PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

No nie do końca. Z Sanderem w ubiegłym sezonie reż różowo nie było. No i kluczowe jest jak sportowo i pozasportowo na sytuację w klubie wplywa kwestia libero.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Blanco pisze: 19 maja 2022, o 23:08
ciorny17 pisze: 19 maja 2022, o 10:48 Skra zatraciła logikę mniej więcej w momencie przestawienia Wlazłego na przyjęcie.
Dlatego sezon później zagrała najładniejszą siatkówką, jaką dla mnie zagrał jakikolwiek zespół w Pluslidze w tej dekadzie.
Generalnie masz rację. Chodzi mi bardziej o genezę tego zjazdu w dół, gdzie Kurek poszedł do Rosji a pozostali przyjmujacy także się rozpierzchnęli. Szkoda że trwało to zaledwie półtorej sezonu, bo już końcówka sezonu 14/15 była fatalna.
Natomiast, co do błędów. Generalnie, jak w kraju, który cierpi od momentu odejścia na emeryturę Zagumnego na brak jakiegokolwiek sensownego nazwiska na rozegraniu, wypuszczasz Janusza, no to. To raz. Dwa, to postawienie na Szalpuka, nie na Bednorza. I trzy to to samo, co Resovia i Akhrem, czyli sentyment: raz do Winiara, którego zjadło zdrowie i dwa: Mariusza, gdzie przecież choćby patrząc na Resovię, czy Jastrzębie, dwaj mocni atakujący to żaden problem. No, i pech, bo wspomniany Winiar, czy Sander. Przecież, gdyby Sander został, to ta percepcja tego sezonu w wykonaniu Skry byłaby całkowicie inna.
Postawienie na Szalpuka wynikało z odejścia Bednorza do Włoch. Po KMŚ w Polsce Bartek miał oferty z Sady i bardzo Stojczew jeszcze wówczas chciał w Modenie. Jednak sam Bednorz określił się późno bo w marcu, a też nie przypominam sobie, aby w 2018 roku ktokolwiek ten transfer albo całościowo wymianę, traktował in minus. Bednorz w okolicach stycznia przestał cokolwiek grać, a Szapluk do Skry wrócił jako szóstkowy, złoty medalista, będący naszym najlepszym graczem przez dwie pierwsze fazy MŚ ówcześnie.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

leeon pisze: 20 maja 2022, o 06:25 No nie do końca. Z Sanderem w ubiegłym sezonie reż różowo nie było. No i kluczowe jest jak sportowo i pozasportowo na sytuację w klubie wplywa kwestia libero.
No tyle że ubiegły sezon Surfer głównie spędził w gabinetach lekarskich. Gdyby przepracował lato z kadrą i przyjechał zdrowy do Skry to byłby jednak inny zawodnik.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Diomedea
Posty: 4250
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Pawel9221 pisze: 19 maja 2022, o 11:55 Skra miala calkiem sporo wlasnie rokujacych graczy : Janusz, Muzaj, Bednorz, Szalpuk, Kochanowski, mlody Atan, ale wszyscy Ci gracze w miare szybko odchodzili, plus miala na kontraktach wtedy rokujacych dobrze Bieńkowskiego czy Hebde, czasami ciezko przewidziec, ze ktos totalnie zapadnie sie.Edit: zapomnialem o Huberze jeszcze
Szalpuk, zawodnik warszawskiego MDKu, ktory przeszedl przez PW a pozniej Radom (pod Lozano) i Trefla (AA) . To samo dotyczy Kochanowskiego, ktory w Skrze spedzil tyle czasu co w seniorskim Olsztynie, ktorego to klubu jest wychowankiem i gdzie gral w modziezowce.
Podobnie jest Z Bednorzem, czy Huberem, ktory spedzil 2 sezony z niewielka iloscia gry, a jest wychowankiem AKS Resovia (z tego co pamietam).
Nie ma tu wychowankow, ktorzy maja tendencje pozostawac dluzej w klubie, szczegolnie dobrym i wyplacalnym, jesli maja jakas perspektywe kariery.

