Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Nikt Cię nie zmusza do przechodzenia na Podpromie. Nie rób z siebie idioty i nie zmieniaj głównego sponsora, bo dzięki niemu mamy w składzie gwiazdy światowej siatkówki i nie musimy tak jak ty chcesz opierać składu na Masłowskich i innych Depowskich. Należy pozbyć się ze składu Pana D i zatrudnić jakiegokolwiek zawodnika, który nie ma wszystkiego i wszystkich w dupie, zmienić trenera hipokryte, który chodzi po rynku i chwali się, że jest trenerem Resovii i może to jakoś zacznie wyglądać. Kibice wrócą, gdy gra się poprawi jestem tego pewien, bo na Jastrzębie przyszło dużo osób. Wiadomo, że nie są to najlepsze lata, gdzie na hali był full, gdy przyjeżdżał nawet Fart Kielce. Zabawnie wyglądają pstryczki od kibiców drużyn, które nawet teraz mają o wiele gorszą frekwencję niż Podpromiu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

@miro1905

No z jednej strony masz rację, że lepiej że mamy więcej gwiazd w lidze, ale z drugiej to co z tego, że masz Cebulja czy innego Kozamernika, skoro potem przyjadą wspomnieni przez Ciebie Masłowskie i Depowskie i wygrają. Obecna drużyna się w żaden sposób nie kalkuluje, z ekonomicznego punktu widzenia trzeba być nienormalnym, by wyłożyć dajmy na to 10 mln za drużynę która powalczy o Play-Off'y, skoro takie same cele jesteś w stanie osiągnąć za np.
3 mln. Teoretycznie jak nie masz co robić z pieniędzmi to możesz kupować kartofle po 300 złotych za kilo, ale po co, skoro tak samo najesz się tymi za 2.50. A jeszcze w przypadku Górala to nie dość że kupuje te kartofle po 300, to albo zgnite, albo zbabczałe.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Streeter pisze: 6 gru 2021, o 15:14 @miro1905

No z jednej strony masz rację, że lepiej że mamy więcej gwiazd w lidze, ale z drugiej to co z tego, że masz Cebulja czy innego Kozamernika, skoro potem przyjadą wspomnieni przez Ciebie Masłowskie i Depowskie i wygrają. Obecna drużyna się w żaden sposób nie kalkuluje, z ekonomicznego punktu widzenia trzeba być nienormalnym, by wyłożyć dajmy na to 10 mln za drużynę która powalczy o Play-Off'y, skoro takie same cele jesteś w stanie osiągnąć za np.
3 mln. Teoretycznie jak nie masz co robić z pieniędzmi to możesz kupować kartofle po 300 złotych za kilo, ale po co, skoro tak samo najesz się tymi za 2.50. A jeszcze w przypadku Górala to nie dość że kupuje te kartofle po 300, to albo zgnite, albo zbabczałe.

Streeter
I dlatego się martwię, że Góral i Asseco przestaną sponsorować siatkówkę. Wiemy, że niektórzy z klubu czytają klubowe forum i komentarzy takich jak ten kolegi wyżej nie brakuje. Naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby narzekać na najlepszego sponsora jaki może być, w dodatku prywatnego. Kibice żużla w Rzeszowie narzekali na Martę Półtorak tak jak teraz kibice Resovii narzekają na Górala. Chodziło o to samo: przepłacanie zawodników, budowanie składu gorszego, niż można było zbudować. Jak to się skończyło? Marma przestała sponsorować żużel. Po kilku latach klub sportowo utrzymał się w lidze, ale spadł przez problemy finansowe, potem przyszedł "wielki" sponsor i wplątał klub w jeszcze większe długi, klub ogłosił bankructwo i teraz w 2 lidze nieudolnie próbuje się odbudować.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Jakie są plany nie wiem, ale bawią mnie te wypowiedzi prezesa jak to muszą się zgrać itd. Resovia się nieprzerwanie zgrywa gdzieś od czasów Travicy. To też mnie zastanawia, bo weźmy takie Zawiercie - uznając za pierwszą szóstkę Tavaresa, Conte, Kovacevicia, Konarskiego, Zniszczoła, Niemca i Żurka to dwóch gości miałeś rok temu w Zawierciu. I jakoś nie przegrywają z kim popadnie, mało tego Tavares potrafi fajnie porozrzucać piłki mimo iż zaczynał sezon na ławce a Conte i Kovacević mogli jeszcze pół roku temu nie wiedzieć, że istnieje taki człowiek jak Tavares. A w Rzeszowie został Drzyzga i Cebulj z pierwszej szóstki, więc podobnie, ale Muzaj, Kochanowski czy Zatorski już z Drzyzgą grali, a ciągle wszyscy twierdzą w Rzeszowie, że potrzeba czasu. Tylko sezon się skończy, a efektów nie widać.

