Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Bartek O »

WysokiPortorykanczyk pisze: 16 maja 2022, o 15:05
I nikt Ci tego nie zabrania. ;) Zresztą, zgadzam się z Twoim podsumowaniem tej informacji, po prostu interpretacja, że Trentino ma za dużo graczy, dlatego to miałoby sens, jest IMHO błędna. Trentino buduje skład jak Zaksa i już teraz mają do 2024 roku na umowach Sbertolego, Michieletto, Lavię, wezmą Laurenzano (czyli sypacz nr 2, przyjmujący nr 1 i 2, libero - największy talent w kraju), do tego duży talent na środku z Belgii (d'Heer) - i Dzavoronok jak najbardziej też pasuje do tej filozofii.
[/quote]

Czyli temat "Lavia w ZAKSIE", którego nigdy nie było i w który ja również od samego początku nie wierzyłem, uważamy za definitywnie zamknięty ;).
Przy okazji bardzo podoba mi się wspomniany przez Ciebie sposób budowania składu przez Trentino.

Pozostaje więc czekać na ogłoszenie przez ZAKSĘ nazwiska tego, który będzie miał piekielnie ciężkie zadanie zastąpienia jednego z najlepszych przyjmujących na świecie, czyli Kamila Semeniuka. Ale chyba odpowiada mi to bardziej niż to, co miało miejsce w ubiegłym sezonie. Tzn. że w okolicach października znane były składy na kolejny sezon ;) .
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Tharaster »

Weźmy na logikę to, że nawet jakby z jakiegoś powodu chcieliby się pozbyć Lavii, to w pierwszej kolejności ustawiłoby się ponownie po niego Lube czy też jakiś powrót do Modeny za niechcianego Leala i przynanie się do błędu przez Pedrini i Sarto.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Czyli temat "Lavia w ZAKSIE", którego nigdy nie było i w który ja również od samego początku nie wierzyłem, uważamy za definitywnie zamknięty ;).
Oj, nie, tzn. nie mam żadnej wiedzy w temacie, ale zawsze pozostaje margines błędu. W statystyce to chyba się nazywa przedziałami ufności. ;) Tak jak pisze @Tharaster, jakby taki Lavia był do wzięcia (tzn. chciałby odejść), to w Piacenzy nie byłby anonsowany w szóstce Recine, a do Civitanovy nie szedłby Bottolo.

IMHO jak ktoś zostanie wykupiony to miejsca 5-w dół we Włoszech/Polsce, Turcja/Francja/Niemcy i Brazylia minus Sada.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Sirci potwierdził Semeniuka.

(ciekawe, bo narzeka w wywiadzie, że Anderson jest zbyt drogi, bo jest przyzwyczajony do rosyjskich pieniędzy, więc pewnie Perugia zaoszczędziła wzmacniając skład)

No, Kamil, dziękujemy i powodzenia.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 16 maja 2022, o 16:21 Sirci potwierdził Semeniuka.

:o Mógł? Przecież on dalej ma kontrakt z Zaksą. I jeszcze jeden mecz w jej barwach przed sobą.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 16 maja 2022, o 17:13Przecież on dalej ma kontrakt z Zaksą.
Najwidoczniej już nie ma. Zresztą, to nie jest wielka sensacja, każdy o tym wie, wrzuciłem informację, bo ktoś pytał niedawno o oficjalke - to ma.

