Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

Sirci przyleci helikopterem do Ljublijany odrazu po finale zabierze Kamila i Drakulę Cretu :) ? Może znajdzie się miejsce dla drugiego libero-klaskacza :D :D :D
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: kuchcik77 »

Mostostal - Paris UC (FRA) 3-0
no tooo był debiut. Chyba azjatycki trener Paryżan odgrażał sie ze ten sparring będzie trwał godzinkę z prysznicem.
Miał rację! Jedno z lepszych spotkań. A z legendarna Modena ( wtedy regularny zdobywca trofeów mieliśmy nawet piłkę setową czy cuś-eh piękne głośne czasy starej hali)
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Arw165 »

hardy pisze: 16 maja 2022, o 09:15 Oglądałem ten mecz, ten wywiad, ale pamięć potrafi płatać figle więc nie będę sie spierał, ale zapamiętałem to inaczej.
Przepraszam, że do tego wracam, ale dopiero mi się przypomniało, że miałam sprawdzić te wypowiedzi Bednorza.

"Czego zatem zabrakło, że nie udało się pokonać Zaksy Kędzierzyn-Kożle? Oczywiście duża ilość osób w Kędzierzynie była przeciwko wam, natomiast najprawdopodobniej na to tutaj nie można zrzucić winy, bo przecież do dużej ilości kibiców jesteście przecież przyzwyczajeni."

BB: No tak, jesteśmy przyzwyczajeni do jeszcze większej ilości kibiców. Dzisiaj było tutaj strasznie cicho i ta atmosfera była tutaj i po jednej i po drugiej stronie siatki, że tak powiem, średnia. Myślę, że oczekiwało się troszeczkę takiej lepszej atmosfery.

Na stwierdzenie dziennikarki, że w pierwszym wygranym secie atmosfera nie przeszkadzała, więc co wpłynęło na porażkę w drugim BB odpowiada:

"Ciężko mi teraz na gorąco powiedzieć, być może jakaś dekoncentracja. Tak jak mówię, w takich spotkaniach... Ja naprawdę szczerze spodziewałem się, że tu będzie bardzo gorąca atmosfera. Proszę mi wierzyć, że we Włoszech na każdym naszym meczu jest niesamowita, jakby zawsze był finał MP"

Dziennikarka mówi, że po meczu Zaksa się cieszyła jakby wygrała MP, na co Bartek odpowiada, że tak było dopiero po meczu, a w trakcie było bardzo spokojnie.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Zanim zostanę wywołany do tablicy, to mea culpa, ponieważ jak Arw napisała to był wywiad z Mielną Sadurek, a ja cały czas odnosiłem się od innego z Bartkiem Ignacikiem, stąd moja niewiedza i inny, niż wtórowałem stan faktyczny.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

A powiedzcie mi jak to jest, że można tu do woli hejtować Bednorza, bo raczył powiedzieć, że w Modenie jest lepszy doping niż w Polsce, ale nie można powiedzieć, że "40 milionów polskich trenerów, którzy w nas nie wierzyli" to nieprawda? :]

@Marcy$
Rzeczowa odpowiedź. No ale rozumiem, mądrą ciężko wymyślić ;)

Streeter
Ostatnio zmieniony 19 maja 2022, o 08:52 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Marcy$ »

Streeter pisze: 19 maja 2022, o 07:48 A powiedzcie mi jak to jest, że można tu do woli hejtować Bednorza, bo raczył powiedzieć, że w Modenie jest lepszy doping niż w Polsce, ale nie można powiedzieć, że "40 milionów polskich trenerów, którzy w nas nie wierzyli" to nieprawda? :]

Streeter
Daj se już spokój. Nie idzie czytać bo co chwilę przepychanki.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: jinx »

Streeter pisze: 19 maja 2022, o 07:48 A powiedzcie mi jak to jest, że można tu do woli hejtować Bednorza, bo raczył powiedzieć, że w Modenie jest lepszy doping niż w Polsce, ale nie można powiedzieć, że "40 milionów polskich trenerów, którzy w nas nie wierzyli" to nieprawda? :]

