Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

bono pisze: 22 lis 2021, o 20:32 Zawiercie.Uros do Skry za Irańczyka.Ploty plotami ale nigdy nic nie jest wykluczone.
XD wątpię szczerze.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
bono
Posty: 3395
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: bono »

Pewnie tak
nie ma już nic... :<
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: miro1905 »

Oglądałem przed meczem PS i to był zwykły troll. Pisał też o tym, że Rezende jest jednym z trenerów, którzy zgłosili się do konkursu, Kochanowskim w Zawierciu i Fornalu w Resovii.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1530
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: lukecik »

Dlaczego Jastrzębie miałoby się pozbywać Fornala, a Tomek opuszczać JW i iść akurat do Zawiercia? Przecież to byłoby jeszcze głupsze niż odejście Zatora i Kochana do Resovii, bo oni w Rzeszowie przynajmniej pieniądze dostali większe. Szkoda sobie głowy zaprzątać takimi bzdurnymi plotami. Jeśli ten gość jeszcze faktycznie pisał, że Rezende zgłosił się do konkursu to już w ogóle więcej na temat puszczającego takie ploty nie potrzebuję.
Siekier
Posty: 293
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Siekier »

W siecie pojawił się wywiad #VolleyTime z Benem Toniuttim, który opowiadał m.in. o podpisaniu kontraktu z Jastrzębskim Węglem: https://www.youtube.com/watch?v=1v6Sy05nuSc . Dla fanów śląskiego zespołu, fajna sprawa.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1530
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: lukecik »

https://jastrzebskiwegiel.pl/klopoty-ka ... ego-wegla/

Boyer wypada na 2 miesiące... No to chwila prawdy dla Hadravy.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Lucarelli »

lukecik pisze: 27 lis 2021, o 16:58 https://jastrzebskiwegiel.pl/klopoty-ka ... ego-wegla/

Boyer wypada na 2 miesiące... No to chwila prawdy dla Hadravy.
To z kim się Boyer pobił?
Czas na wykazanie się dla insiderów z Jastrzębia :)
Arw165
Posty: 1400
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Arw165 »

Dobrze, że JW ma łatwą grupę w LM, nie powinno się jakoś mocno wpłynąć na wygranie I etapu. Jakiś limit pecha tej drużyny w tych rozgrywkach musi być.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Matson »

Nie zdziwię się jak wyjdzie to ptakom na plus, zdecydowanie wyżej cenie Czecha.
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Delont »

Czy też odnosicie takie wrażenie, że Tomek Fornal wyrobił w sobie niebezpieczny nawyk przy atakowaniu z 6 strefy? Skacze bardzo do przodu, co jest zrozumiałe przy szybkich piłkach, a potem przy lądowaniu utrzymuje nogi na linii środkowej, a resztą ciała i głównie dłońmi wpada na drugą stronę siatki.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Biciut »

Gdzie mogę znaleźć szeroki opis współpracy PZPS via Akademia Talentów JW? Dzisiaj coś tam podpisywali ;)

edit.:
https://www.youtube.com/watch?v=L5nEz5C ... %C4%99giel

Mam odpowiedź
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Al Hachdadi ostro w rosyjskiej prasie o sezonie w Jastrzębiu.
- W Polsce szybko uporządkowałem formę. Nadwaga zrzucona, rozpoczął się sezon. Pierwszy mecz - otrzymałem tytuł MVP, drugi mecz - znowu, trzeci - kolejny tytuł MVP. A więc pięć meczów z rzędu. Wydawało mi się, że zespół zareagował na to z zazdrością. Jakby przyszedł jakiś facet z Maroka i cała uwaga na niego. Jesteśmy Polakami, jak może być lepszy? To nie jest właściwe! Nie lubili mnie, mieliśmy nieporozumienie. W zespole było dwóch obcokroajowców – ja i Francuz Yasin Loati – i tak jakby trzymaliśmy się z dala od reszty zespołu.

