Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Simao pisze: 15 paź 2021, o 21:07 Ciekawi mnie czy Muzaj będzie kontynuował walkę o najgorszy transfer w historii klubu...
Oj tu to konkurencja sroga :] myślę, że lider Veres mimo wszystko. No i większość składów z ostatnich 3 lat można ustawić na kolejnych miejscach, plus Schmitta i Lyneela, ale tu za zdrowie akurat.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Streeter pisze: 15 paź 2021, o 21:12
Simao pisze: 15 paź 2021, o 21:07 Ciekawi mnie czy Muzaj będzie kontynuował walkę o najgorszy transfer w historii klubu...
Oj tu to konkurencja sroga :] myślę, że lider Veres mimo wszystko. No i większość składów z ostatnich 3 lat można ustawić na kolejnych miejscach, plus Schmitta i Lyneela, ale tu za zdrowie akurat.

Streeter
Schmitt wśród najgorszych transferów? Jak grał to dostawał MVP. Przed sezonem było wiadomo, że Kanadyjczyk ma często problemy ze zdrowiem, więc nie było żadnego niemiłego zaskoczenia. To samo Lyneel. Z różnicą, że Francuz nie grał tak dobrze jak Schmitt.
Jeśli chodzi o najgorszy transfer w historii klubu to pierwsze miejsce jak dla mnie zarezerwowane dla wszystkich "walczaków Igły", czyli transferów przed sezonem 19/20. Do Veresa dodałbym Baranowicza, pierwszy transfer Woickiego z AZSu na którym się bardzo zawiodłem i fińskiego Elvisa. Z tym, że ten ostatni był chyba jedynym dostępnym przyjmującym na rynku i dlatego trafił do Rzeszowa.
Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Wiem wiem, Schmitt i Lyneel jak już grali, to grali fajnie, dlatego wymieniłem ich osobno i podkreśliłem, że ze względów zdrowotnych. No bo jednak liczono, że będą zdrowi i wniosą tyle co by mogli, co się nie stało (co oczywiście było wkalkulowane w te transfery). Jednak no moim zdaniem, jak gość przyszedł i 3/4 roku nie gra, to ciężko transfer uznać za dobry. Jedynie można "rozgrzeszyć" siatkarza, no bo nie jego wina, że złapał uraz.

A zaciąg Katowicki to prawie jak Potop Szwedzki :]

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: qtp »

Streeter pisze: 15 paź 2021, o 21:12 myślę, że lider Veres mimo wszystko.
Bzdura, on rozegrał wtedy bardzo solidny sezon. To że były jakieś chore oczekiwania to nie wina zawodnika.
Taki Hoag zaliczył nieporównywalnie gorszy sezon.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4597
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: niepoinformowany »

Dokładnie, to że Swędrowski co transmisję powtarzał coś o "zawodzeniu Veresa" nie znaczy, że tak było. Chyba, że ktoś myśli że siatkówka to tenis i tu można wygrać w pojedynkę. Wtedy to tak, zawiódł. To tak samo jak z jego niegdysiejszym "Ervin enfant terrible N'gapeth", powtarzane w kółko było. Tylko, że to drugie przynajmniej miało (ma) uzasadnienie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: compact »

W meczach z JW, Zaksą i Skrą miał średnio 42% skuteczności, 20% eff, więc nie mówmy, że nie było się za co znęcać.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4597
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: niepoinformowany »

A jak reszta zespołu? Bo z tego co pamiętam to było z tym różnie u pozostałych skrzydłowych i to pomimo tego, że sporo sytuacyjnych dostawał Węgier. Dla mnie solidny sezon, może bez błysku, zgadzam się. Ale żeby jedno z największych rozczarowań to zdecydowanie się nie zgadzam. Porównując do najświeższych sytuacji, to oceniłbym go podobnie jak Ebadipoura z ostatniego sezonu Skry.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2614
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Simao »

qtp pisze: 16 paź 2021, o 10:09
Streeter pisze: 15 paź 2021, o 21:12 myślę, że lider Veres mimo wszystko.
Bzdura, on rozegrał wtedy bardzo solidny sezon. To że były jakieś chore oczekiwania to nie wina zawodnika.
Taki Hoag zaliczył nieporównywalnie gorszy sezon.
Dokładnie, zresztą wystarczy spojrzeć na jego statystyki. Pamiętam jak sam w jednym z wywiadów żalił się, że są wobec Niego jakieś specjalne, nieporównywalnie większe wymagania niż do innych zawodników. Trzeba przyznać, że miał rację i nie do końca radził sobie z presją, jednak prezentował solidny poziom. Problem z tym graczem polegał na tym, że dużo ludzi oczekiwało od Niego jakiś wyjątkowych wyników. Dlatego też jest ogólnie taki, a nie inny odbiór tego zawodnika, przynajmniej przez część kibiców.

