Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: MWi »

Skoro odwrócił się i robił takie gesty, to chyba słyszał ;)
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: spell »

astronauta pisze: 10 gru 2021, o 20:53 Ludzi jak na roratach, słabo w KK.
widzę, że kolega ma bliższe spotkania z księżmi, ale nie wnikam
kalamasz
Posty: 2
Rejestracja: 9 sty 2022, o 19:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: kalamasz »

To może kolega Dyletant napisze, co wczoraj krzyczał razem z klubem kibica Olszyna…
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

astronauta wrote: ↑10 Dec 2021, o 21:53
Ludzi jak na roratach, słabo w KK.
widzę, że kolega ma bliższe spotkania z księżmi, ale nie wnikam
Post z 10 grudnia:) To jakiś konkurs archeologiczny?:)
A jeżeli to prawda o zachowaniu naszych kibiców w stosunku do Kacpra, to trochę niesmaczne. Nie przenośmy zachowań z kopanej na siatkarskie parkiety!
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: dyletant »

kalamasz pisze: 9 sty 2022, o 19:26 To może kolega Dyletant napisze, co wczoraj krzyczał razem z klubem kibica Olszyna…
Z mojej strony padały tylko sarkastyczne "Grajcie na Juniora on jest cienki" co było przeróbką słynnego "Grajcie na Wawrzyniaka", ale nie sądzę żeby w akompaniamencie bębna było to słychać ;). czasami jak kontestował decyzję sędziego (była jedna sytuacja) to zdarzyło się krzyknąć idź się ojcu poskarżyć. Złośliwości drobne były, ale jedyne kogo obrażałem na tym meczu to Herbika.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Demandred
Posty: 229
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Demandred »

No należałoby mu rzucić takim tekstem jak kiedyś Guma do sędziego:) Tak jak pisałem w wątku kolejki. Mi na koniec pierwszego seta to się przypomniał finał PP, w którym Gruszka dotknął reką antenki, a sędzia odgwizdał atak AZS po antence. Dziś bez problemu do sprawdzenia, pod warunkiem, że ktoś challenge dopuści:P A co do meczu, to szkoda punktow, natomiast gra po Rzeszowie wyglądała lepiej, co trzeba odbierać pozytywnie. Ale w newralgicznych momentach niestety, jak dzieci we mgle.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

Adamde pisze: 8 sty 2022, o 22:59
Punkt należy się za wygranie dwóch setów ;) a nic nie stało dzisiaj na przeszkodzie, aby wygrać nawet 3.
Punkt się należał za grę, która nie była dużo gorsza od Skry. Frajersko przegrany pierwszy i szał Tahta w czwartym i mamy to co mamy.
Rozumiem o co Ci chodziło, ale po mojemu właśnie te frajerskie końcówki pokazały, że punkt się jednak nie należał ;) ale trzeba oddać, że gra wyglądała lepiej niż w starciu z Rzeszowem.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: hubert »

Będzie ten skrzydłowy czy nie ? W ogóle to ma być na zasadach transferu medycznego czy też są ograniczeni jakoś czasowo ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

Przecież transfer medyczny może być tylko za zawodnika, który jest zawodnikiem podstawowego składu. Salehi raczej się w tą definicję nie wpisywał. A okienko transferowe jest do końca stycznia.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

Przecież transfer medyczny może być tylko za zawodnika, który jest zawodnikiem podstawowego składu. Salehi raczej się w tą definicję nie wpisywał. A okienko transferowe jest do końca stycznia.
Zdecydowanie się nie kwalifikuje jako transfer medyczny, pamiętam sprawę Kurka sprzed kilku sezonów dla Warszawy, zagrał w 13 z 24 spotkań, wszystkie w pełnym wymiarze i nawet tego nie chcieli zakwalifikować jako zawodnik podstawowego składu, co dopiero mówić o Salehim, który ledwie powąchał parkiet. A z przyjmującym powinni rzeczywiście się streszczać, nie powinno być tak, że jedynym przyjmującym na ławce jest Janiszewski (nie ujmując).
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

I już nam Firlej wyfruwa. Szkoda, przed sezonem wydawało się, że są plany stabilizacji składu (2 lata kontraktu dla Salehiego,Firleja,Poręby,Andringi). Coś się zaczyna sypać niestety. Ktoś się orientuje jak to się stało, że pomimo 2 letniego kontraktu idzie do Wawy? Wykupienie kontraktu przez Projekt?Ciężko będzie zastąpić go innym polakiem.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Siekier »

