Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Kadziewicz w nic nie gra. Teraz jest felietonistą, więc liczą się kliknięcia. Napisałby to samo o innym zawodniku z innego klubu, gdyby wpłynęła taka oferta. Przez to, że Zaksa gra bardzo dobrze to jej zawodnicy dostają oferty, a dziennikarze tacy jak Mielewski czy teraz Kadziewicz żyją z tego żeby puścić taką informację. W Kędzierzynie ten azot sprawia, że czujecie się pokrzywdzeni każdym artykułem dot. waszego klubu? Mam takie wrażenie od co najmniej 10 lat.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1062
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: mitam »

michal1983 pisze:Krzysztof ;) Póki co to jest trzecie forum siatkarskie od 1997 wiec nie tak „każde”. Z SB jest nas tu dość sporo. Mój najstarszy post jest z 2003. Wysłałem PW 8-)

Łukasz (mam nadzieje) nie odejdzie w trakcie sezonu. Co nie zmienia faktu że cała sytuacja jest mało fajna.
Szczerze mówiąc, nie specjalnie rozumiem w co gra Kadziewicz. Już ktoś o tym wspominał, w zeszłym roku taki sam numer wywinął Mielewski.
Zaksa przeważnie w tym czasie przedłuża umowy i nie wiem komu potrzebne jest taki negatywny sygnał w tym właśnie momencie.
Nie wiem co o tym myśleć.
A może Kadziu liczy na przejęcie interesów Zwierza lub zaczyna się podbijanie kwot kontraktów i dlatego wypływają takie info..... przecież za pseudo menadżerkę wyleciał z Polsatu ....
Streeter
Posty: 7242
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

michal1983 pisze: 25 gru 2021, o 14:47 Niech może się Rosjanie i Włosi, za przeproszeniem odpie***lą od naszej ligi.
To wyciąganie zawodników i trenerów w trakcie sezonu jest obrzydliwą praktyką.
Parafrazując mema "madki warczącej": "Odpi****lcie sie od Zaksy, od mojego Kaczmarka.. I od Zaksy!" :)

A tak poważnie to temat już był tyle razy wałkowany przy wszelkich tego typu ofertach, że dziwi mnie, że jeszcze kogoś zaskakuje. Rozumiem, że jak drużynie z Rosji wypadł atakujący, to powinni wystawić na ataku statystyka, żeby tylko polskich kibiców nie zdenerwować? Gdzie były pękające du*y jak Jastrzębie ściągnęło Clevenota? Normalna sytuacja, że kluby składają oferty i sondują rynek, podobnie jak normalna jest sytuacja zgodzenia się na kontrakt, jeżeli nie ma w nim zawartej żadnej kary za zerwanie. Ja wiem że tu sami bohaterowie narodowi i 3/4 by robiło za darmo i dziwią się Souzie czemu nie poczekał 2 miesiące żeby przegrać z Rosją, wylecieć i zostać z niczym, tylko przyjął ofertę życia, ale zaskoczę Was: ludzie tak robią. Mało tego, jest sposób, by tak nie robili: wpisać im to w kontrakt. Skoro Świder podpisał x kontraktów, z których mu się wykpili Deroo, De Giorgi, itd. (Grbicia nie liczę bo jakieś pieniądze chyba Zaksa dostała) i nadal podpisuje umowy bez zawartego odstępnego w przypadku rozwiązania, no to albo jest chory psychicznie, albo ja mawia inny mem "ty to chyba lubisz", albo po prostu nikt by z nim takiego kontraktu nie zawarł, więc liczy się z tym, że tak może być (osobiście obstawiam tą ostatnią opcję).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1062
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: mitam »

Jak nie wiesz to nie pisz bzdur... Na każdym zerwanym kontrakcie Zaksa bardzo dobrze zarobiła!!!
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Może nomenklatura jest niewłaściwa?
Zapewne gdyby nazywano takie zmiany klubowe „transferami” a nie „zerwaniem umowy” nie raziło by nas to tak bardzo w oczy.