A Góral, bo zakładam że to jednak człowiek wysoce inteligentny, skoro jest prezesem Asseco, ma dwa wyjścia: albo wydawać mniej, albo mądrzej. Albo może i ta Fabianowa drużyna jest celem marketingowym Górala - bo sam spójrz, gdzie się nie obrócisz na jakimś portalu o siatkówce, wszędzie Asseco :D a że Kędzierzyn jakiegoś tam ogórka 20 raz ograł 3:0 jest mimo wszystko mniej medialne ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Podczas transmisji meczu w którym tatuś (i jego przyboczny - Mielewski) komentowali wybryki synusia na Podpromiu, padło takie oto zdanie z ust papy: "Deroo przyjechał do Rzeszowa bez formy". Zabawne panie Drzyzga. Niektórzy już rozegrali 11 kolejkę, a pan znów mówi, że Deroo jest bez formy. To co przez ostatnie tygodnie robił trenejro, że nie zadbał o formę Belga? Gdzie się podziała forma Kozanernika, Muzaja, Kochanowskiego, Zatorskiego? Wszyscy przyjechali do Rzeszowa bez formy? Tego się już nie da słuchać.
gregy69
Posty: 377
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: gregy69 »

Streeter pisze: 6 gru 2021, o 15:14 @miro1905

No z jednej strony masz rację, że lepiej że mamy więcej gwiazd w lidze, ale z drugiej to co z tego, że masz Cebulja czy innego Kozamernika, skoro potem przyjadą wspomnieni przez Ciebie Masłowskie i Depowskie i wygrają. Obecna drużyna się w żaden sposób nie kalkuluje, z ekonomicznego punktu widzenia trzeba być nienormalnym, by wyłożyć dajmy na to 10 mln za drużynę która powalczy o Play-Off'y, skoro takie same cele jesteś w stanie osiągnąć za np.
3 mln. Teoretycznie jak nie masz co robić z pieniędzmi to możesz kupować kartofle po 300 złotych za kilo, ale po co, skoro tak samo najesz się tymi za 2.50. A jeszcze w przypadku Górala to nie dość że kupuje te kartofle po 300, to albo zgnite, albo zbabczałe.

Streeter
Twierdzenie, że Deroo, Cebulja czy Kozamernika można zamienić na tańszych Depowskich bez utraty jakości, uważam za delikatnie mówiąc nierozsądne. Widać, że są grubo pod formą, ale to nie są goście, którzy wypadli sroce spod ogona. Drzyzga ze wszystkimi jego powszechnie znanymi przywarami, wciąż jest graczem o określonym poziomie. Zgadzam się z wieloma głosami tutaj, że drużyna nie jest dobrze zbilansowana. Ale to może decydować o porażce w zaciętym meczu z JW czy Zaksą. W meczach z zespołami jak LUK, Trefl czy GKS, suma umiejętności indywidualnych nie powinna pozostawiać wątpliwości co do wyniku na parkiecie. Tam coś nie trybi systemowo i to bardzo. Nie wiem czy to kwestia trenera, bo w pierwszych meczach, mimo wielu niedoskonałości, wyglądali dość dobrze jak na Resovię w obronie. Od 3-go seta w Bełchatowie przyspawało im nogi do parkietu i nawet żenująco śmieszne piłki wpadają w pomarańczowe. Nie mam żadnej wiedzy w tym zakresie, ale zespół wygląda jak zajechany fizycznie. Nie szukałem w sieci wcześniejszych dokonań nowego trenera przygotowania fizycznego, ale facet wygląda jak trener przygotowania grupy strongmanów, a nie drużyny siatkarskiej. Wiem, że to żaden trop i nie chcę chłopa skrzywdzić takimi opiniami, ale to wszystko jest tak nielogiczne, że szukam przyczyn wszędzie.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

