Stal Nysa 2021/2022

Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: hunter »

kamil1999 pisze: 20 maja 2022, o 22:55
Tylko, że Nysa z El Grauim i Kwasowskim który w drugiej części sezonu wrócił do znośnej formy to nie zespół dołu tabeli. Gdyby liczyć ich wyniki od przyjścia Marokańczyka to skończyli by w środku. Gdyby to Radom miał grać z Będzinem czy Bydgoszczą to wynik niestety w każdą stronę mógłby być.
A w ogóle to jak El Graoui sobie radził w Nysie? Szczerze to widziałem może ze dwa jego mecze w Polsce a statystyk nie przeglądałem wcale. A osobiście to takie sobie mam o nim zdanie, bo miałem wrażenie, że we Francji jechał na opinii, którą wyrobił sobie w pierwszym sezonie, gdzie naprawdę fajnie wyglądał. Później było gorzej, covid i ucieczka w trakcie rozgrywek.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Diomedea
Posty: 4242
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Teraz to chyba odszedl, bo glownie siedzial na lawce. Nie wiemy jaka byla dyskusja przed sezonem. Ale fakt-pierwszy sezon ogladalam regularnir i byl niezly;
U nas powiedzialabym jednak troche gorzej, niz w pierwszym sezonie we Francji, ale druzyna z nim duzo lepiej. Nie spodziewalam sie az takiej poprawy gry Stali.
Oba skrzydla otwarte-inna sytuacja dla sypacza.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Oskejt »

Miały być w Nysie pieniądze.... A koniec końców skład znów na walkę o pewne utrzymanie, bo beniaminkowie nie będą stanowić zagrożenia.
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

Oskejt pisze: 21 maja 2022, o 21:40 Miały być w Nysie pieniądze.... A koniec końców skład znów na walkę o pewne utrzymanie, bo beniaminkowie nie będą stanowić zagrożenia.
Ale tu nie mają aż takiego znaczenia pieniądze, dużo ciężej skompletować skład bez pewności o pozostaniu w lidze. Udało się zatrzymać Ben Tarę, który jest zdecydowanie graczem na drużyna playoff. Udało się wymienić rozgrywającego i według mnie jest to poziom wyżej. Jeżeli Kwasowski i El Graoui zostaną, to przy dobrym starcie miejsce 9/10 realne. Dużo zależy też od środkowych, na razie wiadomo tylko o 1 ligowcach, więc dalej może to być w Nysie problemem.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Oskejt pisze: 21 maja 2022, o 21:40 Miały być w Nysie pieniądze.... A koniec końców skład znów na walkę o pewne utrzymanie, bo beniaminkowie nie będą stanowić zagrożenia.
Jeszcze nie znamy składów tych beniaminków
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

W 3 meczu walki o pozostanie w PlusLidze w Nysie - PSG Stal Nysa otrzymuje zasłużone bęcki od MKSu Będzin, co tu więcej pisać? Dramat. :x
Stan rywalizacji 2-1

PSG Stal Nysa – MKS Będzin 0:3
(21:25, 14:25, 26:28)
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Orzi »

dezerter pisze: 23 maja 2022, o 18:39 W 3 meczu walki o pozostanie w PlusLidze w Nysie - PSG Stal Nysa otrzymuje zasłużone bęcki od MKSu Będzin, co tu więcej pisać? Dramat. :x
Stan rywalizacji 2-1

PSG Stal Nysa – MKS Będzin 0:3
(21:25, 14:25, 26:28)
Byłoby zabawnie, jeśli to Będzin by awansował. No ale, poczekajmy aż Wassim wróci.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

Nysa utrzymana, Maciej Zajder kończy karierę.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

Po utrzymaniu możemy porozmawiać o prawdopodobnym składzie na następny sezon.
Z potwierdzonych informacji zostaje Wassim Ben Tara (rocznik 1996)
Trener Daniel Pliński również zostaje.
Dominik Kramczyński (rocznik 2001) (podpisał 2 letni kontrakt)

Nieoficjalnie zostają:
  • Kamil Kwasowski (rocznik 1990)
  • Patryk Szczurek (rocznik 1991)
  • Kamil Dembiec (rocznik 1992)
Nieoficjalnie odchodzą:
  • Marcin Komenda
  • Moustapha M'Baye
  • Maciej Zajder (koniec kariery)
  • Mariusz Schamlewski