Streeter
Bednorza będzie się przede wszystkim hejtować, bo został u ruskich.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

https://www.youtube.com/watch?v=_XdT3Kbifms
Niesamowity facet - fajnie się go słucha. Wystarczą mu 2-3 dni wolnego i może jechać na kadrę 8-) Maszyna
nie ma już nic... :<
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Paweł Papke o odejściu Cretu:

"To jest smutna historia, bo wiem, że trener Cretu miał od klubu propozycję znacznej podwyżki, ale okazało się, że jest kolejnym panem sfiksowanym na środki finansowe z Rosji. Przez wojnę w Ukrainie ten plan mu padł, a Sebastian w międzyczasie postanowił już kontraktować innego trenera. Nie dziwię się - jak trener prowadzi najlepszą drużynę mocnej, polskiej ligi, jak dostaje jedną i drugą propozycję podwyżki, ale je odrzuca, to władze klubu nie mogą czekać aż się sezon skończy. Podpisany został inny trener, bardzo dobry."

Tak a propos uciemiężonego Rumuna.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: hardy »

Mi szkoda że Giani odchodzi. Pomimo że przed sezonem kręciłem nosem na jego osobę. No ale to pokłosie jego chęci zmiany klubu.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Streeter pisze: 19 maja 2022, o 11:54 Paweł Papke o odejściu Cretu:

"To jest smutna historia, bo wiem, że trener Cretu miał od klubu propozycję znacznej podwyżki, ale okazało się, że jest kolejnym panem sfiksowanym na środki finansowe z Rosji. Przez wojnę w Ukrainie ten plan mu padł, a Sebastian w międzyczasie postanowił już kontraktować innego trenera. Nie dziwię się - jak trener prowadzi najlepszą drużynę mocnej, polskiej ligi, jak dostaje jedną i drugą propozycję podwyżki, ale je odrzuca, to władze klubu nie mogą czekać aż się sezon skończy. Podpisany został inny trener, bardzo dobry."

Tak a propos uciemiężonego Rumuna.

Streeter
Paweł Papke w swoim wywiadzie przekazał znacznie więcej cennych i niezwykle ciekawych informacji. Szkoda, że to nie one zostały zacytowane przez szanownego kolegę. Rozumiem, że te pozostałe nie pasują do jedynie słusznej koncepcji siania fermentu do ostatniej chwili przed niedzielnym finałem LM. Gdy trener Cretu trafi do innego klubu w PLS, nie będzie już BE. Wtedy będzie cacy. Taka mentalność :D
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ja kiedyś obiecałem na kolegi posty nie odpowiadać, w zamian za to samo. Ja umowy dotrzymuję, więc również proszę o nie udzielanie się do moich wypowiedzi.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

OK przyjąłem do wiadomości. A teraz może nieco bardziej merytorycznie...? Bo ja cały czas odnoszę wrażenie, że nie potrafimy się cieszyć z tego co pozytywne i dobre, tylko szukamy wiecznie czego by się tu przyczepić. Liczę na merytoryczną dyskusję na ten temat, choć być może jestem naiwny :-)
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Dawno temu gdy byłem w zarządzie Świder nazywał mnie „członek”.
Andrew, ty w takim razie jesteś, hmmm sam nie wiem kim ;)
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Delont »

Ale tutaj nikt merytorycznie nie ma do pracy Cretu zastrzeżeń.
Zdobył puchar polski, zdobył MP, jest w finale LM - widać, że ma dobry kontakt z grupą, żyje meczem.
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!

Zastanawiały nas kulisy odejścia - czy to była wola trenera, czy klubu i zacytowany przez Streetera fragment pokazuje nam jedną perspektywę.
To nie oznacza, że Cretu jest najlepszy/najgorszy, tylko dokłada nam małym żuczkom bez wiedzy insajderskiej trochę światełka w mrokach niewiedzy :D

A te wstawki, że jak pójdzie trenować inny klub w +L, to już będzie cacy, bo się zawzięliśmy na Zaksę albo siejemy ferment przed finałem LM, to są jakieś takie bzdurne wyobrażenia i poczucie oblężonej twierdzy.

