Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1036
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: hunter »

TommyLeeJones pisze: 22 kwie 2022, o 22:21 Takim absolutnym niewypałem jest Giuliani.
W tamtym sezonie również był Giuliani i zdania o jego pracy były zgoła odmienne, nie wypaliło coś w obecnym sezonie ale już nie rób z niego nieudacznika.
Teraz przyjdzie dopiero prawdziwy mag trenerki to i na Giulianiego, będzie inne spojrzenie.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Tharaster pisze: 23 kwie 2022, o 12:54 Jest nadzieja dla Resovii, że dwa problemy z głowy w jedno okienko znikną

https://sportsfeed.gr/etoimazei-neo-mpa ... lympiakos/
W Grecji jakiś nowy przypływ pieniędzy? Travica, Stern, Pajenk i Cebulj jak na greckie warunki to potężne kwoty.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Tharaster »

Niestety Cebulj zdementował, więc dalej będzie raczył nas jakże efektywną grą...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Simao »

Tharaster pisze: 23 kwie 2022, o 18:41 Niestety Cebulj zdementował, więc dalej będzie raczył nas jakże efektywną grą...
Niestety, raczej większość kibiców ucieszyłoby się z
jego odejścia. To nie jest zawodnik na grę o medale w PlusLidze. Natomiast na zmiennika jest za drogi. Przyjęcia nie poprawi, zagrywka ok, ale jak jest w formie. W ataku jest taki zero-jedynkowy. Zasięg ma, jednak pod względem technicznym to przeciętny zawodnik. Ma głównie argument siły. Nie potrafi za bardzo grać z blokiem. Ze słabo rozegranej piłki częściej popełnia błąd niż zdobywa punkt. Często zdarza mu się popełnić błąd lub wbić w blok z dobrze rozegranej piłki. Tak naprawdę to tylko solidny gracz, żadna gwiazda. Ciężko będzie mu gdzieś o taki kontrakt jak ma obecnie w Resovii. Skrzydłowi Resovii to obecnie największy problem, choć fanem Drzyzgi też nie jestem. Zresztą często to powtarzam, piszę. Chciałbym w Resovii rozgrywającego typu Brizard, takie marzenie. Nie jestem też przekonany do Defalco. To jest pod względem charakterystyki podobny zawodnik jak Cebulj. Jeszcze Rossard do pary z Buszkiem będzie ratował Resovie :] W dodatku ten trener...
Spodziewam się kolejnej porażki i kilku kompromitacji, wpadek w kolejnym sezonie. Raczej dalej będzie można tylko marzyć o jakimś medalu.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Simao pisze: 24 kwie 2022, o 13:12
Tharaster pisze: 23 kwie 2022, o 18:41 Niestety Cebulj zdementował, więc dalej będzie raczył nas jakże efektywną grą...
Niestety, raczej większość kibiców ucieszyłoby się z
jego odejścia. To nie jest zawodnik na grę o medale w PlusLidze. Natomiast na zmiennika jest za drogi. Przyjęcia nie poprawi, zagrywka ok, ale jak jest w formie. W ataku jest taki zero-jedynkowy. Zasięg ma, jednak pod względem technicznym to przeciętny zawodnik. Ma głównie argument siły. Nie potrafi za bardzo grać z blokiem. Ze słabo rozegranej piłki częściej popełnia błąd niż zdobywa punkt. Często zdarza mu się popełnić błąd lub wbić w blok z dobrze rozegranej piłki. Tak naprawdę to tylko solidny gracz, żadna gwiazda. Ciężko będzie mu gdzieś o taki kontrakt jak ma obecnie w Resovii. Skrzydłowi Resovii to obecnie największy problem, choć fanem Drzyzgi też nie jestem. Zresztą często to powtarzam, piszę. Chciałbym w Resovii rozgrywającego typu Brizard, takie marzenie. Nie jestem też przekonany do Defalco. To jest pod względem charakterystyki podobny zawodnik jak Cebulj. Jeszcze Rossard do pary z Buszkiem będzie ratował Resovie :] W dodatku ten trener...
Spodziewam się kolejnej porażki i kilku kompromitacji, wpadek w kolejnym sezonie. Raczej dalej będzie można tylko marzyć o jakimś medalu.
Nie, no. Defalco to gracz sporo lepszy niż Cebulj. Pytanie brzmi jak będzie Rossard przyjmował w przyszłym sezonie. Jeśli dobrze, to Zator da radę trochę Amerykanina przykryć.
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Weźmy jeszcze poprawkę na to, że Defalco gra tak naprawdę pierwszy sezon na takim poziomie. Kwestia czy utrzyma tą formę, czy to jednoroczny wybryk, jakich wiele. Dodając do tego, że Resovia raczej nie jest miejscem, które służy utrzymaniu formy lub rozwojowi, to może być różnie z Amerykaninem.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

