Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: qtp »

ciorny17 pisze: 21 sty 2022, o 10:17 Wiesz Klugenhammer, cała ta narracja o braku ważności PP wzięła się od propagandy, albo przekazu klubowego, sympatyków takiej jednej drużyny. Większości tych użytkowników już z nami tutaj nie ma, ale ten pamiętny i wyśmiewany "pucharek do lodów" to swoją genezę ma z Podpromia ;)
:]
Wszystko się zgadza tylko nazwę hali pomyliłeś, to była hala Energia. :P Doprecyzowując zjawisko to narodziło się gdy pewien klub po totalnej latach dominacji na krajowych boiskach został z tego pucharu wyrzucony, i to mimo żenującemu wsparciu sędziów i przy bluzgach prezesa tego klubu. True story ;)
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: dyletant »

Jednak jakby nie patrzeć to Plusliga podaje, że na tym meczu było 300 kibiców. Frekwencja godna Katowic i Bydgoszczy, ale wydawało mi się, że siatkówka w KK cieszy się takim zainteresowaniem, że choćby taki PP nawet w środku tygodnia, ale ściągnie chociaż te 1000 osób.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Ale wiesz Streeter że to jest twoja subiektywna opinia a inni mogą mieć własne?
To że masz odmienne zdanie niż 95% szeroko pojmowanego środowiska siatkarskiego nie zmienia rzeczywistości.

Ty możesz mieć swoją opinię a inni użytkownicy, kluby, media, zawodnicy mogą mieć inną i to jest ok. Nie musisz przekonywać konia żeby był krową.
Ty sobie możesz go nazywać krową a on koniem pozostanie i git.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: qtp »

dyletant pisze: 21 sty 2022, o 11:30 Jednak jakby nie patrzeć to Plusliga podaje, że na tym meczu było 300 kibiców. Frekwencja godna Katowic i Bydgoszczy, ale wydawało mi się, że siatkówka w KK cieszy się takim zainteresowaniem, że choćby taki PP nawet w środku tygodnia, ale ściągnie chociaż te 1000 osób.
Mamy ponad 30tys (oficjalnych) zarażeń dziennie, większość ludzi jednak ma rozum.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Wiem Michał, ja właśnie swoje zdanie wyrażam a inni usilnie twierdzą, że moje zdanie trzeba zmienić, bo u nikogo z moich kontrrozmówcow nie zaobserwowałem sformułowania "moim zdaniem", które w moich wypowiedziach z kolei się przewijało. Ponadto zapytałem kilkukrotnie o jakiś sensowny argument za wyższością Pucharu Polski to dostałem odpowiedź, że Puchar Polski wpisują w Wikipedię xD

Nie śmiecąc już dalej w temacie Zaksowym, nie da się ukryć, że PP jest najmniej wartym oficjalnym trofeum (no dobra, zrobili jeszcze Superpuchar, żeby PP nie był na ostatnim miejscu), a JA UWAŻAM że przez odebrany prestiż, którym kiedyś była przepustka do Europy, nie różni się on niczym od innej maści towarzyskich turniejów, w którym drużyny biorą udział.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: qtp »

Streeter pisze: 21 sty 2022, o 11:47 JA UWAŻAM że przez odebrany prestiż, którym kiedyś była przepustka do Europy, nie różni się on niczym od innej maści towarzyskich turniejów, w którym drużyny biorą udział.
Różni się, zwycięska drużyna otrzymuje jednak nagrodę w wysokości iluś tam tysięcy złotych, co by nie mówić jest to znacznie większa motywacja dla zawodników niż otrzymanie okolicznościowego pucharu prezydenta/burmistrza/wójta...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Streeter pisze: 21 sty 2022, o 11:03Ludzie oglądają też Fame MMA i te takie dziwne zawody, które nawet nie wiem jak się nazywają, co stoi dwóch gości przy stoliku i na zmianę biją się po twarzach, aż któryś spadnie. Rozumiem, że to też ma znaczenie i prestiż, bo ludzie oglądają? :)
Tak, w skali pato-sportu Fame MMA ma niewątpliwie prestiż i znaczenie, to właściwie mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie, które grupują najlepszych pato-celebrytów.
Ludzie oglądają też Memoriał Ambroziaka, Wagnera i ten nieszczęsny Puchar Burmistrza Pcimia. Więc też mają znaczenie i prestiż, idąc tym rozumowaniem. Ponadto zawodnicy tam grają. Zwycięzcy Memoriału Ambroziaka czy Wagnera też się cieszą. Nadal nie widzę różnicy gdzie większy prestiż w PP.
Nie sądzę, by Memoriał Ambroziaka wzbudzał takie zainteresowanie jak Puchar Polski (on się odbył w ogóle w tym roku?), a kluby traktowały go tak jak Puchar Polski. Dla przykładu, w Memoriale Wagnera uczestniczyły ostatnio Egipt i Norwegia, a to znak, że dla czołowych krajów nie jest to ważna impreza.

