PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

No popatrz, a ja myślałem, że europejska czołówka gra w LM ;) o obecnej Skrze raczej ciężko mówić w kontekście czołówki. Może pozostało "dobre imię" (w sensie że w Europie więcej ludzi wie co to PGE Skra niż np. Zawiercie) i kasa, ale czołowy europejski klub nie męczyłby się z rumuńskim klubem i nie odpadł z francuskim w pucharach.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Myślę, że top4 drugiej/pierwszej ligi w Europie to jest szeroka europejska czołówka, ale możemy założyć, że nie, whatever, tak czy siak jak Kerminenowi dalej nie robi różnicy ile tak naprawdę gra, to ciężko mu będzie o lepszą opcję niż Skra (poza Rosją), tak rozumiem ten wpis tego Pana z Twittera.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 603
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: bez_nazwy »

Streeter pisze: 31 maja 2022, o 21:53 No popatrz, a ja myślałem, że europejska czołówka gra w LM ;) o obecnej Skrze raczej ciężko mówić w kontekście czołówki. Może pozostało "dobre imię" (w sensie że w Europie więcej ludzi wie co to PGE Skra niż np. Zawiercie) i kasa, ale czołowy europejski klub nie męczyłby się z rumuńskim klubem i nie odpadł z francuskim w pucharach.

Streeter
Przecież napisał że w SZEROKIEJ europejskiej czołówce a nie ścisłej, mnie nie dziwi to że nazywa się tak zespół który co roku jest w półfinałach krajowych rozgrywek i gra w lidze która jest uważana za jedna z najsilniejszych

Skra to i tak ma już od jakiegoś czasu przechlapane tu na forum, wiec niektórych może taka sprawa elektryzować jeśli ktoś mówi inaczej niż negatywnie na ten zespół.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

WysokiPortorykanczyk pisze: 31 maja 2022, o 22:22 Myślę, że top4 drugiej/pierwszej ligi w Europie to jest szeroka europejska czołówka, ale możemy założyć, że nie, whatever, tak czy siak jak Kerminenowi dalej nie robi różnicy ile tak naprawdę gra, to ciężko mu będzie o lepszą opcję niż Skra (poza Rosją), tak rozumiem ten wpis tego Pana z Twittera.
No pod kątem zarobków pewnie tak. Tym bardziej że we Włoszech raczej libero obsadzone, w tych "lepiej płatnych" klubach ;) a Azja raczej na libero się nie kusi.
bez_nazwy pisze: 31 maja 2022, o 22:33 Przecież napisał że w SZEROKIEJ europejskiej czołówce a nie ścisłej, mnie nie dziwi to że nazywa się tak zespół który co roku jest w półfinałach krajowych rozgrywek i gra w lidze która jest uważana za jedna z najsilniejszych
Przecież Skra jest w czwórce tylko dlatego, że w Rzeszowie potrafią jeszcze ułomniej zbudować drużynę :D gdyby nie to, to byś widział Skrę w półfinałach jak kadrę kopaczy w finale MŚ.

A zresztą i tak nie ma co się jarać tym Kerminenem, bo i tak pogra tyle co Milczarek. Co już samo w sobie dyskwalifikuje ten klub do umieszczania go w jakiejkolwiek czołówce, skoro ściągasz jednego z ciekawszych libero w Europie, ale będzie grał synek co w rankingu przyjęcia jest za ofensywnymi przyjmującymi i środkowymi.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 223
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Mordimer Madderdin »

rzr pisze: 31 maja 2022, o 20:33
Szary Wilk pisze: 31 maja 2022, o 19:56 Już w zeszłym sezonie były plotki, że Skra libero zakontraktuje, że czeka nas prawdziwa sensacja, że będzie bomba, hoho i jeszcze inne gruszki na wierzbie. Teraz też mówi się o Kerminenie i osobiście nie wierzę, żeby Kacper miał stanąć w kwadracie. Jedyna realna opcja w takiej sytuacji to gra na dwóch libero, czyli Kacper dzieli się miejscem w składzie.