- Poważnie
- Nie zaproszono nas na obiady, nie zaproszono nas na kawę. Nikt nie zapraszał nas do gry w karty. To było tak, jakbyśmy nie istnieli dla reszty. Na przykład rano przywitałem kogoś uściskiem dłoni, a za chwilę odwrócił twarz i skrzywił się. Cóż, co to za rzeczy? Co zrobiłem ci złego? Wykonuję swoją pracę, pomagam zespołowi i nienawidzisz mnie za to? Ok, uspokoiłem się, odnalazłem w tej sytuacji i skupiłem się na grze. Reynolds został zwolniony, przyszedł Andrea Gardini. Sytuacja w drużynie trochę się poprawiła, w sezonie zasadniczym zajęliśmy drugie miejsce

Dobrze zacząłeś play-offy ale w finałach byłeś zmieniany
- Rozpoczął się ramadan. W pierwszej rundzie gramy z Zawierciem - 3:0, 3:1. Zostałem MVP obu meczów. Półfinał z Warszawą - zdobyłem 25 punktów, wygraliśmy - 3:2. Po meczu Lucas Campa podchodzi do mnie i mówi: „Słyszałeś najnowsze wieści? Klub powiedział, że jest ze mnie zadowolony, że przedłuży kontrakt o kilka lat, a ostatecznie, po cichu, podpisał Toniuttiego na kolejny sezon. Popieram go: „Hmmm, co za biznes. Nie możesz tego zrobić ”. Kontynuuje: „Czy wiesz, co jeszcze? Umowa Tonuttiego mówi, że Stephane Boyer ma z nim przybyć do Jastrzębia.

To było tak, jakbym został dźgnięty w plecy. Powiedziałem sobie: „Ponieważ zespół nie dba o ciebie, pomyśl o sobie”. Skupiłem się na Ramadanie, zrobię to, co mówi mi moja religia. Mam dość Polski. To był najgorszy rok w mojej karierze pod względem tego, co działo się w zespole.
Kłamca.
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: JW8127 »

ciorny17 pisze: 13 gru 2021, o 14:06 Al Hachdadi ostro w rosyjskiej prasie o sezonie w Jastrzębiu.
- W Polsce szybko uporządkowałem formę. Nadwaga zrzucona, rozpoczął się sezon. Pierwszy mecz - otrzymałem tytuł MVP, drugi mecz - znowu, trzeci - kolejny tytuł MVP. A więc pięć meczów z rzędu. Wydawało mi się, że zespół zareagował na to z zazdrością. Jakby przyszedł jakiś facet z Maroka i cała uwaga na niego. Jesteśmy Polakami, jak może być lepszy? To nie jest właściwe! Nie lubili mnie, mieliśmy nieporozumienie. W zespole było dwóch obcokroajowców – ja i Francuz Yasin Loati – i tak jakby trzymaliśmy się z dala od reszty zespołu.

- Poważnie
- Nie zaproszono nas na obiady, nie zaproszono nas na kawę. Nikt nie zapraszał nas do gry w karty. To było tak, jakbyśmy nie istnieli dla reszty. Na przykład rano przywitałem kogoś uściskiem dłoni, a za chwilę odwrócił twarz i skrzywił się. Cóż, co to za rzeczy? Co zrobiłem ci złego? Wykonuję swoją pracę, pomagam zespołowi i nienawidzisz mnie za to? Ok, uspokoiłem się, odnalazłem w tej sytuacji i skupiłem się na grze. Reynolds został zwolniony, przyszedł Andrea Gardini. Sytuacja w drużynie trochę się poprawiła, w sezonie zasadniczym zajęliśmy drugie miejsce

Dobrze zacząłeś play-offy ale w finałach byłeś zmieniany
- Rozpoczął się ramadan. W pierwszej rundzie gramy z Zawierciem - 3:0, 3:1. Zostałem MVP obu meczów. Półfinał z Warszawą - zdobyłem 25 punktów, wygraliśmy - 3:2. Po meczu Lucas Campa podchodzi do mnie i mówi: „Słyszałeś najnowsze wieści? Klub powiedział, że jest ze mnie zadowolony, że przedłuży kontrakt o kilka lat, a ostatecznie, po cichu, podpisał Toniuttiego na kolejny sezon. Popieram go: „Hmmm, co za biznes. Nie możesz tego zrobić ”. Kontynuuje: „Czy wiesz, co jeszcze? Umowa Tonuttiego mówi, że Stephane Boyer ma z nim przybyć do Jastrzębia.