Ludzi interesuje Puchar Polski, najlepsi zawodnicy grają w Pucharze Polski i najlepsze kluby grają w Pucharze Polski, i to na poważnie. Bardziej 'wtajemniczeni' kibice lubią zgrywać snobów i popadać w skrajności (sam pewnie tak robię), np. w kontekście ubiegłorocznych ME była narracja, że w sumie powinniśmy wysłać rezerwy, bo to nieznacząca impreza, ale to jest życie w bańce, skoro dla kibiców to ważna impreza, dla zawodników to ważna impreza, a większość reprezentacji wysłało co miało (więc dla nich to też była ważna impreza). I podobnie z Pucharem Polski.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

qtp pisze: 21 sty 2022, o 11:28
ciorny17 pisze: 21 sty 2022, o 10:17 Wiesz Klugenhammer, cała ta narracja o braku ważności PP wzięła się od propagandy, albo przekazu klubowego, sympatyków takiej jednej drużyny. Większości tych użytkowników już z nami tutaj nie ma, ale ten pamiętny i wyśmiewany "pucharek do lodów" to swoją genezę ma z Podpromia ;)
:]
Wszystko się zgadza tylko nazwę hali pomyliłeś, to była hala Energia. :P Doprecyzowując zjawisko to narodziło się gdy pewien klub po totalnej latach dominacji na krajowych boiskach został z tego pucharu wyrzucony, i to mimo żenującemu wsparciu sędziów i przy bluzgach prezesa tego klubu. True story ;)
Być może, ale pierwsze użycie na forum tutaj, tego określenia zostało użyte, uwaga uwaga... PRZEZ CIEBIE.
Odpowiedzią Twój post był do postu Bezowego, ale wcześniej tego określenia na forum nie było :D
Obrazek
Kłamca.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Klugenhammer »

Streeter pisze: 21 sty 2022, o 11:03 Ludzie oglądają też Memoriał Ambroziaka, Wagnera i ten nieszczęsny Puchar Burmistrza Pcimia. Więc też mają znaczenie i prestiż, idąc tym rozumowaniem. Ponadto zawodnicy tam grają. Zwycięzcy Memoriału Ambroziaka czy Wagnera też się cieszą. Nadal nie widzę różnicy gdzie większy prestiż w PP.
Naprawdę nie dostrzegasz różnicy? To może zajrzyj sobie na klubowe strony internetowe. Zarówno te oficjalne jak i te fanowskie. Wszystkie kluby chwalą się tam swoimi trofeami. Wymieniają liczbę zdobytych mistrzostw Polski, europejskich pucharów itd. Ja nie zauważyłem nigdzie, żeby jakikolwiek klub szczycił się tym że np dwukrotnie wygrywał Memoriał Gołasia, albo że kiedyś wywalczył Puchar Pcimia. Zdobytymi Pucharami Polski chwalą się wszyscy.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Klugenhammer pisze: 21 sty 2022, o 12:12 To może zajrzyj sobie na klubowe strony internetowe.
Zajrzałem na Wikipedię Projektu Warszawa (ktoś tam wyżej wspominał że PP dobry, bo go tam mieszczą), a tam ktoś wrzucił srebrny medal PreZero Grand Prix PLS. Rozumiem, że muszę ten turniej dopisać do listy rzeczy, które należy śledzić, bo jest prestiżowy, skoro o nim piszą? :D mało tego Wikipedia Jastrzębskiego również chwali się złotem w owym turnieju, a Cuprum Lubin brązem.