hunter pisze: 23 kwie 2022, o 15:31 W tamtym sezonie również był Giuliani i zdania o jego pracy były zgoła odmienne, nie wypaliło coś w obecnym sezonie ale już nie rób z niego nieudacznika.
Teraz przyjdzie dopiero prawdziwy mag trenerki to i na Giulianiego, będzie inne spojrzenie.
Zdania były odmienne ale moje było takie samo. Już po kilku meczach uznałem Giulianiego za odpowiedzialnego tej padaki, ponieważ Resovia w poprzednim sezonie od początku miała żałosny blok i obronę - czyli elementy w dużej mierze zespołowe. Nie pojmowałem czemu wielu użytkowników go broniło.

Połączenie De Falco i rzeszowskiego klimatu może skończyć się bardzo różnie ale gdyby ten wynik zobrazować to na osi, będą to jej skrajne punkty, nic po środku. Na pewno będzie bardzo ciekawie.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

TommyLeeJones pisze: 24 kwie 2022, o 14:28 Połączenie De Falco i rzeszowskiego klimatu może skończyć się bardzo różnie ale gdyby ten wynik zobrazować to na osi, będą to jej skrajne punkty, nic po środku. Na pewno będzie bardzo ciekawie.
Dla mnie to połączenie może nie wypalić z jednego prostego powodu. DeFalco to w mojej ocenie gracz, który jest mało produktywny w momencie, gdzie zespół ma zrównoważony rozkład ataku. Nawet patrząc na dzisiejszy mecz, to Amerykanin wygląda ok, w momencie gdy sypacz nim orze, wówczas nawet te błędy czy czapy są do przełknięcia, bo w całym rozrachunku to jakoś ginie. Już jednego niebilansującego się przyjmującego w szóstce Rzeszów ma.
Kłamca.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: radosoviak »

Taka mnie smutna refleksja naszła jak zobaczyłem uśmiechniętych i zadowolonych zawodników Resovii po zajęciu 5 miejsca
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Simao »

radosoviak pisze: 28 kwie 2022, o 18:06 Taka mnie smutna refleksja naszła jak zobaczyłem uśmiechniętych i zadowolonych zawodników Resovii po zajęciu 5 miejsca
To najwyraźniej brak jakiś większych aspiracji, lub po prostu radość z tego, że udało się powtórzyć wynik z ubiegłego roku. Nikt nie może powiedzieć, że jest gorzej :] To już pewnie jakiś plus jest, oczywiście ironizuje. Kasa się zgadza, tak więc powody do uśmiechu są, wyniki to już drugorzędna kwestia. Jestem pesymistą przed kolejnym sezonem. Pierwsza rzecz to trener, ciekawe czy będzie na rynku w połowie sezonu jakiś sensowny trener do zatrudnienia. Druga kwestia to zostaje Fabian i Cebulj, którzy będą dalej w wyjściowym zestawieniu. Kolejny stracony sezon i max 5 miejsce. To jest moje subiektywne zdanie, jednak uważam, że to nie są gracze na medale MP. Poziom w naszej lidze, czołówce znacząco wzrósł i trzeba lepszych graczy, bardziej stabilnych, regularnych z odpowiednim podejściem mentalnym.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Blanco »

Nie ma środowiska zawierającego większe stężenie hipokrytów, niż to rzeszowskie, no bo ja przez 3 lata czytam, że choćby Drzyzga i Tichacek na rozegraniu, a Jeaschke, Perrin, Rossard, Buszek na przyjęciu, to marnowanie potencjału, bo wyrównana 14, a z kolei teraz, jak Artem napisał, że Kędzierski i Mordyl, to czytam, że za słabi siatkarze na drugiego rozgrywającego i trzeciego środkowego. Przez 7 lat czytam z kolei, że Resovia okropnie zarządzana, bo zawodników wybiera Adam Góral, a jak w końcu Adam Góral oddał ster Giulianiemu, który sobie najpierw wybrał Cebulja, a później Kozamernika, to czytam, że obaj fatalni i w ogóle dramat.

