, czyli szukanie Sandera na Twitterze i teksty o płynięciu Amerykanina do Polski na desce surfingowej były bardzo zabawne. Taka sytuacja już się przytrafiła klubowi, któremu kibicuje.
I nikt z tego się nie śmiał, a przynajmniej nie ja. Klub nie szukał go na Twitterze tylko dziennikarze I ich opoka miała na tym wyżerkę, dodać do tego komentarze polskich Januszy piszących pod zdjęciami Sandera, więc nie wiem skąd ty czerpiesz takie informacje...
Nie przypisuj tego klubowi, nie wymieniaj takich sytuacji w liczbie mnogiej bo w Bełchatowie jak dotąd była to pierwsza sytuacja.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Ale nie pierwsza gdy Skra pozyskuje zawodnika bedacego „na rozdrożu” po kontuzji lub w dołku (po słabym sezonie za granicą) i spekuluje na jego powrót do pełni sprawności/możliwości. Conte, Kurek, Sander, Bieniu, Atanasijevic...

A w świat idzie bajka o kontraktowaniu gwiazd gdy inni popadają w minimalizm. Ot taki model biznesowy. Niestety.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: skrowiec »

michal1983 pisze: 26 paź 2021, o 17:38 Ale nie pierwsza gdy Skra pozyskuje zawodnika bedacego „na rozdrożu” po kontuzji lub w dołku (po słabym sezonie za granicą) i spekuluje na jego powrót do pełni sprawności/możliwości. Conte, Kurek, Sander, Bieniu, Atanasijevic...

A w świat idzie bajka o kontraktowaniu gwiazd gdy inni popadają w minimalizm. Ot taki model biznesowy. Niestety.
Ale wymiana zdan dotyczyła ucieczek zawodników, a nie kontraktowania po kontuzjach czy innych przejściach
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Wiem, wiem, ucieczki to inna para kaloszy.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

skrowiec pisze: 26 paź 2021, o 16:43 !!!
miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 15:06
skrowiec pisze: 26 paź 2021, o 14:52
Pamiętaj że karma wraca, i może to spotkać również zespół któremu Ty kibicujesz...a z sytuacji Sandera to trzeba mieć tupet żeby się śmiać...

Widocznie prezesi z Kędzierzyna i jastrzębia też są tego samego warci... patrz urnaut i grbic
Jestem zdania, że Sander po takim numerze powinien dostać co najmniej kilka lat karencji. Nie zmienia to faktu, że sama sytuacja, czyli szukanie Sandera na Twitterze i teksty o płynięciu Amerykanina do Polski na desce surfingowej były bardzo zabawne. Taka sytuacja już się przytrafiła klubowi, któremu kibicuje.
Nie przypisuj tego klubowi, nie wymieniaj takich sytuacji w liczbie mnogiej bo w Bełchatowie jak dotąd była to pierwsza sytuacja.
??? ??? ??? Mogę wiedzieć, gdzie wymieniłem? :]
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: skrowiec »

miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 18:16
skrowiec pisze: 26 paź 2021, o 16:43 !!!
miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 15:06

Jestem zdania, że Sander po takim numerze powinien dostać co najmniej kilka lat karencji. Nie zmienia to faktu, że sama sytuacja, czyli szukanie Sandera na Twitterze i teksty o płynięciu Amerykanina do Polski na desce surfingowej były bardzo zabawne. Taka sytuacja już się przytrafiła klubowi, któremu kibicuje.
Nie przypisuj tego klubowi, nie wymieniaj takich sytuacji w liczbie mnogiej bo w Bełchatowie jak dotąd była to pierwsza sytuacja.
??? ??? ??? Mogę wiedzieć, gdzie wymieniłem? :]
miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 13:53 ....Szkoda, że wasz prezes chyba stracił trochę ikrę, bo teraz zawodnicy wręcz przeciwnie - nie za bardzo chcą jechać do Bełchatowa, nawet jak mają podpisaną umowę. :]
No proszę bardzo tutaj. Ze jeszcze Cie to nadal bawi... Teraz pewnie będziesz przekręcał słowa, albo że to ja nie rozumiem tego co pisałeś... :]
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Skojnie mlodziezy, bez zbendego skakania sobie do gardel.
Wypijcie obaj szklanke zimnego napoju I bedzie dobrze. :D
Ostatnio zmieniony 26 paź 2021, o 20:59 przez michal1983, łącznie zmieniany 1 raz.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

