GKS Katowice 2021/2022

dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: GKS Katowice 2021/2022

Post autor: dezerter »

Arw165 pisze: 5 sie 2022, o 09:50 No i doczekaliśmy się Sandera 2.0. Ma'a nie wstawił się na przygotowania i nie chce kontynuować pracy w klubie.
Nysa też miała przeboje z Mitch Stahlem. Z tego co pamiętam, pojechał do domu i jak wrócił, to już się na boisku nie pokazał. Tyle tylko, że jakoś się klub z nim dogadał i mu podziękowali. Ciekawe, czy hamburgery tylko w naszej lidze odwalają takie wałki, czy są to ich stałe zachowania? Pamiętam swego czasu numer z depresją u Matthew Andersona, ale to akurat jestem w stanie zrozumieć, kto zna ruskich i ich kraj, ten wie, że tam na prawdę można dostać szybko depresji. 8-)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: GKS Katowice 2021/2022

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 5 sie 2022, o 18:14 Znaczy ja w sumie pisałem, że to w sumie dobry transfer, ale trochę studzilem emocje bo był raczej odbierany jako hit czyli przeciwieństwo tego co pisał streeter. Okazało się, że nie miałem racji i był to hit
Uściślając, ja raczej ani nie potrzegałem tego ruchu jako hit, ani jako klapę - ot przyszedł nowy rozgrywający. W poprzednich postach wspominałem o głosach innych ludzi, że był odbierany raczej po prostu jak rozgrywający z ligi typu francuska/niemiecka itp.

Zresztą nie ma się co nad Amerykaninem rozwodzić, tylko fajnie byłoby jakby federacja potrafiła to ogarnąć, bo według mnie taki ruch powinien być możliwy w jednej z dwóch sytuacji: 1) zawodnik wpłaca kwotę, którą uzgodnił z klubem za wcześniejsze odejście, 2) nowy klub zawodnika wpłaca kwotę, którą zawodnik uzgodnił z klubem za wcześniejsze odejście. Wszelkie inne sytuacje niestety tworzą patologię i o ile jestem w stanie zrozumieć, że można chcieć grać w LM itd., o tyle nie rozumiem tego że klub zazwyczaj na tym wychodzi źle.

Ważniejsze pytanie brzmi, czy jest na rynku jeszcze jakiś wolny rozgrywający, który poziomem nadawałby się do PlusLigi, jednocześnie będąc w zasięgu finansowym GKSu?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2021/2022

Post autor: Orzi »

Dużo jest też winy naszemu choremu systemowi, że w listopadzie podpisuje się już skład na następny sezon. Zawodnicy są trochę pod presją czasu, nie mogąc czekać na ciekawsze oferty.

Ale zgadzam się, że system piłkarski i wykupowanie kontraktów po ustalonych cenach byłby najlepszy
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: GKS Katowice 2021/2022

Post autor: Bartek O »

Streeter pisze: 6 sie 2022, o 16:02
Ważniejsze pytanie brzmi, czy jest na rynku jeszcze jakiś wolny rozgrywający, który poziomem nadawałby się do PlusLigi, jednocześnie będąc w zasięgu finansowym GKSu?

Streeter
Do głowy przyszedł mi Vladislav Didenko. W poprzednim sezonie kolega klubowy Artura Szalpuka w zespole Epicentr Podolany. Nie wiem czy liga ukraińska w ogóle wystartuje, więc może byłaby możliwość jego ściągnięcia do PlusLigi. Z niezłej strony pokazał się na turnieju Euro 21.
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: GKS Katowice 2021/2022

Post autor: rafak »

Bartek, on w tym roku w kadrze stracił miejsce na rzecz Szczytkowa. Lwów go nie wziął na pierwszego, wybierając słabego (moim zdaniem) Yenipazara.

Miał fajne ME 21, ale to chyna nie poziom plus ligi.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: GKS Katowice 2021/2022

Post autor: Streeter »

Marketingowo to możnaby Żygadłę wskrzesić :D ale nie wiem czy on jeszcze planuje grać / podpisał coś w Katarze, jak w ogóle obecnie wygląda jego poziom, bo ostatni raz w akcji to go w Stoczni widziałem, no i czy chciałby się w ogóle bawić w taki projekt jeszcze.

Z wolnych i zdatnych rozgrywających to ciężko naprawdę kogoś znaleźć. Chyba że podebrać kogoś z ligi niemieckiej bądź francuskiej. Ale to i tak raczej będzie bardzo trudne znaleźć kogoś, kto by zastąpił Ma'a. Już pomijając, że bronią GKSu na przyszły sezon miało być zgranie. Trochę załatwił Amerykanin Katowice.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: GKS Katowice 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Streeter pisze: 7 sie 2022, o 20:24Trochę załatwił Amerykanin Katowice.
Trochę tak, a trochę mam nadzieję, że jednak te ostatnie 3 miesiące Katowice nie spędziły w nadziei, że Ma'a przyjedzie tam grać, aczkolwiek jakiś Pujol czy potężny Dosanhj zawsze się znajdzie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: GKS Katowice 2021/2022

Post autor: Simao »

Myślę, że jakiś plan awaryjny jest przygotowany. Inaczej byłoby to trochę niepoważne, jak na profesjonalny, zawodowy klub. Jednak Katowice mają trochę problem, podobnie jak ZAKSA z przyjmującym za Kamila Semeniuka.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”