Nieoficjalnie przychodzą:
  • Tsimafei Zhukouski (rocznik 1989)
  • Michał Gierżot (rocznik 2001)
  • Jakub Abramowicz (rocznik 1998)
  • Konrad Jankowski (rocznik 2002)
  • Karol Rawiak (rocznik 1994)
  • Przemysław Kupka (rocznik 2001)
  • Maksym Kędzierski (rocznik 2003)

Brakuje:
Środkowego, 2x przyjmujący,

Znaki zapytania:
  • Zouheir El Graoui (rocznik 1994)
Średnia wieku zespołu w sezonie 2021/2022 wynosiła 28,6.
W tym sezonie będzie znacząco niższa i przy założeniu, że marokańczyk zostanie a pozostałe dwa miejsca zajmą 30 latkowie, będzie ona wynosić 25,9
.
Jednak w "6" nie będzie znaczących różnic, jeżeli chodzi o średnie wieku.

Jakie widzicie problemy i jak oceniacie wybory trenera wraz z prezesem Pryglem?
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

El Garoui z niepotwierdzonych info też powinien zostać. Zresztą w sumie obok Ben Tary najbardziej zasłużył na pozostanie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Jacek »

Karol Rawiak w BASie Białystok podpisał. No ale wszyscy dobrze wiemy, że to nic nie znaczy :)
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: GOLAB »

Żaden Rawiak nie przychodzi...Nie było nawet tego tematu.
Biniek przychodzi
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

Jacek pisze: 28 maja 2022, o 09:05 Karol Rawiak w BASie Białystok podpisał. No ale wszyscy dobrze wiemy, że to nic nie znaczy :)
Skąd w ogóle ten zawodnik wypłynął do Nysy, a już wiem, Twitter. Masakra.

El zostaje raczej o ile francuski klub na mecie nie przebije oferty. Jak ktoś czyta info o ruchach i zawodnikach z czołówki portalu (3 dni temu), to proszę dodać 2+2 może być niedługo sensacja.
Nysie brakuje przyjęcie i środek, przy czym przyjecie może być sensacją. Bez odbioru.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Simao »

dezerter pisze: 28 maja 2022, o 23:06
Jacek pisze: 28 maja 2022, o 09:05 Karol Rawiak w BASie Białystok podpisał. No ale wszyscy dobrze wiemy, że to nic nie znaczy :)
Skąd w ogóle ten zawodnik wypłynął do Nysy, a już wiem, Twitter. Masakra.

El zostaje raczej o ile francuski klub na mecie nie przebije oferty. Jak ktoś czyta info o ruchach i zawodnikach z czołówki portalu (3 dni temu), to proszę dodać 2+2 może być niedługo sensacja.
Nysie brakuje przyjęcie i środek, przy czym przyjecie może być sensacją. Bez odbioru.
Bardzo tajemniczo. Mam nadzieję, że dojdzie do tej sensacji ;)
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: efratello »

Simao pisze: 28 maja 2022, o 23:47
dezerter pisze: 28 maja 2022, o 23:06
Jacek pisze: 28 maja 2022, o 09:05 Karol Rawiak w BASie Białystok podpisał. No ale wszyscy dobrze wiemy, że to nic nie znaczy :)
Skąd w ogóle ten zawodnik wypłynął do Nysy, a już wiem, Twitter. Masakra.

El zostaje raczej o ile francuski klub na mecie nie przebije oferty. Jak ktoś czyta info o ruchach i zawodnikach z czołówki portalu (3 dni temu), to proszę dodać 2+2 może być niedługo sensacja.
Nysie brakuje przyjęcie i środek, przy czym przyjecie może być sensacją. Bez odbioru.
Bardzo tajemniczo. Mam nadzieję, że dojdzie do tej sensacji ;)
jedyne, co mi przychodzi do głowy to Kwolek, miał jakąś tajemniczą wypowiedź ostatnio, że wszystkich zaskoczy do jakiego klubu pójdzie czy coś w ten deseń. ale kto by wtedy szedł zamiast niego do Zawiercia? chyba musiałby to być Bednorz xd bo inaczej byłoby to osłabienie potencjału.
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