99.9% tego forum życzy Zaksie wygrania LM, trzyma kciuki i będzie się z tego faktu cieszyć. Żaden ferment nie zostanie zasiany, bo trener Cretu jest od nas wszystkich tutaj mądrzejszy i nie siedzi na forum, nie chodzi teraz smutny po domu z zasępioną miną i nie mówi do partnerki/żony/kogokolwiek
"a wiesz, mam teraz ból głowy, bo Streeter/Delont rozmawiają na forum na temat mojego odejścia i sieje mi to ferment" :D
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: kibic_siatki »

Mnie zawsze śmieszy podejście do zawodników na zasadzie gra w klubie który lubimy (kibicujemy)- to jest super. Zatorski jak grał w Zaksie, to był dobry, po przejściu do Resovii zanotował regres. To jest całkowita bzdura i nieprawda- jest w 5 przyjmujących ligi mimo znacznie trudniejszych warunków pracy. Zdziwienie, że wybrał inny klub od naszego. Zarobi więcej, a napracuje się mniej. Gość od 8 lat jest pierwszym libero reprezentacji i po orce w klubie i dla naszych barw, w końcu trochę odpocznie. Co on może jeszcze wygrać? Ma 2x MŚ, medale ME, PŚ, wygrał LM. Jedynie igrzysk nie ma- tak jak pozostali polscy zawodnicy.
Tak samo oceniany jest przez kibiców wiadomego klubu Kochanowski. Podobnie Deroo: w Zaksie był super, jak uciekł do Rosji, to już nie ten poziom, podobnie w Resovii. Jak ostatnio był przymierzany do Zaksy, to ma dużą szansę na odbudowanie swojej formy, wybrał Rosję- schyłkowy zawodnik.
Kolejny zawodnik: Huber. W Skrze nie łapał się do składu, bo był mało elastyczny, przy słabym przyjęciu nie radził sobie tak dobrze w ataku jak Bieniek i Kłos. W tym sezonie najlepszy zawodnik ligi. Przy lepszych warunkach ma większe możliwości wykazania się co nie znaczy, ze w reprezentacji sprawdzi się.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Troche jak totalny laik piszesz. OK przy Pawle rzeczywiście wypada się zgodzić natomiast reszta to trochę populizm.
Nie będę szedł w detale bo jest tu na forum wielu fachowców którzy mogą zapewne rozłożyć progres/regres zawodnika A na czynniki pierwsze biorąc uwagę wiele skomplikowanych faktorów.

Napisze krótko, wyniki.
To co osiąga klub jest wypadkową jakości i wyżej wymienionego progresu tudzież regresu zawodnika. I analogicznie owy progres/regres jest często implikowany tym gdzie zawodnik gra.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
McMatheo
Posty: 30
Rejestracja: 1 paź 2020, o 12:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: McMatheo »

kibic_siatki pisze: 19 maja 2022, o 17:40 Mnie zawsze śmieszy podejście do zawodników na zasadzie gra w klubie który lubimy (kibicujemy)- to jest super. Zatorski jak grał w Zaksie, to był dobry, po przejściu do Resovii zanotował regres. To jest całkowita bzdura i nieprawda- jest w 5 przyjmujących ligi mimo znacznie trudniejszych warunków pracy. Zdziwienie, że wybrał inny klub od naszego. Zarobi więcej, a napracuje się mniej. Gość od 8 lat jest pierwszym libero reprezentacji i po orce w klubie i dla naszych barw, w końcu trochę odpocznie. Co on może jeszcze wygrać? Ma 2x MŚ, medale ME, PŚ, wygrał LM. Jedynie igrzysk nie ma- tak jak pozostali polscy zawodnicy.
Tak samo oceniany jest przez kibiców wiadomego klubu Kochanowski. Podobnie Deroo: w Zaksie był super, jak uciekł do Rosji, to już nie ten poziom, podobnie w Resovii. Jak ostatnio był przymierzany do Zaksy, to ma dużą szansę na odbudowanie swojej formy, wybrał Rosję- schyłkowy zawodnik.
Kolejny zawodnik: Huber. W Skrze nie łapał się do składu, bo był mało elastyczny, przy słabym przyjęciu nie radził sobie tak dobrze w ataku jak Bieniek i Kłos. W tym sezonie najlepszy zawodnik ligi. Przy lepszych warunkach ma większe możliwości wykazania się co nie znaczy, ze w reprezentacji sprawdzi się.
Mnie zaś śmieszy ten komentarz...