gregy69 pisze: 6 gru 2021, o 16:19 Wiem, że to żaden trop i nie chcę chłopa skrzywdzić takimi opiniami, ale to wszystko jest tak nielogiczne, że szukam przyczyn wszędzie.
Jak każdy z nas. Już od kilku sezonów.
Niektórzy mogą się z tego śmiać jak taki jeden użytkownik forum o imieniu michał, ale ja nie dziwię się, że wszyscy szukamy przyczyny bo to zagadka na miarę tych przedstawianych przez Wołoszańskiego:)
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

Streeter pisze: 6 gru 2021, o 15:14 No z jednej strony masz rację, że lepiej że mamy więcej gwiazd w lidze, ale z drugiej to co z tego, że masz Cebulja czy innego Kozamernika, skoro potem przyjadą wspomnieni przez Ciebie Masłowskie i Depowskie i wygrają.
Tylko istnieje obawa, że jak Góral walnie tym wszystkim, to może nie być nawet Depowskich i Masłowskich. Kilka(naście) lat temu w Rzeszowie kibice pogonili sponsorkę drużyny żużlowej, to jej później nie było (tej drużyny), potem została reaktywowana i plącze się po jakichś niskich ligach z widmem kolejnej likwidacji każdego roku. Rzeszów to nie jest jakaś metropolią, a Resovia to nie jest znany na całym świecie klub w popularnej dyscyplinie sportu, gdzie czeka kolejka chętnych do finansowania. Zbyt dobrze pamiętam lata 90-te gdzie siatkarska Resovia pałętała się po trzecich ligach (nie wiadomo dlaczego nazywanych drugimi) i co roku nie wiadomo było, czy w kolejnym w ogóle wystartuje. Trzeba być niespełna rozumu, by chciec pogonić stabilnego, miejscowego, związanego z klubem nie tylko finansami sponsora, nawet jeśli ten lubi palić w piecu pieniędzmi. Swoimi.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ale ja nigdzie nie chcę gonić sponsora :) po prostu nie widzę jaka korzyść jest w posiadaniu Drzyzgi i Cebulja zamiast Pająka i Wachnika, skoro Pająk i Wachnik przyjeżdżają i wygrywają za 3 pkt z Drzyzgą i Cebuljem. Wiec argument że "oo, mamy sponsora, mamy gwiazdy, bez sponsora byśmy nie mieli" do mnie nie trafia, jeżeli później przyjeżdża beniaminek zbudowany na 10 minut przed rozpoczęciem ligi, w trzech przyjmujących, z których jeden w dłuższym wymiarze widział PlusLigę i jak kilka osób tu twierdziło "najgorszym środkiem w lidze". W takiej sytuacji nie widzę żadnej korzyści z posiadania gwiazd w drużynie, jeżeli owa drużyna zbiera ciągłe bęcki. Ale może to przez to, że jestem osobą pragmatyczną - najprawdopodobniej również nie cieszyłbym się z rękawiczek, gdybym nie miał rąk.

Nie trzeba popadać ze skrajności w skrajność i albo dawać najwięcej w lidze albo wcale. Fakt, że nie mój interes ile i na co wydaje prezes Góral, ale zwyczajnie, dla dobra naszej ligi, wolałbym żeby zbudował normalną drużynę zamiast rokrocznie topić pieniądze. Jako że nie mam obecnie jakiegoś "szybszego bicia serca" do któregokolwiek z PlusLigowych klubów, chciałbym po prostu aby każda drużyna grała na tyle dobrze, na ile może - wtedy nasza liga będzie po prostu mocna. I myślę że większość z nas takie zdanie podziela, że im więcej mocnych ekip, tym lepiej.