@Streeter
Masz racje to są wciąż odgrzewane kotlety. Ale z innej strony jeśli przestajemy o tym pisac/mówić to znaczy że przechodzimy nad tym do porządku dziennego.
Nie zgadzam się natomiast z tym ze skoro to jest finansowa oferta życia to możemy przytaknąć. To że 3/4 Januszy nie ma moralności nie znaczy że musimy się z tym zgadzać ja czy ty.
Jeśli będę zdradzał żonę z atrakcyjną zgrabną kobietą z wielkim biustem to jestem usprawiedliwiony bo ma wielki biust i super figurę. Przecież każdy by się skusił, prawda? Wiec jest ok?
Nie, nie jest.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Streeter
Posty: 7242
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

mitam pisze: 27 gru 2021, o 11:40 Jak nie wiesz to nie pisz bzdur... Na każdym zerwanym kontrakcie Zaksa bardzo dobrze zarobiła!!!
To tym bardziej, nie widzę w czym problem, skoro klub się zgadza i jeszcze na tym zarabia. Ale niektórzy chcieliby żeby każdy był świętszy od papieża :)
michal1983 pisze: 27 gru 2021, o 11:59 Jeśli będę zdradzał żonę z atrakcyjną zgrabną kobietą z wielkim biustem to jestem usprawiedliwiony bo ma wielki biust i super figurę.
Patrząc po tym przykładzie to chyba inaczej rozumiemy umowę. Chyba czym innym jest zdrada a czym innym rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Gdybyś przyszedł do żony i powiedział że znalazłeś 100x bardziej atrakcyjną kobietę i "rozwiązał" małżeństwo, to wtedy ewentualnie mogłaby być podobna sytuacja. I też przedstawiona dobrze, bo szczerze. Ale wiem że u nas bardziej modne jest przyjmowanie sierpowych po harnasiu bo "przyrzekłam dopóki śmierć nas nie rozłączy", stąd często ludzie nie rozumieją takich decyzji, co nie znaczy że są moralnie złe czy niepoprawne. Jedynym chorym ruchem w ostatnich latach był Sander który odpłynął jak dziecko na desce zamiast wziąć decyzję na klatę i ją przedstawić w klubie. Zresztą tu póki co nie ma o czym rozmawiać, bo chyba Kaczmarek niczego nie podpisał.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 611
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Wszystkie te tłumaczenia, usprawiedliwiania psu na budę. Takie ruchy kadrowe i takie "newsy" nie powinny mieć miejsca na tym etapie sezonu ligowego. Co mnie obchodzi liga rosyjska czy włoska? Mnie tu i teraz obchodzi PlusLiga i nieprzypadkowa kolejna akcja mająca osłabić ZAKSĘ, która godnie reprezentuje nasz kraj w Lidze Mistrzów i tak się składa, że całkiem dobrze radzi sobie z Lokomotiwem Nowosybirsk, czyli wiceliderem ligi rosyjskiej. Nie mamy powodów do kompleksów, bo nasza liga nie ustępuje już rosyjskiej. Jesteśmy na tyle mocni sportowo (szkoda, że nie finansowo), że nie powinniśmy sobie pozwolić na takie podbieranie kluczowych zawodników w dodatku ze składu Klubowego Mistrza Europy. Skoro pewnym osobom to nie przeszkadza to niech Rosjanie testują wolną amerykankę na ich klubach. Tym bardziej, że ZAKSA zachowała się wobec niego nadzwyczaj lojalnie, tak jak wcześniej wobec Boćka czy Łukasika. Nie wszędzie można się spotkać z takim podejściem... Przypomnijmy, co pisano 15 maja br.:

"Jak zapowiadał, tak zrobił. Łukasz Kaczmarek postanowił przedłużyć kontrakt z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Tym samym dla atakującego reprezentacji Polski będzie to już czwarty sezon w klubie z województwa opolskiego. - Ten klub - od zespołu, przez sztab, prezesa po organizację - pokazuje, że jesteśmy jedną wielką rodziną, która wspólnie pracuje na każdy sukces. Czuję się tutaj świetnie, niczego mi tutaj nie brakuje. Nie bez znaczenia jest dla mnie to, co wielokrotnie podkreślałem i co będę powtarzał chyba do końca mojej przygody z siatkówką, jak ZAKSA zachowała się w stosunku do mnie w najtrudniejszym dla mnie momencie, czyli kiedy stałem na krawędzi i nie było pewności, czy będę mógł kontynuować swoją siatkarską karierę. To właśnie tutaj podano mi pomocną dłoń, wykazano się profesjonalizmem i dobrym sercem - nie kryje powodów swojej decyzji Kaczmarek, który w sezonie 2019/2020 zmagał się z powikłaniami po zapaleniu mięśnia sercowego, a potem złamał kość śródstopia".
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

I też przedstawiona dobrze, bo szczerze.
Szczerze nie znaczy dobrze.
Z resztą opatrznie dobrałem przykład to nie chodzi o zdradę klubu, nie o tym tu piszemy. Powtórzę się że trochę gubi nas nomenklatura.