Zawodnik to nie singiel w bańce i pisanie o jego ocenie w oderwaniu od otoczenia, czyli klubu, jego wyników to niezły absurd. Wspomniany Zatorski ma na plecach klubowe wyniki sezonu, nie ogrywa się w kolejnych fazach walki o MP, nie uczestniczy w innych międzynarodowych rozgrywkach. Dodatkowo dobry były klub pokazuje również, że b. dużo zależy od klubu w którym się gra. ZAKSA zapewne bez takiej intencji, ale trochę ośmieszyła Bena, Zatora itd. W pewnym sensie rzekła: "idźcie, posmakujcie świata, pokażcie jak się z nim ułożycie". Nie wspomnę poziomu prostego kibica... W Zaksie CI zawodnicy byli kimś, guru i nie tylko ze względu na kibiców Zaksy lecz na to, że ten klub niemalże gwarantuje salony. Ale poszli, wybrali, jak kiedyś Konarski, Bieniek... Salony się skończyły, zaczął się dryf.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: krzysiu »

Piszą ,że Paszycki ma grać w KK ;)
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: bono »

Spoko grajek - pewnie W Zaksie będzie w top 3 ;)
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Kicu »

Jeśli to prawda, to bardzo fajny ruch. Solidny gracz, choć mam wrażenie, że czasem nieco nieogarnięty na boisku ;) Taki trochę Piotrek Nowakowski. Niby doświadczony, a potrafi walnąć babola jak początkujący.
Jeśli to było szukanie w pośpiechu zastępstwa za Hubera to tym większy szacun.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: kibic_siatki »

McMatheo pisze: 19 maja 2022, o 18:26 ZAKSA zapewne bez takiej intencji, ale trochę ośmieszyła Bena, Zatora itd. W pewnym sensie rzekła: "idźcie, posmakujcie świata, pokażcie jak się z nim ułożycie". Nie wspomnę poziomu prostego kibica... W Zaksie CI zawodnicy byli kimś, guru i nie tylko ze względu na kibiców Zaksy lecz na to, że ten klub niemalże gwarantuje salony. Ale poszli, wybrali, jak kiedyś Konarski, Bieniek... Salony się skończyły, zaczął się dryf.
Jak na razie to ośmieszają się takie komentarze. Wyznacznikiem poziomu zawodników nie jest Plusliga, tylko rozgrywki reprezentacyjne, a w szczególności MŚ czy IO gdzie spotykają się najlepsi. Co mogą wykazać obecni zawodnicy tego klubu wobec MO czy MŚ???
Popatrzmy: Śliwka, Semeniuk czy Kaczmarek grali jakieś ogony lub w przypadku presji nie sprawdzili się (Śliwka na ostatnich IO), Huber, Janusz to samo. Wiadomo, że środkowy już ze względu na kontuzję nie pogra. Osiągnięcia na tym poziomie to mają tylko zawodnicy z USA, ale Smith jest już na wylocie (ze względu na wiek), a Shoji to nie jest poziom Zatorskiego.
Nuriel
Posty: 838
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Nuriel »

No tak. Bo w takim Lube to grają same ogórki i gdzie im tam do jakiekolwiek poziomu. Te wszystkie Simony i inne Juantoreny to jakieś Leszcze.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

kibic_siatki pisze: 19 maja 2022, o 19:19...
Aaa z tej armaty teraz strzelamy. Ale tak odnieść się rzeczowo to już nie za bardzo.