Tak się jeszcze zastanawiam, bo zaczyna krążyć postulat "zwolnić Giulianiego", który zresztą sam gdzieś użyłem jako możliwy bodziec, tylko czy jest obecnie jakiś względnie sensowny trener wolny? W stylu Resovii byłoby oczywiście zatrudnienie Heynena, ale wątpię by to przeniosło jakieś pozytywne zmiany.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ptrlnd
Posty: 318
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: ptrlnd »

MAG siatki pisze: 6 gru 2021, o 16:19 Podczas transmisji meczu w którym tatuś (i jego przyboczny - Mielewski) komentowali wybryki synusia na Podpromiu, padło takie oto zdanie z ust papy: "Deroo przyjechał do Rzeszowa bez formy". Zabawne panie Drzyzga. Niektórzy już rozegrali 11 kolejkę, a pan znów mówi, że Deroo jest bez formy. To co przez ostatnie tygodnie robił trenejro, że nie zadbał o formę Belga? Gdzie się podziała forma Kozanernika, Muzaja, Kochanowskiego, Zatorskiego? Wszyscy przyjechali do Rzeszowa bez formy? Tego się już nie da słuchać.
Ale już pod koniec meczu zgodnie rozprawiali nad tym, że wszyscy są bez formy i mocno zawodzi fizyka (czytaj ludzie od przygotowania fizycznego) i głowa (bo presja za duża). Wszyscy jacyś tacy przestraszeni, Deroo nie odrywa się od ziemi, Kozamernik nie umie blokować, Drzyzga znów zjadł za dużo , tylko ten Cebulj jako tako się broni. Za rok znów wymiana połowy składu, tylko ciekawe czy z tym samym sponsorem.
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Resofan »

Streeter pisze: 6 gru 2021, o 17:23 Ale ja nigdzie nie chcę gonić sponsora :) .....
Przecież ja nie piszę, że Ty chcesz gonić, zresztą nawet nie jesteś kibicem Resovii. Cała dyskusja o tym gonieniu zaczęła się od postu Simao, a nie jest on jeden. Na forum klubowym pojawiały się podobne głosy. Są to pewnie młodzi ludzie, którzy nie pamiętają czasów "chudych" i wydaje im się, że zawsze będą święta.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Swędrowski w Prawdzie Siatki mówił, że ma przyjść podobno Lozano. Z drugiej strony prezes w wywiadzie mówił, że nie planuje zmian w sztabie. Rok temu była podobna sytuacja - Maciąg dzień przed ogłoszeniem Parodiego zaprzeczał, że ktoś przyjdzie. Zobaczymy, czy będzie tak tym razem. Oby.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Podobno na Podpromie ściągają też Leona i Kurka. Kasa już jest. Wszyscy walą drzwiami i oknami do tego siatkarskiego raju. Ja osobiście się nie dziwię 8-)
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Politik transferowe na sezon 22/23 :]
I tak zaczynam sie des tygodnie później niż w ubiegłym roku ;)
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: laanca »

MAG siatki pisze: 8 gru 2021, o 20:49 Podobno na Podpromie ściągają też Leona i Kurka. Kasa już jest. Wszyscy walą drzwiami i oknami do tego siatkarskiego raju. Ja osobiście się nie dziwię 8-)
I Józefacki do rywalizacji z Kurkiem
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Streeter »

