Trefl Gdańsk 2021/2022

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: grzegorzg »

kamil1999 pisze: 8 sty 2022, o 11:29 Nie wiem co miał na myśli Grzegorz, że atakiem się nie wygrywa meczów skoro najsilniejsze kluby z reguły są najsilniejsze bo mają wysoki procent skuteczności pierwszej akcji. Tak było z Zaksą sezon wcześniej i róniż w tym.
W sumie to sie troche zle wyraziłem. Nie chce mi się klepac szeroko, to tak w skrócie. Po prostu te słowa Konstandtinowa często przeze mnie przytaczane o tym, ze atakiem wygrywa sie mecze a nie mistrzostwa, dobrze korespondują z tym zestawieniem Wysokiego o małych róznicach w ataku, co summa summarum własnie to oddaje. W krótkiej perspektywie zrobisz wynik atakiem, ale w dłuzszej musisz coś dodac do tego ataku i zminimalizowac błedy. I tak jest i było w Zaksie czy JW.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

A to teraz już jestem prędzej w stanie się zgodzić. Atak to podstawa bo wygrywają przeważnie drużyny które mają lepszą 1 akcję, ale zdecydowanie ważne jest by coś dołożyć na swojej zagrywce. Blok, zagrywkę, obronę i td.
Problemem Resovii nie jest sluteczność bo Cebulj z Muzajem są skuteczni, środek też, ale jak już parę osób udowodniło, mała liczba break pointów.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: grzegorzg »

Tyle, ze mi nie o to w całosci się rozchodzi. ;)
Dobra pierwsza akcja może wynikac także ze słabości przeciwnika na zagrywce, bloku i obronie. I odwrotnie, czasem widac, jak komus zagrywka siądzie i doda elementy defensywne, to naprawdę gra sie trudno i bardzo trudno w tych warunkach poprawiac sam atak i do tego ataku sie przyczepiac. To wszystko sa naczynia połaczone. Przy czym własnie wtych statystykach ataku rózanic nie ma wielkich, a już w bloku, czy róznica na zagrywce, nie tylko punktowa, może byc naprawdę duża ( i jest)
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Ale Zaksa co by nie mówić właśnie skuteczną pierwszą akcję prezentowała przeciw lube czy zespole z Kazania. Nie rozbijała przeciwników zagrywką, ale też sama nie była przez nich rozbijana by była skuteczna i nie leciał serie i to był klucz. Choć gdyby nie gra w kontrze czy bloku czyli punkty przy swojej zagrywce to by tej LM nie wygrała co trzeba oddać
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Streeter »

Co tam się z Crerem podziało na koniec? Wyłączyłem gdzieś w drugim secie bo już nie rokowało na jakieś zacięte starcie. Coś poważnego czy będzie do dyspozycji w kolejnych starciach?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: MWi »

Trochę mu się noga w kolanie zgięła, Jarosz mówił, że nie wyglądało bardzo źle, ja mam mieszane uczucia. Może nie poszła jak zapałka, filmików na YT z tego nie będzie, jednak jak obejrzałem powtórkę, to mnie nawet zabolało. Byle nie ACL.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Arw165 »

Niestety potwierdził się najgorszy możliwy scenariusz. Pablo Crer w ostatniej akcji wczorajszego meczu w Zawierciu zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. To oznacza, że do końca sezonu już go nie zobaczymy na boisku.
Oficjalny komunikat Trefla, niestety. :(
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Streeter »

Uuu... Niewesoło. Ciekawe czy będą szukać zastępstwa w Gdańsku. Teoretycznie mając otwarte limity powinno się dać znaleźć kogoś ciekawego nawet teraz, pytanie jedynie jak ze środkami w klubie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Streeter »

Prezes Gadomski powiedział, że sondują możliwości do zastąpienia Crera, ale nie za wszelką cenę. Jak się uda to fajnie, jak nie to zastąpi go Urbanowicz lub Zaleszczyk. Prezes też w dość enigmatyczny wypowiedział się o przyszłości Pablo w Gdańsku - ja przynajmniej wywnioskowałem z tego, że jak go "poskładają" to będzie mógł zostać, ale sanatorium jak w przypadku Miki nie planują.