Sirci nie bawi się w przesadną dyplomację i czekanie z ''komunikatami prasowymi'', tutaj faktycznie może budzić to zdziwienie, bo z Semeniukiem rzucił sobie to randomowo w wywiadzie dla lokalnej TV.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Jak już nie ma? To by znaczyło, że w finale LM jednak nie zagra skoro już nie ma kontraktu.
Znaczy wiadomo, że każdy o tym wie, ale zwykle kontrakty się ogłasza po wygaśnięciu poprzedniego.
Jak u Łukasika. Pierwsze była informacja, że żegna się z Suwałkami a później, że znajdzie się w Cerradzie w następnym sezonie.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Musimy odroznic "oficjalne ogloszenie" od "potwierdzena" w wywiadzie. Naturalnie ze sprawa jest pewna, jednak nie mieszajmy gruszek z jablkami.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Kamil powodzenia w tej Perugii - obyś jeszcze się rozwinął i zarobił fajną kasę. Szkoda tylko że prezesa będziesz miał pajaca :]
nie ma już nic... :<
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 16 maja 2022, o 17:25 Jak już nie ma? To by znaczyło, że w finale LM jednak nie zagra skoro już nie ma kontraktu.
Znaczy wiadomo, że każdy o tym wie, ale zwykle kontrakty się ogłasza po wygaśnięciu poprzedniego.
Aaa, o to Ci chodzi. No, to nie jest ''oficjalny komunikat'', po prostu Sirci powiedział, że Perugia wzięła Semeniuka w miejsce Andersona, nie ma co bawić się w przesadny formalizm, bo nikogo to nie zaskoczy.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 16 maja 2022, o 17:25 Jak już nie ma? To by znaczyło, że w finale LM jednak nie zagra skoro już nie ma kontraktu.
Znaczy wiadomo, że każdy o tym wie, ale zwykle kontrakty się ogłasza po wygaśnięciu poprzedniego.
Jak u Łukasika. Pierwsze była informacja, że żegna się z Suwałkami a później, że znajdzie się w Cerradzie w następnym sezonie.
Niby tak, ale i Szerszeń w jakimś wywiadzie mówił że zagra w Lublinie, a Lublin tego póki co nie potwierdził :D także to różnie bywa. Zresztą chłopaki i tak dobrze wiedzą o jego odejściu od dawna i nawet żeby Sirci Semeniuka w koszulce Perugii pokazywał to nie znaczy że reszta drużyny się nagle załamie, będzie "o nie, jak to, odchodzi?!" i z żalu przegrają 3:0 finał :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Tharaster »

Skoro ma ważny kontrakt, to znaczy, że go Sirci wykupił. Bo mógł i na to go stać. Proste i oczywiste.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: hardy »

Ale powiedział którego Semeniuka?
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

Lanza w Zaksie to szału nie robi , może faktycznie jeashke byłby lepszą opcją .

Jeśli zakontraktują faktycznie Szalpuka , kupuje koszulkę !!! Szpaczek jeszcze wiele musi się nauczyć od Prezesa Sebastiana ...
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

A znasz obu?
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

"Mogę tylko podziękować 40 milionom polskich trenerów, że na początku sezonu w nas nie wierzyli. Dzięki temu zdobyliśmy mistrzostwo Polski" Gheorghe Cretu.

8-)
nie ma już nic... :<
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: kuchcik77 »

Oby Sammelvuo wypowiadał się w podobnym tonie,)
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Cała wypowiedź:

"Każdy zawodnik i członek sztabu miał świadomość tego, że w Polsce jest 40 milionów trenerów, wiedzących lepiej, jaka przyszłość czeka ZAKS-ę po zeszłym sezonie. Pamiętam, jak zaczęliśmy rozgrywki od porażki w Superpucharze Polski z Jastrzębskim Węglem. Miałem wrażenie, że kibice i dziennikarze, kiedy schodziłem z boiska, patrzyli na mnie myśląc: „Biedny facet, pewnie niewiele osiągnie". Kilka dni po tamtym meczu ktoś powiedział w telewizji, że musimy się mieć na baczności, jeśli chcemy zdobyć mistrzostwo Polski.
I wiecie co? Ten brak wiary to była najlepsza motywacja, jaką mogliśmy otrzymać."

Idealny trener dla niektórych kędzierzyńskich kibiców :D co wywiad to jęczy że nikt go nie szanuje bo Rumun, wygrał mistrzostwo to jęczy że nikt nie obstawiał, że wygra mistrzostwo.