Lozano w Rzeszowie? Szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć. Mam, jak pewnie sporo ludzi, jakiś sentyment do Raula, bo "od niego wszystko się zaczęło", ale czy to dobry pomysł w Rzeszowie to mam wątpliwości. Jak Wikipedia pokazuje aktualne dane, to obecnie pracuje jako trener Chin, czy i jaką robotę tam robi to się nie wypowiem, bo chyba nawet nigdy nie widziałem reprezentacji Chin pod jego wodzą. Z Cerradu szczerze mówiąc też go jakoś szczególnie nie zapamiętałem - ani na plus ani na minus. Ot był. Ale dość powiedzieć, że ten sezon w Cerradzie był jedynym w ostatnim ponad 15-leciu, gdy Raul trenował klub. A że klub i kadra to dwie różne rzeczy to idealnie obrazuje obecny trener, któremu w dodatku 2/6 zgadza się w obydwu przypadkach. Ale jednego (jeżeli Raul nie zmienił swoich metod przez te lata) moglibyśmy być pewni - albo zrobiłby z Fabiana z powrotem siatkarza, albo spowodowałby że z płaczem rozwiązałby kontrakt i wyjechał znów do Grecji czy tam gdzieś :D

A z drugiej strony pamiętam Raula jako inteligentnego faceta, nie wiem czy da się wciągnąć w takie bagno. Podsumowując - w sumie chętnie bym Raula znów u nas zobaczył, ale nie jestem przekonany czy to coś zmieni.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Biciut »

Raula to bym jako jedynkę w Radomiu widział. W Resovii to by się przydał ktoś taki jak dyrektor sportowy znający się na siatkówce i delikatne odsunięcie środowiska od drużyny po to żeby Albercik miał spokój pracy, a siatkarze mogli się skupić na treningach. Każdy chce dobrze, a czasem wystarczy dać robić chłopakom to na czym się znają i się nie wpier....ć :)


https://siatka.org/pokaz/kms-trener-zwo ... ed-meczem/
Javier Weber również jest już wolnym trenerem
vdzg
Posty: 34
Rejestracja: 17 paź 2021, o 18:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: vdzg »

https://twitter.com/VolleyTime1/status/ ... 7900359680

Wygląda na to, że Mendez nie zostanie trenerem reprezentacji Polski, ale zastąpi Giulianiego w Resovii. Jeśli to prawda, to jako kibic Resovii cieszę się - Giuliani niestety sobie nie poradził, pracuje tu już od półtora roku a w grze drużyny nie widać jakichkolwiek postępów.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: rzr »

Pasini pisze, że Mendez zastąpi Giulianiego:
https://dal15al25.gazzetta.it/2021/12/2 ... l-resovia/
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Kilgor92
Posty: 265
Rejestracja: 30 gru 2020, o 23:27
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Kilgor92 »

Z jednej strony wielka szkoda, bowiem bardzo chciałem Mendeza jako trenera naszej kadry. Zupełnie inna szkoła, świeże podejście do tematu, znakomite wyniki zarówno jako selekcjoner jak i trener klubowy, tylko ten kłopot z angielskim... Nie mniej, jeśli faktycznie Mendez ma zastąpić Giulianiego, to Resovię nie mogło spotkać nic lepszego. Można wręcz powiedzieć - teraz, albo nigdy.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Oj nie wiem jak potencjalnie przy dość intensywnych treningach Drzyzga wytrzyma. Wiadomo, to on jest w Rzeszowie najważniejszy.
Kłamca.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Matson »

A ja jako kibic Resovii nie wierze że to coś pomoże. Już było kilku teoretycznie dobrych trenerów a ciagle jest to samo. Był Cretu który w końcu nauczył zespół grać to go zwolnili bo miał za dużo do powiedzenia. Myśle ze tak samo skończy Mendez, choć uważam go za świetnego trenera. Pytanie jak sobie poradzi z europejskimi gwiazdeczkami
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

Giuliani to jeden z większych niewypałów trenerskich ostatnich sezonów. Przychodził jako bardzo poważny trener do bardzo bogatego klubu z bardzo głośnymi nazwiskami i najwyższymi możliwymi aspiracjami. Wyszło żenująco, wyniki były słabe, styl gry żałosny. Rozumiem, że na boisku jest Fabian, czyli zawodnik dość niereformowalny w swoim stylu gry ale kurka wodna, żenada Resovii była iście wielopoziomowa i wielowymiarowa przede wszystkim na płaszczyźnie zespołowej. Nawet jeśli Alberto nie miał żadnego wpływu na transfery (w RR trener chyba nie jest panem i władcą transferów), to i tak ta ekipa nie miała i nie ma prawa tak wyglądać.