Swoją drogą ciekawie zapowiada się okienko transferowe jeżeli chodzi o Gdańsk. W tym roku było niewiele ruchów, teraz jednak może nadejść ich sporo (a przynajmniej powinno). No i najważniejszą moim zdaniem kwestia, czy uda się zatrzymać Lipińskiego. Mariusza już chyba powoli trzeba wysyłać na emeryturę - a jeśli nie, to zostawić go jako typowego drugiego atakującego, a w miejsce Sasaka ściągnąć kogoś, kto się do pierwszego składu nada. No i koniecznie młodszego Niemca wysłać gdziekolwiek, byle z dala od Gdańska.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
TheDaniel
Posty: 98
Rejestracja: 22 maja 2017, o 20:57
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: TheDaniel »

Zgodnie z TT, Paszycki do końca sezonu w Treflu.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Kiepski »

No to wielki powrót do Trefla. Przy kontuzji Crera to duże wzmocnienie, mimo wieku w Rosji dalej był postrzegany jako solidny zawodnik. W Polsce sparzył się na Resovii, ale kto tam się nie sparzył. Jestem ciekaw jak do sprawy podchodzi w sumie całkiem spora ilość ukraińskich siatkarzy z obywatelstwem Rosji, jak choćby Butko, Muserski itp. Zostaną i będą popierać politykę Rosji, czy się odetną? Wiadomo Muserski ma łatwiej, bo gra Japonii.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

TheDaniel pisze: 9 mar 2022, o 11:09 Zgodnie z TT, Paszycki do końca sezonu w Treflu.
Zbyt wielkim echem się to nie odbiło a transfer co by nie mówić jednak hitowy.
Ni tylko zastępuje Crera, ale to chyba nawet wzmocnienie.
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Transfer fajny. Mysle, ze brak echa, to w zwiazku z kontekstem. Trudno wykrzesac w sobie duzo entuzjazmu do sportu. Chyba jednak wiekszosc z nas sprawdza pare razy dziennie co dzieje sie u sasiadow.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Streeter »

Chciałbym zdementować wszystkie plotki dotyczące mojego odejścia z Zenita Petersburg. Oficjalnie ogłaszam, że mam ważny kontrakt z Zenitem i że nie podpisałem, ani nie zgodziłem się na żaden kontrakt do innego klubu– napisał Paszycki.

Chyba jednak nici z tego ruchu ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Streeter »

Streeter pisze: 11 mar 2022, o 19:16 Chciałbym zdementować wszystkie plotki dotyczące mojego odejścia z Zenita Petersburg. Oficjalnie ogłaszam, że mam ważny kontrakt z Zenitem i że nie podpisałem, ani nie zgodziłem się na żaden kontrakt do innego klubu– napisał Paszycki.

Chyba jednak nici z tego ruchu ;)

Streeter
Dima: Musiałem przerwać swój kontrakt, ponieważ nie mogłem już grać i przebywać w Rosji. Dziękuję klubowi oraz miastu Gdańskbza możliwość grania, a także za wszystko, co robicie dla obywateli Ukrainy.
Gadomski : Dima jedzie do Iławy z drużyną, następnie do Lublina. Nosi koszulkę klubową, by już mógł poczuć się częścią drużyny Gdańskich Lwów. Mamy nadzieję, że już jutro sytuacja rozwiąże się pozytywnie i Dima będzie mógł reprezentować Gdańsk na boisku.

