Stal Nysa 2021/2022

Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Halabank »

To akurat prawda, że w dzisiejszych czasach socialmedia to pierwsza linia kontaktu kibica z klubem i profesjonalne prowadzenie tak jak w Zawierciu robi fajna robotę, w przypadku Nysy ewidentnie widać, że prowadzi to ktoś przypadkowy i wygląda to słabo.
Co do transferów to Nysa nie ma już chyba kim zaskoczyć swoich kibiców, baraze w tym na pewno nie pomogły, krajowi zawodnicy już porozstawiani a jakiś wow międzynarodowy to chyba nie z tym budżetem. Wyżej stawiałem w tabeli drużynę z tego sezonu niż ten skład co się zapowiada
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

No ja jednak jestem bardziej przekonany co do przyszłej linii przyjęcia, El graoui Gierżot/Kwasowki, wygląda lepiej niż Penchev Kwasowski.
Komenda w tym sezonie był fatalny i potrzebna była zmiana, tutaj ciężko przewidywać bo nie za dużo wiem o Zhukowskim.
Środek będzie szalony, ale Kramczyński dostał kilka szans i liczę że Plina wyciągnie z tych młodych coś dobrego.
Libero będzie takie same.
Atak ten sam.

Wtedy przychodził reprezentant USA i wiadomo jak się skończyło, gość jedyne co potrafił to zagrywać.

Ja jeżeli mam w tym momencie obstawiać to dałbym Nyse przed Radomiem i Bielskiem.
Ważne, że w końcu będzie normalne losowanie terminarza.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

Szymon Biniek wraca do Nysy. Będzie to trzeci wychowanek w druzynie. ;)
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

Ciekawe czy będą grać oboje, czy któryś wywalczy pozycje. Szymon jednak przez 2 sezony za dużo nie pograł, więc jest to jakaś niewiadoma.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Orduna »

Co z Ruciakiem, koniec kariery?
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

Orduna pisze: 23 cze 2022, o 19:22 Co z Ruciakiem, koniec kariery?
Oficjalnie nie zakończył. Nieoficjalnie szuka klubu.
Forester2017
Posty: 8
Rejestracja: 24 maja 2018, o 15:13
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Forester2017 »

maz1ko pisze: 11 cze 2022, o 11:30 Przemysław Kupka potwierdzony w Siedlcach, ciekawe kto w takim razie przyjdzie na drugiego w Nysie.
Ponawiam wątek. Wiadomo kto na 2-ego atakującego?
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

Ponawiam odpowiedź, nie ma żadnych przecieków na razie :(
parodia
Posty: 96
Rejestracja: 23 cze 2008, o 17:15
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: parodia »

maz1ko pisze: 25 cze 2022, o 10:16 Ponawiam odpowiedź, nie ma żadnych przecieków na razie :(
Forester2017 pisze: 24 cze 2022, o 12:25
maz1ko pisze: 11 cze 2022, o 11:30 Przemysław Kupka potwierdzony w Siedlcach, ciekawe kto w takim razie przyjdzie na drugiego w Nysie.
Ponawiam wątek. Wiadomo kto na 2-ego atakującego?
Będzie to jeden z uczestników Ligii Narodow.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

Przejrzałem na szybko atakujących w VNL. Najciekawszymi nazwiskami (chociaż nie wiadomo na ile realnymi) wydają się Lima, Sclater czy Gasparini. Chociaż czuję że i tak się skończy jakimś ogórkiem z Australii czy Kanady pokroju Heptinstallla lub Hofera.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

PioterZJastrzebia pisze: 27 cze 2022, o 14:44 Przejrzałem na szybko atakujących w VNL. Najciekawszymi nazwiskami (chociaż nie wiadomo na ile realnymi) wydają się Lima, Sclater czy Gasparini. Chociaż czuję że i tak się skończy jakimś ogórkiem z Australii czy Kanady pokroju Heptinstallla lub Hofera.
No, ale tak naprawdę to na co Stali jakiś Sclater czy Gasparini? Mają bardzo pewnego atakującego, który przez 2 sezony był ich absolutnym liderem. Potrzebują kogoś do treningów. Dla takiego Hofera była by to spoko opcja. Potrenował by z lepszymi siatkarzami, nabrał doświadczenia a Stal miała by względnie taniego atakujacego do treningów

Edit. Wychodzi na to, że to Kento Miyaura to ten nowy atakujący. Nic mi nie mówi to nazwisko.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Fajny ruch, w rozgrywkach młodzieżowych wyglądał na duży talent, dobrze wygląda w statystykach z ostatniego sezonu z ligi japońskiej, a nawet jak nie będzie nikim więcej niż sensownym zmiennikiem z tymi jego warunkami, to zawsze Nysa nabije sobie followersów na insta. ;)
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