To było tak, jakbym został dźgnięty w plecy. Powiedziałem sobie: „Ponieważ zespół nie dba o ciebie, pomyśl o sobie”. Skupiłem się na Ramadanie, zrobię to, co mówi mi moja religia. Mam dość Polski. To był najgorszy rok w mojej karierze pod względem tego, co działo się w zespole.
Nie wiem, czy to wierne tłumaczenie, ale "(...) i tak jakby trzymaliśmy się z dala od reszty zespołu" sugeruje, że to sami zawodnicy (Al Hachdadi i Louati) się izolowali od innych, a chyba nie to miał na myśli Momo.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Orduna »

Co za typ XD. Sam się przyznał że na finały się odbijał a nie trenowal(bo Ramadan) i ma jeszcze pretensje. Dobrze, że pogoniono tego parodystę. Hardava czy Boyer to kilka półek wyżej od niego a ma się za wielką gwiazdę.
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

W kolejnym akapicie jest jednak odpowiedź.

Nie mnie oceniać, bo z jednej strony, takie zachowanie Marokańczyka jest słabe, bo do cholery jesteś pod kontraktem i to rocznym (o ile sie nie mylę), ale wokół JW jest ostatnimi czasy tyle jakiś niejasności, komunikacyjnych baboli, że szok. Ale też, jeśli to prawda, to lekko zaskoczony jestem postawą zawodników. Mistrzów niby się nie sądzi, ale niesmak jest.
Kłamca.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Orduna »

ciorny17 pisze: 13 gru 2021, o 14:38 W kolejnym akapicie jest jednak odpowiedź.

Nie mnie oceniać, bo z jednej strony, takie zachowanie Marokańczyka jest słabe, bo do cholery jesteś pod kontraktem i to rocznym (o ile sie nie mylę), ale wokół JW jest ostatnimi czasy tyle jakiś niejasności, komunikacyjnych baboli, że szok. Ale też, jeśli to prawda, to lekko zaskoczony jestem postawą zawodników. Mistrzów niby się nie sądzi, ale niesmak jest.
Myślę że takie zachowanie zawodników nie jest bezpodstawne. Pewnie AlHachdadi odstawiał jakieś krzywe akcje i nie było tovakceptowane. Po samym sposobie wypowiadania się widać że to ciężki charakter.
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Orduna pisze: 13 gru 2021, o 14:43 Myślę że takie zachowanie zawodników nie jest bezpodstawne. Pewnie AlHachdadi odstawiał jakieś krzywe akcje i nie było tovakceptowane. Po samym sposobie wypowiadania się widać że to ciężki charakter.
Być może. Nie zamierzam go bronić, ale czasami takie opinie, gdzie głównie do mainstreamu przekazywane są słodko pierdzące newsy, jak to u nas nie jest cudownie, cudowni kibice, kluby, warunki, powodują, że osiadanie na laurach prowadzi donikąd.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7728
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Tam już na starcie sezonu ludzie zwracali uwagi na dziwne relacje na linii młodzi z Jastrzębia - Al Hachdadi, i o ile to ciężko ocenić gdzie leżał problem, to jak JW załatwiło te zmiany w składzie faktycznie było średnie (Kampa). Dla Jastrzębia trochę szkoda, zmotywowany Marokańczyk to raczej lepszy gracz od Boyera.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Orduna »