Chyba nie ma nic dziwnego w tym, że przedsezonowo wyżej stawiano choćby Jastrzębie. Na tym polega piękno sportu, że nie zawsze wygrywa ten, co by się wydawało, że wygra (gdyby zawsze wygrywał, jaki sens miałyby mecze? Porównalibyśmy składy i wszystko byłoby jasne). Pozostaje się cieszyć, że zawodnicy zagrali świetnie, że trener dobrze to przygotował. Ale nie, po co. Lepiej wyjść i jęczeć że 40 mln ludzi w niego nie wierzyło i pluło bo Rumun, to się zmotywował i wygrał :] żałosne.

Ale mimo wszystko należą się trenerowi i zespołowi gratulacje za osiągnięty wynik.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Delont »

Streeter pisze: 17 maja 2022, o 13:59 Cała wypowiedź:

"Każdy zawodnik i członek sztabu miał świadomość tego, że w Polsce jest 40 milionów trenerów, wiedzących lepiej, jaka przyszłość czeka ZAKS-ę po zeszłym sezonie. Pamiętam, jak zaczęliśmy rozgrywki od porażki w Superpucharze Polski z Jastrzębskim Węglem. Miałem wrażenie, że kibice i dziennikarze, kiedy schodziłem z boiska, patrzyli na mnie myśląc: „Biedny facet, pewnie niewiele osiągnie". Kilka dni po tamtym meczu ktoś powiedział w telewizji, że musimy się mieć na baczności, jeśli chcemy zdobyć mistrzostwo Polski.
I wiecie co? Ten brak wiary to była najlepsza motywacja, jaką mogliśmy otrzymać."

Idealny trener dla niektórych kędzierzyńskich kibiców :D co wywiad to jęczy że nikt go nie szanuje bo Rumun, wygrał mistrzostwo to jęczy że nikt nie obstawiał, że wygra mistrzostwo.

Chyba nie ma nic dziwnego w tym, że przedsezonowo wyżej stawiano choćby Jastrzębie. Na tym polega piękno sportu, że nie zawsze wygrywa ten, co by się wydawało, że wygra (gdyby zawsze wygrywał, jaki sens miałyby mecze? Porównalibyśmy składy i wszystko byłoby jasne). Pozostaje się cieszyć, że zawodnicy zagrali świetnie, że trener dobrze to przygotował. Ale nie, po co. Lepiej wyjść i jęczeć że 40 mln ludzi w niego nie wierzyło i pluło bo Rumun, to się zmotywował i wygrał :] żałosne.

Ale mimo wszystko należą się trenerowi i zespołowi gratulacje za osiągnięty wynik.

Streeter
Pełna zgoda :) Jakoś mamy tak narodowo ostatnio problem z cieszeniem się. Tutaj zamiast entuzjazmu, to odnoszenie się do opinii dziennikarzy, w Poznaniu kibice piłkarscy zamiast się cieszyć z MP, to wyzywają inne drużyny :D

Boję się jaką maszynę stworzy w przyszłym roku Jacek Nawrocki jak też podejdzie na zasadzie: nikt w nas nie wierzy, to wyjdę i wygram :D
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

Rusin pod batutą Nawrockiego znowu pogrąży Zaksę :)
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Oj Skrowiec Skrowiec...
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 148
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Citizen »

Streeter pisze: 17 maja 2022, o 13:59 Cała wypowiedź:

"Każdy zawodnik i członek sztabu miał świadomość tego, że w Polsce jest 40 milionów trenerów, wiedzących lepiej, jaka przyszłość czeka ZAKS-ę po zeszłym sezonie. Pamiętam, jak zaczęliśmy rozgrywki od porażki w Superpucharze Polski z Jastrzębskim Węglem. Miałem wrażenie, że kibice i dziennikarze, kiedy schodziłem z boiska, patrzyli na mnie myśląc: „Biedny facet, pewnie niewiele osiągnie". Kilka dni po tamtym meczu ktoś powiedział w telewizji, że musimy się mieć na baczności, jeśli chcemy zdobyć mistrzostwo Polski.
I wiecie co? Ten brak wiary to była najlepsza motywacja, jaką mogliśmy otrzymać."

