Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 148
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Citizen »

Streeter pisze: 18 maja 2022, o 07:26
PabloFX pisze: 18 maja 2022, o 07:21 Nie no czepianie się, że powiedział 40 milionów, zamiast 37.95 to rzeczywiście rzeczowy argument :]
Każdy Polak interesuje się siatkówką i każdy Polak życzył źle biednemu Cretu?

Streeter

Czy ty naprawdę nie rozumiesz tej metafory czy po prostu brniesz usilnie w to co napisałeś w pierwszym poście, do którego się odniosłem? Zarzucasz innym brak poziomu w dyskusji, sam czepiając się takich pierdół i nie rozumiejąc tak jasnego i prostego przekazu.

Generalnie kończę tę dyskusję. Jego wypowiedź jest właśnie o takich teoretykach, produkujących tysiące postów, którym się wydaje że oni wiedzą najlepiej. Tymczasem gość zdobył PP, MP i jest blisko wygrania LM, powiedział trochę prawdy o pewnej bolączce w środowisku i cześć mu i chwała. Niektórych mogło zaboleć.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Arw165 »

Przecież teksty że w Polsce jest 40 mln ekspertów od piłki nożnej, po wybuchu pandemii pojawiło się 36 mln ekspertów od szczepień, a przy okazji akcji ratunkowej na Nanga Parbat 38 mln znawców himalaizmu są na porządku dziennym. Facet użył popularnej hiperboli, liczba jest to najmniej istotna. :D
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Citizen pisze: 18 maja 2022, o 07:33 Czy ty naprawdę nie rozumiesz tej metafory czy po prostu brniesz usilnie w to co napisałeś w pierwszym poście, do którego się odniosłem?
Rozumiem. Nie rozumiem jedynie tej wiecznej męczeńskiej narracji, zamiast się cieszyć z odzyskanego mistrzostwa to "o my biedni, żodyn w nas nie wierzył, ŻODYN!".

Chyba mniej męczeńsko i równie sensownie brzmiałoby coś w stylu: "Bardzo się cieszymy że po trudnych meczach finałowych i półfinałowych wygraliśmy, choć przed sezonem niewielu ekspertów stawiało nas w tym miejscu. Tym większe gratulacje należą się moim chłopakom".

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PabloFX »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 maja 2022, o 09:35 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ataki personalne nie są tu mile widziane
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

Drakula ( cretu ) oderwany od rzeczywistości .
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

rzr pisze: 18 maja 2022, o 07:25 Pamiętam jak Cretu przyszedł do Olsztyna to Wspaniały w jednym wywiadzie się pultał, że zamiast dać szansę Polakom to zatrudniają jakichś Rumunów niewiadomo skąd. Co prawda było to już dobre kilka lat temu ale widocznie dalej w Gheorghe siedzi zadra za te słowa.
Zawsze mnie smieszy to powiedzenie: ''zamiast dac szanse jakiemus polakowi'. Taka prawda, ze przez te lata nie doczekaliśmy się żadnego choćbby dobrego na poziom reprezentacji trenera.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Pawel9221 pisze: 18 maja 2022, o 08:54 Zawsze mnie smieszy to powiedzenie: ''zamiast dac szanse jakiemus polakowi'. Taka prawda, ze przez te lata nie doczekaliśmy się żadnego choćbby dobrego na poziom reprezentacji trenera.
Dokładnie, Skra dała szansę młodemu Polakowi i gdzie on się podział (staremu Polakowi też zresztą dała i tamten niestety będzie w Radomiu), Resovia Gruszce, Kędzierzyn Świdrowi, chyba tylko Jastrzębie z takich czołowych klubów ostatnimi laty nie próbowało postawić na Polaka. I poza Kowalową Resovią i Gdańskiem Winiara to ciężko stwierdzić, by jakiś inny klub znacząco skorzystał z obecności Polaka na ławce (ewentualnie kluby z dolnej części wychodziły na swoje). Więc nie ma się co dziwić, że potem trenerem w Kielcach zostaje Tanik :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: rzr »

Pawel9221 pisze: 18 maja 2022, o 08:54
rzr pisze: 18 maja 2022, o 07:25 Pamiętam jak Cretu przyszedł do Olsztyna to Wspaniały w jednym wywiadzie się pultał, że zamiast dać szansę Polakom to zatrudniają jakichś Rumunów niewiadomo skąd. Co prawda było to już dobre kilka lat temu ale widocznie dalej w Gheorghe siedzi zadra za te słowa.
Zawsze mnie smieszy to powiedzenie: ''zamiast dac szanse jakiemus polakowi'. Taka prawda, ze przez te lata nie doczekaliśmy się żadnego choćbby dobrego na poziom reprezentacji trenera.
Ja mam podobnie z "mogli wziąć jakiegoś młodego zdolnego na trzeciego [tu wstaw pozycję]" i potem oburzenie że jakiś młody zdolny grzeje ławę w jakimś klubie zamiast pójść gdzieś grać.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