WysokiPortorykanczyk pisze: 13 gru 2021, o 14:56 Tam już na starcie sezonu ludzie zwracali uwagi na dziwne relacje na linii młodzi z Jastrzębia - Al Hachdadi, i o ile to ciężko ocenić gdzie leżał problem, to jak JW załatwiło te zmiany w składzie faktycznie było średnie (Kampa). Dla Jastrzębia trochę szkoda, zmotywowany Marokańczyk to raczej lepszy gracz od Boyera.
Boyer go wciąga nosem. Już nie pamiętasz tych występów na 17% skuteczności albo jak w finałach musiał ratować Bucki.
kamil1999
Posty: 5407
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Mnie rozczarowuje każdy z naszych atakujących od czasów Łasko. Muzaj, Konar, Al Hachdadi, Boyer. Wszyscy rozczarowują. Marokańczyk że słabszymi wyglądał ok, ale w ataku był mocno ograniczony bo atakowal praktycznie tylko do prostej a do skosu to te ataki były dosyć słabe i był podbijany. Nie ma żadnego ciekawego obcokrajowca do wyciągnięcia na tej pozycji, więc mam nadzieję na jakiegoś Butryna, Bołądzia lub Malinowskiego.
Co do tego co mówił Al Hachdadi to nie wypowiem się bo nie znam kulisów. Ale ciorny ma sporo racji. Być może było tam nie do końca tak jak być powinno a czy należy winić Marokańczyka za to, że dla klubu nie łamał zwyczajów swojej religii? To jakby winić Kowalskiego, że wigilię zamiast w pracy wolał spędzić w domu skoro wiedział, że i tak mu nie przedłuża umowy.
Na pewno też nie należy bronić klubu za to w jaki sposób rozstaliśmy się z Kampą. Spędził u nas już tyle lat, że należy szanować takich zawodników i jak ma obiecane przedłużenie kontraktu to przedłużyć
Streeter
Posty: 7130
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Streeter »

Na złość babci odmrożę sobie uszy :] może jeszcze Reynolds, rodowity Polak jak wiadomo, faworyzował Polaków? :] coś też mi nie gra w tych Play-off'ach. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale plotki o Toniuttim pojawiły się chyba gdzieś końcem roku, tam była jakaś akcja, że Kampa oddał opaskę kapitańską, nie? I trzy miesiące później przybiegł z Hot newsem do Niego? Po co? Zresztą sam powiedział, że trzymał tylko z Louatim, więc niby czemu Kampa miałby mu przekazywać jakieś wieści z 3-miesięcznym opóźnieniem? Po mojemu to nieudolna próba usprawiedliwienia się, że w Polsce zagrał kaszanę i sezon musiał ratować 33-latek bez kondycji i z chorymi kolanami. Te obiady to też pewnie wynikały z tego, że w Żorach chłopaki chodzili na jakiś kebab czy coś, czego i tak by nie ruszył bo religia nie pozwala, a potem sobie do tego ideologię dobudował. Już widzę jak Fornal, Gladyr czy Popiwczak zazdrościli mu statuetki i uścisku dłoni Kobieni :]

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: febel »

Trochę ośmiesza się Al Hachdadi w tym wywiadzie z którego wynika że w lidze miał wejście smoka a w rzeczywistości było trochę inaczej : 1 kolejka MVP w meczu z Zawierciem- Fornal,2 i 3 kolejka MVP Al Hachdadi w meczach z Reską i Będzinem, 4 kolejka porażka z Zaksą (AL 9 pkt i 25% skuteczności w ataku) ,5 kolejka porażka z Vervą,6 kolejka mecz ze Skrą i zmiana w pierwszym secie na Buckiego (2 pkt Al Hachdadi). To są informacje które można sprawdzić , tak samo jak ilość obcokrajowców w Jastzębiu (nie 2 lecz 3 chyba że Kampa nagle został Polakiem). Jeśli zawodnik wymyśla takie bzdury trudno wierzyć w informacje z reszty wywiadu.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: TommyLeeJones »

Tylko Al Hachdadi i Luati nie znają jednak polskiego, bo Kampa spolonizował się językowo już ładnych parę lat temu.

Po prostu "nie siadło" Marokańczykowi w klubie, przypuszczam, że nie ma tu niewinnych. Na boisku było widać lekką izolację Marokańczyka i nikt nie zyskał na tym, wszyscy stracili. Zachowanie klubu z Kampą, jeśli tak było - poniżej krytyki. Czysto sportowo jednak JW nie stracił, bo Al Hachdadi z czołówką szybko odpadał, a JW walczy o najwyższe laury.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Biciut »

Brak profesjonalnego podejścia Momo do końcówki sezonu tłumaczone jakimś farmazonem, który miał swoje potwierdzenie jeszcze wcześniej rok temu niż teraz o tym piszemy.
Kampa wpadł w lekki dołek psychiczny, a na finał to był gladiator. Nikt mi nie wmówi braku zaangażowania Łukasza kiedy bez nogi kończył ostatni mecz sezonu. Na drugim biegunie Marokańczyk olewający klub ze względów religijnych. Wszystko na ten temat powiedzieli komentatorzy w TV :)