Adamde pisze: 11 sty 2022, o 19:53 I już nam Firlej wyfruwa. Szkoda, przed sezonem wydawało się, że są plany stabilizacji składu (2 lata kontraktu dla Salehiego,Firleja,Poręby,Andringi). Coś się zaczyna sypać niestety. Ktoś się orientuje jak to się stało, że pomimo 2 letniego kontraktu idzie do Wawy? Wykupienie kontraktu przez Projekt?Ciężko będzie zastąpić go innym polakiem.
Fejk 8-)
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

Fejk 8-)
Pewny jesteś? Coś za dużo osób z różnych źródeł mi o tym mówiło, coś chyba jest na rzeczy.
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: astronauta »

Adamde pisze: 9 sty 2022, o 19:40
astronauta wrote: ↑10 Dec 2021, o 21:53
Ludzi jak na roratach, słabo w KK.
widzę, że kolega ma bliższe spotkania z księżmi, ale nie wnikam
Post z 10 grudnia:) To jakiś konkurs archeologiczny?:)
A jeżeli to prawda o zachowaniu naszych kibiców w stosunku do Kacpra, to trochę niesmaczne. Nie przenośmy zachowań z kopanej na siatkarskie parkiety!
Love it :-) Kolega z KK się obudził jak niedźwiadek po zimie. Albo po barszczyku. Tylko nie wiem dlaczego to w tym wątku się pojawiło :-)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Siekier »

Adamde pisze: 11 sty 2022, o 20:16
Fejk 8-)
Pewny jesteś? Coś za dużo osób z różnych źródeł mi o tym mówiło, coś chyba jest na rzeczy.
Myślę, że mam bardzo wiarygodne źródło 8-)
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

Fejk 8-)
Pewny jesteś? Coś za dużo osób z różnych źródeł mi o tym mówiło, coś chyba jest na rzeczy.
Myślę, że mam bardzo wiarygodne źródło 8-)
Jak tak to spoko :D Najlepszy polski rozgrywajacy na jakiego nas stac.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

W razie odejścia i chęci zastąpienia Polakiem, to chyba tylko Komenda by wchodził w grę. W sumie zobaczyłbym go w lepszym klubie, przecież miał momenty niezłej gry na przestrzeni kariery. Choć to zupełnie inny typ rozgrywającego niż Firlej. No ale Łomacz raczej poza zasięgiem, Pająk zapewne zostanie w Lublinie, więc za bardzo polskich opcji nie ma (no chyba że jakaś w stylu zaryzykujemy i postawimy na Gnieckiego, ale skupiam się na opcjach, które nie położą drużyny).

Jeśli oprócz Firleja odejdzie też Butryn, to może się pojawić problem z limitami, samego Firleja jeszcze można zastąpić obcokrajowcem przy polskim środku (tekturowy Averill i tak wiele niestety w tym roku nie wnosi, a zostawienie Jakubiszaka i Poręby można uznać za wzmocnienie, bo chłopaki ciągle się rozwijają).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

Komenda się nieźle zapowiadał, ale szału ostatnio nie robi. Też od dawna jestem zwolennikiem polskiego środka, szkoda limitów na tą pozycję. Tym bardziej jeszcze na Averilla, który więcej nie gra niż gra. Mam nadzieję, że się jeszcze ogarnie do końca sezonu, inaczej będzie to największy niewypał transferowy w całej pluslidze moim zdaniem. Liczbę środkowych też powinni ograniczyć do 3 (plus zdolny junior na treningi), zaoszczędzona kasa na pozycje które kuleją - przyjmujący, libero. A co do Butryna to ma na dwa lata, ale z opcją odejścia po roku pod pewnymi warunkami, nie wydaje mi się żebyśmy go w przyszłym roku zobaczyli w azs.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

@Adamde

Tak, pamiętam że ma na 2, ale podobnie jak i Firlej ;) a coś tam już przebąkiwano o zainteresowaniu ze strony Jastrzębia. W sumie nie znamy zapisów w kontraktach, możliwe że rekompensaty za obydwa ruchy już w tym roku wyjdą klubowi korzystniej niż jak po roku odejdą z niczym, nie wiadomo. Olsztyn jest raczej mądrze zarządzanym klubem, więc na pewno wykręcą w sezonie transferowym tyle, ile się da ;)