No jak już nie można inaczej.

W szkole podstawowej mawiało się „ale siara”.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Kicu »

Wynikałoby więc, że Leon w siatkówce jest niemalże nikim... :D
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Z tym porównywaniem sukcesów klubowych i reprezentacyjnych to bym był ostrożny, bo jednak żeby odnieść sukces reprezentacyjny czasem musi zajść trochę czynników niezależnych od siatkarza. Np. ruski libero Sokolov został mistrzem olimpijskim mimo bycia skrzyżowaniem Piechockiego z Żurkiem, natomiast Agamez nie osiągnął w reprezentacyjnej siatkówce nic, bo jak przyjeżdżał na kadrę, to koledzy ustawiali się do niego po fotkę i autograf. Raczej ciężko stwierdzić (już pomijając pozycje), że Sokolov był lepszym zawodnikiem niż Agamez.

A wyjeżdżanie Semeniukiem to też trochę średnie, bo każdy normalny trener tamten sezon reprezentacyjny zagrałby Semeniukiem obok Leona. Niestety my akurat mieliśmy wówczas trenera nienormalnego.

A Paszycki pomysł ciekawy. W Rzeszowie niby się średnio sprawdził, no ale kto tam się sprawdził. Do czasu wymurowania Hubera i potem na zmianę ze Smithem powinno być OK.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
McMatheo
Posty: 30
Rejestracja: 1 paź 2020, o 12:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: McMatheo »

kibic_siatki pisze: 19 maja 2022, o 19:19
McMatheo pisze: 19 maja 2022, o 18:26 ZAKSA zapewne bez takiej intencji, ale trochę ośmieszyła Bena, Zatora itd. W pewnym sensie rzekła: "idźcie, posmakujcie świata, pokażcie jak się z nim ułożycie". Nie wspomnę poziomu prostego kibica... W Zaksie CI zawodnicy byli kimś, guru i nie tylko ze względu na kibiców Zaksy lecz na to, że ten klub niemalże gwarantuje salony. Ale poszli, wybrali, jak kiedyś Konarski, Bieniek... Salony się skończyły, zaczął się dryf.
Jak na razie to ośmieszają się takie komentarze. Wyznacznikiem poziomu zawodników nie jest Plusliga, tylko rozgrywki reprezentacyjne, a w szczególności MŚ czy IO gdzie spotykają się najlepsi. Co mogą wykazać obecni zawodnicy tego klubu wobec MO czy MŚ???
Popatrzmy: Śliwka, Semeniuk czy Kaczmarek grali jakieś ogony lub w przypadku presji nie sprawdzili się (Śliwka na ostatnich IO), Huber, Janusz to samo. Wiadomo, że środkowy już ze względu na kontuzję nie pogra. Osiągnięcia na tym poziomie to mają tylko zawodnicy z USA, ale Smith jest już na wylocie (ze względu na wiek), a Shoji to nie jest poziom Zatorskiego.
hohoho - ligi trwają miesiącami, ligi generują kasę zawodnikom, ale repry górą! WOW. Chyba czegoś nie wiemy, nie rozumiemy. Nawet nie chce mi się komentować tego tekstu.
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 148
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Citizen »

kibic_siatki pisze: 19 maja 2022, o 19:19
McMatheo pisze: 19 maja 2022, o 18:26 ZAKSA zapewne bez takiej intencji, ale trochę ośmieszyła Bena, Zatora itd. W pewnym sensie rzekła: "idźcie, posmakujcie świata, pokażcie jak się z nim ułożycie". Nie wspomnę poziomu prostego kibica... W Zaksie CI zawodnicy byli kimś, guru i nie tylko ze względu na kibiców Zaksy lecz na to, że ten klub niemalże gwarantuje salony. Ale poszli, wybrali, jak kiedyś Konarski, Bieniek... Salony się skończyły, zaczął się dryf.
Jak na razie to ośmieszają się takie komentarze. Wyznacznikiem poziomu zawodników nie jest Plusliga, tylko rozgrywki reprezentacyjne, a w szczególności MŚ czy IO gdzie spotykają się najlepsi. Co mogą wykazać obecni zawodnicy tego klubu wobec MO czy MŚ???
Popatrzmy: Śliwka, Semeniuk czy Kaczmarek grali jakieś ogony lub w przypadku presji nie sprawdzili się (Śliwka na ostatnich IO), Huber, Janusz to samo. Wiadomo, że środkowy już ze względu na kontuzję nie pogra. Osiągnięcia na tym poziomie to mają tylko zawodnicy z USA, ale Smith jest już na wylocie (ze względu na wiek), a Shoji to nie jest poziom Zatorskiego.
Co za absurdy wypisujesz to szkoda słów. Nabić ponad 2000 postów z taką analizą siatkówki to jednak wyczyn.