Resovia w ciągu 3 ostatnich lat (do tego sezonu) ściągnęła 6 dobrych zawodników: Perry'ego, Butryna, Drzyzgę, Kochanowskiego, Zatorskiego i Deroo, no i może Muzaja. A przecież w ciągu jednego sezonu robi więcej transferów. Ktoś z nich miał zły sezon w Resovii? Może Deroo, ale dalej się będę upierał przy słowach Świdra o tym, że zawodnik po przyjściu z Rosji ma nienajlepszy pierwszy sezon. Więc jest przede wszystkim mnóstwo złych transferów, w których ściągani są przeciętni zawodnicy.

Wszak to jest klub, który jest w stanie wypuścić Hubera i Butryna. I chyba Skra jest jeszcze tylko w Polsce tak przebiegła, bo ona też przecież puściła Janusza.

I ja nie mogę być rozczarowany Cebuljem, że nie poprowadził Resovii do medalu. Bo jak mógłbym tego od niego oczekiwać, jeśli on żadnego zespołu do medalu nie poprowadził. Podobnie, jak zresztą do Muzaja. Więc jak jestem kimś rozczarowany, to przede wszystkim Szerszeniem. Bo to wokół niego ta Resovia z poprzedniego i tego sezonu była zbudowana. To on wrócił do Resovii po kapitalnym sezonie w Suwałkach. To on miał rozwiązać Resovii problem z przyjęciem, którego Resovia nie mogła poskładać od sezonu 2018/19. I to on miał uwolnić limity. Nie wspominając o tej mityczności, którą jeszcze bardziej wzmacnia fakt, że przecież ojciec też grał w Rzeszowie. I to gdzie Nicolas odchodzi, to też jest jakieś podsumowanie. Szkoda.

A w przyszłym sezonie Resovia będzie miała medal. I to nawet pomimo Medeiego.
sal
Posty: 282
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: sal »

Blanco pisze: 30 kwie 2022, o 18:13 Nie ma środowiska zawierającego większe stężenie hipokrytów, niż to rzeszowskie.

I ja nie mogę być rozczarowany Cebuljem, że nie poprowadził Resovii do medalu. Bo jak mógłbym tego od niego oczekiwać, jeśli on żadnego zespołu do medalu nie poprowadził. Podobnie, jak zresztą do Muzaja. Więc jak jestem kimś rozczarowany, to przede wszystkim Szerszeniem. Bo to wokół niego ta Resovia z poprzedniego i tego sezonu była zbudowana.
Z pierwszym zdaniem mogę się zgodzić😜,
ale potem to już kolega popłynął.Cebulj i Muzaj nie poprowadzili żadnego zespołu do medalu,za to Szerszeń...I to,że Resovia była budowana wokół Szerszenia to perełka.Rozumiem rozczarowanie ubiegłymi sezonami ale... no ubawiłem się.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Blanco »

sal pisze: 30 kwie 2022, o 19:27 ...
Odpiszę jutro. A Ty się do tego czasu zastanów, jaki zespół i kiedy do medalu poprowadzili Cebulj i Muzaj. Dobrego wieczoru.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Blanco »

sal pisze: 30 kwie 2022, o 19:27
Blanco pisze: 30 kwie 2022, o 18:13
Z pierwszym zdaniem mogę się zgodzić😜,
ale potem to już kolega popłynął.Cebulj i Muzaj nie poprowadzili żadnego zespołu do medalu,za to Szerszeń...I to,że Resovia była budowana wokół Szerszenia to perełka.Rozumiem rozczarowanie ubiegłymi sezonami ale... no ubawiłem się.
Odpowiedzi na pytanie o Muzaja i Cebulja nadal nie dostałem i byłbym nieszczery, gdybym napisał, że jestem tym zaskoczony, więc odpiszę w kontekście Nicolasa i tezy o zbudowaniu wokół niego Resovii.