Kwolek, El graoui, Ben Tara. To już brzmi dobrze, ciekawe kogo sprowadza na środek, przydałby się ktoś bardziej doświadczony bo same młodziaki na razie.
Już nie mogę się doczekać kiedy zaczną się pierwsze potwierdzenia :D
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

maz1ko pisze: 29 maja 2022, o 00:32 Kwolek, El graoui, Ben Tara. To już brzmi dobrze, ciekawe kogo sprowadza na środek, przydałby się ktoś bardziej doświadczony bo same młodziaki na razie.
Już nie mogę się doczekać kiedy zaczną się pierwsze potwierdzenia :D
Środek ma być młody z nutką doświadczenia. Młody, ma chodzić i ma być przyszłością. ;)
Diomedea
Posty: 4242
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Akurat jak sie ogladalo Abramowicza i sledzilo Jankowskiego, to tutaj tajemnic nie ma.
Abramowicz IMHO ladnie chodzil w bloku. Niestary i chyba ma jeszcze mozliwosci rozwoju.
Jankowski-trzeba sie uwaznie przyjzec, malo spotkan trafilam, ale punktowo ladnie to wyglada, moze miec pulap wysoko. Jak pisalam to fizycznie taki szczuplejszy Poreba.
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

Diomedea pisze: 29 maja 2022, o 19:43 Akurat jak sie ogladalo Abramowicza i sledzilo Jankowskiego, to tutaj tajemnic nie ma.
Abramowicz IMHO ladnie chodzil w bloku. Niestary i chyba ma jeszcze mozliwosci rozwoju.
Jankowski-trzeba sie uwaznie przyjzec, malo spotkan trafilam, ale punktowo ladnie to wyglada, moze miec pulap wysoko. Jak pisalam to fizycznie taki szczuplejszy Poreba.
O dobrze słyszeć od osoby która ich oglądała. Plina jako środkowy powinien potrafić z nich wycisnąć z nich wszystko co najlepsze.
Jak myślicie czy Kwasowski po tak słabym sezonie jest w stanie się odbudować? Bo ten Kwolek to sfera marzeń, a wrócimy pewnie do pary El Graoui i Kwasowski.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

Nie zapominaj, że ma tam być jeszcze Gierżot, jak się znowu nie połamie na większość sezonu, to powinien sobie z Kwasowskim poradzić, zwłaszcza z takim z poprzedniego sezonu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Diomedea
Posty: 4242
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

maz1ko pisze: 29 maja 2022, o 21:44
O dobrze słyszeć od osoby która ich oglądała. Plina jako środkowy powinien potrafić z nich wycisnąć z nich wszystko co najlepsze.
Jak myślicie czy Kwasowski po tak słabym sezonie jest w stanie się odbudować? Bo ten Kwolek to sfera marzeń, a wrócimy pewnie do pary El Graoui i Kwasowski.
O srodek, to ja jestem wzglednie spokojna. Pilina im pomoze w rozwoju i od strony taktycznej tez dobrze przygotuje.
Zreszta jest trenerem kadry, ktora bedzie miala mistrzostwa Europy w nowej kategorii U22. I powolal Jankowskiego, na razie do szerokiej kadry. Srodek tam dosyc mocny, choc wypadl Urbanowicz, bo dostal szanse w seniorskiej. Mysle, ze i do szostki Jankowski powinien sie przebic, przy braku Urbanowicza.
Poniewaz imprezka u nas, to i transmisje raczej beda- jest szansa, ze kibice Stali obejrza nowego zawodnika na imprezie kategorii mistrzowskiej.

Co do Gierzota do pary z El Graoui to z przyjeciem bedzie sek. Z Kwolkiem mogloby to wygladac inaczej, tylko czy wtedy Gierzot by sie przebil, czy 3ci rok na lawce? Zreszta zawodnik tez bedzie w kadrze Piliny, popatrzymy my, popatrzy i trener.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

W Kwolka w Nysie to wierzę podobnie, jak w De Cecco w Suwałkach. A jeżeli Michał się w Nysie nie przebije przez Kwasowskiego, no to gdzie, kiedy i przez kogo miałby się przebić? :) No chyba, że za rok Lwów/Bielsko, bo któreś w lidze pewnie zostanie, a tam może być mniejsza konkurencja. Ale jako że mówimy o jednym z niewielu ciekawych naszych przyjmujących po tych rocznikach Kwolków i innych Śliwków, to dobrze by było ogólnie dla naszej siatkówki, by Gierżot wreszcie zaczął coś grać.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: lobmar »