Pomijam zawodnikow wzglednie mlodych, wychodzacych z juniora, z innych klubow, ktorych Skra zakontraktowala, ale i szansy im nie dala (Muzaj), albo ktorzy okazali sie kompletnymi niewypalami jak Hebda. Hebda byl raczej rekrutowany na podstawie hajpu, bez obejrzenia jego gry, bo skakal to on zawsze slabo.
W starszej mlodziezowce Skra sciagnela do siebie Fornala, ale chyba informacja, ze to wartosciowy gracz nie dotarla do prezesa, i najwyraznie nie zaproponowali mu nic interesujacego (np kontrakt z wypozyczeniem).
Gorzej bylo z Kupka, z ktorym podpisali, po roku chcieli sciagnac na dwojke, a pod koniec okresu transferowego kazali mu sie bujac i szukac sobie klubu w I lidze, gdzie wiekszoc klubow juz miala po 2 atakujacych.

Zawodnicy duzo bardziej "wlasni" to Zator i np Sawicki. No i Janusz, ktory dostal tyle szans, ze musial rozwijac sie w Gdansku i Zaksie.
Troche te kariery nie do konca "modelowe", moze najbardziej Zatora-przynajmniej dostal dlugie wypozyczenie i duze wsparcie przy powrocie.
Ale to byly inne czasy. I skonczyly sie jak Kacper urosl.

Ostatnio to slabo prowadzony klub. Rzeczywiscie mieli okres, kiedy jakos starali sie mlodziez (pozyskana z innych klubow) zagospodarowac, tzn wypozyczyc. Tyle, ze to odlegla juz przeszlosc. Maja z tych wypozyczen Klosa, mieli Wrone.

Mieli tez znakomite kontakty na rynku serbskim (poprzez menadzera) i dzieki temu mieli doplyw swiezej krwi z zagranicy. Tyle ze w Serbii jest dolek i slabsza mlodziez, zrodlo wyschlo. Najwyrazniej znajomosc innych rynkow to glownie reprezentacje, ewentualnie puchary (Rybicki, Orczyk)
Obstawiam, ze scauting Skry jest bliski zera, a prezes sciaga zawodnikow glownie przez menadzerow. I idzie na znane nazwiska.
Cos jak Resovia, tylko nie za wlasne pieniadze.
Nie bez powodu te dwa kluby, z duzymi budzetami sasiaduja w tabeli.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Diomedea pisze: 20 maja 2022, o 07:59 Nie ma tu wychowankow, ktorzy maja tendencje pozostawac dluzej w klubie, szczegolnie dobrym i wyplacalnym, jesli maja jakas perspektywe kariery.
No ale Śliwka, Fornal czy Kwolek też nie są wychowankami klubów, w których spędzili ostatnie lata, więc to akurat średni argument w tej dyskusji :) jedynym człowiekiem, który by tu pasował jest Semeniuk, ale on mimo zżycia z regionem i tak odszedł :)

Zresztą i w tym okienku był przecież do wyjęcia Kwolek, który wolał pójść do Zawiercia niż do cyrku (w jednym cyrku w sumie był przez ostatni sezon, nie dziwię się, że nie chciał brać udziału w kolejnym).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Diomedea
Posty: 4250
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Streeter pisze: 20 maja 2022, o 08:40
Diomedea pisze: 20 maja 2022, o 07:59 Nie ma tu wychowankow, ktorzy maja tendencje pozostawac dluzej w klubie, szczegolnie dobrym i wyplacalnym, jesli maja jakas perspektywe kariery.
No ale Śliwka, Fornal czy Kwolek też nie są wychowankami klubów, w których spędzili ostatnie lata, więc to akurat średni argument w tej dyskusji :) jedynym człowiekiem, który by tu pasował jest Semeniuk, ale on mimo zżycia z regionem i tak odszedł :)

Zresztą i w tym okienku był przecież do wyjęcia Kwolek, który wolał pójść do Zawiercia niż do cyrku (w jednym cyrku w sumie był przez ostatni sezon, nie dziwię się, że nie chciał brać udziału w kolejnym).