Jak jest taki kozak to niech gra najlepsze zawody w Bielgorodzie! Może chociaż tam będzie grał na miarę tego co opowiada w mediach ;)
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1768
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: hardy »

Od początku mi sie jego zachowanie nie podobało. Typ przychodząc do naszej ligi udziela wywiadu że zamierza ja sportowo rozwalić (jakoś tak to określił). Rozumiem że ambitny gość, ale widać tą arabską pewność siebie i stawianie sie wyżej niż biali gracze.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Lucarelli »

Hachdadi zagrał tak beznadziejny sezon, że przez większość ligi wobec problemów ze skutecznością na lewym trzymał atak Jastrzębia.
To, że miał zdecydowanie najwięcej statuetek MVP w sezonie to też zupełny przypadek.
Ten Hachdadi jest taki słaby, że gdzie nie pójdzie to jest weryfikowany, co za bolek, on tylko zagrał dobre, lub bardzo dobre sezony we Włoszech, Brazylii, w Polsce (poza finałami) a obecnie gra bardo dobry sezon w Biełgorodzie, to wszystko też pewnie przez jakiś przypadek.
Ten fragment o byciu wyobcowanym i źle traktowanym przez kolegów też na pewno sobie wymyślił, no bo jak, gdzie w Polsce?! Totalna abstrakcja, przecież Polska słynie w Europie i na świecie z otwartości i akceptacji dla osób z innych kręgów kulturowych, szczególnie dla takiego Marokańczyka, u nas generalnie problem ksenofobii nie istnieje. Nie bez powodu mamy tak dobrą opinie na świecie.
Ah ale ma fantazje ten Al Hachdadi ...
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

Nie jest tajemnicą, że Momo ma trudny charakter i miał problem z adaptacją w klubie pod względem mentalnym. A to o takiej fałszywości (?) - na Śląsku był - u nas się jedno godo drugie robi.

Dziwne, że był zaskoczony Boyer, skoro JW zakontraktowało go pod koniec roku kalendarzowego, a wieść nawet w mediach hulała w styczniu mocno.

Wina pewnie gdzieś po środku, ale patrząc na to jak się sprawy mają to nikt szczególnie nie cierpi
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Matson »

Ależ kwik że ktoś się ważył powiedzieć publicznie coś złego o POLSKIM klubie :D Pewnie to jest prawda ze był izolowany, kwestia pozostaje z jakich powodów. Jak z czysto ksenofobicznych to lipa, jak z powodów adaptacyjnych w drużynie to trudno, nie każdy musi się z każdym lubić w drużynie.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: iron »

Od początku Al Hachdadi był outsiderem i to on się nie integrował więc go pewnie później olali. A profesjonalista, który nie daje z siebie 110% na treningach i na meczach bo ramadan, post czy inny wielki wtorek to amator. I nie ma żadnego wytłumaczenia.

A co z Eemim? Też go ignorowali bo nie był Polakiem ani nie zna polskiego?
No sympathy for fools...
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2021/2022

Post autor: Papito13 »

Chłop z innej kultury i kompletnie się nie zaaklimatyzował. Ciężko powiedzieć czy koledzy go traktowali trochę inaczej, czy po prostu on tak ich zachowanie odczuł, a następnie sam się odizolował. Sportowo jakoś specjalnie nie zabłysnął. Grał bardzo dobrze przeciwko zespołom słabszym, ale gdy JW grało ze ścisłym topem ligowym, Al Hachdadi był już bardzo nieskuteczny (i to nie tylko w play-off). No i do tego on musi mieć ciężki charakter. Najpierw się odgrażał, że rozwali ligę, tutaj w wywiadzie twierdzi, że zdobył 5 statuetek MVP i zaczął sezon wybornie (co nie jest prawdą), a do tego ustawia się w pozycji ofiary ("nie lubili mnie", "dlaczego mnie nienawidzisz" + sugestia, że nasi uważają, że zagraniczny siatkarzy nie może być lepszy od nich w co raczej ciężko uwierzyć).

Wierzę, że klub mógł się wobec niego zachować nie w porządku, ale jestem pewien, że sprawy nie wyglądały dokładnie tak jak to sam Al Hachdadi opisał w tym wywiadzie.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”