Idealnie podsumował całą sytuacje kolega MAG. Nie musimy przyjmować wszystkiego ze spuszczoną głową. Obojętnie czy to Zaksa, Skra, Jastrzębie czy Nysa.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: BuenoSausage »

Wow, ale zainteresowanie tematem.
Ja nie wiem czym wy się przejmujecie. Jeszcze rozumiem, jakby Ruscy chcieli wykupić kluczowego zawodnika jakiejś Skry czy Jastrzębia, to wtedy faktycznie byłby problem. Ale Zaksy, która potrafi wyciskać 120% potencjału z zawodników, w której do niedawna zaledwie wybijający się ligowcy grają jak gwiazdy światowego formatu?

Odejdzie Kaczmarek, to pewnie Zaksa ściągnie Butryna, czy nawet jakiegoś Kapicę, i będą kosili równie dobrze jak nie lepiej niż Kaczmarek. W międzyczasie Resovia zakontraktuje Leona i okaże się, że dalej nie może przebić bariery 5. miejsca.
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

MAG siatki pisze: 27 gru 2021, o 12:09 Co mnie obchodzi liga rosyjska czy włoska? Mnie tu i teraz obchodzi PlusLiga i nieprzypadkowa kolejna akcja mająca osłabić ZAKSĘ, która godnie reprezentuje nasz kraj w Lidze Mistrzów i tak się składa, że całkiem dobrze radzi sobie z Lokomotiwem Nowosybirsk, czyli wiceliderem ligi rosyjskiej. Nie mamy powodów do kompleksów, bo nasza liga nie ustępuje już rosyjskiej. Jesteśmy na tyle mocni sportowo (szkoda, że nie finansowo), że nie powinniśmy sobie pozwolić na takie podbieranie kluczowych zawodników w dodatku ze składu Klubowego Mistrza Europy. Skoro pewnym osobom to nie przeszkadza to niech Rosjanie testują wolną amerykankę na ich klubach.
Ciebie tu i teraz obchodzi Plusliga, Wanię na dalekiej Syberii tu i teraz obchodzi Superliga, a Giuseppe ze słonecznej Ancony tu i teraz obchodzi Superlega. W ogóle, nigdzie Kadziewicz nie powiedział, że oferta dotyczy wyjęcia Kaczmarka w tym sezonie. Druga sprawa to ta siła sportowa. Co z tego, że jesteśmy silni, a w mojej ocenie sportowo lepsi całokształtnie jak liga rosyjska, skoro poklasku, braw, uznania i statuetek MVP nikt do garnka nie włoży, ani teraz, ani za 10 lat. Szalpuk, poszedł grać na peryferie poważnej siatkówki, co sam tłumaczył względami ekonomicznymi. Trofea to dodatek. Jak komuś nie zależy na powieszonej koszulce pod kopułą hali, na której grał, pełnej gablocie, to najzwyczajniej po ludzku należy go zrozumieć.
Rosjanie już testują wolną amerykanę u siebie jak to nazwałeś. Fiodor Woronkow dla przykładu, mimo ważnego kontraktu zmienił Zenit Kazań na Zenit Sankt Petersburg, bo mu na to przepisy pozwalały. Ba, okno transferowe wewnątrz ligi mają otwarte do 15. lutego. A jak zawodnik ma ważny kontrakt, a w nim klauzulę wykupu, a chcący ją uruchomi, to nara. Także to nie jest wolna amerykanka. To jest uregulowane przepisami. Coraz więcej zawodników ma klauzulę odstępnego w kontraktach.
W świecie siatkarskim jest jeszcze pod tym względem dużo do zrobienia. A wcale nie zdziwiłbym się, jakby żadnej oferty nie było, a jeden z rosyjskich "kolegów" Kadzia, zapytał go czy taki Łukasz nadałby się w klubie, w którym on aktualnie pracuje. Sam Kaczmarek nazwisko już w Europie ma, także nie jestem zdziwiony takim obrotem spraw.
Kłamca.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 611
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Bueno szczerze mówiąc nie wiem czy to komplement czy sarkazm 8-) Ja osobiście nie życzę żadnemu polskiemu klubowi takich przewalanek personalnych, choć mam świadomość, że z odejścia "Zwierza" wielu by się ucieszyło i nie ma co zaprzeczać, bo wiemy jak jest. Natomiast zawsze jednoznacznie oceniałem takie zagrywki. Gdy zrobili to Urnaut (JW) i Sander (Skra), czy też De Giorgi (JW) oraz Grbić (ZAKSA), był szum, żal, oburzenie, zatem czemu teraz miałoby być inaczej? ZAKSA też ma prawo się zaciąć, choć jest dobrze naoliwioną maszyną. Jeśli po latach spokoju i stabilizacji personalnej będziesz wyjmował kolejne ogniwa i trybiki, to w końcu się zepsuje. Prawdopodobnie o to właśnie niektórym chodzi.
Streeter
Posty: 7242
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