Ale masz rację, Ambroziaków i Gołasiów rzeczywiście nikt tam nie podaje, natomiast niechcący znalazłem, że mamy inny prestiżowy turniej w naszych szeregach :)
WysokiPortorykanczyk pisze: 21 sty 2022, o 11:54 w skali pato-sportu Fame MMA ma niewątpliwie prestiż i znaczenie, to właściwie mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie, które grupują najlepszych pato-celebrytów.
Nie wiem, widocznie inaczej definiujemy prestiż. Dla mnie prestiżowa nagroda to nagroda Nobla, sportowo IO, MŚ. Jak ktoś organizuje (jak FameMMA) Puchar Rzucania Rzepa w Przechodniów, to nie jest on dla mnie prestiżowy, nawet jeżeli to jest największe wydarzenie spośród wydarzeń, w których rzuca się rzepą w przechodniów.

Streeter
Ostatnio zmieniony 21 sty 2022, o 13:55 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PoteznyMaxim
Posty: 112
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PoteznyMaxim »

qtp pisze: 21 sty 2022, o 11:40

Mamy ponad 30tys (oficjalnych) zarażeń dziennie, większość ludzi jednak ma rozum.
Tobie jak widać go zabrakło. Usuńcie post tego trola proszę. Mój również
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: qtp »

ciorny17 pisze: 21 sty 2022, o 12:05 Być może, ale pierwsze użycie na forum tutaj, tego określenia zostało użyte, uwaga uwaga... PRZEZ CIEBIE.
Gratuluję poszukiwań! Zamiast pucharka od lodów przyznaję w nagrodę złoty szpadel :P
Jednak wydarzenia z hali Energia miały miejsce ok 4/5 lat wcześniej ;)
A całość żartobliwego skądinąd postu miała na celu pokazanie że przypisywanie zmniejszenia znaczenia pucharu polski danej grupie kibiców jest delikatnie mówiąc niepoważna...
Diomedea
Posty: 4250
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Diomedea »

qtp pisze: 21 sty 2022, o 11:40
dyletant pisze: 21 sty 2022, o 11:30 Jednak jakby nie patrzeć to Plusliga podaje, że na tym meczu było 300 kibiców. Frekwencja godna Katowic i Bydgoszczy, ale wydawało mi się, że siatkówka w KK cieszy się takim zainteresowaniem, że choćby taki PP nawet w środku tygodnia, ale ściągnie chociaż te 1000 osób.
Mamy ponad 30tys (oficjalnych) zarażeń dziennie, większość ludzi jednak ma rozum.
Dzieki qtp. Serio. Przywracasz wiare w rozsadek.

Tez sadze, ze PP to prestiz umiarkowany.
Fakt-Ambroziak prestiz ma mniejszy ale widzow raczej podobnie (przynajmniej jak bylam). Ambroziak wpisuje sie w ciag sparingow przedsezonowych i ludzie ida z ciekawosci zeby zobaczyc jak wyglada gra w nowych skladach.
Dodatkowo aktualnie sklady sa czesto zdekompletowane, a pary pucharowe raczej nierowne.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: fwasilcz »

Streeter pisze: 21 sty 2022, o 11:47 Wiem Michał, ja właśnie swoje zdanie wyrażam a inni usilnie twierdzą, że moje zdanie trzeba zmienić, bo u nikogo z moich kontrrozmówcow nie zaobserwowałem sformułowania "moim zdaniem", które w moich wypowiedziach z kolei się przewijało. Ponadto zapytałem kilkukrotnie o jakiś sensowny argument za wyższością Pucharu Polski to dostałem odpowiedź, że Puchar Polski wpisują w Wikipedię xD
Streeter
Streeter pisze: 21 sty 2022, o 11:47 Umówmy się też, że obecnie Puchar Polski ma range zbliżoną do turnieju burmistrza miasta Pcim czy jakiegoś memoriału na rzecz ś.p. siatkarza, który grywał w drugiej lidze. Ewentualna przegrana poza kilkoma heheszkami na różnych forach nie zmieniłaby niczego, a uszkodzenie Janusza pod kątem nadchodzących spotkań w PlusLidze i LM już byłoby sporym problemem. A że Olsztyn też był osłabiony, to i ryzyko najgorszej opcji (przegranej) było dużo mniejsze, więc ruch wydaje się, że bardzo sensowny.
Figura retoryczna "umówmy się" sugeruje, że uważasz że większość zgadza się z Twoją tezą, nie ma też nic o Twoim zdaniu w tym poście. Wszyscy piszą, że zgadzamy się że ranga spadła, trudno temu zaprzeczyć, ale Ty uparcie ciągniesz tezę (nie do obrony), że turniej ma rangę podrzędnych, weekendowych turniejów przedsezonowych, na których nawet nie ma wszystkich zawodników drużyn, a laureatów z tego roku nie wymieniłoby pewnie z 80% użytkowników tego forum, które jednak siatkówką się interesują. Nie będę szukał wyników oglądalności, ani frekwencji, bo szkoda czasu, ale to na 1000% są inne rzędy wielkości.
Dostajesz kilka argumentów przeciw swojej tezie i wybiórczo spłycasz do wikipedii, kompletnie ignorując oglądalność, która jest oznaką prestiżu. To że jest to turniej dla wszystkich najlepszych drużyn, oficjalnie organizowany przez siatkarką organizację krajową też pomijasz. I rżniesz głupa że nie ma różnicy. Ja kończę, nie ma co się kopać z koniem.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: iron »