W najbliższym meczu z Radomiem w głównej mierze ciekawi mnie to, jak zaprezentuje się Muzaj...
Oczywiście nie biorę pod uwagę innego wyniku jak wygrana naszej drużyny za 3 punkty. Najlepiej bez straty seta. Radom, oprócz Nysy i Lublina to najsłabsze drużyny w lidze. Jeden z kandydatów do spadku, jeśli w ogóle ktoś spadnie. Gramy u siebie, powinniśmy odnieść pewne zwycięstwo.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: kuki91 »

Ja mam dziury w pamięci czy nieporównywalnie gorszym transferem niż Veres był Cernić ??? Bo jakoś co do tego drugiego mam wrażenie, że nie można było tego nawet jako "solidne" granie określić ;D
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: reeman »

Wg Składowskiego w PS z ligi spada 1 drużyna, przedostatnia gra baraż z 2 d.rużyną z 1 ligi, do tego dochodzi zespól ze Lwowa i +L ma liczyć 16 drużyn
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Simao pisze: 16 paź 2021, o 11:28
qtp pisze: 16 paź 2021, o 10:09
Streeter pisze: 15 paź 2021, o 21:12 myślę, że lider Veres mimo wszystko.
Bzdura, on rozegrał wtedy bardzo solidny sezon. To że były jakieś chore oczekiwania to nie wina zawodnika.
Taki Hoag zaliczył nieporównywalnie gorszy sezon.
Dokładnie, zresztą wystarczy spojrzeć na jego statystyki. Pamiętam jak sam w jednym z wywiadów żalił się, że są wobec Niego jakieś specjalne, nieporównywalnie większe wymagania niż do innych zawodników. Trzeba przyznać, że miał rację i nie do końca radził sobie z presją, jednak prezentował solidny poziom. Problem z tym graczem polegał na tym, że dużo ludzi oczekiwało od Niego jakiś wyjątkowych wyników. Dlatego też jest ogólnie taki, a nie inny odbiór tego zawodnika, przynajmniej przez część kibiców.

W najbliższym meczu z Radomiem w głównej mierze ciekawi mnie to, jak zaprezentuje się Muzaj...
Oczywiście nie biorę pod uwagę innego wyniku jak wygrana naszej drużyny za 3 punkty. Najlepiej bez straty seta. Radom, oprócz Nysy i Lublina to najsłabsze drużyny w lidze. Jeden z kandydatów do spadku, jeśli w ogóle ktoś spadnie. Gramy u siebie, powinniśmy odnieść pewne zwycięstwo.
Tragicznie nie grał, ale przychodził jako wielka gwiazda, więc i wymagania były wielkie. Z tego co pamiętam to w playoffach, gdzie Alek doznał kontuzji grał Lotman z Penchevem, a nie on.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

kuki91 pisze: 16 paź 2021, o 11:35 Ja mam dziury w pamięci czy nieporównywalnie gorszym transferem niż Veres był Cernić ??? Bo jakoś co do tego drugiego mam wrażenie, że nie można było tego nawet jako "solidne" granie określić ;D
Cernic nie mógł grać cały czas przez limity. Wtedy Achrem nie miał jeszcze obywatelstwa. Kompletnie wyleciał mi z pamięci, a to też było wielkie nazwisko. Miał mecze dobre i bardzo słabe. Więcej oczekiwano od Veresa, niż Cernica.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: compact »

Veres 2,16 pkt/set, 42% skuteczność, 20% eff, 4.30 ataku/set, 2.42 zagrywki/set
Akhrem 3,5 pkt/set, 50% skuteczność, 31% eff, 5.92 ataku/set, 3 zagrywki/set
Lotman 1,79 pkt/set, 42% skuteczność, 27% eff, 3.92 ataku/set, 2.42 zagrywki/set
Penczew 1,75 pkt/set 44% skuteczność, 24% eff, 3.43 ataku/set, 2.53 zagrywki/set
Schops 3 pkt/set, 43% skuteczność, 23% eff, 5.62 ataku/set, 3.08 zagrywki/set
Konarski 3,63 pkt/set, 44% skuteczność, 27% eff, 6.78 ataku/set, 2.87 zagrywki/set

