Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

towalowli
Posty: 220
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: towalowli »

Zastanawia mnie jedno - od momentu, kiedy na jaw wyszła kontuzja Salehiego klub kompletnie milczy, gdyby rzeczywiście było tak źle, to raczej by o tym poinformowali - tak przynajmniej zazwyczaj bywa w klubach PL. Może jednak nie jest z nim aż tak tragicznie?
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2898
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: hubert »

AZS ma fatalny sposób komunikacji. W sumie to mało kiedy o czymś informują. Jak Bonita z Averillem zachorowali to z TV się dowiedzieliśmy przy okazji transmisji.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
hipermagik
Posty: 2
Rejestracja: 2 gru 2021, o 09:17
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: hipermagik »

Z tego co wiem, to oni sami nie wiedzą, co z Salehim.
A o wszystkim informowali przed meczami - można sprawdzić ich FB.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2898
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: hubert »

hipermagik pisze: 2 gru 2021, o 09:19 Z tego co wiem, to oni sami nie wiedzą, co z Salehim.
A o wszystkim informowali przed meczami - można sprawdzić ich FB.
W dniu meczu, chwilę przed. Przecież ci dwaj już do autobusu dzień wcześniej nie wsiedli. Poważne kluby normalnie na stronie a nie na fejsie dają komunikat. Z Salehim to samo. Mecz się odbył, Salehi poza składem i cicho sza. Nikt nie każe im pokazywać wyników badań ale krótki komunikat, że ma problemy zdrowotne kluby dają.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
hipermagik
Posty: 2
Rejestracja: 2 gru 2021, o 09:17
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: hipermagik »

A może mieli napisać o tym dzień wcześniej - jak w przypadku Averilla, dając rywalowi ładną podkładkę do nowego przygotowania taktycznego? Bo tak forum chce? Zresztą, czy to jest aż tak duży problem?
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2898
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: hubert »

hipermagik pisze: 2 gru 2021, o 17:46 A może mieli napisać o tym dzień wcześniej - jak w przypadku Averilla, dając rywalowi ładną podkładkę do nowego przygotowania taktycznego? Bo tak forum chce? Zresztą, czy to jest aż tak duży problem?
Dzień wcześniej już "internety" o tym mówiły, także dziwne aby przeciwnicy nie wiedzieli. Po drugie to naprawdę AZS miałby drżeć przed Cuprum jakby ci drudzy nastawili się na grę bez Averilla ? Albo Nysa wiedząc o Salehim, który od początku sezonu zagrał z 10 minut ? :) Bez przesady.
AZS ma od dawna beznadziejny sposób "public relations" przede wszystkim lekceważący dla kibiców.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
mmp
Posty: 81
Rejestracja: 17 mar 2020, o 10:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: mmp »

Wykończy mnie oglądanie Gruszczyńskiego, Popiwczak 2 klasy lepszy.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: dyletant »

Od meczu z Lublinem apeluję, żeby spróbować zagrać Ciunajtisem od początku, gorzej już się nie da, a widziałem tego chłopaka kilka razy na treningach i w przyjęciu wygląda naprawdę dobrze.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Diomedea
Posty: 4185
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Bylam fanka Gruszczynskiego. Ale widze zastoj, a nawet degradacje.
Dawac Ciunajtisa w pomaranczowe. Moze troche konkurencji Jedrzejowi dobrze zrobi.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: dyletant »

Faktycznie, w elitarnym towarzystwie przyjmujących...
Obrazek
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7132
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

Z jednej strony zabawne, że taki Lipiński, którego raczej nie uważa się za świetnie przyjmującego zawodnika wykręca liczby podobne do gościa, który głównie od tego jest w drużynie. Ale z drugiej trochę bym na te liczby jednak patrzył przez palce, gdyż libero zazwyczaj ma największy obszar do przyjęcia, oczywiście to jaki to już zależy od drużyny i konstrukcji całego przyjęcia. Co nie zmienia faktu, że Gruszczyński od momentu opuszczenia Lubina wpadł w jakiś dziwny dół i póki co się tam urządził. A przecież po sezonie w Lubinie pojawił się nawet w reprezentacji...