No to znamy już linię przyjęcia.
El graoui, Buszek, Kwasowski, Gierżot.
Marokańczyk jest pewniakiem, i teraz trzeba mu dołożyć dobre przyjęcie, więc albo Buszek albo Kwasowski.
Ciekawe czy przekonamy jak wygląda razem para El graoui Gierżot..
Ogólnie jest lepiej niż w poprzednim sezonie, ale dalej jest to jedna z gorszych lini przyjęcia w całej pluslidze.
A jakie wy macie odczucia?
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

maz1ko pisze: 29 cze 2022, o 16:14 No to znamy już linię przyjęcia.
El graoui, Buszek, Kwasowski, Gierżot.
Marokańczyk jest pewniakiem, i teraz trzeba mu dołożyć dobre przyjęcie, więc albo Buszek albo Kwasowski.
Ciekawe czy przekonamy jak wygląda razem para El graoui Gierżot..
Ogólnie jest lepiej niż w poprzednim sezonie, ale dalej jest to jedna z gorszych lini przyjęcia w całej pluslidze.
A jakie wy macie odczucia?
Z tym zamknięciem linii przyjęcia, to jednak bym się jeszcze wstrzymał na kilka dni...
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Halabank »

Jeżeli Nysa zostawi Bućke to nie mam pytań co do polityki transferowej tego klubu a samemu zawodnikowi jeżeli ma ambicje gry to po ostatnim sezonie też powinno zależeć żeby odejść
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Halabank pisze: 29 cze 2022, o 16:28 Jeżeli Nysa zostawi Bućke to nie mam pytań co do polityki transferowej tego klubu a samemu zawodnikowi jeżeli ma ambicje gry to po ostatnim sezonie też powinno zależeć żeby odejść
No, ale po sprowadzeniu Buszka oraz Gierzota to tam nie ma miejsca bo Kwasowski oraz El Graui oficjalnie zostają przecież
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

dezerter pisze: 29 cze 2022, o 16:22
maz1ko pisze: 29 cze 2022, o 16:14 No to znamy już linię przyjęcia.
El graoui, Buszek, Kwasowski, Gierżot.
Marokańczyk jest pewniakiem, i teraz trzeba mu dołożyć dobre przyjęcie, więc albo Buszek albo Kwasowski.
Ciekawe czy przekonamy jak wygląda razem para El graoui Gierżot..
Ogólnie jest lepiej niż w poprzednim sezonie, ale dalej jest to jedna z gorszych lini przyjęcia w całej pluslidze.
A jakie wy macie odczucia?
Z tym zamknięciem linii przyjęcia, to jednak bym się jeszcze wstrzymał na kilka dni...
Jeżeli chodzi o Bućke, no to dramat jeżeli będziemy go miec na kontrakcie. Innej opcji nie widzę, ale możesz się pochwalić o co tu chodzi ;)
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

Halabank pisze: 29 cze 2022, o 16:28 Jeżeli Nysa zostawi Bućke to nie mam pytań co do polityki transferowej tego klubu a samemu zawodnikowi jeżeli ma ambicje gry to po ostatnim sezonie też powinno zależeć żeby odejść
A co złego byłoby w Bućce jako nr 3 czy tam 4? Ale jak Kwasowski zostaje, to Bućko pewnie w Bielsku.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

Streeter pisze: 29 cze 2022, o 16:57
Halabank pisze: 29 cze 2022, o 16:28 Jeżeli Nysa zostawi Bućke to nie mam pytań co do polityki transferowej tego klubu a samemu zawodnikowi jeżeli ma ambicje gry to po ostatnim sezonie też powinno zależeć żeby odejść
A co złego byłoby w Bućce jako nr 3 czy tam 4? Ale jak Kwasowski zostaje, to Bućko pewnie w Bielsku.

Streeter
Chyba chodziło, że Bućko jako 5 przyjmujący
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Halabank »

Z mediów społecznościowych można było znaleźć informacje, że stal miała by mieć 5 przyjmujących kosztem 3 środkowych co dla mnie jest szczerze mówiąc mało mądre
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

Halabank pisze: 29 cze 2022, o 18:02 Z mediów społecznościowych można było znaleźć informacje, że stal miała by mieć 5 przyjmujących kosztem 3 środkowych co dla mnie jest szczerze mówiąc mało mądre
A jeśli tak to ok, rzeczywiście trochę bez sensu. Tym bardziej, że nie mają w czwórce przyjmujących kogoś kto dochodzi do siebie czy coś w tym stylu, wtedy piątka jest zrozumiała. A tak to ciężko uzasadnić, no chyba że tym, że Bućko nie znalazł ciekawszego miejsca i zgodził się zostać za pół-darmo.

Zresztą jak już chcieć zostawiać Bućkę jako piątego, to mądrzej kosztem drugiego atakującego niż czwartego środkowego. Bućko grał kiedyś na ataku, Gierżot też jakieś wejścia miał, więc w razie czego byłoby komu zmienić Ben Tarę. Natomiast w razie problemów na środku, to chyba trenera będzie trzeba zgłosić do rozgrywek.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: grzegorzg »

Buszek też grał przeciez na ataku, ale...