Jak ucieka Ci Olek, umyka Ci Fornal, olewa Cię Kwolek i nie masz szans na to, że to u Ciebie objawi się ktoś taki, jak Semeniuk, to musisz szukać. Znajdujesz Nicolasa, jest jeszcze za słaby na granie-siedzi sezon na ławce, więc go wypożyczasz do słabszego zespołu. Jak wcześniej robiłeś ze Śliwką, jak Zenit robił z Poletajewem, Zaksa z Semeniukiem, czy Trento z Sokołowem. Albo na podobnej zasadzie, jak robiłeś z Lemańskim, czy Skra z Lisinacem. Nicolas w Ślepsku zostaje gwiazdą ligi, robi liczby najlepszego przyjmującego ligi, cyferki asów w ogóle niewyobrażalne dla kogokolwiek później w Pluslidze, więc go ściągasz do siebie. I jesteśmy na linii czasu w dacie mojego poniższego komentarza sprzed dwóch lat.

Obrazek

I teraz pytanie, czemu nie wyszło. Przede wszystkim przez zdrowie, a raczej jego brak (bo mięśnie brzucha w 18/19, bo mięśnie brzucha w 20/21 i ta plaga kontuzji w Rzeszowie, za którą finalnie poleciał Zahorski, bo pauzowanie w tym sezonie). Presja (która też była przywoływana, jako powód tych kontuzji - w sensie, że się za bardzo spinał). I jednak ograniczenia Szerszenia, jak przeciętny blok, średnie przyjęcie i zbyt jednowymiarowy atak.
sal pisze: 30 kwie 2022, o 19:27
Blanco pisze: 30 kwie 2022, o 18:13
Rozumiem rozczarowanie ubiegłymi sezonami ale... no ubawiłem się.
Jak zaczynałem oglądać Plusligę/Resovię, to w Rzeszowie był taki duet serbski. Na rozegraniu Ivan Ilić, a na przyjęciu Mitrović. A cztery lata później Grozer zjadł i wypluł całą ligę. Więc ja naprawdę się uśmiecham, jak mi piszesz o jakimkolwiek rozczarowaniu ostatnimi sezonami.
sal
Posty: 282
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: sal »

Chodziło mi o dwa,trzy ostatnie sezony i skoro jesteś zadowolony to ja naprawdę nie mam z tym problemu.Co do Muzaj i Cebulja,napisałeś,że Cię nie zawiedli bo w przeszłości nie poprowadzili żadnego zespołu do medalu.No to ja się pytam jaki zespół Szerszeń poprowadził do medalu?Co do budowania zespołu wokół Szerszenia,już samo stwierdzenie,że Resovia "budowała" jest zabawne,skoro od paru sezonów w Rzeszowie jest zwykła łapanka
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Mordimer Madderdin »

https://nowiny24.pl/prezes-asseco-resov ... 2-16319717
Szkoda że nie zostało konkretnie wyjaśnione czemu trener Mendez nie zostaje. Finanse, sprawy osobiste, coś innego?
Wywiad krótki, niewiele z niego wynika.
Wiadomo, że trzon zostaje, nie cały skład jest dobrany, transfery będą ogłaszane w maju i czerwcu oraz będą poszukiwane przyczyny słabego sezonu. Ot jak co roku.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Nie wiem jaki to będzie miało wpływ na finanse Resovii, być może żaden, ale Asseco wycofuje się ze sponsorowania koszykarskiej sekcji Arki Gdynia i już więcej nie będzie bawić się w sponsoring klubów koszykarskich.
Kłamca.
Grzesiek
Posty: 4
Rejestracja: 3 lut 2022, o 00:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Grzesiek »

Moze Adam Góral chce zainwestować w koszykarską Resovie bo nastąpiła reaktywacja sekcji koszykówki :)
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Czego najbardziej zabrakło?

