PGE Skra Bełchatów 2021/2022

kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 6 cze 2022, o 10:36
jaet pisze: 6 cze 2022, o 08:48 Pasini zasugerował N'Gapetha w Bełku, trzymajcie się ludzie :]
Tak naprawdę w każdej plotce jest ziarno prawdy. Jeśli Modena ma problemy finansowe (a oni idą takim cyklem, że rozbijają bank, a rok potem płaczą, że grozi im upadłość i zaciskają pasa), to bardzo prawdopodobne jest odejście Ngapetha. A właśnie informacje o problemach finansowych się już pojawiły, do Halkbanku Ankara odszedł Nimir, a na pewno nie zrobił tego bez powodu.

Co w takiej sytuacji? Skra mogła naturalnie złożyć ofertę Ngapethowi i nie ma w tym nic dziwnego. I taką informację mógł dostać Pasini. Tylko że cały bajer polega na tym, że obie strony muszą wyrazić chęć dojścia do porozumienia, a tu może być 50-50 - Skra chce, Ngapeth nie :D

Jeśli Modena się posypie, a żaden klub z Włoch nie zrobi transferu last minute, to Earvin może obrać kierunek Azjatycki, bo w obecnej sytuacji kadrowej i płacowej, może nie znaleźć się klub, który położy na stole satysfakcjonujący kontrakt. No chyba, że właśnie Turcy zaczynają wkłądać więcej pieniędzy do skarbonki i za Nimirem do Turcji powędruje także Ngapeth.
To o tej plotce i ziarnku prawdy to jedno z najgłubszych takich ludowych powiedzeń. Nie koniecznie. Niektóre są całkowicie wyssane z palca. Jak te niektóre Gałązki, Ewy Mac czy właśnie Pasiniego o Szalpuku na przykład.
Ta plotka wygląda mi na takie dywagacje i łączenie kropek. Modena ma kłopoty finansowe? Zatem gwiazdy odejdą. Ale gdzie odejdzie Ngapeth? W sumie Bełchatów szuka przyjmującego, więc może tam.
Lepiej poinformowane osoby w polskiej siatkówce niż Pasini pisały, że Skra ma już gotowy zestaw przyjmujących w postaci Kooya, Lanzy, Vasiny, Rybickiego i Bednorza na pewien okres. I tak pewnie jest bo wiarygodność Artema jest na wyższym poziomie niż wiarygodność Pasiniego u którego część newsów to po prostu spekulacje.

A co do Ngapetha to myślę, że utrzymanie jego kontraktu to będzie dla Modeny priorytet. Nie utrzymali Nimira, chcą pozbyć się drogiego kontraktu Leala, możliwe że stracą Stankovicia, trenera i to wszystko drogie kontrakty, więc na Ngapetha bardzo możliwe, że im już starczy tym bardziej, że to ponoć ulubieniec Pani Prezes.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

ciorny17 pisze: 6 cze 2022, o 10:57 Przede wszystkim to we Włoszech, jeśli Modena się posypie nie ma miejsca dla Ngapetha. Jeśli Skra finansowo nie wydoli to pewnie zostaną Chiny. Bruno też ma mieć możliwość odejścia i tez mówi się o Turcji.

Dla Skry to dobrze i niedobrze. Bo zespół nasz został podany jako ten "topowy" ( XD ) który ma miejsca na przyjmującego. Oczywiście, przy tym, jakie nazwiska się pojawiały czyli Juantorena, Anderson, Russell, Bednorz to Ngapeth nikogo nie zdziwi :D A że to tylko plotka, to wiadomo, można puścić wodze fantazji.
No Skra to jest zaprawiona w bojach, jeśli chodzi o transfery głośnych nazwisk. Dante,Murilo,Horstink,Juantorena,Russell,Anderson :D Prawdziwi galacticos siatkówki ;)
kamil1999 pisze: 6 cze 2022, o 11:03
Szary Wilk pisze: 6 cze 2022, o 10:36
jaet pisze: 6 cze 2022, o 08:48 Pasini zasugerował N'Gapetha w Bełku, trzymajcie się ludzie :]
Tak naprawdę w każdej plotce jest ziarno prawdy. Jeśli Modena ma problemy finansowe (a oni idą takim cyklem, że rozbijają bank, a rok potem płaczą, że grozi im upadłość i zaciskają pasa), to bardzo prawdopodobne jest odejście Ngapetha. A właśnie informacje o problemach finansowych się już pojawiły, do Halkbanku Ankara odszedł Nimir, a na pewno nie zrobił tego bez powodu.