Nie rozumiem mitologizacji kwestii języka w treningu siatkówki. Mendez na 100% zna to co musi znać po angielsku. On ma trenować, a nie robić za poliglotę. Na czasach też lecą konkretne, proste wskazówki, żołnierskie słowa, a nie poezja śpiewana. Jedyne co mu może zaszkodzić, to rzeszowskie powietrze :D . Może czas, by włodarze klubu pozwolili trenerować zdyscyplinować zawodników, zwłaszcza tych bez sportowej sylwetki? Dać mu większy wpływ na kadrę?

Chociaż sami gracze na 100% wiedzą jaką padakę grają i sami powinni pałać żądzą poprawy.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Mendez może wycisnąć z niektórych zawodników maximum, niektórych odpicować. Głęboko do kieszeni Resovia zajrzała.

Znając zycie Resovia nie wywalczy medalu i Mendezowi podziękują. A powinni go podpisać od razu na następny sezon, dać kasę i pozwolic budować kadrę. Przede wszystkim rozwiązać kontrakty z jednym z dwójki Deroo/Cebulj, z Kozamernikiem(limity, a gra niw wynagradza) i Drzyzgą. Z Muzajem w zależności, jak będzie sie spisywać dalej, czasem jako jedyny gra dobrze, ale to i tak za mało.

Czyli znowu przebudowa, ale inaczej się nie da.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Blanco »

Trochę na tę zmianę czekałem. Troche za długo nawet. Ale na Mendeza było warto, jak cholera. Mega!
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: Orduna »

Nic to nie da. Resovia skończy fazę zasadniczą na miejscach 7-8 i trafi na Zaksę/JW w ćwierćfinale i przegra a po sezonie znowu 3/4 składu out, oczywiście Fabinho zostaje i od nowa cyrk.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: hardy »


Trener Alberto Giuliani ma moje wsparcie, ma też wsparcie drużyny. Na pewno nie planujemy w najbliższym czasie zmian personalnych w zespole i sztabie szkoleniowym – powiedział prezes Asseco Resovii Piotr Maciąg w magazynie #7strefa.
I to jeszcze w święta i urodziny. Dno.

vdzg
Posty: 34
Rejestracja: 17 paź 2021, o 18:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: vdzg »

hardy pisze: 26 gru 2021, o 18:07
Trener Alberto Giuliani ma moje wsparcie, ma też wsparcie drużyny. Na pewno nie planujemy w najbliższym czasie zmian personalnych w zespole i sztabie szkoleniowym – powiedział prezes Asseco Resovii Piotr Maciąg w magazynie #7strefa.
I to jeszcze w święta i urodziny. Dno.
Co mają do tego święta? Powinni wzorem Zbigniewa Bońka zmarnować kolejny miesiąc, żeby nie zwalniać trenera w święta?
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: kibic_siatki »

hardy pisze: 26 gru 2021, o 18:07
Trener Alberto Giuliani ma moje wsparcie, ma też wsparcie drużyny. Na pewno nie planujemy w najbliższym czasie zmian personalnych w zespole i sztabie szkoleniowym – powiedział prezes Asseco Resovii Piotr Maciąg w magazynie #7strefa.
I to jeszcze w święta i urodziny. Dno.
Prezes klubu może tak mówić, bo i tak nie ma zbyt wiele do powiedzenia. O tym co dzieje się w klubie dowiaduje się pewnie jako ostatni. ;)
To też jeden z problemów klubu: zawodnicy czy trenerzy mogą dostawać zapewnienia (pewnie szczere), a decyzje zapadają gdzie indziej.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2021/2022

Post autor: leeon »

Szkoda chłopa.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”