Diomedea pisze: 21 sty 2022, o 14:37
qtp pisze: 21 sty 2022, o 11:40
dyletant pisze: 21 sty 2022, o 11:30 Jednak jakby nie patrzeć to Plusliga podaje, że na tym meczu było 300 kibiców. Frekwencja godna Katowic i Bydgoszczy, ale wydawało mi się, że siatkówka w KK cieszy się takim zainteresowaniem, że choćby taki PP nawet w środku tygodnia, ale ściągnie chociaż te 1000 osób.
Mamy ponad 30tys (oficjalnych) zarażeń dziennie, większość ludzi jednak ma rozum.
Dzieki qtp. Serio. Przywracasz wiare w rozsadek.
Dołączam.

Może ranga Pucharu Polski spadła odrobinę od momentu braku premii w postaci LM ale to dalej jest Puchar P-O-L-S-K-I.
A w dzisiejszych czasach trudno frekwencją podpierać rangę/prestiż wydarzenia sportowego. 30% wypełnienia hali w takim np. Jastrzębiu sugeruje, że do dziś nie było tam prestiżowych meczów. Nope.Ograniczenia w frekwencji i zdrowy rozsądek niektórych.
No sympathy for fools...
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

@fwasilcz

Założyłem, może niesłusznie, że jak całe te dywagacje rozpocząłem od wyrażenia mojego zdania, to nie muszę każdego postu i zdania zaczynać od "moim zdaniem". Co zresztą dalej podkreśliłem, że dla mnie są to podobnej rangi turnieje i od nikogo nie oczekuję żeby się ze mną zgadzał. Poza tym jesteśmy na forum, na którym się wymienia zdaniami, piszę jako Streeter, podpisuję się jako Streeter, więc czyje zdanie miałbym wygłaszać, jeśli nie swoje?

Kończąc wątek jeszcze raz podkreślę, że to moja opinia, jak uważacie inaczej to takie Wasze prawo, to Wy usiłujecie mi wmówić Wasze zdanie a nie odwrotnie :) a ja i tak Puchar Polski będę oglądał podobnie jak Mistrzostwa Polski w Skoki Narciarskie - z ciekawością zobaczenia niektórych zawodników, ale nie traktując tej rywalizacji jakoś mega poważnie (podobnie jak wspomnianego PreZero, które jak widać też się stało prestiżowe). Amen.

PS. Tą dyskusją zasmiecilismy ze stronę tematu Zaksie, czyli 1/3 ruchu, którą wygenerowały dotychczasowe wszystkie mecze Pucharu Polski :) to tak odnośnie tego wielkiego zainteresowania :D

Edit:
@Wysoki, żeby już nie śmiecić kolejnym postem: problem z forum jest w momencie, gdy się trafi na kwestie światopoglądowe (np. czy Leon może grać w kadrze Polski, czy Lwów może grać w MP, czy Puchar Świata jest coś warty albo czy można podpisać kontrakt z klubem mając inny). Zazwyczaj każdy z nas na bazie doświadczeń swojego życia ma jakieś zasady, które bierze wtedy pod uwagę i na tej podstawie ma jakąś opinię. Wtedy raczej ciężko "przenieść" kogoś na inne myślenie, bo jest niezgodne z moimi - a i teza często jest czysto subiektywna, bo jak na podstawie danych możemy jednoznacznie stwierdzić, czy Leon czy Lwów może grać w polskiej reprezentacji/lidze. To nie dyskusja czy lepszy Andringa czy Penchev, gdzie wystarczy wyciągnąć liczby i mamy jakiś obraz kto jest bliżej racji. A w dyskusjach światopoglądowych to i dane nieraz jak istnieją, to nie wystarczą - spróbuj na podstawie danych ekonomicznych przekonać pisowca że się inflancja wzięła m.in. z rozdawnictwa ;)

