Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: rzr »

leeon pisze: 26 gru 2021, o 19:34Szkoda chłopa.
Trochę tak ale z drugiej strony sam na to zapracował.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: leeon »

Piszę o nowym trenerze Resovii :]
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: rzr »

W sumie też pasuje :]
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Matson »

hardy pisze: 26 gru 2021, o 18:07
Trener Alberto Giuliani ma moje wsparcie, ma też wsparcie drużyny. Na pewno nie planujemy w najbliższym czasie zmian personalnych w zespole i sztabie szkoleniowym – powiedział prezes Asseco Resovii Piotr Maciąg w magazynie #7strefa.
I to jeszcze w święta i urodziny. Dno.
Bardzo łatwo was nabrać na clickabitowe tytuły :D A pelikany łykają i łykają
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Najpierw też mi było szkoda kariery Mendeza, ale po spokojniej analizie doszedłem do wniosku, że stracić na tym nie straci, a może jedynie zyskać. No bo na swoim kontynencie ma na tyle dobrą renomę, że nawet jakby Resovię z ligi spuścił, to bez problemu za rok pracę znajdzie, parę groszy zarobi, bo raczej jak przyjedzie tu to za większe pieniądze niż w przypadku pracy u siebie, a jak jakimś cudem zmieni oblicze Resovii, to albo zostanie na kilka lat i zarobi sporo więcej niż u siebie, albo jacyś Włosi i Rosjanie się o niego wyzabijają. Więc w zasadzie ciężko znaleźć ścieżkę, która mogłaby Marcelo zaszkodzić, to jednak nie Gruszka że sezon w Resovii utopi mu karierę szkoleniowca.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ptrlnd
Posty: 318
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: ptrlnd »

No jak przy Mendezie Drzyzga nie zrzuci balastu, to już chyba nikomu się nie uda :] No chyba, że usłyszymy po tygodniu, że Fabię pokłócony z trenerem, bo biegać mu każe niczym Rocky po schodach :]
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

https://siatka.org/pokaz/giuliani-oficj ... z-resovia/

Nikt płakać nie będzie, chociaż rzeszowska tragikomedia ma więcej twarzy niż tylko tą trenera.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Lucarelli »

Mendez podobno jest fanem intensywnych treningów, ciekawe jak to zniosą gwiazdy rzeszowskie.
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

Lucarelli pisze: 28 gru 2021, o 11:39 Mendez podobno jest fanem intensywnych treningów, ciekawe jak to zniosą gwiazdy rzeszowskie.
Myślę, że te które nie zniosą, po sezonie będą szukać innego klubu. Władze Resovii już nie raz i nie dwa pokazały, że większych sentymentów w wymianie kadr nie mają. Napisałbym, że pokazywały to nawet zbyt często i zbyt mocno co (moim zdaniem) jest jedną z głównych przyczyn, że gra drużyny Asseco Resovii od lat wygląda tak jak wygląda.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Wprawdzie Mendez parę razy przyflopował z tą Sadą przez te 10 lat, ale nie ma trenerów nieomylnych, a on jest jednak zbyt dobry żeby sobie nie poradzić, Marcelo top. Tak że #dobrazmiana.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

Bardzo mnie ciekawi co Mendez zrobi, w tym sezonie i tak maja dalej szanse na medal, jednak musza zagrac dobrze 2 runde aby byc chociazby 6, aby uniknac JW albo Zakse na start.
Natomiast co do przyszlego sezonu: Jesli Resovia ma tak duzy budzet, to chyba by wypadałoby powalczyc o Bednorza ( konczy sie kontrakt w Zenicie , na pewno zejdzie z ceny, bo szanse ze przedluza mu tam sa raczej nikle), Na 2giego widzialbym De Falco, dla ktorego Olsztyn bedzie za maly, atak : widzialbym Lagumujdzie, ale chyba nie do wyciagniecia , wiec moze hit w postaci Sokolova? , Na rozegraniu trzeba koniecznie podziekowac Drzyzdze, marzy mi sie Brizard. Na srodku Kochanowski, drugi nie mam pojecia i libero Zatorski. Taki sklad wydawalby sie optymalny, aby bic sie o najwyzsze cele, tylko na ile realne to jest ?
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Pawel9221 pisze: 28 gru 2021, o 13:38 Bardzo mnie ciekawi co Mendez zrobi, w tym sezonie i tak maja dalej szanse na medal, jednak musza zagrac dobrze 2 runde aby byc chociazby 6, aby uniknac JW albo Zakse na start.
Natomiast co do przyszlego sezonu: Jesli Resovia ma tak duzy budzet, to chyba by wypadałoby powalczyc o Bednorza ( konczy sie kontrakt w Zenicie , na pewno zejdzie z ceny, bo szanse ze przedluza mu tam sa raczej nikle), Na 2giego widzialbym De Falco, dla ktorego Olsztyn bedzie za maly, atak : widzialbym Lagumujdzie, ale chyba nie do wyciagniecia , wiec moze hit w postaci Sokolova? , Na rozegraniu trzeba koniecznie podziekowac Drzyzdze, marzy mi sie Brizard. Na srodku Kochanowski, drugi nie mam pojecia i libero Zatorski. Taki sklad wydawalby sie optymalny, aby bic sie o najwyzsze cele, tylko na ile realne to jest ?
:] :] :] Nie wiem co jest śmieszniejsze postawienie na Bednorza i Defalco na przyjęciu czy ten cały wpis.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