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 6 gru 2021, o 16:24 Z jednej strony zabawne, że taki Lipiński, którego raczej nie uważa się za świetnie przyjmującego zawodnika wykręca liczby podobne do gościa, który głównie od tego jest w drużynie. Ale z drugiej trochę bym na te liczby jednak patrzył przez palce, gdyż libero zazwyczaj ma największy obszar do przyjęcia, oczywiście to jaki to już zależy od drużyny i konstrukcji całego przyjęcia. Co nie zmienia faktu, że Gruszczyński od momentu opuszczenia Lubina wpadł w jakiś dziwny dół i póki co się tam urządził. A przecież po sezonie w Lubinie pojawił się nawet w reprezentacji...

Streeter
Ja oglądam w miarę możliwości każdy mecz Olsztyna bo choć jestem kibicem JW to ten klub też tak zawsze gdzieś w sercu nie wiedzieć czemu miałem i tam prawię połowę boiska pokrywa Andringa a w dodatku przyjmuje ze sporą dokładnością.
W sumie gdyby Salehi doszedł do zrowie to tak sobie myślę czy Olsztynowi na dobre by nie zrobiło gdyby Andringa wszedł na pozycję libero za Gruszczyńskiego bo o ilke jestem pewien, że trójka DeFalco-Salehi-Gruszczyński sobie nie poradzi to DeFalco-Salehi-Andringa może już tak.
Ale trochę szkoda by było zagrywki i bloku Andringi, Averilla no i nie wiem czy Andringa by się zgodził.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: dyletant »

A moim zdaniem nie ma tu żadnego przypadku i zestawienie tych zawodników w pełni to oddaje. Same tuzy przyjęcia na 4 metr. To, że Lipiński czy Orczyk sobie z tego poradzą to inna sprawa, nie rozmawiamy tu o skuteczności na sytuacyjnych,

Jest Ciunajtis, któremu warto dać szansę. Nie trzeba przestawić Andringi, w któego i tak celować nie będą (Z Radomiem i JW przyjął łącznie 15 razy)
Jakoś niektóre zespoły nie mają problemu z grą na 2 libero.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2021, o 16:50 przez dyletant, łącznie zmieniany 2 razy.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7132
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 6 gru 2021, o 16:37 W sumie gdyby Salehi doszedł do zrowie to tak sobie myślę czy Olsztynowi na dobre by nie zrobiło gdyby Andringa wszedł na pozycję libero za Gruszczyńskiego bo o ilke jestem pewien, że trójka DeFalco-Salehi-Gruszczyński sobie nie poradzi to DeFalco-Salehi-Andringa może już tak.
Ale trochę szkoda by było zagrywki i bloku Andringi, Averilla no i nie wiem czy Andringa by się zgodził.
Pewnie byłaby to jakaś opcja, ale właśnie wtedy problemem zaczną się limity. Z tego co pamiętam w reprezentacji Niderlandów widywałem Andringę na libero, więc nie byłby to jego pierwszy kontakt z tą pozycją.

@dyletant Ja myślę, że Bonitta liczy, że Gruszczyński się w końcu przełamie. Z jednej strony można grać Ciunajtisem, tylko wtedy już pewnie całkiem psychicznie utopiłby Gruszczyńskiego i można się rozglądać za kolejnym libero. W sumie nie wiem w czym leży problem z Jędrzejem. Nie pamiętam aby miał jakiś poważny uraz po kadrze, a w Lubinie oglądało się go naprawdę dobrze. Dość powiedzieć, że niektórzy chcieli nim zamienić Kacpra w Skrze, żeby było lepsze przyjęcie, a jak widzimy powyżej na screenie obecnie to mniej-więcej podobny kaliber.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Orduna »

Tak, Andringa grał na libero w reprezentacji, ale bardzo mu się ta rola nie podobała i niemalże pokłócił się o to z Piazzą, ale zacisnął zęby i się poświęcił dla drużyny. Wątpię aby przez 3 lata mu się zmieniło.
dyletant
Posty: 5002
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: dyletant »

O właśnie limity. Jeśli miałby grać nawet Andringa na libero to Jakubiszak musiałby grać w 6, a szkoda Averilla trzymać na ławce.