Jestem przekonany, że Pliński wyobraża sobie Buszka i Gierzota jako podstawę przyjęcia. Bedę im kibicował.
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

No i mamy potwierdzenie
5 przyjmujących komiczna decyzja
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

Za Facebookiem Nysy:

"Bartosz Bućko zostaje w Stali Nysa

Bartek wypełnia swój kontrakt i w kolejnym sezonie po raz czwarty będzie reprezentował #żółtoniebieskie barwy! 💛💙

- Bartek będzie wśród piątki przyjmujących. To będzie bardzo ciekawa rywalizacja o miejsce na boisku - mówił Robert Prygiel."

Dziwna sytuacja.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

Czyli Nysa z tym rzekomo zwiększonym budżetem zamiast inwestować w jakość stawia na ilość.
Chyba że to jakiś dziwna odpowiedź na intensywny kalendarz. Albo któryś z tej piątki będzie się leczył przez pierwsze pół sezonu, o czym nie wiemy.
woj
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:21
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: woj »

albo widzisz efekt promocji na Buszka i próbę wypicia tego piwa
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Halabank »

Niezrozumiała decyzja... O ile japoński atakujący przy obciążeniu Ben tary może się przydać to Bucko jako 5 jest nieporozumieniem. Marnotrawstwo pieniędzy, lepszą opcją byłby junior który się wyróżnia. A jak rzeczywiście będzie to kosztem środkowego w składzie to zarząd, Prygiel i Plina chyba się pogubili.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 29 cze 2022, o 18:57 Za Facebookiem Nysy:

"Bartosz Bućko zostaje w Stali Nysa

Bartek wypełnia swój kontrakt i w kolejnym sezonie po raz czwarty będzie reprezentował #żółtoniebieskie barwy! 💛💙

- Bartek będzie wśród piątki przyjmujących. To będzie bardzo ciekawa rywalizacja o miejsce na boisku - mówił Robert Prygiel."

Dziwna sytuacja.

Streeter
Wypełnia swój kontrakt czyli już go ten kontrakt obowiązywał. Może było tak, że klub go nie chciał i zatrudnił już 4 przyjmujących, ale ten koniecznie chciał zostać w zespole bo nigdzie nie znalazł lepszej oferty. Innego wytłumaczenia nie widzę.

Ale co w takim razie z Bielskiem? Kogo zatrudnią na przyjęcie? Chyba już nie ma żadnych ciekawych polskich nazwisk.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 29 cze 2022, o 20:07 Wypełnia swój kontrakt czyli już go ten kontrakt obowiązywał. Może było tak, że klub go nie chciał i zatrudnił już 4 przyjmujących, ale ten koniecznie chciał zostać w zespole bo nigdzie nie znalazł lepszej oferty. Innego wytłumaczenia nie widzę.
No dobra, ale jak masz gościa pod kontraktem (który swoją drogą przecież dawał dobre wejścia w ubiegłym sezonie), a chcesz się go pozbyć, no to mądrzej byłoby rozpocząć negocjacje od niego. A jeśli nie udałoby się dojść do porozumienia, no to przecież Bućko na 3 czy 4 to dobra opcja. Wtedy wystarczyło nie zatrudniać jednego z zatrudnionych, albo pogonić Kwasowskiego?

A tak? Mamy El Garoui, Buszka, Kwasowskiego, Bućkę i Gierżota. Jest ktoś to w stanie posortować tak od 1 do 5? Bo ja nie jestem w stanie się podjąć. A więc skończy się to jak Resovia i Suwałki - miotaniem przyjęciem, nikt nie będzie wiedział kto jest kim. Moim zdaniem nic mądrego z tego nie wyjdzie.
kamil1999 pisze: 29 cze 2022, o 20:07 Ale co w takim razie z Bielskiem? Kogo zatrudnią na przyjęcie? Chyba już nie ma żadnych ciekawych polskich nazwisk.
Więc pewnie zobaczymy nieciekawe polskie nazwisko ;) albo powrót Zibiego :D a tak serio to ja na ich miejscu, nie mając jakichś mega środków, to zgłosiłbym na czwartego przyjmującego Kapelusa. Na zmianach wciąż dałby radę, przy okazji spełniałby się jako drugi trener - dwie funkcje, jeden kontrakt :) przecież i tak lepszego nazwiska nie ściągną, albo pojawi się ktoś z I ligi gorszy niż 40-letni Kapelus, albo jakiś zagraniczny cud, którego nawet w Googlach nie znajdziemy.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Tommy »

Podejrzewam że Nysa będzie chciała któregoś z zawodników wypożyczyć, przecież to bezsensowny ruch..... Co do Bielska ktoś wie co np. robi obecnie Miłosz Hebda ? można też spróbować Łukasza Wiese...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”