miro1905 pisze: 28 gru 2021, o 13:45
Pawel9221 pisze: 28 gru 2021, o 13:38 Bardzo mnie ciekawi co Mendez zrobi, w tym sezonie i tak maja dalej szanse na medal, jednak musza zagrac dobrze 2 runde aby byc chociazby 6, aby uniknac JW albo Zakse na start.
Natomiast co do przyszlego sezonu: Jesli Resovia ma tak duzy budzet, to chyba by wypadałoby powalczyc o Bednorza ( konczy sie kontrakt w Zenicie , na pewno zejdzie z ceny, bo szanse ze przedluza mu tam sa raczej nikle), Na 2giego widzialbym De Falco, dla ktorego Olsztyn bedzie za maly, atak : widzialbym Lagumujdzie, ale chyba nie do wyciagniecia , wiec moze hit w postaci Sokolova? , Na rozegraniu trzeba koniecznie podziekowac Drzyzdze, marzy mi sie Brizard. Na srodku Kochanowski, drugi nie mam pojecia i libero Zatorski. Taki sklad wydawalby sie optymalny, aby bic sie o najwyzsze cele, tylko na ile realne to jest ?
:] :] :] Nie wiem co jest śmieszniejsze postawienie na Bednorza i Defalco na przyjęciu czy ten cały wpis.
Wydaje mi się, ze najbardziej smieszna jest Twoja odpowiedz :) Gdybys ogladal lige rosyjska, albo chociaz przelsedzil statystyki to bys zobaczyl, ze Bednorz bardzo sie poprawil w przyjeciu, De Falco nie jest orlem tego elementu,ale jest zblizony poziomem do takiego Semeniuka w przyjeciu, a Zatorski to najlepiej przyjmujacy libero na świecie w mojej opnii.
A co wedlug Ciebie, ktore nazwiska sa nierealne? jedynie Lagumujdzia, wydaje sie ciezki, bo on osiadzie we Wloszech,ale Sokolov gra w Moskwie i jest bardziej realny do wyciagniecia. Chyba, ze chcesz mi powiedziec, ze po takich latach chudych, Gorol chce wziac Mendeza, aby sklad stworzyc z graczy pokroju Depowskich, Orczykow, Kedzierskich, Krulickich i Marianskich? Wedlug mnie beda hity transferowe potezne
Ostatnio zmieniony 28 gru 2021, o 13:58 przez Pawel9221, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 28 gru 2021, o 13:24 Wprawdzie Mendez parę razy przyflopował z tą Sadą przez te 10 lat, ale nie ma trenerów nieomylnych, a on jest jednak zbyt dobry żeby sobie nie poradzić, Marcelo top. Tak że #dobrazmiana.
Zobaczymy. Przypominam, że Giuliani to też był top.
Jakoś nie rozumiem fenomenu Mendeza, ale może nie chodzi o jego sukcesy a bardziej o jakiś warsztat trenerski. Zbyt mało wiem w sumie by oceniać, niemniej trochę mnie dziwią aż tak pozytywne oceny zważywszy, że chyba nigdy nie zaistniał na poważnie w Europie czyli tu gdzie siatkówka jest najpoważniejsza.

