MKS Ślepsk Malow Suwałki 2021/2022

ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: MKS Ślepsk Malow Suwałki 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Ile obecne waży
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: MKS Ślepsk Malow Suwałki 2021/2022

Post autor: Streeter »

Ja bym zapytał z czego wynika Jego dosyć nietypowa jak na siatkarza budowa ciała. Czy po prostu lepiej się tak czuje/gra, czy są jakieś wskazania zdrowotne etc.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: MKS Ślepsk Malow Suwałki 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

Orduna pisze: 16 maja 2022, o 01:08
Siekier pisze: 16 maja 2022, o 00:07 Jestem umówiony na rozmowę z Piotrkiem Łukasikiem, jeżeli ktoś chce o coś spytać Piotrka, dajcie znac.
1. Czy z perspektywy czasu żałuje odejścia z Warszawy do Zaksy, gdzie co prawda wygrał LM ale zmarnował 2 lata swojej kariery.
2. Czy wciąż wierzy, że może mu się trafić taki sezon jak 18/19 i powołanie do kadry.
3. Skąd u niego takie nietypowe wykonywanie ataku i zagrywki.
Na 3 pytanie ja moge odpowiedziec: Bierze sie, z tego ze w mlodym wieku jak zaczynal wypracowal sobie fatalny nawyk prowadzenia reki do ataku czy zagrywki, nie wykonuje pelnego wymachu, tylko ciagnie reke jakby z biodra. Pamietam jak mial jeszcze 16 lat, juz wchodzil do 1 zespolu Olsztyna, to trenerzy zaczeli pracowac nad tym,aby poprawic mu ten ruch, ale niestety chyba nie udalo im sie to. W siatkowce i w sporcir ogolnie zle nawyki,ktore sie nauczysz czesto Ci zostaja, cos jak Muzajowi chowanie glowy przy ataku, ja mialem problem jak gralem w siatkowke, aby do konca ja prostowac, ale potem na szczescie poprawilem to
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: MKS Ślepsk Malow Suwałki 2021/2022

Post autor: Siekier »

Pawel9221 pisze: 16 maja 2022, o 09:44
Orduna pisze: 16 maja 2022, o 01:08
Siekier pisze: 16 maja 2022, o 00:07 Jestem umówiony na rozmowę z Piotrkiem Łukasikiem, jeżeli ktoś chce o coś spytać Piotrka, dajcie znac.
1. Czy z perspektywy czasu żałuje odejścia z Warszawy do Zaksy, gdzie co prawda wygrał LM ale zmarnował 2 lata swojej kariery.
2. Czy wciąż wierzy, że może mu się trafić taki sezon jak 18/19 i powołanie do kadry.
3. Skąd u niego takie nietypowe wykonywanie ataku i zagrywki.
Na 3 pytanie ja moge odpowiedziec: Bierze sie, z tego ze w mlodym wieku jak zaczynal wypracowal sobie fatalny nawyk prowadzenia reki do ataku czy zagrywki, nie wykonuje pelnego wymachu, tylko ciagnie reke jakby z biodra. Pamietam jak mial jeszcze 16 lat, juz wchodzil do 1 zespolu Olsztyna, to trenerzy zaczeli pracowac nad tym,aby poprawic mu ten ruch, ale niestety chyba nie udalo im sie to. W siatkowce i w sporcir ogolnie zle nawyki,ktore sie nauczysz czesto Ci zostaja, cos jak Muzajowi chowanie glowy przy ataku, ja mialem problem jak gralem w siatkowke, aby do konca ja prostowac, ale potem na szczescie poprawilem to
Też bym stawiał na jakąś naleciałość z młodych lat grania. Sam wybijam się do ataku z prawej nogi, będąc praworęcznym. Swego czasu Trener Tadeusz Krzyształowicz chciał mnie tego oduczyć, ale powiedział mojemu ojcu, że musiałby mi przywiązać nogę sznurkiem :)
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: MKS Ślepsk Malow Suwałki 2021/2022

Post autor: Arw165 »

Siekier, mógłbyś za każdym razem pisać do kiedy zbierasz pytania? Żeby się nie zdarzała sytuacja, że ktoś coś dopisuje, a już jest po wywiadzie (a miało to już miejsce). :)
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: MKS Ślepsk Malow Suwałki 2021/2022

Post autor: aziente »

Czy dorosły Pioter Łukasik doradziłby niepełnoletniemu Pioterowi, żeby nie grał w środę w OLSIE, czwartek w rozgrywkach szkolnych (LO4), w piątek w juniorach, w sobotę w młodej lidze, a w niedziele w pluslidze, wybierając mniejszą ilość meczów siatkarskich wobec większej regeneracji? Czy dostrzega to, że takie nadmierne eksploatowanie "za młodu" spowodowało, że wycieńczony organizm relatywnie często ulega kontuzjom? Czy jego zdaniem - te nadmierne eksploatowanie - niekoniecznie wpłynęło na kontuzje?

