Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

kri$
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2021, o 13:36
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: kri$ »

Muzaj rzeczywiście miał dobry sezon w Treflu. Został wtedy najlepiej punktującym ligi przy ok 48% w ataku. Dla porównania zastępuje Butryna, który z kolei był najlepiej punktującym w minionym sezonie przy skuteczności 53%. Wiadomo, że Maciek możliwości ma duże ale przez cały rok na poziomie Butryna nie grał nawet w swoich najlepszych sezonach.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: qtp »

kri$ pisze: 1 paź 2021, o 11:10Wiadomo, że Maciek możliwości ma duże
Wiadomo że Maciek ma możliwości złapać bardzo wysoko piłkę. Czy inne możliwości ma równie duże, to bym miał wątpliwości.
Muzaj ma przed sobą cały sezon z podobno dość dobrym trenerem, jeśli nie nawiąże do poziomu z Gdańska to chyba będzie go można wykreślić z listy około reprezentacyjnej.
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

kri$ pisze: 1 paź 2021, o 11:10 Muzaj rzeczywiście miał dobry sezon w Treflu. Został wtedy najlepiej punktującym ligi przy ok 48% w ataku. Dla porównania zastępuje Butryna, który z kolei był najlepiej punktującym w minionym sezonie przy skuteczności 53%. Wiadomo, że Maciek możliwości ma duże ale przez cały rok na poziomie Butryna nie grał nawet w swoich najlepszych sezonach.
Fajne porównanie. Tyle, że po Muzaju NA SKRZYDŁACH drugą opcją w ataku był najczęściej Mijailović, a nie Cebulj.

Też jestem zdania, że wymiana Butryna na Muzaja ryzykowna, ale nie umniejszajcie na siłę Muzajowi nawet wtedy, gdy mu szło fajnie...

Wytłumaczcid mi wobec tego, czemu na Butryna nie ma popytu? Np za granicą? Siatkarski spisek na całą Europę z powodu wzrostu?

Nishida 186 (!)
---------------------
Wlazły 194
Boyer 196
Hernandez 196
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

qtp pisze: 1 paź 2021, o 11:16
kri$ pisze: 1 paź 2021, o 11:10Wiadomo, że Maciek możliwości ma duże
Wiadomo że Maciek ma możliwości złapać bardzo wysoko piłkę. Czy inne możliwości ma równie duże, to bym miał wątpliwości.
Muzaj ma przed sobą cały sezon z podobno dość dobrym trenerem, jeśli nie nawiąże do poziomu z Gdańska to chyba będzie go można wykreślić z listy około reprezentacyjnej.
Taaa, kim go bys chcial zastapic w szerokiej kadrze? NIe widze na horyzoncie na ten moment ciekawszych graczy
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Szary Wilk pisze: 1 paź 2021, o 12:08
kri$ pisze: 1 paź 2021, o 11:10 Muzaj rzeczywiście miał dobry sezon w Treflu. Został wtedy najlepiej punktującym ligi przy ok 48% w ataku. Dla porównania zastępuje Butryna, który z kolei był najlepiej punktującym w minionym sezonie przy skuteczności 53%. Wiadomo, że Maciek możliwości ma duże ale przez cały rok na poziomie Butryna nie grał nawet w swoich najlepszych sezonach.
Fajne porównanie. Tyle, że po Muzaju NA SKRZYDŁACH drugą opcją w ataku był najczęściej Mijailović, a nie Cebulj.

Też jestem zdania, że wymiana Butryna na Muzaja ryzykowna, ale nie umniejszajcie na siłę Muzajowi nawet wtedy, gdy mu szło fajnie...

Wytłumaczcid mi wobec tego, czemu na Butryna nie ma popytu? Np za granicą? Siatkarski spisek na całą Europę z powodu wzrostu?