Pawel9221 pisze: 18 maja 2022, o 08:54
rzr pisze: 18 maja 2022, o 07:25 Pamiętam jak Cretu przyszedł do Olsztyna to Wspaniały w jednym wywiadzie się pultał, że zamiast dać szansę Polakom to zatrudniają jakichś Rumunów niewiadomo skąd. Co prawda było to już dobre kilka lat temu ale widocznie dalej w Gheorghe siedzi zadra za te słowa.
Zawsze mnie smieszy to powiedzenie: ''zamiast dac szanse jakiemus polakowi'. Taka prawda, ze przez te lata nie doczekaliśmy się żadnego choćbby dobrego na poziom reprezentacji trenera.
Dokładnie ! Jakiś durny Hype na gogolinio i rudego nawrociniego . Nie mieliśmy i nie zapowiada się żebyśmy mieli jakiegoś nawet poprawnego trenera
Pan Wacek
Posty: 346
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Pan Wacek »

Kurcze mamy super sezon, a jak zwykle tylko kłótnie co kto mówił, kto się pomylił a kto miał rację że ZAKSA skończy tak jak skończyła. Aż z ciekawości przejrzałem kilka stron z początku sezonu i raczej dominował ostrożny optymizm że nadal będzie to czołowy zespół. To że były inne opinie to już od razu nie znaczy że nikt nie wierzył w zawodników i trenera.
No one likes us, we don't care!
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Pan Wacek pisze: 18 maja 2022, o 09:34 Kurcze mamy super sezon, a jak zwykle tylko kłótnie co kto mówił, kto się pomylił a kto miał rację że ZAKSA skończy tak jak skończyła. Aż z ciekawości przejrzałem kilka stron z początku sezonu i raczej dominował ostrożny optymizm że nadal będzie to czołowy zespół. To że były inne opinie to już od razu nie znaczy że nikt nie wierzył w zawodników i trenera.
Mało tego sporo liczyło, że ten Janusz i Huber zastąpią Toniuttiego i Kochanowskiego, bo przecież cała Polska siatkówka na tym skorzysta. A jak trener z jakąś manią mniejszości wprowadza smętną narrację jak wszyscy mu źle życzyli, to ja mam prawo się z tą narracją nie zgadzać, bo po pierwsze nie lubię takiego podejścia do życia a po drugie to nawet nie jest prawda. I nie ma to znaczenia czy mówimy tutaj teraz o Zaksie, bo ogólnie to lubię tego trenera i jakbyście całego mułu który się w tym sezonie na Cretu wylewał nie przeszukiwali, to nie znajdziecie mojego złego słowa na trenera. Ale mam prawo mieć swoje zdanie na temat tego podejścia i choćby tam wyżej koledzy jakich zaczepek personalnych nie próbowali uskuteczniać to ja swojego podejścia do życia nie zamierzam zmieniać i jak podobne głupoty zacznie gadać Grbić, Kovać, Leon czy ktokolwiek inny to tak samo będę na nie reagował, bo mam do tego prawo i od tego jest forum, żeby się własną opinią podzielić ;)

Kończąc już ten temat z mojej strony, jeżeli chodzi o przedsezonowe ujadanie, to przed sezonem w wątku z typami o Zaksie napisałem coś takiego:

"Sporo osłabiona drużyna, wydaje mi się, że nie będzie tak latać jak poprzednio, tym bardziej w pierwszym sezonie wspólnej gry."

Nie widzę w tym ani jakiejś obrazy Cretu, ani zawodników, myślę, że przed sezonem miałem prawo tak myśleć. Tym większy szacunek dla Cretu i zawodników, że utrzymali bardzo wysoko zawieszoną poprzeczkę przez ekipę Grbicia. Ale to nie powód by wymyślić sobie 40 milionów wrogów i bohatersko z nimi walczyć.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: jarek8dywan »

rzr pisze: 18 maja 2022, o 07:25 Pamiętam jak Cretu przyszedł do Olsztyna to Wspaniały w jednym wywiadzie się pultał, że zamiast dać szansę Polakom to zatrudniają jakichś Rumunów niewiadomo skąd. Co prawda było to już dobre kilka lat temu ale widocznie dalej w Gheorghe siedzi zadra za te słowa.
W tamtym sezonie nie tylko Wspanialy krytykowal ten ruch. Inni trenerzy tez pogardliwie wypowiadali się o jego pochodzeniu, używając chocby okreslenia "Rumunek", czyli tak jak pogardliwie o naszym narodzie mowi sie "Polaczki". Takze nie wziął sobie tego z kosmosu.
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: olek322 »

