Sympatie do klubów Plusligi.

Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Sympatie do klubów Plusligi.

Post autor: Arw165 »

Za krótko oglądam Plusligę, żeby zróżnicować oceny, ale dołączę. Czy autorka będzie ignorowała -/+ czy połówki? Bo zasada jest tylko 1-5, a wiedza, że można by z tego korzystać mogła znacząco wpłynąć na oceny. Jeżeli nie są brane pod uwagę, to będą zaokrąglane jakoś?

1. Jastrzębski Węgiel 4
2. Zaksa Kędzierzyn-Koźle 5
3. Projekt Warszawa 3
4. PGE Skra Bełchatów 3
5. Asseco Resovia Rzeszów 3
6. Trefl Gdańsk 4
7. Ślepsk Malow Suwałki 3
8. Aluron CMC Warta Zawiercie 4
9. GKS Katowice 3
10. Indykpol AZS Olsztyn 3
11. Cuprum Lubin 3
12. Cerrad Enea Czarni Radom 3
13. Stal Nysa 3
14. Luk Politechnika Lublin 3
Fozgen79
Posty: 55
Rejestracja: 26 paź 2014, o 18:33
Płeć: M

Re: Sympatie do klubów Plusligi.

Post autor: Fozgen79 »

Więc i ja wezmę udział w tej zabawie.
Więc lecimy...
1. Jastrzębski Węgiel 4 ciekawy zespół budowany z myślą
o finały MP chociaż mam wrażenie że czasem niedoceniany.
2. Zaksa Kędzierzyn-Koźle 4 bardzo mądrze wydawane pieniądze na przemyślane transfery
3. Projekt Warszawa 3 na tą ocenę składają się ciągle zawirowania wokół tego klubu, pomimo tego klub broni się wynikami.
4. PGE Skra Bełchatów 4 kiedyś bym dał 1. Teraz uważam że ten klub zasługuje na wyższą ocenę ze względu na sam szacunek za wyniki jakie ten klub osiągał na przestrzeni lat pomijając fakt że w takim zespole powinno się grać za umiejętności, a nie tzw synostwo.
5. Asseco Resovia Rzeszów 2 jakoś nigdy nie sympatyzowałem z tym klubem. Prawdopodobnie najwyższy budżet w lidze a wynikami się jakoś nie bronią.
6. Trefl Gdańsk 4 tutaj sytuacja jest zgoła odmienna. Klub bardzo mądrze zarządzany do tego blisko Olsztyna. D
7. Ślepsk Malow Suwałki 3 bez większych emocji podchodzę do tego zespołu
8. Aluron CMC Warta Zawiercie 2 mam wrażenie że ten zespół jest jakoś sztucznie napędzany
9. GKS Katowice 4 pomimo ciągłych problemów zespół gra do końca walczaki PL
10. Indykpol AZS Olsztyn 5 tutaj sprawa jest jasna serce dla klubu sercem za miastem.
11. Cuprum Lubin 3 bez emocji podchodzę do tego klubu
12. Cerrad Enea Czarni Radom 3 jakoś mnie nie porywali jeszcze swoją grą
13. Stal Nysa 3 jakoś specjalnie nie zwracam uwagi na wyniki tego klubu może w tym sezonie się to zmieni
14. Luk Politechnika Lublin 3 zobaczymy co zaprezentują na przestrzeni całego sezonu
Xobevil
Posty: 4
Rejestracja: 7 paź 2021, o 11:50
Płeć: M

Re: Sympatie do klubów Plusligi.

Post autor: Xobevil »

Nowa aktualizacja... :]
Załączniki
zestawienie3.PNG
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”