Streeter
Po ilu latach odszedl Semeniuk? Ile gral ( i pewnie gralby dalej) Zatorski. W Polsce silny finansowo i sportowo klub jest w stanie utrzymac wychowanka pare ladnych lat. Jesli poza siedzeniem na lawce moze mu cos zaproponowac.
Kwolek odszedl z JW bo mu nic nie zproponowano, JB pojechal wtedy na finaly MPJ i zlozyl propozycje, a ze mial opinie trenera u ktorego mlodzi dostaja szanse, to Kwolo przyjal. I mimo slabosci finansowej PW zostal pare ladnych lat.
Fornal podobnie, tzn dostal uczciwa propozycje od Pryka i raczej sie zwrocilo Czarnym. Nie mogl grac w klubie macierzystym, bo nie ma go w PL. Ale Skra go zaciagnela do siebie, bodajze w juniorze (moze nawet rok wczesniej) i puscila, bo nie miala nic do zaproponowania.
Powiem wiecej-prezes nie byl swiadom wartosci gracza, slabo go kojarzyl. Wiem, bo przypadkiem rozmawialam z Panem Kondradem na ten temat.
Wiec nie chodzi tylko o wychowankow, ale o siatkarzy, ktorzy w pewnym momencie pojawiaja sie w orbicie danego klubu, czy to jako juniorzy, czy mlodzi seniorzy z potencjalem.
Sliwka jest przykladem, ze Resovia, jak Skra dziala od czapy. Jak wreszcie chcieli na niego postawic, to on juz mial dosyc tego cyrku, ktory zaczal sie przywolaniem z wypozyczenia gdzie gral w PW, do siedzenia za bandami jako 5ty przyjmujacy.



Tematem dyskusji jest Skra i jej scauting. Ja osobiscie dyskutowalam z sugestia kolegi, ze inwestuja w mlodziez lub mlodych obiecujacych. Podkreslajac, ze nie potrafia tego zrobic madrze. Dobrze wybrac, poczekac, dogadac sie z zawodnikiem czego oczekuje, miec wizje jego kariery (wypozyczenie- gdzie, na ile, jaka rola w zespole po powrocie, jak wizja zespolu). Ostatni, ktorzy przeszli sensowna sciezke to Zator (wychowanek), Klos (nie wychowanek) i ... Kacper.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: hunter »

Blanco pisze: 19 maja 2022, o 23:08patrząc na Resovię, czy Jastrzębie, dwaj mocni atakujący to żaden problem.
Dwaj mocno to może i nie problem, ale dwaj topowi to już raczej nie ma prawa zadziałać.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Ebadpour pożegnany przez Skrę oficjalnie. Od siebie mogę podziękować za wkład w MP.

Ogólnie szkoda, że rozwój nie poszedł tak, jak sobie tego życzylismy bo ostatnie 2 sezony to mocno przeciętne.
Kłamca.
PrXmO23
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 20:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: PrXmO23 »

ciorny17 pisze: 21 maja 2022, o 10:29 Ebadpour pożegnany przez Skrę oficjalnie. Od siebie mogę podziękować za wkład w MP.

Ogólnie szkoda, że rozwój nie poszedł tak, jak sobie tego życzylismy bo ostatnie 2 sezony to mocno przeciętne.
Dwa ostatnie sezony powiedziałbym, że mega słabo. Ale powiem coś innego, że boję się, że będziemy za nim tęsknić
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

Skra stała mi się kompletnie obojętna. Dopóki nie usłyszę o zmianie prezesa nie wiąże jakiejkolwiek nadziei z tym klubem. Będzie tylko gorzej.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Simao »

leeon pisze: 21 maja 2022, o 21:11 Skra stała mi się kompletnie obojętna. Dopóki nie usłyszę o zmianie prezesa nie wiąże jakiejkolwiek nadziei z tym klubem. Będzie tylko gorzej.
W Bełchatowie jest marnowany duży potencjał, podobnie jak w Rzeszowie. W Skrze wystarczyłaby zmiana libero, ten Piechocki mógłby już zostać, ale jako zmiennik i gra mogłaby wyglądać całkiem inaczej. W kolejnym sezonie, jak okaże się, że Lanza będzie jednak zawodnikiem Skry, może być jeszcze gorzej. Przyjęcie Skry będzie wyglądać słabo i może być większy problem również w ofensywie. Dziwię się, że Bieniek nie chce odejść ze Skry do Kędzierzyna bądź JW, byłby w znacznie mocniejszej drużynie z dużymi szansami na sukcesy, medale. JW mógłby zaproponować raczej podobny kontrakt jak w Bełchatowie. Miejsce dla Niego na pewno znalazłoby się.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2022, o 13:19 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Twittery mówio, że Piechocki negocjuje z Anastasim, ale ten chce mieć w zespole przyjmujących, którzy przyjmują. Kurczę, a może postawi warunek, że chce też libero, który tak samo jak ci przyjmujący ma umiec przyjmować :D
Kłamca.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 27 maja 2022, o 13:16 Twittery mówio, że Piechocki negocjuje z Anastasim, ale ten chce mieć w zespole przyjmujących, którzy przyjmują. Kurczę, a może postawi warunek, że chce też libero, który tak samo jak ci przyjmujący ma umiec przyjmować :D
Ja myślę, że taki warunek stawiało już wielu trenerów, dlatego nigdy nie rozpoczęli pracy w Skrze :D tam przychodzisz podpisać kontrakt jako trener to słyszysz "dzień dobry, jestem Konrad, prezes klubu, a to mój syn Kacper, Pański pierwszy libero" :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Simao »

