Stal Nysa 2021/2022

Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

Tommy pisze: 30 cze 2022, o 08:31 Podejrzewam że Nysa będzie chciała któregoś z zawodników wypożyczyć, przecież to bezsensowny ruch..... Co do Bielska ktoś wie co np. robi obecnie Miłosz Hebda ? można też spróbować Łukasza Wiese...
Hebda grał w Kamniku, ale chyba nie w ostatnim sezonie, bo jak robiłem składy słoweńskiej ligi, to nie znalazłem go w zestawieniu. Volleybox z kolei w sezonie 2021/2022 podaje: KS Gród CZOP Podegrodzie. Cokolwiek to jest, raczej ciężko stamtąd być wzmocnieniem na poziomie PlusLigi. Już pomijając, że Miłosz w ogóle nie wiem czy bywał na poziomie PlusLigi, nawet w najlepszych latach.

Natomiast Wiese to mogłaby być fajna opcja. Dobrze sobie radzi w Czechach, staty podobne do wielkiej przyszłej gwiazdy Skry ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Tommy »

Streeter pisze: 30 cze 2022, o 09:37
Tommy pisze: 30 cze 2022, o 08:31 Podejrzewam że Nysa będzie chciała któregoś z zawodników wypożyczyć, przecież to bezsensowny ruch..... Co do Bielska ktoś wie co np. robi obecnie Miłosz Hebda ? można też spróbować Łukasza Wiese...
Hebda grał w Kamniku, ale chyba nie w ostatnim sezonie, bo jak robiłem składy słoweńskiej ligi, to nie znalazłem go w zestawieniu. Volleybox z kolei w sezonie 2021/2022 podaje: KS Gród CZOP Podegrodzie. Cokolwiek to jest, raczej ciężko stamtąd być wzmocnieniem na poziomie PlusLigi. Już pomijając, że Miłosz w ogóle nie wiem czy bywał na poziomie PlusLigi, nawet w najlepszych latach.

Natomiast Wiese to mogłaby być fajna opcja. Dobrze sobie radzi w Czechach, staty podobne do wielkiej przyszłej gwiazdy Skry ;)

Streeter
Miłosz Hebda bywał na poziomie Plusligi Skra Bełchatów, Trefl Gdańsk, Będzin, najlepiej sobie radził moim zdaniem w Gdańsku.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

No ale to było dosyć dawno, Słowenia i polski klub, o którym szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę nie pozwala sądzić, by był wciąż wzmocnieniem, nawet dla Bielska.
Tommy pisze: 30 cze 2022, o 08:31 Podejrzewam że Nysa będzie chciała któregoś z zawodników wypożyczyć, przecież to bezsensowny ruch.....
A jeszcze co do tego, to raczej nie, bo wrzucałem wyżej wypowiedź Prygla, który mówił o piątce przyjmujących... Dziwna ta decyzja, tym bardziej jak spojrzymy na środek, który jest delikatnie mówiąc średni. Ok fajnie że są to zawodnicy, którzy rokują i mogą się sprawdzić, ale żaden nie pokazał się jeszcze na poziomie PlusLigi. Nie wiem, ja bym wolał mieć chociaż jednego PlusLigowego środkowego, zamiast 5 zbliżonych poziomem przyjmujących.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Tommy »

Streeter pisze: 30 cze 2022, o 11:13 No ale to było dosyć dawno, Słowenia i polski klub, o którym szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę nie pozwala sądzić, by był wciąż wzmocnieniem, nawet dla Bielska.
Tommy pisze: 30 cze 2022, o 08:31 Podejrzewam że Nysa będzie chciała któregoś z zawodników wypożyczyć, przecież to bezsensowny ruch.....
A jeszcze co do tego, to raczej nie, bo wrzucałem wyżej wypowiedź Prygla, który mówił o piątce przyjmujących... Dziwna ta decyzja, tym bardziej jak spojrzymy na środek, który jest delikatnie mówiąc średni. Ok fajnie że są to zawodnicy, którzy rokują i mogą się sprawdzić, ale żaden nie pokazał się jeszcze na poziomie PlusLigi. Nie wiem, ja bym wolał mieć chociaż jednego PlusLigowego środkowego, zamiast 5 zbliżonych poziomem przyjmujących.