[...]
Agent Nisse Huttunen twierdzi, że Kerminenowi pasuje nawet przyjście na drugiego do Bełchatowa, w sumie ciekawi mnie czy to tylko jakaś menedżerska zagrywka czy Lauriemu na prawdę jest to obojętne czy pogra coś w następnym sezonie.
https://twitter.com/NisseHuttunen/statu ... 4610869249
Rafał Buszek jest wolny. Wciąż zawodnik, który daje stabilność na przyjęciu i jako opcja nr 4 w ataku wygląda lepiej niż dobrze. Bełchatów mógłby sporo zyskać na takim ruchu.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

Kerminen na drugiego w Skrze? Bogato, a kto pierwszym? Grebennikov?
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: nikt wazny »

leeon pisze: 1 cze 2022, o 21:50 Kerminen na drugiego w Skrze? Bogato, a kto pierwszym? Grebennikov?
Kacpernnikov
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
meduza123
Posty: 347
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: meduza123 »

nikt wazny pisze: 1 cze 2022, o 21:53
leeon pisze: 1 cze 2022, o 21:50 Kerminen na drugiego w Skrze? Bogato, a kto pierwszym? Grebennikov?
Kacpernnikov
Dzisiaj dzień dziecka, więc spodziewałem się przedłużenia...
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Niepotrzebne te nerwowe wyczekiwania. Przeciez to umowa bezterminowa.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

Dwa komentarze i Skra w esencji. Ten klub to parodia. Pewnie będzie tak skład dobrany by limity wymuszaly łopokę w składzie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Simao »

leeon pisze: 1 cze 2022, o 22:01 Dwa komentarze i Skra w esencji. Ten klub to parodia. Pewnie będzie tak skład dobrany by limity wymuszaly łopokę w składzie.
To jest przecież filar drużyny z Bełchatowa, tylko kontuzja mogłaby go wykluczyć z gry :P
Swoją drogą tak czysto hipotetycznie, ciekawe jakby tak Kacper doznał kontuzji i przez jakiś czas z powodzeniem grał Kerminen...
Byłoby komicznie wręcz, gdyby zawodnik mający dużo lepsze statystyki, grający na wyższym poziomie, mający tą jakość nagle miał pełnić rolę zmiennika, bo Piechocki doszedłby do zdrowia i był gotowy do gry :D
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: efratello »

a może sam fakt pojawienia się (tematu) Kerminena świadczy jednak o tym, że jest jakaś presja na Piechockiego seniora ze strony, ja wiem, sponsorów? może to fortel? xd i jak już będzie ewidentnie lepszy libero w drużynie, to trener będzie też miał mocniejsze argumenty, żeby go trzymać na boisku?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

Nie ma opcji. Po 8 czy 9 latach? Nie bądźmy naiwni. Dopóki łopoka jest w składzie będzie wał. A łopoka będzie w składzie dopóki łopoka senior rządzi.
meduza123
Posty: 347
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: meduza123 »

efratello pisze: 2 cze 2022, o 02:11 a może sam fakt pojawienia się (tematu) Kerminena świadczy jednak o tym, że jest jakaś presja na Piechockiego seniora ze strony, ja wiem, sponsorów? może to fortel? xd i jak już będzie ewidentnie lepszy libero w drużynie, to trener będzie też miał mocniejsze argumenty, żeby go trzymać na boisku?
No tak, tylko wtedy musiałby grać Schulzem albo Rybickim. Więc ostatecznie kto ma wziąć odpowiedzialność za wynik? Prezes czy trener? Chora sytuacja i tyle, w szczególności, że w Polsce przyjmujących nie brakuje, więc tego problemu być nie powinno
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Ale z bardzo dobrym odbiorem, do krycia libero w przyjeciu jest zaledwie 2.
Pewnie dlatego Skra chciala Kwolka.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

nikt wazny pisze: 1 cze 2022, o 21:53
leeon pisze: 1 cze 2022, o 21:50 Kerminen na drugiego w Skrze? Bogato, a kto pierwszym? Grebennikov?
Kacpernnikov
Nieudacznnikov
meduza123
Posty: 347
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: meduza123 »