skrowiec pisze: 26 paź 2021, o 20:33
miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 18:16
skrowiec pisze: 26 paź 2021, o 16:43 !!!
Nie przypisuj tego klubowi, nie wymieniaj takich sytuacji w liczbie mnogiej bo w Bełchatowie jak dotąd była to pierwsza sytuacja.
??? ??? ??? Mogę wiedzieć, gdzie wymieniłem? :]
miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 13:53 ....Szkoda, że wasz prezes chyba stracił trochę ikrę, bo teraz zawodnicy wręcz przeciwnie - nie za bardzo chcą jechać do Bełchatowa, nawet jak mają podpisaną umowę. :]
No proszę bardzo tutaj. Ze jeszcze Cie to nadal bawi... Teraz pewnie będziesz przekręcał słowa, albo że to ja nie rozumiem tego co pisałeś... :]
Cytowaleś inny wpis i dlatego nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Po co mialbym to robić?
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: skrowiec »

miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 20:43
skrowiec pisze: 26 paź 2021, o 20:33
miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 18:16

??? ??? ??? Mogę wiedzieć, gdzie wymieniłem? :]
miro1905 pisze: 26 paź 2021, o 13:53 ....Szkoda, że wasz prezes chyba stracił trochę ikrę, bo teraz zawodnicy wręcz przeciwnie - nie za bardzo chcą jechać do Bełchatowa, nawet jak mają podpisaną umowę. :]
No proszę bardzo tutaj. Ze jeszcze Cie to nadal bawi... Teraz pewnie będziesz przekręcał słowa, albo że to ja nie rozumiem tego co pisałeś... :]
Cytowaleś inny wpis i dlatego nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Po co mialbym to robić?
Ganz egal... wymieniłeś stad moja reakcja.

Jak kolega wyżej napisał, napijmy się zimnego soczku i zakończmy dyskusje bo już mi się poprostu nie chce.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: dyletant »

Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: qtp »

Nie wygłupiał by się...
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: reeman »

Co miesiąc wpływa przelew
themiel
Posty: 92
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: themiel »

A może później Skra da sprawę do sądu i za każdy brak Gogola na treningu 20% kontaktu :]
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Może wypożyczenie? ;)

Myślałem ze on jest rozsądniejszy, serio.

Przykro się patrzy na to co się dzieje w Bełchatowie. Taki zasłużony klub. Myśle że bardzo potrzebna jest zmiana sternika bo obecny ze swoim analogowym kompasem bardzo pobłądził.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

:] :] :] " XD Skra Bełchatów" w pełnej krasie. Pytanie czy może być gorzej?
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: dezerter »

A może ich po prostu stać? :]

Kondrat Piechocki o Sandersie: "Amerykanin nie stawił się do pracy i jego nieobecność trwa do dziś. Kara za jeden dzień wynosi 20 procent wartości kontraktu - powiedział."
:] :] :]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

No tak tak Kondzio zapewni sobie na samym plażowiczu budżet na dekadę. 8-)
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: skrowiec »

leeon pisze: 2 lis 2021, o 21:19 :] :] :] " XD Skra Bełchatów" w pełnej krasie. Pytanie czy może być gorzej?
Nie rozumiem twojego pytania... z czym ma byc gorzej... przez dwa sezony kazdy jechał po Gogolu jak po burej.... w tym takze ty... a teraz wierzysz w pierwszym wywiadzie Gogolowi. Każdy mówi za siebie i w swoim interesie... uważasz ze co Gogol powinien powiedziec?? Nie wierzę w to że kontrakt nie jest nadal rozwiązany, bo byłoby już o tym wiadomo dawno dawno temu, a media miałyby z tego dobrą pożywke...

Wielu zawodników czy trenerów kończy swoją prace w klubie przed końcem podpisanego kontraktu
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

No nie no. Mówi sobie byle co bo przecież nikt by tego nie skontrował jakby to była nieprawda. Bądź poważny. Po trenerach staram się nie jechać bo zdaję sobie sprawę jak niewiele mają do powiedzenia w Skrze z łopoką w składzie...
buzinga
Posty: 1207
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: buzinga »

skrowiec pisze: 2 lis 2021, o 23:08
leeon pisze: 2 lis 2021, o 21:19 :] :] :] " XD Skra Bełchatów" w pełnej krasie. Pytanie czy może być gorzej?
Nie rozumiem twojego pytania... z czym ma byc gorzej... przez dwa sezony kazdy jechał po Gogolu jak po burej.... w tym takze ty... a teraz wierzysz w pierwszym wywiadzie Gogolowi. Każdy mówi za siebie i w swoim interesie... uważasz ze co Gogol powinien powiedziec?? Nie wierzę w to że kontrakt nie jest nadal rozwiązany, bo byłoby już o tym wiadomo dawno dawno temu, a media miałyby z tego dobrą pożywke...