@Streeter
Tylko, że nie można go przełamywać w nieskończoność (to samo robił Castellani), bo nie jest to z pożytkiem dla zespołu, a samemu Gruszczyńskiemu kończy się kontrakt i na pewno tym sezonem dobrej marki sobie nie wyrabia, trzeba będzie to się go pożegna i tyle, weźmie jakiegoś Hawryluka albo wyciągnie marnowanego Poterę lub nawet postawi na Ciunajtisa.

A ZAKsa kopie zagrywką, w tamtym roku właśnie w Kędzierzynie po pierwszym secie Grucha zrobił zjazd do bazy i wcale się nie zdziwię jak w piątek będzie podobnie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7132
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Streeter »

@Orduna
A to o tym, że się pokłócił o to granie na libero, to nie wiedziałem - w takim razie raczej odpada.

@dyletant
Jasne, że nie można w nieskończoność, podejrzewam że prędzej czy później zobaczymy w dłuższym wymiarze Ciunajtisa, jak się Jędrzej nie ogarnie. A za rok tak jak mówisz, Gruszczyński może mieć dopiero problem, bo z tegoroczną postawą ciężko znaleźć klub w PlusLidze, gdzie Jędrek byłby zmianą na plus. Może jedynie Zawiercie, ale to raczej taka kosmetyczna zmiana na plus, o ile w ogóle. Mówię oczywiście o obecnej formie, bo biorąc pod uwagę mityczny potencjał, to wciąż jeden z najlepszych libero w PlusLidze.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Adamde
Posty: 786
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Adamde »

Ciunajtis pokazywał się z dobrej strony zawsze jak pojawiał się na parkiecie w tamtym sezonie, pewnie warto dać mu szansę. Może Gruszczyński też się ogarnie, poprzedni sezon też zaczął bardzo przeciętnie, potem było lepiej. Nie wiem co my mamy z pozycją rozgrywający i libero, prawie co sezon są problemy, poczynając od Woickiego i Żurka, dobrze że chociaż w tym sezonie z sypą nie ma problemu.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2898
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: hubert »

Faktycznie, że pojawienie się w pełnym zakresie Ciunajtisa by trochę zdołowało Gruszczyńskiego, ale jak już zauważyliście granie na dwóch to w sumie normalna rzecz. Ciunajtis na odbiór i Gruszczyński do obrony.
Ja mam też parę uwag do Bonitty bo trochę za grzeczny jest. Momentami przydałby się tryb Anastasiego bo mam wrażenie, że Olsztyn rozpoczyna i kończy mecz z takim samym (średnim) zaangażowaniem. Brakuje reakcji na to co robi przeciwnik. Co mecz jakieś głupie babole tak jakby ktoś ich obudził chwilę przed meczem - chociażby przechodząca piłka która trafiła Butryna na pozycji 2 bo nie wiedział co z nią zrobić i nie zrobił nic.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7728
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Bonitta odchodzi z Olsztyna za porozumieniem stron [Pasini].
Szary Wilk
Posty: 7828
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 10 gru 2021, o 10:08 Bonitta odchodzi z Olsztyna za porozumieniem stron [Pasini].
? :o
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: pwpl97 »

Pisalem juz o tym w watku transfery. Zawodnicy zadowoleni ;)
towalowli
Posty: 220
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: towalowli »

Co zawodnicy mieli mu do zarzucenia? Po wynikach trudno byłoby przypuszczać, żeby był kwas. Musiały być mega mocne tarcia z kulisami, że po takim początku sezonu się rozstają.