Nishida 186 (!)
---------------------
Wlazły 194
Boyer 196
Hernandez 196
Może po prostu nie chciał odejść. Podałeś przykład Japończyka, Francuza i Kubańczyka. Faktycznie te nacje mają potężne ligi i nie mają po co odchodzić do Włoch. :D Wymiana Butryna na Muzaja nie jest ryzykowna. Jest idiotyczna. Z Butrynem na ataku nie JW, a Resovia byłaby zdecydowanym faworytem do MP. A "popyt" na Muzaja jest, bo ma najlepszego polskiego agenta, który jakby było trzeba to upchnąłby Krulickiego do jakiegoś Krasnojarska albo Ufy. :]
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: qtp »

Pawel9221 pisze: 1 paź 2021, o 12:40 Taaa, kim go bys chcial zastapic w szerokiej kadrze? NIe widze na horyzoncie na ten moment ciekawszych graczy
Powołania będą rozsyłane nie na ten moment, tylko za jakieś 8 mc, to sporo czasu. Jak Muzaj zaliczy taki sezon jak ten miniony, to na prawdę o ciekawszych graczy nie będzie specjalnie trudno.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Matson »

Są jakieś informacje na temat Kochanowskiego? Czy to jakaś dłuższa przerwa w grze?
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: dyletant »

O jakim Wy Muzaju tu się kłócicie, jak i tak za 2-3 kolejki na stałe zastąpi go Bucki? Chyba, że Giuliani będzie chciał go utrzymać w ulubionej roli jokera a Muzaj będzie czwartą opcją w ataku.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Przecież Bucki się zasapie jak mu przyjdzie 2 mecze zagrać jednego tygodnia.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: dyletant »

Póki co, przynajmniej do listopada nie zanosi się na to, żeby jakakolwiek drużyna grała 2 mecze w tygodniu. Może dopiero LM wymusi korekty na terminarzu i doda trochę grania poza weekendem.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Pierwszy mecz w sezonie na plus. Zobaczymy co będzie dalej 8-)
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: maniek009 »

Co z Kubą Kochanowskim? Odpoczywał czy jakiś uraz? Czy zagra w 2 kolejce?
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

No i mamy niespodziankę, żeby nie powiedzieć sensację, a to dopiero początek sezonu :o
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: gregory1228 »

Jak to jest że naszych 2 byłych atakujących w zaledwie 2 meczach zdobywa łącznie 52 pkt(a do tego można dodać że Jakub w pierwszym meczu zdobył 20 oczek) ... A Maciek 12...Naprawdę mam nadzieję i to ogromną że lada moment się przełamie!
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Simao »

gregory1228 pisze: 10 paź 2021, o 20:46 Jak to jest że naszych 2 byłych atakujących w zaledwie 2 meczach zdobywa łącznie 52 pkt(a do tego można dodać że Jakub w pierwszym meczu zdobył 20 oczek) ... A Maciek 12...Naprawdę mam nadzieję i to ogromną że lada moment się przełamie!
W przełamanie Muzaja ciężko wierzyć. Trzeba mieć silny charakter i osobowość, On tego niestety nie posiada. Jest taki bezbarwny, możnaby użyć nawet mocniejszych słów (gość powinien pomyśleć o jakiejś terapii z psychologiem, ewidentnie ma jakieś problemy). Ledwo rozpoczął się sezon, a człowiek już ma takie poczucie, że kolejny raz nie będzie chociażby brązu. Najwyżej miejsca 5-8. Myślę, że szansą będzie wymiana rozgrywającego, bo to jednak mózg drużyny, najważniejsza rzecz. Również w kadrze, osobiście mam już dość zarówno juniora jak i seniora Drzyzge.
W Resovii na przyszły sezon, gdyby to ode mnie zależało wykonał bym następujące zmiany:

Drzyzga, Woicki, Muzaj, Cebulj, Tammemaa, - tym Panom podziękować

Tavares, (za Woickiego lepszy byłby np. Kozub), Bołądź, Bednorz, Huber - tych Panów widziałbym w miejsce tych którym podziękował bym.