Streeter pisze: 27 maja 2022, o 13:37
ciorny17 pisze: 27 maja 2022, o 13:16 Twittery mówio, że Piechocki negocjuje z Anastasim, ale ten chce mieć w zespole przyjmujących, którzy przyjmują. Kurczę, a może postawi warunek, że chce też libero, który tak samo jak ci przyjmujący ma umiec przyjmować :D
Ja myślę, że taki warunek stawiało już wielu trenerów, dlatego nigdy nie rozpoczęli pracy w Skrze :D tam przychodzisz podpisać kontrakt jako trener to słyszysz "dzień dobry, jestem Konrad, prezes klubu, a to mój syn Kacper, Pański pierwszy libero" :D

Streeter
Najbardziej przerażające jest to, że tak może właśnie być, taka rzeczywistość rodem z minionego ustroju. Gdyby to był prywatny klub to ok, ale sponsor główny to spółka skarbu państwa.
Pamiętam, jak jakiś czas temu pytałeś o przygotowanie zawodników pod względem motorycznym, kondycyjnym, wydolnościowym. Ostatnio rozmawiałem na te tematy z kolegą, zajmującym się tym zawodowo, pracującym jako trener personalny. To jest bardzo złożony temat, są oczywiście ogólne schematy przygotowania, ale każdy ma inny organizm, inne predyspozycje, możliwości. To jest bardzo indywidualna kwestia zależna od wielu czynników, a przede wszystkim podejścia mentalnego, charakteru, trzymania diety, regularnego treningu. Kwestia genetyki, skłonności do różnych schorzeń, budowy ciała. Naprawdę niektórzy tak jak Kamil Semeniuk, są jak maszyna. Na szczęście, nie dotykają go jakieś kontuzje, jego organizm szybko regeneruje się po dużym wysiłku fizycznym, wytrzymuje duże obciążenia. Tak jak mówił w jednym w wywiadzie, potrzebuje kilka dni odpoczynku i może jechać na kadrę :)
Marcin Janusz to gracz już o innej charakterystyce, nie znosi tak dobrze te wszystkie obciążenia, bardziej odbija się to na jego zdrowiu, organizmie. Niektórzy mają ciągle jakieś drobne lub większe urazy i często kontuzje, inni praktycznie nie. To bardzo indywidualna kwestia. Z czasem dochodzi też wiek, organizm coraz bardziej odczuwa wszystkie obciążenia i łatwiej o urazy, kontuzje.
meduza123
Posty: 347
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: meduza123 »

Streeter pisze: 27 maja 2022, o 13:37
ciorny17 pisze: 27 maja 2022, o 13:16 Twittery mówio, że Piechocki negocjuje z Anastasim, ale ten chce mieć w zespole przyjmujących, którzy przyjmują. Kurczę, a może postawi warunek, że chce też libero, który tak samo jak ci przyjmujący ma umiec przyjmować :D
Ja myślę, że taki warunek stawiało już wielu trenerów, dlatego nigdy nie rozpoczęli pracy w Skrze :D tam przychodzisz podpisać kontrakt jako trener to słyszysz "dzień dobry, jestem Konrad, prezes klubu, a to mój syn Kacper, Pański pierwszy libero" :D

Streeter
Szkoda potencjału Skry - mają 3 świetnych Polaków do szóstki. Wystarczyłoby powalczyć o Kwolka, Bednorza czy Lipińskiego i swobodnie mogliby zrobić zmianę libero na zagranicznego, a to pewnie finansowo byłoby do zrobienia. Pozostawałaby kwestia drugiego przyjmującego - z założenie defensywnego i szóstka kompletna (no z wyjątkiem Atana, który grzeje przed siebie, ale też pokazał w sezonie, że może jeszcze poziom niezły trzymać).
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 606
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: bez_nazwy »