@Paweł9221
Trochę mało realne wydają mi się te transfery. Brizard jest na fali wznoszącej i Włochy go nie opuszczą, Lagumdzija to sam powiedziałeś, że raczej nierealny, Sokołow który w kontekście Resovii tak co sezon się pojawia w charakterze życzeń też raczej nie, choć jeśli w tym Dynamie będzie miał jakiś kiepski sezon to kto wie. W końcu Uros też wydawał mi się zdecydowanie nierealny. Ale powątpiewam i raczej Patry, Boyer, Luburić to maks co może Reosvia ugrać na rynku czyli nic lepszego od Muzaja. Bednorz tak szybko też raczej nie wróci do PL, choć jest to jeszcze transfer gdzieś na granicy realności.
No i sporo osób pisze, że Cebulj z Deroo nie dźwigają przyjęcia w Resce. Myślę, że DeFalco z Bednorzem tym bardziej.

"De Falco nie jest orlem tego elementu,ale jest zblizony poziomem do takiego Semeniuka???"
Oglądałeś kiedyś jak przyjmuje Semeniuk? Bo ten wpis chyba mnie bardziej zdziwił niż Brizard i Lagumdzija w kontekście Rzeszowa.
W sumie ten DeFalco w Polsce przyjmuje trochę słabiej niż przyjmował we Włoszech, więc jeśli się poprawi a Bednborz uczynił takie postępy to ma to rację bytu, ale nie. DeFalco zdecydowanie nie jest na podobnym poziomie przyjęcia co Semeniuk.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2021, o 14:02 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

kamil1999 pisze: 28 gru 2021, o 13:56
WysokiPortorykanczyk pisze: 28 gru 2021, o 13:24 Wprawdzie Mendez parę razy przyflopował z tą Sadą przez te 10 lat, ale nie ma trenerów nieomylnych, a on jest jednak zbyt dobry żeby sobie nie poradzić, Marcelo top. Tak że #dobrazmiana.
Zobaczymy. Przypominam, że Giuliani to też był top.
Jakoś nie rozumiem fenomenu Mendeza, ale może nie chodzi o jego sukcesy a bardziej o jakiś warsztat trenerski. Zbyt mało wiem w sumie by oceniać, niemniej trochę mnie dziwią aż tak pozytywne oceny zważywszy, że chyba nigdy nie zaistniał na poważnie w Europie czyli tu gdzie siatkówka jest najpoważniejsza.

@Paweł9221
Trochę mało realne wydają mi się te transfery. Brizard jest na fali wznoszącej i Włochy go nie opuszczą, Lagumdzija to sam powiedziałeś, że raczej nierealny, Sokołow który w kontekście Resovii tak co sezon się pojawia w charakterze życzeń też raczej nie, choć jeśli w tym Dynamie będzie miał jakiś kiepski sezon to kto wie. W końcu Uros też wydawał mi się zdecydowanie nierealny. Bednorz tak szybko też raczej nie wróci do PL, choć jest to jeszcze transfer gdzieś na granicy realności.
No i sporo osób pisze, że Cebulj z Deroo nie dźwigają przyjęcia w Resce. Myślę, że DeFalco z Bednorzem tym bardziej.

"De Falco nie jest orlem tego elementu,ale jest zblizony poziomem do takiego Semeniuka???"
Oglądałeś kiedyś jak przyjmuje Semeniuk? Bo ten wpis chyba mnie bardziej zdziwił niż Brizard i Lagumdzija w kontekście Rzeszowa.
Semeniuk przyjmuję dobrze, De Falco nie przyjmuje znacznie gorzej w mojej opnii. Brizard akurat zostal bez zalu pozegnany w Petersburgu, natomiast on i jak i cala Piacenza narazie troche zawodza. Bednorz jesli nie dostanie topowej oferty z Wloch, to gdzie mialby isc jak nie do Resovii, ktora jako jedyna by mogla dac mu wysoki kontrakt? Chyba nie sadze, ze w tym wieku wybierze podroz azjatycka
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

^Giuliani przed przyjściem do Resovii został zwolniony z Civitanovy, pracował ze Słowacją, w Piacenzy (która była średniakiem), potem w Halkbanku (bez sukcesów) - i jedynym godnym odnotowania wynikiem przez te 6 lat było srebro ME ze Słowenią. Mendez to jednak 'trochę' węższy top.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 28 gru 2021, o 14:02 ^Giuliani przed przyjściem do Resovii został zwolniony z Civitanovy, pracował ze Słowacją, w Piacenzy (która była średniakiem), potem w Halkbanku (bez sukcesów) - i jedynym godnym odnotowania wynikiem przez te 6 lat było srebro ME ze Słowenią. Mendez to jednak 'trochę' węższy top.
Ok ja nie znam jego warsztatu więc w tym temacie jestem dyletantem. Po prostu brakuje mi w jego CV jakieś Civitanovy czy Trentino.
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