Dlaczego Patryk Skup miał ksywę "dupa"?
Dlaczego nie ma Damiana Borucha?
Karol Butryn czy Jakub Bucki - w którym zawodniku z czasów gry w Siedlcach widziałeś większy potencjał?
Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 - wspomnieniem jest bardziej radość/szczęście, że mógł wystąpić w tym turnieju, czy bardziej ogromna złość, że dowiedział się o możliwości gry w tym turnieju kilka dni wcześniej (brak przygotowań itp)?
Czy zaskoczył go rozwój któregoś z graczy z którymi grał w młodzieżowej kadrze Polski? (np. Muzaj, Janusz, Superlak - pewnie na plus, a np. Kaczyński - na minus?)

Iława, Ostróda, Olsztyn, Stare Jabłonki, Węgorzewo, Giżycko... - które miasto jest prawdziwą letnią stolicą? (wszystkie do tego aspirują :) )
Czy udało mu się kiedyś trzymać ciecz w rękach, podrzucić tę ciecz, otworzyć drzwi i złapać jeszcze tę ciecz z powrotem w dłonie :] ?
Ostatnio zmieniony 16 maja 2022, o 19:47 przez aziente, łącznie zmieniany 2 razy.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: MKS Ślepsk Malow Suwałki 2021/2022

Post autor: jarek8dywan »

A moze to czy sezon z Tomaso Totolo w Olsztynie (2011-2012) byl kluczowy jesli chodzi o kwestie zdrowotne? Inni trenerzy mowili po jego kontuzji, ze to zbrodnia na polskiej siatkowce, bo obciazenia na treningu byly zbyt duze jak na jego wiek i faze kształtowania stawow.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: MKS Ślepsk Malow Suwałki 2021/2022

Post autor: Siekier »

Arw165 pisze: 16 maja 2022, o 15:30 Siekier, mógłbyś za każdym razem pisać do kiedy zbierasz pytania? Żeby się nie zdarzała sytuacja, że ktoś coś dopisuje, a już jest po wywiadzie (a miało to już miejsce). :)
Jasne. Do Piotrka Łukasika zbieram pytania do środy, okolice 15.
Do Oskara na upartego jeszcze do jutra koło 15
A do Prezesa Barana nie ma deadline'u bo jeszcze nie mamy wspólnego terminu :D
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: MKS Ślepsk Malow Suwałki 2021/2022

Post autor: Siekier »

aziente pisze: 16 maja 2022, o 19:00 Czy dorosły Pioter Łukasik doradziłby niepełnoletniemu Pioterowi, żeby nie grał w środę w OLSIE, czwartek w rozgrywkach szkolnych (LO4), w piątek w juniorach, w sobotę w młodej lidze, a w niedziele w pluslidze, wybierając mniejszą ilość meczów siatkarskich wobec większej regeneracji? Czy dostrzega to, że takie nadmierne eksploatowanie "za młodu" spowodowało, że wycieńczony organizm relatywnie często ulega kontuzjom? Czy jego zdaniem - te nadmierne eksploatowanie - niekoniecznie wpłynęło na kontuzje?

Dlaczego Patryk Skup miał ksywę "dupa"?
Dlaczego nie ma Damiana Borucha?
Karol Butryn czy Jakub Bucki - w którym zawodniku z czasów gry w Siedlcach widziałeś większy potencjał?
Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 - wspomnieniem jest bardziej radość/szczęście, że mógł wystąpić w tym turnieju, czy bardziej ogromna złość, że dowiedział się o możliwości gry w tym turnieju kilka dni wcześniej (brak przygotowań itp)?
Czy zaskoczył go rozwój któregoś z graczy z którymi grał w młodzieżowej kadrze Polski? (np. Muzaj, Janusz, Superlak - pewnie na plus, a np. Kaczyński - na minus?)

Iława, Ostróda, Olsztyn, Stare Jabłonki, Węgorzewo, Giżycko... - które miasto jest prawdziwą letnią stolicą? (wszystkie do tego aspirują :) )
Czy udało mu się kiedyś trzymać ciecz w rękach, podrzucić tę ciecz, otworzyć drzwi i złapać jeszcze tę ciecz z powrotem w dłonie :] ?
Hehe, dzięki za te pytania.
Napisz mi na priv od kogo jest ostatni, żeby skojarzył :)
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”