Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Bo to jest śmieszne i wszyscy się śmieją wiec w czym problem?

Zrobili z siebie pośmiewisko, przerżnęli mecz i dolali oliwy tym debilnym postem.

:] :] :] :]

Brawo Zawiercie. Brawo pan siatkarz Uros.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Blanco »

Matson pisze: 27 sty 2022, o 21:02 Wyjątkowo słabe zachowanie na SM Zawiercia. Wyśmianie przeciwnika jest godne pogardy. Wygrali sportowo, wiec po co takie przepychanki? Czasem mam wrażenie że oficjalne profile niektórych klubów prowadzą gimnazjaliści.
Aluron, który sobie żartuje po meczu, który wygrał z przyjmującym na rozegraniu. Fabian, który się nieładnie odzywa do sędziów. Przez takie przyzwoitki siatkówka będzie zawsze sportem świetlicowym bez krzty jakiegokolwiek pazura i charakteru.
Kilgor92
Posty: 265
Rejestracja: 30 gru 2020, o 23:27
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Kilgor92 »

Matson pisze: 27 sty 2022, o 21:02 Wyjątkowo słabe zachowanie na SM Zawiercia. Wyśmianie przeciwnika jest godne pogardy. Wygrali sportowo, wiec po co takie przepychanki? Czasem mam wrażenie że oficjalne profile niektórych klubów prowadzą gimnazjaliści.
Szkopuł w tym, że Lubin absolutnie na to zasłużył. Przyjeżdża do nich drużyna pozbawiona obu rozgrywających, przez co są zmuszeni grać na tej pozycji przyjmującym i niewiele brakuje, by nawet punktu nie zdobyli. PUNKTU! Dodając do tego fakt, że nie zgodzili się na prośbę Zawiercia by przełożyć mecz, stali się murowanym kandydatem do nagrody "Frajera Sezonu". Szydera z nich, w tej sytuacji, to nawet nie jest przyjemność, lecz wręcz obowiązek. Sami sobie to zgotowali.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: laanca »

Trzeba jeszcze dodać, że gdyby Uros nie dostał "mvp meczu" to byłaby porażka przydzielających te nagrody. Ale całe szczęście podołali. Uros na to zasłużył i jest to dodatkowy pstryczek w nos Lubina :)
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
marcia1013
Posty: 173
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 16:21
Płeć: K

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: marcia1013 »

laanca pisze: 28 sty 2022, o 14:31 Trzeba jeszcze dodać, że gdyby Uros nie dostał "mvp meczu" to byłaby porażka przydzielających te nagrody. Ale całe szczęście podołali. Uros na to zasłużył i jest to dodatkowy pstryczek w nos Lubina :)
Mysle, ze jako komisarz tez dalabym MVP Urošovi, chociazby po to, zeby zakpic z zarzadu Cuprum. :D
Dejwu
Posty: 308
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:42
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Dejwu »

Ma ktoś informacje o stanie zdrowia Tavaresa?
Niestety klub nie wydał żadnego komunikatu.

W kuluarach słyszy się, że poważne problemy (nerki)? Ale wie ktoś coś więcej? Jakiś czas rekonwalescencji? Ryzyko przerwy do końca sezonu?

Podobnie pytanie o Szalache, ciekawe czy chłop do play off pojawi się na boisku.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: lukecik »

Mówi się o poważniejszych problemach zdrowotnych Tavaresa i dłuższej nieobecności, ale żaden termin nie został podany. Jeśli to są faktycznie dolegliwości z nerkami to martwię się, że może mieć po sezonie. Szalacha natomiast miał wznowić pełny treningi w lutym, zobaczymy.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Bardzo dobrze dla Zawiercia, że na rezerwie ma nie byle jakiego rozgrywającego, ale i tak beż Tavaresa będzie trudno z czołówką.
A przyznam szczerze, że liczę, że to 3 miejsce gwarantujące udział w LM wywalczą:)
marszalek.ryba
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2022, o 14:52
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: marszalek.ryba »

Ostatni mecz pokazał ze nawet i dwóch solidnych rozgrywających 🤣
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: niepoinformowany »

Kolaković potwierdza w kolejnym wywiadzie, że po sezonie będzie pracował tylko z reprezentacją Serbii. To ciekawe czy ten Winiarski jako następca również się sprawdzi.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Jacek »

niepoinformowany pisze: 29 sty 2022, o 22:33 Kolaković potwierdza w kolejnym wywiadzie, że po sezonie będzie pracował tylko z reprezentacją Serbii. To ciekawe czy ten Winiarski jako następca również się sprawdzi.
Winiarski podpisał kontrakt dzień przed tym wpisem Kolakovica co to mu się rodzina włamała na konto ;-)
marcia1013
Posty: 173
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 16:21
Płeć: K