Oczywiście to jest moja subiektywna opinia, mógłbym podać jeszcze kilka innych nazwisk. Bardziej chodzi o to, aby tym wyżej wymienionym podziękować.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Simao pisze: 12 paź 2021, o 11:55
gregory1228 pisze: 10 paź 2021, o 20:46 Jak to jest że naszych 2 byłych atakujących w zaledwie 2 meczach zdobywa łącznie 52 pkt(a do tego można dodać że Jakub w pierwszym meczu zdobył 20 oczek) ... A Maciek 12...Naprawdę mam nadzieję i to ogromną że lada moment się przełamie!
W przełamanie Muzaja ciężko wierzyć. Trzeba mieć silny charakter i osobowość, On tego niestety nie posiada. Jest taki bezbarwny, możnaby użyć nawet mocniejszych słów (gość powinien pomyśleć o jakiejś terapii z psychologiem, ewidentnie ma jakieś problemy). Ledwo rozpoczął się sezon, a człowiek już ma takie poczucie, że kolejny raz nie będzie chociażby brązu. Najwyżej miejsca 5-8. Myślę, że szansą będzie wymiana rozgrywającego, bo to jednak mózg drużyny, najważniejsza rzecz. Również w kadrze, osobiście mam już dość zarówno juniora jak i seniora Drzyzge.
W Resovii na przyszły sezon, gdyby to ode mnie zależało wykonał bym następujące zmiany:

Drzyzga, Woicki, Muzaj, Cebulj, Tammemaa, - tym Panom podziękować

Tavares, (za Woickiego lepszy byłby np. Kozub), Bołądź, Bednorz, Huber - tych Panów widziałbym w miejsce tych którym podziękował bym.

Oczywiście to jest moja subiektywna opinia, mógłbym podać jeszcze kilka innych nazwisk. Bardziej chodzi o to, aby tym wyżej wymienionym podziękować.
Jedynym plusem Bednorza względem Cebulja jest to, że nie blokuje limitów. Wydaje mi się, że Bednorz nie wskoczy już na poziom z Modeny. W dodatku Klemen podpisał na 2 lata i to wysoki kontrakt, więc trudno będzie go rozwiązać bez płacenia wielkich odszkodowań. Co do rozgrywającego to nie mam złudzeń, że jesteśmy skazani na Fabiana przez najbliższe 3 sezony. Dziwię się, że Góral nie chciał wziąć Hubera. Kilka sezonów temu średnio raz na miesiąc udzielał wywiadu w którym mówił, że chciałby żeby o sile Resovii stanowili reprezentanci Polski, najlepiej wychowankowie, a gdy taki się znalazł i był do wyjęcia to chyba nawet nie próbowali. (Nie był na liście od "insiderów" na której był m.in. Kłos). Zgadzam się ze wszystkimi nazwiskami, którym byś podziękował, ale tak jak pisałem w kontekście Drzyzgi i Cebulja - raczej nie ma szans na rozwiązanie kontraktów. Woicki mam nadzieję, że po tym sezonie już skończy karierę i dostanie do trenowania np. częstochowski AZS, a Muzaj i Tammemaa to nie jest poziom drużyny, która chce walczyć o najwyższe cele. Żeby Estończyk miał chociaż polskie obywatelstwo to byłby idealny na czwartego, ale nie ma i jedyne czym się wyroznia to zagrywka na którą nie wejdzie za każdego, bo przeszkadzają w tym limity. Mój "wymarzony" skład Resovii:
R: Konkretny sypacz, może być Tavares
A: Powrót Butryna
P: Deroo
P: Kwolek
S: Kochanowski
S: Huber
L: Zatorski