Czyli jednak tamte słowa były na zasadzie ławrowowego "nie atakujemy Ukrainy" ;)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Pomijając wszelkie kontrowersje związane z tym transferem to jednak mamy to hit transferowy.
Swoją drogą to jestem trochę zdziwiony jego wiekiem. Myślałem, że jest znacznie młodszy. Pamiętam go jako młodego siatkarza w Cuprum jak z przytupem wszedł w ligę.
Za Crera to chyba nawet wzmocnienie
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ros**ski klub Dimy twierdzi, że nie rozwiązali umowy, choć gdyby zawodnik wysłał prośbę o rozwiązanie, to by rozwiązali. Zakładając, że to nie jest typowe ruskie pierd****ie, to jakim cudem Dima gra dzisiaj w barwach Gdańska z Olsztynem?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Streeter pisze: 16 mar 2022, o 18:27 Ros**ski klub Dimy twierdzi, że nie rozwiązali umowy, choć gdyby zawodnik wysłał prośbę o rozwiązanie, to by rozwiązali. Zakładając, że to nie jest typowe ruskie pierd****ie, to jakim cudem Dima gra dzisiaj w barwach Gdańska z Olsztynem?

Streeter
Nie wiem czy widziałeś oświadczenie, ale Zenit chce, aby sprawą zajęła się FIVB
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 16 mar 2022, o 18:42
Streeter pisze: 16 mar 2022, o 18:27 Ros**ski klub Dimy twierdzi, że nie rozwiązali umowy, choć gdyby zawodnik wysłał prośbę o rozwiązanie, to by rozwiązali. Zakładając, że to nie jest typowe ruskie pierd****ie, to jakim cudem Dima gra dzisiaj w barwach Gdańska z Olsztynem?

Streeter
Nie wiem czy widziałeś oświadczenie, ale Zenit chce, aby sprawą zajęła się FIVB
No właśnie dlatego mnie dziwi, że może dzisiaj grać. Nie jestem ekspertem od kontraktów, ale w takiej sytuacji owa magiczna karta zawodnicza powinna być w Zenicie, a co za tym idzie, nie powinien być w stanie podpisać kontraktu w Gdańsku? Czy to tak nie działa i podpisać może, a ewentualnie po czasie mogą go ukarać?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Diomedea »

Obstawiam, ze Dmytro byl bardziej zmotywowany niz siatkarze innych narodowosci; W koncu to jego rodakow morduja, moze ma jeszcze rodzine w Kijowie, a z pewnoscia sporo znajomych, w koncu tam urodzony. Ciezko mu bylo.
Wiec poszedl po bandzie, wyjechal na urlopie. Wezcie tez pod uwage, ze jak mowil o waznym kontrakcie, to wlasnie organizowal wyjazd bliskich z Kijowa wiec wolal sie nie afiszowac.
Moze jakis sygnal z FIVB byl a CEV przyjal wniesiona oplate transferowa. W koncu pare dni Gdansk czekal. Moze tez zadnej odpowiedzi nie bylo.

Zobaczymy co wymysli FIVB. Tam przyjaciol Putina tez troche bedzie bo sa kraje Am Pld.

Watpie jednak, by nie ugieli sie pod naciskiem opinii publicznej. Juz musieli zabrac Rosjanom MS itd. Jesli wykluczyli kluby z rywalizacji miedzynarodowej, to bedzie to furtka prawna dla odchodzacych. Nie mozna z jednej strony wykluczyc klubu reprezentanta agresora, a z drugiej zobowiazywac do przestrzegania kontraktow z tymze reprezentantem agresora. To jest logicznie niespojne.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: fwasilcz »

Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o nowym trenerze? Widziałem że prowadził m.in. kluby z Rosji z różnym sukcesem.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