MAG siatki pisze: 27 gru 2021, o 12:09 Mnie tu i teraz obchodzi PlusLiga i nieprzypadkowa kolejna akcja mająca osłabić ZAKSĘ, która godnie reprezentuje nasz kraj w Lidze Mistrzów
No tak, najpierw cierpieli w Bełchatowie, bo wszyscy chcieli rozkradać i poniewierać dobro narodowe, a jak już rozkładli to teraz cierpieć muszą kibice w Kędzierzynie xD typowe dla tego co pisałem w poprzednim poście. I tu Cię zdziwię: nie, nie siedzę właśnie z ketchupem cieknącym z frytek po brzuchu i nie kołyszę się z całym blokiem i 200 kilogramami swojej wagi mówiąc "ale im dobrze", tylko mam takie zdanie o tej sytuacji czy dotyczy Zaksy, Skry, Resovii czy Huraganu Niepołomice albo innego Lepianka Antananarywa. Może to dla Ciebie niepojęte, ale nie każdy chce krzyżować kibiców Zaksy, bo Zaksa coś wygrała.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Lucarelli »

Nie wiem czy jest potrzeba, żeby uderzać w jakieś dramatyczne tony i rozdierać szaty.
Raz, że to tylko Kadziewicz i nie wiadomo czy rzeczywiście jest coś na rzeczy a dwa, że nawet jeśli oferta jest prawdziwa to kto powiedział, że Kaczmarek jest w ogóle zainteresowany odejściem z Kędzierzyna.
A już sugestie, że Łukasz miałby w jakikolwiek sposób zachować się niehonorowo czy niewdzięcznie i uciekać z klubu zrywając jednostronnie umowę są kompletnie nie na miejscu. To nie jest ten typ człowieka. Nie mam o to żadnych obaw.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: grzegorzg »

Generalnie (raczej ;) ) nie właczam sie w podobne dyskusje, ale...
Po pierwsze - jak pisał Lucarelli wyżej, nie sądzę, żeby Kaczmarek miał nie wywiązac się z zapisów kontraktowych. W szczególności, jesli ma dłuzszy niz do konca sezonu, nie pamiętam, nie sadzę, żeby odszedł w jego trakcie.
A po drugie - ilez razy czyta się na forum dywagacje, kto i skąd jest do " wyciągnięcia"... ;)
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 611
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Streeter pisze: 27 gru 2021, o 12:57
MAG siatki pisze: 27 gru 2021, o 12:09 Mnie tu i teraz obchodzi PlusLiga i nieprzypadkowa kolejna akcja mająca osłabić ZAKSĘ, która godnie reprezentuje nasz kraj w Lidze Mistrzów
No tak, najpierw cierpieli w Bełchatowie, bo wszyscy chcieli rozkradać i poniewierać dobro narodowe, a jak już rozkładli to teraz cierpieć muszą kibice w Kędzierzynie xD typowe dla tego co pisałem w poprzednim poście. I tu Cię zdziwię: nie, nie siedzę właśnie z ketchupem cieknącym z frytek po brzuchu i nie kołyszę się z całym blokiem i 200 kilogramami swojej wagi mówiąc "ale im dobrze", tylko mam takie zdanie o tej sytuacji czy dotyczy Zaksy, Skry, Resovii czy Huraganu Niepołomice albo innego Lepianka Antananarywa. Może to dla Ciebie niepojęte, ale nie każdy chce krzyżować kibiców Zaksy, bo Zaksa coś wygrała.