Diomedea pisze: 2 cze 2022, o 09:08 Ale z bardzo dobrym odbiorem, do krycia libero w przyjeciu jest zaledwie 2.
Pewnie dlatego Skra chciala Kwolka.
W tym problem, że nie potrzebujesz gościa, który kryje libero - wystarczy, że przykryje swoją przestrzeń. Na libero bierzesz - przykładowo: Danani, Kovacic, Kerminem, Thales itp. i spokojnie ładujesz do składu drugiego przyjmującego, nawet mocno ofensywnego.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

meduza123 pisze: 2 cze 2022, o 09:40
Diomedea pisze: 2 cze 2022, o 09:08 Ale z bardzo dobrym odbiorem, do krycia libero w przyjeciu jest zaledwie 2.
Pewnie dlatego Skra chciala Kwolka.
W tym problem, że nie potrzebujesz gościa, który kryje libero - wystarczy, że przykryje swoją przestrzeń. Na libero bierzesz - przykładowo: Danani, Kovacic, Kerminem, Thales itp. i spokojnie ładujesz do składu drugiego przyjmującego, nawet mocno ofensywnego.
Jak można Thalesa zestawiać z Kerminenem czy Dananim? Solidny libero, ale ta dwójka to ścisła czołówka na swojej pozycji
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Diomedea »

meduza123 pisze: 2 cze 2022, o 09:40
Diomedea pisze: 2 cze 2022, o 09:08 Ale z bardzo dobrym odbiorem, do krycia libero w przyjeciu jest zaledwie 2.
Pewnie dlatego Skra chciala Kwolka.
W tym problem, że nie potrzebujesz gościa, który kryje libero - wystarczy, że przykryje swoją przestrzeń. Na libero bierzesz - przykładowo: Danani, Kovacic, Kerminem, Thales itp. i spokojnie ładujesz do składu drugiego przyjmującego, nawet mocno ofensywnego.
A tam, nie znasz sie.
Skra ma swoj styl i swoje koncepcje taktyczne.
Taki Sander byl bardzo chwalony za szybkie zrozumienie systemu gry, a jak ktos ogladal, to widzial na czym owo zrozumienie polegalo.

A swoja droga jakaz przyjemnoscia dla flotowcow przeciwnika byloby zestawienie Kacper Piechocki/ Bartosz Bednorz. Wszyscy ze zmienna zagrywka przeszli by na flota.
meduza123
Posty: 347
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: meduza123 »

Diomedea pisze: 2 cze 2022, o 09:47
meduza123 pisze: 2 cze 2022, o 09:40
Diomedea pisze: 2 cze 2022, o 09:08 Ale z bardzo dobrym odbiorem, do krycia libero w przyjeciu jest zaledwie 2.
Pewnie dlatego Skra chciala Kwolka.
W tym problem, że nie potrzebujesz gościa, który kryje libero - wystarczy, że przykryje swoją przestrzeń. Na libero bierzesz - przykładowo: Danani, Kovacic, Kerminem, Thales itp. i spokojnie ładujesz do składu drugiego przyjmującego, nawet mocno ofensywnego.
A tam, nie znasz sie.
Skra ma swoj styl i swoje koncepcje taktyczne.
Taki Sander byl bardzo chwalony za szybkie zrozumienie systemu gry, a jak ktos ogladal, to widzial na czym owo zrozumienie polegalo.

A swoja droga jakaz przyjemnoscia dla flotowcow przeciwnika byloby zestawienie Kacper Piechocki/ Bartosz Bednorz. Wszyscy ze zmienna zagrywka przeszli by na flota.
Wszyscy wiedzą o co chodzi, ale nikt głośno tego nie powie. A kolejni trenerzy zgadzają się na tą patologię za państwowe pieniądze.
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Koncepcja taktyczna, przyznam oryginalna. Nie do skopiowania. Troche w te strone szedl Alekno, ale tez na duzo mniejsza skale.