Widzę, że już zaczyna się bzdurna dyskusja o wymianie 2/3 obecnego składu. Zapomnieliście tylko dopisać Leona i Micheletto.
Przypominam, że z trzonu drużyny kontrakt po tym sezonie kończy się tylko Deroo, pozostali mają jeszcze na co najmniej rok oraz dwa lata. Owszem, można rozwiązać z jednym czy dwoma, ale nawet Góral nie spali w piecu kasy na odszkodowania dla pięciu czy sześciu zawodników i to dla niektórych za dwa lata obowiązywania umowy.
Proponuję niektórym wsadzenie głów pod kran z zimną wodą.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 28 gru 2021, o 14:05Ok ja nie znam jego warsztatu więc w tym temacie jestem dyletantem. Po prostu brakuje mi w jego CV jakieś Civitanovy czy Trentino.
Medal Igrzysk z Argentyną, po ograniu Francji, USA, Włoch i Brazylii, ma dużo większą wartość niż wygranie LM z jakimś Zenitem. No i Mendez świetnie sobie radził z Majorką, kibice Skry potwierdzą, jak objął reprezentację Hiszpanii po Anastasim to też był blisko awansu na Igrzyska do Pekinu, więc nie jest tak, że w Europie w ogóle nie pracował, ani, że nie odnosił sukcesów. Jedyne czego można się czepiać Mendeza, to że parę razy powinęła mu się noga, bo potrafił bardzo nie trafić z formą na KMŚ 2014, odpaść sensacyjnie w ćwierćfinałach ostatniego sezonu ligi brazylijskiej czy przegrać mistrzostwa Ameryki Południowej z UPCN, ale nie wiem czy jak na 10 lat w jednym klubie to dużo, skoro tam było +40 różnych trofeów z tego co kojarzę.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Nie wierzę w to, że Mendeznz tym samym składem zacznie nagle wygrywać. Tu trzeba albo zmiany wyjściiwego składu w jakimś stopniu, albo kilku tygodni ciężkiej pracy. A jak pisałem, Resovia żeby zająć 6 miejsce musi wygrywać mecze ze słabszymi drużynami i punktować więcej na czołówce, co łatwe nie będzie, bo w 1 rundzie zdobyli tylko 1 punkt mniej niż Warszawa i chyba tyle samo co Zawiercie, a taki wynik poprawic to będzie sztuka. I to wszystko dla 6 lokaty.

Pytanie czy jakieś powstanie nie wybuchnie przeciw temu Mendezowi, jak za mocno śrubę dokręci. Że zawodnik może nawoływać w mediach do zwolnienia trenera wiemy choćby po przykładzie Antigi.

Giuliani też chuba już od jakiegoś czasu stracił kontakt z grupą. Winny znaleziony, ale czy aby na pewno winny był tylko on? Wątpię. Powodów, dlaczego Resovia gra klapę jest sporo i trener to tylko jeden z nich.


Aa, tylko wspomnę, że Mendez zarówno w Sadzie, jak i reprezentacji Argentyny miał naprawdę fajnych sypaczy. A tutaj? Zderzy się ze ścianą.
asps
Posty: 324
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: asps »

A ja myślę, że przyjście Mendeza znaczenia odmieni grę Resovii i włączą się do walki o medale, czasu jest jeszcze sporo i myślę, ze nikt z top4 nie będzie chciał wpaść na Resovie w ćwierćfinałach, co by nie mówić Mendez to trenerski top.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Resofan pisze: 28 gru 2021, o 14:06 Przypominam, że z trzonu drużyny kontrakt po tym sezonie kończy się tylko Deroo, pozostali mają jeszcze na co najmniej rok oraz dwa lata.
Nie takie umowy Resovia rozwiązywała, a budowanie drużyny na obecnym Fabianie, to jak budowanie tratwy z rolek po papierze toaletowym. Oczywiście pozostaje opcja, że Mendez przywróci go do używalności, zobaczymy.