Streeter
Zgadza się, środek może kuleć, nawet w stosunku do takiego Radomia patrząc.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 1 lip 2022, o 07:08 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: użytkownik nie miał nic do powiedzenia w temacie wątku
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 1 lip 2022, o 07:08 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: użytkownik nie miał nic do powiedzenia w temacie wątku
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: lukecik »

Komiczne dla mnie jest to rozwiązanie z piątką przyjmujących. Środek wygląda mega biednie, a na przyjęciu przepych i to wcale nie jakimiś ogórkami, a solidnymi graczami. Gierżot nie ma szczęścia do wyboru klubów, może znowu sobie za wiele nie pograć.
kri$
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2021, o 13:36
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: kri$ »

lukecik pisze: 1 lip 2022, o 10:00 Komiczne dla mnie jest to rozwiązanie z piątką przyjmujących. Środek wygląda mega biednie, a na przyjęciu przepych i to wcale nie jakimiś ogórkami, a solidnymi graczami. Gierżot nie ma szczęścia do wyboru klubów, może znowu sobie za wiele nie pograć.
Najsłabszy z piątki przyjmujących wydaje się pewniejszy niż najlepszy z trójki środkowych.
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Halabank »

kri$ pisze: 1 lip 2022, o 10:33
lukecik pisze: 1 lip 2022, o 10:00 Komiczne dla mnie jest to rozwiązanie z piątką przyjmujących. Środek wygląda mega biednie, a na przyjęciu przepych i to wcale nie jakimiś ogórkami, a solidnymi graczami. Gierżot nie ma szczęścia do wyboru klubów, może znowu sobie za wiele nie pograć.
Najsłabszy z piątki przyjmujących wydaje się pewniejszy niż najlepszy z trójki środkowych.
Na dzień dzisiejszy to chyba najbardziej ryzykowny środek w lidze, przydałby się tam stary wyjadacz co pociągnie młodzież a rywalizacja między nimi mogła by każdemu wyjść na plus bo miejsce w składzie wydaje się być otwarte. Tylko kto mógłby być tym doświadczonym ? Bo z polskich zawodników wszyscy raczej już zakontraktowani
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

Halabank pisze: 1 lip 2022, o 13:59
kri$ pisze: 1 lip 2022, o 10:33
lukecik pisze: 1 lip 2022, o 10:00 Komiczne dla mnie jest to rozwiązanie z piątką przyjmujących. Środek wygląda mega biednie, a na przyjęciu przepych i to wcale nie jakimiś ogórkami, a solidnymi graczami. Gierżot nie ma szczęścia do wyboru klubów, może znowu sobie za wiele nie pograć.
Najsłabszy z piątki przyjmujących wydaje się pewniejszy niż najlepszy z trójki środkowych.
Na dzień dzisiejszy to chyba najbardziej ryzykowny środek w lidze, przydałby się tam stary wyjadacz co pociągnie młodzież a rywalizacja między nimi mogła by każdemu wyjść na plus bo miejsce w składzie wydaje się być otwarte. Tylko kto mógłby być tym doświadczonym ? Bo z polskich zawodników wszyscy raczej już zakontraktowani
a na zagranicznego nie ma miejsca :(
Bardzo się boję tego środka, ale no zostało tylko wierzyć, że któryś odpali.
Kibic Polsatu
Posty: 55
Rejestracja: 18 mar 2022, o 19:24
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Kibic Polsatu »

Ze środka to kto ma być w Nysie ?, widziałem tylko Kramczyńskiego to może być drugi Dacewicz. Oby odpaliła ta młodzież. :D
Tym bardziej że w tym roku kalendarz sprzyja, koniec ścieżki śmierci dla klubów z dołu tabeli.
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Zksiak »