A tak z czysto sportowego punktu widzenia i mając teoretycznie otwarte wszystkie możliwości, to na miejscu klubu pokusiłbym się jedynie o znalezienie libero, który potrafi przyjmować i przyjmującego do szóstki za Andringę. No i innego środkowego za Averilla, takiego co nie spędzi większości sezonu w gabinecie. A resztę bym zostawił. Tyle że to raczej wizja nierealna.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

No nierealna, a przydałaby się stabilizacja składu. DeFalco jest np. nie do zatrzymania (w klubie, nie na parkiecie :D ). Andringa ma duże zaufanie w klubie i u prezesa, nie wydaje mi się żeby chcieli go kimś zastąpić. Chyba, że Weber zrobi porządki. Z zawodników z naszej ligi uważam że powinni spróbować wyciągnąć Poterę z Rzeszowa i Szymurę z Jastrzębskiego. Obaj ambitni, może mają już dość kwadratu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ja oczywiście do Andringi nic nie mam, bardzo dobry zawodnik, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Oczywiście do walki o Play-Off'y jak znalazł, bo opoka w przyjęciu, coś tam skończy, ale jednak nie widzę walki o wyższe cele z Holendrem w szóstce. Aczkolwiek wtedy jak najbardziej jako numer 3 byłby cennym graczem.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

W sumie kiedyś gadali o nim, że najlepszy defensywny przyjmujący ligi, ale teraz do takiego Ebadipoura np. kompletnie nie ma podjazdu - co pokazał ostatni mecz. Może by wydał przy jakimś mega ofensywnym drugim przyjmującym, ale zakontraktowanie takiego przez azs to czysta fantazja.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

Trzeba mierzyć siły na zamiary, u nas panuje przekonanie, że jak ktoś się sprawdza na dole tabeli, to sprawdzi się też na górze, niestety życie bardzo często to weryfikuje (choć oczywiście nie zawsze). Jednak Andringa to już na tyle ukształtowany zawodnik, że raczej wielkiego progresu nie zrobi - można więc budować solidną ligową drużynę w oparciu o niego (w obecnym sezonie się to względnie broni, jak ma obok siebie dwóch skrzydłowych sporo atakujących), albo trzeba na pewnym etapie zrobić z Robberta rezerwowego.

Też często tacy zawodnicy jak Andringa są niedoceniani przez to, że mniej widoczni na siatce, swego czasu bardzo lubiłem oglądać Scotta Touzinskiego, który był podobnym typem zawodnika. Z zastąpieniem Andringi w pierwszym składzie może być ten problem, że zawodnik nieco lepszy w ataku, ale gorszy w przyjęciu może się koniec końców gorzej bilansować tam niż Andringa. Musiałby to być w moim odczuciu zawodnik z dobrym przyjęciem, ale lepszym atakiem, żeby taka wymiana miała w ogóle sens.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: azs_oln »

Odejście firleja-plotka. Jeśli chodzi o defalco trwają rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu tak wiec nie tak nie do zatrzymania, poza tym bardzo dobrze czuje się w Olsztynie. W poniedziałek będzie ogłoszone zastępstwo za meisama.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

azs_oln pisze: 12 sty 2022, o 14:57 Odejście firleja-plotka. Jeśli chodzi o defalco trwają rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu tak wiec nie tak nie do zatrzymania, poza tym bardzo dobrze czuje się w Olsztynie. W poniedziałek będzie ogłoszone zastępstwo za meisama.
A niektórzy po mimice wnioskują, że mu się niepodoba i najlepiej to wywalić z drużyny:)
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: hubert »

Tylko nie mówcie, że za Salehiego Penczew przydryfuje.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
sal
Posty: 278
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: sal »

Adamde pisze: 12 sty 2022, o 11:21 Z zawodników z naszej ligi uważam że powinni spróbować wyciągnąć Poterę z Rzeszowa i Szymurę z Jastrzębskiego. Obaj ambitni, może mają już dość kwadratu.
Szymura gra w Lubinie i to całkiem sporo.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

Koledze raczej chodziło o Rafała przyjmującego.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
sal
Posty: 278
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: sal »

W takim razie ok.
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

Tylko nie mówcie, że za Salehiego Penczew przydryfuje
Skąd ten pomysł w ogóle Hubercie? To, delikatnie mówiąc, nie byłby najlepszy transfer, nie przy jego aktualnej dyspozycji.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”