Streeter
Pytanie Streeter czy mówisz to co myślisz, czy mówisz to, co chcielibyśmy usłyszeć :-) Tu personalnie nikt nic do Ciebie nie ma. Ja przecież posługiwałem się ogólnikami. Nie żartuj, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, ilu "życzliwych" byłoby szczęśliwych, gdyby "Zwierzu" odszedł z Kędzierzyna. Może i Ty nie ociekasz ketchupem z frytek, ale znam paru takich, którzy wręcz ociekają jadem i odprawiają modły, aby ZAKSA się wreszcie posypała. Takie życie... Rozumiesz mnie? Nie chcemy podzielić losu uznanych marek z PlusLigi.
Streeter
Posty: 7242
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Oczywiście, że rozumiem, wiem że są i tacy ;) tylko odpisywałeś na mój post więc zaznaczyłem że moja opinia nie jest zależna od klubu czy siatkarza tylko od ogólnych poglądów :) ja tam żadnemu klubowi źle nie życzę, ale i rozumiem że w przypadku takiej oferty, skoro zgodnie z umową można ją rozwiązać / wykupić, to nie widzę nic dziwnego w tym, że ktoś z tego skorzysta.

Co nie zmienia faktu, że nie wydaje mi się, żeby Kaczmarek zrobił coś takiego w trakcie sezonu, po tym jak klub wyciągnął mu pomocną dłoń po niedawnych problemach zdrowotnych.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Przez lata polskie kluby ocierały się o sukces w Lidze Mistrzów, ale rozgrywki te wygrała dopiero drużyna prowadzona przez Nikolę Grbicia, a w pokonanym polu pozostawiła najmocniejsze zespoły z Włoch i Rosji. – W Lidze Mistrzów nie było tak, że organizowaliśmy turniej finałowy albo otrzymaliśmy jakąś taryfę ulgową. Mieliśmy najtrudniejszą z możliwych dróg do finału. Po drodze pokonaliśmy najlepsze drużyny na świecie jak Lube czy Zenit. W finale ograliśmy Itas. Ten sukces cieszy nas tym bardziej, że pokazał, że sami go wypracowaliśmy – dodał atakujący ZAKSY.
Powiedzial, co wiedzial ;)
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Szary Wilk
Posty: 7914
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

No, to akurat prawda. Kiedyś Skra sobie organizowała Final Four, żeby zdobyć medal LM, bo inaczej odpadali. Potem już doszła razem z Resovią w sportowy sposób, tyle, że Resovia po drodze wyeliminowała Lokomotiv Nowosybirsk (wtedy naprawdę mocny), a Skra Perugię i to były wtedy mega sukcesy, że dwa polskie kluby w FF po wyeliminowaniu drużyn z Rosji i Włoch.

A ZAKSA przebiła wszystkich, bo ograła Zenit,Lube i Trentino w jednej edycji i to w fazie play-off. Takie coś może się prędko nie powtórzyć, choć w tym roku jest szansa, bo jest wspomniana ZAKSA i Jastrzębie też ma potencjał.
chemozak
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 09:24
Płeć: M
Lokalizacja: KĘDZIERZYN - KOZLE

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: chemozak »

Kto nowym prezesem ZAKSY
bono
Posty: 3470
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Swój chłopak ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1062
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: mitam »

bono pisze:Swój chłopak ;)
Najlepszy z najlepszych !!!
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

:D
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Kicu »

Panowie sobie żarty robią czy już ktoś faktycznie został namaszczony? ;)
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: lobmar »

Obatel😂😂😂😂
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Patrol035 »

bono pisze: 31 gru 2021, o 21:05 Swój chłopak ;)
Czyli nie ma co się martwić o naszą ZAKSĘ?
Semper fidelis
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1062
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: mitam »

Patrol035 pisze:
bono pisze: 31 gru 2021, o 21:05 Swój chłopak ;)
Czyli nie ma co się martwić o naszą ZAKSĘ?
Jeszcze Zaksa nie zginęła póki my żyjemy!!!
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1791
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: hardy »

Jakiś były gracz Zaksy/Mostostalu?
chemozak
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 09:24
Płeć: M
Lokalizacja: KĘDZIERZYN - KOZLE

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: chemozak »

Oby nie gracz GRUPY AZOTY - PIS
chemozak
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 09:24
Płeć: M
Lokalizacja: KĘDZIERZYN - KOZLE

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: chemozak »

Według media mieliśmy poznać nowego sterownika z dniem 1 stycznia 2022
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: pwpl97 »

Może wspaniały Tomasz Drzyzga, był nieobecny przez jakiś czas,miał czas żeby w główce poukładać nowy plan na Zakse... kto wie..
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”