Co w takiej sytuacji? Skra mogła naturalnie złożyć ofertę Ngapethowi i nie ma w tym nic dziwnego. I taką informację mógł dostać Pasini. Tylko że cały bajer polega na tym, że obie strony muszą wyrazić chęć dojścia do porozumienia, a tu może być 50-50 - Skra chce, Ngapeth nie :D

Jeśli Modena się posypie, a żaden klub z Włoch nie zrobi transferu last minute, to Earvin może obrać kierunek Azjatycki, bo w obecnej sytuacji kadrowej i płacowej, może nie znaleźć się klub, który położy na stole satysfakcjonujący kontrakt. No chyba, że właśnie Turcy zaczynają wkłądać więcej pieniędzy do skarbonki i za Nimirem do Turcji powędruje także Ngapeth.
To o tej plotce i ziarnku prawdy to jedno z najgłubszych takich ludowych powiedzeń. Nie koniecznie. Niektóre są całkowicie wyssane z palca. Jak te niektóre Gałązki, Ewy Mac czy właśnie Pasiniego o Szalpuku na przykład.
Ta plotka wygląda mi na takie dywagacje i łączenie kropek. Modena ma kłopoty finansowe? Zatem gwiazdy odejdą. Ale gdzie odejdzie Ngapeth? W sumie Bełchatów szuka przyjmującego, więc może tam.
Lepiej poinformowane osoby w polskiej siatkówce niż Pasini pisały, że Skra ma już gotowy zestaw przyjmujących w postaci Kooya, Lanzy, Vasiny, Rybickiego i Bednorza na pewien okres. I tak pewnie jest bo wiarygodność Artema jest na wyższym poziomie niż wiarygodność Pasiniego u którego część newsów to po prostu spekulacje.

A co do Ngapetha to myślę, że utrzymanie jego kontraktu to będzie dla Modeny priorytet. Nie utrzymali Nimira, chcą pozbyć się drogiego kontraktu Leala, możliwe że stracą Stankovicia, trenera i to wszystko drogie kontrakty, więc na Ngapetha bardzo możliwe, że im już starczy tym bardziej, że to ponoć ulubieniec Pani Prezes.
No z Ewy Mac to sobie siatkarze bekę kręcą, a te domniemania Pasiniego, to może rzeczywiście masz rację, skoro gość łykał baity pisane dla jaj na tym forum :)

Nie mniej jednak mi się nie chce wierzyć, że jeśli ucieka Nimri, prawdopodobnie ucieka Stanković, może odejść Bruno, to Modena zostawi Ngapetha i załata dziury zawodnikami klasę-dwie niżej, a Earvinowi będzie się dalej chciało w tym projekcie uczestniczyć. Może i kasa jest ważna, ale ważne są teżambicje sportowe i atmosfera w klubie. Dla Ngapetha status quo w sprawie jego kontraktu wcale nie musi oznaczać wiary w stabilność tego projektu, skoro tak się to wszystko sypie i już nie pierwszy raz.

Ja liczę, że Turcy podbiorą Włochom te gwiazdy, to zdecydowanie zwiększy atrakcyjność europejskiej siatkówki, także pucharów. I oby Bruno czy może właśnie Ngapeth znaleźli zatrudnienie w tych klubach, które będą Turcję reprezentować w Lidze Mistrzów.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Tyle, że nawet ta osłabiona Modena i tak sportowo będzie pewnie silniejsza niż te tureckie kluby z gwiazdami. Czy Skra w której od lat się nic nie zmienia i i tak ma sporo farta jeśli chodzi o wyniki. Ten PO z Olsztynem równie dobrze mogli przegrać. Kwestia paru piłek. Zresztą pamiętamy to osłabiona Modene z Petriciem/Lavia/Karlitzek, która i tak grała dość ładną siatkówkę i awansowała z grupy kosztem Vervy oraz Kuzbassu. Czy pamiętamy też Trentino w tym sezonie, które też gorzej finansowo stało. Więc mimo wyprzedaży gwiazd dalej może być to solidny zespół grający w pucharach. Po prostu sportowo nie ma niczego lepszego, więc jeśli zostanie im kasy na niego to pewnie Francuz zostanie. Ale nie wiemy do końca ile im tej kasy zostanie. Jeśli mimo wszystko po wyprzedaży gwiazd dalej kasy nie będzie to faktycznie może być jakaś Skra, Turcja czy Chiny, ale ponoć właśnie ta Skra ma już 5 przyjmujących na kontrakcie na nowy sezon, więc tak średnio ona.
Poza tym Ngapeth jest też związany raczej z Modeną i niekoniecznie musi chcieć odchodzić
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: bez_nazwy »

Szary Wilk pisze: 6 cze 2022, o 11:40
...No z Ewy Mac to sobie siatkarze bekę kręcą, a te domniemania Pasiniego, to może rzeczywiście masz rację, skoro gość łykał baity pisane dla jaj na tym forum :) ...