Idealny trener dla niektórych kędzierzyńskich kibiców :D co wywiad to jęczy że nikt go nie szanuje bo Rumun, wygrał mistrzostwo to jęczy że nikt nie obstawiał, że wygra mistrzostwo.

Chyba nie ma nic dziwnego w tym, że przedsezonowo wyżej stawiano choćby Jastrzębie. Na tym polega piękno sportu, że nie zawsze wygrywa ten, co by się wydawało, że wygra (gdyby zawsze wygrywał, jaki sens miałyby mecze? Porównalibyśmy składy i wszystko byłoby jasne). Pozostaje się cieszyć, że zawodnicy zagrali świetnie, że trener dobrze to przygotował. Ale nie, po co. Lepiej wyjść i jęczeć że 40 mln ludzi w niego nie wierzyło i pluło bo Rumun, to się zmotywował i wygrał :] żałosne.

Ale mimo wszystko należą się trenerowi i zespołowi gratulacje za osiągnięty wynik.

Streeter
ale co jest żałosne, że prawdę powiedział zamiast stałych utartych sloganów, znanych wszystkim z wywiadów siatkarzy i trenerów? Rok w rok jest ten sam lament na tym forum pomiędzy sezonami. Zresztą nie tylko pomiędzy sezonami. Daleko szukać nie trzeba, wystarczy jedna przegrana ZAKSY, jak ostatnio w finale z JW czy półfinale z Zawierciem i już czytam co drugi post, że nie trafili z formą na najważniejszy okres, że źle prowadzone przygotowanie fizyczne, w ogóle źle prowadzony zespół i że generalnie to już w ogóle po ZAKSIE.

Teraz wychodzi trener po zdobyciu MP i jak wprost mówi prawdę o tych czarnowidzach, to wielkie oburzenie, bo jak on śmiał.

Aha i gdzie on o tym swoim pochodzeniu mówi w tym wywiadzie? Bo z przytoczonego cytatu nie jestem w stanie wyłuskać jego narzekania, na to że brak wiary wynikał z jego narodowości.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Po pierwsze, w Polsce nie ma 40 mln ludzi. Po drugie, 100% społeczności kraju nie interesuje się siatkówką, a nawet 100% samej siatkarskiej społeczności nie "życzyła źle wstrętnemu Rumunowi". Gdzie ta prawda?

W tym nie mówił o pochodzeniu, w poprzednim narzekał, tu masz cytat:

"Wiem, o co chodzi. Nie jestem Włochem, nie jestem z kraju, który jest znany z gry w siatkówkę. Może niektórzy uważają, że zajmuję ich miejsce. Ale jestem dumny z moich dwóch ojczyzn: Austrii i Rumunii"

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 148
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Citizen »

Streeter pisze: 17 maja 2022, o 21:15 Po pierwsze, w Polsce nie ma 40 mln ludzi. Po drugie, 100% społeczności kraju nie interesuje się siatkówką, a nawet 100% samej siatkarskiej społeczności nie "życzyła źle wstrętnemu Rumunowi". Gdzie ta prawda?

W tym nie mówił o pochodzeniu, w poprzednim narzekał, tu masz cytat:

"Wiem, o co chodzi. Nie jestem Włochem, nie jestem z kraju, który jest znany z gry w siatkówkę. Może niektórzy uważają, że zajmuję ich miejsce. Ale jestem dumny z moich dwóch ojczyzn: Austrii i Rumunii"

Streeter
Widzę że masz jakiś spory problem, ale nie wiem czy z Cretu czy jednak bardziej ze sobą.

Abstrahując już od absurdalnego doczepienia się orientacyjnego podania ilości ludzi w Polsce (zapewne znasz dokładną ilość mieszkańców Rumunii, ale rzeczywiście w sumie powinien zaczerpnąć najbardziej aktualnych źródeł z ostatniego spisu powszechnego i do tego skorzystać ze statystyk dotyczących zainteresowania siatkówką w Polsce), to również nie widzę również nic szokującego wypowiedzi na temat jego narodowości i skutków dla jego kariery trenerskiej. Chyba nikt trzeźwo stąpający po ziemii nie ma wątpliwości, że gdyby miał paszport Włoski to zupełnie inaczej by na niego patrzono.
Kkud
Posty: 129
Rejestracja: 10 mar 2014, o 16:50
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Kkud »

Citizen pisze: 17 maja 2022, o 21:55
Streeter pisze: 17 maja 2022, o 21:15 Po pierwsze, w Polsce nie ma 40 mln ludzi. Po drugie, 100% społeczności kraju nie interesuje się siatkówką, a nawet 100% samej siatkarskiej społeczności nie "życzyła źle wstrętnemu Rumunowi". Gdzie ta prawda?