Był najmniej efektywnym skrzydłowym, a wcale nie atakował wyraźnie więcej niż Lotman i Penczew. Którzy mieli przecież też inne atuty, zwłaszcza w defensywie.
Porównując do najświeższych sytuacji, to oceniłbym go podobnie jak Ebadipoura z ostatniego sezonu Skry.
Ebadipour 3,12 pkt/set, 43% skuteczności, 26% eff, 6.1 ataku/set, 3.3 zagrywki/set.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2021, o 13:17 przez compact, łącznie zmieniany 1 raz.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

reeman pisze: 16 paź 2021, o 11:37 Wg Składowskiego w PS z ligi spada 1 drużyna, przedostatnia gra baraż z 2 d.rużyną z 1 ligi, do tego dochodzi zespól ze Lwowa i +L ma liczyć 16 drużyn
Wychodzi 15 drużyn, nie 16. Oni tam nawet liczyć nie potrafią?
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1530
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: lukecik »

miro1905 pisze: 16 paź 2021, o 11:49
reeman pisze: 16 paź 2021, o 11:37 Wg Składowskiego w PS z ligi spada 1 drużyna, przedostatnia gra baraż z 2 d.rużyną z 1 ligi, do tego dochodzi zespól ze Lwowa i +L ma liczyć 16 drużyn
Wychodzi 15 drużyn, nie 16. Oni tam nawet liczyć nie potrafią?
Mistrz pierwszej ligi wchodzi z automatu, więc wychodzi 16. ;)

Ze strony plusligi:
3. Baraż o prawo gry w PlusLidze w sezonie 2022/2023

Drużyny, które zajmą:
a. 14 miejsce w klasyfikacji końcowej rozgrywek PlusLigi
oraz
b. 2 miejsce w klasyfikacji końcowej rozgrywek TAURON 1.Ligi
zagrają baraż do trzech wygranych meczów ze zmianą gospodarza po każdym meczu o prawo gry w PlusLidze w sezonie 2022/2023. Gospodarzem pierwszego spotkania będzie 14 drużyna PlusLigi.
Uwaga: W przypadku nie powiększenia liczby drużyn w rozgrywkach PlusLigi sezonu 2022/2023 do 16- tu, 14 drużyna po fazie zasadniczej opuszcza rozgrywki PlusLigi, a baraż nie będzie rozgrywany
Szary Wilk
Posty: 7828
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Statystyki skrzydłowych Resovii po trzech meczach

Maciej Muzaj:
Olsztyn: 24 %
Katowice: 29 %

Klemen Cebulj:
Olsztyn: 38 %
Katowice: 50 %

Sam Deroo
Olsztyn: 42 %
Katowice: 40 %

W przypadku Muzaja wygląda to wręcz fatalnie, ale jeśli chodzi o przyjmujących, to też mocno przeciętne liczby wykręcają. Do tego trzeba doliczyć przyjęcie, które przynajmniej w pierwszym meczu wyglądało po prostu źle. No i jeszcze jest sypacz, który nie lubi biegać, bo jest zbyt ociężały.

To dopiero dwa mecze, za szybko, by cokolwiek i kogokolwiek oceniać, ale Resovia znów może stać się ofiarą własnych transferów i przywiązania do nazwisk. Para po przekątnej Drzyzga-Muzaj już wygląda abstrakcyjnie jeśli chodzi o współpracę, nie wspominając już o tym, że ten pierwszy prędzej utopi niż podciągnie, a ten drugi jest strasznie chimeryczny i czasem zagra na 30 pkt i 55 % w ataku, a czasami będzie 5 pkt na 20 % w ataku. Jak widać na razie mamy tylko ten drugi trend.
Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Simao pisze: 16 paź 2021, o 11:28 Pamiętam jak sam w jednym z wywiadów żalił się, że są wobec Niego jakieś specjalne, nieporównywalnie większe wymagania niż do innych zawodników.
Nie wiem, może dlatego, że przyszedł na najdroższy ówcześnie kontrakt jako gwiazda ligi rosyjskiej, warta ze 4 Lotmany? No chyba że MVP z BBTSem to dla Was dobry sezon, to ok. Z czubem tabeli nie zagrał nic nigdy.