fwasilcz pisze: 26 maja 2022, o 07:01 Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o nowym trenerze? Widziałem że prowadził m.in. kluby z Rosji z różnym sukcesem.
Kemerowo to klub z dużym fanbasem. Nie ma co ukrywać, że najbardziej krytykowany trener w Superlidze, bez awansu do Final Six.
Słabo jeśli chodzi o grę paru zawodników pod nim. Ogólnie było wiadomo, że Kuzbass po kontuzji Alana będzie musiał rzeźbić. No ale przecież był Papazow, który rok wcześniej jednym z najlepszych atakujących ligi był. To ten zaliczył zjazd. Także zarzuty za uporczywe stawianie na Butko kosztem Kreczetowa, bo młody może nie był i nie jest talentem na miarę Abajewa czy chociażby Pankowa, ale takim Poroszinem mógłby być. To samo z orką Markinem kosztem Pakszyna. Romek też rzucany był między atakiem a przyjęciem, ale jakbym miał znaleźć jakiś pozytyw to poza Krsmanowicem to właśnie ten przyjmujący zasłużyłby na wyróżnienie. Ciężko ocenić warsztat. Raczej trener wyważony, ale czasami podnosił głos. Dość mocno analityczny, bo na czasach raczej rzucał konkretnymi wskazówkami niż gadkami motywacyjnymi. Presja i specyficzne środowisko z pewnością mu nie pomagało, ale liczę na zobaczenie czegoś więcej w Gdańsku.
Kłamca.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: fwasilcz »

ciorny17 pisze: 26 maja 2022, o 07:14
fwasilcz pisze: 26 maja 2022, o 07:01 Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o nowym trenerze? Widziałem że prowadził m.in. kluby z Rosji z różnym sukcesem.
Kemerowo to klub z dużym fanbasem. Nie ma co ukrywać, że najbardziej krytykowany trener w Superlidze, bez awansu do Final Six.
Słabo jeśli chodzi o grę paru zawodników pod nim. Ogólnie było wiadomo, że Kuzbass po kontuzji Alana będzie musiał rzeźbić. No ale przecież był Papazow, który rok wcześniej jednym z najlepszych atakujących ligi był. To ten zaliczył zjazd. Także zarzuty za uporczywe stawianie na Butko kosztem Kreczetowa, bo młody może nie był i nie jest talentem na miarę Abajewa czy chociażby Pankowa, ale takim Poroszinem mógłby być. To samo z orką Markinem kosztem Pakszyna. Romek też rzucany był między atakiem a przyjęciem, ale jakbym miał znaleźć jakiś pozytyw to poza Krsmanowicem to właśnie ten przyjmujący zasłużyłby na wyróżnienie. Ciężko ocenić warsztat. Raczej trener wyważony, ale czasami podnosił głos. Dość mocno analityczny, bo na czasach raczej rzucał konkretnymi wskazówkami niż gadkami motywacyjnymi. Presja i specyficzne środowisko z pewnością mu nie pomagało, ale liczę na zobaczenie czegoś więcej w Gdańsku.
Dzięki! Nie napawa to optymizmem, bo jednak w ostatnich latach trenerzy byli raczej wartością dodaną, a z tego co piszesz może być różnie np. z wyborami. Z drugiej strony w Treflu raczej będzie wyraźna 1. szóstka, więc może tutaj nie być miejsca na kombinacje i tak.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Na podstawie minionego sezonu stwierdzam taką opinię, że Chorwat nie potrafi zarządzać ego w drużynie. Kuzbass był/jest stężeniem chyba najcięższych charakterów: Siwożelez, Obmoczajew, Butko, Szczerbakow, Markin. Trochę momentami wyglądało to jakby grali na zwolnienie trenera. Też jakimś wielkim fanem Igora nie jestem, ale to co wcześniej pisałem, patrząc na spokojne i stabilne przede wszystkim środowisko w Gdańsku, to liczę na progres. Co prawda personalnie szału nie będzie: Kampa/Bołądź, Orczyk/??, Urbanowicz/Niemiec, Perry. Liczę, że swoje pogra także Nasevich bo na MPJ dobre wrażenie zrobił.
No cóż, jako sympatykowi klubu z Gdańska nie pozostaje nic, jak im kibicować i zobaczyć co wyjdzie w praniu.
Kłamca.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Orduna »