Pasini nie czyta tego forum.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

bez_nazwy pisze: 6 cze 2022, o 13:30
Szary Wilk pisze: 6 cze 2022, o 11:40
...No z Ewy Mac to sobie siatkarze bekę kręcą, a te domniemania Pasiniego, to może rzeczywiście masz rację, skoro gość łykał baity pisane dla jaj na tym forum :) ...

Pasini nie czyta tego forum.
Ale jak widać bierze informacje z niego poprzez uzytkowników tego forum
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

Przecież Ngapeth to by łeb urwał temu i owemu. Choć bardziej temu.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: jimiq »

Chłopaki,
w Skrze mamy dwóch panów K.P. - czyli obie stopy odstrzelone.
Jeśli jakimś cudem wpadłby w objęcia ULA .... E.N. to z pewnością podąży za nim niczym cień jego brat i dodając te 2+2 = 5 :D ;) to ta kombinacja może być przyczyną nie tylko upadku klubu ale i inwestora narodowego.
Trochę to żarty ale tak to widzę.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Dajcie spokój, przecież Ngapeth jakby przyszedł do Bełchatowa, to prędzej czy później pobije Kacpra i skończy się granie :D

Ale co do przyjęcia Skry to mam swoją teorię - jest gotowe Lanza, Kooy, Vasina, Rybicki, tak żeby nie było problemu i można było grać, ale Piechocki ciągle szuka jakiejś okazji na "boom" - jak się trafi, to któregoś z czwórki się wypożyczy, jak nie no to taka czwórka będzie. Stąd wciąż te spekulacje. To oczywiście tylko moje przypuszczenia, ale wydają mi się dość logiczne.
Szary Wilk pisze: 6 cze 2022, o 11:40 Dante,Murilo,Horstink,Juantorena,Russell,Anderson :D Prawdziwi galacticos siatkówki ;)
Skra to jest przede wszystkim dobra w tym, żeby się o niej mówiło. Tego nie można zarzucić klubowi i prezesowi. Bo z tych zawodników, których wymieniłeś to tyle samo z nich zagrało w moim klubie, który nawet nie istnieje :D
Szary Wilk pisze: 6 cze 2022, o 11:40 Ja liczę, że Turcy podbiorą Włochom te gwiazdy, to zdecydowanie zwiększy atrakcyjność europejskiej siatkówki, także pucharów. I oby Bruno czy może właśnie Ngapeth znaleźli zatrudnienie w tych klubach, które będą Turcję reprezentować w Lidze Mistrzów.
Z Turcją jest ten problem (chociaż teraz i tak się pojawiło chociaż kilku zdatnych do czegoś siatkarzy), że miejsca nieobsadzone gwiazdami są obsadzone... słabo. To trochę tak jakby u nas zbudować Bruno, Nimir, N'gapeth, Rohnka, Kalembka, Ratajczak, Biniek. Moim zdaniem takie drużyny nie mają większych szans na sukces, bo za duża różnica poziomów w niektórych miejscach w szóstce. Stąd nawet te tureckie kluby z gwiazdami nie będą wielkim zagrożeniem dla polskich i włoskich, jeżeli popatrzymy na jakość rodzimych zawodników w tych klubach. Choć oczywiście na pewną będą większym zagrożeniem z takimi gwiazdami, niż bez nich.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Kiepski »

Skra trzeba przyznać ma jakby to powiedzieć robienia koło siebie otoczki niedoszłymi (i niemożliwymi) hitami transferowymi. Kiedyś Horstink, Murillo itp. a w tym sezonie już chociażby Anderson, a teraz jeszcze Ngapeth. W dodatku Bednorz na kilka meczy. A że nie wychodzi to nieważne. Ważne że jest głośno w światku siatkarskim o klubie. Nie koniecznie dobrze. A legenda o libero Kacperku ciągnie się za Skrą już tak długo, to myślę, że słyszeli o niej w całej Europie
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Ja akurat niekoniecznie się zgodzę, że obsadza się aż tak słabymi, bo w Ziraacie są młodzi i perspektywiczni siatkarze, którzy wyróżniają się na tle starszych kolegów. Kiedyś za taki duży talent uchodził Subasi (teraz zgasł), ale to nic w porównaniu do Lagumdziji czy Mandiraciego. No i np Bulbul z Ziraatu chyba lepsza opcja niż Resul Tekeli czy tam inny.