Mam osobiście cichą nadzieje że jednak okaże się że Kacper nie będzie w przyszłym sezonie podstawowym libero ;)
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Miszczu-xdd »

bez_nazwy pisze: 27 maja 2022, o 20:09 Mam osobiście cichą nadzieje że jednak okaże się że Kacper nie będzie w przyszłym sezonie podstawowym libero ;)
Ale tu nie ma się co łudzić, od 8 lat się tak łudzimy co roku, a przecież wiadomo jak się zawsze to kończy. A Polaków dobrych na libero do wyciągnięcia też już nie ma, zagraniczny nie może być, bo limity, więc nie ma co żyć marzeniami..
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

bez_nazwy pisze: 27 maja 2022, o 20:09 Mam osobiście cichą nadzieje że jednak okaże się że Kacper nie będzie w przyszłym sezonie podstawowym libero ;)
A jest w ogóle pomysł wysłania Milczarka na emeryturę i ściągnięcia kogoś innego? Bo z tego co widzę i czytam to Robert jeszcze rok pociągnie :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: kibic_siatki »

Tylko, że problemem nie jest sam Robert. W tym sezonie najlepszy mecz Skra zagrała jak został bez przygotowania wyciągnięty z ławki. W drugim meczu już nie było tak dobrze i więcej nie zobaczyliśmy go na boisku, podczas gdy syn prezesa zawalał piłki setowe i meczowe (przy wyniku na styku) i nikt się nawet nie skrzywił- mówię tu o komentatorach, bo w klubie to wiadomo.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ale czy ja mówię, że jest? Wiem że lepiej grali :) ale skoro Robert przez te x lat nie wygrał rywalizacji z Kacprem, to ciężko oczekiwać że nagle za rok wygra. Stąd moje pytanie czy przyjdzie ktoś inny, bo jak nie to będzie raczej wyglądać to identycznie. A tak ogólnie to podejrzewam, że jak przyjdzie ktoś lepszy nawet, to i tak by wyglądało tak samo, więc szkoda pieniędzy na lepszego libero :) a Robert w razie jak gwiazda zaniemoże, to wchodzi i gra lepiej, więc po co zmieniać coś, co funkcjonuje dobrze :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

Cytując „ czas opuścić ciepły k**widołek „ . Kacper zlituj się , nie potrafisz siatkówkę :) może skup się tylko na gastronomii.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 606
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: bez_nazwy »

PIECHuuRR pisze: 30 maja 2022, o 17:36 Cytując „ czas opuścić ciepły k**widołek „ . Kacper zlituj się , nie potrafisz siatkówkę :) może skup się tylko na gastronomii.
Co cytujesz?
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Jacek »

bez_nazwy pisze: 30 maja 2022, o 17:44
PIECHuuRR pisze: 30 maja 2022, o 17:36 Cytując „ czas opuścić ciepły k**widołek „ . Kacper zlituj się , nie potrafisz siatkówkę :) może skup się tylko na gastronomii.
Co cytujesz?
Chłopaki Nie Płaczą
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: leeon »

No jak. Przecież wszystko gra. Kacper to "opoka" że też zacytuję dziennikarza który z kogoś drwił tylko do dziś nie wiem za bardzo z kogo.
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 223
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Mordimer Madderdin »

Dlatego tak mocno brakuje mi porządnego studia z chociaż podsumowaniem kolejki czy tygodnia. Z tej całej żenady tzw. rankingu zawodników na stronie PlusLigi przynajmniej ranking przyjęcia jest dość jaskrawy. A tam wirtuoz Kacper na 44 pozycji, pewnie jest to jakieś przekłamanie, bo kilku zawodników miało rozegranych meczów na tyle niewiele, że nie powinni się tam znaleźć. Ale, na litość, libero w piątej dziesiątce rankingu przyjmujących. :|
Na prawdę trzeba być ślepym i głuchym, żeby nie pomóc swojemu zespołowi na tej pozycji.
Resovia i Skra razem toczyły najbardziej widowiskowe boje i razem teraz toczy je rak decyzyjnych kompromitacji.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Streeter »

To jak w tym memów co dziecko mówi mamo mamo kupmy słodycze, a mama odpowiada mamy słodycze w domu. A potem słodyczami się okazuje cukier czy suszone śliwki. To tak podobnie w Skrze, trener mówi do prezesa "prezesie, kupmy libero" spoglądając na Kerminena, po czym słyszy że mamy libero w klubie. I tu powinno wjechać zdjęcie Kacpra podpisane "libero w klubie".