A tak serio-mysle, ze Kacper bylby dobrym libero, gdyby szybko odszedl ze Skry. Pisalam o tym chyba w 2-3 roku w Skrze, wtedy bylo wolne miejsce w Bydzi u Vitala.
Brak rywalizacji bardzo zahamowal jego rozwoj.
Jak nie odszedl "na swoje" jako mlody, wolny, rozwojowy, to przeciez nie odejdzie teraz, obudowany rodzina, urzadzony, "opoka" klubu.
U Blaina zrobil duzy postep w przyjeciu, od tamtego czasu sie uwstecznil. I nie przypadkiem najlepsze mecze w zyciu rozegral jak senior mial zawal.
Mysle, ze wtedy mocno wzial sie w garsc i bardzo mu zalezalo.
A teraz- po co sie szarpac, ma pewny plac. Raz, czy dwa razy do roku ludzie pogadaja na kameralnym forum-idzie przetrwac.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Nie wiem czy kolejne elaboraty na temat tego, czy Piechocki się nadaje czy nie coś zmienią.
Nie wiem czy kolejne tony szydery nagle dadzą do myślenie Konradowi.
Nie wiem czy Skra z innym libero byłaby w innym miejscu niż jest obecnie.
Wiem na pewno, że Konrad robi krzywdę Kacprowi i sam Kacper także sobie.
Nigdy nie będzie postrzegany jako pozytywna postać w tym klubie przez kibiców. Przez ostatnie lata przypięta mu została łatka tego wszystkiego co najgorsze w Skrze się dzieje. Słusznie czy nie, to nie mnie osądzać. Coś na wzór Puchacza w kopanej, gdzie nieważne jak zagra i tak zebrał sobie negatywny elektorat i ten będzie z nim jechał.

Skra potrzebuje drastycznej przebudowy w stylu zarządzania. To co działało lata temu czyli podpisywanie zdolnych juniorów, ogrywanie ich w Częstochowie czy gdzieś dalej niestety już nie działa. Jeśli chcą wrócić na tron, to w dzisiejszych czasach tylko pieniądz może cokolwiek zdziałać. Nie ma co się łudzić na budowanie jakiejś dynastii na wzór Zaksy, gdzie jest system gry, odpowiednia atmosfera, zawodnicy dobierani według klucza. Dzisiaj funkcjonowanie Skry nawet nie wiem na czym miałoby polegać. Super ofensywny środek, ale co z tego, jak przychodzi Jastrzębie, serwuje więcej niż poprawnie, Grzesiu Łomacz na krokomierzu dostaje platynową odznakę, jak skrzydła ładują się w blok czy walą po autach. Skra zatraciła swoje DNA rok po roku pogrążając się w marazmie coraz bardziej idiotycznym decyzjami. Ok, Sander. Wcześniej zadziałało z Winiarskim czy Conte. Ale tu zrzucanie winy na Jankesa za cały sezon, gdzie dostajesz w papę od Tours, a później JW nie podejmując totalnie walki? Coś nie tak.

Z tego co pamiętam, to sezon po zawale miał być ostatnim Piechockiego w klubie. Mijają lata, dziura w Kleszczowie coraz większa, a Konrad jak siedzi okrakiem nad Skrą tak siedzi. Dajcie mu ponik obok Wlazłego, nazwijcie jedną z trybuj jego imieniem, ale czas przeminął. W rok tego się nie odbuduje, ale dajcie radości kibicom, choć trochę.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Diomedea pisze: 2 cze 2022, o 10:40 A tak serio-mysle, ze Kacper bylby dobrym libero, gdyby szybko odszedl ze Skry. Pisalam o tym chyba w 2-3 roku w Skrze, wtedy bylo wolne miejsce w Bydzi u Vitala.
Brak rywalizacji bardzo zahamowal jego rozwoj.
Może i tak, choć nie wiadomo ile tak naprawdę w Piechockim jest mitycznego "talentu". Fakt, pracy zbyt wiele może nie wykonywać, a jak wiemy siatkarz to odpowiednie połączenie talentu i pracy. Tyle że bez talentu (a trochę takie wrażenie odczuwam u Kacpra - chciał być siatkarzem, wzrostowo dorósł jedynie do pozycji libero, więc tam go usadzono, ale brakuje mu tego charakterystycznego czucia które widać u Zatora i Popiwczaka, bo Ci wymienieni coś z talentu mają). Myślę że to może być trochę tak jak ja bym zaczął trenować w odpowiednim wieku. Tylko co z tego, jak talentu do gry w siatkówkę nie mam za bardzo (i wzrostu). Pewnie do jakiegoś poziomu byłbym w stanie dojść samą ciężką pracą, ale pewnego pułapu bym nie przeskoczył - podobnie jak np. rozgrywający Sanchez, przez swój wzrost jej pewien poziom, którego nie przejdzie. Podobnie może być z Kacprem.