Podobno 4 budżet ligi.
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

lobmar pisze: 5 cze 2022, o 13:13 Podobno 4 budżet ligi.
Podała to na twiterze Ewa Mac, podaje ona bardzo dużo informacji lecz niestety często są niesprawdzone.
Dodatkowo ten budżet nic nie zmienia, bo nie było kiedy zatrudniać ciekawych graczy, oni byli zaklepani w połowie sezonu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

https://aluroncmc.pl/kolejny-mistrz-swi ... iej-armii/

Tak więc oficjalnie można te posty wyżej włożyć między bajki, a panów co pisali o Kwolku w Nysie dopisać do listy "tych państwa nie słuchamy jako wiarygodnych źródeł" :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

Streeter pisze: 6 cze 2022, o 16:47 https://aluroncmc.pl/kolejny-mistrz-swi ... iej-armii/

Tak więc oficjalnie można te posty wyżej włożyć między bajki, a panów co pisali o Kwolku w Nysie dopisać do listy "tych państwa nie słuchamy jako wiarygodnych źródeł" :D

Streeter
Tylko pod warunkiem, że znajdę się na pierwszym miejscu... 8-)
PS Chociaż oficjalnie nie pisałem z nazwiska o nim ;) ale w maliny dałem się wpuścić. :x
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

Przemysław Kupka potwierdzony w Siedlcach, ciekawe kto w takim razie przyjdzie na drugiego w Nysie.
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

Ja rozumiem że w Nysie nie ma żadnych petard jeżeli chodzi o transfery, ale to w jaki sposób przedstawiamy skład na nowy sezon to woła o pomstwe do nieba. W porównaniu do takiej Warszawy to my wyglądamy jak klub z 3 ligi. Nic nie jest poukładane, odejścia naprzemian z podziękowaniami sponsorom. Nie wiem od kogo to zależy, ale oby to się w końcu zmieniło..
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Halabank »

maz1ko pisze: 17 cze 2022, o 12:33 Ja rozumiem że w Nysie nie ma żadnych petard jeżeli chodzi o transfery, ale to w jaki sposób przedstawiamy skład na nowy sezon to woła o pomstwe do nieba. W porównaniu do takiej Warszawy to my wyglądamy jak klub z 3 ligi. Nic nie jest poukładane, odejścia naprzemian z podziękowaniami sponsorom. Nie wiem od kogo to zależy, ale oby to się w końcu zmieniło..
Nysa to jest chyba najdziwniejsze środowisko siatkarskie w Polsce. Plusem jest frekwencja na meczach ale reszta otoczki jest dość dziwna, wystarczy jeden słabszy mecz zawodnika i go rugacie jak bura sukę, zagra na MVP to te same osoby wynoszą go pod niebiosa...
Przesledzilem wasze profil FB i IQ niektórych osób chyba się zagubiło, jak ktoś odchodzi z klubu to nie znaczy, że w jego miejsce nikt nie przyjdzie, pewnie kontrakty już są dawno podpisane ale może są jakieś zapisy od kiedy można podać do informacji? A czytając komentarze typu "chyba Prygiel z trenerem będą grać jak wszyscy odchodzą" pod podziękowaniami dla sponsorów "nawet sponsorzy nas opuszczają" świadczą tylko o poziomie wiedzy i zainteresowania :D wbijcie na luz w tej Nysie i cieszcie się, że możecie kolejny sezon pooglądać PlusLigę bo w przyszlym sezonie Będzin może już nie uratować wam miejsca...
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

To że na facebooku jest kilku klaunoow to wiadomo, ale to też nie można uogólniać. Bo zazwyczaj normalni po prostu nie komentują. Ja się cieszę, że mamy Plusligę i rozumiem, też że nie mamy nie wiadomo jakich transferów bo nie było kiedy ich robić.
Co do spadku, to wszystko zależy ile będzie spadać w następnym sezonie i jak sobie poradzi ten Lwów (ponoć ma być dobrze) Uważam, że powinni się utrzymać przy jednym spadkowiczu.

Ja mam tylko problem, że Social media nie są w ogóle poukładane.. Chełm ogłasza Szwaradzkiego przed naszym pożegnaniem to słabe.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”