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

Mordimer Madderdin pisze: 31 maja 2022, o 15:00 Resovia i Skra razem toczyły najbardziej widowiskowe boje i razem teraz toczy je rak decyzyjnych kompromitacji.
Niby prawda ale jednocześnie mocna obraza dla Resovii. Może i na Podkarpaciu się kompromitują ale jedynie sportowo, za głównie prywatne pieniądze i mimo kolejnych wtop próbują się odkuć. Nawet jeśli nieudanie, to próbują. Można się śmiać, można kpić (bo jak tu nie zarechotać po kolejnym parodystycznym sezonie :D ) ale nie można o tym zapominać.

Za to Skra kompromituje się nie tylko sportowo ale też wizerunkowo (nepotyzm, klub-sanatorium, mariaże polityczne we władzach klubu) i to wyłącznie na własne życzenie, nie próbując zmienić tej patologicznej sytuacji. Zero szacunku. Dla mnie szkoda Kerminena, bo może nie trafić na sportową rywalizację. Dodatkowo bez kogoś naprawdę mocnego za Ebadipoura i z rok starszym Atanem, może wyjść różnie.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Już w zeszłym sezonie były plotki, że Skra libero zakontraktuje, że czeka nas prawdziwa sensacja, że będzie bomba, hoho i jeszcze inne gruszki na wierzbie. Teraz też mówi się o Kerminenie i osobiście nie wierzę, żeby Kacper miał stanąć w kwadracie. Jedyna realna opcja w takiej sytuacji to gra na dwóch libero, czyli Kacper dzieli się miejscem w składzie.

Według mnie to jest obrzydliwy nepotyzm i tego po prostu nie da się ani zamaskować, ani naciągnąć na nic innego. Tyle lat grania padaki i kibice dalej udają, że deszcz pada, jak się na nich pluje. Ja nie wiem czy w tym Bełchatowie to ktoś ma jaja jakieś, żeby głośno zaprotestować, kibice to chyba słabo zorganizowani są, lub im nie bardzo zależy na tym klubie i przychodzą pooglądać siatkówkę.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: rzr »

Szary Wilk pisze: 31 maja 2022, o 19:56 Już w zeszłym sezonie były plotki, że Skra libero zakontraktuje, że czeka nas prawdziwa sensacja, że będzie bomba, hoho i jeszcze inne gruszki na wierzbie. Teraz też mówi się o Kerminenie i osobiście nie wierzę, żeby Kacper miał stanąć w kwadracie. Jedyna realna opcja w takiej sytuacji to gra na dwóch libero, czyli Kacper dzieli się miejscem w składzie.

[...]
Agent Nisse Huttunen twierdzi, że Kerminenowi pasuje nawet przyjście na drugiego do Bełchatowa, w sumie ciekawi mnie czy to tylko jakaś menedżerska zagrywka czy Lauriemu na prawdę jest to obojętne czy pogra coś w następnym sezonie.
https://twitter.com/NisseHuttunen/statu ... 4610869249
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PGE Skra Bełchatów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

rzr pisze: 31 maja 2022, o 20:33 Agent Nisse Huttunen twierdzi, że Kerminenowi pasuje nawet przyjście na drugiego do Bełchatowa, w sumie ciekawi mnie czy to tylko jakaś menedżerska zagrywka czy Lauriemu na prawdę jest to obojętne czy pogra coś w następnym sezonie.
https://twitter.com/NisseHuttunen/statu ... 4610869249
Skra to jedyny klub z szerokiej europejskiej czołówki, który może Fina zatrudnić (poza Rosją), więc jak chce pograć o wysokie cele, a nie w jakimś Nantes (z całym szacunkiem), to raczej nie ma wyboru. Dwa lata temu już w Dynamie grał tylko w pucharach. Obcokrajowiec-libero na rynku transferowym ma przekichane.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”