Klemen Cebulj: "Zespołu. Drużyna nie była drużyną. Było u nas wiele indywidualności i sporo graczy, którzy wcześniej grali w niesamowitych klubach, ale nie tworzyliśmy razem dobrego zespołu. W sporcie drużynom nie chodzi tylko o to, żeby zbudować zespół w oparciu o nazwiska. Trzeba stworzyć drużynę, a w zeszłym roku wyglądało to lepiej. Nie byliśmy pod względem kadrowym tak mocni jak w tym sezonie, ale stanowiliśmy lepszą drużynę. To było widać zarówno w meczach, jak i na treningach, w szatni, w autobusie, wszędzie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie inaczej i że stworzymy razem dobrą drużynę. Zespół musi dobrze razem funkcjonować, cieszyć się ze wspólnej gry i okazywać też tą radość kibicom. To jest najważniejsza rzecz, która czeka nas przed startem kolejnych rozgrywek. Nie chcę wskazywać, kto był winny takiej sytuacji i sam też nie uciekam od odpowiedzialności. Mówię jak to wyglądało jako całość. Na przyszłość musimy to koniecznie zmienić."

Dość ciekawa wypowiedź Klemena biorąc pod uwagę, że on i większość ekipy zostaje.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Blanco »

sal pisze: 1 maja 2022, o 16:43 Chodziło mi o dwa,trzy ostatnie sezony i skoro jesteś zadowolony to ja naprawdę nie mam z tym problemu.Co do Muzaj i Cebulja,napisałeś,że Cię nie zawiedli bo w przeszłości nie poprowadzili żadnego zespołu do medalu.No to ja się pytam jaki zespół Szerszeń poprowadził do medalu?Co do budowania zespołu wokół Szerszenia,już samo stwierdzenie,że Resovia "budowała" jest zabawne,skoro od paru sezonów w Rzeszowie jest zwykła łapanka
W Rzeszowie od sezonu 2020/21 nie ma z grubsza łapanki (a przynajmniej dla mnie ona nie jest tak transparentnie dostrzegalna, może Artem ją widzi/zna). Szerszeń przed sezonem 2020/21 dawał nadzieję na to, że do tego półfinału/medalu może poprowadzić. Nie sprostał tym oczekiwaniom, dlatego idzie do Lublina bić się o 10 miejsce.
Streeter pisze: 4 maja 2022, o 21:32 Czego najbardziej zabrakło?

Klemen Cebulj: "Zespołu. Drużyna nie była drużyną. Było u nas wiele indywidualności i sporo graczy, którzy wcześniej grali w niesamowitych klubach...
Streeter
I dlatego najlepszym polskim rozgrywającym w historii jest Maciek Dobrowolski, bo 7 razy wygrał Mistrzostwo Polski.
Streeter pisze: 4 maja 2022, o 21:32 Czego najbardziej zabrakło?

Klemen Cebulj: W sporcie drużynom nie chodzi tylko o to, żeby zbudować zespół w oparciu o nazwiska. Trzeba stworzyć drużynę, a w zeszłym roku wyglądało to lepiej.
Streeter
I dlatego, że w siatkówce nie chodzi o nazwiska, to siatkówka jest najmniej zaskakującym sportem, a w finałach grają Ci, którzy mają najlepszych zawodników.
Streeter pisze: 4 maja 2022, o 21:32 Czego najbardziej zabrakło?

Klemen Cebulj: Trzeba stworzyć drużynę, a w zeszłym roku wyglądało to lepiej.
Streeter
I dlatego, jak Butryn przestał wygrywać mecze Resovii, to w play-offach dostali do zera.

Generalnie bardzo ostra wypowiedź, bo to Cebulj ma cv Trento i Lube, nawet na tym forum jest odbierany, jako gwiazda, a Plusliga go w kontekście bycia liderem dość mocno weryfikuje.
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Wywiad ogólnie ciekawy, jedno co mnie dziwi najbardziej to narzekanie na atmosferę/drużynę, gdzie sam Klemen i większość drużyny zostaje w składzie. Więc nie bardzo rozumiem z czego nagle miałaby się ta atmosfera zrobić, zwłaszcza po takich wypowiedziach. Zapowiada się więc podobny rok :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
united
Posty: 40
Rejestracja: 23 maja 2018, o 13:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: united »