Wygląda jak opis najwiekszego trenerskiego betonu jakiego widziałem, na równi z AA, biedny ten Trefl. Spadli z deszczu pod rynnę.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 26 maja 2022, o 07:45 Kampa/Bołądź, Orczyk/??, Urbanowicz/Niemiec, Perry.
Kogoś a'la Lipiński obok Orczyka i może to wyglądać lepiej niż w obecnym sezonie. No chyba że przyjdzie jakiś reichertopodobny wynalazek, to wtedy nie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Orduna pisze: 26 maja 2022, o 07:45 Wygląda jak opis najwiekszego trenerskiego betonu jakiego widziałem, na równi z AA, biedny ten Trefl. Spadli z deszczu pod rynnę.
No nie. Ogólnie jak masz Butko jako pierwszego rozgrywającego, to Twój zespół nie ma ani stylu ani wyników. Sorry, ale Sasza zaliczył straszny zjazd przez ostatnie 2 lata. Dodatkowo mocno kontuzje drenowały zespół bo tam prawie każdy w sezonie miał jakiś uraz. Tak jak pisałem, mocna krytyka tak gdzie śledzę rosyjskie media, bo niby ten Papazow, ciągle dobry Siwożelez i mocny środek, szczególnie w bloku, to oczekiwania były większe. Nie chcę go bronić, bo nie mam w tym żadnego interesu, ale też nie chcę siać defetyzmu.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 26 maja 2022, o 08:50
ciorny17 pisze: 26 maja 2022, o 07:45 Kampa/Bołądź, Orczyk/??, Urbanowicz/Niemiec, Perry.
Kogoś a'la Lipiński obok Orczyka i może to wyglądać lepiej niż w obecnym sezonie. No chyba że przyjdzie jakiś reichertopodobny wynalazek, to wtedy nie.

Streeter
No właśnie Orczyk jest a`la Lipiński czyli ten bardziej ofensywny i teoretycdzny lider w ataku obok Bołądzia. Trzeba będzie kogoś a`la Mika czyli taki uniwersalny, ale nie kontuzjujący się tak łatwo.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 26 maja 2022, o 09:56
Streeter pisze: 26 maja 2022, o 08:50
ciorny17 pisze: 26 maja 2022, o 07:45 Kampa/Bołądź, Orczyk/??, Urbanowicz/Niemiec, Perry.
Kogoś a'la Lipiński obok Orczyka i może to wyglądać lepiej niż w obecnym sezonie. No chyba że przyjdzie jakiś reichertopodobny wynalazek, to wtedy nie.

Streeter
No właśnie Orczyk jest a`la Lipiński czyli ten bardziej ofensywny i teoretycdzny lider w ataku obok Bołądzia. Trzeba będzie kogoś a`la Mika czyli taki uniwersalny, ale nie kontuzjujący się tak łatwo.
Znaczy no niby tak, ja za szóstkę zeszłego sezonu uważam Lipę z Reichertem, nie z Miką, bo ten jednak grał mniej. A tak jak Reichert to i Orczyk przytrzyma przyjęcie. Zresztą w tym sezonie w rankingu przyjmujących Orczyk jest 36 z 46.55%, natomiast Reichert z 45.13% na miejscu 45. Możesz powiedzieć, że obecny ranking niemiarodajny, bo Orczyk grał mniej, więc sprawdziłem też sezon wcześniej - i tu mieliśmy Orczyka na 10 miejscu, z 53.47%, natomiast Reicherta na pozycji 16 z 52.55%. Nie są to jakieś wielkie różnice na korzyść Orczyka, ale pokazują, że spokojnie można obok postawić kogoś o charakterystyce Lipińskiego. Choć wiadomo, że lepszy byłby zawodnik w stylu Miki, czyli swoje przyjmie swoje skończy, tylko czy Gdańsk takiego znajdzie i będzie go stać? Oby się tylko na jakimś Katiciu nie skończyło.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2021/2022

Post autor: hunter »

fwasilcz pisze: 26 maja 2022, o 07:01 Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o nowym trenerze? Widziałem że prowadził m.in. kluby z Rosji z różnym sukcesem.
We Francji awansował z Tourcoing do ProA i jako beniaminek zdobył puchar. To pod nim Tavares zaczął wchodzić na swój obecny poziom i Jimenez w sumie za czasów wspólnej pracy również zaliczał (chyba) najlepsze cyferki.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”