Kibic Polsatu pisze: 1 lip 2022, o 14:53 Ze środka to kto ma być w Nysie ?, widziałem tylko Kramczyńskiego to może być drugi Dacewicz. Oby odpaliła ta młodzież. :D
Tym bardziej że w tym roku kalendarz sprzyja, koniec ścieżki śmierci dla klubów z dołu tabeli.
Kramczynski,Abramowicz,Jankowski,??????????
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: PioterZJastrzebia »

Gunia jest wolny
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Zksiak »

PioterZJastrzebia pisze: 1 lip 2022, o 15:43 Gunia jest wolny
Gunia idzie do Skry Belchatow
landka
Posty: 181
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: landka »

Może po perturbacjach z przyjmującymi w poprzednim sezonie klub stwierdził, że musi mieć dodatkową rezerwę na tej pozycji ;) A tak na poważnie, to raczej ryzykowny ruch z piątką na przyjęciu, bo jak w jednym momencie posypie im się zdrowotnie dwóch środkowych, to kogo tam postawią/przestawią? Gierżota? :|
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Halabank »

landka pisze: 1 lip 2022, o 16:07 Może po perturbacjach z przyjmującymi w poprzednim sezonie klub stwierdził, że musi mieć dodatkową rezerwę na tej pozycji ;) A tak na poważnie, to raczej ryzykowny ruch z piątką na przyjęciu, bo jak w jednym momencie posypie im się zdrowotnie dwóch środkowych, to kogo tam postawią/przestawią? Gierżota? :|
Gierzot na środku to kryminał, to było by zmarnowanie mega potencjału.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Blanco »

Ostatni przykład zespołu w Pluslidze z pięcioma przyjmującymi, to chyba Resovia w sezonie 15/16, ale tam to wynikało przede wszystkim z niewiedzy, co do formy Akhrema po zerwaniu. Tutaj Nysa ma pieniądze, więc to jakaś kolejna forma rywalizacji z Bielskiem, które potrzebuje Polaka na przyjęciu i które przez to tego sensownego Polaka pewnie nie znajdzie.

Zresztą bez znaczenia, dla mnie mogą nawet libero wystawiać na środku, byleby Gierżot grał.

Albo Resovia w 16/17 z Wintersem jako piątym była tym ostatnim przykładem. Nevermind, niemniej Resovia.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Orduna »

Blanco pisze: 2 lip 2022, o 14:41 Ostatni przykład zespołu w Pluslidze z pięcioma przyjmującymi, to chyba Resovia w sezonie 15/16, ale tam to wynikało przede wszystkim z niewiedzy, co do formy Akhrema po zerwaniu. Tutaj Nysa ma pieniądze, więc to jakaś kolejna forma rywalizacji z Bielskiem, które potrzebuje Polaka na przyjęciu i które przez to tego sensownego Polaka pewnie nie znajdzie.

Zresztą bez znaczenia, dla mnie mogą nawet libero wystawiać na środku, byleby Gierżot grał.

Albo Resovia w 16/17 z Wintersem jako piątym była tym ostatnim przykładem. Nevermind, niemniej Resovia.
Nie. W tym sezonie Ślepsk miał 5 przyjmujących.
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Zksiak »

Jest ktos zorientowany czy w Nysie bedzie czwarty srodkowy,jezeli tak to kto jest brany pod uwage???
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

Zksiak pisze: 4 lip 2022, o 09:57 Jest ktos zorientowany czy w Nysie bedzie czwarty srodkowy,jezeli tak to kto jest brany pod uwage???
Po co czwarty środkowy, przecież mają pięciu przyjmujących :D z tego co można usłyszeć w kuluarach to planują zostać z tą trójką.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

W Nysie powstaje Akademia Siatkówki !!!
Szkolenie dzieci i młodzieży będzie prowadzone w trzech grupach wiekowych: młodzik, kadet i junior.
Projekt jest skierowany do chłopców. 8-)
Załączniki
Zrzut ekranu 2022-07-04 211204.jpg
Diomedea
Posty: 4243
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Fajna sprawa.
Cos wiecej o trenerze koordynatorze tego projektu?
Pytanie do tubylcow i nie tylko.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: dezerter »