Kto tak mówił? Z tego co pamiętam to Cretu w wywiadzie wspominał że to pogardliwe odnoszenie się do jego narodowości miało miejsce kiedy został trenerem Cuprum Lubin.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

jarek8dywan pisze: 18 maja 2022, o 10:12 W tamtym sezonie nie tylko Wspanialy krytykowal ten ruch. Inni trenerzy tez pogardliwie wypowiadali się o jego pochodzeniu, używając chocby okreslenia "Rumunek", czyli tak jak pogardliwie o naszym narodzie mowi sie "Polaczki". Takze nie wziął sobie tego z kosmosu.
Nawet jeżeli coś takiego miało miejsce, to raczej były to jakieś pojedyncze i dosyć patologiczne przypadki. To nie powód by sądzić że cały kraj chce źle. Podobnie pewnie Boyer gdzieś spotkał kogoś kto się przyczepił koloru skóry ale to nie znaczy od razu że cały naród to rasiści.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

I to panowie mają być tematy przed niedzielnym meczem Ligi Mistrzów? :] ZAKSA po raz kolejny pokazała niedowiarkom, że się da! I to na trzech frontach jednocześnie. Warto to docenić, pochwalić i skupić się na tym co w niedzielę, a nie znowu mącić i pluć jadem.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ale przecież ja chwalę i doceniam, w niedzielę też będę kciuki trzymał :) to Wasz trener pluje jadem :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Jakoś nie zauważyłem :]
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: jimiq »

Streeter pisze: 18 maja 2022, o 11:23 Ale przecież ja chwalę i doceniam, w niedzielę też będę kciuki trzymał :) to Wasz trener pluje jadem :D

Streeter
Trener pluje jadem, ale ciekawe co powie jak wygra...
[cenzura], nie chciał nie chciał a teraz chce.

Czekamy na finał, myślę, że będzie ciężko ale dobrze dla nas.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

jimiq pisze: 18 maja 2022, o 11:26
Streeter pisze: 18 maja 2022, o 11:23 Ale przecież ja chwalę i doceniam, w niedzielę też będę kciuki trzymał :) to Wasz trener pluje jadem :D

Streeter
Trener pluje jadem, ale ciekawe co powie jak wygra...
[cenzura], nie chciał nie chciał a teraz chce.

Czekamy na finał, myślę, że będzie ciężko ale dobrze dla nas.
Dobra, poświęcę już swoje poglądy, niech nawet mówi że cała Europa Rumunowi źle życzyła, byle gadał to po zwycięstwie Zaksy :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Wbrew pozorom to bardzo sympatyczny i miły człowiek. Nie jest bufonem, zbudował dobrą atmosferę w zespole. Początkowo miałem pewne wątpliwości. Z biegiem czasu moje poglądy na jego temat ewoluowały. Ostatnio z nim rozmawiałem. Skromny, pozytywnie nastawiony do innych. Wierzy w swoich chłopaków. Polubiłem go.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: jarek8dywan »

Streeter pisze: 18 maja 2022, o 10:57
Nawet jeżeli coś takiego miało miejsce, to raczej były to jakieś pojedyncze i dosyć patologiczne przypadki. To nie powód by sądzić że cały kraj chce źle.
Streeter
Ja nie twierdze, ze 40mln Polakow go tak nazywalo. Ale juz od czasow w AZSie padaly pogardliwie komentarze. Kolega wyzej dodal, ze w czasach pracy w Lubinie tez tak bylo. Takze to jest fakt, ze od początku pracy w Polsce mial pod gorke i ma prawo byc rozgoryczony. Tym bardziej, ze to naprawdę dobry trener.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MWi »

I wciąż Cretu ma prawo być rozgoryczony. Osiągnął sukces porównywalny do Grbicia rok temu (a może być nawet lepiej), z ekipą bez Toniuttiego (który miał być niby odpowiedzialny za wszystkie sukcesy), przy trudniejszych przeciwnikach w lidze (wzmocnione JW, Resovia, Zawiercie). Grbić dostał za to kadrę, Perugię do prowadzenia i chwałę wśród polskich kibiców. Cretu, nawet na tym forum, dostaje "Kreta" (by Orduna), "Draculę" (by nowe konto Skrowca czy tam Bueno) i "jednego z najgorszych trenerów w PlusLidze" (nie pamiętam już).

Jeśli Cretu wygra finał LM to zdobędzie z Zaksą potrójną koronę, największy sukces klubowy w historii polskiej siatkówki. I to z drużyną, która w większości przewidywań miała co najwyżej walczyć o medal.