W tym nie mówił o pochodzeniu, w poprzednim narzekał, tu masz cytat:

"Wiem, o co chodzi. Nie jestem Włochem, nie jestem z kraju, który jest znany z gry w siatkówkę. Może niektórzy uważają, że zajmuję ich miejsce. Ale jestem dumny z moich dwóch ojczyzn: Austrii i Rumunii"

Streeter
Widzę że masz jakiś spory problem, ale nie wiem czy z Cretu czy jednak bardziej ze sobą.
Na to wygląda. Nie wiem po co to czepianie się, w tym wypadku bardzo i to bardzo na siłę.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Tak się składa że był już dobry i znaczący w Europie trener z Rumunii, nazywał się Stelian Moculescu i nie słyszałem nigdy by narzekał to mu ciężko bo jest Rumunem.

A wycieczki personalne sobie darujcie. Brakuje wam rzeczowych argumentów to trudno. Tak, to normalne że człowiek twierdzi że 40 milionów ludzi jest przeciw niemu, chociaż co to Zaksa wie może z 5 milionów, ale nienormalne jest stwierdzić że gość gada bzdury. Ponadto gość na pytanie o coś zupełnie innego zaczyna opowiadać jak to ciężko być trenerem Rumunem, chociaż nie słyszałem by kiedykolwiek ktokolwiek w Polsce coś takiego zasugerował. Ok, niech Wam będzie, szkoda dyskutować na takim poziomie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PabloFX »

Nie no czepianie się, że powiedział 40 milionów, zamiast 37.95 to rzeczywiście rzeczowy argument :]
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: rzr »

Pamiętam jak Cretu przyszedł do Olsztyna to Wspaniały w jednym wywiadzie się pultał, że zamiast dać szansę Polakom to zatrudniają jakichś Rumunów niewiadomo skąd. Co prawda było to już dobre kilka lat temu ale widocznie dalej w Gheorghe siedzi zadra za te słowa.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

PabloFX pisze: 18 maja 2022, o 07:21 Nie no czepianie się, że powiedział 40 milionów, zamiast 37.95 to rzeczywiście rzeczowy argument :]
Każdy Polak interesuje się siatkówką i każdy Polak życzył źle biednemu Cretu?

Już widzę te rozmowy w kuluarach w Perugii:
- Sirci, Grbić też nic nie wygrał, szukamy nowego trenera.
- Dobra, kogo tam można z Polski wyjąć?
- No jest chociażby Cretu z Zaksy, wygrał mistrzostwo Polski, wszedł do finału LM, odchodzi z klubu.
- No to bierzemy!
- Ale szefie, jest jeden problem...
- Jaki?
- To Rumun!
- Aa, no to nie było rozmowy, no gdzie Rumun do ligi włoskiej. Dzwoń do tego typa co awansował do Serie A2, on się bardziej nada.
:D

Streeter
Ostatnio zmieniony 18 maja 2022, o 07:30 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ptrlnd
Posty: 318
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: ptrlnd »

Polsat Sport powołując się na Pasiniego przewiduje możliwy transfer Russella do Skry. Ktoś wie jak wygląda jego sytuacja w klubie? Zaksa powinna zawalczyć o niego, choć finansowo raczej takich warunków jak Skra mu nie da. W Kędzierzynie miałby kolegów z reprezentacji oraz gwarantowaną walkę o najwyższe cele. Byłby to sensowny transfer za Semeniuka. Chyba jedyny jaki pojawia się na horyzoncie.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”