Najważniejsze pytanie: kto teraz?
Demandred
Posty: 229
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: Demandred »

Ciekawe, a właśnie takie jakieś podejrzane wydały mi się słowa Firleja w ostatnim wywiadzie. Gdy zapytali go o trenera stwierdził jedynie coś w stylu, że "wyniki go bronią". Dawało do myślenia, ale nie znam Janka z poprzednich wypowiedzi na tyle, żeby na tym coś budowa. Niemniej wypowiedź na pierwszy rzut oka wydała mi się zastanawiająca. Jak widać słusznie. Ktoś coś wie kto za niego? Bo nie przypuszczam, żeby rozwiązując kontrakt z trenerem za porozumieniem stron nikogo nie mieli. Chyba że Marcin Mierzejewski dostanie szanse, choć nie wiem, biorąc pod uwagę jego długą pracę w Olsztynie, czy chciałby wskakiwać na gorący stołek I trenera :)
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: pwpl97 »

Ostatnie dni w drużynie były bardzo nerwowe,co doprowadziło do pożegnania trenera.
towalowli
Posty: 220
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: towalowli »

pwpl97 pisze: 10 gru 2021, o 11:01 Ostatnie dni w drużynie były bardzo nerwowe,co doprowadziło do pożegnania trenera.
Co rozumiesz przez słowa "bardzo nerwowe"?
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Gdzieś kiedyś wydawało mi się, że Jankowski to łebski chłop i za każdym razem coś z niczego robi, a dla kogoś kto nie jest sympatykiem zespołu z Olsztyna to było wow. Ale tak patrzę i kolejny raz, gdzie ogon merda psem. Rozumiem tragiczny styl porażki z JW, ale tak nie do końca, jak w tym przypadku widzę winę w trenerze. Ale ok, może jabłko gniło i trzeba było już je z koszyka wywalić, bo zaczynało śmierdzieć.
Kłamca.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2898
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: hubert »

ciorny17 pisze: 10 gru 2021, o 11:32 Gdzieś kiedyś wydawało mi się, że Jankowski to łebski chłop i za każdym razem coś z niczego robi, a dla kogoś kto nie jest sympatykiem zespołu z Olsztyna to było wow. Ale tak patrzę i kolejny raz, gdzie ogon merda psem. Rozumiem tragiczny styl porażki z JW, ale tak nie do końca, jak w tym przypadku widzę winę w trenerze. Ale ok, może jabłko gniło i trzeba było już je z koszyka wywalić, bo zaczynało śmierdzieć.
Tam już coś nie kleiło od kilku ładnych tygodni.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: MWi »

Jeśli zawodnicy (nie jeden, czy mała grupka, a "przez aklamację") dawali znać, że jest źle, to lepiej teraz reagować niż tracić sezon i jeszcze mieć problem przy ew. przedłużeniu kontraktów. Chyba dobry ruch, ciekawe tylko, kto za niego.
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

MWi pisze: 10 gru 2021, o 11:47 Jeśli zawodnicy (nie jeden, czy mała grupka, a "przez aklamację") dawali znać, że jest źle, to lepiej teraz reagować niż tracić sezon i jeszcze mieć problem przy ew. przedłużeniu kontraktów. Chyba dobry ruch, ciekawe tylko, kto za niego.
Oczywiście, że jeśli były ku temu przesłanki to dobry ruch. Ale czasami takie ruchy to wylanie dziecka z kąpielą.
hubert pisze: 10 gru 2021, o 11:43 Tam już coś nie kleiło od kilku ładnych tygodni.
Dalej to jest zastanawiające dla mnie. Ogólnie fanem Bonitty nigdy nie byłem, ale czy z nim coś wcześniej były jakieś chore akcje czy to u pań czy w Rawennie?
Kłamca.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”