To chyba nic dziwnego że inne oczekiwania są jak się zatrudnia Krulickiego, a inne jak się zatrudnia Cebulja.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

lukecik pisze: 16 paź 2021, o 12:01
miro1905 pisze: 16 paź 2021, o 11:49
reeman pisze: 16 paź 2021, o 11:37 Wg Składowskiego w PS z ligi spada 1 drużyna, przedostatnia gra baraż z 2 d.rużyną z 1 ligi, do tego dochodzi zespól ze Lwowa i +L ma liczyć 16 drużyn
Wychodzi 15 drużyn, nie 16. Oni tam nawet liczyć nie potrafią?
Mistrz pierwszej ligi wchodzi z automatu, więc wychodzi 16. ;)

Ze strony plusligi:
3. Baraż o prawo gry w PlusLidze w sezonie 2022/2023

Drużyny, które zajmą:
a. 14 miejsce w klasyfikacji końcowej rozgrywek PlusLigi
oraz
b. 2 miejsce w klasyfikacji końcowej rozgrywek TAURON 1.Ligi
zagrają baraż do trzech wygranych meczów ze zmianą gospodarza po każdym meczu o prawo gry w PlusLidze w sezonie 2022/2023. Gospodarzem pierwszego spotkania będzie 14 drużyna PlusLigi.
Uwaga: W przypadku nie powiększenia liczby drużyn w rozgrywkach PlusLigi sezonu 2022/2023 do 16- tu, 14 drużyna po fazie zasadniczej opuszcza rozgrywki PlusLigi, a baraż nie będzie rozgrywany
Czyli baraż gra ostatnia, a nie przedostatnia drużyna Plusligi. Kolega napisał, że przedostatnia, co by oznaczało, że ostatnia bezpośrednio spada i wychodziłoby 15 drużyn.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Orduna »

Tak jak pisałem wcześniej. Wchodzi mistrz 1 Ligi +Lwów a 2 zespół 1 Ligi zagra baraż z ostatnim Plusligowym i raczej powinien się utrzymać.
Jedyne co mnie ciekawi to to czy rzeczywiście będzie to zespół z Lwowa, który mocno obniżył loty i prawdopodobnie nie będzie nawet mistrzem Ukrainy. Jeśli tak to byłaby to parodia bo to zespół sportowo nadający się do 1 ligi.
sherman
Posty: 73
Rejestracja: 9 maja 2020, o 10:04
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: sherman »

Pod względem sportowym jeśli miałby to być zespół zza granicy to jedynie Berlin miałby sens.
Jeśli chodzi o Ukrainę to Episentr Podoliani jest dużo mocniejszy niż Lwów. Ponadto trenerem jest Siwy, asystentem Kamil Sołoducha, a na lewicy gra Szalupa.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

sherman pisze: 17 paź 2021, o 09:50 Pod względem sportowym jeśli miałby to być zespół zza granicy to jedynie Berlin miałby sens.
Jeśli chodzi o Ukrainę to Episentr Podoliani jest dużo mocniejszy niż Lwów. Ponadto trenerem jest Siwy, asystentem Kamil Sołoducha, a na lewicy gra Szalupa.
Gdy mamy patrzyć na potencjał jaki może zespół wnieść do PlusLigi to nie można się patrzeć na to co jest teraz tylko na sponsorów. To oczywiste, że jeśli ten epicentr się dostanie do PlusLigi to nie zostanie z tym składem co ma teraz, który jest przygotowany pod to by wygrać ligę Ukraińską a zbuduje znacznie mocniejszy. W skali takiego Lubina czy Stali to powinien być wzmocnieniem.

Berlin to już w ogóle byłby potężny. Już teraz ma budżet jak najlepsze polskie kluby a gdyby byłw polskiej lidze to by był dużo bardziej przyciągający. Bo tak to pewnie niekiedy nawet za wyraźnie mniejsze pieniądze siatkarz woli grać w jakiejś Weronie niż W Berlinie. W dodatku gdyby był w tej polskiej PL to finansowanie by pewnie zwiększył.
Szary Wilk
Posty: 7828
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Jeśli drużyny z Ukrainy czy Niemiec chcą grać w PlusLidze, to tylko na zasadach PlusLigi. 4 Polaków, 3 obcokrajowców.