Gdyby zamiast Kozamernika ściągnąć Polaka np. Bieńka lub Hubera to otwiera się miejsce dla zagranicznego atakującego lub rozgrywającego. Jeśli do tego udałoby się ściągnąć Kwolka, którego Resovia już ściąga od 3 sezonów to już byłyby dwa miejsca. Wydaje mi sie, że w przyszłym sezonie parę przyjmujących w Rzeszowie będą tworzyć Cebulj z Kwolkiem. Resovia podziękuje Deroo po sezonie.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Dwie kolejki za nami, a w Rzeszowie kibice budują już skład na przyszły rok :D kiedy pierwsze przecieki z klubu, za tydzień?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Streeter pisze: 12 paź 2021, o 12:22 Dwie kolejki za nami, a w Rzeszowie kibice budują już skład na przyszły rok :D kiedy pierwsze przecieki z klubu, za tydzień?

Streeter
:] Mogą być nawet jutro. Jeśli będą tak optymistyczne jak rok temu. :D
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Wiadomo, że to tylko siatkarskie umowy, ale poza Deroo to wszyscy podstawowi zawodnicy Resovii + Bucki, Szerszeń, Tammemaa mają kontrakty na przyszły sezon. Jednego Muzaja można wypchnąć i zapłacić odszkodowanie, ale rewolucji nie będzie.

ALE ZA ROK... 8-)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: leeon »

Resovia będzie grać lepiej. Spokojnie. Czy na miarę aspiracji kibiców? Chyba nie.
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Vivo »

Druga kolejka, a resowiacy ustalają już skład na przyszły sezon? Fiu fiu!

To nawet Góral rok temu nie był tak szybki z Kochanem i Zatorem :) Szybko tam na tym Podkarpaciu się myśli!
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Vivo pisze: 12 paź 2021, o 12:30 To nawet Góral rok temu nie był tak szybki z Kochanem i Zatorem :) Szybko tam na tym Podkarpaciu się myśli!
Kochan, Zatorski i Toniutti byli podpisani podobno już na superpucharze, czyli przed 1 kolejką. :]
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

miro1905 pisze: 12 paź 2021, o 12:15
Simao pisze: 12 paź 2021, o 11:55
gregory1228 pisze: 10 paź 2021, o 20:46 Jak to jest że naszych 2 byłych atakujących w zaledwie 2 meczach zdobywa łącznie 52 pkt(a do tego można dodać że Jakub w pierwszym meczu zdobył 20 oczek) ... A Maciek 12...Naprawdę mam nadzieję i to ogromną że lada moment się przełamie!
W przełamanie Muzaja ciężko wierzyć. Trzeba mieć silny charakter i osobowość, On tego niestety nie posiada. Jest taki bezbarwny, możnaby użyć nawet mocniejszych słów (gość powinien pomyśleć o jakiejś terapii z psychologiem, ewidentnie ma jakieś problemy). Ledwo rozpoczął się sezon, a człowiek już ma takie poczucie, że kolejny raz nie będzie chociażby brązu. Najwyżej miejsca 5-8. Myślę, że szansą będzie wymiana rozgrywającego, bo to jednak mózg drużyny, najważniejsza rzecz. Również w kadrze, osobiście mam już dość zarówno juniora jak i seniora Drzyzge.
W Resovii na przyszły sezon, gdyby to ode mnie zależało wykonał bym następujące zmiany:

Drzyzga, Woicki, Muzaj, Cebulj, Tammemaa, - tym Panom podziękować

Tavares, (za Woickiego lepszy byłby np. Kozub), Bołądź, Bednorz, Huber - tych Panów widziałbym w miejsce tych którym podziękował bym.