Inna sprawa, że jakby pograł w innych miejscach, dostał trenera który by go umiał (mógł) opierniczyć, nie miałby ciepłej posadki, to i jego poziom by wzrósł (wszak miał sezon gdy dostał powołanie do reprezentacji - powołanie może trochę na wyrost, ale gdyby obecnie grał tak jak wtedy, to Skra byłaby w nieco innym miejscu).

Dziwne to jest tym bardziej, że taki Tillie potrafił odsunąć syna gdy ten przestał być wartością dla reprezentacji. Alekno zrozumiał, że syn po nim odziedziczył nazwisko, a nie talent i dał sobie spokój. Nawet u nas, w Bydgoszczy mieliśmy Sieńkę, który próbował syna upchać na rozegranie, ale że się nie nadawał to znalazł mu ciepłą posadkę w zarządzie klubu (choć teraz po zmianach zarządu w Bydzi to w sumie nie wiem czy wciąż tam jest). Tak więc jak widać da się. Ale i w codziennym życiu spotykamy masę tatusiów upychających swoje nie nadające się za bardzo dzieci do różnych firm. Tylko moim zdaniem bardziej się tym dzieciom w ten sposób robi szkodę - w pewnym momencie wici tatusia przestaną działać i pojawi się problem.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

Chore ambicje ojca i brak ambicji syna niszczą klub od wielu lat.
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Streeter pisze: 2 cze 2022, o 11:28
Może i tak, choć nie wiadomo ile tak naprawdę w Piechockim jest mitycznego "talentu". Fakt, pracy zbyt wiele może nie wykonywać, a jak wiemy siatkarz to odpowiednie połączenie talentu i pracy. Tyle że bez talentu (a trochę takie wrażenie odczuwam u Kacpra - chciał być siatkarzem, wzrostowo dorósł jedynie do pozycji libero, więc tam go usadzono, ale brakuje mu tego charakterystycznego czucia które widać u Zatora i Popiwczaka, bo Ci wymienieni coś z talentu mają). Myślę że to może być trochę tak jak ja bym zaczął trenować w odpowiednim wieku. Tylko co z tego, jak talentu do gry w siatkówkę nie mam za bardzo (i wzrostu). Pewnie do jakiegoś poziomu byłbym w stanie dojść samą ciężką pracą, ale pewnego pułapu bym nie przeskoczył - podobnie jak np. rozgrywający Sanchez, przez swój wzrost jej pewien poziom, którego nie przejdzie. Podobnie może być z Kacprem.

Inna sprawa, że jakby pograł w innych miejscach, dostał trenera który by go umiał (mógł) opierniczyć, nie miałby ciepłej posadki, to i jego poziom by wzrósł (wszak miał sezon gdy dostał powołanie do reprezentacji - powołanie może trochę na wyrost, ale gdyby obecnie grał tak jak wtedy, to Skra byłaby w nieco innym miejscu).

Dziwne to jest tym bardziej, że taki Tillie potrafił odsunąć syna gdy ten przestał być wartością dla reprezentacji. Alekno zrozumiał, że syn po nim odziedziczył nazwisko, a nie talent i dał sobie spokój. Nawet u nas, w Bydgoszczy mieliśmy Sieńkę, który próbował syna upchać na rozegranie, ale że się nie nadawał to znalazł mu ciepłą posadkę w zarządzie klubu (choć teraz po zmianach zarządu w Bydzi to w sumie nie wiem czy wciąż tam jest). Tak więc jak widać da się. Ale i w codziennym życiu spotykamy masę tatusiów upychających swoje nie nadające się za bardzo dzieci do różnych firm. Tylko moim zdaniem bardziej się tym dzieciom w ten sposób robi szkodę - w pewnym momencie wici tatusia przestaną działać i pojawi się problem.