Streeter
Ostatnio zmieniony 21 sty 2022, o 16:30 przez Streeter, łącznie zmieniany 3 razy.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

iron pisze: 21 sty 2022, o 14:43
Diomedea pisze: 21 sty 2022, o 14:37
qtp pisze: 21 sty 2022, o 11:40

Mamy ponad 30tys (oficjalnych) zarażeń dziennie, większość ludzi jednak ma rozum.
Dzieki qtp. Serio. Przywracasz wiare w rozsadek.
Dołączam.
Podpisuje się obiema rękami. Dzięki qtp.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Jest różnica między ''moim zdaniem PP ma rangę memoriału Ambroziaka", a ''dla mnie jako kibica PP ma rangę memoriału Ambroziaka'', to pierwsze to weryfikowalna teza (i nieprawda, tzn. ma dużo większą), to drugie jest trochę weird, ale faktycznie można wtedy pisać o jednostkowych, subiektywnych odczuciach. Na tym polega forum dyskusyjne, że się przekonuje inne osoby do swojego zdania, więc to beta-zarzut o ''wmawianiu'' czegokolwiek.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: lukecik »

Ktoś podzieliłby się wiedzą, co z Huberem i Semenem?
master22
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2022, o 13:26
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: master22 »

lukecik pisze: 22 sty 2022, o 12:12 Ktoś podzieliłby się wiedzą, co z Huberem i Semenem?
Huber wrzucał już fotki na instagramie z hali, więc zapewne zagra. Semen nie mam pojęcia
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Oczywiście, że Puchar Polski był, jest i będzie prestiżowym trofeum. W przypadku sukcesów poszczególnych klubów zawsze był i będzie wymieniany jako jedno z najważniejszych osiągnięć. Są kibice, których drużyny nie zdobyły PP przez ostatnie 30 lat, zatem będą bagatelizować to trofeum. Inni - tak jak chociażby ZAKSA mają na koncie 8 PP zatem trzeba uczynić wszystko aby zdeprecjonować te wyniki.
Załączniki
Sukcesy.jpg
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Matko, jeszcze się jakiś kędzierzyński męczennik obudził, bo z pewnością jedynym powodem dla którego twierdzę, że Puchar nic nie warty, jest taki, że Zaksa ich dużo wygrała :] ten chińczyk też z pewnością zjadł nietoperza, żebyście mieli jeden medal mniej.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Jak masz kogoś obrażać, to czyń to na innym forum. Ty masz swoje zdanie na ten temat, my mamy swoje. Mamy prawo do innej niż Ty opinii czy też nie? Gdy ktoś podaje suche liczby i fakty, to jest męczennikiem? Tak Cię bolą te wyniki? Tak się z nimi męczysz? To odpuść bo Ci żyłka pęknie :D
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Arw165 »

MAG siatki - dlaczego uważasz, że wszyscy kibice Zaksy myślą tak, jak ty?
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ale czy ja gdzieś podnosiłem zdobycze Zaksy w Pucharze Polski? Sam zacząłeś jakieś bzdury wymyślać jak to mi żal, że Zaksa zdobyła tyle Pucharów. Może to dla Was, umartwiaczy niepojęte, ale nie każdy ma jakąś opinię z zawiści czy zazdrości. Pozdrawiam i wracaj do klęczenia na kasztanach, czy co tam robią umartwiający się kibice Zaksy w wolnym czasie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: hardy »

Wchodzę, patrzę, 30 nowych postów w temacie Zaksy. Myślę, jakiś mocny temat, jakaś bomba transferowa, kontuzja...
A tu nie, za to "prestiż pucharu polski w czasie Covid-19".
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

A wracając do poważnych rzeczy Kaczmarek raczej nie zagra z Loko i z Bełchatowem raczej też nie.
nie ma już nic... :<
randomNick26
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2021, o 12:34
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: randomNick26 »

bono pisze: 22 sty 2022, o 23:11 A wracając do poważnych rzeczy Kaczmarek raczej nie zagra z Loko i z Bełchatowem raczej też nie.
Choroba czy kontuzja?
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: lukecik »

Fatalna informacja... Mecz z Loko kluczowy i takie osłabienie. :<
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Orduna »

Kluth dzisiaj dał radę to z Loko nie da?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”