Oczywiście to jest moja subiektywna opinia, mógłbym podać jeszcze kilka innych nazwisk. Bardziej chodzi o to, aby tym wyżej wymienionym podziękować.
Jedynym plusem Bednorza względem Cebulja jest to, że nie blokuje limitów. Wydaje mi się, że Bednorz nie wskoczy już na poziom z Modeny. W dodatku Klemen podpisał na 2 lata i to wysoki kontrakt, więc trudno będzie go rozwiązać bez płacenia wielkich odszkodowań. Co do rozgrywającego to nie mam złudzeń, że jesteśmy skazani na Fabiana przez najbliższe 3 sezony. Dziwię się, że Góral nie chciał wziąć Hubera. Kilka sezonów temu średnio raz na miesiąc udzielał wywiadu w którym mówił, że chciałby żeby o sile Resovii stanowili reprezentanci Polski, najlepiej wychowankowie, a gdy taki się znalazł i był do wyjęcia to chyba nawet nie próbowali. (Nie był na liście od "insiderów" na której był m.in. Kłos). Zgadzam się ze wszystkimi nazwiskami, którym byś podziękował, ale tak jak pisałem w kontekście Drzyzgi i Cebulja - raczej nie ma szans na rozwiązanie kontraktów. Woicki mam nadzieję, że po tym sezonie już skończy karierę i dostanie do trenowania np. częstochowski AZS, a Muzaj i Tammemaa to nie jest poziom drużyny, która chce walczyć o najwyższe cele. Żeby Estończyk miał chociaż polskie obywatelstwo to byłby idealny na czwartego, ale nie ma i jedyne czym się wyroznia to zagrywka na którą nie wejdzie za każdego, bo przeszkadzają w tym limity. Mój "wymarzony" skład Resovii:
R: Konkretny sypacz, może być Tavares
A: Powrót Butryna
P: Deroo
P: Kwolek
S: Kochanowski
S: Huber
L: Zatorski

Gdyby zamiast Kozamernika ściągnąć Polaka np. Bieńka lub Hubera to otwiera się miejsce dla zagranicznego atakującego lub rozgrywającego. Jeśli do tego udałoby się ściągnąć Kwolka, którego Resovia już ściąga od 3 sezonów to już byłyby dwa miejsca. Wydaje mi sie, że w przyszłym sezonie parę przyjmujących w Rzeszowie będą tworzyć Cebulj z Kwolkiem. Resovia podziękuje Deroo po sezonie.
Kibicujemy temu samemu klubowi, ale jak czytam po drugiej kolejce i pierwszym przegranym meczu (wybacz kolego, a raczej koledzy to określenie) takie wypociny, żeby nie rzec bełkot, to mnie słabi....
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Simao »

To oczywiste, że może być różnie i sezon dopiero rozpoczyna się...
To są tylko zwykłe subiektywne opinie i sugestie, każdy ma do tego prawo. Odnośnie Fabiana, każdy wie czego się po Nim spodziewać...
Byłem już sceptyczny podczas jego powrotu, jednak dałem mu szansę, zaufałem. Jednak jak widzę, jaki ma destrukcyjny wpływ na drużynę, jak potrafi położyć grę całej drużyny, jego ignorancję, nonszalancję i brak kreatywnego rozegrania lub przynajmniej dokładnego to aż mnie oczy bolą oglądać ten spektakl. Szczerze to jak dla mnie Fabiana już w tym sezonie nie powinno być w drużynie, a tu najdłuższy kontrakt w drużynie...
On i Cebulj to są naprawdę dobrzy gracze, jednak Resovia nic z Nimi nie osiągnie, jednak bardzo chciałbym się mylić. Wymiana na Muzaja to w ogóle "hit transferowy" nawet jak na Resovie. Już chyba lepszym atakującym byłby Konarski z tymi około 40% w ataku, przynajmniej robi mniej błędów bezpośrednich w ataku i ma dobry blok.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2021, o 13:21 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
randomNick26
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2021, o 12:34
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: randomNick26 »

miro1905 pisze: 12 paź 2021, o 12:15 Jedynym plusem Bednorza względem Cebulja jest to, że nie blokuje limitów. Wydaje mi się, że Bednorz nie wskoczy już na poziom z Modeny.
Polecam obejrzeć ostatnie dwa mecze Zenitu a nie bazować na uprzedzeniach poheynenowskich ;)
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