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: marcia1013 »

Jacek pisze: 30 sty 2022, o 08:28
niepoinformowany pisze: 29 sty 2022, o 22:33 Kolaković potwierdza w kolejnym wywiadzie, że po sezonie będzie pracował tylko z reprezentacją Serbii. To ciekawe czy ten Winiarski jako następca również się sprawdzi.
Winiarski podpisał kontrakt dzień przed tym wpisem Kolakovica co to mu się rodzina włamała na konto ;-)
Czyli szanse na pozostanie Urosa jeszcze spadly...
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: lukecik »

Jacek pisze: 30 sty 2022, o 08:28
Winiarski podpisał kontrakt dzień przed tym wpisem Kolakovica co to mu się rodzina włamała na konto ;-)
A słyszałeś o tym, że po tym "włamaniu" był bliski natychmiastowego zwolnienia?
marcia1013 pisze: 30 sty 2022, o 10:21 Czyli szanse na pozostanie Urosa jeszcze spadly...
Uros już przedłużył kontrakt.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

marcia1013 pisze: 30 sty 2022, o 10:21
Jacek pisze: 30 sty 2022, o 08:28
niepoinformowany pisze: 29 sty 2022, o 22:33 Kolaković potwierdza w kolejnym wywiadzie, że po sezonie będzie pracował tylko z reprezentacją Serbii. To ciekawe czy ten Winiarski jako następca również się sprawdzi.
Winiarski podpisał kontrakt dzień przed tym wpisem Kolakovica co to mu się rodzina włamała na konto ;-)
Czyli szanse na pozostanie Urosa jeszcze spadly...
Tak, bo on tam zagrał tylko dla trenera...
To było raczej tak, że miał oferty z polskiej ligi(JW), które rozważał, ale gdy Zawiercie złożyło mu podobną propozycję to wybrał tą gdzie trenuje Kolaković. Gdyby Zawiercie mu fajnej kasy nie zaoferowało to by się nad tą ofertą nie zastanawiał.
Artem pisał, że kontrakt jest już podpisany czyli zawsze mogą zdarzyć siętakie sytuacje jak Urnaut czy Tillie, ale bliżej zostania Urosa niż odejścia.
marcia1013
Posty: 173
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 16:21
Płeć: K

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: marcia1013 »

kamil1999 pisze: 30 sty 2022, o 10:47
marcia1013 pisze: 30 sty 2022, o 10:21
Jacek pisze: 30 sty 2022, o 08:28
Winiarski podpisał kontrakt dzień przed tym wpisem Kolakovica co to mu się rodzina włamała na konto ;-)
Czyli szanse na pozostanie Urosa jeszcze spadly...
Tak, bo on tam zagrał tylko dla trenera...
To było raczej tak, że miał oferty z polskiej ligi(JW), które rozważał, ale gdy Zawiercie złożyło mu podobną propozycję to wybrał tą gdzie trenuje Kolaković. Gdyby Zawiercie mu fajnej kasy nie zaoferowało to by się nad tą ofertą nie zastanawiał.
Artem pisał, że kontrakt jest już podpisany czyli zawsze mogą zdarzyć siętakie sytuacje jak Urnaut czy Tillie, ale bliżej zostania Urosa niż odejścia.
Oby tak bylo, bo jest zawodnikiem, ktorego kazdy chce w PlusLidze ogladac. Wydaje sie tez, ze dobrze czuje sie w druzynie, bynajmniej tak moge wnioskowac chociazby z relacji TV czy mediow spolecznosciowych. Ale on rowniez wielokrotnie podkreslal, ze Igor byl dla niego magnesem do podpisania kontraktu. Oczywiscie, ze za czapke gruszek nie gra, ale trener mial przy podpisaniu kontraktu ogromne znaczenie.
Licze, ze wasze informacje o przedluzeniu szybko sie potwierdza. :)
Swoja droga, o co chodzi z tym Kolakovicem? Po co bylo pisac, ze to nie ma wplywu na jego prace w klubie, a tydzien pozniej wychodza takie cyrki?
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Streeter »

No bo dlaczego wpływ na jego pracę miałoby mieć to, że po sezonie odejdzie? To profesjonalista. Że za pół roku będzie gdzie indziej nie zmienia jego podejścia do pracy (pracę się wykonuje tu i teraz a nie w przyszłym sezonie). Zresztą on miał z tego co kojarzę kontrakt właśnie do końca obecnego sezonu.