Akurat ja myślę, że tureckie kluby mogą powalczyć. Wystarczy na ten Ziraat zerknąć, jakby mieli 2 duże nazwiska podkupić, to już by byli w czołówce. Podobno Bruno z Turcji ma oferty. No weźmy sobie czysto hipotetycznie Bruno+Ngapeth do Ziraatu obok Atanasova (jeśli zostanie) i ter Maata, Bulbula, Gunesa. Wychodzi nawet fajnie.

A wracając do Skry - Według mnie kolejny rok będą jaja i kolejny rok zawiodą jeśli chodzi o transfery. Ja rozumiem, że można mówić, że cisza przed burzą, ale w tej chwili nie ma naprawdę dużo rozsądnych opcji na rynku, z których można zrobić parę przyjmujących. Takie zestawienie jak np Louati+Russell to jedna z niewielu opcji, która przychodzi do głowy.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: lukecik »

Jeśli Skra nie pokusi się o jakąś bombę na przyjęciu, to zestawienie Vasina, Rybicki, Kooy i Lanza jak na klub pokroju Skry wygląda wręcz beznadziejnie. Taka trochę odwrotna konstrukcja drużyny w stosunku do Warty z minionego sezonu, gdzie zainwestowano w skrzydła, a brakło jakości na środku. W Bełku mocarny środek, a przyjęcie mizerne. Do tego jeszcze Piechocki na libero... nie wróżę sukcesów.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Nie, no, szanujmy się. To już Taht,Ebadipour,Kooy to był lepszy tercet niż Kooy,Lanza,Vasina. Po pierwsze - Taht sprawdzony w PlusLidze. Po drugie - Ebadipour także, bo grał 5 lat. A Lanza równie dobrze się może połamać lub grać w ataku jak Andringa (co nie znaczy, że będzie równie dobrze przyjmować), a Vasina okazać przeciętniakiem, to wtedy jest katastrofa dla Bełchatowa.

Szczerze, to nie żal mi ich. Ten klub musi przez następne 3 lata zbierać na miskę ile się da i zajmować lokaty od 5 w dół, żeby w końcu coś do nich dotarło.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Pamiętajmy jeszcze o Bednorzu. Ściągają go na część sezonu a skoro ściągają na początek sezonu to pewnie i na PO wróci. Tylko ktoś musi się kontuzjować;)
Para Bednorz-Lanza ma rację bytu, ale skoro Lanza to nie wiem po co Ebadipura się pozbywali. On by był pewniejszy. Ale pewnie liczyli na jakieś super nazwisko, ale inni odmówili.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Ale w czym Pers był pewniejszy? Chyba jedynie w tym, że widzieliśmy go e ostatnim sezonie i gral. Bo szczerze mówiąc 29% w ataku w playoffach to ja dziękuję za taką pewność.
Kłamca.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: bez_nazwy »

Zadziwiają mnie fakty kiedy klub nie zwalnia zawodnika, i leje się po nim hejt, Milad jest ociężały, hamulcowy drużyny, z roku na rok coraz to słabsze przyjecie, kiedy klub nie przedłuża kontraktu, powraca jak z nieba docenianie zawodnika...że zna ligę (a liga jego), gdzie większość graczy potrafiła go szybko przeczytać niczym jak Janko muzykanta.

Milad od 2-3 sezonów robił w Bełchatowie równie pochyłą, i nie wskazywało na to żeby nagle powrócił do formy z sezonu w którym skra zdobyła ostatni raz mistrza, spadła jakość przyjęcia, spadła skuteczność zagrywki, i spadł procent skuteczności.

Nie żal mi gościa, a żal mogą jedynie Ci którzy darzyli go sympatią (czytaj"hotki" "kotki" itp)

Poczekajmy na ogłoszenie transferów, myślę że zaskoczenia będą.