Moim zdaniem atmosfera wg Klemena ma się zrobić brakiem Deroo. Oni mieli największą kosę z tego co się orientuję. Największą, ale niestety nie jedyną w całym zespole.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

united pisze: 5 maja 2022, o 06:56 Moim zdaniem atmosfera wg Klemena ma się zrobić brakiem Deroo. Oni mieli największą kosę z tego co się orientuję. Największą, ale niestety nie jedyną w całym zespole.
Nie jest tajemnicą, że Deroo tytanem pracy nie jest. O Klemenie można dużo złego mówić, ale akurat chłop nie odpuszcza raczej.
Kłamca.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Kiko »

united pisze: 5 maja 2022, o 06:56 Moim zdaniem atmosfera wg Klemena ma się zrobić brakiem Deroo. Oni mieli największą kosę z tego co się orientuję. Największą, ale niestety nie jedyną w całym zespole.
Kto z kim miał jeszcze nie po drodze ? Zastanawia mnie czy odejście Estońskiego środkowego może mieć z tym związek ? Inaczej nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego go Resovia nie zatrzymała.
united
Posty: 40
Rejestracja: 23 maja 2018, o 13:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: united »

Kiko pisze: 5 maja 2022, o 07:38 Kto z kim miał jeszcze nie po drodze ? Zastanawia mnie czy odejście Estońskiego środkowego może mieć z tym związek ? Inaczej nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego go Resovia nie zatrzymała.
Estoński środkowy nie był źródłem żadnych problemów w szatni, spokojnie. Decyzje personalne w klubie z Rzeszowa przez wielu są niezrozumiałe- nie przejmuj się.
Streeter
Posty: 7267
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Nie no Timo to wygląda na człowieka, który otwiera okno jak mucha wleci do pokoju :D nie wierzę że mógłby się z kimś pokłócić a tym bardziej żeby samemu wygenerować jakiś problem.

Z Deroo możecie mieć rację. Nie śledziłem mocno Suwałk gdy Szerszeń grał tam sezon życia, więc może chłopak ma taki styl bycia, ale jakbym miał kogoś jeszcze obstawiać to pomyślałbym o nim - w tym sezonie nie wyglądał na zbyt zadowolonego na boisku. A też w sumie dziwne, że Resovia tyle w niego inwestowała, żeby teraz od tak odpuścić (znaczy nie żeby to pierwszy raz zrobili, ale Nicolasa akurat prowadzili dosyć mądrze).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Artem »

Naprawdę podziwiam was, że nie wpadliście na pomysł o kogo może chodzić. W Resovii jest problem w relacjach między zawodnikami i rozgrywającym. Oczywiście nie wszystkimi. Klemen ewidentnie jest kumplem Fabiana, da się to zauważyć na boisku. Z wypowiedzi można wywnioskować kto z wielkiego klubu dołączył teraz do drużyny z Rzeszowa. Spodziewalibyście się, że na linii rozegranie - libero może iskrzyć? Prezes zna całą sytuację a to świadczy tylko o tym, że było już bardzo nieprzyjemnie skoro zawodnicy nie potrafili rozwiązać tego między sobą. Tylko czy on coś zrobi wiedząc kto mu tych dobrych graczy ściągnął?
Vivo
Posty: 471
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Vivo »

Kolejny raz się potwierdza - tam gdzie Fabian, tam się coś dzieje :P To już jest znane od dawna dla większości, no, poza oczywiście niektórymi kibicami RR, którzy ciągle nie mogą w to uwierzyć. Kolejna osobliwa rzecz na tym forum.

Aczkolwiek wystawiacz - libero, no to tutaj to jest niespodziewana bomba.
Orzi
Posty: 793
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Orzi »

Vivo pisze: 5 maja 2022, o 10:18 Kolejny raz się potwierdza - tam gdzie Fabian, tam się coś dzieje :P To już jest znane od dawna dla większości, no, poza oczywiście niektórymi kibicami RR, którzy ciągle nie mogą w to uwierzyć. Kolejna osobliwa rzecz na tym forum.

Aczkolwiek wystawiacz - libero, no to tutaj to jest niespodziewana bomba.
Artem raczej sugerował, że chodzi o Kochana, a nie Zatorskego
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Artem »

Właśnie chodzi o problemy na linii rozegranie - libero.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”