Bo ja sobie nie wyobrażam sytuacji, żeby te drużyny mogły być multinarodowe i ściągałyby same zagraniczne gwiazdy, a reszta miałaby grać z limitami.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

Szary Wilk pisze: 17 paź 2021, o 12:39 Jeśli drużyny z Ukrainy czy Niemiec chcą grać w PlusLidze, to tylko na zasadach PlusLigi. 4 Polaków, 3 obcokrajowców.

Bo ja sobie nie wyobrażam sytuacji, żeby te drużyny mogły być multinarodowe i ściągałyby same zagraniczne gwiazdy, a reszta miałaby grać z limitami.
Przecież Składowski jako przedstawiciel PLS mówił w Polsacie niedawno, że Lwów ma mieć 3 Ukraińców w szóstce. Nie jest to normalne, a powiększenie ligi do 16 ekip przy i tak rozdmuchanym kalendarzu nic dobrego nie przyniesie. Już teraz zanosi się na to, że Radom będzie odstawał. Argumenty o tym, że młodzi dostaną szansę, też nie przekonują. Przy spadkach bardziej prawdopodobne jest "bezpieczne" (choć zgubne być może) budowanie składu w oparciu o doświadczonych ligowców niż dawanie szansy młodym i ciągnięcie za uszy. Zwłaszcza, że i w I lidze na razie ci wyjadacze nie dają pograć młodziakom.

No i chyba wypada przenieść nasze posty do stosownego tematu o zagranicznych klubach w lidze, bo zaśmiecamy wątek Resovii.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2614
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Simao »

Resovia mogłaby zrobić transfer medyczny w miejsce Fabiana Drzyzgi, ponoć ma coś z szyją...
Tworzy się szansa, aby ściągnąć jakiegoś rozgrywającego w miejsce wystawiacza. W grę wchodziłby raczej zagraniczny zawodnik, bo w Polsce nie ma wolnych kandydatów na odpowiednim poziomie.
Swoją drogą to szacunek dla Woickiego, ma już swoje lata, a nie można powiedzieć, że jest jakoś wyraźnie słabszy od Drzyzgi. Myślę, że solidny rozgrywający z zagranicy wyszedłby na plus drużynie i pomógłby wejść jej na wyższy poziom. Krulicki musiałby grać w wyjściowym zestawieniu, ale jest to solidny zawodnik. Finalnie i tak wyszłoby to wszystko na plus drużynie. Tak na marginesie to jest bez sensu mieć dwóch zagranicznych środkowych. Tammemaa to nie jest poziom na Resovie. W dodatku gość blokuje limity, gdzie lepszą opcją byłby od Niego np. Poręba.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7728
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Simao pisze: 18 paź 2021, o 23:00Resovia mogłaby zrobić transfer medyczny w miejsce Fabiana Drzyzgi, ponoć ma coś z szyją... Tworzy się szansa, aby ściągnąć jakiegoś rozgrywającego w miejsce wystawiacza.
To będą długie trzy lata dla niektórych. xD
Nuriel
Posty: 837
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Nuriel »

Nie żebym lubił Drzyzgę, ale już nie przesadzajmy.

Nie jest on aż tak tragiczny, żeby ściągać pierwszego lepszego rozgrywacza, który by akurat był wolny i potrafi odbić piłę z grubsza w kierunku kolegiów z boiska.

Fabię gra źle, jest też moim zdaniem dużym obciążeniem psychicznym dla drużyny, bo jak się zachowuje każdy widzi, ale niektórzy tu już kompletnie odlatują, myśląc że przykładowy Mietek spod sklepu będzie lepszy.
Resofan
Posty: 1418
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

Tylko jakoś trenerzy są innego zdania. Od kadry, poprzez kluby greckie, rosyjskie i polskie. Zbiorowa amnezja, a wystarczyłoby, żeby posłuchali fachowców z tego forum.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Na bezrybiu i rak ryba ;)

Mnie tam cieszy obecność Fabiana w Rzeszowie. Ciekawsza liga.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

- Dlaczego żona kocha Fabiana?
- Bo nigdy jej nie wystawił.

Wchodzi Fabian z kolegą do klubu:
Kolega: zobacz te dwie laski przy barze, podchodzimy do nich tylko musimy to dobrze że rozegrać
Fabian: *ciężko oddycha*

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: reeman »

Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”