Diomedea pisze: 4 lip 2022, o 23:14 Fajna sprawa.
Cos wiecej o trenerze koordynatorze tego projektu?
Pytanie do tubylcow i nie tylko.
Roman Palacz od wielu lat jest związany z nyską siatkówką młodzieżową. Od dawna wraz z kilkoma trenerami z którymi współpracuje planowali podobny projekt. Teraz wszystko się zgrało i zaczynają. Roman Palacz był również przez pewien czas trenerem Stali Nysa jeszcze, gdy ta grała w pierwszej lidze. Myślę, że jest to odpowiednia osoba do tego zadania. Polecam wywiad z nim, który był przeprowadzony w zeszłym roku. Wyjaśnia w nim swoje plany i wizję prowadzenia młodzieży. Głównym celem tego projektu jest zagospodarowanie utalentowanych chłopaków w Nysie, a w przyszłości stopniowe wprowadzanie ich do pierwszej drużyny.

https://nowinynyskie.com.pl/artykul/jes ... ii/1248305
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Papito13 »

Ciężko mi się wypowiadać o jego umiejętnościach trenerskich, ale nie słyszałem o nich nic złego. Za to wiem, że jest człowiekiem od wielu lat związanym z nyską siatkówką, przede wszystkim młodzieżową. Na pewno jest osobą, która będzie zaangażowana w ten projekt. Regularnie można go było zobaczyć i/lub spotkać na meczach młodzieży w róznych rozgrywkach na terenie opolszczyzny (nie tylko Nysy) w przeszłości, ale zgaduję, że to się akurat nie zmieniło. Powinien być odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: GOLAB »

Streeter pisze: 4 lip 2022, o 10:14
Zksiak pisze: 4 lip 2022, o 09:57 Jest ktos zorientowany czy w Nysie bedzie czwarty srodkowy,jezeli tak to kto jest brany pod uwage???
Po co czwarty środkowy, przecież mają pięciu przyjmujących :D z tego co można usłyszeć w kuluarach to planują zostać z tą trójką.

Streeter

Nie pisz głupot jak nie masz pojęcia.
Przyjmujących będzie czterech i środkowych również czterech.
Na środku będzie zawodnik z Francji, dobrze znany Kevin.
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: maz1ko »

GOLAB pisze: 9 lip 2022, o 15:38
Streeter pisze: 4 lip 2022, o 10:14
Zksiak pisze: 4 lip 2022, o 09:57 Jest ktos zorientowany czy w Nysie bedzie czwarty srodkowy,jezeli tak to kto jest brany pod uwage???
Po co czwarty środkowy, przecież mają pięciu przyjmujących :D z tego co można usłyszeć w kuluarach to planują zostać z tą trójką.

Streeter

Nie pisz głupot jak nie masz pojęcia.
Przyjmujących będzie czterech i środkowych również czterech.
Na środku będzie zawodnik z Francji, dobrze znany Kevin.
Tak jak Kwasowski w Bielsku,
Będzin zamiast Lwowa w Pluslidze
Kwolek i Szalpuk w Nysie
;)
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: GOLAB »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 9 lip 2022, o 18:11 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ataki personalne nie są tu mile widziane
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 10 lip 2022, o 16:05 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Zksiak »

Czy ktos z forumowiczow ma jakies informacje odnosnie drugiego atakujacego oraz czwartego srodkowego w Stali?Jakis czas temu mozna bylo na tweeterach wyczytac o Miaurze takze LeRoux ale czas leci ogloszen brak. Czy ktos posiada inne wiesci?
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stal Nysa 2021/2022

Post autor: Streeter »

Zksiak pisze: 30 lip 2022, o 11:05 Czy ktos z forumowiczow ma jakies informacje odnosnie drugiego atakujacego oraz czwartego srodkowego w Stali?Jakis czas temu mozna bylo na tweeterach wyczytac o Miaurze takze LeRoux ale czas leci ogloszen brak. Czy ktos posiada inne wiesci?
Japończyk to raczej pewna informacja, nawet jego manager "między wierszami" potwierdzał - pewnie z potwierdzeniem czekają do przyjazdu do Polski i może podpisaniem wtedy oficjalnych papierów. Natomiast co do środkowego to nie wiem jak temat wygląda.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”