Wielu zawodników czy trenerów kończy swoją prace w klubie przed końcem podpisanego kontraktu
Trener Gogol mówi prawdę. Takie sytuacje w sporcie zdarzają się regularnie. Nie ma w tym nic dziwnego. Szkoleniowiec jest zwalniany, ale oficjalnie dalej pobiera pensje dopóki nie dojdzie do rozwiązania umowy i tu zdarzają się różne rzeczy. Widziałem już takie czary, że klub na liście płacowej miał 3 trenerów w tym samym czasie na przestrzeni 3 miesięcy. Przykład sekcji piłkarskiej Widzewa Łódź z ubiegłego sezonu.
Wracając jednak do Skry Mieszko dał moim zdaniem wyraźny sygnał, że chce się dogadać z prezesem i chyba nie zamierza doić kasy do końca sezonu. Inaczej nie wychodziłby z takimi gadkami. Jak się to skończy, zobaczymy. Nie jest to na pewno żadna patologiczna sytuacja. Ot wiele takich w sporcie. Patologi w Skrze trzeba szukać w innych obszarach funkcjonowania ;)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

Nie do końca. Norma to płacenie bylemu trenerowi zgodnie z umową, lub dogadanie się w kwestii rozwiązania. Gogol mówi że nadal jest trenerem a nie jest. Co do reszty patologii- zgoda.
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Miszczu-xdd »

leeon pisze: 3 lis 2021, o 15:41 Nie do końca. Norma to płacenie bylemu trenerowi zgodnie z umową, lub dogadanie się w kwestii rozwiązania. Gogol mówi że nadal jest trenerem a nie jest. Co do reszty patologii- zgoda.
"Jaka relacja łączy pana z PGE Skrą Bełchatów?
– Ze Skrą łączy mnie cały czas ważna umowa.
Czyli na papierze ciągle pan pracuje jako trener Skry?
– Tak. Jestem po rozmowie w klubie i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Nadal wedle kontraktu jestem trenerem bełchatowian."

Odpowiedział na konkretnie w ten sposób zadane pytanie i podkreślił, że WEDLE kontraktu.. Czyli tak jak wspomniał już wyżej jeden użytkownik w świecie sportu normalna sytuacja, kiedy pozbywasz się trenera z ważnym kontraktem to oficjalnie cały czas mu płacisz do końca kontraktu, chyba że dogadacie się w kwestii jego rozwiązania. Wiele w obecnej Skrze patologii i sytuacji które nie powinny mieć miejsca, ale tutaj akurat nie robił bym z tego jakiegoś wielkiego halo, bo takie sytuacje zdarzają się często i to w wielu miejscach.
randomNick26
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2021, o 12:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: randomNick26 »

kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Ma ktoś link do dzisiejszego meczu pucharu CEV? Bo na Polsacie puszczają co innego
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

kamil1999 pisze: 9 gru 2021, o 18:04 Ma ktoś link do dzisiejszego meczu pucharu CEV? Bo na Polsacie puszczają co innego
Transmisji nie będzie. Kłopoty po czeskiej stronie.
Kłamca.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Siekier »

Na #VolleyTime Michał Mieszko Gogol opowiedział mi o kulisach odejścia ze Skry, kiedy dowiedział się o angażu Slobo Kovaća, czy sytuacja kiedy syn prezesa gra w klubie jest zdrowa. Zapraszam do obejrzenia: https://youtu.be/PwCCM4G5jPI
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: MWi »

Siekier pisze: 27 gru 2021, o 19:01 Na #VolleyTime Michał Mieszko Gogol opowiedział mi o kulisach odejścia ze Skry, kiedy dowiedział się o angażu Slobo Kovaća, czy sytuacja kiedy syn prezesa gra w klubie jest zdrowa. Zapraszam do obejrzenia: https://youtu.be/PwCCM4G5jPI
MMG to by się na dyplomatę nadawał, albo rzecznika prasowego. Próbowałeś Michała naprowadzić na minę pytając o Skrę, czy o obecną formę Resovii, a nawet gruby kaliber w postaci pytania o formę konkursu na trenera reprezentacji nie poskutkował żadną truskawką na torcie.

Słowa to jedno, a historia boiskowa drugie. To, że Piechocki niby już doświadczył medalów Mistrzostw Polski nie zmienia faktu, że całokształt jego gry, szczególnie w erze mieszkowej, był poniżej aspiracji klubu. Oczywiście można wykręcić się dyplomatycznie, że statystykom przyjęcia nie ma co wierzyć, a Kacper ma już złoto w gablocie, nie zmienia to faktu, że dziwnym jest obrazek, gdy libero jest na przyjęciu chroniony przez innych zawodników z pola.