A Mendeza można śmiało uznać za jeden z największych trenerskich ruchów ever. To że nie trenował Maceraty niewiele zmienia w jego ocenie - być może nie każdy wie, ale istnieją jeszcze inne ligi, a brazylijska pomijając te ostatnie sezony co covid wymiótł większość sponsorów, była swego czasu silniejsza niż nasza. Jeżeli tylko nie zaszkodzi mu słynne rzeszowskie powietrze, to powinno być bardzo dobrze.

PS. Zawsze chciałem w naszej lidze zobaczyć Webera i Mendeza, nie spodziewałem się, że przyjdą praktycznie razem i to w trakcie sezonu :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Streeter pisze: 28 gru 2021, o 14:53Nie takie umowy Resovia rozwiązywała, a budowanie drużyny na obecnym Fabianie, to jak budowanie tratwy z rolek po papierze toaletowym. Oczywiście pozostaje opcja, że Mendez przywróci go do używalności, zobaczymy.
Kiedy Resovia rozwiązała umowę z graczem pokroju Drzyzgi ze względu na jego poziom sportowy? @Resofan ma rację, tutaj rewolucji przed przyszłym sezonem nie będzie.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: rzr »

z twittera Artema XD
FHs-OgqX0AE1hlE.jpg
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Diomedea
Posty: 4250
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Oj juz nie podpalajcie nowemu trenerowi gruntu pod stopami.
Przeciez wiadomo, ze rodzina czyta to forum.

Zobaczymy, chyba fizyka ma u Fabie spore znaczenie. No i opinia takiego Mendeza jednak ma spora wage. Poze jakas reaktyuwacja nastapi.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

WysokiPortorykanczyk pisze: 28 gru 2021, o 14:58
Streeter pisze: 28 gru 2021, o 14:53Nie takie umowy Resovia rozwiązywała, a budowanie drużyny na obecnym Fabianie, to jak budowanie tratwy z rolek po papierze toaletowym. Oczywiście pozostaje opcja, że Mendez przywróci go do używalności, zobaczymy.
Kiedy Resovia rozwiązała umowę z graczem pokroju Drzyzgi ze względu na jego poziom sportowy? @Resofan ma rację, tutaj rewolucji przed przyszłym sezonem nie będzie.
Nie rozumiem jakiego pokroju. Zawodnikiem jakiegokolwiek pokroju to on może był dwa lata temu. Obecnie to tak jakbyś po tym sezonie powiedział że zawodnika pokroju Wlazłego nie zastępuje się Filipiakiem. Jeżeli nie wróci do swojego dawnego "pokroju", to pozbędą się go równie łatwo jak Janeczka czy innego Jarosza.

A jak temat reszty sztabu? Mendez przychodzi ze swoimi ludźmi czy Achremy i ten gostek od przygotowania ze spojrzeniem rodem z memowego kierowcy autobusu pytanego czy ten autobus jedzie koło pałacu kultury zostają?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Streeter pisze: 28 gru 2021, o 17:39Nie rozumiem...
Owszem. Żeby Drzyzga zgodził się na rozwiązanie kontraktu to musi znaleźć porównywalny klub, a o to może być ciężko, jeśli nagle nie zacznie grać lepiej, bo który klub z szerokiej czołówki miałby się skusić? Fabian zgodzi się na granie w Katowicach i odszkodowanie za zerwanie dwuletniej umowy? Hehe. Więc co najwyżej Resovia może dołożyć kasy do budżetu na mocnego sypacza, ale dobrze ujął to @Resofan, że budżet nie jest z gumy, więc oczekiwanie rewolucji, gdy ma się na gwiazdorskich umowach Cebulja czy Drzyzgi to trochę mrzonki. Sirci chciał wypchnąć Travicę przed tym sezonem, ten powiedział, że p....i i nie będzie grać w jakiejś Padwie, i został. To tak co do porównań do Janeczka.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Zawsze można liczyć na ofertę z Włoch albo Rosji i „zerwanie umowy” ale to Fabian musiał by do końca sezonu zagrać kosmos.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: rzr »

Streeter pisze: 28 gru 2021, o 17:39 [...]
A jak temat reszty sztabu? Mendez przychodzi ze swoimi ludźmi czy Achremy i ten gostek od przygotowania ze spojrzeniem rodem z memowego kierowcy autobusu pytanego czy ten autobus jedzie koło pałacu kultury zostają?

Streeter
Reszta sztabu zostaje.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”