Kaczmarek klepacz, Śliwka klepacz, dziadek Smith i Cretu najgorszy trener w lidze wygrali MP dzięki Semeniukowi. Rok temu wygrali LM dzięki Toniuttiemu. Jak prosto sobie wytłumaczyć swoją skrzywioną rzeczywistość...
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Vivo »

Dobra, wcisne ten kij w mrowisko, skoro nie ma chętnego.

Pytanie, czy ta Zaksa to nie jest taki samograj jak kiedyś był Bełchatów. Nawrocki jest tutaj oceniany gorzej niż Kowalski z ulicy, a jednak to pod jego batutą była dominacja (no i Castellaniego).

W Zaksie z kolei od czasów Fefe było już 4 sterników i każdy z nich święcił duże lub bardzo duże sukcesy. Spośród nich uważam, że tylko Sygnecik to pozorant i ślizga się między klubami, a tak naprawdę powinien pozostać asystentem Anastasiego. No ale jednak złoto zdobył i to niejedno.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Wy tu gadu gadu a Twittery ćwierkają że ani Szalpuka -> Warszawa ani Lanzy -> Bełchatów w Zaksie nie będzie ;)
To co strzelamy dalej? 8-)
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: firefoxkk »

bono pisze: 18 maja 2022, o 13:36 Wy tu gadu gadu a Twittery ćwierkają że ani Szalpuka -> Warszawa ani Lanzy -> Bełchatów w Zaksie nie będzie ;)
To co strzelamy dalej? 8-)
No chyba teraz najbliżej Russell, pasowałby do amerykanów charakterystycznie, ale raczej do dnia ogłoszenia nikt farby w KK nie puści
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Nie - nawet ja ;) :)
nie ma już nic... :<
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: lobmar »

Plotnicki mozliwy podobno .
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

@bono, Już się nie mogę doczekać :D

Btw. Tak jak pisałem kilka dni temu. Nie da się ugryźć sportowo, od lat, to trzeba się powyżywać na innej płaszczyźnie. Trochę trenera trochę prezesa trochę kibiców i frekwencję. Od razu lepiej i przyjemniej. Nie jest ta Zaksa taka fajna.

No i spójrzcie. Nagle tak Szalpuk jak i Lanza przestali być interesującym tematem. A przez dwa dni, trzy prace doktorskie powstały.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
jeep
Posty: 232
Rejestracja: 15 kwie 2022, o 22:19
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: jeep »

No i zagadka. Kto to wyjaśni? Bez Toniuttiego, bez Zatoskiego, bez Kochanowskiego, bez Grbicia. Okazuje się: że w ZAKSie Janusz jest lepszy od Toniuttiego, Huber o dwa poziomy lepszy od Kochanowskiego, Sodji lepszy od Zatorskiego. Wszyscy w ZAKSie zrobili ogromne postępy, a poza ZAKSą spadli na łeb jak Kochanowski. To samo trener: Cretu już więcej osiągnął od Grbicia, a jeżeli wygra z Trentino (a powinien lewą nogą, nawet bez Hubera, jeżeli drużyna nie będzie miała zapaści, co się niestety ZAKSie zdarza) pobije go na głowę. Świder i zawodnicy to wyjaśniają: sposób budowania drużyny i atmosfera w zespole. Perugia to "gigant", jak piszą, tylko jako kasa. W rzeczywistości drużyna jest nierówna, niespójna i cała wisi jak na włosku na Leonie. Przejście Semena do Perugii będzie tym samym, co przejście Kochanowskiego do Resovii. Duża kasa i spadek poziomu sportowego.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1055
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: mitam »

jeep pisze:No i zagadka. Kto to wyjaśni? Bez Toniuttiego, bez Zatoskiego, bez Kochanowskiego, bez Grbicia. Okazuje się: że w ZAKSie Janusz jest lepszy od Toniuttiego, Huber o dwa poziomy lepszy od Kochanowskiego, Sodji lepszy od Zatorskiego. Wszyscy w ZAKSie zrobili ogromne postępy, a poza ZAKSą spadli na łeb jak Kochanowski. To samo trener: Cretu już więcej osiągnął od Grbicia, a jeżeli wygra z Trentino (a powinien lewą nogą, nawet bez Hubera, jeżeli drużyna nie będzie miała zapaści, co się niestety ZAKSie zdarza) pobije go na głowę. Świder i zawodnicy to wyjaśniają: sposób budowania drużyny i atmosfera w zespole. Perugia to "gigant", jak piszą, tylko jako kasa. W rzeczywistości drużyna jest nierówna, niespójna i cała wisi jak na włosku na Leonie. Przejście Semena do Perugii będzie tym samym, co przejście Kochanowskiego do Resovii. Duża kasa i spadek poziomu sportowego.
Cretu nie zrobił więcej niż Grbic ... chyba że złoto MP cenisz na równi z Pucharem Europy ...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”