Streeter
Nie wiem, ale sporo ogladalam Kacpra w mlodziezowce, bo w ogole ogladam sporo mlodziezowki.
Kacper dosyc fajnie wtedy dogrywal. Dzis juz nie. Bardzo dobrze sie ustawial w asekuracji (widac bylo, ze podpatruje Zatora).
Przyjmowal widocznie lepiej od Maslowskiego. Dzis, dzieki pracy, Maslowski, ktoremu brak czucia bardziej niz Kacprowi, przyjmuje chyba jednak lepiej.
Zreszta w pamietnym finale z Zaksa pokazal, ze moglby.
W kadecie i juniorze Kacper i Piwko byli na zblizonym poziomie, choc Kacper byl faworyzowany w wystepach kadry i widac bylo wielki talent Popiwczaka.
Dzis to przepasc. A tak nie musialo byc.

Tak daleko to Tillie tego syna nie odsunal. A syn Alekny sam chyba zrezygnowal z uprawiania siatkowki wyczynowo. Ale w tym wypadku to pomoc ojca okazala sie wrogiem dojrzalosci sportowej syna.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: jaet »

Pasini zasugerował N'Gapetha w Bełku, trzymajcie się ludzie :]
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Orzi »

jaet pisze: 6 cze 2022, o 08:48 Pasini zasugerował N'Gapetha w Bełku, trzymajcie się ludzie :]
Myślisz, że Swan jest za słaby na Bełchatów?
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: jimiq »

Orzi pisze: 6 cze 2022, o 08:49
jaet pisze: 6 cze 2022, o 08:48 Pasini zasugerował N'Gapetha w Bełku, trzymajcie się ludzie :]
Myślisz, że Swan jest za słaby na Bełchatów?
dobre
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

jaet pisze: 6 cze 2022, o 08:48 Pasini zasugerował N'Gapetha w Bełku, trzymajcie się ludzie :]
Tak naprawdę w każdej plotce jest ziarno prawdy. Jeśli Modena ma problemy finansowe (a oni idą takim cyklem, że rozbijają bank, a rok potem płaczą, że grozi im upadłość i zaciskają pasa), to bardzo prawdopodobne jest odejście Ngapetha. A właśnie informacje o problemach finansowych się już pojawiły, do Halkbanku Ankara odszedł Nimir, a na pewno nie zrobił tego bez powodu.

Co w takiej sytuacji? Skra mogła naturalnie złożyć ofertę Ngapethowi i nie ma w tym nic dziwnego. I taką informację mógł dostać Pasini. Tylko że cały bajer polega na tym, że obie strony muszą wyrazić chęć dojścia do porozumienia, a tu może być 50-50 - Skra chce, Ngapeth nie :D

Jeśli Modena się posypie, a żaden klub z Włoch nie zrobi transferu last minute, to Earvin może obrać kierunek Azjatycki, bo w obecnej sytuacji kadrowej i płacowej, może nie znaleźć się klub, który położy na stole satysfakcjonujący kontrakt. No chyba, że właśnie Turcy zaczynają wkłądać więcej pieniędzy do skarbonki i za Nimirem do Turcji powędruje także Ngapeth.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Przede wszystkim to we Włoszech, jeśli Modena się posypie nie ma miejsca dla Ngapetha. Jeśli Skra finansowo nie wydoli to pewnie zostaną Chiny. Bruno też ma mieć możliwość odejścia i tez mówi się o Turcji.

Dla Skry to dobrze i niedobrze. Bo zespół nasz został podany jako ten "topowy" ( XD ) który ma miejsca na przyjmującego. Oczywiście, przy tym, jakie nazwiska się pojawiały czyli Juantorena, Anderson, Russell, Bednorz to Ngapeth nikogo nie zdziwi :D A że to tylko plotka, to wiadomo, można puścić wodze fantazji.
Kłamca.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”