randomNick26 pisze: 12 paź 2021, o 13:20
miro1905 pisze: 12 paź 2021, o 12:15 Jedynym plusem Bednorza względem Cebulja jest to, że nie blokuje limitów. Wydaje mi się, że Bednorz nie wskoczy już na poziom z Modeny.
Polecam obejrzeć ostatnie dwa mecze Zenitu a nie bazować na uprzedzeniach poheynenowskich ;)
Z kim Zenit grał te dwa pierwsze mecze? Z średniakami. Krasnojarsk i Dynamo LO to drużyny, które nawet nie myślą o medalu. Dobrze, że Bednorz punktuje, ale prawdziwy sprawdzian to będzie dopiero w listopadzie. Po kolei Dynamo, Zenit SP i Nowosybirsk. Jeśli w tych meczach Bednorz wykręci chociaż 45%+ w ataku to będzie można mówić o tym, że się odbudował.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Resofan pisze: 12 paź 2021, o 12:50 Kibicujemy temu samemu klubowi, ale jak czytam po drugiej kolejce i pierwszym przegranym meczu (wybacz kolego, a raczej koledzy to określenie) takie wypociny, żeby nie rzec bełkot, to mnie słabi....
Nie ma znaczenia, która teraz była kolejka. Prawda jest taka, że Resovia zrobiła genialne ruchy transferowe i jednocześnie tragiczne. Sprowadzenie Kochanowskiego i Zatorskiego na 3 lata, przedłużenie Szerszenia, który mam nadzieję, że w końcu odpali w pasiaku. Brzmi pięknie, ale w tym samym sezonie pozbywamy się najlepszego atakującego ligi i to nie takiego, który ma 2x większą ofertę z Rosji. Takiego, który jest pewnie 1.5x tańszy od nowego atakującego sprowadzonego po pół roku siedzenia w Rosji i we Włoszech, który przegrał rywalizację na pozycji z przyjmującym. (W ostatnim meczu zresztą też.) Patrząc na jego grę chyba pozostaje nam tylko liczyć na to, że Bucki szybko wróci i nie będzie miał problemów zdrowotnych. Jeśli chodzi o pozycję rozgrywającego to nie zdziwiłbym się, gdyby Fabian grał za więcej, niż za ile mógłby przyjść tutaj Toniutti. A który z panów bije drugiego na głowę jeśli chodzi o umiejętności to chyba nie muszę mówić. Najgorsze, że jesteśmy na niego "skazani" na najbliższe 3 sezony. Już prędzej uwierzę w to, że Muzaj się odbuduje, niż w to, że Fabian wróci do formy z 2015 roku. W to chyba wierzą nasz prezes i właściciel kontraktując go na 3 lata.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: bono »

Zobaczycie że Resovia będzie na pudle - oby za KK :D
nie ma już nic... :<
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 12 paź 2021, o 16:14 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Simao »

Najbliższy mecz, nie wyobrażam sobie innej opcji jak wygrana za 3 punkty. Będziemy grać w mojej opinii z jedną z najsłabszych drużyn, prowadzoną przez jednego z najgorszych trenerów w lidze. W dodatku będzie to mecz u siebie. Ciekawi mnie czy Muzaj będzie kontynuował walkę o najgorszy transfer w historii klubu... Jak na razie w moim subiektywnym odczuciu jest bezkonkurencyjny. Ciekawe czy dotrwa w Resovii do końca sezonu, pewnie tak. Powinniśmy zacząć już zgrywać się i zagrać najbliższy mecz na trzech przyjmujących. Jak wróci Bucki to będzie mógł dużo grać. Przydałoby się ściągnąć jeszcze jakiegoś solidnego rozgrywającego, bo Woicki to już nie ten poziom, a Drzyzga jednak często potrzebuje zmiany, a przede wszystkim rywalizacji.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”