Bardziej mnie ciekawi Winiar, który podpisał 3-letni kontrakt, chyba przed tym sezonem (nawet jak mi się lata pomyliły, to mógł to zrobić maksymalnie dwa temu, więc żeby jak to jeszcze minimum rok powinno zostać). W takiej sytuacji Zawiercie musiałoby go wykupić, co nie wiem czy jest najmądrzejszym pomysłem. Ja oczywiście bardzo kibicuję Winiarowi w jego trenerskiej karierze, ale ten sezon wygląda dużo gorzej niż poprzedni, pytanie który był wypadkiem przy pracy. Niby z jednej strony fajnie, że klub z czołówki chce postawić na polskiego szkoleniowca, ale z drugiej obawiam się, że może to zaszkodzić i klubowi i Winiarowi (patrz wylot Gruszki z Resovii).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: gregory1228 »

Hmm czyli Winiar na 100% przychodzi?
Jeśli ma przyjść Kwolek to Conte definitywnie odejdzie?
Zwalnia się w ten sposób miejsce dla zagranicznego środkowego?
Cavana zostaje?
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Streeter »

gregory1228 pisze: 30 sty 2022, o 20:42 Hmm czyli Winiar na 100% przychodzi?
Jeśli ma przyjść Kwolek to Conte definitywnie odejdzie?
Zwalnia się w ten sposób miejsce dla zagranicznego środkowego?
Cavana zostaje?
Z newsów krążących po internetach można wyczytać, że Kwolek z Conte zamienią się miejscami, a o Cavannę ponoć zabiega PSG. Zawiercie zaś dopytywało o Podrascanina - ale ile w tym wszystkim prawdy to dowiemy się pewnie przy oficjalnych ogłoszeniach :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 30 sty 2022, o 20:55
gregory1228 pisze: 30 sty 2022, o 20:42 Hmm czyli Winiar na 100% przychodzi?
Jeśli ma przyjść Kwolek to Conte definitywnie odejdzie?
Zwalnia się w ten sposób miejsce dla zagranicznego środkowego?
Cavana zostaje?
Z newsów krążących po internetach można wyczytać, że Kwolek z Conte zamienią się miejscami, a o Cavannę ponoć zabiega PSG. Zawiercie zaś dopytywało o Podrascanina - ale ile w tym wszystkim prawdy to dowiemy się pewnie przy oficjalnych ogłoszeniach :)

Streeter
Conte w Warszawie? Super transfer jeśli to prawda. Razem z Tillie powinni tworzyć silną parę. No i co najważniejsze zarówno Conte jak i Tilie pasują mi do stylu gry Firleja a to ważne. Wygląda na to, że styl gry Warszawy się bardzo zmieni.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 30 sty 2022, o 23:46 Conte w Warszawie? Super transfer jeśli to prawda. Razem z Tillie powinni tworzyć silną parę. No i co najważniejsze zarówno Conte jak i Tilie pasują mi do stylu gry Firleja a to ważne. Wygląda na to, że styl gry Warszawy się bardzo zmieni.
No wiesz, ja raczej newsów "ze środka" nie posiadam, ale w sumie składa się to w logiczną całość. Tym bardziej, że w nie jednym miejscu to widziałem. I też mi się wydaje, że obydwu klubom taka zmiana wyjdzie na plus. Conte na pewno lepiej pasuje do Tillie niż Kwolek, a Kwolek jak zmieni środowisko i wróci do swojej gry, to też Zawierciu powinno wyjść na dobre, tym bardziej że otworzy możliwość zagranicznego środkowego, co moim zdaniem zwiększyłoby poziom Zawiercia, nawet jeśli uznać że 1:1 zmiana Conte - Kwolek to krok w tył (oczywiście dyskusyjna teza, choć patrząc jedynie na obecną formę to możliwe, że nawet prawdziwa). Ale jak już wielokrotnie rozmawialiśmy te ruchy trzeba oceniać jako całość, więc gdyby rzeczywiście był temat Podrascanina i przyszedłby za Niemca, to z pewnością zniwelowałby ewentualny minus na wymianie przyjmującego. Ja jednak na tym etapie uważam, że i Kwolek po zmianie środowiska ogarnie grę na tyle, że nie będzie płaczu po Conte. No i na koniec oczywiście dodam, że powyższe dywagacje zakładają, że owe plotki mają w sobie coś z prawdy, bo jeśli nie mają to ten post nie ma sensu ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Streeter »

https://aluroncmc.pl/tomasz-chwazik-wyg ... iej-armii/

Licytacja zakończona, nowym siatkarzem Zawiercia został Tomasz Chwazik :) jednak nikt "ze środowiska" nie pokusił się o wygranie, ale najważniejsze że solidna kwota trafiła na szczytny cel. Ciekawe czy pan Tomasz pojawi się chociaż na jedną piłkę na boisku :) myślę, że jak będzie wynik w stylu 22:10 to pewnie tak.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Biciut »

Streeter pisze: 31 sty 2022, o 21:59 https://aluroncmc.pl/tomasz-chwazik-wyg ... iej-armii/

Licytacja zakończona, nowym siatkarzem Zawiercia został Tomasz Chwazik :) jednak nikt "ze środowiska" nie pokusił się o wygranie, ale najważniejsze że solidna kwota trafiła na szczytny cel. Ciekawe czy pan Tomasz pojawi się chociaż na jedną piłkę na boisku :) myślę, że jak będzie wynik w stylu 22:10 to pewnie tak.