Wyznacznikiem poziomu zawodnika jest cały sezon i zarówno klubowy jak i reprezentacyjny. A to powołanie się zwłaszcza na Semeniuka i jego grę w reprezentacji tylko potwierdza, że może i patrzysz na mecze, ale za wiele tam nie dostrzegasz. Semeniuk to nie jest gość, którego się wpuszcza przy przegrywaniu 2:0 i 23:18 i liczy na cud. Natomiast tak robił Heynen usilnie faworyzujący swojego pupilka Kubiaka. Zresztą dalsza polemika nie ma sensu, bo widać że zupełnie nie jarzysz co się dzieje na boisku.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2022, o 09:00 przez Citizen, łącznie zmieniany 1 raz.
Orzi
Posty: 751
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Orzi »

kibic_siatki pisze: 19 maja 2022, o 19:19
McMatheo pisze: 19 maja 2022, o 18:26 ZAKSA zapewne bez takiej intencji, ale trochę ośmieszyła Bena, Zatora itd. W pewnym sensie rzekła: "idźcie, posmakujcie świata, pokażcie jak się z nim ułożycie". Nie wspomnę poziomu prostego kibica... W Zaksie CI zawodnicy byli kimś, guru i nie tylko ze względu na kibiców Zaksy lecz na to, że ten klub niemalże gwarantuje salony. Ale poszli, wybrali, jak kiedyś Konarski, Bieniek... Salony się skończyły, zaczął się dryf.
Jak na razie to ośmieszają się takie komentarze. Wyznacznikiem poziomu zawodników nie jest Plusliga, tylko rozgrywki reprezentacyjne, a w szczególności MŚ czy IO gdzie spotykają się najlepsi. Co mogą wykazać obecni zawodnicy tego klubu wobec MO czy MŚ???
Popatrzmy: Śliwka, Semeniuk czy Kaczmarek grali jakieś ogony lub w przypadku presji nie sprawdzili się (Śliwka na ostatnich IO), Huber, Janusz to samo. Wiadomo, że środkowy już ze względu na kontuzję nie pogra. Osiągnięcia na tym poziomie to mają tylko zawodnicy z USA, ale Smith jest już na wylocie (ze względu na wiek), a Shoji to nie jest poziom Zatorskiego.
XD

Wszyscy powyżej raczej wyjaśnili takie myślenie. Fetyszyzacja reprezentacji jest bardzo głupia, zwłaszcza że są wybitni siatkarze z krajów, gdzie nie ma wielu gwiazd. Tym tokiem myślenia Nimira można nazwać ogorem, bo z Holandią nic nie osiągnął. Albo z innej dyscypliny Roberta Lewandowskiego lub Leo Messiego. Co za absurd.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: fwasilcz »

Przepraszam że przeszkadzam w klubowych przepychankach, ale pojawił się fajny materiał na kanale Erica Shoji'ego.
Wywiad + analiza ostatniego seta +Ligi z Olkiem Śliwką. Jak zwykle na tym kanale, Eric pyta swojego gościa przy każdej z akcji jakie było jego podejście i motywacje, moim zdaniem ciekawy insight. + anegdotka o challange z siatką Gładyra xD
https://www.youtube.com/watch?v=qgCSkXfEeY4
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”