Radomia też nikt na forum tutaj nie uprzedził.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Blanco »

Zabawne, że dwóch poważnych przyjmujących i nikt by się o Kacprze pewnie nawet nie zająknął, no ale z tego, co czytam, znowu Skra nie będzie miała choćby jednego, więc kolejny sezon Kacper będzie musiał zostać kozłem ofiarnym.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Przede wszystkim Piechocki to jakby poważnie karierę traktował, to by się z Bełchatowa ulotnił. Po pierwsze ojciec i syn w jednym klubie, po drugie stagnacja. W innym klubie sezon zweryfikowałby czy jest kozłem ofiarnym czy naprawdę się nie nadaje do gry na wysokim poziomie. Taka zmiana wyszłaby lepiej zarówno Skrze, jak i Juniorowi. No, ale po co tak? Tutaj ma dożywotnie miejsce w składzie. Możliwe, że po prostu nie ma żadnych ofert, ale to chyba nie świadczy o tym, że inne kluby też się na niego uwzięły, tylko nie widzą w takim transferze wartości.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Andrea Anastasi: "Wiele osób wie, że długo rozmawiałem z Treflem Gdańsk. Dariusz Gadomski podzielił się wizją tego, jak zbudować drużynę na kolejny sezon. Mieliśmy inne opinie na ten temat. Powiedziałem, że dziękuję za ofertę. Podobna sytuacja miała miejsce w Bełchatowie. Rozmawiałem z Konradem Piechockim. Był niezwykle miły i ogromnie doceniam jego ofertę. Niestety, i w tym przypadku wiele nie mogłem zrobić, bo zarówno drużyna, jak i sztab szkoleniowy to sprawy już zamknięte. (...) Wiem, że Skra nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw, przykro mi z tego powodu. Takie jest jednak życie trenera. Musi on podejmować decyzje za i dla siebie."

Czyli poszło o Kacperka :D w sumie nie ma się co dziwić, że trenerzy nie chcą plamić swojej pozycji, taki Kovać przecież zrobił co mógł, a wyleciał w trakcie sezonu, bo Konradzio zbudował, co zbudował.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: fwasilcz »

Streeter pisze: 14 cze 2022, o 20:25 Andrea Anastasi: "[...]Niestety, i w tym przypadku wiele nie mogłem zrobić, bo zarówno drużyna, jak i sztab szkoleniowy to sprawy już zamknięte. (...) Wiem, że Skra nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw, przykro mi z tego powodu. Takie jest jednak życie trenera. Musi on podejmować decyzje za i dla siebie."
Czyli poszło o Kacperka :D w sumie nie ma się co dziwić, że trenerzy nie chcą plamić swojej pozycji, taki Kovać przecież zrobił co mógł, a wyleciał w trakcie sezonu, bo Konradzio zbudował, co zbudował.
Pewnie prawda z tym Kacprem, ale tutaj Anastasi robi (oczywiście) propagandę, bo to nie jest tak, że w Perugii będzie miał autorski skład, na większości (jeśli nie wszystkich) pozycjach kontrakty są już przecież podpisane.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: jaet »

No dokładnie. Używanie przez AA takiego argumentu w przypadku Skry przy równoczesnych przenosinach do Perugii jest równie komiczne, co żałosne.
Choć jedna kluczowa różnica jednak jest - jakość tego co zastałby w Bełku i tego co zastanie w Umbrii.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
kri$
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2021, o 13:36
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kri$ »

fwasilcz pisze: 15 cze 2022, o 07:05 Pewnie prawda z tym Kacprem, ale tutaj Anastasi robi (oczywiście) propagandę, bo to nie jest tak, że w Perugii będzie miał autorski skład, na większości (jeśli nie wszystkich) pozycjach kontrakty są już przecież podpisane.
Ale skład Perugi może mu odpowiadać. Nie poszedł do Skry czy Trefla bo ten składy mu się nie podobały a nie miał już możliwości, żeby coś zmienić. W Perugii nie ma za bardzo co na skład narzekać ;)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

fwasilcz pisze: 15 cze 2022, o 07:05 Pewnie prawda z tym Kacprem, ale tutaj Anastasi robi (oczywiście) propagandę, bo to nie jest tak, że w Perugii będzie miał autorski skład, na większości (jeśli nie wszystkich) pozycjach kontrakty są już przecież podpisane.
No ale jednak co innego mieć podpisanego Leona i Semeniuka, a co innego Kooya i Kacpra :D to trochę jak z zakupem mieszkania na rynku wtórnym. Jak znajdziesz takie z meblami rodem z PRL-u, no to powiesz, że bez sensu, bo wszystko trzeba remontować, a jak znajdziesz takie, że wszystko Ci w nim odpowiada, to powiesz że super okazja.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 420
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Artem »