Streeter
Szkoda, że nikt ze środowiska. Przy obecnej sytuacji aż prosiło się o zrzutę na Zagumnego, lub innego wielkiego rozgrywającego, który jeszcze odrywa się od ziemi ;)
W obecnej sytuacji by się przydał
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Siekier »

Streeter pisze: 31 sty 2022, o 21:59 https://aluroncmc.pl/tomasz-chwazik-wyg ... iej-armii/

Licytacja zakończona, nowym siatkarzem Zawiercia został Tomasz Chwazik :) jednak nikt "ze środowiska" nie pokusił się o wygranie, ale najważniejsze że solidna kwota trafiła na szczytny cel. Ciekawe czy pan Tomasz pojawi się chociaż na jedną piłkę na boisku :) myślę, że jak będzie wynik w stylu 22:10 to pewnie tak.

Streeter
Licytowałem do 600 zł :D
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
marcin555
Posty: 52
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 15:44

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: marcin555 »

jak wygląda sytuacja na pozycji rozgrywającego w Zawierciu, jest jakis dostępny do gry czy dzisiejszy mecz z Resowią też będzie łatane Urosem?
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Streeter »

marcin555 pisze: 2 lut 2022, o 10:25 jak wygląda sytuacja na pozycji rozgrywającego w Zawierciu, jest jakis dostępny do gry czy dzisiejszy mecz z Resowią też będzie łatane Urosem?
Gdzieś tam się już pojawiało info, że obydwaj wciąż niedostępni, Bieńkowski bez treningu średnio gotowy, więc raczej znów Uros ;) do tego wszystkiego odpadł Konarski.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Resofan »

No właśnie miałem zapytać, dlaczego Bieńkowski nie może zagrać? Ja rozumiem, że jest bez treningu z drużyną, ale z nim na rozegraniu przede wszystkim Kovacevic zagra jako przyjmujący, a jemu wystarczy, że dostanie powyżej taśmy ;) .
A tak poza tym, ten mecz powinien zostać przełożony. Aż mi się nie za bardzo chce jechać, bo Resovia jak wygra nic nie zyska (mam na myśli radość ze zwycięstwa i prestiż, bo wiadomo, że zyskiem jest awans), a jak przegra, to się skompromituje.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Streeter »

Resofan pisze: 2 lut 2022, o 10:37 No właśnie miałem zapytać, dlaczego Bieńkowski nie może zagrać?
Oficjalne stanowisko było tam takie, że nie jest jeszcze zdolny do gry w pełnym wymiarze i nie chcą połamać kolejnego rozgrywającego. Nie chcę znowu wywoływać "burzy fekalnej", ale może po prostu stwierdzili, że lepiej ogarnąć drużynę na ligę, a na puchar pojechać już jakkolwiek, skoro nie udało się przenieść meczu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
slawek93
Posty: 276
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 13:19
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: slawek93 »

Obstawiam w ciemno że zwycięży Aluron Zawiercie, z takim rozgrywaczem jak Drzyzga to Uros na tej pozycji wygra w cuglach.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: bono »

Streeter pisze: 2 lut 2022, o 10:45
Resofan pisze: 2 lut 2022, o 10:37 No właśnie miałem zapytać, dlaczego Bieńkowski nie może zagrać?
Oficjalne stanowisko było tam takie, że nie jest jeszcze zdolny do gry w pełnym wymiarze i nie chcą połamać kolejnego rozgrywającego. Nie chcę znowu wywoływać "burzy fekalnej", ale może po prostu stwierdzili, że lepiej ogarnąć drużynę na ligę, a na puchar pojechać już jakkolwiek, skoro nie udało się przenieść meczu.

Streeter
Bieńkowski nie miał piłki w ręce od końca listopada, więc pewnie nie ma czucia i widocznie Uros lepiej prezentuje się od niego ;)
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: nikt wazny »

bono pisze: 2 lut 2022, o 11:33 widocznie Uros lepiej prezentuje się od niego ;)
to by było dość upokarzające do Bieńkowskiego :)
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”