Co do sportowego nepotyzmu - Zgoda, że we Francji mieliśmy ojca i syna Tillie, a w Brazylii mieliśmy klan Rezende, różnica jest jednak spora, o czym MMG "zapomniał" wspomnieć. W Brazylii przeca Rezende przez lata broni się po prostu swoją grą na światowym poziomie. A we Francji w kluczowym momencie Laurent Tillie był w stanie zmienić swojego syna dla dobra reprezentacji i wyników. Jak to można porównać do Skry? W Bełchatowie sytuacja była przecież odwrotna - prezes postanowił poświęcić dobro klubu i wyniki wymieniając Zatorskiego na swego syna.

Michał jest oczywiście bardzo inteligentnym facetem i doskonale to wszystko rozumie, podziwiam go za dyplomację, bo niejednemu by się to i owo ulało.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Siekier »

MWi pisze: 27 gru 2021, o 22:04
Siekier pisze: 27 gru 2021, o 19:01 Na #VolleyTime Michał Mieszko Gogol opowiedział mi o kulisach odejścia ze Skry, kiedy dowiedział się o angażu Slobo Kovaća, czy sytuacja kiedy syn prezesa gra w klubie jest zdrowa. Zapraszam do obejrzenia: https://youtu.be/PwCCM4G5jPI
MMG to by się na dyplomatę nadawał, albo rzecznika prasowego. Próbowałeś Michała naprowadzić na minę pytając o Skrę, czy o obecną formę Resovii, a nawet gruby kaliber w postaci pytania o formę konkursu na trenera reprezentacji nie poskutkował żadną truskawką na torcie.

Słowa to jedno, a historia boiskowa drugie. To, że Piechocki niby już doświadczył medalów Mistrzostw Polski nie zmienia faktu, że całokształt jego gry, szczególnie w erze mieszkowej, był poniżej aspiracji klubu. Oczywiście można wykręcić się dyplomatycznie, że statystykom przyjęcia nie ma co wierzyć, a Kacper ma już złoto w gablocie, nie zmienia to faktu, że dziwnym jest obrazek, gdy libero jest na przyjęciu chroniony przez innych zawodników z pola.

Co do sportowego nepotyzmu - Zgoda, że we Francji mieliśmy ojca i syna Tillie, a w Brazylii mieliśmy klan Rezende, różnica jest jednak spora, o czym MMG "zapomniał" wspomnieć. W Brazylii przeca Rezende przez lata broni się po prostu swoją grą na światowym poziomie. A we Francji w kluczowym momencie Laurent Tillie był w stanie zmienić swojego syna dla dobra reprezentacji i wyników. Jak to można porównać do Skry? W Bełchatowie sytuacja była przecież odwrotna - prezes postanowił poświęcić dobro klubu i wyniki wymieniając Zatorskiego na swego syna.

Michał jest oczywiście bardzo inteligentnym facetem i doskonale to wszystko rozumie, podziwiam go za dyplomację, bo niejednemu by się to i owo ulało.
Zgadza się, chociaż i tak powiem Ci, że mam odczucie, że trochę rzucił światło dzienne - szczególnie na kwestie kontraktowe - ale tyle, ile mógł by nie zaszkodzić sobie i klubowi, ew. innym.

W czwartek II część podsumowująca rok 2021.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kibic_siatki »

Ciekawy wywiad, jednak mam wrażenie, że za dużo jest ściemniania. Odchodząc z klubu musi być dyplomatą, jeśli kiedyś chciałby wrócić do tego środowiska trenerskiego (w Polsce). Nie bardzo wierzę w sytuację z zatrudnieniem Sandera: kontrakt podpisał zdrowy zawodnik i nagle przed samym przyjazdem do klubu doznaje kontuzji. To za grubymi nićmi jest szyte. To tylko jeden przykład.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Siekier »

kibic_siatki pisze: 27 gru 2021, o 23:02 Ciekawy wywiad, jednak mam wrażenie, że za dużo jest ściemniania. Odchodząc z klubu musi być dyplomatą, jeśli kiedyś chciałby wrócić do tego środowiska trenerskiego (w Polsce). Nie bardzo wierzę w sytuację z zatrudnieniem Sandera: kontrakt podpisał zdrowy zawodnik i nagle przed samym przyjazdem do klubu doznaje kontuzji. To za grubymi nićmi jest szyte. To tylko jeden przykład.
Kontrakt jest na rozwiązaniu.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”