Z Anastasim jest tak, że z wypowiedzi wynika iż dostawał oferty, ale po zagłębieniu się w nie - rezygnował. Prawda jest taka, że w Gdańsku obiecał, że zostanie trenerem, razem z prezesem budowali drużynę na kolejny sezon. Fakt - chciał mieć Szalpuka i Mikę, ale jak się okazało, że Trefl nie zamierza przebijać wysokich ofert innych klubów a ze Skry wpłynęła propozycja na objęcie stanowiska trenera to się wku... i podziękował. Ze Skrą było niemalże identycznie. Był już dogadany, sam opowiadał, że w następnym sezonie poprowadzi Bełchatów. Tutaj natomiast pojawił się telefon z Włoch i ponownie szybka zmiana decyzji. Gdyby tego telefonu z Włoch nie było to nie przeszkadzałby mu Kacper na libero i nie przeszkadzałaby zbudowana już wcześniej drużyna. Teraz można opowiadać różne rzeczy. Przecież za chwilę znów może szukać pracy w Polsce, po co więc palić za sobą mosty?
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Twittery donoszą, że Joel Banks trenerem Skry.
Nie wiecie kto? Trener Maaseik i kadry Finlandii.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

ciorny17 pisze: 30 cze 2022, o 16:07 Twittery donoszą, że Joel Banks trenerem Skry.
Nie wiecie kto? Trener Maaseik i kadry Finlandii.
Właśnie miałem zapodać. Btw warto podać źródło: Twitter Jakuba Balcerzaka.

Ja nie wiem. I może zaraz doczekam się jakiegoś konesera siatkówki, który mi powie, że nie oglądam ligi belgijskiej i guzik wiem, bo sobie przeanalizował przez godziny mecze Masseik z półamatorami z Brukseli czy innego Waregem, ale wybaczcie - mimo wszystko to jest jakieś nieporozumienie.

Skry chyba nikt nie chce trenować ze względu na nepotyzm w tym klubie i wzięli tego, który się zgodził na ich warunki, bo inaczej tego wytłumaczyć nie można.

Czyli podsumowując doniesienia:

-Kooy zostanie, bo gdyby nie został, to może nie mieliby kim grać
-Przychodzą Vasina i Rybicki na przyjęcie
-Lanza miał być, ale jednak nie będzie
-Bednorz może przyjdzie, ale tylko na chwilę
-Trener z Wielkiej Brytanii
-Kacper zostaje na kolejny sezon
-Russell był, ale się zmył. To znaczy miał być, ale nie ma.

Niezłe jaja. Mam nadzieję, że Bednorz tam nie trafi nawet na kilka miesięcy. Na tę chwilę grając w Skrze można tylko stracić, bo na pewno nie zyskać. Dziwię się Bieńkowi, że chce mu się tam siedzieć. Nic ze Skrą nie osiągnie, chyba że będzie częścią drużyny, która zajmie rekordowo niską pozycję w lidze. Bo to będzie "osiągnięcie" dla klubu z takim budżetem. A najlepsze lata mu przeminą raz dwa.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

Nic się nie zmieni dopóki RNS.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Będzie brytyjska myśl szkoleniowa

Casper Piechocky? The best libero 8-)

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20220201_95391392

Z tego artykułu wynika, że Masseik miało 4 miejsce w tabeli i w trakcie sezonu zatrudnili Włocha - Fulvio Bertiniego, który wcześniej prowadził grecki Foinikas Syros.

Czyli gość nie dawał rady w Masseik, a teraz będzie miał wygrać medal PlusLigi ze Skrą.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Może chociaż przyciągnie tego Kerminena jak prowadzi Finlandię.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: jaet »

ciorny17 pisze: 30 cze 2022, o 16:07 Twittery donoszą, że Joel Banks trenerem Skry.
Nie wiecie kto? Trener Maaseik i kadry Finlandii.
Przez chwilę miałem nadzieję, że może jednak Banksy :]
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Z deszczu pod rynnę.
Pasini donosi, o czym już była mowa, że Gardini, aka. Sygnecik, jest jedną z "hipotez" dla Skry. No no.
Może marzy mu się hat-trick z Mistrzostwami Polski. Już ma Zaksę, ma JW, pora na Skrę XD
Kłamca.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”